Blockchain koncepcijas pierādījums: Enterprise POC Guide

Šis raksts piedāvā visaptverošu ieskatu par blockchain Proof of Concept (POC) – sākumpunktu jebkurai uzņēmuma blokķēdes attīstībai. Jūs arī uzzināsiet par blockchain POC sistēmu, attīstību, dažādiem posmiem un būvniecības spriedumu.

Pieaugot bloku ķēdes jauninājumiem, iespējams, ka jūs arī ticat tehnoloģijai un domājat, ka tas izjauks arī jūsu nozari. Neuztraucieties, ka šajā jautājumā neesat viens. Ir daudz CIO vai uzņēmuma vadītāju, kas domā tieši tāpat kā jūs un vēlas mainīt kaut ko jau tagad.

Tomēr daudzi no viņiem zina par priekšrocībām, bet īsti nezina, kā sākt savu blokķēdes eksperimentēšanu. Turklāt viņiem, iespējams, nav neierobežota budžeta ilgiem eksperimentiem, kas neiznāk tā, kā viņi to cerēja.

Ja esat viņu vidū, tad esat nonācis īstajā vietā. Šodien mēs parādīsim blokķēdes koncepcijas pierādīšanas posmus un to, kā izstrādāt veiksmīgu plānu.

Tādēļ jūs zināt atbildes uz dažiem bieži uzdotajiem jautājumiem – kas ir koncepcijas blokķēdes pierādījums? – un – jēdziena blockchain nozīmes pierādījums.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Contents

Kas ir koncepcijas blokķēdes pierādījums?

Blockchain koncepcijas pierādījums ir process, lai noteiktu, vai Blockchain projekta ideja var būt iespējama reālajā situācijā – izplatīts vienprātības algoritma veids blockchain. Šis process ir nepieciešams, lai pārbaudītu, vai ideja darbosies kā paredzēts.

Labākā daļa par jēdziena blockchain nozīmes pierādīšanu ir tā, ka tas palīdzēs jums iegūt skaidru priekšstatu par to, ko jūs darāt, pirms jūs pat sākat. Turklāt koncepcijas pierādījums blokķēdes nišā nav domāts tikai ideju tirgus izpētei. Turklāt jūs nenosakīsit labāko veidu, kā sākt ražošanas procesu.

Tā vietā jūs strādājat tikai ar savu iespējamo blokķēdes risinājuma opciju un redzēsit, vai tā var būt realitāte vai nē.

Lai izstrādātu koncepcijas blokķēdes pierādījumu, būtu nepieciešams ieguldīt laiku, naudu un resursus. Patiesībā, lai iegūtu ideālu plānu, jums ir jāiegūst praktiskas atbalsta tehnoloģijas vai pat fiziskās sastāvdaļas.

Procesa iziešana ir nepieciešama, lai uzņēmumi varētu pārbaudīt, vai viņu ideja ir redzama, pirms tam tiek izmantotas visas ražošanas līmeņa iekārtas.

Saskaņā ar neseno Gartner aptauju 66% CIO domā, ka blokķēde ir šeit, lai izjauktu esošos tirgus laukumus. Un daudzi šīs tehnoloģijas eksperimentēšanai iztērēs vairāk nekā 10 miljonus ASV dolāru.

Kāpēc uzņēmumiem ir nepieciešams koncepcijas pierādījums?

Parasti jēdziena blockchain pierādījums ir šausmīgi populārs starp jaunajiem uzņēmumiem tirgū. Tomēr koncepcijas pierādīšana blokķēdē var būt lielisks rīks arī uzņēmumiem. Tam galvenokārt ir trīs punkti –

 • Pirms došanās uz masveida ražošanu, izmēģiniet blokķēdes projektu.
 • Nosakiet iespējamos sāpju punktus, kas projektu var padarīt nederīgu.
 • Ietaupiet ļoti daudz laika un naudas.

Lai gan ikviens, kurš nāks klajā ar blokķēdes projekta ideju, domās, ka tas darbosies, tomēr koncepcijas pierādījums blokķēdē pārbaudīs jūsu ideju, lai nodrošinātu, ka jūs no tā iegūstat vislabāko versiju, kas ietaupīs daudz laika un nauda šajā procesā.

Vēl viens nozīmīgs iemesls, kāpēc jūs izmantojat koncepcijas pierādījumus blokķēdei, ir nodrošināt, lai visas ieinteresētās personas mīl jūsu ideju un būtu ieinteresētas tajā ieguldīt. Neatkarīgi no tā, vai jūs vienkārši pievienojat jauna veida funkcijas esošajā bloku ķēdes risinājumā vai izstrādājat to no jauna, blockchain koncepcijas pierādījums ļautu jums veikt ātrāko iespējamo maršrutu. Tas salīdzinoši piešķir atšķirīgu jēgu jēdziena blockchain nozīmes pierādījumā.

Koncepcijas posmu pierādīšana blokķēdē

Blockchain koncepcijas pierādījums: vienkārši izskaidrojama infografika

Teorētiskā uzbūves stadija

Šis ir posms, kurā jūs nonāksit ar blokķēdes POC sistēmas teorētisko aspektu. Ja jums nav pareiza plāna par to, kas jums nepieciešams vai kur jums tas nepieciešams, tas patiešām nebūs pareizs blokķēdes izstrāde. Apskatīsim, kādi ir šī posma soļi.

1. solis: pareizu Blockchain lietojumprogrammu sektoru atrašana, kas rada pievienoto vērtību

Sāksim ar teorētiskās izveidošanas posma pirmo soli. Daudzi no jums īsti nezina, kuras lietojumprogrammu nozares ir lieliski piemērotas blokķēdes koncepcijas pierādīšanai. Tāpēc mēs ieskicējam dažas galvenās lietojumprogrammu nozares, kurās varat izmantot savu risinājumu. Šie ir –

Finanses

Sāksim ar tirdzniecības finanšu blokķēdes sektoru. Šis sektors ir salīdzinoši populārs blokķēdes kopienas vidū. Turklāt jau tagad ir daudz projektu, kas aptver šo nozari un piedāvā ienesīgu risinājumu galvenajiem jautājumiem. Tātad šajā ziņā šī nozare ir diezgan konkurētspējīga blockchain POC attīstības gadījumā.

Bankas vai citas finanšu kompānijas jau strādā ar blokķēdi. Patiesībā, ja jūs esat finanšu uzņēmums, tad vislabākais ir finanšu sektora apmeklējums. Jūs arī aprakstīsit to, kas jums ir pieredzējis, tāpēc riska faktoru būs daudz mazāk. Šajos lietošanas gadījumos varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Tirdzniecība
 • Vienādranga kreditēšana
 • Norēķini
 • Pašu kapitāls
 • Prognozēšanas tirgi
 • Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana
 • Nodrošinājuma pārvaldība
 • Iepazīstiet savu klientu (KYC)
 • Tirdzniecības pārskati & riska vizualizācijas
 • Pūļa finansējums

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un tirdzniecības finanšu kurss 

Veselības aprūpe

Medicīnas sektors šobrīd ir vēl viens nozīmīgs blokķēdes lietojumu sektors. Ir neskaitāmi scenāriji, kur blokķēde var patiesi spīdēt. Slimnīcām nākas saskarties ar daudziem viltotiem ziņojumiem un viltotām zālēm.

Turklāt ir daudz gadījumu, kad ārsti vilto savu medicīnisko izziņu un turpina ārstēt pacientus. Blockchain POC ietvars var pateikt, vai jūsu blockchain risinājums var atrisināt šos jautājumus. Turklāt palīdziet saglabāt pacienta privātumu, atklājot medicīniskos dokumentus. Agrīnā blockchain POC izstrādes stadijā jums jāpārliecinās, ka jūsu ieviešana piedāvā pilnu drošību bloku ķēdē veselības aprūpes nozarē. Šajos lietošanas gadījumos varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Ierakstu kopīgošana
 • DNS sekvencēšana
 • Personalizētas zāles
 • Atbilstība
 • Recepšu koplietošana

Aktīvu pārvaldība

Saglabāt aktīvus šajos laikos ir diezgan grūti visu slikto tirgus dalībnieku dēļ. Ar vienkāršu papīra lietvedību tagad nepietiek. Turklāt politisku un citu iemeslu dēļ īpašumtiesību pārvaldībai ir risks kļūt par korumpētu nozari.

Piemēram, daudzi cilvēki iegūst zemes īpašumtiesības, taču, turot takas uz papīra, slikti spēlētāji maina parametru, kas galu galā zaudē īpašumu. Turklāt bankām arī jāseko līdzi tam, vai klients spēj apmaksāt hipotēkas mājās.

Blockchain POC izstrāde var viegli atrisināt šos jautājumus, un jūs pievienojat pareizus drošības un verifikācijas protokolus koncepcijas projekta blockchain pierādījumā. Turklāt šajos lietošanas gadījumos jūs varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Digitālo aktīvu uzskaite
 • Zemes īpašumtiesības
 • Mājas hipotēkas & maksājumi
 • Automašīnu līzings & pārdošana

Lasīt vairāk: Aktīvu marķēšana blokķēdē – pilnīgs ceļvedis 

Valdība

Daudzas valsts iestādes digitalizācijas sacensībās atpaliek. Turklāt katram pilsonim ir vajadzīga labāka infrastruktūra, kas sniegs viņiem nepieciešamo drošību. Patiesībā valdības sektors nespēj pienācīgi rezervēt pilsoņu tiesības.

Tāpēc šīs ekonomikas izaugsme atpaliek, izraisot milzīgu valdības slogu. Šeit varat piedāvāt drošu tīkla sistēmu, kas ļautu valdībai palikt bez papīra.

Turklāt, ja jūsu bloku ķēdes POC izstrāde bez problēmām var piedāvāt pārvaldības līmeņa drošību, tas noteikti būtu milzīgs panākums. Bet valsts uzņēmumiem vislabāk ir izmantot šo valdības sektora blokķēdi, jo viņiem ir atbilstošas ​​zināšanas par valdības darbību.

Turklāt šajos lietošanas gadījumos jūs varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Balsošana
 • Autortiesības
 • WIC, Vet, SS, priekšrocības, izplatīšana
 • Licencēšana & identifikācija
 • Transportlīdzekļu reģistrācija
 • Pilsoņa identifikācija

Identitāte

Identitātes pārvaldība ir liela problēma, kad runa ir par uzņēmumiem. Turklāt daudzi bieži uzdodas par citu cilvēku identitāti un izdara smagus noziegumus. Pat tirdzniecības finansēšanas jomā daudziem uzņēmumiem ir jāsaskaras ar viltotiem uzņēmumiem un viltotiem dokumentiem.

Turklāt, izmantojot digitālās identitātes pārvaldību, jūs varat arī izsekot produktus vai pat piedāvāt daudzfaktoru autentifikācijas procesu ārkārtīgi slepenai informācijai. Tomēr identitātes sektors ir jutīgs sektors, kas galvenokārt balstās uz drošību un privātumu.

Tātad, jūsu bloku ķēdes POC izstrādē jābūt spēcīgiem drošības protokoliem.

Šajos lietošanas gadījumos varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Digitālā identitāte
 • Digitālie aktīvi
 • Pirkt & pārskatu izsekošana
 • Produkta izsekošanas identitāte
 • Izglītība & nozīmītes
 • Bēgļu izsekošana
 • Daudzfaktoru autentifikācija

IoT

Lietu internets ir brīnišķīgs sektors koncepcijas pierādīšanai blokķēdes attīstībā. Turklāt šī nozare ir atbildīga par visu jūsu viedo lietojumprogrammu sasaisti. Turklāt ir nepieciešams savienojums starp ierīci drošā platformā.

Tā kā šeit vienā vietā ir savienotas vairākas ierīces, drošības pārkāpums pat vienā no ierīcēm izraisītu masveida privātuma aizskārumu. Patiesībā jūs varat izmantot šo sektoru savā bloku ķēdes koncepcijas pierādīšanas projektā. Tas ir salīdzinoši jaunāks papildinājums; konkurence nav tik milzīga. Arī blockchain un IoT patiešām atrisina vienu no galvenajiem jautājumiem digitālajā pasaulē.

Turklāt šajos lietošanas gadījumos jūs varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Starpuzņēmumu apkopes tirgi
 • Gudra māja & biroja vadība
 • Tīkla monitorings
 • Ierīču direktoriji
 • Maksājumi no ierīces uz ierīci

Maksājumi

Maksājumu sektors ir vēl viens lielisks uzņēmuma līmeņa risinājuma pielietošanas punkts. Blokķēdes sistēma ir vairāk nekā spējīga apstrādāt maksājumus, un daudzi no tiem piedāvā arī mikro maksājumus. Turklāt naudas sūtīšana prasa patiešām nelielu laiku, salīdzinot ar tradicionālo banku sistēmu. Nemaz nerunājot par maksu samazināšanu ārvalstu maksājumos.

Turklāt tradicionālā maksājumu sistēma ir jāatjaunina, un ar savu unikālo blokķēdes koncepcijas risinājuma pierādījumu jūs varat viegli mainīt tirgu. Nav brīnums, ka bloku ķēde maksājumos gadu gaitā kļūst arvien lielāka.

Šajos lietošanas gadījumos varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Pārdomājot makus & bankas
 • Nodokļu reģistrēšana & kolekcija
 • B2B starptautiskā naudas pārskaitīšana
 • Mikromaksājumi

Piegādes ķēde

Lieliem uzņēmumiem ir jābūt acīm un ausīm katrā piegādes ķēdes procesa posmā. Turklāt jebkuras nelielas kļūdas var izraisīt miljonu dolāru zaudējumus. Acīmredzot jūs to nevēlētos. Viens no galvenajiem sāpju punktiem ir izsekošana, no kurienes nāk izejvielas un vai jūsu produkti ir patiesi autentiski.

Patiesībā piegādes ķēdes blokķēdei ir daudz jomu, lai jūs šeit varētu integrēt koncepcijas pierādījumu. Tātad tas ir viens no lielākajiem lietojuma punktiem jums.

Šajos lietošanas gadījumos varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Piegāde & loģistikas vadība
 • Lauksaimniecības pārtikas autentifikācija
 • Farmācijas izsekošana & tīrība
 • Reāllaika izsole piegāžu piegādei
 • Dinamiska lauksaimniecības preču pārvaldība

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

Apdrošināšana

Apdrošināšanas nozare saskaras ar nopietnām problēmām saistībā ar apdrošināšanas atlīdzībām un dokumentu autentiskumu. Arī milzīgais papīru daudzums, kas jāaizpilda katram darbiniekam, ir pārāk briesmīgs.

Krāpšanas atklāšana, visu dokumentu pārvaldība drošā vidē ir grūta. Tātad, ja jūs ieviešat blokķēdes sistēmu, kas var atrisināt visus šos jautājumus, tas būtu milzīgs faktors.

Tomēr konkurence blokķēdē par apdrošināšanu ir nedaudz augsta; tomēr ar pienācīgu blokķēdes koncepcijas pierādījumu tam vajadzētu būt lieliskai iespējai.

Šajos lietošanas gadījumos varat izmantot koncepcijas blokķēdes pierādījumu –

 • Pretenziju iesniegšana
 • Pašpārvaldes apdrošināšana
 • Automatizēta parakstīšana
 • Aktīvu pārvaldība
 • Digitālā autentifikācija
 • Krāpšanas atklāšana / prognozēšana
 • Pretenziju apstrāde & admin
 • Īpašuma maksājumi

2. solis: produkta definēšana

Teorētiskās uzbūves otrajā posmā jums tāpat kā jebkuram citam produktam vajadzētu domāt par savu blokķēdes koncepcijas pierādījumu. Turklāt jums ir nepieciešams stingrs plāns, kā arī visu ieinteresēto personu pilnīgs atbalsts.

Bet kā jūs varat izveidot stabilu plānu? Nu, tam jums ir nepieciešams produkta plānošanas posms vai darbnīca.

Blockchain POC produktu plānošanas fāze

Produkta plānošanas posmā jums vajadzētu sasaukt tikšanos ar visām ieinteresētajām personām. Turklāt tā var būt vienas vai divu dienu tikšanās, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Tādēļ jūs veiksiet dažas vingrinājumu sērijas, lai līdz pamatvērtībai pārbaudītu idejas ideju.

Tādā veidā jūs varēsiet nākt klajā ar funkcionējošu plānu. Šeit jums būtu jāizlemj par trim galvenajiem komponentiem –

 1. POC funkcijas prasības
 2. Galvenās metrikas mērīšana
 3. Saskaņošana ar ieinteresēto personu

POC funkcijas prasības

Definējiet visas funkcijas, kas nepieciešamas jūsu uzņēmuma bloku ķēdes risinājumam. Pēc tam, kad esat izlēmis par savu blockchain lietojumprogrammu, jums, iespējams, būs kāda ideja par to, kādas funkcijas pievienot. Tomēr citi komandas locekļi jums to palīdzētu. Tas ir minimālais funkciju kopas līmenis, kas potenciāli var atrisināt galalietotāja problēmu. Piemēram –

 • Darījumu likme

Darījumu likme ir pilnībā atkarīga no tā, kurā nozarē jūs to izmantosiet. Ja esat uzņēmums, kuram katru dienu ir jātiek galā ar daudziem naudas darījumiem kā bankai, jums būs nepieciešami augsti darījumu līmeņi.

Turklāt, veicot tūkstoš darījumu katru sekundi, būtu drošākā likme. Tomēr jums arī jāpārliecinās, ka tīkls spēs tikt galā ar lielo darījumu līmeni un nepalēninās.

No otras puses, ja esat MVU, kuriem katru dienu nav nepieciešams pārāk daudz darījumu, tad būtu saprātīgi norēķināties par mazāku summu. Jums nevajadzēs nevajadzīgu funkciju skaitu, lai gan patiesībā tas pat nav vajadzīgs.

 • Vienprātības modelis

Vēl viena galvenā iezīme, kas jums jāpievērš uzmanība, ir vienprātības modelis. Kāpēc? Nu, jo bez jebkāda veida vienprātības, kā jūsu blokķēdes risinājums vispār būs blokķēdes, vai ne? Turklāt vienmēr ir jābūt drošam veidam, kā panākt vienošanos starp lietotājiem bez favorītisma.

Tur ir daudz vienprātības protokolu. Tomēr katram no tiem ir savi plusi un mīnusi. Tātad, saskaņā ar jūsu ideju jums ir jālīdzsvaro, kurš vienprātības protokols būtu piemērots jūsu blokķēdes koncepcijas pierādījumam.

 • Privātums

Privātums ir galvenā problēma. Ja esat uzņēmums, kas nevēlas, lai viss būtu pieejams visiem, tad jums būs jāpievieno konfidencialitātes opcijas. Autentifikācijas procesa izmantošana šajā jautājumā ļoti darbotos.

Turklāt, ja jums ir darīšana ar identifikāciju vai konfidenciālas informācijas glabāšana, tad privātums ir galvenā problēma. Ne katram lietotājam vajadzētu būt iespējai redzēt citu personu sensitīvu informāciju. Decentralizētā rakstura dēļ neviens nevar uzzināt, kur tieši tiek glabāta blokķēde!

 • Mērogojamība

Jūsu blokķēdes tīklam jābūt mērogojamam. Tas ir viens no galvenajiem blokķēdes tehnoloģijas trūkumiem. Tāpēc, kad pārāk daudz lietotāju sāk izmantot tīklu, tas kļūst ļoti lēns, zaudējot ātrāku izvadi.

Bet, ja vēlaties spīdēt ar savu blokķēdes koncepcijas pierādījumu, starp funkcijām jāpievieno mērogojamība. Kad esat sapratis lietotāja problēmu, problēmu risināšanas funkciju pievienošana nebūs grūts uzdevums.

Galvenās metrikas mērīšana

Pēc tam jums būs jāapspriež metrika un tā jādefinē. Turklāt jums ir jākoncentrējas uz OMTM vai vienu svarīgu rādītāju, jo divu galveno iemeslu dēļ –

 • Šie rādītāji palīdzēs izstrādātāju komandai koncepcijas pierādīšanas blokķēdes prototipēšanas posmā. Turklāt visiem centieniem ir jābūt tieši saistītiem ar šiem rādītājiem.
 • Jums būtu jādefinē, kā jūs saņemsiet atdevi, ja veiksmīgs blockchain koncepcijas pierādījums. Tā kā tas ir arī ieguldījums, un jums ir jāredz, kā tas jums nāks par labu.

Tā kā tas ir koncepcijas pierādījums, šajos rādītājos būtu jāiekļauj –

 • Noteikšana, vai blokķēdes koncepcijas pierādījums var būt komerciāli dzīvotspējīgs. Tā kā pēc tam, kad projekts Blockchain koncepcijas pierādījums ir pabeigts, jums būs jāzvana neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai tas nonāktu ražošanas līmenī. Turklāt, ja jūs to novirzīsit uz ražošanas līmeni, jums arī būs jāmēra iespējamā peļņa.
 • Jums jāzina, vai jūsu komandai ir tehniska izpratne par blokķēdi. Pat ja jūs nolemjat, ka jūsu uzņēmums vēl nav piemērots blokķēdes projekta ieviešanai, jums jāiegūst pieredze darbā ar to. Tādā veidā, kad jūsu uzņēmums ir beidzot gatavs sākt blokķēdes projektu, jūs to varat izdarīt diezgan ātri.

Saskaņošana ar ieinteresētajām personām

Tas ir būtisks komponents jebkuram POC. Pirms sperat nākamo soli, jums jāpārliecinās, vai visas ieinteresētās personas pilnībā piekrīt koncepcijas pierādījuma izklāstam. Kāpēc?

Nu, būtībā ieinteresētajām personām būs lielāka ietekme uz jūsu uzņēmuma uzņēmumu. Tātad, kamēr jūs paziņojat savu ideju vai labojat funkcijas, kuras vēlaties pievienot, jums jājautā arī to iespēja. Turklāt tā vietā, lai informētu viņus tikai par jūsu ideju, jūs vēlaties tos arī iekļaut.

Veikt tik daudz laika, cik nepieciešams, lai panāktu vienošanos, jo jūs ieguldīsit savu laiku un resursus koncepcijas Blockchain Proof. Tātad, ja ir slikti rezultāti, labāk ir palikt drošākā pusē.

3. solis: tehnoloģijas izpēte

Pēc tam, kad esat izdomājis, kādas funkcijas iekļaut un kā koncentrēt plānu, jums tās jānodod inženieru komandai. Tāpēc jūsu komanda pēc tam izpētīs tehnoloģiju, pamatojoties uz jūsu prasībām, un nāks klajā ar labāko platformu, kurā to attīstīt. Šeit ir divi soļi –

 • Identificējiet Blockchain protokolu

Jums jāidentificē, kuru blokķēdes protokolu izmantot, jo tirgū ir pieejami daudzi uzņēmuma līmeņa blokķēdes risinājumi. Tas būtu pilnībā atkarīgs no funkcijas, kuru vēlaties pievienot savam POC.

Turklāt jums vajadzētu arī izpētīt katras platformas veiktspēju un izvēlēties to, kas ir vistuvāk jūsu bloku ķēdes koncepcijas pierādījumam. Tomēr jūsu tehniskā komanda galvenokārt rīkosies ar šo daļu. Turklāt jums vajadzētu izveidot sanāksmes, lai redzētu, kuras platformas viņi izvēlējās un kā viņi tuvosies situācijai.

Lasīt vairāk: Top 5 uzņēmumu bloku ķēdes protokoli

 • Definējiet pārvaldības arhitektūru

Pārvaldības arhitektūra ir otrais izšķirošais faktors, kas nodrošina blokķēdes koncepcijas pierādīšanu. Tāpēc jūsu Proof of Concept bloku ķēdes projektam jums jāizvēlas vislabākais blokķēdes tehnoloģijas veids. Pamatjautājums ir par to, vai jūsu tīklam jābūt privātam vai publiskam.

Uzņēmumiem vai MVU ir diezgan izplatīta pieeja privātajiem tīkliem. Tomēr tas ne vienmēr var notikt.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekts (CEBA)

Varat izmantot praktiski piecu veidu valdības arhitektūru –

Publisks

Kāpēc to izmantot?

 • Lietotāju pilnvarošana
 • Nemainīgums
 • Patiesi decentralizēta struktūra
 • Lielāka pārredzamība
 • Piedāvā anonimitāti

Privāts

Kāpēc to izmantot?

 • Saglabā privātumu
 • Ātrāka izeja
 • Nepiedāvā anonimitāti
 • Energoefektīva
 • Mazāk svārstīgs tīkls
 • Organizācijas pilnvaras

Federēts

Kāpēc to izmantot?

 • Ietaupa daudz izmaksu
 • Energoefektīvas
 • Piedāvā zemākas darījumu maksas
 • Ļoti mērogojams
 • Tīkla noteikumi
 • Īpaši ātrāka izeja
 • Nav noziedzīgas pieejas
 • Sadalītā iestāde

Atļauts

Kāpēc to izmantot?

 • Piemērots organizācijām
 • Salīdzinoši ātrāk
 • Darījumu līmenis ir zems
 • Uzticama vide
 • Nav obligāti jābūt vietējam īpašumam
 • Mainīga decentralizācija

Bez atļaujas

Kāpēc to izmantot?

 • Lielāka jauda mezgliem
 • Uzticēšanās vide
 • Atvērts privātuma līmenis
 • Parasti decentralizēts
 • Bezmaksas dalība balsošanā vai vienprātība

Koncepcijas pierādījums: prototipa posms un minimālā dzīvotspējīgā produkta izstrādes posma infografika

Prototipa posms

Šis ir otrais blokshēmas koncepcijas pierādīšanas posms. Šeit jūs izveidosiet sava blokķēdes izvietošanas prototipu. Turklāt šajā posmā jūsu ieinteresētajām personām un jūsu tehniskajai komandai jau vajadzētu būt saskaņotai ar izvietošanas struktūru.

Veidojiet Blockchain

Blokķēdes izveidošana ietvers arhitektūras, pārvaldības modeļa izveidošanu un funkcijas pievienošanu.

 • Izveidojiet arhitektūru

Sāciet, izstrādājot projekta blockchain Proof of Concept galveno arhitektūru. Tāpēc jūsu tehniskā komanda vispirms izveidotu ģenēzes bloku kā senci. Katru otro bloku var izsekot līdz ģenēzes blokam.

Turklāt šis bloks būtu kodēts jebkura veida lietojumprogrammā, kas vēlas mijiedarboties ar blokķēdes sistēmu.

 • Izstrādāt pārvaldības modeli

Kad esat pabeidzis arhitektūru, tehniskajai komandai ir pienācis laiks izstrādāt pārvaldības modeli. Cerams, ka tagad jūs jau zināt, kurš pārvaldības modelis atbilst jūsu interesēm. Privātas pārvaldības modeļa gadījumā lietotāju ierobežošanai jums jāpievieno autentifikācijas process.

Turklāt jums tas ir jāsaista ar identifikācijas datu bāzi, lai tā varētu saskaņoties ar lietotāja autentifikāciju un atļaut piekļuvi pilnvarotiem lietotājiem.

 • Pievienojiet funkcijas

Tagad esat pabeidzis arhitektūras un pārvaldības modeli. Ir pienācis laiks sākt saskaitīt papildu funkcijas, kas koncentrējās uz visu konkrēto problēmu risināšanu koncepcijas blokķēdes pierādījumā. Dažas platformas piedāvā modulāru arhitektūru.

Turklāt, izmantojot šo arhitektūru, varat pievienot atsevišķas funkcijas un nedaudz eksperimentēt, lai redzētu, kura no tām darbojas vislabāk.

Trīs galvenie Blockchain ietvari ātrai prototipu veidošanai

Tirgū ir praktiski daudz uzņēmumu blockchain sistēmu, kuras varat izmēģināt. Tomēr mēs aplūkosim trīs labākos bloku ķēdes ietvarus, kas piedāvā ātru prototipu izveidošanu bloku ķēdes POC izstrādei.

Apskatīsim, kādi tie ir, vai ne?

Ethereum

Ethereum ir viena no populārākajām blokķēdes platformām ātrai prototipu veidošanai. Turklāt tas ir piemērots starpnozaru lietošanai, galvenokārt viedā līguma funkcijas un elastības dēļ. Patiesībā Ethereum zem somas ir daudz lietošanas gadījumu.

Tomēr tā galvenokārt ir publiska platforma. Lai gan uzņēmumā Ethereum ir privāti kanāli privātiem darījumiem, tomēr galvenā platforma ir publiska.

Vēl viens lielisks fakts par Ethereum ir lielā sabiedrības bāze, kas piedāvā milzīgu atbalstu inovāciju jomā. Turklāt bieži uzlabojumi un atjauninājumi padara to par ienesīgu izvēli.

Tomēr jums jāatceras, ka tas būtībā ir publisks un darbojas ar vienprātīgu darba ķēdes pierādījumu. Šis vienprātības protokols nav visātrākais, un tas ir salīdzinoši enerģijas patēriņš. Tāpēc šīs platformas caurlaide ir gandrīz 20 darījumi sekundē, kas finanšu uzņēmumiem var nebūt ideāls.

Pozitīvi ir tas, ka daudzi Blockchain-as-a-Service (BaaS) var jūs atbalstīt ar tehnisko palīdzību jūsu blokķēdes koncepcijas projekta pierādīšanai..

Hiperskats

Hyperledger blockchain ir vēl viens no galvenajiem tirgus dalībniekiem, kas piedāvā modulāru arhitektūru ātrai prototipu veidošanai. Turklāt viņi pat piedāvā īpašus Hyperledger projektus, kas paredzēti straujajai attīstībai.

Turklāt tā ir vairāk nekā 260 organizāciju atvērtā pirmkoda sadarbība. Tie aptver arī plašu lietojumu klāstu. Turklāt viņu galvenais mērķis ir izstrādāt uzņēmuma līmeņa blokķēdes sistēmu un koda bāzes.

Hyperledger ir ļoti piemērots uzņēmumiem, kuriem nepieciešama privātums, jo tā ir atļauta platforma. Vislabāk par šīs sistēmas izmantošanu prototipu veidošanā ir tas, ka varat eksperimentēt ar dažādām funkcijām un vienprātību ar spraudņa un atskaņošanas funkcijām. Pašlaik šīs platformas caurlaide ir 2000 darījumi sekundē.

R3 Corda

Tas vairāk paredzēts finanšu nozarei, nevis visu veidu lietojumiem. Tomēr R3 Corda blokķēde lēnām kļūst populāra arī citās nišās. Tie ir arī atvērtas platformas, piemēram, Hyperledger, kurā apvienojušās vairāk nekā 200 organizācijas.

To padara unikālu tas, kā panākt vienprātību. Tomēr tam ir pārvaldības arhitektūra, kas nozīmē, ka tā nav publiska. Turklāt tas var arī ierobežot lietošanu, pamatojoties uz jūsu autorizācijas piekļuves statusu.

Tas ir plaši populārs finanšu nozarēs. Tātad, ja vēlaties savu blokķēdes koncepcijas pierādījumu virzīt uz finansēšanu vai apdrošināšanu vai pat samaksu, tad jūsu izvēlei vajadzētu būt R3 Corda. Pašlaik tas var piedāvāt 170 darījumus sekundē.

Lasīt vairāk: Hyperledger vs Corda vs Ethereum: galīgais salīdzinājums

Minimālais dzīvotspējīgais produkts (MVP) attīstības posms

Minimāli dzīvotspējīga produkta izstrāde ir nepieciešama Proof of Concept izstrādes sastāvdaļa. Tas ir produkts ar minimālistisku funkciju kopumu, kas tiks izmantots ilgtermiņā. Turklāt MVP ir paredzēts tikai, lai pārbaudītu, kā lietotājs reaģē, izmantojot produktu. Tātad, jums būs nepieciešams, lai gala lietotājs izmēģinātu koncepcijas projekta blockchain pierādījumu.

Minimāli dzīvotspējīga produkta mērķi (MVP)

Izmaksu efektivitāte

Minimāli dzīvotspējīgs produkts ir lielisks risinājums, lai pārbaudītu produktu ar minimālām izmaksām. Tā kā pievienosiet tikai nepieciešamās funkcijas, tas nemaksās pārāk daudz naudas.

Laika plānošana

MVP palaišana izvietošanas laikā ietaupīs daudz laika. Ja jūs palaižat savu produktu, nepārbaudot koncepcijas pamatprincipu blokķēdes pierādījumus, tas var izraisīt lielas izmaiņas vēl gar ceļu.

Pieņemsim, ka lietotājs domāja, ka jums vajadzētu pievienot noteiktu funkciju vai likt tai darboties noteiktā veidā, taču jūs jau esat reģistrējis gala produktu. Turklāt tā atcelšana patiešām aizņemtu daudz laika.

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes šajā posmā ir galvenais mērķis. Tātad, iegūstiet visas galalietotāju atsauksmes, lai pilnveidotu risinājumu. Patiesībā galalietotāji būs tie, kas iegādāsies produktu, tāpēc atsauksmju saņemšana no viņiem patiešām būtu oreols, lai saprastu, kas to pārdos.

Risinājums

MVP arī ļaus jums diezgan ātri pārskatīt koncepcijas izstrādes blokķēdes pierādījumu. Tomēr mēģiniet rast risinājumu vismaz vienam no patērētāju jautājumiem. Tādā veidā patērētāji varētu sajust, ka viņi ietekmē, kas ilgtermiņā palielinās jūsu reputāciju.

Pareizas atsauksmes saņemšana

Viens no katras uzņēmuma attīstības izšķirošajiem aspektiem ir tas, ka, kaut arī ieinteresētās puses ir saskaņotas un tajās ir iekļautas visas funkcijas, kuras, viņuprāt, būtu noderīgas, ne vienmēr tiek sasniegtas. Turklāt produktu menedžeris domā, ka viņi darīja visu iespējamo; tomēr gala produkts nav tāds, kā viņi gaidīja.

Kad runa ir par klienta vēlmju prognozēšanu, cilvēki vienmēr pieļauj kļūdas. Saskaņā ar pētījumu ir diezgan normāli, ja produktu vadītājs bieži kļūdās.

Patiesībā izaicinājums ir iegūt pareizās atsauksmes no gala lietotāja, kas būs pircēji. Vairumā gadījumu diez vai kāds pircējs sniedz pienācīgas atsauksmes. Tātad, ir jāfiksē reālā pircēja problēma no viltus.

Stratēģijas MVP palaišanai uzņēmumiem

Palaidiet MVP iekšēji

Iekšējā MVP palaišana var būt labākais risinājums lietotāju atsauksmēm. Lielākajā daļā gadījumu uzņēmumi jau ir pietiekami lieli, lai izlaistu produktu jūsu komandā vai darbinieku daļā. Turklāt tas ļaus jums apkopot informāciju, ja MVP jēdziena blockchain pierādījums patiešām ir svarīgs jūsu uzņēmumam.

Turklāt MVP vispārējā ideja ir apkopot datus un pilnveidoties ceļā, pirms samierināties ar gala produktu. Bet kāpēc to darīt vispār?

Nu, lai gan startēšana var vienkārši ātri palaist produktu un neizdoties, un pēc tam vienkārši atkārtoti palaist ar jaunu nosaukumu ar uzlabotu versiju, uzņēmumi to īsti nevar izdarīt. Tas ir tāpēc, ka uzņēmumiem jau ir noteikts nosaukums, tāpēc to ir viegli ātri pagriezt.

Turklāt šī ideja ir domāta uzņēmumiem, lai ierobežotu jebkādus negatīvus komentārus par savu zīmolu. Tātad, ja jūs vadāt MVP kā eksperimentu, nevis produkta izlaišanu, jūs izvairītos no negatīvām atsauksmēm. Turklāt tas ļautu jums veikt laiku, lai veiktu izmaiņas blokķēdes koncepcijā, nekaitējot jūsu reputācijai.

Uzsākšana mazākā klientu grupā

Tas ir līdzīgs produktu izlaišanai kā “beta”, lai daži klienti saņemtu atsauksmes par to. Turklāt šai mazajai klientu grupai vajadzētu būt jūsu mērķauditorijai. Tas ne tikai ierobežo jūsu ekspozīciju, bet arī sniedz praktisku rezultātu par to, kādas var būt viņu atsauksmes.

Turklāt tas darbotos nevainojami, ja jūsu uzņēmuma uzņēmumam ir laba fanu bāze, kas labprāt vēlas izmēģināt jaunākus produktus. Un vairumā gadījumu visi uzņēmumi ir veltījuši patērētājus šāda veida scenārijiem.

Veidi, kā uzņēmumi var izmantot MVP neveiksmes gadījumā

Mēs to saprotam. Jaunas idejas pārvēršana realitātē prasa daudz darba, un mēs neceram, ka ar pirmo mēģinājumu gūsiet panākumus. Patiesībā ir daudz gadījumu, kuru pirmajam MVP vienmēr mēdz pietrūkt daudzos veidos. Bet mēs dalāmies ar dažiem veidiem, kā to atkal uzcelt uz kājām. Apskatīsim, kādi tie ir –

 • Pēc atsauksmju saņemšanas no lietotāja intervijas vai aptaujas, lai noskaidrotu jūsu koncepcijas pamatproblēmas blokķēdes projektā.
 • Skatiet, kā viņi domā, ka pašreizējā bloku ķēdes izvietošanas versijā trūkst.
 • Starp visām misijas funkcijām identificējiet prioritāro un nozīmīgo jautājumu un mēģiniet to aplūkot jaunākajā versijā. Tomēr pārliecinieties, ka saglabājat labās īpašības, kuras lietotāji novērtēja.
 • Izstrādājiet jauno versiju paralēli vecākajai versijai, lai lietotājs varētu atgriezties pie tās, ja rodas problēma ar jauno.
 • Pirms jebkādu izmaiņu veikšanas mēģiniet saglabāt iesaistītos lietotājus. Viņu noderīgās atsauksmes noteikti ietaupīs jums daudz laika izstrādē.
 • Lai sagatavotu lietotājus, noteikti atspoguļojiet jaunākās versijas iespējas. Turklāt tas arī sagatavos lietotājus un paātrinās pieņemšanu.
 • Vienmēr atcerieties, ka vienmēr ir saprātīgi nosūtīt MVP vēlāk, nekā savlaicīgi izlaist nepilnīgu produktu.

Padomi veiksmīgai Blockchain POC

Koncentrējieties uz konkrētu uzņēmējdarbības problēmu

Ja vēlaties panākt, lai blokķēdes POC ietvars būtu veiksmīgs, jums jāsāk ar koncentrēšanos uz reālās dzīves problēmām. Teorētiskās izveides stadijas sākumā, kad meklējat populāru izvietošanas sektoru, meklējiet konkrētu problēmu.

Turklāt jebkura problēma, kuru var atrisināt jūsu ideja, būtu liels pluss no patērētāju puses. Daudzi blokķēdes koncepcijas pierādījumi koncentrējas tikai uz tehnoloģiju iespējām. Tomēr tie vienkārši neatrisina jaunus vai pat vecus jautājumus.

Jūs varētu domāt, ka tas ir veselā saprāta jautājums; tomēr tur ir daudz uzņēmumu, kas to īsti neizmanto.

Patiesībā jums jāpārliecinās, ka jūs nenokļūstat esošajās tehnoloģijām bagātajās tehnoloģijās, kas patiesībā nedod neko labu. Ja jūs veicat to pašu, ko citi ražo, kāpēc jūsu bloku ķēdes ieviešana būtu veiksmīga, vai ne? Tātad, mēģiniet rast pareizu risinājumu jebkuram no esošajiem jautājumiem.

 Veikt mazus soļus, izvairīties no darbības jomas

Vēl viena liela lieta, ar ko saskaras uzņēmumi, ir darbības joma. Kaut arī izvēloties, kādas funkcijas jums varētu būt nepieciešamas, lai konceptuāli pierādītu blokķēdes, daudzi no paša sākuma ir pārāk daudz. Tomēr, lai veiktu zibenīgāku ieeju tirgū, tas nenozīmē 100% panākumus.

Turklāt iegūstiet tos, kurus patiešām varat piegādāt, nevis tos, uz kuriem neesat spējīgs. Turklāt nemēģiniet darīt visu uzreiz. Veikt mazus soļus. Patiesībā mazu darbību veikšana palīdz izvairīties no jebkādiem riska faktoriem.

Acīmredzot jūs iegūsiet iespēju pievienot jaunas funkcijas. Bet, lai aptvertu katru no paša sākuma, nevajadzīgi sarežģītu blockchain POC sistēmu. Tātad galu galā jūs varat saskarties ar lielu problēmu, vienlaikus saglabājot stabilu saikni starp visām funkcijām.

Tāpēc esiet pacietīgs, izstrādājot koncepcijas blokķēdes pierādījumu. Centieties arī izvairīties no blokķēdes riskiem, veicot mazākus soļus.

 Savienojiet visas idejas un kontrolējiet tās

Jūs nebūsiet vienīgais, kurš nāks klajā ar visām idejām. Kā jūs jau zināt, jums vajadzētu iegūt sev labu komandu, kas jūs atbalstīs un palīdzēs jums atrast kompaktu risinājumu. Tomēr ne visi jūsu komandas locekļi piekristu vienai un tai pašai idejai. Turklāt viņiem ir dažādas idejas un vīzijas arī par blokķēdes attīstību.

Arī jūsu ieinteresētajām personām ir jāpielīdzinās idejai. Turklāt viņiem būtu atšķirīgs skatījums uz šo jautājumu. Daži no viņiem, iespējams, pat nevēlas eksperimentēt ar pašu blokķēdi.

Visi scenāriji rada konfliktus, un, virzot tālāk koncepcijas blokķēdes pierādījumu, pienācīgi to neatrisinot, nebūs panākumi.

Tāpēc mēģiniet redzēt citu viedokli tā vietā, lai koncentrētos tikai uz savu redzējumu. Turklāt izveidojiet tiltu starp šīm idejām un izveidojiet stabilu plānu tam, ko vēlaties paveikt.

 Sastādiet pamatīgu plānu

Vēl viens šķērslis pareizas koncepcijas blokķēdes pierādīšanas ceļā ir nepareiza blokķēdes ieviešanas problēmu interpretācija. Acīmredzot blokķēdes ieviešana nav viegls uzdevums. Pirmajā posmā tam varētu būt daudz trūkumu, kas nonāktu iespējamos neveiksmes scenārijos.

Pirms iepazīstināt ar savu ideju ieinteresētajām personām, iedziļinieties saknēs un noskaidrojiet iespējamos sāpju punktus. Turklāt katrā solī kopā ar komandu veiciet ideju vētru, lai atrastu plāna trūkumus.

Turklāt apspriediet ierobežojumus un to, kā tos pārvarēt, lai šis koncepcijas blockchain projekta pierādījums būtu veiksmīgs. Bez pilnīga plāna jūsu blockchain koncepcijas pierādījums var nebūt veiksmīgs uzņēmums.

Vēl viena lieta, kas jāmeklē, ir savas komandas stiprās un vājās vietas. Patiesībā jūsu komanda pārņems prototipu veidošanas un MVP palaišanas procesu. Bet, ja jūsu komanda nespēj tikt galā ar visu to, tas jūsu uzņēmuma uzņēmumam radīs nopietnas problēmas.

Tātad, izdomājiet arī šīs vājās vietas un mēģiniet arī tās pārvarēt.

 Pārbaudi miljonu reižu

Pēc izstrādes pabeigšanas jums būs jāpāriet testēšanas fāzē. Tomēr problēma ir tāda, ka daudzi, šķiet, reģistrējas MVP, pirms to pienācīgi pārbauda, ​​kas galu galā neizdodas. Tātad, pārbaudiet MVP daudz laika, pirms padarāt to pieejamu galalietotājiem.

Tas ne tikai atbrīvosies no riska faktoru iespējamības, bet arī palīdzēs jums saprast, vai MVP ir gatavs ieviest. Turklāt jūs nekad nevarat īsti paredzēt, cik daudz slodžu tīklam būtu jāveic.

Tātad, ja ir MVP, kas apliecina koncepcijas bloku ķēdi, jums tas ir jāpārbauda daudz laika, līdz esat pilnīgi pārliecināts, ka tam nav kodēšanas problēmu.

Turklāt, ja gadās atklāt kādas kodēšanas problēmas, kas varētu izraisīt drošības problēmas, jūs saņemsiet laiku, lai to pilnveidotu. Tātad, kāpēc gan neesi nedaudz pacietīgs pirms blockchain POC ietvara ieviešanas?

 Sadarboties ar citām pusēm

Sadarbība ar citiem uzņēmumiem varētu palīdzēt samazināt blokķēdes koncepcijas pierādījumu kopējās izmaksas. Turklāt, ja esat mazs un vidēja līmeņa uzņēmums, sadarbība ar citām pusēm varētu palīdzēt samazināt ražošanas izmaksas.

Tas būs atkarīgs tikai no blockchain POC ietvara veida vai veida, ar kuru vēlaties strādāt. Turklāt, jo sarežģītākas funkcijas jūs pievienojat, jo dārgāk tās saņemsiet.

Maziem un vidējiem uzņēmumiem izmaksu aprēķināšanas slogs faktiski ir pārāk liels. Tātad labākais risinājums šai problēmai būtu sadarbība ar citiem MVU, kuri ir gatavi sākt arī blokķēdes izvietošanu.

Tomēr jums ir jāsaglabā pilnībā sadarbojoša pieeja un jāuztic arī viņu ieguldījums.

 Pareizais personāla daudzums

Lai izvilktu koncepcijas projekta blokķēdes pierādījumu, vienmēr ir nepieciešams pareizais daudzums. Turklāt jums būs jāpieņem darbinieki, kuriem ir blokķēdes prasmes vai kuriem ir intelektuāla tehnoloģiju koncepcija.

Iegūstiet nepieciešamo lietu daudzumu, izmantojot blokķēdes prasmju komplektu, lai pilnveidotu Blockchain koncepcijas pierādījumu. Ja jums nav kvalificēta blokķēdes personāla, ir pienācis laiks jūs dažus pieņemt darbā. Tomēr pastāv problēma – nav pietiekami kvalificēta personāla tirgū.

Pašlaik ir liels pieprasījums pēc izstrādātājiem ar blokķēdes prasmēm, taču ne katrs izstrādātājs to spēj apstrādāt. Tāpēc noteikti pieņemiet darbā personālu, jo jums nebūs laika apmācīt viņus par vienu.

Tātad, šie ir padomi, kā padarīt blokķēdes koncepcijas shēmu par milzīgu veiksmi. Noteikti ievērojiet tos attiecīgi, jo šie padomi ir daži no galvenajiem jautājumiem, ar kuriem jūs varētu saskarties. Turklāt katra mazā detaļa ir svarīga, un jūs vēlaties to labot.

Pārbaudiet mūsu ceļvedi par to, kā tagad ieviest blokķēdi!

Pēdējie vārdi: aiz koncepcijas pierādīšanas blokķēdē

Pabeidzot koncepcijas pierādīšanu blokķēdē, jūs saskarsieties ar diviem sprieduma veidiem –

Gatavs komerciālai bloku ķēdes ieviešanai

Blokķēdes koncepcijas pierādījums bija veiksmīgs, un tagad jūs esat gatavs to sākt komerciāli. Turklāt tas nav viss vai nekas tāds lēmums. Bet, ja blockchain POC projekts dod jums pārliecību pāriet uz nākamo soli, ir pienācis laiks sākt blokķēdes risinājumus darbināt paralēli savam biznesam.

Patiesībā šis ir laiks, kad jūs sākat vairāk ieguldīt sava uzņēmuma bloku ķēdes integrācijā un ieviešanā.

Nav gatavs Blockchain

Jūs pašlaik neesat gatavs blokķēdes izvietošanai. Mēs zinām, ka ideja ne vienmēr var būt veiksmīga. Turklāt blokķēdes POC izgāšanai varētu būt daudz iemeslu, piemēram, kļūdainas lietotāju vajadzības, slikts laiks, nepietiekams darbaspēks utt..

Tomēr koncepcijas blockchain pierādījums viegli palīdzēs jums uzzināt, vai jūsu uzņēmums ir gatavs lieliem blockchain ieguldījumiem vai nē. Tātad jūs ietaupīsit naudu, nederot likmes tikai par ideju. Tomēr, pierādot koncepciju blokķēdes pieredzē, jūsu komandas biedri apgūs vērtīgas mācības. Un, mainoties apstākļiem, jūs beidzot varat sākt savu blokķēdes attīstību.

Neatkarīgi no tā, kāds varētu būt rezultāts, uzņēmumiem vienmēr ir nepieciešams pierādījums par blokķēdes koncepciju. Šajā ceļvedī mēs esam teikuši, kas ir koncepcijas blokķēdes un jēdziena blokķēdes nozīmes pierādījums. Tātad, mēs ceram, ka tas jums patiešām palīdzēs veiksmīgas blockchain POC ieviešanā.

Ja vēlaties uzlabot savas prasmes un zināšanas par blokķēdi, neiztērējot ne centa, noteikti pārbaudiet mūsu bezmaksas uzņēmuma blokķēdes pamatu kursu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me