Ceļvedis iesācējiem: kas ir Waves Blockchain? Izstrādājiet savus žetonus!

Katrā blokķēdē mums tiek ieviests jauns marķieris. Saskaņā ar CoinMarketCap datiem šodien ir vairāk nekā 1600 kriptovalūtu. Ar jauno blockchain revolūciju pieaug, šie žetoni, protams, padara tiešsaistes dzīvi daudz vadāmāku.

Tagad cilvēki var izmantot žetonus tiešsaistes darījumiem. Daži pat var izmantot marķierus decentralizētu lietotņu iegādei!

Tātad, tas ir praktiski normāli, ja cilvēki ir vairāk ieinteresēti izmantot žetonus kā apmaksātu pakalpojumu savam biznesam.

Vai jūs esat viens no viņiem? Tad kāpēc jūs nepārbaudāt Waves Platform?

Interesanti, kas ir Waves blockchain? Nu, tā ir blockchain platforma, kas palīdzēs jums izveidot savus pielāgotos marķierus!

Diezgan forši, vai ne? Lasiet vairāk par to šajā rokasgrāmatā “Kas ir Waves blockchain”.

Kas ir Waves Blockchain: pilna potenciāla platforma?

Viļņi nav līdzīgi jebkurai citai platformai. Izmantojot šo, jūs varat ātri izveidot pats savu pielāgoto marķieri bez problēmām. Varbūt vēlaties uzsākt jaunu projektu un tam nepieciešams kolektīvais finansējums, vai arī vēlaties izveidot lojalitātes atlīdzības veida programmu.

Abos šajos gadījumos jums varētu būt nepieciešams pilnīgi jauna veida marķieris, lai ieinteresētu cilvēkus. Viļņu platforma jums noteikti palīdzēs šeit. Organizācijas lietotnē izveide bez šīs brīnišķīgās tehnoloģijas nekad nebūs ērtāka.

Pamatojoties uz viņu vietni un komandas paziņojumiem, jums vajadzēs tikai vienu minūti, lai izveidotu savu pilnvaru! Tas ir ātrdarbīgs bloka ķēdes platformas izvads.

Bet lieta būtu ņemt tik daudz laika, cik jums nepieciešams, un pēc tam to noformēt, pamatojoties uz to. Neuzņemsimies šeit pārāk daudz!

Platforma ietver arī viņu pašu decentralizēto apmaiņu. Šo apmaiņu varat izmantot, lai tirgotu savu jaunizveidoto marķieri tirdzniecības pārī ar citu esošu marķieri.

Šajā ceļvedī ‘kas ir Waves Blockchain’ es tagad vairāk runāšu par platformu un to, kā tā patiesībā darbojas.

Kā darbojas Waves platforma?

Process ir pilnīgi atšķirīgs no tipiskās blokķēdes platformas. Waves platforma to galvenokārt dara kā pielikumu visam tīklam. Šī dīvainā procesa galvenā problēma ir diezgan līdzīga tipiskam blokķēdes tīklam.

Ja viņi izmanto šo tipisko metodi jaunu marķieru izveidošanai, viņiem ar katru būs jāatjaunina centrālā tīkla platforma jauns marķieris ieviesta sistēmā.

Šo metodi sauc par cieto dakšiņu, un tā ir viena no blokķēdes tehnoloģijas raksturīgajām problēmām. Tomēr Waves novērsa šo problēmu, padarot jaunos darījumu veidus par tīkla spraudņiem.

Kā darbojas viļņi

Attēlu kredīts: Waves WhitePaper

Tātad lietotāji varēs izmantot jaunus darījumus kā primārā tīkla paplašinājumu. Tādā veidā viņiem nebūs nepieciešama cieta dakša, lai visa stratēģija darbotos. Ne visi klienti izmantos citu darījumu veidu.

Tipiski klienti joprojām varēs izmantot pielāgoto darījumu procesu, izmantojot galveno tīklu.

Sistēmā ir atļauts darboties trīs dažādu veidu Waves darījumu veidiem. Tie ietver:

 • Decentralizēta apmaiņa (DEX)
 • Pielāgotas lietojumprogrammas žetoni (CAT)
 • Pilnīga anonimitāte

1) Decentralizēta apmaiņa

Decentralizētā apmaiņa samazinās centralizētas sistēmas risku. Parasti ar centralizētu apmaiņu ir saistītas daudzas problēmas, piemēram, drošības jautājumi, lietotāju brīvība utt.

Biržām ir tiešs savienojums ar jūsu maku, un, ja tas ir decentralizēts, tad nav izredžu to uzlauzt. Līdz ar to jums netiks piemēroti arī ierobežojumi attiecībā uz naudas izņemšanu un darījumiem, un nav iespējas iesaldēt kontu..

Jūs iegūsiet pilnīgu kontroli pār savu kontu tāpat, kā esat pelnījis.

Lai apvienotu, pirktu un pārdotu marķieri, DEX ir automatizēta sistēma, kas var apstrādāt pasūtījumu, ja tiek izpildīts īpašs līgums..

Jūs saņemsiet daudz iespēju decentralizētajā biržā, piemēram, Bitcoin / USD, Bitcoin / Litecoin, Ethereum / Bitcoin un daudz ko citu. Tomēr tie ir tikai 3% no kopējā marķiera apjoma.

Lielākais skaļuma līmenis dabiski pieder Waves / Bitcoin pārim, un tas ir arī vispopulārākais.

2) Pielāgoti lietojumprogrammu marķieri (CAT)

Šis ir Waves platformas galvenais mērķis. Izmantojot šo, jūs varēsiet izveidot pielāgotus marķierus un tos arī pārsūtīt visā sistēmā. Marķieris ir jāizstrādā kopā ar vienkāršoto klientu.

Klientu atradīsit viņa vietnē un varēsit to izmantot tieši no turienes vai lejupielādēt operētājsistēmai iOS un Android.

Katrs jūsu izveidotais marķieris var visu. Jūs to varat iegādāties, pārdot, tirgot pret kaut ko citu un pat veikt darījumus bez centrālās varas. Pielāgojot monētu, jūs varat to izgatavot visu, ko vēlaties.

Bet, lai izveidotu jauno marķieri, jums būs nepieciešami Waves. Tipiskais ātrums ir viens vilnis uz katru marķieri.

Pagaidām tīklā kā paplašinājumi tiek ieviesti vairāk nekā 7000 pielāgotu marķieru. Līdz ar katru jaunu marķējumu Waves tirgus vērtība lielā mērā palielinās.

3) Pilnīga anonimitāte

Lai gan jums būs jāsniedz papildu informācija, lai apstrādātu visus fiat darījumus tīklā, galvenā kriptogrāfijas apmaiņas kriptogrāfija joprojām tiek pabeigta anonīmi.

Tas nozīmē, ka neviens nevar jūs izsekot tikai pēc darījumiem biržā.

Kas ir Waves Blockchain arhitektūra?

Viļņu arhitektūras struktūra ievērojami atšķiras no tipiskā uz blokķēdi balstītā tīkla. Mērogošanas problēma var nodarīt lielu kaitējumu viļņiem, tāpēc viņi to novērsa ar divpakāpju arhitektūru.

Šī arhitektūra sastāv gan no pilniem mezgliem, gan no viegliem mezgliem, lai uzturētu kopējo sistēmu. Tas ir pretrunā ar tipisko pilna mezgla tīkla uzraudzības sistēmu.

Kas ir Waves Blockchain: kā darbojas MRT

Attēlu kredīts: Waves emuārs

Divu līmeņu arhitektūra

Tīkla vieglie mezgli nekad pilnībā neielādē blokķēdi. Tā vietā tie ir atkarīgi tikai no pilnajiem mezgliem. Pilni mezgli apstiprina darījumus, un cita mijiedarbība tīklā un vieglā – iegūst informāciju no tiem.

Šī stratēģija ir nedaudz līdzīga SuperNET lite klientam. SuperNET ir unikāls klients, kas tika veiksmīgi ieviests NXT projektā.

Bet kā viņi uztur uzticību starp šiem diviem mezglu veidiem?

Tas ir vienkārši. Viņi izmanto citu platformu ar nosaukumu Scorex. Šī platforma ļauj vieglajiem mezgliem iegūt tikai pašreizējo tīkla informāciju no visiem mezgliem. Tāpēc viņiem nekad nav jāielādē visa darījumu vēsture.

Pēc pašreizējā tīkla stāvokļa iegūšanas šie vieglie mezgli apstrādā citas maksājumu pārbaudes.

Viļņu cenu prognozēšana un žetoni: iznomāts likmju pierādījums (LPoS)

Waves žetonu apgrozībā esošais krājums ir 100 000 000 Waves. Bet kā tīkls apstiprina procesu?

Lai pilnībā uzturētu sistēmu, tiek izmantots īpašs pierādījumu konsoles algoritms. Iznomātā derīguma likmes algoritms ļaus jums nomāt pilnus mezglus, lai palaistu visu platformu.

Lai palaistu pilnu mezglu, jums būs jāizīrē vismaz 10 000 viļņu. Tomēr tas ir normāli, ja rokas nav tik daudzos žetonos. Tā vietā jūs varat pievienoties publiskam ieguves baseinam un pēc tam nomāt savus žetonus.

Pēc CoinMarketCap, pašlaik Waves cena ir 3,02 USD, un tā var sasniegt 15 USD!

viļņu diagramma

Attēlu kredīti: CoinMarketCap

Tagad apskatīsim dažus Waves vēsturiskos apstākļus šajā ceļvedī, kas ir Waves Blockchain.

Kas ir Waves Blockchain vēsture un nākotnes plāni?

Liela slodze komandas locekļu iepriekš strādāja pie cita NXT projekta. Bet pēc viņu domām, NXT nebija pietiekami apmierinošs. Tam trūka attīstības problēmu, monētu izplatīšanas un daudz ko citu.

Tāpēc viņi pameta projektu un uzsāka savu tagad pazīstamo kā Waves.

Tomēr viņi to nenokarāja no NXT; viņi nolēma sistēmu izveidot no jauna. Būtiskākā atšķirība starp šīm divām blokķēdes tehnoloģijām ir fiat integrācija Waves bloku ķēdes sistēmā.

2016. gadā Waves beidzot sāka savu ceļu.

Pašlaik uzņēmums sadarbojas ar Deloitte. Kāpēc? Viņi gribēja, lai viņu lietotāji saņem ICO pakalpojumus. Viņi strādā arī ar Krievijas Nacionālo norēķinu depozitāriju, lai izveidotu pamatu arī digitālo aktīvu izplatīšanai.

Viļņi vienmēr būtu klasē ar viedo līgumu konkurentiem, galvenokārt ar Ethereum. Ethereum ir viens no lielākajiem blokķēdes nozares nosaukumiem tagad, un citi projekti, piemēram, NXT, NEO un Lisk, arī ir uz tā paša ceļa.

No otras puses, Waves izliek citu pieeju, kas ir pārāk vienkārša lietošanai. Katram marķierim, kuru izveidojat sistēmā, protams, ir daži ierobežojumi, taču tos ir ārkārtīgi viegli izveidot!

2018. gadam viņi ieviesīs viedus līgumus, blockchain messenger, blockchain v2.0 un daudz ko citu.

Viļņu ceļvedis

Attēlu kredīts: Waves emuārs

Tirdzniecības likme

ICO izplatīšanas laikā 2016. gadā viņi savāca lielu summu 16 miljonu ASV dolāru apmērā. Pēc ICO izlaišanas likmes ātri pieauga par 80% vairāk nekā sākotnējā monētas vērtība. Liekas, ka marķieris ir relatīvi stabilizējies un ir aptuveni 0,20 USD.

Cena ievērojami stabilizējās līdz 2017. gada jūlijam. Tā sāka pieaugt līdz 15,15 USD. Tas, visticamāk, bija iemesls, kāpēc viņi dalījās savā ceļvedī un sadarbojās ar ICO centru.

Pēc tam tas sāka krist un atkal nonāk stabilā augsnē.

No kurienes jūs varat iegādāties viļņus?

Daudzi no jums varētu domāt, kā jūs varat piesaistīt Waves. Ļaujiet man to paskaidrot manā ceļvedī Kas ir Waves Blockchain? Tātad, lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

Jūs saņemsiet daudzas iespējas, kā tos izmantot.

Daži no tiem ir:

 • Apmaiņa
 • Krāni
 • DEX

Apmaiņa

Vairākas populāras biržas tirgo tādus viļņus kā Bittrex un Binance. Bet jūs to nevarat nopirkt tieši par fiat naudu. Jums tas būs jāmaina ar Ethereum vai Bitcoin. Pēc Bitcoin vai Ethereum iegādes jūs varat tos pārsūtīt uz vienu no šiem un apmainīt pret viļņiem.

Jūs varat arī izmantot īpašus pakalpojumus, piemēram, Shapeshift vai Changelly, lai iegādātos Waves.

Krāni

Ja jums ir maz budžeta, bet vēlaties iegūt dažas Waves kriptonauda, ​​tad jūs varētu izmēģināt jaucējkrānus. Viņi katru stundu iedos nelielu daļu, bet, hei! Tas ir pilnīgi bez maksas!

Jums vienkārši jānorāda sava Waves tīkla publiskā adrese un jāpierāda, ka neesat robots.

Šajā jautājumā varat apskatīt Wavesdrop.

DEX

DEX of the Waves platforma ir pieejama tirdzniecībai ar Waves. Tas nodrošina dažādus tirdzniecības pārus. Tātad, jūs varat iegādāties bitcoins, USD un Ethereum for Waves. Tomēr šajā jautājumā bitkoīnam šeit ir augšējais griezums.

Kā uzglabāt kriptovalūtu Waves

Vislabākais jūsu Waves seifs būtu uzņēmuma nodrošinātais vienkāršais maks. Es domāju to, kas ir labākais nekā seifs no paša uzņēmuma, vai ne?

Ja atstājat savus žetonus valūtas kontā, tas var tikt uzlauzts vai arī to var kontrolēt citas iestādes.

No otras puses, vienkāršais maks ir pieejams tikai tiešsaistē, un jūs varēsiet to izmantot kā Google Chrome paplašinājumu. Seifu var izmantot arī no mobilajām ierīcēm. Seifs ir ārkārtīgi drošs, un pats uzņēmums to garantē.

Neaizmirstiet nomāt savus žetonus, tos uzglabājot. Tas nodrošinās, ka jūs atbalstīsit sistēmu un arī saņemsiet atlīdzības.

Pavadot viļņus

Jūs varat izmantot Waves kriptogrāfijas valūtu tāpat kā jebkuru citu tirgū esošo blockchain valūtu.

Tas var arī pārveidot jebkuru fiat naudu par kriptonauda, ​​un process ir licencēts. Pēc tam fiat nauda tiek mainīta uz Waves žetonu un pēc tam tiek atskaitīta, lai konvertētu uz citām kriptogrāfijas valūtām.

Viss, kas jums jādara, ir norādīt seifa adresi, un tas būtu izdarīts. Varat arī to izmantot, lai uzsāktu viedos līgumus tīklā.

Kas ir Waves Blockchain galvenais ieguvums?

Viļņu platforma

Attēlu kredīts: Waves emuārs

Waves platformā ir daudz priekšrocību. Apskatīsim, kādi tie ir, vai ne?

 • Pašu monēta vai žetoni: Ikviens lietotājs var viegli pielāgot marķieri. Viņiem tas pat nebūs jākodē un jāspēj brīvi izplatīt. Jūs varat izmantot šo procesu SIO.
 • Tam ir viss: Šķiet, ka atšķirībā no citiem blokķēdes tīkliem Waves ir viss! Tam ir sava maka sistēma, decentralizēta apmaiņa un unikāla žetonu veidošanas platforma.
 • Bez robežām: Lielākajai daļai biržu tirdzniecības laikā ir noteikta veida ierobežojumi. Bet ne uz šī! Decentralizētā birža ļaus tirgoties brīvi un bez jebkādām robežām.
 • Fiat Money Gateways: Jūs varēsiet izmantot fiat naudu, lai iegādātos žetonus viņu biržā.
 • Labs DEX savienojums pārī: Tirdzniecības pāri platformā ir neticami attīstīti. Tas nodrošina dažas stabilas tirdzniecības iespējas.

Viļņu ieguve

Jebkurš lietotājs var izmantot LPoS un būt pilns mezgls. Šis process ļaus jums izmantot citu ieguves spēku un apstrādāt darījumus ātrāk. No otras puses, jūs varat arī nomāt savu ieguves spēku un saņemt par to darījumu maksu.

To var izdarīt ar datoru vai tālruni. Tā ir cita veida kalnrūpniecība, nevis kā tipisks kalnrūpniecības stils.

Kopsavilkums

Esam nonākuši manā ceļvedī ‘Kas ir viļņu blokķēde’. Līdz šim šķiet, ka Waves nodrošina vienkāršu veidu, kā pielāgot savus žetonus un izmantot vienkāršo blokķēdes funkcionalitāti.

Platforma ir labi piemērota jums, ja vēlaties piesaistīt pūli vai izmantot unikālu marķieri sava biznesa vadīšanai.

Lai to izveidotu, pat nav vajadzīgs tik daudz laika, un maksa par šo jautājumu ir arī lēta. Ja tas tiek pienācīgi kopts, tas kādreiz var izaugt par plašu nozari.

Platformas vīzija ir radoša, un tā varētu būt daļa no jaunās revolūcijas.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me