35+ Web 3.0 lietotņu piemēri [Atjaunināts]

Rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta tīmekļa attīstībai, galvenokārt Web 3.0 piemēriem un arhitektūrai, lai saprastu, kā tas var pārveidot pasauli tādu, kādu mēs to redzam.

Tīmeklis ir bijis pēdējās divās desmitgadēs. Tas ir bijis visas mūsu eksistences un izaugsmes mugurkauls. Šobrīd miljoniem lietotāju to izmanto katru dienu, radot vērtību mūsu ekonomikai un cilvēku sabiedrībai uz jaunu horizontu. Šobrīd mēs atrodamies posmā, kad mēs virzāmies uz decentralizētu tīmekli, kas pazīstams kā Web 3.0.

Tā varētu šķist neiespējama situācija, bet patiesībā tā jau ir sākusi virzīties uz to. Tātad, iekļūstot Web 3.0 un tā ekosistēmas sīkumos, nezaudējot laiku.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Web 3.0 definīcija: Kas ir Web 3.0?

Web 3.0 ir visu pārredzamāks un taisnīgāks tīkls, kurā ikviens var piedalīties, nebaidoties no privātuma un drošības zaudēšanas. Pāreja no Web 2.0 uz 3.0 ir acīmredzama, ņemot vērā apkārtējo tehnoloģiju attīstību.

Tādas tehnoloģijas kā mākslīgais intelekts, lielie dati un citas ļaus viegli nodrošināt personalizētāku tīmekļa pieredzi nekā jebkad agrāk. Turklāt tīmekļa lietotnes būs intuitīvākas un padarīs tās pieejamākas cilvēkiem, lai tās varētu izmantot ikdienas dzīvē. Tagad mums ir daudz Web 3.0 lietotņu piemēru, kurus mēs aplūkosim šajā rakstā.

Web 3.0 vienkārši izskaidrojams

Blokķēdes ieviešana ir mainījusi arī Web 3.0 darbību. Kā mēs jau minējām, uzmanība tiks pievērsta lietotājiem, nevis korporācijai. Web 3.0 blockchain tehnoloģiju kaudze aptver daudzus elementus, kas līdzīgi blockchain stack.

Web 3.0: Jauna laikmeta sākums

Tagad, kad esam sapratuši, kas ir Web 3.0, iedziļināsimies Web 3.0 piedāvātajā.

Web 3.0 ir pilnīgi jauns laikmets – decentralizācijas laikmets, kurā valdīs lietojumprogrammas, kas izmanto decentralizēto tīklu. Šīs izmaiņas neietekmēs nevienu tradicionālo uzņēmējdarbības modeli. Jūs redzēsiet jaunus blokķēdes biznesa modeļu veidus, lai lēnām iegūtu popularitāti. Gandrīz visu var uzlabot un iedomāties ar jaunām tehnoloģijām, it īpaši ar blokķēdi.

Web 3.0 priekšrocības

Mēs virzāmies uz revolūciju, kas var pilnībā mainīt mūsu dzīvi. Web 1.0 pamatā bija pamattehnoloģiju veidošana un spēja izveidot savienojumu, izmantojot internetu. Web 2.0 pārņēma Web 2.0 piedāvāto. Tomēr to galvenokārt kontrolēja organizācijas un korporācijas viņu pašu labā.

Web 3.0 atgriež cilvēcisko aspektu, nodrošinot lietotājiem privātumu un drošību, nevis padarot korporācijas jaudīgākas nekā jebkad agrāk. Web 3.0 redzējums ir mainījies pēdējo 7-8 gadu laikā. Sākotnēji tas bija vienkārši, taču, ieviešot blokķēdi un bitcoin, vīzija un pieeja ir pilnībā mainījusies. Tagad Web 3 vairāk koncentrējas uz decentralizētajām funkcijām, ko piedāvā blokķēde.

Web 3.0 priekšrocības

Tātad, kādas ir Web 3.0 priekšrocības?

 1. Pretmonopols un privātuma aizstāvība

Web 3.0 tīklā ienesīs privātumu atbalstošu un monopola novēršanu veicinošu struktūru. Tas nemudinās centralizētas platformas.

Īsāk sakot, mēs redzēsim pilnu pagriezienu, kur galvenā tēma būs privātums un decentralizācija. Vidusmēra cilvēks nezinās uzņēmējdarbību vai vajadzību pēc šāda veida platformas. Šo kustību veicinās blokķēdes, piemēram, Ethereum, Hyperledger, Corda un citi.

Savukārt valdība redzēs arī decentralizāciju. Vislabāk, korporācijām ir saprātīgi pielāgoties jaunajiem Web 3.0 standartiem, sniedzot decentralizētus pakalpojumus, kas koncentrējas uz privātumu un drošību, nevis kontroli.

 1. Drošs tīkls

Web 3.0 funkcijas būs drošākas nekā tās priekšgājēji. To nodrošina divi faktori, tostarp sadalīta daba un decentralizācija. Hakeriem vai izmantotājiem būs grūti iekļūt tīklā. Turklāt, ja viņi to spēj, katru viņu darbību var izsekot un ievilkt tīklā.

Bez centralizācijas hakeriem arī būs grūti pilnībā kontrolēt organizāciju. Tomēr bloku ķēdes platformas patiešām cieš no kaut kādiem izmantošanas veidiem, piemēram, 51% uzbrukumu, taču lielāko daļu no bloku ķēdes lietotnēm un platformām var ātri aizlāpīt, lai aizsargātu šāda veida draudus.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Blockchain drošības ekspertu (CBSE) kurss

 1. Datu īpašumtiesības

Lietotājiem būs viegli uzticēties Web 3.0. Līdz šim lietotāju ģenerētos datus glabāja un izmantoja lielās korporācijas. Izmantojot Web 3.0 funkcijas, galalietotājiem būs pilnīga datu īpašumtiesības. Dati, kas tiek pārsūtīti caur tīklu, tiks pilnībā šifrēti.

Tāpat lietotāji varēs izlemt, kuru informāciju viņi vēlas kopīgot ar korporācijām vai trešo pušu reklāmas platformām. Tomēr pašreizējā tendence ir pilnīgi atšķirīga.

Izmantojot Web 3.0 funkcijas, lietotāji tagad var pārdot savus datus korporācijām un nopelnīt no tiem.

 1. Savietojamība

Savietojamība ir viena no Web 3.0 galvenajām iezīmēm. Izmantojot decentralizētu tīklu, lietojumprogrammām būs viegli strādāt dažādās ierīcēs un platformās, piemēram, T. V., viedtālruņos, viedajos ceļos utt..

Izstrādātājiem būs arī viegli izstrādāt Web 3.0 lietotnes.

 1. Nav pārtraukuma pakalpojumā

Sadalītās sistēmas ir mazāk pakļautas pakalpojuma pārtraukšanai. Tā kā funkcionēšanai nav centrālas vienības, kļūst grūti ietekmēt izplatītu pakalpojumu atteikumu (DDoS) vai cita veida pakalpojumu darbības traucējumus. Tas padara Web 3 par lielisku vietu datu un kritisko pakalpojumu koplietošanai, neuztraucoties par pakalpojumu pārtraukšanu.

 1. Blokķēdes bez atļaujas

Web 3.0 ideja ir bloķēt ķēdes, kurām nav nepieciešama centrālā iestāde. Tas nozīmē, ka ikviens var pievienoties blokķēdei un piedalīties, izveidojot adresi. Bez atļaujas izmantojamas blokķēdes paver jaunu iespēju klāstu, tostarp piekļuvi cilvēkiem, kuri agri tiek diskriminēti dzimuma, ienākumu, ģeogrāfiskās atrašanās vietas utt. Dēļ. Lai gan ir arī atļautie blokķēdes.

Tātad, ko tas īsti nozīmē nespeciālistiem? Tas nozīmē, ka Web 3.0 nebūs nekādu ierobežojumu.

 1. Semantiskais tīmeklis

Web 3.0 mitinās arī semantiskā tīmekļa īpašības. Semantiskais tīmeklis ir uzlabojums salīdzinājumā ar pēdējo tehnoloģiju kopumu, kas tiek izmantots Web 2.0. Tas ļauj koplietot datus vairākās sistēmās, platformās un kopienas robežās. Tas darbosies kā tilts starp dažādiem datu formātiem un platformām.

Izmantojot semantisko tīmekli, mēs varēsim izveidot savienojumu labāk, koplietot un baudīt internetu kā nekad agrāk.

 1. Visur

Visur ir savstarpējas izmantojamības rezultāts. Izmantojot Web 3.0, mēs varam piekļūt datiem un informācijai vairākās lietojumprogrammās bez nepieciešamības pēc konkrētas ierīces. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par konkrētas ierīces iegūšanu, lai piekļūtu Web 3.0. Ja ierīcei ir pamata interneta funkcionalitāte un savienojamība, jūs varēsiet piekļūt tīmeklim.

Kopumā mūsu dzīve tiks pilnībā mainīta, jo mēs būsim savienoti, izmantojot labāku tehnoloģiju kopumu, piemēram, mākslīgo intelektu, blokķēdi un daudz ko citu!

Cerams, ka līdz šim esat guvis priekšstatu par to, kas ir Web 3.0 un tā priekšrocības.

dApps – Durvis uz Web 3.0

Tagad, kad esam sapratuši Web 3.0 piedāvājumu, mums arī jāiemācās, kā tas darbosies. Vai mēs iegūstam jaunu pārlūku vai jaunu saskarni? Nu nav īsti.

Mēs joprojām izmantosim to pašu pārlūkprogrammu un internetu. Tomēr iekšēji tas krasi mainīsies. Jaunajām tehnoloģijām darbā būs vajadzīgs zināms laiks, lai tās nobriestu, taču, kad tas būs izdarīts, būs jāizpēta daudz jaunu lietu (vismaz tehniski). Parastam lietotājam būs mazāka mācīšanās līkne.

Tomēr uzņēmumiem ir pilnībā jāpārveido sava tehnoloģiju kaudze un jāpieņem blokķēde un saistītās tehnoloģijas, piemēram, mākslīgais intelekts, lielie dati utt., Lai būtu gatavi nākotnei.

Šeit mēs galvenokārt izmantosim decentralizētas lietojumprogrammas (dApps).

Katrs darījums internetā (Web 3) tiks parakstīts un pārbaudīts pirms tā veikšanas. Tas padarīs internetu par drošu vietu. Lietotāji kļūs arī droši, kad runa būs par jauno tīmekli. Mēs izmantosim daudzas citas lietotnes, kas izmantos jaunās tehnoloģijas.

Tīmekļa 3.0 kaudze

Web 3.0 dApps

Pāreja jau ir sākusies ar Web 3.0 dApps. Lai labāk izprastu, mēs tiksim sadalīti dažādās kategorijās un apspriedīsim dApps, kas aizstās tradicionālos pakalpojumus un lietojumprogrammas. Izmantojot dApps, var viegli izveidot arī decentralizētu organizāciju biznesa modeļus. Pāreja ir neizbēgama, un ir tikai laiks, kad notiks šo lietotņu masveida ieviešana. Lai patiešām iegūtu skaidru priekšstatu par to, kas ir Web 3.0, jums ir dziļi jāizprot dApps.

Lai jums būtu viegli sekot, mēs uzskaitīsim dažādas kategorijas. Tie ir šādi.

 1. Sociālie tīkli
 2. Maiņas pakalpojumi
 3. Ziņapmaiņa
 4. Uzglabāšana
 5. Apdrošināšana un banku darbība
 6. Straumēšana (video un mūzika)
 7. Attālais darbs
 8. Pārlūkprogramma
 1. Sociālie tīkli

Sociālajiem tīkliem ir izšķiroša loma mūsu dzīvē, un tie pārveido to, kā mēs sazināmies, mijiedarbojamies un veidojam kopienas. Tomēr pašreizējā sociālo tīklu paaudze nav brīva no problēmām. Tie ir ierobežojoši, cenzēti un darbojas iekšējās darba kārtības virzienā. Sociālos tīklus var piesaistīt arī lielas korporācijas vai valdība, lai kontrolētu lietotāja viedokli un mēģinātu tos attiecīgi veidot.

Web 3.0 pilnībā mainīs sociālā tīkla darbību. Izmantojot blokķēdi, sociālās platformas nekādā veidā nebūs iespējams ierobežot. Ikviens var pievienoties neatkarīgi no viņu ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem.

Nemaz nerunājot par šiem sociālajiem tīkliem ir pilnīga autoritāte attiecībā uz datiem, kas tiek kopīgoti un saglabāti platformā. Piemēram, Facebook nesen iestrēga viņu Cambridge Analytica skandālā. Facebook nopludināja miljoniem lietotāju datus, lielā mērā pārkāpjot viņu privātumu. Savukārt Google nav atbrīvota arī no lietotāju datu ļaunprātīgas izmantošanas. Kopumā, ja izmantojat kādu no pašreizējiem sociālajiem tīkliem, jūs galvenokārt tirgojat savus datus kā maksu par to izmantošanu.

Izmantojot Web 3.0 sociālos tīklus, mainīsies visa ainava – daudzsološi izskatās tādas platformas kā Sapien, Steemit, Sola, Indorse, onG.Social, PROPS Project, Yours utt. Visi no tiem izmanto blokķēdes un nākamās paaudzes tehnoloģijas, piemēram, mākslīgo intelektu. Zemāk uzskaitīsim dažus no tiem.

tīmekļa 3.0 piemēri

Sociālā tīkla Web 3.0 piemēri

Sapjēns: Sapien ir viens no unikālajiem Web 3.0 piemēriem. Tā ir demokratizēta sociālo ziņu platforma, kas izmanto Ethereum blokķēdes priekšrocības. Turklāt tas ir ļoti pielāgojams. Skatoties no sociālo ziņu viedokļa, tā ir lieliska alternatīva Google vai Facebook.

Steemits: Steemit ir vēl viens lielisks Web 3.0 vietņu piemērs. Tas pilnībā darbojas uz Steem blokķēdes. Atkal iIt vislabāk raksturo kā decentralizētu atlīdzības platformu, kas palīdz ieguldītājiem gūt peļņu no sava satura. Tā ir alternatīva Reddit.

Sola: Sola izmanto blokķēdi A.I. izveidot sociālo tīklu un mediju hibrīdu. Tas izplata noderīgu informāciju lasītājiem atbilstoši viņu vēlmēm, to visu palīdzot A.I. algoritmi. Tādā veidā lietotāji saņem to, ko vēlas, un pārāk kvalitatīvu saturu.

Tie noslēdz sociālo tīklu Web 3.0 vietņu sarakstu. Visi šie Web 3.0 lietotņu piemēri iekļaujas tieši Web 3.0 definīcijā.

Decentralizēto sociālo tīklu priekšrocības

 1. Neviena centrālā iestāde, kas uztver datus un tos izmanto.
 2. Piešķir lietotājiem iespēju, apbalvojot viņus ar kāda veida aktīviem.
 3. Veicina Web 2.0 sociālo tīklu uzlabojumus gandrīz visos veidos.
 4. Aizsargā lietotāju privātumu. Lietotāji izlemj, ko un kad viņi vēlas kopīgot.
 5. Lielās korporācijas un organizācijas zaudē varu ietekmēt lielās korporācijas.

Decentralizētie sociālie tīkli ir lieliska ideja, un tie var mainīt domāšanas, koplietošanas un saziņas veidu. Tomēr daudzi eksperti apšauba tā ieviešanu reālajā dzīvē un domā, vai tas darbosies vai nē. Pagaidām mēs varam tikai gaidīt un redzēt, ko viņi tur un piedāvā tuvākajā nākotnē.

 1. Maiņas pakalpojumi

Runājot par apmaiņas pakalpojumiem, centralizācija nebūt nav efektīva. Lielākā neveiksme, ko mēs varam redzēt, ir tad, kad birža Mt. Goks tika uzlauzts. Datorurķēšana 2014. gadā viņiem izmaksāja 460 miljonu dolāru vērtībā bitcoīnu. Tā vērtība tagad būtu vismaz 1000 reizes lielāka.

Decentralizētās apmaiņas popularitāte lēnām pieaug, jo tā nodrošina vienmērīgu lietotāju tirdzniecības pieredzi, neuztraucoties par jebkādiem uzlaušanas gadījumiem vai pārredzamību. Tas nozīmē arī to, ka nav centralizētas iestādes un nav īpašnieku interešu konflikta. Pakalpojumu pilnveidošanai viņi galvenokārt izmanto daudzas decentralizētas finanšu lietojumprogrammas. Tā kā mēs jau zinām, ka Web 3.0 ir atkarīgs no uzticēšanās, viss ir saistīts ar decentralizētu apmaiņu. Uzskaitīsim dažus no nedaudzajiem decentralizētajiem apmaiņas pakalpojumiem.

Decentralizētās apmaiņas Web 3.0 piemēri

IDEX: IDEX ir populāra decentralizēta birža ERC-20 žetonu tirdzniecībai. Tas lietotājiem nodrošina labu saskarni, un ikviens, kam ir Ethereum seifs, var sākt tirdzniecību platformā. Lai pēc iespējas labāk izmantotu IDEX vai jebkuru decentralizētu Ethereum balstītu apmaiņu, jums jāizmanto MetaMask.

EOSFinex: EOSFinex ir decentralizēta apmaiņa, kas darbojas virs EOS.IO programmatūras. Pašlaik to izstrādā Bitfinex, viena no lielākajām centralizētajām biržām. EOS ainavā ir daudz vairāk dApps.

Tādējādi tiek noslēgtas decentralizētas kriptovalūtas Web 3.0 vietnes. Mūsu uzskaitītie piemēri atbilst Web 3.0 piemēriem.

Decentralizētas kriptovalūtas apmaiņas priekšrocības

 1. Lētāki darījumi
 2. Ātrāki darījumi
 3. Decentralizētā rakstura dēļ ir grūti uzlauzt
 4. Labi darbojas ar aparatūras makiem
 5. Lietotāji kontrolē savus līdzekļus
 1. Ziņapmaiņa

Ziņojumapmaiņa ir bijusi mūsu dzīves sastāvdaļa no dienas, kad sākām izmantot internetu. Nu, lielākajai daļai no mums tas izmanto WhatsApp vai Facebook Messenger. Citi ziņojumapmaiņas veidi ietver telegrammu, kuru galvenokārt izmanto jaunie uzņēmumi, uzņēmumi un citi profesionālā darba veidi.

No otras puses, valdībai ir tendence arī vadīt savu izlūkošanas tīklu, lai izsekotu ziņas, un tas ir iespējams tikai centralizētu risinājumu dēļ.

Risinājums ir Web 3.0 darbināmas lietotnes, piemēram, e-Chat, ySign, Obsidian, Riot un tā tālāk. Visi šie izmanto blockchain priekšrocības un nodrošina lietotāju privātuma saglabāšanu.

Messenger Web 3.0 piemēri

e-tērzēšana: e-Chat ir decentralizēta, ar blokķēdi darbināta Web 3.0 lietotne, kas piedāvā drošu kurjeru. Tas ir arī viens no visstraujāk augošajiem sociālajiem tīkliem. Izmantojot šo kurjeru, lietotāji iegūst reālu brīvību un caur to var nosūtīt arī kriptonauda. E-tērzēšanas lietotne jau ir pieejama App Store un Play Market. Tas ir lielisks Web 3.0 vietņu piemērs.

Obsidians: Obsidian ir daudzsološs Web 3.0 projekts. Tās pamatā ir STRAT, un to darbina viņu Stratis monēta. Tas ir nākamās paaudzes lietotāju kurjers. Tas arī nodrošina drošu vidi, kur lietotāji var sazināties vai pat sūtīt līdzekļus viens otram.

yParaksts: ySign ir vēl viens komunikācijas kurjers, kas ir ideāls Web 3.0 piemēra piemērs. Ar savu risinājumu ir paredzēts mainīt kurjeru pasauli.

Tas mūs noved pie Messenger Web 3.0 vietņu saraksta beigām. Šie piemēri labi iekļaujas Web 3.0 definīcijā.

Decentralizētā kurjera priekšrocības

 1. Privātums
 2. Sūtiet līdzekļus ātri un droši.
 3. Jūsu datus nevar izmantot reklamēšanai
 4. Ātri darījumi

Lai gan Web 3.0 kurjeriem ir daudz priekšrocību, tam joprojām ir trūkumi. Piemēram, noziedznieki var izmantot decentralizētas platformas, lai nosūtītu datus un informāciju, kuru iestādes nevar izsekot. To var izmantot arī nelikumīgai aktīvu pārsūtīšanai.

 1. Uzglabāšana

Datu glabāšanā ir daudz jauninājumu. Tomēr pašreizējo datu glabāšanas stāvokli var mainīt ar Web 3.0 tehnoloģijām, piemēram, blokķēdi un lielajiem datiem. Kā parasts lietotājs mēs datus glabājam Google diskā un citus mākoņkrātuves risinājumus internetā. Uzņēmumiem ir pavisam cits stāsts, jo viņi izvēlas stingrāku un centralizētāku risinājumu, lai saglabātu savus vērtīgos datus.

Datu pārkāpums Linkedin bija vissmagākais, jo tas atklāja lietotājvārdu un paroli 117 miljoniem Linkedin lietotāju. Uber arī nonāk līdzīgā liktenī, kad tiek nozagti 57 miljonu Uber klientu dati. Pārkāpumi daļēji bija saistīti ar datu krātuvi, kuru viņi izmantoja.

Arī pašreizējās glabāšanas sistēmas ir centralizētas, kas nozīmē, ka ar datiem var manipulēt vai tos izmantot cita veida darbībām, piemēram, datu pārdošanai trešām pusēm reklāmas nolūkos.

Decentralizēti uzglabāšanas pamati

Decentralizētās krātuves pamatideja ir visu par failu un datu koplietošanu, izmantojot vienādranga savienojumu. Arī decentralizētās glabāšanas drošība ir visaugstākā, jo sūtītājs var vienkārši šifrēt failus un pēc tam nosūtīt tos saņēmējam. Tas var arī sadalīt failus gabalos un pēc tam tos nosūtīt.

Hostings būs pilnīgi iespējams arī ar decentralizētu risinājumu. Hostings vienkārši glabās šķembu failu, kurā faila saturs ir šifrētā formātā. Hostēto failu var arī atsaukt, izmantojot privāto atslēgu. Dažas no šīm lietotnēm izmanto Hyperledger blockchain, lai atvieglotu to funkcijas.

Decentralizētas krātuves Web 3.0 piemēri

Storj: Storj ir viens no vadošajiem decentralizētajiem glabāšanas risinājumiem. Tas ir arī viens no vecākajiem. Izmantojot Storj, ikviens var saglabāt datus. Tas ir arī atvērtā koda un viegli lietojams. Ikviens to var sākt, vienkārši noklikšķinot uz Sākt. Maksājumu modelis ir izveidots ap lietotājiem, jo ​​viņi var maksāt, kad viņi izmanto. Storj marķieris tiek izmantots Storj platformas degvielai.

Sia: Sia ir arī daudzsološs decentralizēts glabāšanas risinājums, un tas tiek rīkots arī kā lielākais Storj konkurss. Sia failu sadala trīsdesmit segmentos un pēc tam attiecīgi izplata. Pārsūtīšanas laikā tas arī šifrē failu.

Filecoin: Pēdējais projekts, kas piesaistīja manu uzmanību, ir Filecoin. Tas ir Protocol Labs projekts un darbojas divējādā pieejā un izmanto divu veidu tīkla mezglus.

Ar to tiek izbeigts Storage Web 3.0 vietņu saraksts. Visi piemēri iekļaujas tieši vietnes 3.0 definīcijās.

Decentralizēto uzglabāšanas risinājumu priekšrocības

 1. Tas labi darbojas dažādās platformās vai pat blokķēdes risinājumā.
 2. Aizsargā pārsūtāmos datus ar spēcīgu šifrēšanu.
 3. Neviena centralizēta entītija nenozīmē, ka kāds nevar izmantot datus.
 4. Tas ir lēts un labi darbojas ar nākamās paaudzes tehnoloģijām, piemēram, IoT.
 1. Apdrošināšana un banku darbība

Apdrošināšana un banku darbība ir viena no korumpētākajām sabiedrības daļām. Piemēram, tiek vadīts pēc peļņas gūšanas filozofijas. Savukārt banku darbība nav brīva no visām negatīvisma važām. Kopumā mēs varam droši teikt, ka pašreizējā sistēma ir bojāta un tai ir jābūt pārredzamākai un drošākai, lai lietotāji tajā varētu uzplaukt.

Gan apdrošināšanas, gan banku sektors var redzēt revolūciju ar blokķēdes tehnoloģiju. Ir daudz šīs tehnoloģijas izmantošanas gadījumu, un ietekmi var redzēt agri, nekā domāts. Pārveidošana notiks, izmantojot blokķēdes funkcijas, tostarp pārredzamību, drošību, ievilkšanu. Tas nozīmē, ka krāpšana nebūs iespējama banku vai apdrošināšanas jomā.

Tagad bloku ķēdē var glabāt ierakstus. Arī viedos līgumus var izmantot, lai automatizētu lielāko daļu uzdevumu, kuriem nav nepieciešams cilvēka pieskāriens. Blockchain ieviešana nozīmē, ka lietotāji no tā iegūs visvairāk. Apdrošināšanas atlīdzības būs vienkāršas, un visu procesu var veikt ar minimālu dokumentu sagatavošanu vai bez tā. Viltus apgalvojumi arī novērsīs atturēšanu. Digitāli zinošiem lietotājiem izmaiņas būs noderīgas.

Apdrošināšanas un banku Web 3.0 piemēri

AiGang: Aigang ir DAO apdrošināšanas protokols, kas piedāvā pūļa avotu apdrošināšanas baseinu atklāšanu. To var izmantot lietotāji, kuri var iegūt balvas, izmantojot prognozes, kuras nodrošina DAO viedie līgumi.

Vecākais: Tas ir izplatīts digitālais globālais reģistrs, kura mērķis ir nodrošināt unikālus ierakstus katram lietotājam. Lietotāji var digitāli saglabāt datus un piekļūt tiem jebkurā laikā. Tas aizsargā

lietotājiem un bankām, atvērtajam tirgum un apdrošinātājiem no krāpšanas.

Cashaa: Cashaa ir nākamās paaudzes banku platforma, kas nodrošina regulēšanu, atbilstību un drošību. Tas nodrošina tūlītējus kriptogrāfijas banku aizdevumus un piedāvā arī kriptovalūtu tirdzniecību.

Droša kopīgošana: Pašlaik uzņēmums izstrādā apdrošināšanas produktus, kas izmanto kopīgā tīkla priekšrocības, piemēram, blokķēdi. Tas rada pārliecību par biznesu un palīdz tam izaugt jaunā augstumā.

Tas noslēdz apdrošināšanas un banku Web 3.0 vietņu sarakstu. Visi šie piemēri iekļaujas tieši Web 3.0 definīcijās.

Blockchain priekšrocības apdrošināšanai un banku darbībai

 1. Krāpšanas nav vai ir mazāk.
 2. Viltus apgalvojumus var bloķēt un noņemt
 3. Uzlabota klientu pieredze.
 4. Stiprina digitālo prasmi
 5. Banku iekšējos auditus var veikt viegli.
 6. Starptautiskā un savstarpējā samaksa tagad ir iespēja ar blokķēdi.
 1. Straumēšana (video un mūzika)

Straumēšana ir liela nozare. Tiek arī norādīts, ka gaidāmajā periodā tas pieaugs vieglāk. Kā lietotājs jūs jau zināt lielos spēlētājus, kas mūs ieskauj.

Lai gan tie nodrošina lielisku lietotāja pieredzi, viss monopola jēdziens nozarē ilgtermiņā nav labs. Daudzi jautājumi, tostarp neskaidra politika, moka arī pašreizējās straumēšanas platformas. Viņi arī izmanto lietotāju datus reklāmas nolūkos, kas pārkāpj lietotāju vēlamo privātumu, atrodoties tiešsaistē. Visas straumēšanas platformas ir gandrīz bez maksas attiecībā uz izmaksām. Tādā gadījumā jūs kļūstat par viņu produktu.

Turklāt, runājot par satura veidotājiem, Twitch un YouTube nespēj attaisnot zemos maksājumus. Jaunajiem straumētājiem ir grūti sākt darbu kādā no platformām, un nevienai no platformām nav šīs problēmas risinājuma. Īsāk sakot, centralizētā straumēšanas platformas kontrole nenodrošina vienādas iespējas visiem apkārtējiem.

Iepazīstieties ar Web 3.0 lietojumprogrammām un to funkcijām video un mūzikai. Web 3.0 video piemēros mums ir tādi kā Livepeer, Viuly, Flixxo, Videocoin, LBRY utt..

Visas iepriekš minētās platformas ir daudzsološas un savā veidā risina video un mūzikas straumēšanas problēmu.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Web 3.0 video un mūzikas vietņu piemēri

Lai labāk izprastu, uzskaitīsim video un mūzikas Web 3.0 vietnes.

LivePeer: Livepeer ir decentralizēta platforma, kas darbojas uz blokķēdes. Tas nodrošina atvērtā koda straumēšanas pakalpojumu, kura mērķis ir izveidot straumēšanas kaudzi Web 3.0.

LBRY: LBRY ir decentralizēta digitālā bibliotēka, kurā atrodas atšķirīgs satura veids. Kā lietotājs jūs varat lasīt, skatīties un spēlēt platformā. Tas nozīmē, ka tas atbalsta grāmatas, mūziku un videoklipus, un šķiet, ka tas ir viens no vecākajiem Web 3.0 projektiem.

UjoMusic: UjoMusic ir mūzikas platforma, kurā mūzikas radītāji var augšupielādēt savu mūziku un izplatīt to bez autortiesību un autoratlīdzības jautājumiem. Kriptovalūta un viedie līgumi to nodrošina.

Maestro: Maestro ir mūzikas straumēšanas platforma klausītājiem un māksliniekiem, kas izmanto blokķēdi.

Blockchain priekšrocības straumēšanā

 1. Satura veidotāji var strādāt caurspīdīgā vidē
 2. Ikvienam ir vienādas iespējas popularizēt savu darbu.
 3. Autortiesību jautājumi būs nenozīmīgi, pateicoties viedajiem līgumiem
 4. Neviena centrālā iestāde nenozīmē, ka straumētājiem un satura veidotājiem tā nebūs absurda politika.
 1. Attālais darbs

Pasaule virzās uz attāliem darbiem. Tikai ASV ārštata un attālinātie darbi veido lielu daļu no ASV darbaspēka. Ir diezgan aizraujoši redzēt, kurp mēs virzāmies, jo mums labāk patīk strādāt mājās, nevis birojā. Neatkarīgi no iemesliem, centralizētās attālās darba platformas neatbilst atzīmei.

Decentralizētas attālās darba / ārštata platformas var viegli atrisināt šīs problēmas. Daži no piemēriem ir EthLance, Atlas.Work, CryptoTask, Blocklancer un tā tālāk.

Attālo darbu Web 3.0 piemēri

Lai labāk izprastu, uzskaitīsim Jobs Web 3.0 vietnes.

Etlance: Ethlance ir decentralizēta, attāla darba platforma, kas darbojas virs Ethereum blokķēdes. Ikviens var pieņemt darbā un strādāt apmaiņā pret Ētera kriptovalūtu. Būtiskākā šīs platformas izmantošanas priekšrocība ir 0% apkalpošanas maksa, dalības ierobežojumu neesamība utt.

Atlas. Darbs: Atlast. Darbs ir ar blockchain darbināta ārštata platforma, kas ir pielāgojama un izmanto viedus līgumus un mašīnmācīšanos, lai veicinātu ārštata ekosistēmas darbību, kur gan ārštata darbinieki, gan darba devēji var gūt maksimālu labumu. Tam ir vienota maksa 2 USD par uzdevumu.

CryptoTask: CryptoTask ir vēl viens ar Web 3.0 darbināms projekts, kurā lietotājiem netiek piemērota maksa un cenzūra. Tas arī izmanto uzlabotu algoritmu, lai saskaņotu ārštata darbiniekus ar koncertiem.

Decentralizētas, attālinātas darba platformas priekšrocības

 1. Nav vai nav minimālas maksas.
 2. Bez centralizētas iestādes nozīmē, ka ikviens var pievienoties.
 3. Nav ierobežojumu pievienoties platformai.
 4. Saņemiet naudu kriptovalūtā
 1. Pārlūkprogramma

Pārlūkprogrammas ir piekļuve internetam. Divas galvenās pārlūkprogrammas ir Google Chrome un Firefox. Viņi aizņem lielāko tirgus daļu. Google dominējošais stāvoklis nekādā gadījumā netiek ignorēts.

Mēs pārlūkojam tīmekli, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu. Lai pārlūkotu Web 3.0, mums ir nepieciešams pārlūks, kas atbilst decentralizētā tīmekļa filozofiskajam aspektam. Arī pašreizējās paaudzes pārlūkprogrammas nav pilnīgi drošas, kad runa ir par lietotāju aizsardzību.

Kad lietotāji apmeklē inficētas vietnes, viņu datori var inficēties. Pārlūkprogrammas arī nopludina informāciju, ja tā nav pietiekami attīstīta atbilstoši pašreizējiem drošības standartiem. Piemēram, jūsu pārlūkprogramma saglabā jūsu atrašanās vietu, informāciju par aparatūru un programmatūru, informāciju par savienojumu, sociālo mediju informāciju utt.

Lietotāji ir neaizsargāti arī ar papildinājumiem, kurus piedāvā šīs modernās pārlūkprogrammas. Risinājums ir izmantot decentralizētu pārlūku, kas nodrošina labāku ekosistēmu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Daži no Web 3.0 pārlūka piemēriem ietver Brave un Breaker pārlūkprogrammas. Visi šie piemēri iekļaujas tieši Web 3.0 definīcijās.

Web 3.0 pārlūka piemēri

Drosmīgs: Drosmīgs ir viss privātums, kur lietotāji nav produkts. Pārlūkprogramma ir iepriekš instalēta kopā ar Ad-blocker. Tas arī ļaus lietotājiem pārdot savus datus apmaiņā pret kriptovalūtu.

Breaker pārlūks: Tas ir nākamās paaudzes tīmekļa pārlūks, kas balstīts uz vienādranga. Tā ir vieta, kur ikviens var pievienoties, koplietot un uzlādēt savas lietotnes. Tas ir arī radošs rīks, kuru var izpētīt ikviens. Tas ir Web 3.0 pārlūks.

Decentralizētās pārlūkprogrammas priekšrocības

 1. Lietotāji var privāti pārlūkot internetu.
 2. Nav vai ir mazāk drošības nepilnību.
 3. Lietotāji var pārdot savus datus organizācijai un saņemt samaksu.
 4. Ātri un droši.

Secinājums

Web 3.0 ir šeit, lai paliktu. Mēs esam sākuma stadijā, kad Web 3.0 lietojumprogrammas un to funkcijas joprojām tiek izstrādātas. Turklāt ir nepieciešama masveida Web 3.0 ieviešana. Lai pilnībā mainītu tīmekļa ainavu, var būt nepieciešami desmit gadi. Pat ja tā ir pagaidīšanas vērta un nepieciešama.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Web 3.0 un tā ekosistēmu, varat sākt ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me