Ceļvedis iesācējiem: kas ir Hyperledger?

Blockchain laikmetā ir ierasts redzēt jaunus spēlētājus. Un jums nebūtu grūti sagremot, ka pat Linux Foundation ir ieinteresēts blokķēdē. Tātad, kas ir HyperLedger?

Nesen viņi izlaida savu Hyperledger.

Bet, nekļūdieties. Tā nav ne blokķēde, ne uzņēmums, ne kriptonauda. HyperLedger ir atvērta pirmkoda kopīgs darbs, lai panāktu blokķēdes tehnoloģiju attīstību. Tam ir arī starpnozaru darbības joma, un tas nav saistīts tikai ar vienu atsevišķu nozari vai vertikāli.

Linux fonds dibināta 2016. gadā un jau ir ieguvusi vairāk nekā 100 dalībnieku. Tehnoloģiskie, finanšu un blokķēdes starta uzņēmumi ir daļa no visas Hyperledger ekosistēmas. Daži no katras vertikālās zīmes nosaukumiem ir uzskaitīti tālāk:

  • Tehnikas milži: IBM, SAP, Intel, Nokia un citi.
  • Finanšu institūcijas: American Express, BNP Paribas, Deutsche Börse un citi
  • Blockchain iesācēji: Netki, bloq, Lykke un citi.

Tie visi ir novatoriski uzņēmumi vai jaunizveidoti uzņēmumi, kas palīdz Hyperledger sasniegt patieso potenciālu. Tātad, kas īsti ir Hyperledger?

Kas ir HyperLedger?

Kā mēs jau apspriedām, Hyperledger ir atvērta pirmkoda kopīgs darbs, lai uzlabotu blokķēdi. Tas darbojas kā blokshēmas projektu centrs, kas virzās uz kopēju mērķi. Lai labāk saprastu, iziesim ar Hyperledger oficiālo skaidrojumu. To var atrast viņu amatpersonā vietne.

Vai HyperLedger būs sava monēta?

Viens no izplatītākajiem jautājumiem, ko uzdod kriptovalūtas kopienas locekļi, ir tāds, ka laika apstākļiem HyperLedger būs sava monēta? Atbilde ir nē. Ar HyperLedger nav paredzēts piesaistīt kriptocoin vai jebkāda veida digitālo valūtu. Agrīnā stadijā, Braiens Behlendorfs, projekta izpilddirektors noraidīja monētas iespējamību.

Viņš ļoti izteicās par to, ka viņam nav monētas HyperLedger. Iemesls ir tāds, ka tas neatbilst filozofijai vai viņu mērķim. Viņš piebilda: “Jūs nekad neredzēsiet hiperledžera monētu.” Monētas neesamība nozīmē patiesi koncentrēties uz blokķēdes tehnoloģiju un netērēt resursus vai talantus, lai saglabātu monētas pienācīgu vērtību.

HperLedger koncentrējas uz Enterprise līmeņa sistēmu

Viņi mēģina izveidot atvērtā koda uzņēmuma līmeņa sistēmu. Sistēma ir paredzēta izplatītiem tīkliem, un tai būs pievienota kodu bāze. Arī sistēma ir paredzēta izmantošanai, lai uzturētu, izveidotu un veicinātu atvērtu infrastruktūru. Jūs varat uzzināt vairāk par to viņu izlaista harta.

Apskatīsim Hyperledger atsauces arhitektūru.

ATTĒLS -2

Kuri projekti darbojas zem HyperLedger?

Pašlaik Hyperledger vadībā darbojas daudz projektu. Google uzsāka to jumta uzņēmumu “Alfabēts”. Bet HyperLedger jau pašā sākumā ievēro projektu vadības koncepciju. Uzskaitīsim galvenos projektus, pie kuriem tiek strādāts.

Burrow: Projektā tiek izmantoti viedie līgumi ar atļauju, izmantojot moduļu bloku ķēdes klientu. Tas izmanto Ethereum Virtual Machine (EVM) stilu.

Zāģa zobs: Platforma, caur kuru ikviens var izveidot mērogojamas sadalītas grāmatas. To lieto arī to izvietošanai un palaišanai.

Indija: Cits izplatīts virsgrāmatas projekts bija paredzēts bibliotēku, rīku un citu atkārtoti lietojamu komponentu nodrošināšanai. Projekta misija ir nodrošināt līdzekļus neatkarīgu un decentralizētu digitālo identitāšu radīšanai un izmantošanai.

Audums: Auduma projekta mērķis ir nodrošināt rīkus, kas nepieciešami, lai izstrādātu blokķēdes risinājumus vai lietojumprogrammas. To vada IBM, un tas piedāvā plug and play ieviešanu blokķēdei.

Un vēl daudz vairāk.

Ko tālāk? Blockchain tehnoloģija biznesam

Tas ir tikai sākums Hyperledger. Tas ir viens no blokķēdes sadarbības veidiem, kura mērķis ir padarīt blokķēdi pieejamāku visam. Viņi strādā pie vairākām sistēmām, kuras vada labākie pasaules uzņēmumi un jaunie uzņēmumi. Ne tikai tas, ka viņi arī izstrādā dažādus rīkus, kas ievērojami atvieglos piekļuvi blokķēdei un tās pārvaldību. Piemēram, viņi būvē Čello un Komponists.

Izlasiet arī,

  • Jautājumi, kas jāuzdod, pirms izlemjat, vai Blockchain ir piemērots tieši jūsu biznesam?
  • Kā Blockchain tehnoloģija mainīs uzņēmējdarbības veidu?

Labākā daļa par Hyperledger ir tas, kā viņi veido labākos rīkus un ietvarus bez jebkādas monetāras iesaistīšanās. Tie ir atvērtā koda un nodrošina labākos rīkus, kādi jebkad var būt blokķēdei. Turklāt tas padarīs blokķēdi pieejamāku. Tātad, ko jūs domājat par to? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me