Ceļvedis iesācējiem: kas ir AION? Pasaules pirmās trešās paaudzes blokķēdes tīkls

Vai jūs ticat, ka blokķēdes tehnoloģija nākotnē palielināsies? Ja tā, jums noteikti būs nepieciešami mehānismi, tilti un procesi, lai pārvietotu savus datus starp dažādiem blokķēdes tīkliem. Galu galā pasaule darbojas tīklā un informācijas apmaiņā. Tas ir tieši tas, ko AION tīkls nodrošina bloku ķēdes virzītā pasaulē. Bet kas tieši ir AION?

AION – decentralizētais internets

Nuco, izstrādāta Kanādas uzņēmuma blokķēdes firma AION tīkls kas izmanto AION marķieri.

AION ir daudzpakāpju blokķēdes sistēma, kas paredzēta, lai atrisinātu privātuma, mērogojamības un savietojamības jautājumus ar esošajiem blokķēdes tīkliem.

Pirmās paaudzes bloku ķēdes projekti, piemēram, Bitcoin, ļauj cilvēkiem reģistrēt vienādranga darījumus publiskajā izplatītajā virsgrāmatā. Tad nāca otrās paaudzes bloku ķēdes projekti, piemēram, Ethereum, kas ļāva izstrādātājiem veidot un uzņemt savus projektus, izmantojot sarežģītākus algoritmus.

Bet gan pirmās, gan otrās paaudzes projekti globālā mērogā neizmanto blokķēdes tīkla savstarpējās savienojamības spēku.

Tādējādi radās trešās paaudzes blokķēdes tīkli, kas padarīja iespējamu diskrētu blokķēdes komunikāciju. Un, AION ir pasaulē pirmais trešās paaudzes blokķēdes tīkls!

Zīmols kā blokķēdes tīkls, AION ļauj nevainojami sazināties starp dažādiem blokķēdēm un palīdz pārvaldīt tās lietojumprogrammas.

 

Kas ir AION tīkls?

AION tīkls atbalsta pielāgotas bloku ķēdes struktūras un nodrošina neuzticamu pārrobežu savietojamības mehānismu. Tas nodod vērtību, loģiku un likvīdos aktīvus starp tīkla lietotājiem, kur notiek darījumi, neiesaistot starpniekus.

Pirmais publiskais, uzņēmuma AION tīkls ir pazīstams kā AION-1. Šī klases labākā trešās paaudzes blokķēde parāda nākamo drošības līmeni un kriptogrāfijas ekonomiskos motivējošos stimulus cyptospace.

 

Attēlu kredīti: AION

 

AION blokķēde – sadarbspējas un drošības palielināšana kriptosfērā

Programmas vispārējā pieņemšana blockchain tehnoloģija prasa savietojamību. Lai gūtu panākumus, blokķēdes tīkliem jāspēj sazināties ar mantotajām sistēmām, piemēram, finanšu iestādēm.

Diemžēl saziņa starp kriosfēru un mantoto pasauli diemžēl ir sarežģīta.

Dažādas kriptogrāfijas monētas, piemēram, Ethereum, Bitcoin, Zcash uc, nevar savstarpēji sazināties. Bitcoin ir grūti zināt, kas notiek Litecoin tīklā, un otrādi.

Lai gan kriptogrāfijas biržas nodrošina portālu starp digitālajām valūtām, joprojām pastāv problēma. Jautājums ir par to, ka kriptogrāfijas apmaiņa nav decentralizēta. Tie ir ārkārtīgi neaizsargāti pret drošības pārkāpumiem, piemēram, uzlaušanu un ilgāku laiku aptumšošanu.

AION Blockchain mērķis ir stiprināt sadarbspēju un drošību kriptosfērā. Tas nodrošina uzticamu risinājumu mērogojamības, drošības un savietojamības jautājumiem gan privātiem, gan publiskiem blokķēdēm.

AION komanda

Metjū Spoks, Nuco Global Inc. izpilddirektors dibināja AION 2017. gadā. Nuco uzsāka arī Aion fondu un Aion ekosistēmu.

Šī kopienas virzītā projekta komandu veido prasmīgi programmatūras inženieri Ali Šarifs, Kriss Lins un Aleksandra Roatis, kuriem katram ir gadu tehnoloģiskā pieredze. Nuco CTO, Junius Tu, ir vairāk nekā 15 gadu pieredze blockchain vadībā.

Biznesa izstrādātāji ir Dankans Kamerons un Dipešs Pradhans. Arī finanšu direktoram Džeisonam Bērkam un COO Kesemam Frankam ir milzīga pieredze kriptosfērā un uzņēmējdarbībā.

AION TOKEN

Aion izmanto ERC20 saderīgu AION marķieri. Sākotnēji AION tiek atvieglots Ethereum blokķēdē. Bet lietotāji to var ērti pārveidot AION tīklā un pārsūtīt starp abām blokķēdēm.

Ideāli AION Blockchain lietotāji                             

Pēc AION dibinātāja un izpilddirektora domām, pieci lietotāju veidi var izmantot AION bloku ķēdi:

1. Jaunuzņēmumi

Eksplozīvi daudz iesācēju tagad vēlas, lai bloku ķēdes tehnoloģija atbalstītu viņu biznesu. Viņiem parasti ir padziļinātas zināšanas par viņu biznesu, taču viņi nav daudz zināmi par blokķēdi.

AION palīdz savienot viņu biznesu ar dažādiem blokķēdes balstītiem risinājumiem, kas saistīti ar viņu nišu. Izmantojot Aion tīklu un tā risinājumus, jaunie uzņēmumi var koncentrēties uz jomām, kurās viņiem ir zināšanas.

2. Uzņēmumi

Aion blockchain piedāvātā sadarbspēja nemanāmi savieno mantotās nozares ar kriptogrāfijas nozarēm. Aion komanda ir pavadījusi daudz laika, lai saprastu, kas traucē lielajiem uzņēmumiem izmantot kriptosfēras spēku.

3. DApp Izstrādātāji

Daudzi izstrādātāji strādā, lai izstrādātu dapps (decentralizētas lietotnes), kuru pamatā ir ethereum, bitcoin uc. Tomēr sadarbspējas trūkums ierobežo izstrādātājus tikai ar vienu protokolu. Aion atrisina šo problēmu, ļaujot dapp izstrādātājiem veikt pārejas uz vairākām sistēmām.

4. Validatori

Aion galvenie lietotāji ir validatori, cilvēki, kuri atbild par vienprātību Aion ekosistēmā. Viņi pārrauga un pārbauda katru darījumu, lai pārbaudītu tā derīgumu pirms pārsūtīšanas uz galamērķa blokķēdes tīklu.

5. Tiltu celtnieki

Vēl viena Aion galveno lietotāju grupa ir tiltu būvētāji, kuri uzraudzīs starpķēdes darījumus.

AION priekšrocības

Attēlu kredīti: AION

Aion gan privātām, gan sabiedriskām organizācijām piedāvā šādus ieguvumus:

1. Federētie blokķēdes

Aion nodrošina sadarbspēju un komunikāciju starp dažādiem blokķēdes tīkliem, izmantojot augstas veiktspējas pārejas mehānismu. Lietotāji var pārsūtīt gan vērtību, gan datus starp blokķēdēm, izmantojot šo pārejas mehānismu.

2. Uzlabota mērogojamība

Mērogojamība ir viena no lielākajām pirmās un otrās paaudzes blokķēdēm. Aion atrisina šo mērogojamības problēmu, izmantojot virtuālo mašīnu. Virtuālā mašīna ļauj lietojumprogrammām darboties vairākos dažādos blokķēdēs ar uzlabotu veiktspēju un mērogojamību.

3. Pielāgota blokķēde

Jūs varat noformēt pielāgotu blokķēdi, izmantojot Aion ekosistēmu, vienlaikus saglabājot savietojamību ar citiem blokķēdes tīkliem. Jūsu blokķēde var ietvert dažādus vienprātības algoritmus un virtuālās mašīnas.

Izveidojiet savu pielāgoto ar Aion saderīgo blokķēdi

Aion tīklā saderīgā blokķēde nodrošina katram AION ERC-20 marķiera turētājam iespēju izveidot savas blokķēdes un alfa iespējas. Tas nāk ar pilnīgu rīku un pakalpojumu ekosistēmu, kas ļauj izmantot nākamās paaudzes blokķēdes funkcijas. Funkcijas ir:

 • Uzņēmuma drošība un kvalitāte, BFT kodols
 • Milzīga mērogojama funkcionalitāte liela tīkla izvietošanai
 • Atbilstība ERC20 politikām un administrēšanas rīkiem
 • Java API ar zemu latentumu un lielu joslas platumu

Kā darbojas AION tīkls?

Daudzlīmeņu Aion tīkls sastāv no šādām sastāvdaļām:

1. Tīklu savienošana

Savienojošie tīkli ir protokoli, kas ļauj sazināties starp privātajiem un publiskajiem blokķēdēm AION bloku ķēdes ekosistēmā. Tas nodrošina maršrutu ziņojumu pārsūtīšanai starp iesaistītajām blokķēdēm, izmantojot pārejas protokolu.

Tīkla savienošana nodrošina arī vienmērīgu darījumu plūsmu starp tīkliem, vienlaikus pārvaldot grūtības.

2. Starpķēdes darījums

Starpķēdes darījumi ļauj visiem savienotajiem tīkliem sazināties savā starpā. Starpķēdes darījumi tiek izveidoti avota blokķēdē un plūst caur tiltiem un savienojošiem tīkliem, lai sasniegtu mērķa blokķēdi.

Katrs starpķēdes darījums sastāv no:

 • Derīgā krava – Faktiskie dati
 • Metadati – Informācija, kas saistīta ar kārtību un maksu
 • Merkle Proof (pēc izvēles) – Izmanto, ja sūtītājs vēlas apiet tiltu

Validators katrā šī procesa posmā pārbauda darījuma derīgumu. Ja noraida nederīgus darījumus, un ekosistēma atgriežas iepriekšējā stāvoklī pirms darījuma veikšanas.

3. Tilti

Tilti ir validatori, kas visā tīklā apstiprina starpķēdes darījumus. Tas paraksta un apraida darījumu kā derīgu tikai tad, ja avota blokķēde to ir aizzīmogojusi un samaksājusi par to pārsūtīšanas maksu.

Vairākas validatoru grupas var reģistrēt vairākus tiltus vienā bloku ķēdes tīklā. Lietotājs nosaka, kuru tiltu izmantot, minot mērķa tīklu.

4. Iesaistītie tīkli

Jebkuru tīklu, kas ir tiesīgs pievienoties Aion ekosistēmai, sauc par iesaistīto tīklu. Tas var būt arī blokķēdes objekts, orākuli, datu bāzes kopa vai arī kriptetes. Katram iesaistītajam tīklam jābūt:

 • Decentralizēts
 • Spēj atšķirt regulāros un starpķēdes darījumus
 • Iepazinies ar vienprātības protokolu, ko izmanto tilts, un derīga darījuma glabāšanai.
 • Tam vajadzētu būt bloķēšanas laikam ikreiz, kad starpķēdes darījums ir aizturēts.

AION kriptovalūtas nākotne

Blockchain un decentralizācija būs mūsu zeitgeists. Tādējādi ir ļoti svarīgi apgūt sadarbspēju, un AION ieviešana, šķiet, ir neticama ideja.

Pašlaik šīs trešās paaudzes bloku ķēdes komandai ir divi galvenie pagrieziena punkti, kas jāpaveic līdz 2019. gadam. Pirmais posms ietver virtuālās mašīnas (VM) izstrādi, uzlabotu konsensa algoritmu darba pierādīšanai un tehnisko dokumentu izlaišanu. Aion VM, Aionu savienošana un intelekta pierādīšana.

Otrais pavērsiens ietver visu iesaistīto tīklu saistīšanu, VM otrās versijas izlaišanu un Validator Nomination konsensa mehānisma pabeigšanu.

Ar nepārtrauktu kriptosfēras pieaugumu, visstraujāk paplašinošo sānu ķēžu koncepciju un pieaugošo pieprasījumu pēc mijiedarbības starp blokķēdēm, AION, šķiet, ir acīmredzams panākums nākotnē.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me