Kas ir Da Hongfei? Vadošā gaisma

Ja jums ir zināmas zināšanas par blokķēdes tehnoloģiju vai esat par to dzirdējis, jūs noteikti vairāk nekā vienu reizi būtu saskāries ar vārdu Da Hongfei. Tas noteikti ir jūs ieinteresējis, lai atklātu, kurš ir Da Hongfei.

Hongfei ir ievērojams sasniegums Ķīnas blokķēdes nozarē. Ir zināms, ka viņš ir dažu pirmo blokķēdes firmu veidotājs Ķīnā. Viņš ir arī daudzu slavenu kriptovalūtu lietotņu izgudrotājs, kuras tiek izmantotas visā Āzijā.

Šis raksts ir veltīts Hongfei, viņa lomai Ķīnas un pasaules kriptovalūtā un tam, kā viņš ir palielinājis izpratni par blockchain tehnoloģijām Āzijā. Vienkārši sakot, šajā rakstā es detalizēti atbildēšu, kurš ir Da Honfegi.

Es arī nedaudz atklāšu, kā viņš sāka savu karjeru un kādi ir viņa ievērojamie pakalpojumi šajā jomā.

Kas ir Da Hongfei?

Da Hongfei ir slavena blokķēdes pjedestāla izplatītām lietojumprogrammām ar nosaukumu NEO. Turklāt viņš arī izveidoja blokķēdes progresa firmu Onchain.

Firmas mērķis ir palīdzēt iestādēm un uzņēmumiem. Abu šo uzņēmumu galvenā mītne atrodas Ķīnā. Kas ir lieliski par šiem projektiem, ir tas, ka viņiem ir gods būt pirmajiem blokķēdes paplašināšanas projektiem, kas atrodas Ķīnā.

Šī paša iemesla dēļ Hongfei ir plaši pazīstama persona bloku ķēdes un kriptovalūtas pasaulē Āzijas reģionā. Tagad Hongfei, iespējams, ir visaugstāk novērtētie kriptovalūtas eksperti, īpaši Ķīnā. Viņš tiek uzskatīts par autoritāti attiecībā uz uzņēmuma lietotnēm, ķīniešu lietotāju pieņemšanu un pat štata lēmumu.

Sakarā ar viņa lielo reputāciju Ķīnas bloku ķēdes nozarē, valsts amatpersonas uzņēmās iniciatīvu sazināties ar viņu pēc viņa eksperta ieteikuma, pirms izsniedza Sep kriptogrāfijas un ICO apmaiņas aizliegumus.

Da Hongfei izglītība

Viņš devās uz SCUT, kas atrodas Guandunas štatā. SCUT ir viens no cienītākajiem alma maters Ķīnā. Viņš apmeklēja šo iestādi no 1997. līdz 2001. gadam, kur studēja mākslu. Viņam ir BA grāds ar galvenajiem priekšmetiem angļu valodā un tehnoloģijā.

Karjera pirms iekļūšanas blokķēdē

Pirms viņš iegāja blokķēdes tehnoloģiju visumā, Da Hongfei agrāk strādāja IntPass Consulting, kas atradās Šanhajā. Viņš tur strādāja gandrīz desmit gadus, precīzāk, no 2005. līdz 2013. gadam. Pirms aiziešanas no firmas viņš tur strādāja kā žūrijas loceklis un izpilddirektors.

Agrīna interese par Blockchain

Da Hongfei uzzināja par Bitcoin 2011. gadā. Tomēr viņš bija pietiekami gudrs, lai izprastu un identificētu visas šīs tehnoloģijas izraisītās gan sabiedrības, gan metodiskās sekas. Tā kā viņa pieredze studijās universitātē viņam jau bija sniegusi plašāku skatījumu uz pasauli, tas arī palīdzēja radīt ziņkārību Bitcoin. Viņš pievērsa uzmanību šai tehnoloģijai, lai uzzinātu par to pilnīgi detalizēti.

Kas ir Da Hongfei Blockchain pasaulē?

Kā jau minējām iepriekš, Bitcoin 2011. gadā piesaistīja Hongfei interesi. Tajā brīdī viņš joprojām strādāja IntPass konsultācijās.

Tik dabiski, ka tad neviens nezināja, kas ir Da Hongfei un kā viņš nākamajos gados izraisīs revolūciju ĶTR.

Arī Ķīna 2011. gadā nebija daudz informēta par šo tehnoloģiju. Tāpēc nekur valstī vai visā Āzijā nebija īpašu Bitcoin kopienu. Mazākā daļa izpratnes, kas dažiem cilvēkiem bija par šo tehnoloģiju, joprojām bija tās embriju stadijā.

Šis zināšanu trūkums viņu pamudināja sākt kampaņu, lai ļautu cilvēkiem uzzināt par Bitcoin savā valstī. Viņa centienu rezultātā ĶTR tika izveidota aktīva Bitcoin kopiena.

To redzot, viņš dubultoja savus centienus, lai arvien vairāk cilvēku mudinātu pieņemt šo tehnoloģiju. Viņa entuziasma mēģinājumi ievērojami palielināja Bitcoin popularitāti visā Ķīnā.

Patiesībā uz jautājumu, kurš ir Da Honfegi, atbilde ir tā, ka viņš ir puisis, kurš Ķīnā ieviesa Bitcoin un kriptovalūtas jēdzienu.

Viņam bija nepieciešami tikai daži gadi, lai ievērojami palielinātu šīs kopienas izaugsmi visā valstī. Hongfei doon izpelnījās reputāciju kā viens no ievērojamākajiem spīdekļiem visā šajā progresā.

Tajā laikā viņš saprata nepieciešamību sākt jaunu blokķēdes platformu Ķīnā, kas varētu pārspēt Bitcoin veiktspējas ziņā. Tas lika viņam sākt strādāt pie sava blokķēdes platformas.

Kas ir Da Hongfei? NEO dibinātājs

Pēc tam, kad viņš saprata, cik ļoti viņa valstij ir nepieciešams jauns bloku ķēdes pjedestāls, Hongfei 2014. gada janvārī paziņoja par AntShares atklāšanu. Uzņēmums bija izplatītu lietojumprogrammu izveide. Platforma oficiāli tika atklāta nākamajā mēnesī un uzreiz kļuva par vēlamo izvēli lielākajai daļai blockchain uzņēmumu valstī.

Hongfei mainīja projekta nosaukumu no Anshares uz NEO 2017. gadā. Esmu pārliecināts, ka cilvēki, kas ir dzirdējuši par NEO, jau diezgan labi domā, kas ir Da Hongfei.

NEO šobrīd ir 13. vietā starp pasaules lielākajām kriptovalūtām, pamatojoties uz tirgus ierobežojumu.

NEO daudzējādā ziņā ir diezgan līdzīgs Ethereum blokķēdei. Pirmkārt, abi no tiem ļauj decentralizētajām lietotnēm paplašināties un attīstīties. Otrkārt, viņi abi izmanto viedo līgumu praksi. Tas ir iemesls – NEO bieži sauc par ķīniešu Ethereum.

Tomēr tas nav pilnībā līdzīgs Ethereum. Tam ir arī dažas unikālas īpašības, kas padara to labāku par Ethereum. Hongfei un viņa apkalpe speciāli izstrādāja NEO deleģētajai Bizantijas defektu tolerances vai dBFT konsensa procedūrai. Šo pirmo Ķīnas protokolu komanda izdeva kā balto dokumentu 2016. gadā.

Šī jaunā mehānisma izmantošana ļauj NEO nodrošināt daudz ātrāku un spēcīgāku darījumu optimizācijas veiktspēju. NEO vienā sekundē var apstrādāt 1000 darījumus. Šī funkcionalitāte piešķir tai ievērojamu priekšrocību pār Ethereum, kas sekundē var veikt tikai 15 darījumus.

Motīvs aiz NEO

Da Hongfei sapņoja padarīt NEO par augstas frekvences blokķēdes platformu, kuru varētu izmantot apjomīgiem un nozīmīgiem uzdevumiem. Viņš arī vairākos veidos vēlējās to pārveidot par jaunās tirgus ekonomikas tehnoloģiju.

Šī iemesla dēļ viņš un viņa komanda apzināti izstrādāja platformu, lai nodrošinātu uzturēšanu viedajiem līgumiem, kas darbojas ar simulētām mašīnām. NEO ļauj tos šifrēt, izmantojot visas galvenās datoru valodas, kas ietver Java, Python un citas.

Tas nozīmē, ka viedo līgumu kodēšanai jums nav jāapgūst pilnīgi jauna valoda.

Turpretī, lietojot Ethereum, dizaineriem ir jāizmanto stingrība, lai šādus līgumus izmantotu EVM. Tas ir viens no galvenajiem NEO slavas iemesliem lielākajā daļā blokķēdes uzdevumu veidotāju.

Onchain

Attēlu kredīti: OnChain

Tajā pašā gadā, kad tika ieviests AntShares, Hongfei apvienojās ar NEO / Antshares CTO Ēriku Džanu, lai izveidotu citu uzņēmumu Onchain. Patiesībā viņi abi sāka savu karjeru gandrīz vienlaikus. Onchain galvenokārt ir komerciāla blokķēdes firma, kas savus pakalpojumus sniedz privātiem uzņēmumiem.

Tā vietā, lai sajauktos ar NEO, Onchain izveidoja savu atsevišķo identitāti, lai saglabātu būtiskos blokķēdes paplašināšanas centienus atšķirīgi no digitālās naudas.

Līdz 2016. gadam Onchain ieguva pietiekamu popularitāti, lai iegūtu nozīmīgu vietu individuālajā tirgū. Tā rezultātā palielinājās NEO blokķēdes cilts.

Sadalīto tīklu arhitektūras (DNS) izveide

Pēc šīs plašās pieņemšanas Onchain apvienoja spēkus ar Hyperledger, kas atkal padarīja to par pionieru ar blokķēdi saistītu uzņēmumu Ķīnā. Strādājot ar Hyperledger, Onchain ieguva iespēju izveidot savu galveno produktu ar nosaukumu Distributed Networks Architecture vai DNS īsi sakot.

DNS modus operandi padara Onchain spējīgu integrēt dažādas biznesa procedūras un metodes. Protokols arī ļauj tam nodrošināt uzturvielu atšķirīgai savstarpējas ķēdes un starpplatformu savietojamībai.

Šī efektīvā produkta DNS arī ļauj abiem uzņēmumiem, t.i., Onchain un NEO viegli izpildīt savas pamatdirektīvas. DNS protokols ir īpaši izstrādāts tā, ka to var izmantot vairāk vai mazāk jebkura biznesa procedūra, lai efektīvi ieviestu blokķēdi savos uzdevumos.

DNS lieliskā lieta ir tā, ka tā savieno dažādus blokķēdes ieviešanas veidus. Tā rezultātā tiek radīta asimilācijas starp platformām iespējamība, kas ir ļoti svarīga ieviešanai apstākļos, kad sistēmas ir savienotas viena ar otru..

DNS arī ļauj izmantot blokķēdi daudziem mērķiem, vienlaikus rūpējoties par valsts noteikumiem, pieņemot vienprātības protokolu vai nespējot saistīties ar citām šādām lietotnēm. Tas pat ļauj to izmantot, meklējot izstrādātājus, lai izveidotu savu personīgo blokķēdi vai lietotnes.

Onchain sadarbība ar citiem uzņēmumiem

Onchain 2016. gadā apvienoja spēkus ar Microsoft China. Turklāt uzņēmums arī apvienojās ar FaDaDa, lai atrastu juridisko secību, lai novērstu autorizēto digitālo lietotņu daudzos trūkumus. Tas tā nav, Onchain tika pievienots arī KPMG labāko Ķīnas Fintech firmu sarakstam. Tā rezultātā notika vēl viena firmas sadarbība ar Alibaba, lai izveidotu e-pasta ziņojumu krātuvi uzņēmumiem, kurus vada blokķēde.

Būtībā DNS ir viens pjedestāls, kas citiem dominējošiem pjedestāliem ļauj izmantot blokķēdes tehnoloģiju, neradot pilnīgi jaunu platformu.

Kas ir Da Hongfei un kā viņš sazinājās ar Ķīnas administrāciju?

Attēlu kredīti: Youtube

Ja jautāsiet ĶTR blokķēdes kopienai, kas ir Da Hongfei, jūs būsiet pārsteigts, redzot viņa augsto reputāciju. Galvenais šīs reputācijas iemesls ir viņa ievērojamie centieni izveidot auglīgu saziņas veidu ar valsts amatpersonām.

Pēc ICO-Mania Ķīna sāka dzēst kriptovalūtas, jo dažas no tām bija ļoti aizdomīgas un barojās no nepieredzējušu investoru nevainīguma. Ķīnai, kas ir viena no ievērojamākajām valstīm tehnoloģiju attīstībā, nebūtu paveicies, ja tai būtu aizvērtas kriptogrāfijas durvis.

Tas būtu radījis lielu iespēju zaudēšanu daudziem uzņēmējiem Ķīnā un visā Āzijā. Da Hongfei vienkārši piedāvāja risinājumu, kas būtu pieņemams Ķīnas administratoriem un tirgum.

Da Hongfei bija cerīgs. Reiz viņš teica, ka regulējums viņam nebūs jautājums, jo valdībai patīk viņa tehnoloģija un kā viņš strādā. Viņa pārliecība mudināja viņu ne tikai runāt ar Ķīnas valdību, bet arī pārliecināja viņus atcelt aizliegumu. Tā rezultātā tika radīta veselīga vide, kas palīdzēja šai tehnoloģijai uzplaukt bez jebkādiem neīstiem centieniem.

Ķīnas ICO burbulis un Hongfei atbilde

Pēc Hongfei teiktā, ICO valsts Ķīnā bija līdzīga dot-com burbulim, kas notika 2000. gadu sākumā. Saskaņā ar viņu:

“Kad jūsu uzsāktais uzņēmums / bizness beidzas dot-com, finanšu piesaistīšana kļūst vieglāka, un tas pats notiek ar ICO buzz.”

Viņš arī pieminēja, ka, tā kā finansisti ātri sajūsminās salīdzinājumā ar tehnoloģiju attīstības ātrumu, jaunās tehnoloģijas turpina pastāvēt un turpinās, veidojot burbuļus. Bet lieta ir tāda, ka tā nepaliek. Kad burbuļi vairs nebūs, tirgus atkal normalizēsies un tehnoloģija tuvosies.

Nākotnes plāni

De Hongfei ļoti mērķē uz abiem projektiem. Pēdējie divi gadi ir bijuši lieliski īpaši NEO līdz šim. Ar katru dienu tas arvien vairāk gūst panākumus. Bet tas neatstāj Onchain aiz muguras, jo arī Hongfei ir diezgan pozitīvi noskaņots par savu nākotni.

Viņa mērķis ir padarīt Onchain par globālu blokķēdes struktūru. Viņš uzskata, ka, izmantojot dažādas spraudņu vienības, viņa struktūru varētu izmantot jebkurai ķēdei, vai tā būtu publiska, privāta vai sindikāta. Da Hongfei arī pieminēja, ka viņa pārrobežu ķēdes vienība, kas patlaban atrodas procesā, spētu radīt visu šo ķēžu savietojamību.

Galu galā viņa ģenerālplāns ietver gan NEO, gan Onchain apvienošanu. Viņš tos nepārvērsīs par vienu platformu, bet tuvākajā nākotnē abus pakalpojumus savienos viens ar otru. Kā viņš to izdarīs? Mums būs jāgaida un jāskatās.

Attiecībā uz NEO, Hongfei plāno sākt NeoX – pjedestālu pārrobežu blokķēdes darījumiem. Ja tas izrādīsies veiksmīgs, NeoX varētu savienot privātos blokķēdes ar grandiozāku kopienas tirgu.

Kad NEO un Onchain ir saistīti, abi varēs nodrošināt pusceļu visai blokķēdes centrētajai ekonomikai. Šis lielais plāns ir ne tikai izcils, bet arī pilnībā izpildāms.

Kas ir Da Hongfei – pēdējie vārdi

Tātad, kas ir Da Hongfei?

Pašlaik viņš ir viens no vadošajiem vārdiem kriptogrāfijā un blokķēdē.

Viņš ir NEO un Onchain dibinātājs.

Da Hongfei ir tas, kurš faktiski padarīja kriptonauda pazīstamu Ķīnas auditorijai.

Viņš patiesībā lika kriptonaudai notikt Ķīnā, izmantojot savus centienus un sarunas ar valdības amatpersonām, kuras nelabprāt izturējās pret šo koncepciju.

Viņa nebeidzamie centieni un iniciatīvas apvienojumā ar izcilajiem plāniem liecina, ka viņš turpinās būt vadošā gaisma kriptonauda Ķīnā.

Kaut arī kriptogrāfijas tirgus Ķīnā ir diezgan samocīts, Da Hongfei tomēr izdevās sakopt vietu. Kamēr ir klāt tādi cilvēki kā Da Hongfei, Ķīnas ķīviņš par tehnoloģijām noteikti var liecināt par turpmāko attīstību.

Viņā var sekot Da Hongfei čivināt konts.

Atsauces

https://coincentral.com/cryptocurrency-industry-spotlight-neos-da-hongfei/

https://hackernoon.com/neo-onchain-and-its-ultimate-plan-dna-4c33e9b6bfaa

https://coincentral.com/neo-and-blockchains-across-china/

https://www.bloomberg.com/technology

https://www.cnbc.com/video/2017/12/04/its-okay-for-a-bubble-to-form-in-blockchain-and-bitcoin.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me