Beginner`s Guide: Kas ir Stratis? Blockchain-as-a-Service platforma

Vai esat kādreiz vēlējies daudzfunkcionālu blokķēdi? Blokķēdes industrija katru dienu rada jaunus projektus. Kāpēc gan blokķēde nebūtu piemērojama visās situācijās? Tātad, kas ir Stratis un tā atbilstība?

Attēlu kredīti: Stratis

Stratis ir vērienīgs projekts. Kriptogrāfijas dzejas augšējās vietas ir piepildītas ar Bitcoin un Ethereum. Bet viņiem ir savas problēmas, atstājot jaunus projektus, lai tos panāktu. Viens no potenciālajiem pretendentiem uz augšējām laika nišām ir Stratis.

Iespējams, esat dzirdējis par pakalpojumu “kaut kas kā pakalpojums”. Stratis ir lielisks šī jēdziena izmantošanas piemērs. Tās atjautība ir saistīta ar finanšu pakalpojumiem.

Stratis ir daudz neizpētīts. Kā tas sākās? Kāda ir komanda aiz Stratis? Kas padara to ērču? Tātad, kas ir Stratis?

Stratis ļaus firmām veidot pielāgotus blockchain lietojumprogrammas. Un jūs nevarat pieminēt Stratis, izslēdzot Microsoft tehnoloģijas.

Kas ir Stratis: padziļināta izpēte

Kāda ir Stratis vēsture?

Ar maz zināmu vēsturi platforma tika dibināta Lielbritānijā un tika palaista 2016. gada augustā.

Savā ceļojumā Stratis ir saskāries ar žagām. Viens gadījums, kas jūs piemeklēs, ir Nicolas Dorier noraidījums un akceptēšana. Tad Dorjē bija apsēsts Bitcoin izstrādātājs. Unikāli ir tas, ka sastopamība ir dokumentēta, lai parādītu, kā Stratis ir centies atrasties tur, kur tas ir.

Viņi bieži saka, kad ir pienācis idejas laiks, tad neviens to neapturēs. Stratis ceļojums ir sekojis šai domai. Savulaik Stratis izpilddirektors Kriss Trew vērsās pēc palīdzības pie Nikolas Dorjē. Diemžēl Nikolass viņu pagrieza, bet iestrēga Bitcoin attīstībā.

Kriss nebūtu izmisis. Tā vietā Kriss redzēja iespēju. Iespēja bija miljonos datoru, kas izmantoja Microsoft’s.Net un C # valodu. Turklāt cita motivācija bija tā, ka Microsoft bija atvērusi avotus.Net un C #. Viņš zināja, ka sasniegs miljoniem biznesa datoru.

Vēlāk Nikolass ieraudzīja Krisa redzējumu, pārdomāja un piekrita sarunāties ar viņu. Tātad 2 gadus Nikolass strādāja, lai izstrādātu Bitcoin mezglu C #.

Turklāt Nikolā nebija kompensācijas un pienācīga dzīves līdzsvara. Tātad, Kriss izvēlējās maksāt Nikolā, lai viņš pabeigtu Bitcoin darbu. Plānā Stratis gūtu labumu ne tikai Bitcoin kopienai, bet arī pašai.

Šīs vienošanās gala rezultāts bija Nikolasa darba klons. Konkrēti, klons paātrinātu Stratis attīstību.

Pēc palaišanas apskatīsim komandu, kas virzās uz priekšu un uztur šo projektu.

Stratis ICO

Stratis ICO sāka darboties jūnijā un darbojās līdz 2016. gada jūlijam.

Projektam izdevās piesaistīt vairāk nekā USD 600 000 vērtībā 915 BTC. Šī summa novērtēja un izsniedza Stratis marķieri (STRAT) par 0,0073 USD par marķieri.

Pirmajās 5 ICO dienās ieguldītājiem bija 20% bonuss. Faktiski bonuss pēdējās 11 dienās pakāpeniski samazinājās līdz nullei. Tomēr tas netraucēja, ka ieguldītāji ieguldīja 561 BTC pēdējā dienā.

Kopā ar attīstības mērķi projekts kopumā izplatīja 98 miljonus žetonu. Projektā investori dalīja 85,7% no STRAT. Bet komanda saglabāja atlikušos 14,3% attīstībai un attīstībai.

Lai sasniegtu Strates īpašo feti, tad aiz tā ir jābūt redzīgam un spēcīgam kolektīvam. Tagad apskatīsim, kas ir Stratis Team.

Komanda aiz Stratis ?

Kriss Trew viegli nonāks jūsu prātā pēc tam, kad cietīs noraidījumu. Un vēlāk iegūt iedvesmojošu pieņemšanu. Neskatoties uz biežumu, jums joprojām ir jāzina viņa un arī citu dalībnieku lomas.

Komanda sastāv no:

 1. Kriss Trew

Kriss ir uzņēmuma Stratis izpilddirektors un dibinātājs. Viņam ir liela pieredze IT IT jomā. Iepriekš viņš strādāja labākajās finanšu institūcijās, kā arī juridiskajās, aviācijas institūcijās. Nesenā pagātnē Kriss ir pielicis roku Blitz projektam.

 1. Krushang Patel

Krushang ir komunikācijas vadītājs. Viņa pirmā tikšanās ar blokķēdi bija ar Bitcoin 2013. gada beigās. Šī tehnoloģija viņu aizrāva līdz vietai, kurā viņš ir pieaudzis, lai pārliecinātos par blokķēdi.

 1. Karltons Pringls

Karltons ir projekta vadītājs. Viņš ir veterāns programmatūras nozares jautājumos. Viņš koncentrējas uz būvniecības projektiem, kuros tiek izmantotas Microsoft tehnoloģijas. Un tāpēc viņš aizraujas ar C #. Nejaušība ir tāda, ka C # ir padarījis Karltonu pieejamu Stratis.

 1. Nikolā Dorjē

Nikolass ir Bitcoin attīstības padomnieks. Ar lielu pieredzi Bitcoin izstrādē Stratisam ir vajadzīgas viņa noderīgas atziņas. Atcerieties, ka viņš piedalījās Bitcoin mezgla klonēšanā, tādējādi paātrinot Stratis izaugsmi.

 1. Dens Geršonijs

Dens ir Stratis izstrādātājs. Viņš ir programmatūras inženieris, kurš galvenokārt darbojas C # un.Net sistēmā. Tātad šīs prasmes pakļauj viņu Stratis attīstības spējām. Dens ar blokķēdes tehnoloģiju saskārās 2013. gadā. Kopš tā laika tas ir bijis daļa no tā.

 1. Pieterjans Vanhofs

Arī Stratis izstrādātājs ar pieredzi.Net sistēmā. Viņš ir aktīvi darbojies blokķēdes sfērā. Klienti ir uzdevuši viņam pielāgot risinājumus blokķēdes sfērā. Viņa līdzdalība šajā nozarē notika ar pirmo tikšanos ar Bitcoin 2013. gadā.

 1. Džeremijs Bokobza

Džeremijs ir arī a.Net un C # Stratis izstrādātājs. Aktīva dalība Enterprise Application vairāk nekā 10 gadus dod viņam pieredzi. Viņa interese par blokķēdi sākās 2013. gadā. Stratisā viņš strādāja pie Cloud Stratis, Full Node un Wallet.

 1. Benoits Filiberts

Stratis saskarnes lietotājiem jābūt ērtiem un laimīgiem. Benoit ir Stratis lietotāja interfeisu un UX dizainers. Būdams vadošais savā jomā, viņš strādā, lai piegādātu Stratis saskarnes.

Stratis funkcijas

Tagad uzzināsim Stratis iekšējo darbību un to, ko tas sniedz jums lietotājam.

C # programmēšanas valoda

Stratis ir programmatūras platforma. Ņemiet vērā, ka komandai ir jāizvēlas valoda, kurā attīstīt Stratis. Valoda ir C #.

Ethereum kā robeža viedajos līgumos izmanto Solidity. Viens no Solidaritātes šķēršļiem ir tas, ka to ir grūti apgūt. Kamēr komanda izmantoja C #, ļoti uzticamu un labi pazīstamu valodu.

C # izmantošanas priekšrocība ir tā, ka uzņēmumi nevēlas uzņemties papildu izmaksas, apmācot savus iekšējos izstrādātājus. Tātad viņi drīzāk izmanto jau pieņemto un labāku C #.

Tāpēc Stratis uzsāka savu izstrādes sistēmu, kas ļauj programmēt C # un.NET. Tādējādi izstrādātāji var izmantot vienkāršu un spēcīgu valodu.

Likmes pierādījums

Stratis ievieš Proof-of-Stake algoritmu. Agrāk agrīnā stadijā Stratis kaldināja STRAT žetonus, izmantojot Proof-of-Work.

POW bija vienīgais veids, kā kalpot jauniem STRAT žetoniem.

Izmantojot POS, jaunus blokus nodrošina validatori. Validatorus nejauši izvēlas vietējie monētu turētāji tīklā.

Secīgi tie tiek pievienoti blokķēdei. Šajā procesā mezgls piedalās, piesaistot daļu no esošajiem līdzekļiem bloka atrisināšanai, līdzīgi kā likmes izdarīšana.

POS algoritms darbojas, lai ierobežotu lietotāju validēt jaunus blokus ar tādu pašu vērtību kā viņu monētu skaits. Tātad, tas nozīmē, ka, ja jums ir vairāk monētu, varat apstiprināt vairāk darījumu. Un atlīdzība ir vairāk monētu.

Tīkls izvēlas ieinteresētās personas no mezglu kopas, kuru makos ir zināms daudzums. Lai liktu, ir nepieciešami īpaši maki.

Paņēmiena pierādīšanas metode nodrošina vienkāršu veidu, kā iegūt vairāk monētu. Bitcoin un Ethereum izmanto smago POW, kas izraisa cenu kāpumu. Bet POS padara Stratis efektīvu un viegli iegūstamu.

Padomājiet par to, ka jūs savā STRAT ievietojat savā makā un saņemat lielāku atlīdzību par esošo monētu ievietošanu.

Viedie līgumi

Tas ir neapšaubāmi in-lieta blockchain sfērā. Tam ir ievērojamas priekšrocības, ja to lieto. Un tagad katrs blokķēdes vēlas iekļaut šo koncepciju.

Par laimi Nikam Szabo, šī koncepcija ir kļuvusi arī par Stratis realitāti.

Viedie līgumi ļauj veikt darījumus bez trešo personu vajadzības.

Visas viedās līgumu ieviešanas ir līdzīgas, atšķirība ir tikai efektīvā attīstībā. Stratis viedie līgumi tiek rakstīti C #, kas ir kopīgs, ērts un spēcīgs. Tas dod izstrādātājiem vieglu laiku virzīt viedos līgumus Stratis.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka cilvēki vienā un tajā pašā blokķēdē var izveidot viedo līgumu sistēmas. Un viedo līgumu esamība netraucēs primāro blokķēdi.

Stratis komanda vēlāk izlaidumā pievienos atbalstu F #. Finanšu nozarē populāra valoda.

Blockchain-as-a-Service (BaaS)

Stratis tiek ieviests kā pakalpojums. Tādējādi tā kļūst par BaaS platformu. Faktiski tīklā darbojamās blokķēdes ir pieejamas caur mākoni.

Tātad korporācijām nav nepieciešams pilnīgs pilns mezgls, lai piekļūtu viņu konkrētajai blokķēdei. Priekšrocība ir tā, ka sistēma atbrīvo korporācijas resursus.

Šī attīstība veicina blokķēdes pieņemšanu visos uzņēmumos. Uzņēmumi izmanto mākonī balstītu blokķēdi, viedos līgumus un lietojumprogrammas.

Drošie tīkli

Tas ir blokķēžu raksturīgais īpašums. Stratis ir vērsts uz šo īpašumu.

Komanda izstrādāja Stratis uz Bitcoin. Tādējādi tas nes sevī Bitcoin drošības priekšrocības. No turienes Stratis mēģina mazināt Bitcoin trūkumus. Piemēram, ar Stratis izstrādātāji var izvietot lietojumprogrammas Bitcoin.

Pieejami tīkli

Blokķēdes attīstības smaile ir visaugstākā. Tas paliks tāds arī pārskatāmā nākotnē, jo, šķiet, ka katram uzņēmumam ir sava blokķēde. Stratis paredz šo ieskatu.

Tā rezultātā Stratis priekšrocība ir dzīt gan publiskos, gan privātos blokķēdes. Tas ir iespējams, izmantojot STRAT marķierus, kuriem platformai ir vietējā vērtība.

Privātai blokķēdei ir priekšrocība. Jūs varat izveidot un pielāgot lietojumprogrammas atbilstoši savām vajadzībām.

Turklāt ir zemākas izmaksas par aparatūras palaišanu marķieriem, jo ​​ir pierādījums par likmi.

Izvietošana ar vienu klikšķi

Vēl viens labs īpašums gandrīz visiem attīstības līmeņiem. Jūsu bizness nevēlas veltīt visu laiku, mēģinot konfigurēt blokķēdi.

Izmantojot šo funkciju, izstrādātājs izmantos bloķēšanas ķēdes izvietotāju ar vienu klikšķi. Funkcija sola visu tīklu ar vienu klikšķi. Kurš gan negribētu šādu Stratis ērtību?

Viena klikšķa funkcija no vecāku ķēdes ģenerēs blokķēdes avotus. Jūs varat viegli izvietot pielāgojamu sānu ķēdi.

Šī spēja tālāk attiecas arī uz citām blokķēdēm. Jūs varat izvietot blokķēdi citās platformās, piemēram, Ethereum un Bitcoin. Turklāt var izmantot tās funkcijas, kuras dabiski tiek piedāvātas citās blokķēdēs.

ICO platforma

Iepriekš lielākā daļa ICO darbojās Ethereum. Un tas redzēja tīkla uzpūšanos daudzo ICO dēļ, kas darbojas galvenajā blokķēdē. Stratis ir jauns un labāks variants.

2018. gada maijā Stratis izlaida pilnu produktu ar bagātīgu funkciju lietošanai. Tas garantē izvietošanu dažu minūšu laikā, izmantojot klikšķi Izvietot uz Azure.

ICO platformai Stratis ir:

 • Pielāgojams dizains, kas viegli pielāgosies jūsu unikālajam zīmolam
 • Fiat, BTC, STRAT un citu vairāk nekā 50 papildu altkoīnu izmantošana
 • Pakalpojums „Zini savu klientu”, lai pārbaudītu, vai netiek izmantota naudas atmazgāšana
 • Hierarhiski deterministiski (HD) maki, lai nodrošinātu līdzekļu savākšanu
 • Bezmaksas ICO platformas izmantošana samazina pūļa finansēšanas augstās izmaksas

Platforma krasi uzlabo lietotāju pieredzi gan ICO emitentiem, gan ieguldītājiem – Kriss Trew, Stratis izpilddirektors

Stratis ICO efektivitāte redzēs, ka uzņēmumi to izmantos un, savukārt, izraisīs lielāku trafiku. Tādējādi izdevīgs STRAT marķiera vērtības pieaugums

Sidechains

Papildu blokķēdes, ko cilvēki izvieto Stratis, ir privātie ķēdes ķēdes. Tie ļauj pielāgot, izmantojot vecāku blokķēdes rekvizītus. Turklāt jūs varat arī atjaunināt savu sānu ķēdi, neietekmējot citus.

2018. gada jūnijā Stratis izlaida Federated Sidechains Alpha.

Uzņēmumiem būs iespēja izvietot savu blakusķēdi. Blaknes ķēdes funkcijai ir:

 • Pielāgojami sānu ķēdes ar elastīgām funkcijām, piemēram, vienprātību, bloka lielumu un privātumu
 • Mērogojama blokķēde
 • Starpķēžu darījumi starp Stratis vecāku ķēdi un blakusķēdēm

Komanda strādā pie vēlāka izlaiduma, lai iespējotu viedos līgumus par blakusķēdēm.

Projektā pašreizējā funkcija ir atzīmēta ar testa vidi. Komanda nosauc vidi Apex. Testēšana ir parādījusi, ka Apex nevainojami mijiedarbojas ar galveno ķēdi. Un lietotāji to var izmēģināt ar TSRAT un TAPEX monētu darījumiem.

Sidechains nodrošina līdzekli, lai ātri nodrošinātu, izveidotu smilškasti un izvietotu pasūtījuma blokķēdi, kas pielāgota konkrētiem uzņēmuma procesiem.

Fiat vārtejas integrācija

Šī funkcija ir iestrādāta Stratis jau no paša sākuma. Finanšu iestādes pārskaitīs vērtību, ko viegli pieņem galvenie patērētāji. Tajā pārskaitītā vērtība būs pakļauta postošai svārstībai.

Galu galā uzņēmumi var baudīt labāko no abām pasaulēm, ievērojot politiku. Tādējādi uzņēmumiem patiks darījumu ātrums, izmaksas, pārredzamība un valūtas stabilitāte.

Breeze maks

Breeze maku mērķis ir palielināt finanšu privātumu Stratis un Bitcoin lietotājiem. Seifs tam pievieno TumbleBit jauninājumus.

Turklāt, lai uzlabotu privātumu, ir pilna bloķēšanas drošu maksājumu apstiprināšanas sistēma.

Projekta komanda paplašina arī Stratis Financial Privacy protokolu. Protokols nodrošina neuzticamu un decentralizētu protokolu blokķēdē un blakusķēdēs.

TumbleBit tika izvēlēts pēc vairākiem apsvērumiem, jo:

 • Darījumi nav savstarpēji saistīti un privāti
 • Drošs: neviens nevar zagt maksājumus – tādējādi neuzticamu īpašumu
 • Tas ir saderīgs ar bitcoin protokolu
 • Neuzticama apmaiņa kā droša Bitcoin-STRAT pāra apmaiņa

Stratis un Bitcoin saistība redzēs Stratis izmantošanas pieplūdumu no Bitcoin kopienas. Tas padarīs šo maku par noklusējuma seifu lietošanai abās šifrēšanas kopienās.

Masternodes

Stratis masternodes neizbēgamā nozares posmā. Blokķēde sniegs noderīgus pakalpojumus, vienlaikus saglabājot pakalpojumus decentralizētus un drošus pret viltojumiem. Agrīna ieviešana ir Breeze privātuma protokols. Bet papildus pakalpojumiem ir arī gaidīšana.

Masternode funkcija ietver:

 • Live Masternode, kas darbojas Microsoft Azure
 • Atbalsts pakalpojuma atklāšanas protokolam, kas konfigurēts, lai palaistu Breeze privātuma protokolu
 • Nodrošinājuma pārbaudes funkcija, kas prasa, lai operatoram būtu 250000 STRAT novērotajā adresē, stimulējot atbilstošu resursu piegādi, ko pieprasa tīkls.

Masternode funkcija nodrošina reklāmas un atklāšanas mehānisma izturīgas izmaiņas.

Segwit gatavs

Lai arī šī funkcija ir pretrunīga, to var viegli aktivizēt. Izstrādātāji to uzbūvēja Stratis koda bāzē.

Tā ir nozīmīga iezīme, palielinot darījumu ātrumu. Tas sasniedz ātrumu, sadalot darījumu divos sektoros. Un tas noņem atbloķējošo parakstu. Darījuma beigās tas parakstu pievieno kā jaunu struktūru.

Stratis identitāte

Stratis izstrāde paredz identitātes pārvaldību. Prasība pēc kriptovalūtu regulēšanas ir bijusi šīs koncepcijas motivācija.

Atbildot uz to, Stratis ir izveidojis lietojumprogrammu identitātes pārvaldībai KYC. Lietotne vienreiz un vēlāk apstiprina jūsu identitāti, ir nepieciešama tikai apliecība. Pieteikums ir Stratis un Escalate Group partnerība.

Lietojumprogramma darbojas Stratis, izmantojot Proof-of-Concept. Faktiski identitātes ir nemaināma virsgrāmata, kuru var kopīgot ar citiem.

Uzmanieties, ka bez jūsu iepriekšējas atļaujas netiks kopīgoti personas dati.

Unikāli lietotne izmanto Microsoft biznesa risinājumus. Šie ir ieguvumi:

 • Tiek izmantoti sociālie konti, e-pasts un pielāgotie ID
 • Ir atbalsts atvērtiem standartiem un visām platformām
 • Drošība un mērogojamība ir nodrošināta
 • Jūsu zīmola popularizēšana, izmantojot baltas etiķetes risinājumu
 • Jūs varat pielāgot identitātes pieredzi

Viņiem ir iOS un Android lietotne. Bet Android lietotne pastāv kā beta versija.

Stratis sociālā atbildība?

Stratis akadēmija

Sociālā atbildība ir aspekts, uz kuru skatās Stratis. Tas ir, Stratis vēlas palīdzēt tiešajai sabiedrībai.

Stratis atvēra durvis uz viņu akadēmiju. Akadēmijas mērķis būs centrs, kurā izstrādātāji mācās. Izstrādātāji apgūs nenovērtējamas prasmes, kas saistītas ar blokķēdes tehnoloģiju.

Centrmezgls šobrīd ir tiešsaistē. Tas pastāv kā satura bibliotēka, kas aptver blokķēdes pamatus. Turklāt platformā Stratis ir arī mācību moduļi atsevišķām funkcijām.

Mācību materiāls ir sakārtots nodaļu formātā katram no Stratis produktu piedāvājumiem.

Stratis žetonu iegūšanas formas

Stratis tirgus

Saskaņā ar CoinMarketCap datiem katra STRAT vērtība ir 2,70 USD. Šobrīd tirgus kapitalizācija pārsniedz 250 miljonus USD.

Izmantojot milzīgas izaugsmes potenciālu, jūs varat tendēt to iegūt. Bet jautājumi par ieguvi un iegādi lidinās tevī.

Tagad jūs uzzināt, kā to iegūt.

Vai kalnrūpniecība ir iespējama?

Sākotnējā posmā Stratis bija iespējama kalnrūpniecība. Bet patlaban tiek izmantots POS algoritms. Tādējādi jūs nevarat raktuves. Drīzāk jūs varat likt esošās monētas, lai iegūtu vairāk.

Atcerieties, ka likšana nozīmē monētu turēšanu makā. Un blokķēde jūs apbalvos kā interesi. Tā kā mietošana palīdz aizsargāt tīklu, sistēma procentu likmi nosaka 0,5-1% gadā.

Esošās monētas liek domāt, ka esat tās iegādājies, iepriekš pērkot.

Tātad, kā cilvēks pērk?

Kā nopirkt Strats

Jūs varat iegādāties STRAT tādās izveidotās kriptogrāfijas biržās kā:

 • Bittrex
 • Binance
 • Poloniex
 • GDAX
 • Dvīņi

Biržās kopīgais pāru saraksts ir Ethereum un Bitcoin. Tad tas nozīmē, ka jums ir jāmaina sava fiat valūta pret Ethereum vai Bitcoin.

Iegūtais ēteris vai BTC tiek apmainīts pret STRAT.

Pēc tam, kad esat ieguvis Stratis marķierus, tie jālieto vai jāuzglabā atkarībā no stratēģijas. Krātuve ir atkarīga no jūsu vēlmēm. Šeit ir iespējas:

 • Electrum – Stratis maks
 • Stratis-QT maks
 • Breeze maks
 • Ledger Nano S seifs (aparatūra maksimālai drošībai)

Stratis ceļa karte

Stratis ceļš ir pilns ar vērienīgām funkcijām un produktu izlaidumiem. Dažas no funkcijām tiek izstrādātas, savukārt citām komandai ir izdevies izlaist pilnās versijas.

Šeit ir saraksts ar viņu ceļveža detaļām:

Attēlu kredīti: Stratis

Komanda ir izlaidusi pilnu versiju:

 • ICO platforma ir pilnībā atbrīvota
 • Stratis Identity iOS lietotne
 • Stratis akadēmija ar kopienas sadaļu

Komanda strādā pie:

 • Pilns mezgls un tā GUI Mainnet beta versijā
 • Android lietotne Stratis Identity beta versijā
 • Sidechains alfa versijā
 • Breeze privātuma protokols Mainnet Beta laidienā
 • Viedais līgums alfa versijā

Tie neaprobežojas tikai ar uzskaitītajām funkcijām. Komanda vēlēsies pārliecināties, ka Stratis ir izcils un sajūgts kā augšējā blokķēde. Tāpēc pievērsiet uzmanību jaunām funkcijām, jo ​​viņu ceļvedis ir balstīts uz gada ceturkšņiem.

Stratis partnerības

Kriptā verses projektiem ir jāsadarbojas ar citiem, lai palielinātu ietekmi. Stratis ir pārvaldījis nenovērtējamas partnerattiecības Escalate Group, Gluon, C # Corner, Beyond Global Trade un Earth Twine.

Stratis- Earth Twine partnerība izveido īpašu blokķēdi starptautiskās jūras velšu nozares datu izsekošanai. Sistēma ietver arī SPARKL. Piedāvā arī līdzekļus datu izsekošanai NNN atbilstībai.

Ārpus globālās tirdzniecības darījumiem apstrādes rūpniecībā. Tā atrodas Ķīnā, Singapūrā, ASV un Taivānā. Tātad sadarbība ar Stratis bija viņu ICO izvietošana platformā.

Kopā ar Stratis mēs varam vēl vairāk optimizēt procesus, apkarot viltojumus un uzlabot uzticību tirdzniecībai. – Pīters Čins, Beyond Global Trade dibinātājs un izpilddirektors

Stratis Konkurenti

Sacensības par Stratis notiek Ethereum, Ark, Lisk un Rise.

Lisk, iespējams, ir lielākais tiešais konkurents Stratis, piedāvājot sānu ķēdes. Tomēr, atšķirībā no Stratis, Lisk ir rakstīts JavaScript. Blokķēdes ir arī publiskas un izmanto deleģētos likmes pierādījumus (DPOS).

Arī Ark un Rise ir Stratis konkurenti. Viņi atbalsta ne tikai vairākas valodas ārpus C #, bet arī blakusķēdes. Viņi arī izmanto DPOS, kas ir centralizācijas un uzbrukumu potenciāls.

Pēdējās domas

Stratis platforma pati par sevi ir liels potenciāls.

STRAT kā marķieris ir sasniedzis visu laiku augstāko līmeni – aptuveni 20 USD. Tas liecina, ka komanda ir ieguldījusi daudz pūļu, lai virzītu Stratis uz priekšu.

Turklāt reālajā pasaulē tiek izmantots Stratis. Lietojumprogrammas ietver medicīnisko pētījumu, interneta biznesa loģistikas un fintech risinājumu nodrošināšanu.

BaaS nišā Stratis daudz piedāvā tuvākajā nākotnē, attīstība turpinās.

Uzziniet vairāk par viņu vietne un čivināt.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me