Kas ir Niks Szabo? Viedo līgumu burvis

Ja jūs esat līdzīgs man, un ar to es domāju kripto entuziastu. Tad man ir taisnība, apgalvojot, ka jūs dzīvojat un elpojat kriptogrāfiju. Tādā gadījumā jums ir jābūt sazinājies ar Niku Szabo. Ja jums tā nav, neuztraucieties ne šodien – tā ir jūsu laimīgā diena. Jūs zināt, kurš ir Niks Szabo.

Viņš, iespējams, nav tāds ģimenes vārds kā Vitaliks Buterins vai Satoshi Nakamoto. Bet, ciktāl tas attiecas uz Kripto pilsētu, viņš ir tik tuvu pilsētas mēram. Vai jūs man neticat? Nu, šeit ir fakts, kas izpaudīs jūsu prātu. Vai jūs zināt par viedajiem līgumiem? Jā, slavenie viedie līgumi, kas ir mājsaimniecības nosaukums. Viņš viņus ieņēma. Tik liela ietekme viņam ir kriptogrāfijas pilsētā.

Šajā kontā vēlaties uzzināt vairāk par šo puisi Niku Szabo. Viss, ko jūs zināt no augšas, ir aisberga virsotne. Turies, un tu būsi pārsteigts.

Kas ir Niks Szabo?

No šī vīrieša nav daudz zināms. Puisis noteikti bauda savu privātumu. Izņemot viņa sakņu izsekošanu Ungārijā, pārējais ir tukšs. Viņš uztur emuāru, kura biogrāfijas sadaļā ir recenziju krājums par viņa darbiem.

Izglītība un intereses

Niks Szabo ir amerikānis. Viņš ir ieguvis datorzinātņu grādu Vašingtonas universitātē. Viņš ir ieguvis arī jurisprudences doktora grādu Džordža Vašingtonas tiesību universitātē. Par nepārtrauktu darbu akadēmiskajā vidē Universidad Francisco Marroquín piešķīra goda profesoru.

Niks ir ieinteresēts vēsturē, likumos un pētniecībā.

Niks Szabo pētījums.

Aizraušanās ar pētījumiem ir redzējis, ka viņš izdod daudz literatūras. Viņa dokumenti, eseja un konsultācijas par dažādām tēmām ir ģeniāli, visievērojamākie no viņa pētījumiem ir dokumenti par BitGold un viedo līgumu. Mēs izpētīsim abus vēlāk.

Viņš ar autoritāti risina visas savas tēmas. Bet viņa darbs pie kriptogrāfijas, blokķēdes un Bitcoin ir aizraujošs lasījums. Viņš iedziļinās kripto pasaules funkcionalitātē.

Niks Szabo apiet pasauli, lasot lekcijas par kriptovalūtu.

Kas viņam dod tik lielu nozīmi kriptogrāfiskajā pilsētā?

Interesanti, kas vīrietim dod tik lielu ietekmi? Kā par to, ka es jums saku, ka viņš lika pamatu, uz kura tika uzcelts Bitcoin. Bitcoin tika iecerēts 2007. gadā un izlaists sabiedrībai 2009. gadā. Bitcoin izmantoja viedo līgumu ideju. Niks Szabo ideju vizualizēja vairāk nekā desmit gadus pirms Bitcoin.

Turklāt Nika raksti 2003. gada darbā par Bit Gold dod viņam malu. Daži cilvēki uzskata, ka viņš ir noslēpumainais Bitcoin radītājs – Satoshi Nakamoto.

Tāpat arī Niks Szabo Satoši Nakamoto?

Noslēpums par to, kurš ir Satoshi Nakamoto, ir bezgalīgs. Šķiet, ka bezgalīgās debates vēl kādu laiku ir ar mums. Niks Szabo ir saistīts ar to, ka viņš ir īstais Satoshi Nakamoto. Apgalvojumi, ka viņš ir iznācis, lai atspēkotu.

Kāpēc gan ir nojauta, ka Niks Szabo ir Satoshi Nakamoto? Pētnieki, ko veica pētnieku grupa no Astonas universitātes Birmingemā, Anglijā, var teikt. Universitātes Kriminālistikas valodniecības centrs analizēja Nika literatūru. Viņi uzzināja, ka viņa rakstīšanas stils bija tāds kā Bitcoin White paper.

Tātad, vai tas viņu padara par Nakamoto? Mēs nezinām precīzi. Tomēr tas, ko mēs zinām, ir ģēnijs. Turklāt mēs zinām, ka viņš varētu būt īstais Nakamoto. Vai vismaz varēja būt daļa no Bitcoin izveides komandas. Kaut arī noslēpums ir stāsts vēl vienai dienai.

Niks Szabo par uzticamām pusēm

Savā rakstā ‘Uzticamās trešās puses ir drošības caurumi’ viņš izsaka savas domas. Viņam uzticamas puses nodod to, ko tās tiek risinātas. Uzticamās puses ir paredzētas, lai uzlabotu komerciālo drošību. Komerciālā drošība ietver aizsardzību pret; datu, privātuma, integritātes un īpašuma pārkāpums. Nika argumentā viņš ir pret uzticamām pusēm. Turklāt viņš uzskata, ka uzticamas puses ir pārāk dārgas un riskantas.

Šeit ir daži viņa iemesli. Viņi ierobežo iztēli. Ir viegli izveidot trešo personu, balstoties uz protokoliem. Tādējādi tas ierobežo iztēli nākt klajā ar tiem, kas to nedara. Uzticamajām pusēm ir slēpta darba kārtība un intereses. Turklāt darījuma izmaksas ir pārāk augstas.

“Uzticama trešā puse ir tā, kuras nav” – Niks Szabo.

Tādējādi viņš ir lielisks pret uzticību vērsts trešo personu krustnešs.

Nika Szabo kriptogrāfiskais ceļojums

Pirms pirmās kriptovalūtas izgudrošanas Niks nodarbojās ar kriptogrāfiju. Viņam ir daudz darba, lai to pierādītu. Turklāt viņš 1996. gadā izveidoja viedus līgumus. Tādējādi, kad Bitcoin tika izlaists 2009. gadā, viņš bija gatavs. Kopā ar dažiem ievērojamiem vārdiem; Hals Finnijs un Kreigs Raits. Viņš bija viens no pirmajiem, kurš iemeta savu svaru aiz Bitcoin blokķēdes. Viņi šo ideju pārņēma gandrīz uzreiz.

Bitcoin sekoja citas kriptovalūtas, piemēram, Ethereum, EOS un daudzi citi. Ar šiem ierakstiem viņa ietekme tikai pieaug. Viņa viedo līgumu ideja nevar apstāties. Tik daudz ir viņa iesaistīšanās kriptogrāfijā, ka viņš ir vienība. Viena miljonā daļa ētera ir 1 Szabo. Ēteris ir Ethereum marķieris.

Līdz šim mēs esam noskaidrojuši, ka Niks ir kriptogrāfijas spēks. Turklāt ir acīmredzams, ka puisis ir ģēnijs. Tomēr šim puisim ir daudz. Jūs nevēlaties atstāt, pirms esat saņēmis pārējo stāstu. Palieciet tur un uzziniet vairāk par to, kas ir Niks Szabo.

Kāpēc Niks Szabo ir tik privāts?

Tēma par to, ka Niks ir tik privāts puisis, nav atrasta. Nav skaidru pierādījumu, kāpēc viņš tik daudz patur sev. Tomēr mēs varam tikai spekulēt. Mēs varam?

Nu, vispamatotākais skaidrojums ir tāds, ka Niks mīl savus darbus, lai runātu viņa vietā. Kā jau iepriekš minēts, viņa emuāra biogrāfijas sadaļa ir viņa darba pārskati. Turklāt emuārs ir par literatūru, kuru viņš ir izpētījis, tas ir viens cilvēks, kurš lepojas ar savu darbu vairāk nekā pats par sevi.

Tomēr var būt arī citi iemesli. Es tev esmu devis savējo, vai tu man atdosi savu? Nu, es gaidu.

Kas ir Niks Szabo: projekti un idejas

Niks ir kluss kriptogrāfijas meistars. Lai arī Niks velk stīgas aizkulisēs, Niks ir ieguldījis blokķēdē.

Jūs viegli varētu teikt, ka vislabākais, kas ar viņu notiek, ir digitālās valūtas mehānisma izstrāde. Mehānisms bija Bitcoin blokķēdes iedvesma.

No Bit Gold mehānisma un Bitcoin savienojuma Niks ir ‘Satoshi Nakamoto.’ Arī cilvēki ir gājuši tālāk, lai viņu dēvētu par ‘Nickimoto’. Par centieniem un pirmajām attiecībām ar pirmo blokķēdi.

Niks ir viens no blockchain izstrādātājiem un veicinātājiem. Niks ir izteicis arī idejas, kas šodien ir daļa no blokķēdes nozares.

Viņa ieguldījums ir gudra līgumu idealizācija un Bit Gold dizains. Tajos ir domas, kuras viņš ir dalījies, lai virzītu blokķēdi. Tātad, izpētiet, ko un kā viņš ir licis atzīmēt savu vārdu.

Gudra līguma koncepcija

Līgums ir juridiska vienošanās starp pusēm, kurā izklāstīti viņu pienākumi viens otram. Nika ideja bija padarīt šo digitālo.

Ja gadās lasīt par kriptogrāfiju un blokķēdi, jūs paklupt uz viedajiem līgumiem. Viņu potenciāls nav iedomājams. Ar viedajiem līgumiem mainīsies nozares darbība.

Vai esat dzirdējuši par ICO un viņu žetoniem? Tie ir viedo līgumu izgudrojuma pamats.

Niks Szabo izveidoja viedos līgumus 1995. gadā. Vislabākās viedā līguma ieviešanas iespējas ir Ethereum un EOS. Viedo līgumu pamatā ir solījumu izpilde attiecībā uz citiem solījumiem. Šie digitālie līgumi tiek veikti datoru tīklos.

Šīs koncepcijas atbalstītāji apbrīno tā īpašību, ka tiek nodarīts pāri trešajām pusēm.

Nika viedo līgumu monētu kalšana attiecas uz tradicionālajiem papīra līgumiem kā slapjo kodu. Monētu kalšana iet tālāk, lai viedā līguma priekšrocības deklarētu kā sausu kodu. Arī precīzi un droši blokķēdē. Atšķirīgā Wet koda interpretācija to diskreditē. Turklāt ir grūti izpildīt līgumu uz papīra.

1996. gadā Niks detalizēti aprakstīja priekšrocības. Darbā viņš ieskicē citas agrākās formas, ar kurām mēs saprātīgi slēdzam līgumus. Tie ietver tirdzniecības vietas sistēmas un elektronisko datu apmaiņu. Izmanto lielas korporācijas un SWIFT, ko izmanto bankas.

1996. gada dokumentā viedā līguma projektā jāiekļauj līguma klauzulas. Klauzulas ir iestrādātas aparatūrā un programmatūrā. Padarīt līguma laušanu dārgam lauzējam.

Viedā līguma koncepcijas pamatmērķi ir pārbaudāmība, novērojamība, konfidencialitāte un izpildāmība. Tātad, izmantojot viedo līgumu, jūs varat sagaidīt efektīvu sistēmu.

Bitcoin priekšgājējs: Bit Gold

Bit Gold apzīmē divas tiešsaistes darījumu galvenās īpašības. Kamēr Bits nozīmē informācijas sūtīšanu un saņemšanu. Zelts nozīmē, ka sistēma neizmanto trešās puses.

Niks izstrādāja Bit Gold mehānisms 1998. gadā. Būdams kriptogrāfs, Niks ierosināja digitālās naudas sistēmu. Cenšoties mainīt zelta tirgus sistēmu. Pārāk daudz viņa mērķis bija likvidēt trešās personas, kuras padarīja zelta sistēmu neefektīvu. Tātad, viņš ieteica drošu kriptogrāfijas procesu.

Nika papīrs, kurā bija aprakstīts Bit Gold, netika ieviests. Pat ar to papīrs ir tiešs Bitcoin blokķēdes priekšgājējs. Tā rezultātā jūs varat izbaudīt blokķēdes priekšrocības ar Nika ideju.

Uzticamās trešās puses ir drošības caurumi – Nick Szabo

Nika citāts diskreditē trešās personas. Lai arī viņš tos min kā uzticamus, Niks vēlas protokolu, kurā trešo personu ietekme ir minimāla. Viņam sistēma ir jāpārnes, jāuzglabā un jāizmēģina.

Uzticamas trešās puses ir neaizsargātas pret uzbrukumiem. Jo īpaši tas, ka vienīgais centralizācijas fakts rada trešajām personām drošības caurumus, kas ir ļoti dārgi. Sliktāk, jums būs jāņem vērā papildu izmaksas kā trešajai pusei. Vai jūs zināt, kas cietīs izmaksas? Sistēmas galalietotāji.

Bit zelta pakāpieni

Šeit ir Nick`s Bit Gold piedāvājuma soļi:

  1. Izveidot publisku virkni, kas pazīstama kā izaicinājuma virkne
  2. Darba izveides virknes ģenerēšana no izaicinājuma virknes ar vienu no tīkla datoriem
  3. Laika zīmogs darba pierādīšanas virknei sadalītā veidā
  4. Izaicinājuma virknes un ar laiku apzīmogotas darba pierādīšanas virknes pievienošana izplatītajam virsrakstu reģistram
  5. Nākamā izaicinājuma virkne tiek izveidota no iepriekšējiem pēdējiem izaicinājuma bitiem
  6. Nepārspējama nosaukuma ķēde tiek pārbaudīta, lai pārbaudītu īpašumtiesības
  7. Izaicinājuma bitu, darba pierādīšanas virknes un laika zīmoga pārbaude, lai pārliecinātos par virknes vērtību.

Darbības tiek veiktas sadalītā sistēmā ar dažādiem serveriem, kas nodrošina tādus pašus pakalpojumus kā laika zīmogošana un nosaukuma reģistra darbības. Uzticēšanās sistēmai tiek paļauta, kad tiek nodrošināta laika zīmogu un īpašumtiesību reģistrēšanas drošība.

Blokķēdes, kuras jūs šodien redzat, viss sākās šīs koncepcijas un citu tehnoloģiju rezultātā.

Pateicoties Bit Gold koncepcijai. Tagad jūs zināt, kurš ir Niks Szabo sākuma blokķēdē.

Nika domas par valūtu

Niks labi pārzina vēsturi, naudu un kriptovalūtu. Tas viss padara viņa rakstus labi informētus, jo īpaši ar juridisko pamatu. Jūs nevarat palaist garām nenovērtējamo resursu no viņa rakstiem.

Viņš ir uzrakstījis vairāku veidu literatūra par to, kas viņam patīk vislabāk – blokķēdi un kriptogrāfiju. Tie aptver no 1993. gada līdz šai dienai. Daļa literatūras var šķist neatbilstoša. Bet tie joprojām būs vērtīgi domāšanas procesā, kā darbojas blokķēde.

Līdztekus rakstot vērtīgu literatūru par kriptogrāfiju, naudu un īpašumu, Niks nodod savu viedokli par kriptovalūtu un blokķēdi.

Attēlu kredīti: @ NickSzabo4

Nesenā čivināt, Niks dalās svarīgās kriptovalūtas uzlabošanas jomās. Viņš saka, ka tuvākajos gados droša uzglabāšana nekā agrāk un decentralizēta apmaiņa ir svarīga. Pievēršot lielāku uzmanību patērētājam, viņš uzsver lietotājam draudzīgu sistēmu nozīmi.

Kas attiecas uz drošību, Niks kritizēja EOS par tās centralizācijas jautājumiem. Viņš norādīja, ka EOS centralizācijas aspekts padara projektu neaizsargātu pret pārkāpumiem un uzbrukumiem. Vēl sliktāk kontu īpašniekiem EOS var arestēt un apturēt kontus.

Vēl viena laba Nika analīze ir naudas vēsture un tā evolūcija. Šīs analīzes ieskats ir sniedzis noderīgu informāciju par kriptovalūtu. Analīzē viņš saka, ka pastāv vairāku valūtu statuss, kas iegūts no bartera sistēmas. Tomēr, pat izmantojot tehnoloģiju, jūs joprojām redzēsiet daudzas valūtas.

 Secinājums

Par Nika profilu var teikt mazāk. Bet viņa darba kopums runā par to, ka viņš ir blokķēdē, likumā, tehnoloģijā, vēsturē, kriptogrāfijā un komercijā.

Kaut arī neskaidrības Satoshi Nakamoto lomā, viņš sniedz vērtīgu ieguldījumu. Un šajā ziņā cienījami un ietekmīgi kriptogrāfijas pasaulē.

Ja esat kriptogrāfijas entuziasts, piemēram, es, tad jums vajadzētu atvēlēt laiku, lai uzzinātu, kas ir Niks Szabo.

Morre Resources

https://www.forbes.com/sites/forbestechcouncil/2018/05/07/blockchain-as-an-application-platform/2/#788264649eb0

https://blogs.wsj.com/moneybeat/2014/04/16/bitcoin-creator-satoshi-nakamoto-unmasked-again/

http://uk.businessinsider.com/nick-szabo-ethereum-bitcoin-blockchain-history-satoshi-nakamoto-2015-11?IR=T

https://en.bitcoinwiki.org/wiki/Nick_Szabo

https://coincentral.com/who-is-nick-szabo/

http://unenumerated.blogspot.com/

https://archive.is/H8UGk

https://www.entrepreneur.com/article/233143

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me