5 labākās vietas, kur nopelnīt interesi par kriptogrāfiju

Kad mēs redzam, kā pasaules procentu likmes tuvojas nullei (un dažās valstīs pat negatīvas), arvien vairāk cilvēku vēršas pie kriptovalūtu tirgus kā alternatīva līdzekļa papildu ienākumu gūšanai. Populārs veids, kā nopelnīt pasīvo Bitcoin izmantojot procentu kontus un kreditēšanas platformas.

Šie pakalpojumi ļauj jums nopelnīt procentus par Bitcoin un kriptogrāfiju, nenodarbojoties ar tirgiem ar biržas starpniecību. Tie ļauj aizņēmējiem un aizdevējiem savstarpēji apmainīt naudu, lai saņemtu vai nu ar kriptogrāfiju nodrošinātu aizdevumu (samaksātu fiat valūtā), nopelnīt procentu maksājumus par Bitcoin, Ether un citiem.

mūsu Pick

Labākā platforma

Kopumā

blockfi Apmeklējiet vietni

Labākā platforma

Apdrošināšanas aizsardzība

nexo Apmeklējiet vietni

Labākā platforma

Reputācija

binance Apmeklējiet vietni

Labākie krājkonti, lai nopelnītu kriptogrāfijas procentus

Pamatojoties uz mūsu atsauksmēm, labākās vietas, kur nopelnīt ikmēneša procentus par kriptogrāfiju, ir:

Kreditēšana & Aizņemšanās platformas: salīdzinājums

Mēs esam novērtējuši populārākos krājkontus, lai nopelnītu interesi par šo salīdzināšanas tabulu, pamatojoties uz tādiem svarīgiem faktoriem kā lietošanas ērtums, reputācija, pieejamie digitālie aktīvi, procentu likmes, nodevas, drošība un klientu atbalsts.

Ātrā rokasgrāmata: kā nopelnīt interesi par kriptogrāfiju

Lai sāktu nopelnīt interesi par kriptogrāfiju, Bitcoin un stablecoins, rīkojieties šādi:

Vietnes, kurās izpelnīties interesi par kriptogrāfiju: atsauksmes

Šajā salīdzināšanas ceļvedī ir sniegts pārskats par to, kur jūs varat reģistrēties procentu kontam un sākt gūt papildu peļņu no sava kriptogrāfijas, Bitcoin, stablecoins un pat fiat valūtas. Ja vēlaties uzzināt vairāk par katru pakalpojumu sniedzēju, noklikšķiniet uz saitēm, lai lasītu mūsu atsauksmes, vai pārlūkojiet mūsu Exchange Review kategoriju.

1. BlockFi

BlockFi ir digitālo aktīvu finanšu uzņēmums, kas sniedz profesionālus pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē. Uzņēmums tiek regulēts federālā un štata līmenī ASV (48 štatos). BlockFi piedāvā vienkāršākais veids, kā iegūt interesi par Bitcoin, kriptogrāfijas un stabilas monētas.

Lietotāji var reģistrēties procentu kontam, lai platformā uzglabātu savus kriptovalūtas aktīvus, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Pretī lietotāji tiek apbalvoti ar procentus līdz ieguldītajam kapitālam līdz 8,6%. Procentu summa tiek izmaksāta katru mēnesi katra mēneša sākumā, kas tiks uzkrāta nākamajā dienā pēc depozīta.

Lai sāktu pelnīt procentus par kriptovalūtas portfeli, tagad izveido kontu ar BlockFi.

blockfi

BlockFi procentu likmes tiek apvienotas katru mēnesi, kas nozīmē, ka, ja jūs veicat procentus 1. mēnesī, jūsu nākamais procentu maksājums tiks aprēķināts, ņemot vērā jūsu jauno kopējo atlikumu (vecais atlikums + procentu maksājums no 1. mēneša). Tas ļaus ieguldītājiem ilgtermiņā veidot bagātību.

Nav arī minimālās vai maksimālās depozīta summas, lai iesācēji varētu nekavējoties sākt darbu ar BlockFi. Vienkārši pārsūtiet līdzekļus uz platformu un nopelciet bezmaksas kriptogrāfiju.

Ja jūs nezināt, BlockFi saviem lietotājiem piedāvā citus pakalpojumus, piemēram, zemu cenu USD aizdevumus, kas nodrošināti ar kriptogrāfiju, modernu kriptovalūtu tirdzniecības platformu (vienlaikus nopelnot procentus) un iegādājieties stablus, izmantojot USD pārskaitījumus..

2. Crypto.com

Crypto.com ir digitālo aktīvu platforma, kas piedāvā vairākus digitālās valūtas produktus un pakalpojumus, tostarp kriptogrāfijas procentu kontu. Tīkla vienīgais mērķis, pēc tā dibinātāja domām, ir palielināt kriptogrāfijas ieviešanu globālā mērogā, padarot personām viegli pieejamu.

Apmeklējiet Crypto.com

Tā kā platformā ir vairāk nekā 1 miljons lietotāju, Crypto.com piedāvā spēcīgu alternatīvu tradicionālajiem finanšu pakalpojumiem, tādējādi atvieglojot kriptovalūtu iegūšanu visiem. Digitālās valūtas platforma ir pazīstama ar savu kriptogrāfijas lietotni, kas ļauj jums pirkt, pārdot, tirgot, tērēt, uzglabāt, nopelnīt, aizdot naudu un pat apmaksāt rēķinus ar kriptogrāfiju!

kriptokom nopelnīt

Crypto.com lietotne ļauj tā lietotājiem nopelnīt līdz 8% no kriptonauda un 12% par stablecoins. Tas būtībā aizstāj jūsu bankas kontu, un klienti var deponēt vēlamos digitālos aktīvus lietotnē, lai sāktu katru dienu uzkrāt procentus.

Uzkrātie procentu ieņēmumi tiek ieskaitīti jūsu makā ik pēc 7 dienām un tiek izmaksāti tajā pašā valūtā kā depozīts. Piemēram, ja jūs noguldīsit BTC, jūs piesaistīsit procentus, kas tiks izmaksāti BTC. Jums var būt vairāki depozīti, lai jūsu makā uzkrātu procentus par dažādām kriptovalūtām.

Crypto.com lietotņu lietotāji var likt platformām MCO marķieri, lai nopelnītu augstākas procentu likmes, kā norādīts zemāk. Tā kā šīs likmes var bieži mainīties, ieteicams pirms procentu konta izveidošanas pārbaudīt likmes lietotnē.

kriptogrāfijas lietotņu likmes

3. Nexo

Nexo ir tiešsaistes kriptovalūtas aizdevuma pakalpojums, kas piedāvā finansiālus ieguvumus kriptogrāfijas aktīvu glabāšanai platformā, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Pretī Nexo piedāvā kontu ar lielu interesi, kur lietotāji to var izdarīt nopelnīt līdz 10% gadā par Bitcoin, kriptogrāfiju, stablecoins un fiat valūtu.

Apmeklējiet Nexo

Kreditēšanas pakalpojums ir licencēts, regulēts un apdrošināts līdz zādzībām līdz 100 miljoniem dolāru ar BitGo un tas ir pieejams vairāk nekā 40 fiat valūtās un 200 jurisdikcijās visā pasaulē.

nexo vietne

Kopš darbības uzsākšanas 2017. gadā Nexo ir apstrādājis vairāk nekā 1,5 miljardi dolāru no vairāk nekā 800,000 lietotāju vairāk nekā 200 jurisdikcijās visā pasaulē un atbalsta vairāk nekā 40 fiat valūtas. Tas ir ieguvis plašu popularitāti kā alternatīva kriptogrāfijas ieguldījumu metode un uzglabāšanas iespēja privātpersonām un uzņēmumiem, lai piesaistītu papildu finansiālus ieguvumus aizņēmējiem un aizdevējiem.

Kripto procentu uzkrājumu pakalpojumi, piemēram, Nexo, ir pievilcīgi klientiem, jo ​​nopelnītie procenti ir ievērojami lielāki nekā tradicionālo finanšu iestāžu, piemēram, banku, piedāvātās likmes. Procenti par Nexo krājkontu tiek izmaksāti katru dienu, kas ļauj krājkontu papildināt un strauji augt.

nexo nopelnīt

Platforma nesen ir divkāršojusi procentu likmes visiem atbalstītajiem digitālajiem aktīviem un paaugstina procentu likmi līdz 6% APY, kas iepriekš bija no 4% līdz 5% kriptonauda aktīviem.

Lietotāji var arī nopelnīt papildus 2%, kad tiek izmaksāts NEXO žetonos. Piemēram, procentu konts USD var nopelnīt 12% APY, ja tas tiek izmaksāts platformas vietējā žetonā.

Lietotāji, kas nodrošina likviditāti Nexo.io platformai, noguldot un glabājot savus fiat un kriptogrāfiskos aktīvus Nexo, ir tiesīgi reģistrēties krājkonts. Līdzekļiem no seifa līdzekļiem var piekļūt jebkurā laikā, ļaujot jums izņemt līdzekļus personāla aparatūras makam vai pārdot atpakaļ fiat, izmantojot cienījamu biržu.

4. Celsija tīkls

Celsija tīkls ir digitālo aktīvu platforma, kas lietotājiem piedāvā piekļuvi finanšu pakalpojumiem un priekšrocībām, ko nepiedāvā tradicionālās iestādes. Platformas mērķis ir traucēt finanšu bankām visā pasaulē, piedāvājot pakalpojumus, kas nākamos 100 miljonus cilvēku novedīs pie digitālās valūtas

Apmeklējiet Celsija tīklu

Celsius tīkls, kas tika dibināts 2017. gadā, ļauj lietotājiem savus aktīvus uzglabāt Celsija seifā nopelnīt līdz 12% gadā Celsija maks.

celsija nopelnīt

Celsius tīkls darbojas līdzīgi kā citi pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā komisijas maksas par augstiem procentiem pretī lietotājiem par aktīvu noguldīšanu platformā aizdevēju finansēšanai..

Tur ir nav minimālās depozīta summas, un jūs varat izņemt līdzekļus jebkurā laikā neuztraucoties par maksu vai soda naudu. Brīvība iegūt lielu interesi par saviem noteikumiem bez soda vai ierobežojumiem ir pievilcīga lietotnes Celsija iezīme.

celsija tīkls bitcoin

Investoriem, kuri nav pazīstami vai pieredzējuši portfeļa tirdzniecību maržinālajās platformās, lai nopelnītu kriptogrāfiju, 10% gada atdeve ir lieliska iespēja dažādot un palielināt bagātību bez riskiem, kas saistīti ar tirdzniecību. Platforma atbalsta galvenos kriptovalūtas aktīvus, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin un lielāko daļu stablecoins.

Lai sāktu pelnīt procentus, izveidojiet kontu Celsija tīklā.

Piemēram, ja jūs 12 mēnešus iemaksājat 1 Bitcoin Celsija tīklā, tas būtu vienāds ar 7,32 USD procentiem nedēļā, kopā gadā sastādot 380,88 USD. Ja jūs nolemjat izmaksāt Celsija tīkla vietējā marķierī TEL, likme ir par 35% augstāka.

5. Binance

Binance ir viena no labākajām kriptogrāfijas tirdzniecības biržām pasaulē, kas piedāvā kaut ko gan kriptogrāfijas investoriem, gan HODL’ers, gan tirgotājiem. To bieži uzskata par pasaulē vadošā kriptovalūtas maiņa kas nodrošina tiešsaistes platformu, kas mazina plaisu starp tradicionālo fiat naudu un kriptogrāfiju, izmantojot novatorisku un bagātīgu pakalpojumu.

Apmeklējiet Binance

Lai gan platforma ir plaši pazīstama ar savu novatorisko tirdzniecības produktu, alternatīvo tirdzniecību un jaunu funkciju piedāvājumu, komanda nesen ir uzsākusi veidu, kā iegūt interesi par Binance, ieviešot “Binance Savings”..

Binance uzkrājumi

Binance krājkonts ļauj palielināt savu bagātību, uzkrājot procentus par jūsu kriptogrāfiju, kas platformā tiek glabāta saldētavas makā. Būtībā jūs esat aizdot savus aktīvus maržas tirgotājiem platformā, un viņi maksā procentus pretī par jūsu līdzekļu aizņemšanos.

Binance Uzkrājumu / Procentu konts atbalsta plašu kreditēšanas iespēju klāstu, tostarp tādas digitālās valūtas monētas kā Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance USD (BUSD), Tether (USDT) un citas..

binance krājkonts

Lietotāji var izvēlēties vai nu Fiksētais depozīts vai Elastīgs depozīts kas nodrošina nedaudz atšķirīgas procentu likmes, kā parādīts zemāk. Elastīgs depozīts ļauj jebkurā laikā izņemt līdzekļus ar mainīgu likmi. Šāda veida procentu konts pievērsīsies tirgotājiem, kuri vēlas nopelnīt procentus par savu kriptogrāfijas portfeli, gaidot tirdzniecības iestatīšanu.

6. Dvīņi

Dvīņi ir privāta Ņujorkas trasta kompānija, kas bija kuru 2014. gadā dibināja Kamerons un Tailers Vinkļevosi, parasti pazīstams kā "Winklevoss dvīņi". Uzņēmums nodrošina likumīgu kriptovalūtas maiņu un nesen ir uzsācis Gemini Earn, lai ļautu saviem klientiem nopelnīt pasīvos ienākumus par platformā uzglabātajiem aktīviem.

dvīņi nopelna

Dvīņi tiek augstu vērtēti kā droša tirdzniecības platforma, un tā dod iespēju ļaut saviem lietotājiem izmantot kriptogrāfiju, palielinot procentu likmes līdz 7,4% APY. Programma Gemini Earn ir pieejama vietnei Tikai ASV klienti un pieejami visos štatos. Dvīņi nodrošina elastību, lai kriptogrāfijas aktīvus pārvietotu uz tirdzniecības platformu (ar interesi) un otrādi.

Atšķirībā no citām šajā rakstā uzskaitītajām platformām, Gemini Earn ir vienkāršojis lietotāja saskarni ar a vienkāršs procentu kalkulators. Nolaižamajā izvēlnē tiek parādītas visas atbalstītās monētas, aprēķinātā procentu likme un aprēķināti projekta procentu ieņēmumi 1–4 gadu periodā.

dvīņi nopelna procentus filecoin

bieži uzdotie jautājumi

Vai jūs saņemat procentus par kriptovalūtu?

Kriptovalūta īpašnieki var saņemt procentus, kas samaksāti par Bitcoin, Ethereum, Tether un citiem digitālajiem aktīviem, noguldot līdzekļus vietnē, kurā tiek piedāvāti kreditēšanas un procentu uzkrājumu konti. Tādas vietnes kā BlockFi stimulē īpašniekus atteikties no viņu aktīvu īpašumtiesībām, tos uzglabājot platformā. Pretī īpašnieki tiek apbalvoti ar procentiem, kurus var atsaukt ar sākotnējiem izdevumiem.

Vai ir droši nopelnīt kriptogrāfijas procentus?

Bitcoin un kriptovalūtas procentu un krājkontu platformas, piemēram, BlockFi un Nexo izmantojiet bankām līdzīgus drošības protokolus un drošības pasākumus, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību un pasargāti no tādiem draudiem kā tiešsaistes zādzības un hakeri.

Vai Bitcoin maksā ikdienas procentus?

Kreditēšanas un kriptogrāfijas uzkrājumu platformas, piemēram, Nexo un BlockFi katru dienu maksā procentus par kriptovalūtas aktīviem, kas tiek glabāti viņu platformā, piemēram, Bitcoin un stablecoins. Procentu summa katru dienu uzkrāja savienojumus, palielinot ieguldītāju ienesīgumu un atdevi.

Vai man vajadzētu ieguldīt Bitcoin, lai nopelnītu procentus?

Kripto procentu platformas ir populārs veids, kā gūt papildu ienākumus. Kreditēšanas platformas kriptogrāfijā var piedāvāt pievilcīgas procentu likmes līdz 12% APY, kas ir ievērojami augstāka nekā tradicionālā banka. Lēmums nopelnīt procentus par savu Bitcoin ir atkarīgs no riska tolerances. Veicot jebkādus ieguldījumus, parasti ir ieteicams izveidot labi sabalansētu kriptogrāfijas portfeli un nelieciet visas olas vienā grozā, lai samazinātu iedarbību uz notikumiem ārpus investoru kontroles.

Vai Nexo ir labs ieguldījums?

Ieguldītāji un tirgotāji, kuru portfelī pieder Bitcoin un citi kriptovalūtu aktīvi, var izmantot Nexo pakalpojumus nopelnīt lielāku ieguldījumu atdevi, laika gaitā uzkrājot procentus. Tas bieži tiek uztverts kā ekvivalents dividendes nopelnīšanai par akcijām, lai nopelnītu pasīvus ienākumus neatkarīgi no tā, vai pasvītrojošais aktīvs novērtē cenu vai nē.

Cik man vajadzētu ieguldīt Bitcoin & Kripto uzkrājumu konti, lai nopelnītu procentus

tomēr lietotājiem nav piekļuves privātajām atslēgām, tiklīdz Bitcoin tiek pārsūtīts uz platformām, lai nopelnītu interesi. Investīciju zelta likums ir nekad neieguldīt vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt. Tas pats noteikums attiecas uz Bitcoin un kriptogrāfijas procentu krājkontiem.

Secinājums

Kriptovalūtas investori tagad var palielināt savu bagātību, izmantojot kriptogrāfijas kreditēšanas platformu priekšrocības, lai nopelnītu pasīvu interesi par saviem Bitcoin, kriptogrāfijas un stablecoin turējumiem. Ilgtermiņa kriptogrāfijas entuziasti, kas ir turējušies pie saviem digitālajiem aktīviem, tagad var elastīgi gūt papildu peļņu, nepārdodot vai likvidējot savu portfeli.

Mēs ceram, ka jūs atradāt šo rakstu labākajās vietnēs, lai nopelnītu interesi par jūsu kriptogrāfiju, noderīgu. Ja jums ir ērti pārsūtīt kriptogrāfiju no aparatūras maka uz tiešsaistes kreditēšanas pakalpojumu, tad jums nebūs vīlušies saliktie procenti, kurus varat uzkrāt, izmantojot šīs platformas. Tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt bezmaksas kriptogrāfiju.

Patīk šis ieraksts? Neaizmirstiet to kopīgot!

Jūs varētu interesēt arī:

  • Lolli apskats – vai tas ir likumīgs? Kā nopelnīt BEZMAKSAS Bitcoin
  • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
  • Kā nopirkt Bitcoins ar Amazon dāvanu kartēm – ļoti vienkārši
  • Garneles pārskats: automātiski līdzsvarojiet savu šifrēšanas portfeli
  • Instars apskats: vai tas ir likumīgs? Kā nopelnīt BEZMAKSAS kriptogrāfiju

Atruna: Lai gan mūsu mērķis ir sniegt precīzu informāciju šajā rakstā, personām vienmēr jāapmeklē vietne, lai būtu informēta par jaunumiem par produktiem un procentu likmēm, kas bieži var mainīties..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me