Ceļvedis iesācējiem: kas ir Ark? Viedais tilts

Ark Blockchain palīdz mazināt plaisu starp tūkstošiem kriptovalūtu šodien pasaulē. Lietotāji tagad var savienot dažādas kriptovalūtas, izmantojot platformu Ark.

Pašlaik pastāvošās kriptovalūtas mēdz darboties neatkarīgi viena no otras. Katrai kriptovalūtai ir savs blokķēdes tīkls ar savu marķieri, padarot to savietojamību ļoti smagu.

Tomēr ar Ark kriptogrāfijas valūtu lietotāji var ātri pāriet no vienas kriptonauda uz otru, jo platforma darbojas kā saikne starp dažādām kriptonauda. Tas padara to par pirmo blokķēdes tīklu, kas ļauj lietotājiem cerēt no viena blokķēdes tīkla uz otru, kas padarītu kriptovalūtu lietotāju dzīvi ļoti vieglu, īpaši tiem, kas vēlas vienlaikus izmantot dažādas kriptovalūtas.

Tāpēc tas nozīmē, ka viena kriptogrāfijas valūtas tīkla lietotājs varēs ātri iegūt pakalpojumus no citiem kriptovalūtu blokķēdēm pakalpojumiem, kas nav pieejami šīs konkrētās kriptovalūtas blokķēdē. Piemēram, kriptovalūtas Zscash lietotājs var turēt ZEC žetonus un izmantot Ethereum blokķēdes tīkla viedos līgumus..

Ark vēsture

Ark savu sākotnējo monētu piedāvājumu uzsāka 2016. gadā. Mainnet sāka darboties 2017. gada martā, un kopš tā laika tas ir ticis pakļauts daudziem atjauninājumiem..

To dibināja 27 dalībnieku komanda. Tomēr pamatsastāvs ir pakāpeniski samazinājies līdz pašreizējam pamatsastāvam – 17 dalībniekiem.

Ark iezīmes

Kas ir ARK?

Attēlu kredīti: ARK

Papildus SmartBridge tehnoloģijai Ark ir virkne citu funkciju, kas padara to par vienu no visu laiku vislabāk attīstītajām kriptovalūtām.

 1. Liels darījumu ātrums: Darījuma ātrums ir 8 sekundes vienā blokā, padarot to par ātrāko kriptovalūtu pasaulē.
 2. Ļoti mērogojams: Izstrādes komanda vēlējās saglabāt blokķēdes tīklu liesu un tajā pašā laikā saglabāt ārkārtīgi lielu izpildes ātrumu. Lai sasniegtu plašu mērogu, izmantojot SmartBridge tehnoloģiju. Caur to blokķēdes tīkls, veicot savus uzdevumus, spēj atcelt funkcijas, kurām nav būtības. Ark’s blockchain sastāv no daudzām sānu ķēdēm, kas savienotas ar galveno ķēdi. Tāpēc darījuma laikā galvenajai ķēdei tiek nodoti tikai galvenie dati apstrādei; pārējie nebūtiskie dati paliek sānu ķēdēs.
 3. Atvērtā koda sistēma: Kriptogrāfijas valūtas blokķēde ir arī pilnīgi atvērts avots, un lietotāji var izmantot tīklu, lai palaistu savas ar SmartBridge saderīgās blokķēdes.
 4. Šķirsta žetons: Blokķēdes tīklā tiek izmantots marķieris, kas apzīmēts kā ARK, kas darbojas ar vienprātības sistēmu Delegated Proof of Stake (DPoS). Izmantojot DPoS, šķirsts var decentralizēt skaitļošanas jaudu un samazināt enerģijas izšķērdēšanu.
 5. Konfidencialitāte: Arī darījumi visā tīklā parasti tiek veikti, izmantojot anonīmu tīkla integrāciju. Visi platformā piedāvātie darījumi un pakalpojumi ir privāti.
 6. Drošība: Arī kriptovalūtas blokķēdes tīkls ir ļoti drošs. Izstrādes komanda veic nepārtrauktus iekšējās iekļūšanas testus, lai pārliecinātos, ka sistēma ir pilnībā nodrošināta ar hakeriem.
 7. Lietotājam draudzīga platforma: Kriptovalūtas platforma ir arī ļoti draudzīga lietotājam, un lietotāji var viegli piekļūt platformai.
 8. ARK maks: Lietotāji savus ARK žetonus var glabāt ARK makā.

Kā darbojas Ark?

Dažos gados bija gandrīz neiedomājami, ka pienāks laiks, kad būs iespējams sasaistīt dažādas kriptovalūtas, domājot par vienu blokķēdes tīklu. Tomēr Ark kriptonauda to ir padarījusi par realitāti, un kriptovalūtas lietotāji tagad var izveidot savienojumu un sazināties ar atsevišķu kriptovalūtas blokķēdi.

Lai ļautu izveidot savienojumu un saziņu starp dažādiem tīkliem, tā izmanto SmartBridge tehnoloģiju, kas darbojas kā tilts no viena blokķēdes tīkla uz otru.

Pirmkārt, kriptovalūtas blokķēdei ir jāveido savienojums ar Ark blokķēdes tīklu. Savienojumu nodrošina unikāls koda fragments Ark blokķēdē.

Tad, izmantojot SmartBridge īpašo datu apstrādes sadaļu, kas ir pazīstama kā piegādātāja lauki, un caur speciāli kodētiem klausītāju mezgliem, tiek panākta saziņa starp savienotajām blokķēdēm. Īpaši kodētie klausītāja mezgli mēģina atrast uzdevumu, kas tiek nosūtīts pa blokķēdes tīkliem..

Tā kā kriptovalūtu blokķēdes ir savienotas un sazinās, lietošanas gadījumi ir bezgalīgi. Lietotāji var darīt visu, ko vēlas. Piemēram, lietotājs var izmantot Ethereum viedo līgumu Dash blokķēdē. Viņiem jābūt tikai divu kriptovalūtu blokķēdēm, kas savienotas caur šķirstu.

Vienkārši sakot, Ark kriptonauda ir radikāli mainījusi kriptonauda. Kriptogrāfijas valūtu savienošana padara tās stiprākas, jo lietotājam kļūst iespējams atrisināt plašu reāllaika problēmu loku, apvienojot dažādu blokķēdes tīklu piedāvātos pakalpojumus.

Kas ir Arka ceļvedis

Arka Ceļvedis nav noteiktu laika grafiku, kā tas ir lielākajā daļā kriptovalūtu.

Pēc galvenā tīkla izlaišanas kriptovalūta tiek nepārtraukti atjaunināta, daži atjauninājumi ir pabeigti, bet citi vēl tiek izstrādāti.

Pabeigti atjauninājumi

Līdz šim izstrādes komanda ir spējusi veikt šādas darbības:

 1. Uzņēmējdarbības vienības izveidošana. Arks izveidoja IE fondu, kas būs liels stimuls viņu nākotnes idejām un projektiem.
 2. Pirmā SmartBridge tehnoloģijas integrācija. Izstrādes komanda izveidoja pirmo kodēto klausītāja kodu un pievienoja to galvenajai ķēdei.
 3. Vietnes pārveidošana. Tika pilnībā pārveidota galvenā vietne.
 4. Pilnīga bloka Explorer pārveidošana
 5. IOS / Android mobilo seifu veidošana

Ark SmartBridge tehnoloģija

Attēlu kredīti: ARK

Projekti joprojām tiek izstrādāti

Ir arī citi projekti, kas ir dažādos attīstības posmos. Tie ietver:

 1. Pilnīgs kriptovalūtas kodola kapitālais remonts uz Core V2
 2. Tehniskā dokumentācija. Komanda ievieš tehniskā protokola dokumentāciju, kurā būs kopsavilkums par to, kā tiek veikta blokķēdes atjaunināšana.
 3. ARK virtuālās mašīnas (ARKVM) integrācija, lai lietotāji varētu izsniegt viedos līgumus.
 4. Dažādu izstrādes, ieviešanas un programmēšanas valodu integrācija, lai izstrādātājiem būtu viegli izstrādāt savas blokķēdes, kas ir saderīgas ar blokķēdi, izmantojot programmēšanas valodas, ar kurām viņi vislabāk pārzina.
 5. Iespējojot blokķēžu izvietošanu kriptogrāfijas valūtas galvenajā ķēdē, izmantojot spiedpogas. Tāpēc jaunajiem uzņēmumiem ir viegli izvietot un saistīt blokķēdes ar galveno ķēdi. Turklāt to būs viegli sagriezt.
 6. Starpplanētu failu sistēmas (IPFS) integrācija, lai rūpētos par datu daudzumu, kas tiek apstrādāts blokķēdē. Tas samazinās vēdera uzpūšanās iespējamību.
 7. TestNetclones integrācija spiedpogas izvietojamām blokķēdēm, lai lietotāji varētu viegli veikt testus, veidojot savus blokķēdes, kas ir saderīgi ar Ark’s blockchain.
 8. Komanda arī izveido SmartBridge dokumentāciju un mācību video, lai lietotājiem būtu vieglāk saprast tehnoloģiju.
 9. Padarot viņu žetonu pieņemamu maksājumiem kriptovalūtas preču veikalā. Tomēr tas sāks darboties, tiklīdz tie pilnībā attīstīs uzņēmējdarbības vienību.
 10. Komanda veic daudzu viedkaršu / NFC materiālu izpēti un izstrādi.
 11. Komanda arī pēta tirdzniecības aparatūras R punktu&D

Šķirsta kopiena

Šķirsts ir ļoti aktīva kopiena. Parasti komanda publicē emuāra atjauninājumus, sociālo mediju atjauninājumus, kā arī GitHub papildinājumus, lai lietotāji tiktu informēti par to, kas notiek ar kriptonauda.

Ir arī daudz izstrādātāju, kas daudz veicina ekosistēmas izaugsmi. Parasti izstrādātājiem tiek dota prēmija, lai tos iedrošinātu, izstrādājot risinājumus.

Ir arī Ark Contract Execution Services (ACES) komanda, kas ir daļa no izstrādes komandas.

Ark komanda

Ark komandas sastāvā ir 17 galvenie dalībnieki, kuri ir daļa no 27 šīs kriptovalūtas dibinātājiem. The galvenie locekļi nāk no 11 dažādām valstīm, parādot, cik decentralizēts ir šis projekts.

17 dalībnieku komandā ietilpst Maiks Dotijs (izpilddirektors), FX Thoorens (CTO), Larss Rensings (finanšu direktors), Treviss Volkers (valdes loceklis), Roks Černecs (valdes loceklis), Skots Makfersons (valdes loceklis), Matjū DC (CSO) ), Velislavs Valkovs (vadošais tīkla arhitekts), Chin Song (atbalsta direktors), Khanh Vuong, Stefan Neagu (projektu vadītājs), Lúcio Rubens (pilnas paketes izstrādātājs), Oļegs Ščerbina (UI / UX dizainers), Huans Martins (pilns Stack Developer), Alekss Barnslijs (Full-Stack Developer), Arnaud Deborne (ģenerālsekretārs), Kristjan Košič (Galvenais izstrādātājs), Simons Downey (IoT komanda / izstrādātājs) un Adrian Kerchev (Tīkla arhitekts).

Kripto biržas, kurās ir iekļauta ARK žetons

ARK Token ir iekļauts vairākās Crypto biržās, ja lietotāji vēlas arī to tirgot.

Dažas no ievērojamākajām kriptogrāfijas biržām, kurās ir uzskaitīti ARK, ir Binance, Brittex, CoinSwitch, CryptoMate, LiteBit.EU, Cryptopia un Upbit starp daudziem citiem.

Pašreizējais ARK marķiera tirgus ierobežojums ir USD 156 561 326, kas ir vienāds ar 23 697 BTC.

Kopējais piedāvājums ir 134 609 230 ARK. Tomēr pašreizējais apgrozībā esošo žetonu skaits ir 103 359 230 ARK.

Šķiet, ka ARK darbojas labāk nekā dažas kriptogrāfijas valūtas, kas pirms tā izmantoja tirgu. Viena žetona vērtība tagad tiek novērtēta virs 1 USD, un ir sagaidāms, ka tā pieaugs, kamēr kriptonauda turpinās attīstīties.

Kur glabāt savus ARK žetonus

Pēc ARK žetonu iegādes lietotājiem ir trīs seifa iespējas, kā glabāt savus žetonus. Trīs iespējas ir darbvirsmas maks, papīra seifs un mobilais maks.

Visbiežāk lietotais maks ir darbvirsmas maks, kas ir saderīgs arī ar Leger Nano S aparatūras maku. Bet, ja vēlaties izmantot savu mobilo ierīci, varat izmantot Web Lite maku mobilajām ierīcēm. Ir divas Web Lite maku versijas; iOS versija un Android versija lietošanai iOS un Android operētājsistēmās.

Jūs varat sekot šim lieliskajam projektam Twitter kā arī apmeklēt viņu vietne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me