Ceļvedis iesācējiem: kas ir populārs? Rēķinu finansēšanas risinājums

Populous ir vienādranga rēķinu platforma. Platforma ir pirmā no blokķēdēm šajā telpā. Ļaujiet mums detalizēti izpētīt to, kas ir populārs.

Inovācija tiek izstrādāta, domājot par mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Tas izmanto blockchain izplatīto virsgrāmatu, jo tā mērķis vienmēr ir samazināt trešo personu rēķinu darījumus. Tādējādi, nodrošinot uzņēmumiem iespēju pastāvīgi attīstīties un paplašināties.

Kāpēc Populous?

Populāras iezīmes

Attēlu kredīti: populāri

Populous izvirza trīs galvenos iemeslus, kāpēc jāapsver ieguldījumi tehnoloģijā;

 • Ieguldījuma Win-Win raksturs. Populous ir veidots tā, lai uzņēmumiem būtu izdevīgs risinājums. Uzņēmumi, kas iegulda tehnoloģijā, izslēdz trešo cilvēku. Tādējādi, samazinot trešo cilvēku, MVU var gūt lielāku labumu no peļņas.
 • Globāls segums, un tas ir vienaudžu. Izmantojot Populous, jūs varat izrakstīt rēķinu ikvienam jebkurā pasaules malā. Tāpēc tas paver rēķinu finanšu pasauli ārpus finanšu iestādēm.
 • Drošība un drošība. Blokķēdes tehnoloģija ir paredzēta, lai novērstu krāpšanu un manuālas kļūdas, kas var izmaksāt ļoti dārgi. Tādējādi rēķinu sagatavošana tiek pasargāta no krāpšanas un kļūdām.

Kas ir populārs: izplatīta virsgrāmata rēķinu finansēšanā

Kā noteikts iepriekš, Populous izmanto izplatītās grāmatas. Kas ir sadalītas grāmatas un kāda ir to nozīme?

Izplatītā virsgrāmata ir tehnoloģija datu koplietošanai un ierakstīšanai vairākos decentralizētos datu krājumos. Tehnoloģija balstās uz dažādu dalībnieku iesaistīšanos. Tātad neviena atsevišķa grupa nepretendē uz datu monopolu.

Izplatītās grāmatas ir plašas klases valsts vai privātajās grāmatās. Publiskās grāmatas ir pieejamas ikvienam. Privātajām grāmatām var piekļūt tikai ar konkrētiem mezgliem ar piešķirtajām privātajām atslēgām.

Kas ir Populārā vēsture

Populāra ir Stīvena Viljamsa konceptuāla ideja. Viņš ir komercdatu eksperts. Ar savu pieredzi datu nozarē Stefans izgudroja un paredzēja XBRL izmantošanu klientu ieguves datu iegūšanai. Nu, mēs kādu laiku izpētīsim tālāk XBRL.

Šī ideja bija krietni pirms Bitcoin. Vēlāk Stefens uzzināja par Bitcoin un blokķēdi. Viņš pētīja tehnoloģiju, kā nākt klajā ar rēķinu finansēšanas tehnoloģiju. Viņa galvenais izaicinājums idejas koncepcijā bija finansēšana. Blockchain pasaule tomēr piedāvā ICO šādu iemeslu dēļ.

Kas ir Populous` laika skala

 • 2016. gada novembris – Populous komanda, kuru vada izpilddirektors, izstrādāja Populous Concept
 • 2017. gada februāris – tika publicēta populārā grāmata Populous
 • 2017. gada aprīlis – Ethereum tika izstrādāti viedie līgumi
 • 2017. gada jūnijs – jūlijs – ICO
 • 2017. gada septembris – XBRL integrācija
 • 2017. gada novembris – publiska beta versija

Populārs ICO

ICO populārā PPT marķiera pārdošana notika laika posmā no 2017. gada jūnija līdz jūlijam. Pārdošana ietvēra četrus līgumus. Turklāt katram kontaktam bija piemaksa. SIO piesaistīja vairāk nekā 10 miljonus ASV dolāru. Izmantojot ICO, ceļvedis ir skaidrāks ar gatavību pārņemt un ieviest revolūciju nozarē.

ICO bija veiksmīgs. Tomēr komandai ir jādara vairāk, lai Populous platformu un PPT pārvērstu par ievērojamākiem spēlētājiem kriptogrāfijas pilsētā.

Populous iezīmes

XBRL

Populous izmanto eXstensible Business Reporting Language. Valoda analizē kredītrisku. Tas izmanto Altman Z formulu un reālā laika XBRL datus. XBRL dati ir pieejami publiskajā domēnā. Tas iekļauj; Debitoru vērtība, uzņēmējdarbībā esošās likvīdās naudas summa un kreditori, kuru maksājuma termiņš ir nākamais gads.

Populous platformai ir sava XBRL platforma. Turklāt platforma ir pieejama citiem uzņēmumiem kā biznesa inteliģence (BI). Bet datubāzi uzņēmumi izmantos lēmumu pieņemšanai. Laikmets, kad jāpieņem hipotētiski lēmumi tumsā, jau sen ir pagājis. Populous XBRL datubāze sniegs vērtīgu informāciju, kas tiks izmantota, lai iegūtu vairāk informācijas par uzņēmumiem. Apzināti lēmumi palīdzēs uzņēmumam augt un attīstīties attiecīgajā jomā.

Altmana rādītājs

Altman rādītājs ir finanšu platforma, kas tiek izmantota, lai noteiktu ar rēķinu finansēšanu saistītos riskus. Riski ietver; bankrota iespējamība panākt uzņēmējdarbību divu gadu laikā, kontroles modeļi finanšu riska pārvaldībai un ja uzņēmums turpinās pildīt savas saistības.

Šis modelis palīdz atjaunot ieguldītāju ticību biznesam, kurā viņi vēlas ieguldīt.

Ņemot vērā XBRL un Altman rādītājus, Populous izstrādes komanda ir izveidojusi iekšējo Populous reitingu sistēmu. Vērtēšanas sistēma palīdz izgudrojumam filtrēt un ļaut uzņēmumiem, kas tehnoloģijai labi atbilst, iekļūt sistēmā Populous.

Rēķins tiek pieņemts vai noraidīts, pamatojoties tikai uz Altman punktu skaitu. Tādējādi sistēma ir ticama.

Kas notiks pēc rēķina pieņemšanas?

Sākas rēķinu izsole. Rēķinu izsoles periods ir 24 stundas. Izsole beidzas trīs veidos. Pirmkārt, jūs izsoli izbeidzat agri. Kad jums nepieciešama paātrināta izsole, varat to izbeigt agri. Pēc tam jūs varat noslēgt labāko pieejamo darījumu līdz izsoles beigām. Otrkārt, darījums, kas atbilst jūsu pārdošanas cenai, notiek piešķirto 24 stundu laikā. Visbeidzot, izsole var notikt visas 24 stundas bez veiksmīgas cenas. Tādā gadījumā jūs varat pieņemt labāko piedāvājumu, pilnībā atsākt izsoli vai atcelt izsoles procesu.

Populāru kopienas locekļu lomas

Populous kopienu veido administrators, sistēma, rēķinu pārdevējs un rēķinu pircējs. Administrators apstiprina gan pircēju, gan pārdevēju kontus. Turklāt administrators apstiprina pārdevēja iestatīto rēķinu un ģenerē rēķina kredītreitingu. Turklāt administratoram ir uzdots atzīmēt izsoli kā pabeigtu.

Sistēmai ir divas lomas. Kad izsole ir pabeigta, sistēmai tiek uzdots atgriezt pokenus zaudējušajām grupām un pārsūtīt pokenus no uzvarējušās grupas rēķinu pārdevējam.

Kaplis Populārs darbs

Attēlu kredīti: populāri

Rēķinu pārdevējs sniegs uzņēmuma datus pēc reģistrēšanās un maku atvēršanas. Pēc tam pārdevējs var izveidot rēķinu, nosūtīt maksājumu Populous un pēc tam gaidīt apstiprinājumu un izsoli.

Rēķinu pircēji izveidos kontus un izveidos grupu. Ievadiet KYC datus, kas administratoram ļaus apstiprināt jūsu kontu rēķinu iegādei, izmantojot fiat. Tomēr Populous pieņem anonīmu rēķinu pirkšanu, bet tikai klientiem, kuri kā apmaksas metodi izmanto kriptogrāfiju.

Kāpēc KYC Data for Populous?

KYC ir par klientu pazīšanu. Populous pieprasītie KYC dati ir jāpalīdz identificēt un pārbaudīt klienta informāciju un identitāti. KYC dati ir izšķirošs solis Populous platformā. Informācija platformai palīdz pārbaudīt iespējamo krāpšanu vai finanšu terorismu.

Nesen, izmantojot Populous Twitter rokturi, komanda paziņoja par KYC pāreju no manuālās uz automātisko. Tas viss ir process, kas ļauj klientam labāk un ātrāk uzzināt par platformā piedāvātajiem pakalpojumiem. Informācija ir uztraukums gan komandai, gan potenciālajiem klientiem.

Pokens pret populārās platformas žetoniem (PPT)

Nu gan Pokens, gan PPT ir marķieru platforma. Ļaujiet mums tos izpētīt atsevišķi.

Populārā platforma izmanto Pokens kā standarta starptautisko valūtu. Un to vērtība ir tieši ekvivalenta fiat valūtai. Tas nozīmē, ka £ 5 ir vienāds ar 5 poken.

Pokeni tiek iegādāti tieši no platformas, izmantojot klienta maku, izmantojot GBP, EUR, USD un Jenu. Ir iespējams izmantot jebkuru citu valūtu pasaulē. Bet šim nolūkam klients vispirms konvertēs valūtu GBP, pirms tiek veikti darījumi. Pokens tiek izmantoti rēķinu pirkšanai. Kriptovalūtas, vēlams, Bitcoin un Ethereum var arī nopirkt jums pokenus.

No otras puses, PPT tiek izmantoti kā ieguldījumu instruments. ICO laikā projekts ieviesa PPT, lai savvaļas investori piesaistītu jauninājumus. Apgrozībā ir aptuveni 53 miljoni PPT. To skaits nepalielināsies. PPT turētājiem viņi var arī iegādāties rēķinus, izmantojot PPT. Izmantojot šo modeli, jūs apmainīsit PPT pret žetoniem. Kad rēķina ieguldījums būs veiksmīgs, jūs iegūsiet peļņu Pokens formā un sākotnējo ieguldījumu PPT formā.

Marķieri ir ERC-20 žetoni. Un vai jūs zināt, kas tie ir?

Kas ir ERC-20 žetoni?

Šis ir termins, ko gandrīz katru dienu lieto kriptogrāfijas pasaulē. ERC-20 parāda attiecības starp Populous un Ethereum.

Tie ir uz ETH balstīti marķieri. Šī iemesla dēļ Ethereum ir pamats, uz kura izplešas Populous blokķēde. Tādējādi žetoni ir draudzīgi Ethereum. ERC 20 marķieriem ir noteikumu saraksts. Noteikumi ir ceļvedis viena marķiera mijiedarbībai ar pārējiem marķieriem, kas uzskaitīti Ethereum blokķēdē.

Daži citi ERC-20 marķieri, izņemot PPT, ir Filecoin, Qash, Bankok un daudz kas cits.

Kā nopirkt PPT

Labākais, ātrākais un ērtākais PPT iegādes veids ir trīs posmi. Pirmais solis ir MyEtherWallet iegūšana. Komanda izveidoja maku, lai turētu un uzglabātu visas monētas Ethereum platformā. Seifu ir viegli konfigurēt, jo klientam ir jāapmeklē tikai Ethereum vietne un jāveic tur veiktās vienkāršās darbības.

Pēc MyEtherWallet iegādes klients iegādājas Ethereum. Un, visbeidzot, apmainīt ēteri pret Populous.

Populāra cena un tirdzniecība

Tagad jūs zināt, ka ICO savāca vairāk nekā 10 miljonus ASV dolāru. Monētas Populous cenu diapazons no ICO līdz novembrim vienmēr bija 2–4 ​​USD. Kopš tā laika cena nepārtraukti pieauga, sasniedzot visu laiku augstāko līmeni 48 USD.

Monētas cena parāda lielo potenciālu, kas piemīt jaunajai blokķēdes tehnoloģijai.

Vēl viens Populous marķieris: PXT

Zināšanas par Populous žetoniem un monētām ir nedaudz sarežģītākas. Populous izmanto trīs dažādus marķierus, kas tiek izmantoti atšķirīgi. Katram marķierim tomēr ir savas unikālās iezīmes. Jūs zināt pirmās divas funkcijas: PPT un Poken. Trešais ir visjaunākais – PXT.

PXT ir īsta kriptovalūtas monēta. Komanda izstrādā šo monētu. To izmantos, lai iegādātos datus no drīzumā palaisto datu tirgus. Populous datu tirgū galvenokārt būs XBRL dati. Šie dati ir vērtīgi, un tas nozīmē, ka tādām kompānijām kā apdrošināšanas sabiedrībām, privātā kapitāla uzņēmumiem, pakārtotajiem uzņēmumiem, augšupējiem uzņēmumiem un vadošajām iestādēm būs nepieciešama piekļuve informācijai. Tas ir vērtīgs mērķa tirgus.

Lai piekļūtu datiem, izmantojot Populous platformu, klientiem būs nepieciešams PXT.

Kā iegūt PXT

PXT monētas jau ir kaltas, gaidot izvietošanu. Airdrop nopērk monētu 500 miljonu ASV dolāru īstajā laikā. Tātad, kas ir gaisa piliens? Lidmašīnas mērķis būs izsniegt žetonus bez maksas. Tādējādi projekta stratēģija ir palielināt savu klientu loku.

Airdrops var būt vai nu pārsteigums, vai arī iepriekš paziņots. Līdztekus klientu skaita palielināšanai, gaisa pilieni ir arī lielisks veids, kā apbalvot lojālos klientus. Esiet uzmanīgs PXT lidaparātam.

Populārs maks

Blockchain tehnoloģiju maks ir gudrs līgums, kas ļauj kriptogrāfijas investoram nosūtīt, uzglabāt vai saņemt kriptogrāfijas žetonus. Digitālais maks ir drošs.

For Populous seifs ir pieejams tikai klientam, kuram pieder seifs. Lai to nodrošinātu, platforma piešķir privātās atslēgas. Klienti ievada atslēgas katru reizi, kad vēlas izmantot seifu. Populārākais Populous PPT maks ir MyEtherWallet.

Kas ir rēķinu finansēšana?

Nu, visā tekstā mēs esam runājuši par rēķinu finansēšanu. Ātra rēķinu finansēšanas pārskatīšana, lai pārliecinātos, ka labāk saprotam, ir tas, ko Populous cenšas darīt. Biznesa uzņēmumi, īpaši MVU, kādā brīdī meklēs īstermiņa kapitālu. Vispopulārākā šajā piedāvājumā izmantotā metode ir rēķinu finansēšana.

Šis režīms ir B2B fondu veidošanas metode. Atkarībā no līgumiem, kas noslēgti starp uzņēmumu un ieguldītāju, investors saņems naudu ciklos vai vismaz 30 dienas.

Ar ko šajā gadījumā Populous izceļas?

Nu, tas izklausās pēc visa, ko ikviens var darīt. Bet, izņemot iepriekš apspriestos XBRL un Altman Z rādītājus, Populous ir konkurences priekšrocības.

Lūk, kā; kā jau iepriekš tika apspriests, platforma glabā pircēju piedāvātās summas Darījuma kontos. Pēc veiksmīga piedāvājuma uzvarējušajam pircējam tiek atbrīvoti līdzekļi, savukārt zaudētājiem pircējiem līdzekļi tiek atgriezti makā. Tādējādi gan uzvarētāji, gan zaudētāji pretendenti nejūtas mainīti. Rēķinu pārdevējam ir arī plašs piedāvājumu klāsts.

Piedāvātā populārā analīze uzņēmējdarbībai

Populārs BI

Attēlu kredīti: populāri

Populārs ir patiešām bagāts datu un informācijas jautājumos. Tādējādi komanda piekļūst informācijai un datiem biznesa labad. Populous ietver ļoti spēcīgu analīzi. Aprēķini palīdz Populous noteikt biznesa veiktspējas salīdzinošo novērtēšanu, uzņēmuma veselību un patērētāju tendences.

Analīze palīdz komandai nepārtraukti uzlabot sistēmas, lai klientiem nodrošinātu drošus un drošus pakalpojumus. Turklāt analīze palīdz komandai pašnovērtēt un veikt izmaiņas biznesa labā. Saistībā ar to komanda regulāri slēdz līgumus ar profesionāļiem, lai nodrošinātu, ka iegūtie dati un informācija sniedz priekšrocības platformai.

Konkurss uz Populous

Populous platforma ir unikāla platforma, bet kur platforma ierindojas salīdzinājumā ar konkurentiem.

Ir arī citi starta rēķinu finansēšanas uzņēmumi, piemēram, Behalf un Fundbox. Abi uzņēmumi ir ilgāk darbojušies kopš 2011. un 2013. gada. Arī abi uzņēmumi ieguva vairāk līdzekļu. Viņi savāca attiecīgi apmēram 130 un 110 miljonus ASV dolāru.

Tajā pašā nozīmē ICO redzēja, ka uzņēmumi soma lieliem investoriem, piemēram, Sequoia Capital un Maverick Ventures, kā arī Jeff Bezos un Khosla Ventures.

Iepriekš minētā informācija nozīmē, ka Populous konkurencei ir milži, un komandai jāstrādā gudrāk. Lai nodrošinātu labu konkurenci, Populous ir jābūt izcilam.

Kas ir aiz Populous?

Populous komanda ir vērienīga komanda. Komandai ir griba un degsme vērsties pret tādiem milžiem kā Amazon un Paypal. Tāpat neaizmirstot citus konkurentus, piemēram, Behalf. Turklāt komandai ir kvalificēts personāls, kas vada misiju. Vienību veido:

 1. Stefans Viljams – dibinātājs un izpilddirektors
 2. Zvezdomir Zlatinov- Solidity Developer
 3. Džonatans Millars – padomnieks. Viņš ir finanšu risku speciālists
 4. Džons Mortons – CTO
 5. Džeisons Tuangs – finanšu konsultants

Komanda nepārtraukti meklē labāko iespējamo veidu, kā turpināt vīziju. Viņi pastāvīgi cenšas panākt stratēģiskus darījumus biznesa labā.

Populāras partnerattiecības

Partnerattiecības, īpaši ar pareizajiem partneriem, palīdz jebkuram uzņēmumam nonākt lielā augstumā. Partnerattiecības ir biznesa veids, kā gūt labumu viens no otra, cenšoties augt. Tātad, vai ir kādi apdzīvoti partneri?

Nesen Populous noslēdza darījumu ar Tradespace. Kas ir Tradespace? Tradespace ir uz Indiju balstīta tehnoloģija, kuras pamatā ir rēķinu finansēšanas platforma. Stratēģiska bija pāreja uz partneri ar Tradespace. Šis solis ļauj Populous izmantot milzīgo Indijas tirgu, vienlaikus gūstot labumu no viņu partneru zināšanām par tirgu un rūpniecību.

Abu uzņēmumu mērķis ir paātrināt uzņēmējdarbības līmeni rēķinu finansēšanā.

Drīz tā būs lieliska partnerība uzņēmumu plānā. Plāns izaicināt konkurenci neatkarīgi no tā, cik milzīgs konkurents var šķist. Turklāt, palielinot tirgus daļu, Tradespace partnerība noderēs.

Vēl viena partnerība ir Cashaa. Cashaa ir maksājuma veids tāpat kā Paypal. Un Populous mērķis ir ātrāki maksājumi visā pasaulē, sadarbojoties ar Cashaa.

Šī partnerība padara Cashaa maku pieejamu Populous klientiem. Tādēļ klientiem var veikt norēķinus no platformas Populous uz Cashaa maku, lai tā būtu viegli pieejama. Turklāt šī partnerība padara Populous pieejamu Cashaa tirgū, kas atrodas vairāk nekā 200 valstīs visā pasaulē.

Populārā ceļa karte

Izgudrojums joprojām ir beta stadijā. 2018. gadā PPT zaudēja potenciālu partnerattiecības, kuras viņi bija nodibinājuši ar luksusa atlīdzības uzņēmumu Luxure Global Citizen. Uzņēmums pārtrauca partnerību, lai palaistu savu kriptogrāfijas monētu.

Tādējādi Populous komanda joprojām cenšas veidot lielākas partnerattiecības ar lielajiem investoriem, lai uzlabotu rangu pret konkurentiem. Partnerattiecības būs tāls ceļš, jo uzņēmuma mērķis ir veidot savu zīmolu rēķinu finansēšanā.

Arī Populous komanda centīsies meklēt jebkādas nepilnības un pelēkās zonas. Tik daudz, ka tie veido augstu uzticības līmeni uzņēmumos un investoros.

Populāri pelēkie apgabali

PPT žetoni, iespējams, ir visvairāk pelēkā zona, kas saistīta ar Populous. Sistēma ir cieši saistīta ar MBS sistēmu. Tie abi ir ar aktīviem nodrošināti vērtspapīri.

Tas tad nozīmē, ka sistēma ir atkarīga no parādnieku spējas nomaksāt savus parādus. Šīs sistēmas sabrukums ir tāds, ka bizness var bankrotēt. Tā kā ir pierādījumi, 10 gadu laikā nav daudz uzņēmumu.

Abu marķieru regulējums arī ir diezgan neskaidrs. Komandai, iespējams, būtu jātiek galā ar normatīvo aspektu.

Citas tautas problēmas

Konkurence ir galvenais izaicinājums. Tomēr tehnoloģijai ir vēl viens izaicinājums. Ļaujiet cilvēkiem atteikties no tradicionālā rēķinu finansēšanas, izmantojot blokķēdes rēķinu finansēšanu. Izmaiņas var likties visai foršas, taču izmaiņas nav viegli pieņemamas.

Blokķēdes tehnoloģija var pieaugt. Bet ne visi izaicinājumu pieņem. Cilvēki bieži uzskata, ka blokķēdes darbības ir pārāk sarežģītas. Tomēr platformas Populous izmantošana ir diezgan vienkārša. Cilvēku nokļūšana uz platformas var būt sarežģīta, taču tas nav neiespējams uzdevums. Izmantojot pareizo stimulu daudzumu, platformai būs klienti.

Mēs tikai gaidīsim, lai redzētu, kā viņi to izdara.

Pēdējās domas

Vienaudžu rēķinu finansēšanas blokķēde ir jauns projekts. Vīzionāru komandai ir lieli plāni. Bet iet nebūs viegli. Ar lielu konkurenci un komandu bez vislabākajām zināšanām blokķēdē, būs vairākas stundas, lai monētu laistu tirgū.

Tomēr komanda ir veikusi soļus, lai sasniegtu redzējumu. Visizcilākā ir partnerība ar Cashaa un Tradespace, cenšoties uzlabot tirgus daļu. Turklāt monētas konsistence ir atklājusi lielo potenciālu, kāds tai ir.

Turpmāk komandai jāmēģina novērtēt un noskaidrot neskaidros punktus un precizēt. Turpiniet meklēt lielākus biznesa partnerus, lai redzētu monētas pieaugumu līdz maksimālajam potenciālam.

Uzziniet vairāk par viņu vietne un sekojiet viņiem čivināt.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me