Ceļvedis iesācējiem: kas ir NXT? Otrās paaudzes Blockchain platforma

Tātad, lai gan daudzi no jums ir sākuši izpētīt kriptonauda un digitālās monētas, blockchain tehnoloģija aug ātrāk, nekā jūs jebkad varat iedomāties. Lai gan Bitcoin, Ethereum un Ripple ir lielākā tirgus vērtība, ir dažas kriptovalūtas, kas spīd ar jaunām tehnoloģijām, idejām un inovācijām. Un, NXT, kriptonauda 2.0 ir viena no tām. Bet, kas ir NXT?

Nxt – piederiet saviem datiem, kontrolējiet savu vārdu, failus, IP, aktīvu, tirdzniecību, budžetu, brīvību un pasauli

Uzsākta 2013. gada novembrī, NXT ir maksājumu tīkls un atvērtā koda kriptonauda, ​​kuru izveidoja anonīms programmatūras izstrādātājs BCNext.

NXT ir uzlabots bloku ķēdes tīkls, kas ir veidots, lai uzlabotu pieaugošo kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin, Ethereum un citu, funkcionalitāti. Jautājumi, kas saistīti ar populārām kriptovalūtām, ir mērogojamība un efektivitāte.

Mērogojamība- Darba pierādījums Bitcoin palēnina vai ierobežo ātrumu, kādā darījums jebkurā laikā notiek tīklā.

Efektivitāte: Efektivitāte ir process, kas nepieciešams, lai pārbaudītu darījumus. Pašlaik ir milzīgs enerģijas un elektroenerģijas daudzums, kas nodrošina Bitcoin tīkla pareizu darbību. Tātad, ja darījumu apjoms palielināsies, vienlaikus palielināsies arī enerģijas izmantošana.

NXT ir pazīstams kā pirmais blokķēde, kas ieviesa likmes protokola pierādījumu, lai panāktu vienprātību par darījumiem. (Ir statisks naudas krājums, un tam nav kalnrūpniecības procesa, piemēram, Bitcoin.) POS ir potenciāls apstrādāt darījumu skaitu un atrisina efektivitātes jautājumu.

Kas ir NXT platforma?

Attēlu kredīti: NXT

NXT pilnībā atšķiras no citām 1300 kriptonauda un ir kodēts no nulles JAVA. Kopā ar to ir arī dažādi ierobežojošie komponenti, kas padara to par ļoti drošu tīklu no kļūdām un hakeriem.

Tās mērķis ir pilnībā pārveidot pārvaldību, kopfinansējumu un finanšu tehnoloģiju nozares, ne tikai nodrošinot NXT kriptonauda, ​​bet arī dodot viņiem piekļuvi blokķēdei un ar to saistītajai tehnoloģijai..

Tas lietotājiem dod pilnīgu brīvību veidot savas lietojumprogrammas.

NXT ir arī integrēta aktīvu apmaiņas funkcija, tirgus vieta un ziņojumapmaiņas sistēma, ko lietotāji var izmantot, lai sistēmā izveidotu jaunas valūtas.

NXT vēsture

Vispirms radās ideja par NXT palaišanu bitcointalk.org kad tā aptuveni piesaistīja 21 Bitcoins finansējumam.

2013. gada 28. septembrī Bitcointalk.org dalībnieks izveidoja foruma pavedienu, kas paziņoja par NXT ieviešanu kā “otrās paaudzes kriptonauda” un lūdza nelielus ziedojumus sākotnējo likmju sadalījuma noteikšanai. Līdzekļu vākšana tika slēgta 2013. gada 18. novembrī, un bloks tika publicēts 2013. gada 24. novembrī.

Bloks atklāja, ka tas bija sadalījis 1 000 000 000 monētu 73 ieinteresētajām personām tādā pašā proporcijā kā to sākotnējais ieguldījums. Pilns pirmkods iznāca 2014. gadā, un kopš tā laika daudziem tirgotājiem un izstrādātājiem ir bijusi interese par NXT.

Vēlāk, 2015. gada 9. novembrī, Farla Web media uzsāka projektu NXT Asset Exchange. Un 2016. gadā NXT uzsāka visu viedo darījumu veidņu komplektu.

NXT tīkls veiksmīgi darbojas sešus gadus, tam ir spēcīga komanda un pamats.

NXT iezīmes

Lai labāk saprastu, kas ir nxt, pārskatīsim blokķēdes platformas galvenās iezīmes.

Piecas galvenās NXT iezīmes ir:

  1. Aktīvu apmaiņa: Tāpat kā citas kriptovalūtas, arī NXT Asset Exchange ir vienādranga programmatūra, kas ļauj veikt decentralizētu, ātru un funkcionālu tirdzniecību. Bet tas novērš nepieciešamību nosūtīt aktīvus ārvalstu biznesam, un tam ir arī potenciāls veikt plašu ieguldījumu klāstu.
  2. Monetārā sistēma: Tas nāca klajā 1.4.8 versijā un ir sistēma, kas ļauj jums izveidot un tirgot marķierus, kas pazīstami kā valūtas. Monetārās sistēmas valūtas tiek izmantotas tirdzniecībai sistēmā un ārpus NXT kodola.
  3. Datu mākonis: NXT Data Cloud ir pazīstams kā decentralizēta datu glabāšanas sistēma. Tajā tiek reģistrēti visi NXT darījumi, kā arī saglabāti lietotāja noteiktie. Viena no svarīgākajām iezīmēm ir tā, ka NXT blokķēde ir pastāvīgs ieraksts, kas ļauj juridiskos ierakstus, piemēram, sertifikātus un līgumus, tajā saglabāt..
  4. Balsošanas sistēma: NXT balsošanas sistēma ļauj valūtas turētājiem balsot kriptogrāfiski pierādītā veidā. Tas arī ļauj izveidot vienkāršas aptaujas un ļauj darījumiem strādāt pie lietotāja apstiprināšanas un noraidīšanas.
  5. Konta kontrole: Izmantojot konta kontroles funkciju, jūs varat izveidot kontu, kas var veikt darījumus tikai ar norādīto apgrozāmo līdzekļu un aktīvu turētāja apstiprinājumu. Tas arī uzlabo konta drošību un nodrošina, ka tikai konkrētiem cilvēkiem ir piekļuve līdzekļiem.

Visas Nxt funkcijas ir pieejamas, izmantojot Nxt pamata klientu, kā arī ar Next API.

Kā darbojas Nxt?

Nxt strādā pie procesa, kas pazīstams kā kalšana. Tas paļaujas uz darījuma maksu, ko tā saņem no platformas, lai atalgotu kalnračus.

Minimālā maksa par jebkuru Nxt darījumu ir 1 Nxt. Lai sāktu, lietotājam jāiegādājas Nxt monēta. Kad viņi ir iegādājušies monētu, viņiem ir jāuzstāda maks un jāinstalē tas datorā. Nosūtiet monētu uz maku un ļaujiet tai darboties un veidot tīklu.

Lietotāji var arī nopelnīt žetonus, tirgojoties ar fiat un kriptovalūtām.

Nxt produkti un rīki

Nxt Blockchain platforma

Tā ir atvērta platforma, kas piedāvā plašu lietu klāstu, ko jūs varat darīt ar blokķēdi. NXT nāk ar iespaidīgu funkciju klāstu, kas jau ir iekļautas programmatūrā.

Laikam ejot, Nxt izstrādātāji piecēlās kā Jelurida (Nīderlandes starta uzņēmums). Lietotājiem, kuriem kā opcija nebija bloķēšanas ķēdes, Jelurida piedāvā viņiem licenci Nxt programmatūras privātajai versijai. Atklātajiem projektiem ir pieejams blokshēmas izveides komplekts, kas ļauj projekta īpašniekiem sākt jaunu blokķēdi, pamatojoties uz kodu.

Izstrādātājiem bija tehnoloģijas IP tiesības un viņi pieņēma lēmumu izveidot Nxt pēcteci, kas pazīstams kā Degsme.

Ardor Blockchain platforma

kas ir Ardor NXT

Attēlu kredīti: dedzība

Tas ir Nxt programmatūras pēctecis, kas risina visus blokķēdes jautājumus. Pēc Jelurida domām, tā ir ekosistēma, kurā spēlētāji var mijiedarboties savā starpā. Turklāt tas ir tāpat kā Nxt un darbojas kā publiska atvērtā koda programmatūra.

Ardor neaizstās Nxt, bet tas var pastāvēt vai neeksistēt ar to kopā.

Ignis ir pirmā bērnu ķēde (viegla blokķēde, kas ļauj pašam izvietot savu blokķēdi) vietnē Ardor, kas palīdz samazināt uzpūšanās problēmas, ļaujot datiem noteiktā laikā nogriezties.

Citi NXT rīki ietver cenu pārveidotāju, Blockchain Explorer, aktīvu apmaiņas pārskatu, Nxt statistiku un balsošanas pārskatu.

NXT žetoni

Ir divu veidu Nxt marķieri, proti, Aktīvi un Monetārās sistēmas kriptovalūtas. Šie žetoni atspoguļo visu, ieskaitot idejas, akcijas, īpašumu, obligācijas, preces un visu, kas jums patīk. Pat idejas!

Lietotāji var izmantot šos marķierus, lai nemanāmi savienotu reālo pasauli ar digitālo. Balsošanas tiesības var izplatīt arī caur šīm monētām.

Vai Nxt būs Nākamā Super Kriptovalūta?

Nxt ir redzējis dažādas iespējas un ir arī piedāvājis risinājumus problēmu risināšanai, ar kurām saskaras blokķēdes tehnoloģija. Viņi ir izveidojuši dažādas lietojumprogrammas, rīkus, produktus un arī turpinājuši lauzt pamatus ar Jelurida.

Tā pēdējā izlaišana klientam ir iespējojusi arī spraudņu sistēmu un vairāku parakstu iespējas. Ar Ardora un Ignisa attīstību mēs joprojām varam sekot līdzi kriptonauda.

Bet, tāpat kā jebkura cita kriptonauda, ​​arī tās precīza nākotne joprojām ir neskaidra. Tomēr Jelurida līdzdibinātājs un rīkotājdirektors, Lior Yaffe saka:

“Esiet drošs, mani draugi; NXT ir gaiša nākotne, tā pastāv jau gandrīz četrus gadus un pastāvēs vēl ilgi. ”

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me