Beginner`s Guide: Kas ir OmiseGo – maksājumu vārteja

Blokķēdes industrijai ir revolucionāras idejas. Finanses ir ārkārtīgi ietekmētas. Parādījās jauns spēlētājs – OmiseGo. Vai jūs zināt, kas ir OmiseGo?

Tas ir uz blockchain balstīts projekts, kura mērķis ir palielināt finanšu darījumu pieejamību, drošību un mērogojamību. Projekts sola tīkla savienojumu vairāk lietotājiem un neierobežotu darījumu ātruma potenciālu miljardiem darījumu sekundē.

Turklāt tas arī cenšas garantēt jūsu finanšu darījumu drošību. Drošība ir saistīta ar Ethereum atbalsta izmantošanu. Ethereum viedā līguma priekšrocības ir arī iekļaujošas.

Uzziniet vairāk par šo patstāvīgo finanšu pakalpojumu. Un jūs, iespējams, varat apskatīt, kas ir OmiseGo kā ieguldījums.

Kas ir OmiseGo?

Omisego

Attēlu kredīti: OmiseGo

Omise ir maksājumu uzņēmums. Tas darbojas Indonēzijā, Singapūrā, Taizemē un Japānā. Uzņēmumam ir liela pieredze un prasmes maksājumu tirgos. Turklāt OmiseGo lepojas ar vairāku finanšu produktu komercializāciju un ieviešanu.

Tiek piedāvāts OmiseGo, lai piedāvātu reāllaika maksājumu risinājumu. Dibinātājs un izpilddirektors Jūnijs Hasegava 2013. gadā saskatīja iespēju. Pēc tam viņš nodibināja OmiseGo.

OmiseGo ir publiska blokķēde, kas savienota ar Ethereum galveno tīklu. Blokķēdes tīkla OmiseGo mērķis ir droši veikt finanšu darījumus. Finanšu darījumos ietilpst: algas noguldījumi, naudas pārvedumi, piegādes ķēdes finansēšana, maksājumi, B2B tirdzniecība, lojalitātes programmas un daudz kas cits. To visu varat izdarīt pieejamā veidā un pilnībā decentralizēti.

Decentralizācija paredz un apjukumu novērš. Apjukums, ko izraisīja finanšu apstrādātāju koordinācijas pārtraukums. Procesori ietver vārtejas un maksājumu nodrošinātājus. Visas šīs trešās puses vai nu maksā lietotājam, vai arī palēnina darījumu līmeni.

OmiseGo Blockchain paskaidroja

Blokķēde sastāv no;

 • Likviditātes nodrošinātāju sistēma
 • Ar aktīviem nodrošināta blokķēdes vārteja
 • Decentralizēta apmaiņa
 • Clearinghouse ziņojumapmaiņas sistēma

OmiseGo blokķēdē tiek izmantoti OMG marķieri. Blokķēdē tiek izmantots likmju pierādīšanas mehānisms. Mehānisms nodrošina idejas īstenošanu klientiem. Tehnoloģijas ir augstas veiktspējas. Tas ļauj veikt apmaiņu, sākot no fiat nodrošinātajiem emitentiem līdz pilnībā decentralizētiem blokķēdes žetoniem. Atšķirībā no daudzām decentralizācijas tehnoloģijām, OmiseGo ir atkarīgs no divām blokķēdes klasēm.

Turklāt blokķēdei vai daudzajām blokķēdēm nav vajadzīgas uzticamas vārteja. OmiseGo galvenie komponenti ir viedie līgumi un protokola marķiera funkcijas.

OmiseGo viedie līgumi

OmiseGo platforma izmanto Ethereum. Ethereum ir plaši pazīstams ar viedo līgumu koncepciju. Viedo līgumu koncepcijas veicina aktīvu apmaiņu pārredzami. Viedie līgumi ļauj klientiem brīvāk veikt darījumus.

Viens no šādiem viedajiem līgumiem, ko izmanto OmiseGo, ir Plazma. Jūs vēlāk uzzināsiet par to šajā rakstā.

OmiseGo klientu mērķi

OmiseGo pamatā mērķē uz diviem klientu līmeņiem; fiziskām personām un elektronisko maksājumu pakalpojumu sniedzējiem (EPP). Privātpersonām OmiseGo mērķis ir palīdzēt viņiem veikt visus bankas darījumus. Tātad, jūs sūtīsit un saņemsiet naudu par samazinātām darījuma izmaksām. Šī tehnoloģija novērsīs banku un uzticamu trešo personu iestāžu lomu. Tādējādi tas nozīmēs, ka jums būs lielāka autonomija un finanšu kontrole pār savu naudu.

Nākamais mērķa klients, EPP, OmiseGo padarīs EPP pieejamu. ETP varēs piedāvāt saviem klientiem labākus naudas pārsūtīšanas veidus no tīkla uz tīklu.

OmiseGo maks: Baltās etiķetes maka SDK

Seifs ir programma, kas palīdz klientam nosūtīt, saņemt un saglabāt vērtību. Atverot, izmantojot datoru, seifs padara šī klienta datoru par mezglu. Tātad, kas padara balto etiķetes maku īpašu?

Pilnībā SDK ir programmatūras izstrādes komplekts. Tas ir iepriekš noteiktu funkciju kopums. Tas ļauj izstrādātājiem efektīvi un droši attīstīties. Tādējādi baltās etiķetes seifs SDK ļaus uzņēmumiem izveidot makus saviem lietotājiem. Izstrādātāja izveidotais produkts vai seifs būs viņu pašu. SDK tikai rūpēsies, lai viss izstrādes process tiktu paātrināts. Seifu varēs brīvi izmantot jebkurš izstrādātājs.

OMG marķieris

Nesen Vitaliks Buterins tviterī ierakstīja OMG žetonus, kas ir viņa iecienītākais marķieris. Vitalik Buterin ir Ethereum dibinātājs. Tas padara viņu par ļoti ietekmīgu cilvēku kriptogrāfiskā panta ielās. Buterins tvītu izveidoja 2017. gada decembrī. Pēc tvitera OMG cena pieauga no tikai 0,40 USD līdz milzīgam 19 USD. Ja jūs bijāt agrīns investors, tad jums noteikti vajadzēja nopļaut lielu.

Bet kas Vitālikam lika domāt par to, kā viņš rīkojās?

Tātad, izklāstīsim, kas ir OMG Token Vitalik Buterin iecienītākais marķieris.

 • OmiseGo marķieris nav apmaiņas marķiera vide
 • OmiseGo tokenam ir skaidrs vērtēšanas modelis
 • Gaidījis atlaides attiecībā uz nodokļu maksām
 • Tas ir vairāk juridiski aizstāvams, jo tas prasa aktīvu atgriešanos no darbojas mezgla, nevis pasīvu atgriešanu.

Iepriekš minētie iemesli ir norāde uz to, kā marķiera monēta ir vērtīga.

OmiseGo žetonu izmantošana

Platformā marķieri tiks izmantoti, lai klientam nopirktu tiesības apstiprināt blokus. Vairāk līdzinās likmju pierādīšanai. Katrs OmiseGo platformā veiktais darījums radīs nelielu samaksu. Tādējādi, jo vairāk darījumu veicat, jo vairāk jums ir žetonu. Žetonu glabāšana seifā nozīmē, ka jūs tos žetonus ievietojat.

Lielāks dalībnieks saņems vairāk maksu nekā zems. Tādējādi žetoniem būs būtiska loma OmiseGo akciju pierādīšanā.

OmiseGo ICO

Sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) ir izšķirošs jebkura kriptogrāfijas projekta sākumā. Būtībā tā ir investoru uzticība valūtai.

OmiseGo mātes uzņēmums ir Omise. Tas atvēra ICO 2017. gada jūnijā, un tas ilga līdz 2017. gada jūlijam. Omise, palaidiet viena mēneša atvērto ICO Ethereum blockchain platformā. Un tas palielināja 28 miljonus USD.

Omise sadalīja ICO līdzekļus šādi;

 • 20% – patur Omise
 • 5% – Omise gaisa pilieni Ethereum turētājiem
 • 10% – Attīstības komanda
 • 65% – izplata sabiedrībai

OmiseGo komanda

Izstrādātāju komanda daudz saka par ideju vai projektu. Komandas enerģija un efektivitāte pārvērtīsies par izcilu šedevru. Vīzionāru komanda var nozīmēt tikai redzamu ideju. OmiseGo jaunattīstības komanda sastāv no:

 • Jūnijs Hasegava – dibinātājs un izpilddirektors
 • Donijs Harinsuts – operatīvais direktors un līdzdibinātājs
 • Wendell Davis- Produktu dizains
 • Vansa Chatikavanij – rīkotājdirektore
 • Tomass Greko – īpašais padomnieks

Turklāt lieliskai komandai nepieciešami ļoti daudz padomdevēju. OmiseGo komandai ir padomdevēji, kas ir kas bloku ķēdes pasaulē. Sarakstā ir Ethereum, Vitalik Buterin un Gavin Wood līdzdibinātāji un citi ietekmīgi cilvēki bloku ķēdes pasaulē. Viņu vidū ir finanšu akadēmiķis, profesors Deivids Čens.

Šī iemesla dēļ OmiseGo ir ideja, jo vadības komanda vienmēr cenšas to uzlabot. Komandas mērķis ir panākt, lai OmiseGo panāktu finanšu darījumu decentralizāciju.

Tagad jūs zināt, kas ir OmiseGo. Vai jūs zināt, kā tajā ieguldīt? Tagad pārslēdziet pārnesumus, lai pārbaudītu, kāpēc ir laba ideja ieguldīt OmiseGo.

OmiseGo Ethereum savienojums

Kripto pantā Bitcoin ir otrais – Ethereum. Prognozes kriptogrāfijas pasaulē parāda, ka Ethereum, iespējams, pārsniegs Bitcoin. Tādējādi partnerība starp OMG un ETH ir izdevīga.

Ethereum ir jāveic pilna mezglu validācija darījumu drošībai. Tātad, klients izveido gudru līgumu ar Ethereum Blockchain. Līgums slēdz līdzekļus, izmantojot OMG ķēdes nosacījumu. Tādējādi OMG izpilda pasūtījumus un slēdz klienta līdzekļus OMG ietvaros.

Braukšana uz milžu pleciem laukā nozīmē tikai izaugsmi. Tehnoloģija turpina pieaugt, uzzinot par citu blokķēžu attīstību. Vadība tik skaidri saprot, cik tālu šī stratēģiskā partnerība iet.

OMG marķieru ekonomiskā ietekme

 1. Validatori nopelna maksu, apstiprinot OMG darbību
 2. Līmēšana citiem izmaksās
 3. Maksājumi un starpbanku komisijas maksas stimulē godīgas darbības
 4. Par negodīgu rīcību soda ar žetonu sadedzināšanu.

OmiseGo un Github savienojums

OMG bibliotēkas tiek mitinātas vietnē Github. Github ir sensacionāla tēma biznesa pasaulē. Nesen Microsoft iegādājās Github, bet tas ir stāsts vēl vienu dienu. Bibliotēkas ir domātas; Python, JavaScript, PHP, Android, IOS, Ruby un NET.

OmiseGo mobilie maksājumi

Mūsdienu pasaule ir mobilā pasaule. Finanšu analītiķi mobilos maksājumus uztver kā finanšu nākotni. Jūs nevarat pārvietoties ar finanšu nozari, ja neesat saticis ar līgavām saistītās lietotnes. Lietotņu izmantošana jums ir ļoti ērta. OMG mātesuzņēmumam Omise ir mobilie maki ar ApplePay, Android Pay un SamsungPay. Ērtībai jābūt izplatītai kriptogrāfijas ielās.

OmiseGo un McDonald’s

Mēs visi zinām McDonald’s. Vai ne? Viņi ir pasaules līderi pārtikas rūpniecībā. Taizemē Makdonalds Taizeme un Omise noslēdza partnerattiecības. Partnerība nodrošina, ka McDonalds Thailand izmanto Omise tikai tiešsaistes maksājumiem. Jautājumi joprojām ir saistīti ar veikala pasūtījumiem un procentiem, kas jāņem mājās. Bet ir skaidrs, ka šai partnerībai ir ticība.

Taizemes valdība un OmiseGo

Blockchain tehnoloģija nav tik populāra valdībās. Bet dažas valdības ir pieņēmušas blokķēdes tehnoloģiju. Dažas no šīm valstīm, kas pielāgo blokķēdi, ietver Japānu un Taizemi. Abas valstis cenšas izveidot sabiedrību bez naudas. Šajā piedāvājumā Taizeme izvēlējās OMG.

Ar Taizemes finanšu ministrijas starpniecību viņi uzsāka e-maksājumu sistēmu. Turklāt viņi ieviesa Omise facepay sistēmu. Tas nozīmē, ka klients izmanto sejas atpazīšanu, lai veiktu maksājumus. Taizemes valdība un Taizemes centrālā banka apstiprina šos maksājumus.

Omise komanda, Vitāliks Buterins un Taizemes Centrālā banka piedalījās kopīgā sanāksmē. Sanāksmē viņi pauda interesi un optimismu par partnerību.

Plazma un OmiseGo

Atcerieties, kā solīts, par to, ka jūs uzzināt, kas ir plazma. Nu, šeit jūs esat. Plazma ir mērogošanas risinājums blokķēdes nozarē. Džozefs Pūns un Vitāliks Buterins izstrādāja plazmas šķīdumu. Šis risinājums atrisina jautājumus, kas rodas platformā veikto darījumu skaita dēļ.

Būtībā plazma ir gudrs līgums Ethereum ietvaros. Viedais līgums ļauj citam izstrādātājam izveidot augstas veiktspējas platformu. Tas nozīmē, ka platforma, kas izmanto plazmu, veiks daudzus darījumus ātrāk un drošāk.

Omisego plazma

Attēlu kredīti: Omisego

Omisija paredzēja mērogojamības problēmas. To darot, uzņēmums noslēdza līgumu ar plazmu, lai palīdzētu viņiem tikt galā ar šiem jautājumiem. Paredzams, ka interese un klientu skaits pieaug. Un tie turpinās pieaugt. Tādējādi, palielinoties slodzei, Omise joprojām varēs cītīgi apkalpot savus klientus.

OmiseGo Airdrop

Būtu liela netaisnība runāt par OMG bez OMG airdrop žetoniem. Bija 5% žetons, kas paredzēts, lai greifers lidlaukā būtu pilnīgi bez maksas. Ethereum maku īpašnieki guva labumu no šī Airdrop.

Bet, kas ir gaisa piliens?

Lidlauka koncepcija var būt ļoti mulsinoša. Airdrop mēģina apbalvot ETH maku īpašniekus ar ERC-20. Lai varētu pretendēt uz lidmašīnu, ETH klienta makā jābūt vismaz 0,1 ētera atlikumam. Tas nodrošina, ka tikai aktīvi ETH klienti gūst labumu no lidmašīnas.

OMG izmantoja šo jēdzienu, lai apbalvotu personas ar pietiekamu daudzumu ētera. Visi 5% žetoni Airdrops tika izsniegti un ir apgrozībā.

Jēdziens tagad ir skaidrs. Tomēr gaisa piliens ir krāpšanas un krāpšanas mērķis. Tādējādi, strādājot ar viņiem, ir jābūt pārliecinātam par uzticamību. Pagaidām OMG Airdrop nav.

Kas ir OmiseGo: ceļvedis

OMG ICO notika pagājušajā gadā. Līdz šim apgrozībā ir žetoni. 2018. gads rūpēsies, lai Omise paplašinātu OMG un tiktu galā ar tādiem ierobežojumiem kā;

 • Precīzas tirdzniecības informācijas nodrošināšana
 • Nodarbošanās ar blokķēdēm, kas attur no reorganizācijas

OmiseGo ziņas: Mainnet palaišana?

Jebkurai Block ķēdes platformai ir maintets un testa tīkls. Mainnet veic aktīvos darījumus, un testnet palīdz izstrādātājiem veikt testēšanu. Projektos, kas darbojas, ir maintets. Tomēr OmiseGo darbojas uz augšu, ja Ethereum Blockchain, tāpēc nav nepieciešams mainnet. Tā kā mainnets kalpo tikai tam, lai to parādītu;

 • ICO nav nekāda krāpšanās
 • Šī tehnoloģija darbojas, tādējādi uzlabojot investoru uzticību
 • Šī attīstība turpinās

Tātad, vai mums vajadzētu sagaidīt OmiseGo Mainnet palaišanu? Patiesība ir tāda, ka mēs to nevaram nosaukt pārliecinoši. Mums jāgaida, kamēr Omise saņems mums šo informāciju.

Kas ir OmiseGo konkurss?

Kā jau minēju iepriekš, blokķēdē ir vairākas jaunas idejas. Tā kā finanšu sektors saskaras ar jaunām idejām, OmiseGo saskaras arī ar jaunām konkurējošām idejām.

Šeit ir konkurence OmiseGo, lai gan ar mazāku publicitāti:

Tenx

Tenx / Pay kriptogrāfijas projekts, kura mērķis ir vienā kartē piedāvāt vairāku piekļuvi virtuālajām valūtām dažādās blokķēdēs. Tas arī vēlas, lai lietotāji baudītu reāllaika pārredzamas likmes bez reklāmguvumu maksas. Un tas liek lietotājiem kontrolēt savus līdzekļus, jo viņi var izņemt naudu no bankomātiem, bloķēt, atbloķēt karti un nosūtīt saņemtos līdzekļus vienā lietotnē..

Tas tiek kotēts biržās ar tirgus cenu aptuveni 0,6 USD un maksimālo robežu aptuveni 70 miljonu USD apmērā.

Pieprasīt tīklu

Pieprasījumu tīkls ir decentralizēta platforma, kas veidota uz Ethereum. Tas cenšas kļūt par maksājumu pakalpojumu. Tīkls ietver vienu unikālu ideju, kuru mēs, iespējams, neesam dzirdējuši gandrīz visos projektos. Tajā ir integrēta tirdzniecības tiesību sistēma, un tā mērķis ir darboties lielākajā daļā tiesību aktu, ja ne visos.

Tas tiek reklamēts kā komercijas nākotne. To darot, viņi vēlas piesaistīt 4 labākās grāmatvedības un konsultāciju firmas kriptovalūtu izmantošanai. Turklāt tīkls ļaus jebkuram lietotājam un pārdevējam izmantot jebkuru valūtu.

Marķiera vērtība ir aptuveni 0,07 ASV dolāri biržās ar tirgus ierobežojumu aptuveni 54 miljonu ASV dolāru apmērā.

Citi

Ir arī citi konkurenti, piemēram, Bitpesa un MicroMoney. MicroMoney ir ieinteresēts, apgalvojot, ka ir devis uz blockchain balstītus aizdevumus visā Āzijā. Tās marķieris tiek novērtēts aptuveni 0,104 USD ar tirgus ierobežojumu 1,15 miljonu USD apmērā.

Tagad sacensības pastāv slēpti, lai komanda, kas darbojas OmiseGo, būtu strādīga. Tātad klienti un lietotāji var gaidīt un redzēt, vai tas atbildīs viņu cerībām.

Secinājums

OMG patiešām ir revolucionāra finanšu tehnoloģija. Blockchain bāze padara to decentralizētu un drošāku. OmiseGo komanda ir gājusi garu ceļu no Baltās grāmatas, lai tur būtu tehnoloģija.

Ir skaidrs, ka komanda ir redzīga. Paredzot iespējamos jautājumus un vienmēr meklējot risinājumus. Mērogojamības problēma nekad nevar rasties kā partnerība ar plazmu.

Ethereum dibinātāju Vitalik un Wood apstiprinājums un padoms ir nenovērtējams. Interesants norādījums uz to, cik liela vērtība ir OMG.

Taizemes un Makdonalda pieņemšana arī parāda, ka OMG nākotne ir spoža. Turklāt biznesa pasaule ļoti uzticas tehnoloģijām.

OMG žetoniem ir bijusi salīdzinoša stabilitāte. Pēc Buterina tvitera marķieri novēroja meteoroloģisko pieaugumu. Kopš tā laika žetoni ir bijuši samērā stabili. Bet pašlaik cena ir aptuveni 7 ASV dolāri. 5 ar tirgus ierobežojumu aptuveni 790 miljonu ASV dolāru apmērā.

Tātad, veiciet savu pētījumu. Uzziniet, cik daudz jūs iegūstat, ieguldot līdzekļus OMG marķierī.

Jūs varat sasniegt viņus viņu OmiseGo Twitter rokturis vai viņu vietne lai iegūtu papildinformāciju par Omise, OmiseGo un marķieriem.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me