4 labākās kriptogrāfiskās kartēšanas programmatūras un rīki Altcoin tirgotājiem

Ja jūs lasāt šo rakstu, visticamāk, jūs pašlaik tirgojat kriptovalūtas, izmantojot apmaiņu. Varbūt tagad jūs esat gatavs veikt savu tirdzniecību un ieguldījumus nākamajā līmenī un meklēt labāko kriptogrāfisko kartēšanas programmatūru un rīkus, lai pārvaldītu savu portfeli.

Lai dotu sev vislabākās iespējas tirgoties ar kriptovalūtu, jums būs nepieciešama piemērota kartēšanas programmatūra, resursi un analīzes rīki, lai jūs varētu apskatīt tiešsaistes diagrammas, lai atrastu un analizētu tirdzniecības iespējas.

Labākā kriptogrāfijas platforma

Reputācija

tradingview Apmeklējiet vietni

Labākā kriptogrāfijas platforma

Portfeļa pārvaldība

Garneles logotips Apmeklējiet vietni

Labākā kriptogrāfijas platforma

Altcoin pāri

monēta Apmeklējiet vietni

Labākā šifrēšanas kartēšanas programmatūra

Šeit ir mūsu saraksts ar labāko kriptovalūtu kartēšanas programmatūru un rīkiem tirdzniecībai:

Kriptovalūtu kartēšanas programmatūra: salīdzinājumi

Šajā salīdzināšanas ceļvedī ir sniegts pārskats par populārākajām vietnēm kriptogrāfijas valūtu kartēšanai. Mūsu vērtējums ir balstīts uz vietņu lietošanas ērtuma, savienojamo apmaiņu un cenu novērtēšanu.

TradingView

TradingView ir mākoņdatošanas kartēšanas un sociālo tīklu vietne, kas piemērota visiem aktīvo kriptogrāfijas tirgotāju līmeņiem. Platformas mērķis ir piedāvāt visu augstākās klases darbvirsmas kartēšanas komplekta funkcionalitāti ar ātrumu un elastību, izmantojot mobilo tālruņu lietotni, lai izveidotu diagrammas, atrodoties ceļā.

Apmeklējiet TradingView

Ja esat tirgojis tradicionālos finanšu tirgus vai kādu laiku atradies kriptogrāfijas telpā, tad nevajadzētu būt pārsteigumam redzēt, ka TradingView izveido mūsu sarakstu kā vienu no galvenajām kriptogrāfisko kartēšanas platformām.

tradingview

Sākotnēji to izmantoja akciju skenēšanai un kartēšanai. Tomēr, lai apmierinātu digitālo valūtu pieprasījumu, kartēšanas vietne ir paplašināta, lai apkopotu datus no vairākām kriptogrāfijas apmaiņām, piemēram:

 • Binance
 • Bittrex
 • Monētu bāze
 • Bitfinex
 • Bybit
 • FTX
 • Biki
 • Un daudzi citi…

Kriptogrāfijas cenu apkopošana no vairākām biržām atrisina galveno problēmu kriptogrāfijas nozarē. Tas ļauj reāllaikā reāllaika kriptogrāfijas cenas vizualizēt vienā vietnē. Tāpēc jums nav jāpiesakās vairākās biržās, lai tikai analizētu dažādās biržās kotēto alt monētu cenu diagrammas. Vēl viens liels TradingView ieguvums salīdzinājumā ar citām kriptovalūtu kartēšanas vietnēm ir kopiena.

tradingview kripto idejas

Tas ir centrs, lai koplietotu un atrastu citu tirgotāju publicētas kriptogrāfiskās tirdzniecības idejas, rādītājus un automatizētās tirdzniecības stratēģijas. Jūs pat varat publicēt savas idejas sociālajos medijos un saņemt komentārus par savām stratēģijām vai izglītot plašāku sabiedrību.

Visbeidzot, mums jāatzīmē, ka arvien vairāk kriptogrāfijas biržu sāk integrēt TradingView diagrammas savā biržā. Piesakoties fiat-to-crypto biržā, lai iegādātos altkīnus, pastāv lielas izredzes, ka jūs izmantosiet TradingView diagrammas, lai pārbaudītu reālās kriptogrāfijas cenas.

tradingview cenu noteikšana

Vislabāk ir tas, ka jūs varat sākt un kartēt altcoinus un kriptogrāfijas monētas ar TradingView BEZ MAKSAS pamata plānā.

Reģistrējieties vietnē TradingView bez maksas!

Lai gan, ja vēlaties veikt tirdzniecības altcoins soli tālāk, jums patiešām vajadzētu apsvērt jaunināšanu uz Pro versiju. Tas nodrošina lielāku elastību un tādas iespējas kā:

 • Pievienojiet neierobežotu kriptogrāfijas monētu / pāru savam skatīšanās sarakstam
 • Spēja apskatīt un saglabāt vairākus diagrammu izkārtojumus
 • Pārklājiet un salīdziniet dažādus simbolus un aktīvus (piemēram, Bitcoin Vs. Gold)
 • Pievienojiet līdz 5 tehniskajiem rādītājiem katrā diagrammā
 • Diagrammās iestatiet 10 brīdinājumus, lai aktivizētu, pamatojoties uz cenu vai rādītāju
 • Atļaut atkārtotu kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģiju testēšanu

Tātad, ja vēl neesat izveidojis TradingView kontu … Ko jūs gaidāt? Tas ir lielisks resurss kriptovalūtas tehniskās analīzes veikšanai.

Garneles

Shrimpy ir portfeļa pārvaldības vietne, kas ļauj pārvaldīt visu kriptogrāfijas bilanci, kas var atrasties vairākās biržās. Tas nozīmē, ka jums nav jāpiesakās atsevišķi katrā kriptogrāfijas biržā, lai veiktu pirkšanas un pārdošanas darījumus.

Apmeklējiet garneļu

Izmantojot Shrimpy, unikālā iezīme ir tā, ka jūs varat vizualizēt kopējo monētu sadalījumu dažādās kriptogrāfijas biržās, izmantojot vienkāršus procentus ar vizuālu momentuzņēmumu. Ja mainās tirgus apstākļi, piemēram, palielinās Bitcoin dominance un vēlaties samazināt altcoin iedarbību, varat manuāli vai automātiski pielāgot sadalījumu, mainot procentus. Pēc tam platforma veiks jūsu vārdā dažādos biržas darījumus.

garneļu vietne

Kriptogrāfijas tirgotāji iesācējiem gūs labumu no vairākām Shrimpy funkcijām, kas ietver:

 • Savienojiet vairākas kriptogrāfijas tirdzniecības biržas vienā platformā
 • Pārvaldiet visu kriptogrāfijas portfeli, izmantojot vienkāršu saskarni un kriptogrāfijas rīkus
 • Izsekojiet sava portfeļa veiktspēju un automātiski pielāgojiet ieguldījumu stratēģiju
 • Kopējiet pasaules labākos kriptogrāfijas tirgotājus sociālajā tirdzniecībā
 • Nopelniet komisiju katram sociālajam tirgotājam, kurš seko jums
 • Automatizējiet tirdzniecības stratēģijas, izmantojot dažādus rādītājus un tirdzniecības rīkus

garneļu iezīmes

Kad būsiet pievienojis kriptovalūtas apmaiņu, tā aizpildīs piešķīrumus procentos no jūsu kopējā portfeļa. Pēc tam jūs varat sākt pievienot kriptogrāfijas aktīvus, kuros vēlaties ieguldīt. Pēc tam Shrimpy var izmantot automatizācijas stratēģiju, pamatojoties uz līdzsvarošanas laika periodu vai manuāli.

Shrimpy veiks visus nepieciešamos darījumus jūsu vārdā, lai sasniegtu jūsu iestatītos portfeļa piešķīrumus. Tas ir ideāls kripto tirdzniecības rīks, lai ātri un viegli pielāgotu portfeļa risku un riska darījumus, nepiesakoties vairākās biržās.

garneļu aktīvu sadale

Piemēram, ja kriptogrāfijas tirgus sasniedz augstu vilni un vēlaties izņemt naudu, vienkārši velciet Tether (USDT) procentuālo slīdni līdz 100%, un Shrimpy attiecīgi līdzsvaros jūsu portfeli.

Tātad, kādas ir maksas?

Shrimpy piedāvā trīs dažādas paketes šādi:

 • HODLer (bezmaksas)
 • Profesionāls – 19 USD mēnesī (rēķins katru gadu)
 • Uzņēmējdarbība – pielāgota jums

Lai izvēlētos labāko maksājumu plānu kriptonauda stratēģijas automatizēšanai, vislabāk ir pārbaudīt vietni, lai noteiktu, kādas funkcijas ir iekļautas katrā cenu noteikšanas opcijā. Ja neesat pārliecināts, kāpēc sākt ar bezmaksas Shrimpy kontu?

Coinigy

Coinigy ir labi izveidota kriptogrāfijas portfeļa pārvaldības un altcoin kartēšanas vietne. Tās mērķis ir vienkāršot procesu tirdzniecību, nezaudējot kriptogrāfiskās tirdzniecības tehnisko analīzi.

Apmeklējiet Coinigy

Vietne nodrošina tirdzniecības saskarni, lai ielādētu diagrammas no visām galvenajām kriptovalūtu biržām, kuras jūs varat iedomāties. Tā ir ideāla tiešsaistes programmatūra, lai veiktu kriptovalūtas tehnisko analīzi.

monēta

Ja vēlaties apskatīt konkrētas altcoin diagrammas vienā vietnē, jums vajadzētu apsvērt iespēju Coinigy. Tas ļauj lietotājiem izmantot globālo digitālo valūtu ekonomiku, izmantojot datu savienojamību 40 kriptogrāfijas apmaiņās no viena konta, piemēram:

 • Binance
 • Bitfinex
 • Bitflyer
 • BitMEX
 • CEX.IO
 • Deribit
 • Krakena
 • OKEx
 • un daudzi citi..

Pilns atbalstīto apmaiņu saraksts, noklikšķiniet šeit lai apskatītu apmaiņas sarakstu vietnē.

Atšķirībā no Tradingview, Coinigy lietotāji var tirgoties 20 kriptogrāfijas biržās no kontiem, kas saistīti ar API, visu diennakti. Altcoin tirgotāji arī novērtēs seifa portfeļa funkciju, lai vienmēr uzraudzītu visu jūsu kriptogrāfijas atlikumu visās biržās, pat ja jūs gulējat!

Tagad jūs domājat, cik maksā Coinigy?

Cenu plāni ir diezgan taisnīgi, un gada dalība sākas aptuveni 15 USD mēnesī. Lai to izmēģinātu, vienmēr varat izveidot bezmaksas kontu. Tāpat Coinigy neuzņemas komisijas maksu par darījumiem. Tirdzniecībā, izmantojot Coinigy, netiek piemērota papildmaksa (izņemot ikmēneša abonementu).

Izveidojiet bezmaksas izmēģinājumu 30 dienas ar Coinigy.

monētu cenu noteikšana

Ja jums rodas jautājums, vai tā ir laba cenas / veiktspējas attiecība, apskatīsim dažas pamata plānā iekļautās funkcijas.

Coinigy starteru abonēšanas plāns ir aprīkots ar visaptverošu jaudīgu tirdzniecības kriptonauda rīku komplektu un padziļinātiem rādītājiem. Tirgotājiem, kuri paļaujas uz tehnisko analīzi, būs pieejami vairāk nekā 75 tehniskie rādītāji, lai tirgotos tieši no diagrammas visās jūsu iecienītākajās biržās.

Ja ar to nepietiek, Coinigy nāk ar brīdinājumiem par cenu (pa e-pastu, īsziņu un pārlūkprogrammā) un mobilā tālruņa lietotni, lai kartētu Bitcoin un citus altkoīnus, atrodoties kustībā.. Demonstrācijai skatieties zemāk esošo videoklipu.

Quadency

Quadency ir viss vienā kriptonauda vietne, kas ļauj lietotājiem savienot vairākas kriptovalūtas biržas, lai diagrammas un tirdzniecību veiktu no vienas platformas. Ir pagājuši tie laiki, kad esat pieteicies vairākās Bitcoin biržās, lai tirgotos ar konkrētu altcoin, glabātu monētas dažādās biržās un bez iespējas efektīvi veikt darījumus visās jūsu saimniecībās..

Apmeklējiet Quadency

Quadency atrisina šīs sāpes vienkāršā, tomēr spēcīgā tirdzniecības rīkā, kas palīdzēs jums kartēt, tirgot un pārvaldīt kriptogrāfijas ieguldījumus. Runājot par altkoīnu kartēšanu, Quadency piedāvā gludu un intuitīvu tirdzniecības saskarni, izmantojot Tradingview motoru.

kvadrāta vietne

Quadency ļauj lietotājiem savienot esošos kriptogrāfijas apmaiņas kontus, lai attēlotu visu jūsu kriptogrāfijas krājumus un nosūtītu pirkšanas / pārdošanas pasūtījumus tieši biržā. Kartēšanas vietne pašlaik atbalsta kriptogrāfijas un altkoīnus, kas savieno šādas apmaiņas:

 • KuCoin
 • Poloniex
 • Monētu bāze
 • Bitfinex
 • Krakena
 • Binance
 • Bittrex
 • Dvīņi

Kad birža ir izveidota, tirgotāji var skatīt konta atlikumu, darījumus un pasūtījumus, kas tiek automātiski sinhronizēti. Tas ļauj jums veikt kontroli pār tirdzniecības kontiem tikai ar dažiem klikšķiem.

Lasīt: Quadency Review – vai tā patiešām ir LABĀKĀ Kripto platforma?

Lai gan Quadency izmantošana piedāvā papildu priekšrocības, lai veiktu darījumus vairākās savienotās biržās, izmantojot vienu platformu, kuru jūs nesaņemat ar TradingView. Savā ziņā varētu teikt, ka Quadency apvieno labākās TradingView un Coinigy daļas.

kvadrāta saskarne

Runājot par Quadency cenu noteikšanu, tas ir augstākās klases pakalpojums, kas, pieslēdzot apmaiņu, piedāvā arī bezmaksas kriptovalūtu diagrammas. Tomēr tā funkcionalitāte ir ierobežota, un nopietniem kriptogrāfijas tirgotājiem vajadzētu apsvērt PRO plānu.

Izveidojiet bezmaksas Quadency kontu!

Cena par 49 ASV dolāriem mēnesī var būt nedaudz dārga iesācēju kriptogrāfijas tirgotājiem. Bet, ja jūs jau esat rentabls altcoin tirgotājs, tas varētu būt vērtīgs ieguldījums, lai jūs varētu efektīvi kartēt, tirgot un pārvaldīt visu savu kriptogrāfijas portfeli, izmantojot vienu vietni.

kvadentences maksas

CryptoView

Aktīvajam tirgotājam var būt grūti izsekot kriptovalūtas turējumiem vairākos valūtas kontos, trešo pušu maciņos un saldētavās. Kriptogrāfijas portfeļa pārvaldnieka vietnes, piemēram, CryptoView palīdzēt atrisināt šo sāpju punktu.

Apmeklējiet CryptoView

Tas ir viss vienā risinājums kriptogrāfijas tirgotājiem, lai sinhronizētu vairākus tirdzniecības kontus un maciņus, vienlaikus pārvaldot tirdzniecību dažādās biržās. Vietne apvieno kriptovalūtu tirdzniecību un portfeļa pārvaldību vienā lietotāja saskarnē.

kriptoview

CryptoView ir viens no labākajiem kriptovalūtu portfeļu pārvaldniekiem, kas ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Platforma apvieno kriptogrāfijas portfeļa pārvaldību ar pilnībā funkcionējošu tirdzniecības platformu, kas ir saderīga ar galvenajām tirdzniecības platformām.

Atvērtās pozīcijas, gaidošie pasūtījumi, kontu atlikumi un tirdzniecības vēstures dati vairākās biržās tiek automātiski importēti, ļaujot lietotājiem ātri uzraudzīt savu portfeli un izsekot atlikumus vienā vietnē.

kriptoview tirdzniecība

CryptoView ir aprīkots ar funkcijām, kas ietver:

 • Jaudīga kartēšanas platforma, kuru nodrošina Tradingview diagrammas
 • Vairāk nekā 85 tehniskie rādītāji un 75 zīmēšanas rīki
 • Vairāku ekrānu režīms, lai ātri pārslēgtos starp dažādām ekrāna konfigurācijām
 • Var saglabāt katru ekrāna izkārtojumu un tirdzniecības pāra konfigurāciju
 • Atbalsta visus apmaiņas apakškontus, piemēram, Marža, Kreditēšana, Mijmaiņas darījumi un Nākotnes līgumi
 • Ziņu apkopotājs, kuru var pielāgot konkrētiem kriptogrāfisko ziņu avotiem
 • Kalendārs, lai sekotu līdzi svarīgi notikumi kriptogrāfijas kopienā
 • Pielāgoti brīdinājumi, pamatojoties uz “cenu līmeni” vai “procentuālās izmaiņas”

Salīdzinot ar citām kriptovalūtu kartēšanas un portfeļa pārvaldības platformām, CryptoView cenas ir konkurētspējīgas, ņemot vērā iekļauto funkciju sarakstu. Ir viena pakete, kas maksā 19 USD mēnesī, vai 1 gada abonements par 13 USD mēnesī.

kriptoview cenu noteikšana

Secinājums

Ja jūs nopietni nodarbojaties ar kriptogrāfijas un altkoīnu tirdzniecību, jums jāizmanto labākās kriptogrāfijas diagrammas un tehniskās analīzes rīki. Katra no iepriekš minētajām altcoin diagrammu platformām ir aprīkota ar datu plūsmām no vairākām apmaiņām un ietver kriptonauda tehniskās analīzes rīkus altcoin tirgu aptaujāšanai, lai meklētu šūpoles tirdzniecības iespējas.

Apmeklējiet TradingView

Tātad, kāds ir mūsu spriedums būtiskajā kartēšanas vietnē? Mēs iesakām izmantot TradingView Pro versiju.

Kāpēc? Tā kā jūs varat kartēt visus iecienītākos altcoins PLUS tradicionālos aktīvus, piemēram, Forex, akcijas, indeksus un preces. Arī tas kļūst par vēlamo kartēšanas interfeisu, kas ir integrēts daudzās kriptogrāfijas biržās, pateicoties tā visaptverošajam tirdzniecības rīku komplektam, funkcijām un draudzīgumam lietotājam.

Nemaz nerunājot, jūs joprojām varat bez maksas apskatīt kriptogrāfijas valūtu diagrammas, izmantot tirdzniecības rīkus un veikt tehnisko analīzi.

Jūs varētu interesēt arī šie ar roku izvēlētie raksti:

 • Labākās kripto sviras tirdzniecības biržas salīdzinājumā
 • WazirX apskats: Bitcoin, tirdzniecība & Maksas
 • Bitit Exchange: Pirms reģistrējaties, izlasiet šo pārskatu
 • Changelly apskats: vai tas joprojām ir drošs & Kā tas strādā
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me