Ceļvedis iesācējiem: kas ir EOS Blockchain?

EOS ir uz blokķēdes balstīta, decentralizēta platforma, kuras mērķis ir attīstīt un atbalstīt rūpnieciska mēroga lietojumprogrammas. Sistēmu ir izstrādājis Dan Larrimer, un tā ir ļoti līdzīga Ethereum. Pēc tam, kad viņš ir iekļuvis 10 augstākajās kriptovalūtās pēc tirgus ierobežojuma, tas ir pieejams tirdzniecībai un ieguldījumiem eToro platforma.EOS BlockchainEOS pamatfunkcija ir nodrošināt viegli lietojamus rīkus dApps izstrādei, kā arī iespējot tūlītējus darījumus un piedāvāt mērogojamību. EOS ir pārveidojusi tirgu divu galveno iemeslu dēļ, piemēram:

 • Tās mērķis ir pilnībā atcelt darījuma maksu.
 • Viņi veido spēju veikt miljoniem darījumu sekundē.

EOS ir strādājis pie tā, lai visas dažādu tehnoloģiju iespējas tiktu apvienotas vienā platformā, kuru lietotājam būs viegli izmantot un kas ļaus nodrošināt blokķēdes ekonomiku.

EOS Blockchain iezīmes

 • Paralēla apstrāde – Paralēli, ātrāk darījumu ātrums un lielāka mērogojamība, izmantojot platformu.
 • Decentralizēta operētājsistēma – Izstrādātāji var veidot savas lietojumprogrammas uz EOS blokķēdes, izmantojot EOS monētas. Monētas netiek izmantotas, lai varētu izmantot EOS resursus, ir nepieciešams tikai to glabāšanas apliecinājums. Tas arī palīdz lietotņu izstrādātājiem sazināties savā starpā.
 • Konstitūcija – Katrā izraktajā blokā ir noteikumu kopums, kas jāievēro visiem, padarot platformu pilnīgi decentralizētu.
 • Pašpietiekamība un evolūcija – Pašreizējais modelis nodrošina 5% inflāciju tīkla tālākai attīstībai.
 • Zems latentums – Vismazāk iespējamais latentums ar vienmērīgu DApps darbību.

Kā darbojas EOS Blockchain

EOS ir ļoti līdzīga Ethereum ar spēju uzņemt dApps un uzlabot darījumu skaitu, ko tīkls var apstrādāt noteiktā laikā. Tas uzlabo savu pozīciju blokķēdes analīzē, jo tas palielina mērogojamību. EOS blokķēdē tiek izmantots jauns vienprātības modelis ar nosaukumu Delegated-Proof-of-Stake (DPoS), lai uzlabotu tā dzīvotspēju.

Tas darbojas pēc īpašumtiesību modeļa, kurā lietotāji var piederēt un izmantot resursus proporcionāli savam ieguldījumam, nevis maksāt par katru darījumu, kas palīdz novērst darījumu maksu. Tas palīdz lietotājam saglabāt noteiktu procentuālo daļu un izveidot freemium lietojumprogrammas. EOS arī ļauj lietotājiem nomāt vai deleģēt savu resursu daļu citiem izstrādātājiem.

EOS priekšrocības

 • EOS ir aprīkots ar pilnfunkcionālas autentifikācijas sistēmas lietotāju kontiem, dažādiem atļauju līmeņiem un lokāli drošiem lietotāja datiem. Zagto kontu atkopšana un piekļuves atjaunošana ir instalēta sistēmā.
 • EOS ir pievienota serveru mitināšanas un mākoņkrātuves funkcija, kas palīdz izstrādātājiem veidot un izvietot lietojumprogrammas un lejupielādēt joslas platumu, ko nodrošina EOS sistēma. Piekļuvi analītikai tieši no EOS un ierobežojumu noteikšanu konkrētām lietojumprogrammām var izmantot, ievietojot EOS žetonus.
 • EOS var mērogot līdz vienam miljonam darījumu sekundē, izmantojot vienprātību par notikumiem, kas vērsti uz darījumiem. Mezgli pārbauda līdz šim notikušo notikumu virkni.
 • EOS lietojumprogramma neprasa, lai lietotāji sūtītu ziņojumus un veiktu uzdevumus blokķēdē. Lietotņu izstrādātāji var individuāli izlemt savu monetizācijas stratēģiju un darījumu maksas.
 • Pārvaldes modeļa dēļ kopiena var aktīvi uzlabot un labot lietojumprogrammu kļūdas drošā veidā. Šis modelis ir balstīts uz bloku ražotājiem, kuri var pārbaudīt, kuri darījumi ir apstiprināti.
 • EOS palielina veiktspēju, strukturējot katru bloku, kas palīdz sūtīt un atbildēt uz ziņojumiem un darījumiem atsevišķos blokos un starp blokiem.
 • EOS marķieru pārdošana notiek visu gadu, kad marķieri par šo periodu tiek izplatīti ieguldītājiem, pamatojoties uz viņu ieguldīto ēteru daudzumu.

EOS vēsture

EOS balts papīrs kļuva publisks 2017. gadā. Pēc tam notika virkne notikumu. Viens no galvenajiem ir EOSIO vienvītņotās lietojumprogrammas Testnet vitrīna, kas tiek pabeigta 2017. gada 29. novembrī. To sauc arī par “EOS STAT”. Tā ir testēšanas vide, kas tika darīta pieejama sabiedrībai.

Apskatīsim tās galvenos notikumus pa vienam zemāk.

 1. 2017. gada 17. maijs: A hipotētisks valūtas pielietojums ieviesta EOS.
 2. 2017. gada 30. maijs: Block.one iet atvērtais avots
 3. 2017. gada 10. jūnijs: EOS marķiera pārdošana izveidots viedais līguma projekts.
 4. 2017. gada 22. jūnijs: Žetonu pārdošana EOS marķieru palaišanai. Viņi arī paziņoja par gadu ilgo ICO.
 5. 2017. gada 25. jūnijs: sākās EOS tirdzniecība Bitfinex.
 6. EOS piesaistīja 185 miljonus dolāru tikai piecās dienās pēc ICO darbības uzsākšanas.
 7. 2017. gada 14. septembris: EOS.IO rītausma tiek palaists https://github.com/eosio
 8. 2017. gada 29. oktobris: Block.one paziņo, ka ieguldīs USD 1 miljards projektiem, kas veidoti, izmantojot EOS
 9. 2017. gada 4. decembris: Dawn 2.0 izlaists
 10. 2018. gada 7. marts: ir ieviests EOSIO kaudzes apmaiņas priekšlikums.
 11. 2018. gada 21. marts: 100 miljoni ASV dolāru kopuzņēmums starp Block.one un Finlab AG
 12. 2018. gada 6. aprīlis: EOSIO Rītausma 3.0 tiek palaists
 13. EOS savāc 4 miljardus USD.
 14. 2018. gada 2. jūnijs: EOSIO 1.0 beidzot tiek izlaists sabiedrībai
 15. 14. jūnijs EOS ir oficiāli dzīvs pēc 15% balsu.

Kas ir persona aiz EOS?

Daniels Larimers ir persona, kas darbojas EOS. Viņš ir kriptovalūtas pionieris, kuram ir pieredze projektu izveidē, pamatojoties uz blokķēdi. Līdz šim viņš ir izstrādājis trīs veiksmīgus projektus. Tie ir Bitshares, Steem un pati EOS. Viņa ceļojums sākās 2014. gadā, kad viņš sāka veidot savu pirmo decentralizēto platformu, kas pazīstama kā BitShares. BitShares ir pašpietiekama, pašfinansēta un pašregulēta platforma, kas nodrošina decentralizētu pieeju finansēšanas sistēmai.

Nākamais lielais projekts, pie kura viņš strādāja, ir Steems. Projekts sākās 2016. gada sākumā. Tā ir blokķēdes platforma, kas lietotājiem nodrošina veidu, kā gūt peļņu no viņu tiešsaistes satura. Tas ir ļoti veiksmīgs pašreizējā tirgū, un miljoniem lietotāju to pašlaik izmanto, lai gūtu peļņu no sava satura.

Viņa trešais projekts bija EOS. EOS pēc sākotnējās palaišanas ieguva lielu uzmanību. To izveidoja block.one, kurš izstrādāja aiz tā esošo risinājumu. Sākumā viņi arī saņēma labu finansējumu un turpina savu attīstību. EOS platformas panākumi ir Block.one komandas pieredzes dēļ. Viņi ir pieredzējuši, runājot par blokķēdes lietojumprogrammu veidošanu. Viņiem ir arī viens no labākajiem padomdevējiem, investoriem un izstrādātājiem.

Block.one – spēlētājs aiz EOS

Viss, ko redzat šobrīd, ir iespējams ar Block.one palīdzību. Viņi ir uzņēmums, kas EOS izveidoja no paša sākuma. Viņi arī publiskoja EOS marķieri sabiedrībai 2017. gada jūnijā. Arī uzņēmuma CTO ir Daniels Larimers, šī projekta prāts. Kā mēs jau apspriedām, viņš arī izstrādāja Bitshares un Steemit. Ir svarīgi precizēt, ka platformu vada 21 bloka ražotājs, nevis Block.one.

Pašlaik daudzas EOS lietojumprogrammas izmanto EOS tīklu. Viens no šādiem projektiem, kas sniedza ziņas, ir Everipedia. Tā ir wiki veida platforma, kas izmanto EOS blockchain platformu. Tas ir decentralizēts, bet peļņas nolūkos. Viņi sāka plānot integrāciju 2017. gada decembrī. Izmantojot blokķēdi, viņi varēs liegt uzņēmumiem bloķēt informāciju no sabiedrības.

Kā nopirkt EOS kriptovalūtu

EOS varēja pirkt un pārdot, izmantojot apmaiņu Bitfinix un Krakena. EOS marķierim nav nekādas vērtības, un tomēr tā tirgus kapitalizācija ir šķērsojusi daudzas citas kriptovalūtas. To varētu uzglabāt tādos makos kā Metamask un MyEtherWallet.

Atjaunināt: Svarīgi atzīmēt, ka tagad, kad mainnet ir laidis klajā erc20 ethreum žetonus, tika apmainīti pret eos mainnet marķieriem un tos vairs nevar izmantot ar tādiem erc20 makiem kā mew vai metamask.

Kāda būs EOS nākotne

OS nav atkarīga no kalnračiem, bet ir tieši saistīta ar cilvēku skaitu, kas to izmanto. Tas uzlabo tā praktisko izmantošanu kā valūtu, un tam ir gaiša nākotne. Daudzi tirgus dalībnieki aplūko iespējamo nākotnes cenu USD 150 līdz 2020. gadam, un viņiem ir mazāk risku salīdzinājumā ar citām kriptovalūtām. EOS dienas maksimums ir 20%, bet izaugsmes temps – 336,42%. Paredzams, ka tā parādīsies kā drausmīgi sākotnējie monētu piedāvājumi, jo mērogojamība padara to pievilcīgāku.

Lasīt vairāk,

 • EOS VS Ethereum: potenciāls Ethereum slepkava!

Pēdējie vārdi

Bloķēt vienu

Rakstīšanas laikā EOS pāriet uz Main Net. Katra EOS marķiera cena ir 11,04 USD. Dažu pēdējo mēnešu laikā tas ir ārkārtīgi pieaudzis. Pieaugums bija saistīts ar gaidāmo galveno tīkla palaišanu. Tā cena sasniedza 20 USD par marķieri, pirms tā stabilizējās ap 11–12 USD.

EOS ir viens no revolucionārākajiem projektiem dApp scenārijā ar funkcijām, kas maina spēli. EOS izstrādes komanda, BlockOne ir lielisks redzējums, laba pieredze un ticība tehnoloģijai. Izaugsme var būt tikai kriptonauda panākumu cēlonis, novēršot Ethereum kļūmes un nākotnē aizstājot to ar bezmaksas un pielāgojamiem darījumiem. Tātad, ko jūs domājat par tā vēsturi? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me