Enterprise Ethereum: Privāta blokķēde uzņēmumiem

Pasaulē, kurā bloka ķēde zied, ir skaidrs, ka daudzi uzņēmumu bloku ķēdes uzņēmumi iesaistīsies spēlē. Ja kādu laiku esat bijis ap blockchain, jūs vienkārši zināt par Ethereum. Iepriekš publiskais Ethereum jau bija izteicis savu paziņojumu ar vismodernāko tīkla vidi.

Tomēr to sabiedriskie īpašumi viņus atturēja no daudziem uzņēmumiem. Bet tagad ar Enterprise Ethereum viņi var iekarot arī uzņēmumu pasauli. Šodien mēs nedaudz iedziļināsimies Enterprise Ethereum kodolā. Apskatīsim, ko tas mums šoreiz piedāvā!

Contents

1. nodaļa: Kas ir Enterprise Ethereum?
2. nodaļa: Kas ir Enterprise Ethereum alianse?
3. nodaļa: Uzņēmuma Ethereum ieguvumi
4. nodaļa: Uzņēmuma Ethereum blokķēdes arhitektūras kaudze
5. nodaļa: Kādi ir iespējamie uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi?
6. nodaļa: Ethereum blokķēde kā pakalpojumu sniedzēji
7. nodaļa: Reālās pasaules uzņēmumi, kas izmanto Enterprise Ethereum
8. nodaļa: Noslēguma vārdi

1. nodaļa: Kas ir Enterprise Ethereum?

Enterprise Ethereum ir publiskā Ethereum koda bāzes privāta vai atļauta versija. Daudzi cilvēki zina Ethereum kā publisko tīklu, kas blokķēdes tīklā veic darījumus ar miljardiem dolāru. Tomēr daudzi no jums nezina, ka Ethereum ir arī vēl viens populārs tīkls, ko uzņēmumi ikdienā izmanto. Un šeit darbojas uzņēmums Ethereum.

Kaut arī šīs privātās ķēdes ir nodalītas no publiskām instancēm, tās joprojām var izmantot arī publiskā Ethereum tīkla priekšrocības.

Tomēr uzņēmumam Ethereum nav neviena atsevišķa produkta. Tā vietā pakalpojumu sniedzēji piedāvā uzņēmumam Ethereum, pārveidojot jau esošos Ethereum klientus atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tātad visiem privātajiem tīkliem būtu atšķirīgi rezultāti, pamatojoties uz prasībām.

Piemēram, daži uzņēmumi var vēlēties augstu mērogojamību savā uzņēmumā Ethereum, bet citiem tas var nebūt vajadzīgs. Turklāt šīs prasības galvenokārt satur – veiktspēju, atļaujas, privātumu, mērogojamību un pārvaldību.

uzņēmuma ethereum

Kā darbojas uzņēmuma Ethereum?

Enterprise Ethereum paliek uzticīgs savam publiskajam blokķēdes tīklam; tomēr ir pievienotas atļauju funkcijas kopā ar identitātes pārvaldību, lai piedāvātu atļautu tīklu. Turklāt tas palielina privātuma līmeni ar privātiem P2P darījumiem, lai palielinātu mērogojamību un veiktspēju. Turklāt tas ievieš arī dažādus vienprātības protokolus, kas nav darba pierādīšana.

Tātad Enterprise Ethereum faktiski nesaskaras ar tādām pašām problēmām kā publiskais Ethereum, piemēram, privātuma un mērogošanas problēmas. Turklāt viņi var veikt darījumus pat ātrāk nekā parastie publiskā Ethereum ātrumi 15-20 darījumi sekundē.

Bet kā?

Tas ir tāpēc, ka Enterprise Ethereum var mainīt tīkla lielumu, bloka lielumu un pat gāzes ierobežojumu. Ne tas, ka jums jāpieturas pie gāzes, lai palaistu blokķēdes tīklu, taču joprojām ir iespējams saglabāt šo funkciju.

Vēl viens lielisks fakts ir tas, ka tīkla lielumam patiešām ir milzīgas atšķirības, jo daudziem uzņēmumiem ir slēgta vide. Turklāt tas nozīmē, ka sistēmā varēs piedalīties tikai minimāli dalībnieki. Tāpēc uzņēmumā Ethereum tiek nodrošināta lielāka mērogojamība un privātums.

Bet neuztraucieties, ka visi jūsu darījumi arī paliks privāti, ja vien jūsu bloku ķēdes arhitektūrai ir šī funkcija.

Uzņēmuma Ethereum alianse, iespējams, ir uzņēmuma Ethereum bloku ķēdes priekšplānā. Turklāt, pēc viņu domām, uzņēmums Ethereum ir nekas vairāk kā tikai publiska Ethereum paplašinājums. Tāpēc tas nozīmē, ka publiskais Ethereum iegūs daudz pievienojumprogrammu un būs uzņēmuma risinājumu paplašinājumi, lai arī darbs būtu privāts.

Tātad, šajā gadījumā viņi pievieno autentifikāciju ienākšanai tīklā. Turklāt viņi izmanto atļaujas, lai apskatītu virsgrāmatu. Tas ir tāpēc, ka ne visi dalībnieki varētu redzēt, ko citi lietotāji veic darījumā virsgrāmatā.

Apskatiet mūsu Ultimate Blockchain apkrāptu lapu, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi vienkāršajā veidā!

2. nodaļa: Kas ir Enterprise Ethereum alianse?

Enterprise Ethereum alianse ir dalībnieku virzīta organizācija, kas piedāvā atvērtā koda Enterprise Ethereum izstrādi atbilstoši organizāciju vajadzībām. EEA ir bezpeļņas organizācija, kas tika izveidota 2017. gada martā.

Pašlaik EEA ir 300+ biedrs uzņēmumi zem viņu somām. Visi šie dalībnieki sadarbojas, lai sekmētu Ethereum ieviešanu nozarēs. Ne tikai tas, bet arī viņu ietekme ir vairāk nekā 45 valstīs, kā arī to, ka viņiem ir vairāk nekā 1400 atsevišķu locekļu!

Turklāt, lai pilnveidotu uzņēmuma Ethereum projektu, uzņēmuma Ethereum alianses dalībniekiem ir 19 juridiskas konsultācijas un profesionālas nozares grupas.

Tātad, legalizējot sava uzņēmuma Ethereum risinājumus, jūs saņemsit vislabāko tehnisko atbalstu. Viens no uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieku galvenajiem mērķiem ir saskaņot patērētājus un uzņēmumus ar savietojamību visā pasaulē.

Turklāt uzņēmumu Ethereum alianses dalībnieki ir uzņēmumi, izstrādātāji, novatori, adoptētāji un vadītāji. Tātad jūs iegūsiet ideālu risinājumu savam uzņēmumam. Acīmredzot ikviena sadarbība uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieku vidū ir atvērta. Tāpēc ilgtermiņā tas nāks par labu visu veidu uzņēmumiem.

Vēl viens jautrs fakts ir tas, ka Enterprise Ethereum alianse darbojas arī ar valdības uzņēmumiem.

Uzņēmumu Ethereum alianses galvenais mērķis

Uzņēmuma Ethereum alianse vēlas izveidot privātu publiskās Ethereum blokķēdes versiju. Turklāt tie būs tiesīgi dalībnieki, kas pareizi norādīs savas vajadzības. Būtībā viņiem ir četri galvenie mērķi –

 • Atvērtā koda standarts, nevis produkts

EEA vēlas padarīt uzņēmumu Ethereum par atvērtā koda standartu, nevis tikai komerciālu produktu. Tādā veidā jebkura nozare var izmantot šo standartu tehnoloģiju izstrādei. Ēka, kas reklamē un plaši atbalsta jebkuru Ethereum balstītu tehnoloģiju, notiek šajā kategorijā.

Bet kāpēc viņi to padara par standartu, nevis produktu? Tam ir iespējami iemesli.

Pirmkārt, padarot to par produktu, tiek ierobežotas tā iespējas. Produktam būs pārāk daudz funkciju katrā nozarē, tāpēc to ir grūti kontrolēt un vēl grūtāk uzturēt drošību. Nemaz nerunājot par augstākām izmaksām par nevajadzīgām funkcijām, kuras daudzām nozarēm pat nav vajadzīgas.

No otras puses, ja uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieki piedāvā tikai standartus, labāko praksi un atsauces arhitektūru, novatori to var viegli izmantot, lai strukturētu savu modeli.

Piemēram, tas ļaus bankām iegūt savu uzņēmumu Ethereum kā savu iekšējo tīklu. Līdzīgi arī citi dalībnieki piegādes ķēdes pārvaldībai var ieviest savu uzņēmumu blokķēdi.

Turklāt kā atvērtais avots tiks koplietots jebkurš uzņēmums, kas izveidos kodu bāzi, kuru var izmantot arī citā uzņēmumā. Tā ir tāda veida koordinācija, kuru viņi vēlas attīstīt un veicināt uzņēmuma Ethereum dalībnieku ietvaros.

 • Pārvaldīt un veicināt starpnozaru attīstību

EVA pārvaldīs jebkura veida Enterprise Ethereum izvietošanu un atvieglos to atbilstoši uzņēmuma prasībām. Turklāt šī palīdzība ieviešanā mudinātu novatorus nākt klajā ar lieliskām idejām.

Uzņēmuma prasību pārvaldība noteikti palīdz šajā jautājumā, jo daudzi uzņēmumi nevar precīzi saprast blokķēdes būtību. Tomēr, ja uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieki ieņem vadošo pozīciju, tad daudzi uzņēmumi saņemtu augstākās kvalitātes atbalstu. Uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieki var arī pārliecināties, ka uzņēmumi atbilstoši ievēro standartus.

Galu galā tas patērētājiem piedāvās vairāk. Piemēram, varbūt viena banka Enterprise Ethereum ir ieviesusi KYC platformu. Tātad šajā gadījumā uzņēmuma Ethereum dalībnieki palīdzētu darīt to pašu citā uzņēmumā. Galu galā tas ietaupīs daudz laika izstrādes izmaksu aprēķināšanā.

 • Attīstieties plecu pie pleca ar publisko Ethereum

Uzņēmums Ethereum attīstīsies paralēli publiskajam Ethereum. Tas iegūs arī labākās iezīmes no Ethereum publiskā blokķēdes. Šis process nodrošina, ka visi publiskās versijas atjauninājumi automātiski būs arī privātajā blokķēdē.

Tātad jums nebūs jāuztraucas par funkcijas pievienošanu savai platformai atsevišķi. Turklāt uzņēmējs, Ethereum alianses dalībnieki pilnībā rūpēsies par atjaunināšanas procesu. Patiesībā tas nozīmē, ka tas ir bez problēmām. Acīmredzot jūs saņemsit iespēju nepievienot funkciju, ja šī funkcija ir pretrunā ar jūsu tīkla raksturu.

Jebkurā gadījumā publiskais Ethereum iegūs arī ienesīgas iezīmes, lai vajadzības gadījumā izveidotu privātu uzņēmumu Ethereum. Tādējādi abas versijas gūs labumu viena no otras un varēs izmantot dApps abās versijās.

Tātad, dApp tika izveidots publiskam Ethereum, un tas atbalstīs arī uzņēmumu Ethereum. Uzņēmuma Ethereum alianse par to pārliecināsies.

 • Izmantojiet esošos standartus

Uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieki atvieglotu visu veco standartu pieredzi jaunajā uzņēmuma Ethereum bloku ķēdē. Tā vēlas arī izmantot atvērtā pirmkoda standartus no citiem notikumiem. Bet kā tas palīdzētu?

Patiesībā publiskā blokķēde tika izlaista 2015. gadā, tāpēc vairāk nekā 3 gadu laikā tai bija daudz pieredzes nekā privātā uzņēmuma Ethereum alianses versija. Tāpēc, ja viņi apkopo visu informāciju un pieredzi no vecās versijas, viņi noteikti var izveidot uzlabotu privāto versiju.

Turklāt uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieki nekādā veidā nevēlas trūkt. Izceļas, ka uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieki ir galvenā prioritāte. Tāpēc viņiem ir nepieciešama visa pieredze, ko viņi var izmantot.

Turklāt vēl viens būtisks moments ir tas, ka arī citiem blokķēdes uzņēmumiem ir lieliski bloku ķēdes standarti. Ja uzņēmuma Ethereum alianses dalībnieki izmanto arī tos, viņi var piedāvāt augstāko blokķēdes pieredzi.

Kas precīzi vajadzīgs uzņēmumiem?

Uzņēmumiem ir atšķirīgs veids, kā izmantot blokķēdes tīklus, nekā to dara indivīdi ar vienādranga tīklu. Turklāt viņiem arī jāuztur sensitīva informācija lielā apjomā. Kvalitātes izsekošana un iestāžu turēšana atbildībā par noteikumiem ir arī dažas ļoti vajadzīgas funkcijas.

Izņemot personas apliecības, kravas konteineru izsekošanai, tirdzniecības darījumu veikšanai, farmaceitisko izstrādājumu marķēšanai ir jābūt uz vietas. Ja sistēmā rodas kāda kļūda, tā notiek uz ieņēmumu rēķina. Nemaz nerunājot par sliktu klientu pieredzi.

Ja uzņēmumiem jau ir izveidots zīmola nosaukums, visu ir grūtāk uzturēt nevainojami. Turklāt jebkura neliela kļūda var izraisīt sliktu viņu zīmola reklamēšanu, kas ir liels risks.

Galu galā katra mazā uzņēmumu vajadzība ietilpst četrās galvenajās kategorijās –

 • Atļauja:

Daudzos uzņēmuma izmantošanas gadījumos tīkls ir pieejams tikai atļautām personālām. Citu pušu iesaistīšanās nozīmētu konfidenciālu tīkla pārkāpumu. Patiesībā pilnvarotai personai ir nepieciešama piekļuve noteiktai informācijai. Turklāt viņiem būtu nepieciešamas arī dažādas rakstīšanas un lasīšanas piekļuves, pamatojoties uz viņu darbinieka statusu.

 • Konfidencialitāte:

Uzņēmumi nodarbojas ar visu veidu darījumu datiem, piemēram, cenu, daudzumu, produkta nosaukumu, adresi, finanšu informāciju utt. Turklāt tiem vajadzētu būt īpašām piekļuves atļaujām, pamatojoties uz dalībnieku lomām.

Piemēram, kravas ekspeditoram nav nepieciešams redzēt, kas ir pārvadāšanas konteiners, bet viņam tikai jāzina, ka konteiners ir ieradies labi.

No otras puses, bankas neļautu visiem redzēt informāciju par darījumiem, jo ​​tas ir milzīgs drošības pārkāpums. Jūs acīmredzot nevēlaties, lai citi nejauši cilvēki redzētu, kam jūs sūtāt savu naudu, vai ne? Tāpēc privātums ir liela problēma, kad runa ir par uzņēmuma vajadzībām.

 • Izrāde:

Patiesībā uzņēmumiem ir jāspēj katru sekundi apstrādāt tūkstošiem darījumu. Turklāt viņiem arī jābūt spējām panest periodiskas tīkla straumes.

Pat viena aizkavēšanās radīs darījumu kavēšanās līniju, kas izraisīs notikumu kaskādi. Turklāt mūsdienās ar visām tīkla ekonomikām ir grūti uzturēt visu veidu apstiprinājumus, kolekcijas, dažāda veida darījumus.

Tā kā vairāk cilvēku izmanto tīklu, tīklam ir jābūt iespējām atbilstoši sekot līdzi darījumam sekundē. Daudzos gadījumos pārāk daudz dalībnieku mēdz palēnināt lietas, taču uzņēmumiem ir jābūt pāri šim jautājumam.

 • Galīgums:

Iestādes katru dienu veic lielas summas. Tomēr bez darījuma noteiktības neviens uzņēmums nevar pilnībā uzticēties viens otram sadarbībā. Tāpēc viņiem pēc iespējas ātrāk jāzina savu darījumu rezultāts.

Līdzekļiem jābūt labiem, un visiem maksājumiem par to jābūt galīgiem. Tādā veidā abas puses varētu savstarpēji veikt darījumus harmonizējošā veidā.

3. nodaļa: Uzņēmuma Ethereum priekšrocības

Enterprise Ethereum blokķēde ir lēta, elastīga, atvērta un piemērota uzņēmējdarbībai starp vairākiem uzņēmumiem. Turklāt, kad runa ir par datu koordinēšanu, uzņēmuma Ethereum blokķēde darbojas kā parasti izplatīts slānis.

Bet tas notiek ar unikālu arhitektūru, kas uzņēmumiem ļauj to integrēt savā sistēmā. Turklāt šis slānis rada jaunas iespējas un stiprina sistēmu ekskluzīviem uzņēmumiem.

Uzņēmuma Ethereum Blockchain Stack

Bet uzņēmuma Ethereum dalībnieki iegūtu vairāk iespēju nekā šie. Apskatīsim, ko viņi patiešām iegūs no uzņēmuma Ethereum blokķēdes –

 • Atvērtais avots

Visi Enterprise Ethereum izvietojumi ir pilnīgi atvērtā koda. Tātad jebkurš uzņēmums vai uzņēmums var pilnībā izmantot uzņēmuma Ethereum blokķēdi. Tā kā tā atvērtā koda izstrādātāji var veikt izmaiņas kodā vai attiecīgi pievienot funkcijas.

Turklāt atvērtā koda tehnoloģijām ir atrasti ātrāku kļūdu jautājumi.

 • Datu koordinācija

Enterprise Ethereum arhitektūra saglabā datu koordināciju starp visiem tīkla dalībniekiem. Turklāt uzņēmuma Ethereum dalībnieki iegūtu labāku datu sadalījumu un uzticību visiem dalībniekiem.

Patiesībā tas ļaus viņiem nebūt atkarīgiem no centrālās iestādes. Turklāt tas arī ļaus uzņēmuma Ethereum dalībniekiem attiecīgi pārvaldīt sistēmu bez traucējumiem.

 • Ātra izvietošana

To atbalsta Blockchain kā pakalpojumu sniedzējs, Enterprise Ethereum piedāvā ērtu un ātrāku bloku ķēdes tehnoloģijas ieviešanu. Turklāt blokķēde kā pakalpojumu sniedzējs, piemēram, Kaleido vai Azure, patiešām padara to ērtāku, lai ērti izvietotu uzņēmuma Ethereum bloku ķēdes tīklus.

Turklāt šie risinājumi to padara ļoti vienkāršu, jo jums viss nebūs jākodē no nulles. Tas ietaupa daudz laika un enerģijas, kā arī resursus.

 • Atļautie tīkli

Izmantojot Enterprise Ethereum blokķēdi, jūs saņemsiet īpašus atļauju tīklus un pat konsorcija vides ar publiskām Ethereum funkcijām. Patiesībā šī ir viena no būtiskajām atšķirībām ar Ethereum publisko versiju.

Vairumā gadījumu tīkla arhitektūra ļauj privileģētiem uzņēmuma Ethereum dalībniekiem strādāt par vārtsargu. Tātad tas nozīmē, ka persona var apturēt nāvessodu izpildi un pat kontrolēt, kurš piekļūs tīkla videi.

Turklāt šie privātā uzņēmuma Ethereum blokķēdes gadījumi ir lieliski piemēroti jebkādiem lietošanas gadījumiem.

 • Tīkla lielums

MainNet spēj apstrādāt lielus tīkla izmērus, lai gan lielākā daļa uzņēmuma izvietojumu sistēmas darbināšanai neizmanto daudz mezglu. Tomēr tas pilnībā spēj vienlaikus apstrādāt simtiem mezglu, nepalēninot ātrumu. Turklāt vienā tīkla vidē varat pat meklēt miljoniem lietotāju.

Bet ir bažas par to, vai tas ir tikai teorētisks vai praktisks. Kā mēs jau teicām, ka daudzi strādā tikai ar dažiem mezgliem, piemēram, ar desmit mezgliem. Tātad tehniski nav atsauces uz dzīvotspējīgu un plašu tīkla sistēmu.

Acīmredzot tas ir kritisks faktors, jo uzņēmumu konsorciji parasti ir plašākas tīkla sistēmas. Tāpēc viņiem būtu nepieciešama lielāka apkope.

 • Privāti darījumi

Uzņēmuma Ethereum blokķēde var sasniegt dažādus privātuma līmeņus, izmantojot privātus konsorcijus un privātu darījumu slāņošanas protokolu.

Turklāt šī funkcija nodrošinās, ka visi uzņēmuma Ethereum dalībnieki var darboties pilnīgā privātumā, neatklājot nekādu informāciju par darījumiem. Turklāt tas ir arī iepriekšējās publiskās Ethereum paplašinājums.

Tagad daudzas iespējas piedāvā arī Ethereum balstītas lietojumprogrammas. Tātad, ja jūs sajaucat ar to, vai uzņēmums Ethereum spēj apstrādāt jūsu privātos darījumus, esiet drošs, jo tas var.

 • Mērogojamība un veiktspēja

Izmantojot pielāgotu vienprātību, bloķēšanas laika un gāzes ierobežojuma uzņēmums Ethereum blokķēdes var pārspēt publisko Ethereum. Nemaz nerunājot, tas var mērogot simtiem darījumu sekundē. Tas ievieš jaunu vienprātības mehānismu, piemēram, pilnvaru pierādīšanu, pagājušā laika pierādīšanu utt.

Patiesībā jums jāzina, ka publiskais Ethereum strādā pie darba pierādīšanas, kas ir diezgan lēns un varas izsalcis vienprātība. Bet uzņēmumiem ir daudz nozīmīgākas vajadzības. Darba pierādījums nevar apmierināt visas šīs vajadzības, jo ir kļūdaina vienprātība.

Tāpēc viņi ieviesa pielāgotu vienprātību uzņēmuma Ethereum dalībniekiem. Citi protokoli, piemēram, sadalīšana vai ārpusķēdes aprēķināšana, arī palielina kopējo caurlaidspēju.

 • Galīgums

Uzņēmuma Ethereum bloku ķēde tiek piegādāta kopā ar tīkla gadījumiem, lai pārliecinātos, ka visi darījumi ir nekavējoties galīgi, bez iejaukšanās. Turklāt tā ir viena no visvairāk pieprasītajām uzņēmuma vajadzībām. Galīgums rada pārliecību un uzticību biznesa partneru vidū.

Izmantojot uzlabotu konsensa mehānismu, nav pilnīgi neiespējami iegūt tūlītēju galīgumu. Tātad, tagad visi uzņēmuma Ethereum dalībnieki bez bažām var baudīt tūlītēju darījumu galīgumu.

 • Stimulējošais slānis

Stimulējošais slānis soda krāpšanu un veicina labu lietotāju rīcību. Patiesībā šis slānis ir nepieciešams, jo tīkls ir pilnībā jānodrošina no iekšpuses un ārpuses.

Ja iekšējie darbinieki vai uzņēmuma Ethereum dalībnieki rīkojas krāpnieciski, tam ir jābūt sekām. Turklāt šī iniciatīva liek dalībniekiem pareizi ievērot noteikumus un arī saņemt labu atlīdzību par viņu rīcību.

 • Tokenizācija

Uzņēmumi var marķēt jebkuru uzņēmuma Ethereum arhitektūras aktīvu, lai racionalizētu savu biznesu. Tātad, ko tas nozīmē jūsu uzņēmumam? Tas nozīmē, ka jums nebūs obligāti jāizmanto tikai Ethereum žetoni, lai darbotos tīklā.

Tas galvenokārt attiecas uz finanšu intuīcijām, jo ​​tām jādarbojas patstāvīgi bez tikai viena žetona važām. Piemēram, nekustamā īpašuma uzņēmums var marķēt nekustamā īpašuma aktīvus un izmantot tos tīklā. Tas ir nedaudz jebkura veida digitāls formāts.

 • Standarti

Enterprise Ethereum strukturālos komponentus definē kā standartus, kas palīdz ātri izvietot. Turklāt īpašais standarts palīdz Ethereum uzņēmuma dalībniekiem uzturēt tīklu svaigu un stabilu.

Tādi protokoli kā marķieru noformējums (ERC20), decentralizēta krātuve (Swarm), cilvēkiem lasāmi vārdi (ENS) un decentralizēta ziņojumapmaiņa (Whisper) palīdz ekosistēmai.

Turklāt ar uzņēmuma Ethereum privāto blokķēdi jūs iegūtu vairāk jaunu standartu, ko izmantot jaunajā lietojumprogrammā.

 • Savietojamība

Pārdevēja bloķēšanas nebūtu. Tātad lietotāji varētu vadīt privātos tīklus jebkurā biznesa mākoņu vidē. Parasti, ja pārdevēji nodarbojas ar programmatūru, viņiem parasti ir bloķēšana.

Tā nav laba stratēģija, un tā neveicina atvērtību vai sadarbību. Tomēr tas nav tas pats uzņēmums Ethereum. Piemēram, uzņēmuma Ethereum dalībnieki Kaleido blockchain biznesa mākonī var izmantot Amazon tīmekļa pakalpojumus.

 • Lēts

Visi uzņēmumi varēs iegūt blokķēdes ieviešanu par zemākām izmaksām. Tādā veidā neviena organizācija nejutīsies apgrūtināta ar nevajadzīgām cenu zīmēm. Tas ir svarīgs aspekts, kas jāņem vērā. Kaut arī uzņēmumi spēj ieguldīt daudz naudas, ilgtermiņā tas arī varētu kļūt par apgrūtinājumu.

Bet, tā kā uzņēmumam Ethereum nav augsta cenu diapazona, jums ir vieglāk izvietot savu blokķēdi, izmantojot to.

4. nodaļa: Enterprise Ethereum blokķēdes arhitektūras kaudze

1. Lietojuma slānis

Lietojumprogrammas slānis ir uzņēmuma Ethereum kaudzes pirmais slānis. Turklāt tas sēž tam virsū. Slānī ir visi komponenti, kas tiek izmantoti uzņēmuma Ethereum kaudzes pamatslāņa augšdaļā.

Tajā ir trīs apakšslāņi –

 • ÐApps apakšslānis
 • Infrastruktūras līgumu un standartu apakšslānis
 • Viedo līgumu rīku apakšslānis

Mēs apspriedīsim katru uzņēmuma Ethereum kaudzes slāni, lai labāk izprastu privāto tīklu.

 • ÐApps apakšslānis

Sāksim ar DApps apakšslāni. Tas vēlāk satur visu decentralizēto lietojumprogrammu, kas darbojas virs uzņēmuma Ethereum privātā blokķēdes. Turklāt, lai darbotos, decentralizētās lietojumprogrammas var izmantot JSON-RPC API uzņēmuma Ethereum paplašinājumu.

Apakšslānī jūs atradīsit arī daudzus bloku ķēdes, bloku ķēdes pētnieku un biznesa informācijas uzraudzības instrumentus.

Tāpēc augšējā slānī galvenokārt ir visu veidu decentralizētas lietojumprogrammas, kurās tiek izmantoti uzņēmuma Ethereum galvenie paplašinājumi.

 • Infrastruktūras līgumu un standartu apakšslānis

Infrastruktūras līgumu un standartu apakšslānī ir iekļauti visi topošie uzņēmuma Ethereum kaudzes standarti. Turklāt šis slānis piedāvā arī iespējošanas iespējas citai lietojumprogrammai, kas balstīta uz uzņēmuma Ethereum privāto blokķēdi.

Tas satur dažus elementus. Apskatīsim tos, vai ne?

 1. Decentralizēti identitātes standarti: Decentralizētās identitātes fonds (DIF) izstrādā dažādus decentralizētas identitātes standartus. Izmantojot tos, dalībnieku digitālās identitātes var saglabāt uzņēmuma Ethereum kaudzē.
 2. Uz lomu balstīta piekļuves kontrole (RBAC): Šī vadības sistēma galvenokārt paredzēta autentifikācijai. Turklāt tas arī palīdz tīklam ierobežot nevēlamus lietotājus. Tātad vienīgā pilnvarotā persona var iekļūt sistēmā, kas noved pie uzņēmuma Ethereum privātā blokķēdes.
 3. Tīkla pārvaldība: Tīkla pārvaldības modelis faktiski pārliecinās, kurš ienāk tīklā un kurš ne. Turklāt jūs varat piešķirt piekļuvi noteiktiem mezgliem noteiktām tīkla daļām. Patiesībā tas nodrošina arī apmaiņas aizsardzību.
 4. Žetonu standarti: Interfeisos ir pieejami daudzi marķieru standarti. Parasti jūs izmantotu simbolisko ekonomiku, izmantojot šos standartus. Tie galvenokārt ietver – [ERC-20], [ERC-721], [ERC-621], [ERC-827] un [ERC-223].
 5. Ethereum nosaukuma pakalpojums: ENS piedāvā drošu kartēšanas procedūru cilvēkiem viegli lasāmiem un vienkāršiem lietotāju vārdiem. Tātad, tā vietā, lai būtu tikai Ethereum adreses, jums var būt nosaukumi gan izslēgtajām, gan ķēdes funkcijām.

 • Viedo līgumu rīku apakšslānis

Uzņēmuma Ethereum privātā blokķēde iegūst viedo līgumu rīkus no publiskā Ethereum. Turklāt tas ietver visu veidu viedos līgumu rīkus, piemēram, atkļūdotājus, sastādītājus, saistītos parsētājus, valodas un pat formālās pārbaudes metodes.

Tomēr tas nebeidzas šeit. Tur ir vairāk no kurienes! Jebkāda veida uzņēmuma Ethereum kaudzes ieviešanai ir jāpiedāvā atkļūdošanas un izvietošanas rīki uzņēmuma Ethereum dalībniekiem.

Piemēram, publiskajā Ethereum parasti ir Truffle and Remix, viedo kontaktu atkļūdošana un izvietošanas rīki. Arī katra ieviešana ir spiesta paplašināt oficiālo verifikācijas metodi uzņēmuma Ethereum privātajai blokķēdei.

Bet kā uzņēmuma Ethereum kaudze izmanto šos rīkus? Nu, tāpēc izpildes apakšslānī ir daudz komponentu. Turklāt, izmantojot šo aprīkojumu, darbojas viedo līgumu rīki. Par izpildes apakšslāni mēs runāsim vēlāk rakstā.

2. Instrumentu slānis

Tas nāk ar saskarnes API saziņai ar klientiem. Primārais API JSON-RPC ir nepieciešams darījumu iesniegšanai un viedo līgumu izvietošanai. Turklāt citi API izsauc ārējos pakalpojumus un uztur starpbloku ķēdes darbības. Īsāk sakot, tam ir trīs apakšslāņi. Apskatīsim, kādi tie ir –

 • Atļauju un akreditācijas datu apakšslānis
 • Integrācijas un izvietošanas rīku apakšslānis
 • Klientu interfeisu apakšslānis

Tagad apskatīsim, ko katrs no tiem ietver.

 • Atļauju un akreditācijas datu apakšslānis

Šeit atļauja attiecas uz jebkura mezgla spēju pievienoties blokķēdes tīklam. Turklāt tas arī ilustrē indivīdus īpašo lomu veikšanai uzņēmuma Ethereum kaudzē. Piemēram, tikai daži izvēlētie mezgli varēs strādāt kā validatori. No otras puses, citi dalībnieki, iespējams, varēs ieviest viedos līgumus.

Enterprise Ethereum kaudze piedāvā arī uzņēmuma Ethereum privāto blokķēdi ar privātiem darījumiem. Tomēr kaudzē ir dažādi privātuma līmeņi. Parasti tie ietver mezglu savienojamības atļauju piešķiršanu, privātu darījumu glabāšanu, ziņojumu pārsūtīšanu, citu redzēšanas kontroli, dalības atļaujas utt.

Tas ietver arī kriptogrāfisku šifrēšanu darījumu datu aizsardzībai.

Mezgli

Ieviešot uzņēmuma Ethereum kaudzīti, jums jāievēro daži standarti vai noteikumi. Pārbaudiet dažus no šiem noteikumiem uzņēmuma Ethereum privātajai blokķēdei.

Uzņēmuma Ethereum kaudzes ieviešanai jau pašā sākumā ir jānorāda to vienaudžu saraksts, kuri darbotos kā mezgli.

Visam uzņēmuma Ethereum blokķēdei jāpiedāvā spēja iespējot un atspējot vienādranga savienojumus.

Turklāt tam ir arī jānorāda, kuri mezgli var pievienoties tīklam baltajā sarakstā. Tāpat viņiem ir jābūt to mezglu melnajam sarakstam, kuri nevar iekļūt uzņēmuma Ethereum kaudzē.

Izmantojot interfeisu, jūs pat varat norādīt konkrētus baltā saraksta mezglus. Piemēram, tas var būt vieds līguma darījums vai API izmantošana. Turklāt tas pats noteikums attiecas arī uz melno sarakstu. Tātad, izmantojot saskarni, varēsiet norādīt baltā un melnā saraksta mezglus.

Tomēr jebkuram uzņēmuma Ethereum kaudzei vienmēr jāpiedāvā veids, kā sertificēt visus tīkla mezglus. Tas galvenokārt notiek drošības un privātuma apsvērumu dēļ.

Mezglu identitāšu sertificēšana

Kā jūs sertificējat mezglu? Jūs varat saglabāt īpašu viedo līgumu par mezglu iekļaušanu baltajā sarakstā. Tas pats attiecas arī uz mezglu iekļaušanu melnajā sarakstā. Turklāt jūs varat saglabāt vēl vienu viedo līgumu tiem melnajā sarakstā iekļautajiem.

Kā dalības maksu jūs varat iespējot noteiktas izmaksas, piemēram, gāzes daudzumu, lai ievadītu uzņēmuma Ethereum privāto blokķēdi. Tomēr tas nav obligāti. Baltajam sarakstam un melnajam sarakstam vajadzētu rīkoties.

Uzņēmuma Ethereum privātā blokķēde piedāvā arī īpašu mehānismu, lai noteiktu mezglu kopu, kas veic noteiktu darbu.

Dalībnieki

Enterprise Ethereum kaudzes ieviešanai jau pašā sākumā ir jānorāda to vienaudžu saraksts, kuri var iesniegt darījumus. Jo, runājot par uzņēmējdarbību, ne visi varēs veikt darījumus tīklā.

Tas ievēro tos pašus noteikumus mezgliem, kur tas ierobežoja tikai piekļuvi. Bet, tiklīdz mezgli atrodas tīkla sistēmā, būtu daži cilvēki, kuriem būtu lielāka piekļuve darījumiem.

Turklāt tam ir arī jānorāda, kuriem dalībniekiem baltajā sarakstā var būt piekļuve darījumiem. Tāpat viņiem ir jābūt to mezglu melnajam sarakstam, kuriem nav piekļuves darījumiem.

Izmantojot interfeisu, jūs pat varat norādīt konkrētus baltā saraksta mezglus. Piemēram, tas var būt vieds līguma darījums vai API izmantošana. Turklāt tas pats noteikums attiecas arī uz melno sarakstu. Tātad, izmantojot saskarni, varēsiet norādīt baltā un melnā saraksta mezglus.

Tomēr ir liela atšķirība. Ja dalībnieks vēlas palikt anonīms tīklā, uzņēmuma Ethereum dalībnieki to atbalstīs. Tomēr darījumu atļauju līmenim ir arī savi noteikumi. Tātad dalībnieks faktiski var veikt trīs veidu pārejas –

 • Izmantojiet gudru līgumu.
 • Izsauciet funkciju viedā līguma veida maiņai.
 • Vienkārši veiciet vienkāršas vērtības pārejas.

Ethereum konti

Ir noteikti Ethereum konti, kas jums arī jāuztur! Tātad, par to Enterprise Ethereum privātā blokķēde sniedz balto sarakstu, lai tos uzturētu. Tomēr tas viss būs atkarīgs no tā, vai jūsu uzņēmuma lietošanas gadījumos jums ir nepieciešami Ethereum konti.

Ja vēlaties to ieviest, jums tas jādara, izmantojot interfeisu, piemēram, izmantojot API vai viedo līgumu.

 • Integrācijas un izvietošanas rīku apakšslānis

Integrācijas bibliotēkas

Uzņēmuma Ethereum privātā blokķēde piedāvās integrācijas bibliotēkas. Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu ērtāku mijiedarbību, izmantojot dažādus valodu iesējumus.

Turklāt tam ir dažas integrācijas bibliotēkas, piemēram, REST API, [protokolu buferi], [Nethereum], [web3.js] un [web3j].

Uzņēmumu vadības sistēmas

Lai nodrošinātu pilnīgu uzņēmuma vadības sistēmas integrēšanu, ir noteiktas uzņēmumam gatavas iespējas. Turklāt šīs ir dažas izplatītas metodes, bibliotēkas, API utt.

Tas nav vienīgais risinājums uzņēmumiem Ethereum privātajā blokķēdē. Patiesībā visas šīs iespējas ietver spēju –

 • Izvietojiet, izmantojot uzņēmuma konfigurācijas sistēmu un attālās programmatūras izvietošanas sistēmas.
 • Palīdziet mainīt izvietotā tīkla konfigurācijas.
 • Revidējiet izvietotā Ethereum tīkla konfigurācijas.

Pārvaldības sistēma papildus pievieno uzņēmumam gatavu programmatūras kļūdu ziņošanas sistēmu, lai ātri novērstu visas sistēmas kļūdas. Tie galvenokārt ietver:

 • Veiciet programmatūras bojājumu reģistrēšanu.
 • Ģenerējiet notikumus, lai pārvaldītu visas programmatūras kļūdas.
 • Pieņemiet visas vadības sistēmas diagnostikas komandas un veiciet analīzi.

Dažādas vadības sistēmas

Ja vēlaties, varat integrēt uzņēmumam piemērotu veiktspējas pārvaldības sistēmu. Turklāt iegūstiet sev visu atbilstošo veiktspējas pārvaldības metriku, lai jūs varētu salīdzināt savu sistēmu ar standartu un uzzināt, kā tā faktiski darbojas.

Tā ir labākā veiktspējas pārvaldības sistēmas daļa. Tātad, ja redzat, ka jūsu sistēma nedarbojas, kā jums vajadzētu, uzņēmuma Ethereum dalībnieki palīdzētu jums to atrisināt.

Vēl viens brīnišķīgs rīks ir drošības vadības sistēma. Turklāt drošības pārvaldības sistēma reģistrē katru notikumu un tīkla trafiku, lai jūs varētu uzreiz uzzināt par visiem drošības pārkāpumiem.

Tomēr, lai sekotu visai tīkla vēsturiskajai informācijai, jums būs nepieciešamas arī vēsturisko datu analīzes iespējas. Jebkurā gadījumā rodas kļūda, kurā varat vienkārši analizēt tīkla vēsturi un redzēt, kas izraisīja problēmu. Turklāt tas arī palīdzētu jums uzlabot savu tīklu nākotnē.

Tomēr jūs varētu saņemt atbalstu citām pārvaldības sistēmām, piemēram, Application Service Management (ASM), tīmekļa uzņēmumu pārvaldībai (WBEM) un Common Management Information Protocol (CMIP).

 • Klientu interfeisu apakšslānis

JSON-RPC

Tas ir viegls zvanu protokols, kurā kā datu formātu tiek izmantots JSON. Turklāt ir noteikta specifika vairākām datu struktūrām, kā arī to apstrāde. Šeit JSON nozīmē JavaScript Object Notation, kas ir viegls datu apmaiņas formāts.

Turklāt tā ir neatkarīga no valodas, kas nozīmē, ka jūs varat viegli lasīt un rakstīt, izmantojot šo datu apmaiņas formātu.

Tomēr JSON-RPC API galvenokārt izmanto, lai decentralizēto lietojumprogrammu saistītu ar Ethereum klientiem uzņēmuma Ethereum privātajā blokķēdē..

Starpķēdes

Tā kā ir daudz bloku ķēdes izvietošanas veidu, izmantojot dažādas grāmatas un protokolus, starp ķēdes starpnieki ir nepieciešami, ja vēlaties atļaut mijiedarbību bloku ķēdes tīklos. Turklāt, ja citi uzņēmuma risinājumi piedāvā mērogojamību un privātumu, ķēdes varētu būt 2. slānī, kur tā var sazināties ar sabiedrību Ethereum un izbaudīt visas priekšrocības.

Tātad, vislabāk ir ieviest starpķēdes ieviešanu, lai jūs varētu viegli izmantot publiskās blokķēdes iespējas.

Orākuls

Ir daudz gadījumu, kad viedajiem līgumiem būtu jāiegūst reālas informācijas informācija, lai to izpildītu. Bet kā to dabūs? Nu, šeit nāk orākuli, lai glābtu dienu. Patiesībā Oracle pārvar plaisu starp iekšējo tīklu un ārpasauli.

Tātad, izmantojot orākulus, viedie līgumi informācijas vākšanai galvenokārt sazinās ar reālo pasauli.

3. Privātuma un mērogošanas slānis

Šis ir uzņēmuma Ethereum arhitektūras trešais galvenais slānis. Tam ir arī divi apakšslāņi. Viņi ir –

 • Privātuma apakšslānis
 • Mērogošanas apakšslānis

Pārbaudīsim, kā šie apakšslāņi faktiski darbojas!

 • Privātuma apakšslānis

Privātums šajā ziņā nozīmē spēju saglabāt informācijas konfidencialitāti, veicot darījumus ar citu vai vairākām personām. Turklāt tas arī dos jums iespēju izvēlēties, kādus datus atklāt, kamēr veicat darījumus ar citu personu.

Enterprise Ethereum risinājumi piedāvātu privātu darījumu iespēju, tāpat kā citi uzņēmuma bloku ķēdes risinājumi. Turklāt jūs varat sasniegt privātumu dažādos līmeņos, piemēram, savienojuma atļaujas vai lietotāja līmeņa atļaujas. Īsāk sakot, jūs varēsiet kontrolēt, kas var redzēt šos privātos darījumus, pat ja viņi nepiedalījās pašā darījumā.

Ķēdē

Uzņēmuma Ethereum risinājumos ir daudz privātuma un drošības ķēdes paņēmienu. Turklāt tie ietver drošības paņēmienus, piemēram, diapazona pārbaudi, gredzena parakstu vai ZK-SNARKS. Parasti tas viss padara privāto darījumu bezšuvju bez problēmām.

Ārpus ķēdes

Uzņēmumā integrēta uzticama skaitļošana ārpus ķēdes Ethereum risinājums darbojas kā ārpusķēdes apstrādes vienība. Turklāt tas palīdz efektīvi un droši apstrādāt visus viedos līgumus un darījumus, saglabājot nepieciešamo mērogojamību. Tomēr nav nekādu drošības pārkāpumu iespēju.

Tātad, izmantojot uzņēmuma Ethereum risinājumus, jūs varat veikt darījumus ārpus ķēdes ar lielāku privātumu un nulles uzticēšanās jautājumiem.

Privāti darījumi

Daudziem uzņēmuma Ethereum risinājumu lietotājiem ir jāatbilst visiem privātuma juridiskajiem aspektiem. Tātad viss krāpnieciskais, kas notiek tīklā, būtu pakļauts likuma radaram. Tātad, izmantojot tīklu, nav juridisku problēmu.

Ja kāds ir izdarījis kaut ko kaitīgu vai pretrunā ar noteikumiem, tad varat vērsties pēc likuma, lai lūgtu palīdzību. Piemēram, visām Eiropas Savienības bankām būtu jāievēro Eiropas Savienības pārskatītā Maksājumu pakalpojumu direktīva, ja tās vēlas piedāvāt maksājumu pakalpojumus, izmantojot tīklu..

Turklāt, ja viņi vēlas piedāvāt personiskās informācijas glabāšanu, viņiem jāatbilst Vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem. Jebkuram uzņēmuma Ethereum lietotājam, nosūtot darījumu, izmantojot funkciju JSON-RPC API, funkcijai jāizsauc nodoms.

Turklāt parametrs galvenokārt norāda, kāda veida darījums tas ir izpildlaika laikā. Privātajā kanālā galvenokārt ir divu veidu darījumi:

 • Neierobežoti privāti darījumi
 • Ierobežoti privātie darījumi

Parasti darījumu datiem galvenokārt ir divas daļas – kravas dati un metadati. Derīgās kravas dati faktiski ir darījumu saturs. No otras puses, metadati ir informācija, kas nepieciešama jebkura darījuma pareizai izpildei.

Tomēr visos uzņēmuma Ethereum risinājumos visiem privātajiem darījumiem jāatbalsta šīs metodes:

Darījums, kura laikā kravas dati tiks nosūtīti dalībniekiem. Tātad dalībnieki varēja tieši izlasīt saturu. Tāpēc tas padara to par ierobežojošu privātu darījumu.

Otrajā kravas dati tiks pārsūtīti visiem iesaistītā tīkla dalībniekiem. Tomēr tikai tiešie dalībnieki var izlasīt informāciju. Tādēļ šāda veida darījumi ir neierobežoti privāti darījumi.

Ierobežoto privāto darījumu raksturojums

Visi uzņēmuma Ethereum risinājumi piedāvātu marķēšanas paņēmienu, lai uzturētu drošus kravas datus. Tas varētu nozīmēt kriptogrāfisko šifrēšanu, jo neviens cits kā dalībnieki nevarēs redzēt parametrus.

Tas arī atbalsta maskēšanas iespēju lietderīgās slodzes datiem arī darījuma laikā. Daudzas reizes tranzīta laikā ir milzīgas drošības problēmas. Daudzi uzņēmumi aizmirst par papildu drošību šiem mirkļiem. Tomēr uzņēmuma Ethereum risinājumi to ieguva.

Visiem darījuma metadatiem būtu arī maskēšanas iespējas, galvenokārt izmantojot to pašu kriptogrāfisko metodi, piemēram, lietderīgās slodzes datus. Tāpat darījuma laikā tas nāk arī ar vērtspapīriem.

Visi mezgli, kas pārsūtīs darījumu, bet faktiski tajā nepiedalās, nevar uzglabāt darījuma lietderīgās slodzes datus kopā ar metadatiem. Ja kaut kas tāds notiks, visi sliktie spēlētāji saskarsies ar juridiskām problēmām.

Lai veiktu ierobežotu darījumu, JSON-RPC parametrs jums jāiestata kā ierobežots.

Tātad jebkurā gadījumā, kā redzat, nevienai citai pusei, izņemot darījumu lietotājus, nebūs piekļuves. Tādējādi citi lietotāji nevarēs redzēt adreses sarakstu, nosūtītāju vai darījuma summu.

Valsts viedajiem līgumiem ir ierobežota pušu apakškopa, ja ir iesaistītas vairākas puses. Tomēr, tā kā saraksts tiek attiecīgi sinhronizēts un notariāli apstiprināts, tas var attiekties arī uz datiem valsts viedajos līgumos.

Neierobežoto privāto darījumu raksturojums

Tas darbojas līdzīgi kā ierobežotais darījums. Tomēr šajā gadījumā viss darbs tiek veikts neierobežotā darījuma lietderīgās slodzes un metadatu glabāšanā, kas nozīmē, ka tas atbalsta arī kriptogrāfisko šifrēšanu.

Tas arī atbalsta maskēšanas iespēju lietderīgās slodzes datiem arī darījuma laikā. Daudzas reizes tranzīta laikā ir milzīgas drošības problēmas. Turklāt daudzi uzņēmumi aizmirst par papildu drošību šiem mirkļiem. Tomēr uzņēmuma Ethereum risinājumi to ieguva.

Visiem darījuma metadatiem būtu arī maskēšanas iespējas, galvenokārt izmantojot to pašu kriptogrāfisko metodi, piemēram, lietderīgās slodzes datus. Līdzīgi tas nāk ar vērtspapīriem arī neierobežota darījuma laikā.

Visi mezgli, kas pārsūtīs darījumu, bet faktiski tajā nepiedalās, nevar uzglabāt darījuma lietderīgās slodzes datus kopā ar metadatiem. Ja kaut kas tāds notiks, visi sliktie spēlētāji saskarsies ar juridiskām problēmām.

Lai veiktu ierobežoto darījumu, JSON-RPC parametrs ir jāiestata kā neierobežots.

Tomēr ir nedaudz izmaiņu. Šajā gadījumā lietderīgās slodzes dati uz visiem mezgliem nonāk šifrēšanas formātā. Tātad, ja nepieciešams, tīkls var rekonstruēt informāciju, kas ņem daļu no visiem citiem tīkla mezgliem.

Turklāt jebkuram matemātiskam darījumam būtu nepieciešama validācija, izmantojot nulles zināšanas. Šī ir galvenā atšķirība starp neierobežotiem un ierobežotiem darījumiem. Turklāt jebkuram apstiprināšanas mezglam būtu jāpiedalās nulles zināšanu pieejā.

Būtībā nulles zināšanām būtu nepieciešama slepenā adrese, pareizais paraksts un sajaukšana, lai pārliecinātos, ka dati ir šifrēti. Tomēr šī pieeja padara neiespējamu iekļūt sistēmā. Tātad tas joprojām piedāvā drošību.

Citas funkcijas

Visiem uzņēmuma Ethereum risinājumiem būtu iespēja iestatīt parametrus neierobežotā privātā darījumā. Turklāt tas arī nodrošina, lai dalībnieki panāktu vienprātību par saviem privātajiem darījumiem.

Izņemot šo, tā arī pilnvaro piedāvāt atsevišķu atļauju, ja:

 • Vieda līguma ieviešana.
 • Viedā līguma stāvokļa maiņa.
 • Izpildiet vienkāršu vērtības darījumu.

 • Mērogošanas apakšslānis

Jebkuram uzņēmumam būtu pieprasījums apstrādāt lielāku darījumu līmeni un veikt smagus skaitļošanas uzdevumus. Tomēr tas prasa daudz mērogošanu, vai tas neizdodas? Tāpēc ir dažādas metodes, kā palielināt darījumu līmeni, neietekmējot tīklu sliktā veidā.

Galvenokārt ir divu veidu mērogošana ķēdē un ārpus ķēdes. Apskatīsim, kādi tie ir –

Ķēdē

Ķēdes mērogošana galvenokārt notiek uzņēmuma Ethereum arhitektūras 1. slānī. Tas nozīmē, ka tas maina Ethereum protokolu, lai tas labāk atbilstu darījumu vajadzībām.

Ārpus ķēdes

Ārējā ķēdes mērogošana notiek uzņēmuma Ethereum risinājumu arhitektūras kaudzes 2. slānī. Tomēr šajā gadījumā tas nemaina Ethereum protokolu, lai apstrādātu vairāk darījumu.

Triks šeit ir uzlabot ķēdes mērogošanu, izmantojot gan 1., gan 2. slāņa protokolus, lai sasniegtu optimālu darījumu līmeni.

Ārpus ķēdes aprēķiniet

Ārējā ķēdes mērogošana faktiski uzņemas daļu ķēdes mērogošanas skaitļošanas sloga. Turklāt, ja ķēdē ir pārāk daudz pieprasījumu, ir grūti tikt galā ar tik lielu skaitļošanas spiedienu. Tomēr ārpusķēdes skaitļošana galvenokārt ietaupa dienu.

Tātad visiem uzņēmuma Ethereum risinājumiem jāatbalsta viedo līgumu un darījumu apstrāde ārpus ķēdes.

Izrāde

Šeit sniegums galvenokārt attiecas uz blokķēdes tīkla vispārējo veiktspēju. Ideālā gadījumā, pat ja tīkla izmantošana palielinās, veiktspēja nemazinās. Tomēr daudzi uzņēmuma bloku ķēdes risinājumi nevar dot šo solījumu.

Tomēr uzņēmuma Ethereum alianses locekļi vienmēr apsola, ka viņi var turpināt sniegt tādu pašu sniegumu, pat ja slogs pieaug.

Turklāt uzņēmuma Ethereum alianses locekļiem ir sertifikācijas programma un jāatzīmē, cik daudz uzņēmumam patiesībā nepieciešams.

4. Galvenais blokķēdes slānis

Tālāk nāk kodols blockchain slānis, kas nāk ar trim apakšslāņiem. Turklāt visi šie slāņi ir atbildīgi par uzglabāšanu, vienprātību un īpašu funkciju izpildi tīklā. Šie ir –

 • Krātuves un virsgrāmatu apakšslānis
 • Izpildes apakšslānis
 • Vienprātības apakšslānis

Apskatīsim, kā šie patiešām darbojas kopā un veido uzņēmuma Ethereum arhitektūru.

 • Krātuves un virsgrāmatu apakšslānis

Visi uzņēmuma Ethereum risinājumi piedāvā datu glabāšanas pakalpojumus publiskā Ethereum klienta darbībai. Tomēr jūs varat saņemt papildu krātuves iespēju galvenokārt ķēdes aprēķiniem.

Piemēram, daudzi uzņēmuma Ethereum risinājumi lokāli glabā Oracle iegūtās kešatmiņas vai glabā citu informāciju, kas attiecas uz sistēmas protokoliem. Citos gadījumos tie varētu pārsniegt šīs specifikācijas.

Ja kāds Ethereum risinājums atbalsta vairākus tīklus, tas piedāvā datu glabāšanu privātiem darījumiem vairākos tīklos. Turklāt jebkuram viedajam līgumam, kas darbojas privātajā tīklā, ir jābūt piekļuvei citiem privātiem valsts līgumiem. Tomēr jums noteikti vajadzētu būt šī līguma dalībniekam.

Tādējādi ikviens, kas darbojas privātajā tīklā, nevarētu piekļūt citiem viedajiem līgumiem, kas darbojas šajā tīklā, ja viņš / viņa nav tā daļa. Turklāt visi uzņēmuma Ethereum risinājumi piedāvā pārredzamu un nevainojamu krātuvi viedajiem privātajiem līgumiem, kuriem jāuzglabā dokumentācija. Turklāt šis process atbrīvojas no ārpus ķēdes esošo failu glabāšanas papildinājumiem.

Patiesībā visām glabāšanas iespējām ir saistīts augstāks kriptogrāfijas līmenis. Tātad, ikvienam, kurš glabā jebkāda veida informāciju, izmantojot viedos līgumus, būtu autentificēta šifrēšana ar papildu datu algoritmu, kas viņus aizsargā.

Mums jāsaka, ka ne katrai Ethereum ieviešanai būtu līdzīga arhitektūra. Tāpēc jebkuram pakalpojumu sniedzējam varētu būt iespēja piedāvāt vairāk API krātuvēm. Tas galvenokārt būs atkarīgs no jūsu organizatoriskajām vajadzībām.

Galīgums

Jūs jau tagad zināt, ka galīgums ir viena no galvenajām Ethereum uzņēmuma pievilcīgajām iezīmēm. Lai sasniegtu galīgumu, dažreiz arhitektūra izmanto deterministisku vienprātības protokolu.

Turklāt šeit darījumi tiek pabeigti pēc noteikta notikuma vai intervāla. Piemēram, noteikts skaits bloku, kas izveidoti pēc darījuma iekļaušanas blokā vai pēc noteikta perioda.

 • Izpildes apakšslānis

Šajā apakšslānī Ethereum piedāvā viedu līgumu izpildes vidi. Turklāt tas ir līdzīgs publiskajam EVM (Ethereum Virtual Machine). Tomēr viņi arī ievieš paplašinājumus ārpus publiskās EVM vides. Tā kā tagad videi ir privāts kanāls, vislabāk ir pārliecināties, ka EVM pilnībā spēj ar to rīkoties.

Vēl viens lielisks faktors ir spēja sinhronizēt publiskos stāvokļus, pamatojoties uz publiskajiem Ethereum mezgliem. Tas patiesi paver jaunas iespējas arī privātajam uzņēmumam Ethereum sadarboties ar sabiedrisko.

Turklāt tā atbalsta virkni krātuvju, kā arī iepriekš sastādīto līgumu sastādīšanu un izpildi. Patiesībā uzticama skaitļošana nodrošinās, ka tikai pilnvaroti lietotāji var izmantot viedo līgumu noteikta konsorcija tīkla izpildes vidē.

Tātad, daudzi uzņēmuma Ethereum ieviešanas veidi arī piedāvās šo funkciju. Lai padarītu to drošāku, visu uzticamo skaitļošanas datu aizsardzībai tiktu izmantoti vairāki šifrēšanas procesi. Tomēr konsorcija tīklā varēsiet konfigurēt daudzus savienojumus.

Kas ir Ethereum virtuālā mašīna?

Nu, mazliet parunājiet par to, kas patiesībā ir Ethereum Virtual Machine. Ja jūs nezināt, kas tas jau ir, tad vislabāk ir panākt no šejienes.

Praktiski Ethereum ir viena veida programmējams blokķēdes tīkls. Tomēr tā vietā, lai lietotājiem piešķirtu dažas iepriekš definētas darbības, tā piedāvā brīvību izveidot pašiem savas sarežģītās darbības. Tādā veidā tas darbojas kā galvenā bloku ķēdes platforma daudzām decentralizētām lietojumprogrammām. Turklāt tas parasti neaprobežojas tikai ar kriptonauda.

Patiesībā Ethereum ir šaura izpratne par dažiem protokolu uzvalkiem, kas veido visu tīkla vidi. Visā tā centrā atrodas Ethereum virtuālā mašīna. Šī mašīna var izpildīt patvaļīgas algoritmiskas sarežģītības kodus.

Turklāt, izmantojot EVM, jebkurš izstrādātājs var palaist lietojumprogrammas, izmantojot draudzīgas programmēšanas valodas, piemēram, Python vai JavaScript.

Tā kā Ethereum ir vienādranga tīkla protokols, daudzi mezgli atjaunina tīkla datu bāzi. Rezultātā visi mezgli izmanto to pašu instrukciju EVM, lai izpildītu šos mērķus.

Galvenais elements

Ethereum virtuālā mašīna patiešām ir svarīga Ethereum arhitektūras sastāvdaļa. Tas notiek tāpēc, ka tas apstrādā visu tīkla iekšējo stāvokli un aprēķinus. Turklāt mašīna apstrādā arī daudzu kontu informāciju, piemēram, atlikumus, adreses, bloķēšanas informāciju un gāzes cenas.

Turklāt, lai veiktu veiksmīgu darījumu, tai vienmēr ir jāseko daudzu elementu statusam. Patiesībā tas ir ļoti svarīgi, jo šo elementu stāvoklis galvenokārt izlemj, kā blokķēde darbosies zem spiediena.

Un tāpēc publisko Ethereum dažreiz sauc par valsts mašīnu. Tomēr, kā redzat, EVM izmantošana ir ļoti svarīga arī uzņēmumam Ethereum, jo ​​tā ir tīkla darījumu sirds un dvēsele.

Tā kā tas spēj izsekot tīkla komponentu stāvokļiem, tas ir jāintegrē arī uzņēmuma Ethereum arhitektūrā. Tomēr, tā kā uzņēmuma Ethereum arhitektūras raksturs ir nedaudz atšķirīgs no publiskā, tam jābūt funkcionālākam.

Turklāt papildu funkcijas palīdzētu EVM saglabāt uzticību darījumu privātumam. Īsāk sakot, EVM ir jābūt Core blokķēdes slānī, lai viss noritētu nevainojami.

 • Vienprātības apakšslānis

Tas ir pēdējais blokķēdes galvenā slāņa apakšslānis, un tas nodarbojas ar tīkla vienprātības protokoliem. Pirmās izmaiņas, ko redzēsiet šeit, ir vairāku vienprātības algoritmu izmantošana. Patiesībā publiskais Ethereum faktiski izmanto tikai Proof of Work algoritmu. Tomēr tas nav piemērots uzņēmumiem. Tāpēc viņi ieviesa citus algoritmus.

Faktiski blakusķēdes atbalsta arī vairāku konsensu izmantošanu. Lai viss būtu vienkāršāk, primārās konfigurācijas fāzē varat norādīt, kādi vienprātības algoritmi darbosies privātajā blokā, publiskajā blokķēdē un blakusķēdē.

Tomēr viss joprojām ir procesā, tāpēc šobrīd nekas netiek noteikts. Turklāt tas lēnām pārtrauks darba pierādījumu un aizstās to ar citām metodēm, piemēram, likmju pierādīšanu, bizantiešu vainas toleranci utt..

5. Tīkla slānis

Tas ir pēdējais uzņēmuma Ethereum arhitektūras slānis. Šajā slānī ir tikai viens apakšslānis, ko sauc par tīkla protokola apakšslāni. Būtībā tīkla slānī būtu vienādranga tīkla protokols, kas lietotājiem ļaus sazināties savā starpā. Pašlaik viņiem ir DEVp2p protokols, bet nākotnē viņi pievienotu papildu P2P protokolus, lai piedāvātu augstākus drošības pasākumus.

Tīkla protokola apakšslānis

Šie protokoli nosaka, kā mezgli sazināsies savā starpā jaunajos privātajos kanālos. Katram tīkla mezglam būtu nepieciešama identifikācija, un tas izmantos Ethereum enode URL formātu, lai tiktu reklamēts uzņēmuma Ethereum arhitektūrā.

Turklāt ziņojumapmaiņai tā izmanto DEVp2p Wire Protocol, kas izveido sakaru kanālu starp mezgliem. Turklāt kanāls tiek paslēpts no jebkura iejaukšanās, izmantojot augsta slāņa protokolu. Šos augsta slāņa protokolus sauc par spēju protokoliem.

Piemēram, Ethreum Wire Protocol palīdzēs apmainīties ar darījumiem un bloķēt informāciju divos vienaudžu lietotājos, kuri veic darījumus. Tomēr viņi var pievienot vairāk protokolu uzņēmuma Ethereum arhitektūrā, lai paplašinātu funkciju, lai labāk pielāgotos organizācijām.

Gadījumā, ja tīklā notiek daudz punktu un punktu sakaru, jebkurš privāts mezgls varētu nosūtīt savu darījumu datu informāciju vairākiem privātiem mezgliem vienlaikus.

Privāto darījumu datu pārsūtīšana

Patiesībā, ja privātā viedlīgumā ir vairākas personas, nebūs jāsazinās ar viņiem visiem atsevišķi un tieši. Uzņēmumu gadījumā tas ir diezgan nepraktiski. It īpaši, ja tīklā ir liels mezglu skaits.

Daži izplatīti mezgli šajā sakarā varēs pārredzami sinhronizēt privātos darījumus uzņēmuma Ethereum arhitektūrā. Tādējādi, izmantojot to pašu tehniku, visi privātie viedie līgumi var sinhronizēt bez jebkādām problēmām.

5. nodaļa: Kādi ir iespējamie uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi?

Uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi

 • Bankas un finanses

Tas attiecas uz banku nozarēm. Patiesībā pieejamības, uzticamības un noturības piedāvājuma izmaksas ir diezgan augstas, jo tām ir jācīnās ar aprīkojuma kļūmēm un uzbrukumiem. Iedomājieties tikai scenāriju, kurā valstu centrālo banku serveri samazinājās. Tā rezultātā valsts kopējā maksājumu ieskaita sistēma ievērojami izgāzīsies.

Turklāt ir arī lielas korporācijas, kas katru gadu kiberdrošībai tērē gandrīz 200 miljonus ASV dolāru. No otras puses, ir saskaņošanas maksājumi (balansēšana starp dažādiem kontu kopumiem), kas arī ir neefektīvi un bizantiski.

Tātad, ne viss notiek diezgan gludi, kā mēs gaidījām. Pirms maksājuma pabeigšanas pat viens darījums varētu veikt vairākus darījumus. Patiesībā viss slogs, kas saistīts ar visa uzturēšanu, gulstas uz bankām.

Tomēr uzņēmuma Ethereum izmantošanas gadījumi var glābt banku sistēmu kā spīdošu bruņinieku, kāda tā ir. Ja banku sistēma darbotos decentralizētā vidē, piemēram, uzņēmumā Ethereum, tad nebūtu neveiksmes. Turklāt tam nebūs nozīmes pat tad, ja ir kāds no vairākiem servera traucējumiem; banka var turpināt veikt maksājumus bez jebkādām problēmām.

Turklāt šādā veidā bankas var viegli pārskaitīt tieši, kas samazina berzi, un nav iespēju dubultot tēriņus. Izmantojot virsgrāmatu, viņi var arī saņemt normatīvo pārskatu. Tātad krāpniecisku darbību gadījumā viņi var ātri atrast patiesību.

 • Piegādes ķēde

Mūsdienās globālajām piegādes ķēdēm ir jāatbalsta viss, sākot no pārtikas un dzērieniem līdz pat patēriņa precēm. Tomēr visu to uzturēšanai vajadzīgā infrastruktūra ir daudz jāpielāgo. Turklāt šie kanāli ir vairāk vai mazāk neefektīvi, ekspluatējoši un pat slikti izsekoti.

Tā rezultātā daudzi patērētāji, ļaujot uzņēmumiem saskarties ar lielām grūtībām, sastāda gandrīz pusi no tam nepieciešamo izmaksu. Saskaņā ar neseno pētījumu, vairāk nekā 20% no visām jūras veltēm apzīmēti ASV, ir nepareizi marķēti.

Daudziem citiem patēriņa produktiem piegādes ķēdes pārvaldībā ir arī grūtības nelegālas personas ekspluatācijas dēļ. Cits jautājums ir viltoti izstrādājumi, kas ne tikai kaitē patērētājiem, bet arī samazina zīmola vērtību.

Šajā situācijā uzņēmuma Ethereum darījuma virsgrāmata noteikti palīdzētu iziet no piegādes ķēdes. Turklāt, tā kā relatīvie lietotāji varētu redzēt katru mazo kustību dažādos posmos, tas būtu sprādziens. Tāpēc uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi ir izcili piegādes ķēdes pārvaldībā.

Izņemot šos izsekošanas produktus no avota līdz klientam, kā arī pilnveidojot izplatītājus, piegādātājus un mazumtirgotājus, ir tikai dažas no privilēģijām.

 • Enerģija

Vēja parki un saules baterijas izrādās labs enerģijas avots; tomēr šīs enerģijas uzkrāšana rada jaunu problēmu enerģijas tīklā. Parasti enerģijas tīkls tik daudz nespēj tikt galā ar visu šo enerģiju sadalījumu. Ļaujiet līdzi novērst bojājumus vai pārspriegumu. Tāpēc ļoti nepieciešama iespēja.

Pēdējo gadu laikā plašā vēja turbīnu un saules paneļu izmantošana dod lielisku iespēju izveidot izturīgu, transaktīvu un ilgtspējīgu elektrotīkla sistēmu. Tātad šajā gadījumā uz Enterprise Ethereum balstīta enerģijas piegādes sistēma radītu ilgtermiņa risinājumu gan patērētājiem, gan uzņēmumam.

Turklāt, ja viņi var ieviest enerģijas uzglabāšanu vietējā tirgū un tirdzniecību, tas samazinātu daudz izmaksu no komunālajiem maksājumiem. Turklāt tas ir lielisks veids, kā automatizēt norēķinu metodes un norēķinus. Tomēr viena no spilgtākajām iezīmēm ir nepārtraukta enerģijas plūsma, kas ir ārkārtīgi nepieciešama, un uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi tam ir ideāls risinājums.

 • Identitāte

Identitāte ir viens no būtiskākajiem mūsu dzīves aspektiem. Katrai valstij un ikvienam civilajam ir jābūt savai identifikācijai, lai varētu izmantot noteiktas iespējas. Ne tikai valdība, bet tā ir saistīta arī ar digitālo pasauli. Tomēr, tā kā daudziem uzņēmumiem vienlaikus ir jārisina vairākas identitātes, viņiem kļūst grūti piedāvāt labāku drošību.

Tā rezultātā visā pasaulē ir pārkāpumi, datu uzlaušana un identitātes zādzības. Turklāt šīs ir ārkārtīgi sliktas situācijas, kad vainīgais varētu veikt nelegālu darbu ar citas personas identitāti. Šī persona ne tikai saskarsies ar problēmām, bet arī vainīgo identitāte joprojām nav zināma.

Lai to risinātu, uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi var palīdzēt. Patiesībā sistēma pilnībā spēj apstrādāt digitālās identitātes pārvaldību un glabāšanu. Tas ne tikai piedāvā drošu virsgrāmatu sistēmu glabāšanai, bet arī pārveido valdības struktūru ar identifikāciju bez papīra.

Turklāt jūs varat arī padarīt šos portatīvos un izmantot to jebkurā nepieciešamajā vietā. Tas padara veidu ērtāku nekā identifikācija uz papīra.

 • Nekustamais īpašums

Pašlaik nekustamā īpašuma tirgi saskaras ar trim galvenajiem jautājumiem – zemāka likviditāte, darījumu izmaksas un nepieejamība. Īpaši augsto cenu dēļ turīgajiem ir iespēja baudīt nekustamā īpašuma priekšrocības, savukārt pārējām cilvēku grupām ir grūti tajos pat ieguldīt.

No otras puses, pat ja kāds mēģina ieguldīt nekustamajā īpašumā, lai paveiktu, ir vajadzīgi daudz starpnieku. Turklāt visi šie papīra dokumenti rada vienu neveiksmes punktu. Tāpēc daudzi patērētāji saskaras ar lēnu procesu, kad slikti spēlētāji mēģina viņus noplēst.

Tāpēc nekustamajam īpašumam ir nepieciešams uzņēmuma Ethereum risinājums, lai to palīdzētu. Enterprise Ethereum lietošanas gadījumi ir labi aprīkoti, lai tiktu galā ar visu šīs nozares slogu. Tas ne tikai atbrīvosies no starpnieka, bet arī palielinās likviditāti. Turklāt ar atbilstošu virsgrāmatas sistēmu izmaksas samazināsies, dodot iespēju vidusšķirai.

Ethereum atbalsta arī marķēšanu, tāpēc cilvēki var viegli pirkt un pārdot savus īpašumus virsgrāmatā, izmantojot žetonus.

 • Valdība

Valdībām tiek uzskaitīti atšķirīgi ekonomiskie standarti, kā arī pārliecināta patērētāju un pilsoņu uzticība. Ne tikai tam, bet arī valdībām ir jāuztur tirgus efektivitāte, infrastruktūra un uzņēmumi.

Tomēr, tā kā tie darbojas mantotajos tīklos, lietas joprojām ir diezgan novecojušas. Valdības vidū ir daudz sliktu spēlētāju, kuri izmanto šīs vecās sistēmas un tiek galā. Patiesībā pilsoņi zaudē ticību savai valdībai un pienācīgi neizpilda visas savas tiesības.

Tūlītējs visu šo problēmu risinājums būtu pilnīgi bez papīra. Valdībai bez papīra ir mazāk iespēju tikt ekspluatētai. Turklāt uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi noteikti var viņiem palīdzēt.

Efektīvāka tā var palīdzēt –

 • Apstrādāt vīzu pieteikumus
 • Licences atjaunošana
 • Rēķinu apmaksa
 • Papīra slodzes samazināšana
 • Atbrīvošanās no dublēšanās kļūdām
 • Mazāks dokumentu apstrādes laiks

Turklāt uz blockchain balstīta pilsoņa identitāte var palīdzēt ikvienam diezgan viegli noformēt portatīvās identitātes.

 • Starptautiskā tirdzniecība un preces

Straujas globalizācijas dēļ standarta tirdzniecības finansējums nespēj digitalizēt un standartizēt visas ierakstu izsekošanas sistēmas. Turklāt katrai apmaiņai ir savi unikāli noteikumi, sertifikācijas prasības un nosūtīšanas specifikācijas.

Turklāt viņiem visiem ir jābūt arī atbilstošai vadības sistēmai. Izņemot šo, daudzas pierobežas jurisdikcijas ir papīra formātā, un ir daudz iespēju viltotas dokumentācijas izmantošanai tirdzniecībā.

Tātad galu galā viena no pusēm nesaņem samaksu vai cita nesaņem gaidīto produktu.

Šajā gadījumā uzņēmums Ethereum lietošanas gadījumi var palīdzēt piedāvāt racionalizētu, drošu un elektronisku platformu tirdzniecības finansēšanai. Turklāt tas var iegūt visus spēlētājus zem vienas platformas un palīdzēt viņiem sazināties drošā līnijā. Maksājumu veikšana un sūtījumu piegādes sistēmas izsekošana ir divas labākās iespējas.

 • Veselības aprūpe

Daudzi jautājumi krasi nomāc veselības aprūpes pasauli. Tādi jautājumi kā datu glabātavas, dezinformācija, saziņas trūkums starp pakalpojumu sniedzēju, pacientiem, ārstiem un slimnīcām. Turklāt viltotu zāļu lietošana un nepatiesa pakāpe bieži liek apdraudēt pacientu dzīvi.

Tātad tam jābūt pienācīgam privātumam un saziņai visā veselības aprūpes arhitektūrā. Un šeit tiek parādīti uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi. Enterprise Ethereum var piedāvāt atļauju apmaiņai, kur pacienti var atklāt savu problēmu, nezaudējot privātumu.

Turklāt ar datu suverenitāti veselības aprūpe būtu ātrāka, labāka un rentablāka iespēja visiem. Tas var arī piedāvāt drošu virsgrāmatu medicīnisko datu glabāšanai, ne tikai pārkāpjot.

 • Mediji un izklaide

Digitālo priekšmetu un digitālās privātuma dublēšanās izklaides un mediju pasauli pilnībā nomoka. Pat ja persona dublē citas personas darbu, nav piemērota kanāla, lai radītājam un māksliniekam piešķirtu nopelnus.

Turklāt daudzi mākslinieki nesaņem samaksu, ko viņi strādā par nakti un dienu. Rezultātā pastāvīgi tiek pirātizētas nokautas, krāpšanās un studiju intelektuālie īpašumi.

Šajā gadījumā uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi var piedāvāt aizsardzību pret privātumu. Izmantojot viedos līgumus, tas var atbrīvot intelektuālā īpašuma tiesības, ja tās domā un novērš noplūdes no iepriekšējās puses; rezultātā nozarei būtu palielinājušies ieņēmumi, un mākslinieki iegūtu to, kas viņiem pienākas.

 • Sports

Lieki teikt, ka sports ir viens no pievilcīgākajiem pamudinājumiem visā pasaulē. Ne tikai izklaide, bet arī milzīga nozare ar miljardiem dolāru lieliem ieguldījumiem. Tomēr tradicionāli citas nozares ir sākušas digitalizēt; tomēr šķiet, ka šī nozare ir atpalikusi.

Ar neveiksmīgiem mačiem slikta sponsorēšanas neveiksmīga trenēšana var kaitēt potenciālajām komandām vai spēlētāju karjerai. Tomēr uzņēmums Ethereum ir lieliski spējīgs uzņemties šo brīnišķīgo nozari ar daudzām ienesīgām iezīmēm.

Parasti komandām, organizācijām un faniem ir daudz uzņēmuma Ethereum izmantošanas gadījumu. Piemēram, organizācija varētu izmantot Ethereum viedos līgumus, lai sponsorēšanas līgumu padarītu automatizētāku un lētāku.

Kā jūs jau zināt, uzņēmuma Ethereum arhitektūra ļauj tokenizēt; tas ir lieliski laika taupīšanas variants. Turklāt tas var piedāvāt daļējas komandas īpašumtiesības. Tas var arī palielināt ieņēmumus un uzlabot lojalitātes programmas.

 • Eļļa un gāze

Lai arī pasaule koncentrējas uz atjaunojamās enerģijas ražošanu, nafta un gāze joprojām ir degviela plašajam naftas produktu klāstam. Kaut arī gāze un nafta ir viena no visvairāk tirgotajām precēm, tomēr tīklam, kas to satur, trūkst pārredzamības un pienācīgas infrastruktūras.

Nav pareizas piegādes ķēdes pārvaldības, kas samazina ieņēmumu procesu. Turklāt tas rada šo ierobežoto resursu izšķērdēšanu.

Enterprise Ethereum izmantošanas gadījumi šajā sakarā var patiešām palīdzēt. Ja uzņēmumi izmanto Ethereum, lai izveidotu gāzes un naftas tirgu, tiktu samazinātas kopējās tirdzniecības sistēmas uzturēšanas, nodrošināšanas un atjaunināšanas izmaksas..

Nebūs arī citu saistīto darbu un kavējumu cilvēku kļūdu dēļ. Turklāt tagad lielie uzņēmumi var viegli veikt lielu darījumu ar privātiem līgumiem. Tātad konfidenciālu dokumentu apmaiņa un revīzija tīklā būtu stabils plus punkts.

 • Likums

Tā kā rakstveida līgumi sāka plaukt, mūsu sabiedrība ievēro stingrības, kas atbilst juridiskajam aspektam un līgumiskām vienošanām. Lai gan šī nozare ir attīstījusies lielākā mērā, tā tomēr izmanto pareizo metodi, kā padarīt līgumus mazāk laikietilpīgus.

Līguma izveide prasa pārāk daudz laika un naudas, nemaz nerunājot par dažu nepilnību atstāšanu, kuras sliktā puse var izmantot. Arī cilvēku kļūdas apgrūtina to meklēšanu, un tās turpina virzīties uz priekšu un atpakaļ.

Vairāk vai mazāk katrai juridiskajai aģentūrai ir jātiek galā ar parakstu, taču tai nav pienācīga tīkla to glabāšanai.

Tomēr uzņēmuma Ethereum lietošanas gadījumi ir pilnīgi piemēroti šiem jautājumiem. Tagad, kad tā piedāvā privātus kanālus, tīklā var uzglabāt parakstu un citu sensitīvu informāciju bez drošības pārkāpumiem.

Tas arī palīdzēs vieglāk un efektīvāk izveidot līgumus. Turklāt tas var arī automatizēt visu procesu, kas ietaupa daudz laika.

 • Apdrošināšana

Apdrošināšanas nozare saskaras arī ar citiem jautājumiem. Šī sadaļa diezgan daudz ietekmē mūsu ekonomiku, jo daudzi uzņēmumi ir saistīti ar šo nišu. Tomēr šī nozare saskaras ar krāpniecisku problēmu kopā ar laikietilpīgu dokumentu noformēšanas problēmu.

Ikvienam, kurš saņem apdrošināšanu, jāiesniedz daudz veidlapu un jāgaida ilgas stundas, pirms tās pat saņemat. No otras puses, nepieciešamības gadījumos tas prasa pārāk daudz laika arī apdrošināšanas atlīdzībām. Turklāt ļoti svarīgs ir arī revīzijas process, kas arī prasa daudz laika.

Enterprise Ethereum lietošanas gadījumi šeit var patiesi spīdēt. Izmantojot efektīvo privāto virsgrāmatu sistēmu, tā var atbrīvoties no nevajadzīgā papīra. Tas var arī pilnveidot autorēšanas procesu, kas paātrina apdrošināšanas atlīdzināšanas procesu.

Piemēram, uzņēmumam varētu būt gudra līgumu integrācija kā apdrošināšanas polise, un, tiklīdz katrs dokuments būs pierādīts, nauda automātiski tiks atbrīvota. Tātad vairs nav nekāda veida patērētāju ekspluatācijas.

6. nodaļa: Ethereum blokķēde kā pakalpojumu sniedzēji

Uzņēmuma Ethereum pārdevēji

1. Amazon

Amazon tīmekļa pakalpojumi ir vēl viena blokķēde kā pakalpojumu sniedzējs uzņēmumam Ethereum. Tomēr savā risinājumā viņi piedāvā AWS blockchain veidnes.

Šāda veida veidne jums palīdzēs, ja nezināt, kā sākt uzņēmuma Ethereum izvietošanu. Tātad, izmantojot Amazon Web Services, varat koncentrēties uz lietojumprogrammām, nevis uz tīkla iekšējo struktūru.

AWS Blockchain Templates iezīmes

 • Ātrāka izvietošana

Izmantojot AWS veidnes, jūs varat izvietot savu uzņēmumu Ethereum tikai aptuveni minūtes laikā. Turklāt tas ļauj ietaupīt milzīgu laiku un resursus.

 • Augstas kvalitātes opcijas

Ethereum risinājumam jūs iegūsiet vairākas veidnes ar dažādām funkciju kopām, no kurām izvēlēties. Jebkurā gadījumā rezultāti būs atšķirīgi, un jums vajadzētu izvēlēties to, kas atbilst jūsu nozarei.

 • Pārvaldības rīki

Katrai veidnei būs savi pārvaldības rīki. Turklāt, izmantojot šos, jūs varēsiet pārraudzīt savu tīklu iespējamo problēmu novēršanai. Ja tīklā ir kādas sliktas parādības, tas jūs nekavējoties brīdinās. Varat arī uzraudzīt citu mezglu darbību, lai tos kontrolētu.

 • Nav papildu izmaksu

Kā mēs visi zinām, uzņēmums Ethereum piedāvā jums nepieciešamās funkcijas, nevis piedāvā kopēju platformu. Tātad jūs maksāsiet tikai par tām funkcijām, kuras pieprasāt. Tāpēc jums nebūs jāuzņemas papildu izmaksu slogs.

2. Microsoft

Microsoft ir arī diezgan populārs kā blokķēde kā pakalpojumu sniedzējs. Turklāt ar ieslēgtu Microsoft Ethereum risinājumu Azura, jebkurā laikā varat sākt blokķēdes integrāciju.

Izņemot tikai Enterprise Ethereum risinājuma piedāvāšanu, tas dod arī stabilu etalonu, ar kuru strādāt. Turklāt, izmantojot šo, jūs varat veikt visu veidu korekcijas Microsoft Ethereum risinājumā. Tāpēc pielāgošana šeit nekad nebūtu problēma.

Kādas ir funkcijas?

 • Balss un SMS saskarne: Šīs funkcijas ir noderīgas daudzos gadījumos, īpaši piegādes ķēdes pārvaldībā vai produktu izsekošanā. Izmantojot papildu SMS un balss interfeisu, jūs varat viegli izsekot visām saražotajām precēm.
 • Lietu internets: Microsoft Ethereum vietnē Azure piedāvā arī lietiskā interneta integrāciju. Tas ļauj jums viegli un viegli izsekot visiem sūtījumiem un pat tīklā esošajiem dokumentiem.
 • ERP sistēmas: Vēl viena Microsoft Ethereum uz Azure funkcija, ko sauc par ERP sistēmu, ļaus jums pārvaldīt visus galvenos procesus. Turklāt tas arī palīdzēs mijiedarboties ar galvenajiem dalībniekiem.
 • Ātra ieviešana: Tas piedāvā arī ātru izvietošanu, lai jūs iestatītu tīklu īsā laikā.
 • Samazinātas izmaksas: Microsoft Ethereum vietnē Azure piedāvā zemas izvietošanas izmaksas. Turklāt tas ļauj daudziem uzņēmumiem iegūt blokķēdes risinājumu, viegli nemainot iepriekšējo tīkla sistēmu.

3. Akcentūra

Accenture ir liels blockchain entuziasts un tagad piedāvā arī blockchain kā pakalpojumu risinājumu. Tomēr viņiem ir atšķirīga pieeja šiem risinājumiem. Viņi galvenokārt koncentrējas uz konsultācijām; tomēr viņiem joprojām ir pieejami blokķēdes ieviešanas risinājumi. Apskatīsim, kādas priekšrocības viņiem ir veikalā.

Ko viņi piedāvā?

 • Taktikas analīze: Accenture piedāvā plašu kvalificētu profesionāļu izvēli, kuri var analizēt jūsu sektoru un palīdzēt izveidot perfektu blokķēdes taktiku. Atkarībā no jūsu budžeta un prasībām viņi var sagatavot pilnu ceļvedi, lai jūs varētu sākt.
 • Blockchain platformas piemērotība: Katrs uzņēmums ir unikāls, un viņiem ir jābūt dažādiem mērķtiecīgiem patērētājiem. Turklāt Accenture palīdzēs jums izvēlēties blokķēdes platformu lietojamības laukus. Tādā veidā jūs varat koncentrēties tikai uz mērķi, kas ļautu jums iegūt vairāk biznesa.
 • Papildu apmācība: Varbūt jūs esat jauns vai arī jūsu izstrādātāja komandai nav zināms blockchain jēdziens. Neuztraucieties ar Accenture augstākā līmeņa apmācību, kas jūs vai jūsu komandas locekļi īsā laikā būtu profesionāļi.
 • Izstrādes vide: Jums ir pieejama arī izstrādes vide. Turklāt jūs varat izmantot vidi un rīkus jaunu projektu izstrādei.
 • Blockchain risinājuma dizains un izpilde: Accenture jums izstrādās jūsu Enterprise Ethereum blokķēdes risinājumu. Viss, kas jums jādara, ir informēt viņus par jūsu īpašajām prasībām.

4. Kaleido

Kaleido šobrīd vada Enterprise Ethereum blokķēdi kā pakalpojumu sniedzēju sacīkstes. Sadarbībā ar ConsenSys viņi piedāvā labāko no labākajām SAAS operācijām blokķēdei. Saskaņā ar pakalpojumu sniedzēja teikto, no viņiem jūs saņemsiet mērogotu platformu ar papildu funkcijām un efektivitāti kopā ar veidņu formātiem.

Šīs uzņēmuma Ethereum veidnes palīdzētu īsā laikā sākt savu blokķēdes projektu.

Kādi ir Kaleido Blockchain Cloud ieguvumi?

 • Tūlītējie tīkli

Vai vēlaties sākt vai sākt sava uzņēmuma Ethereum projektu tūlīt? Nu, ar Kaleido jūs to varat viegli izdarīt. Turklāt jūsu tīkla iestatīšana un izvietošana prasa tikai minūti. Nemaz nerunājot, tas ļauj ietaupīt daudz naudas un laika.

 • Izvēles variants

Enterprise Ethereum platformā varat izvēlēties pievienot vairākas funkcijas. Tātad jūs neaprobežosieties tikai ar dažām izvēlētām funkcijām. Patiesībā Kaleido uzskata, ka katrs uzņēmums ir unikāls, un tāpēc viņiem ir jāparāda savas atšķirības pievilcīgā veidā.

Tāpēc viņi piegādās pielāgotu tīklu platformu, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma vajadzībām. Tātad visa Ethereum izvietošana būtu atšķirīga; šeit nav masveidā ražotu tehnoloģiju!

 • Lielāka stabilitāte

Protams, uzņēmumam jābūt lielākiem stabilitātes faktoriem, salīdzinot ar citiem. Tas ir tāpēc, ka viņiem katru dienu jārisina tik daudz sējumu. Tātad, Kaleido sola piedāvāt bezmaksas mērogošanas iespējas. Tas nozīmē, ka nebūs svarīgi, cik lietotāju tajā ir; tas nemazinās tā darbību.

 • Bagāts tirgus laukums

Izņemot augstas kvalitātes blokķēdes risinājumu piedāvāšanu, tajā ir arī bagāts tirgus. Tirgū jūs saņemsiet plug and play risinājumus, kurus varat viegli izmantot.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain Transformation? Apskatiet mūsu Blockchain Transformation playbook!

7. nodaļa: Reālas pasaules uzņēmumi, kas izmanto Enterprise Ethereum

 • Amalto

Amalto ir viena no vadošajām datu pārvaldības firmām, kas vēlas izmantot uzņēmuma blokķēdi, lai izstrādātu platformu, kas gāzes un naftas nozarē piedāvātu automatizēt pasūtījumus skaidrā naudā (biļetes)..

Pašlaik viņi tam izmanto savu ConsenSys Kaleido tehnoloģisko atbalstu, un viņi šim nolūkam izmantotu uzņēmumu Ethereum. Turklāt šo uzņēmumu sauc par Ondiflo, un tā pamatā būtu Teksasa, ASV.

Turklāt Ondiflo izmantos dažādus produktus, kas jau ir izgatavoti citu projektu laikā, piemēram, ConsenSys transporta vadības sistēmā un Amalto platformā 6. Tas ir jāpārliecinās, vai tie piedāvā gala risinājumu tieši šai nozarei..

Īsāk sakot, uzņēmums Ethereum automatizēs lauka pakalpojumus lejup, pa vidu un augšpus.

 • Atvērts minerāls

Open Mineral ir digitālās apmaiņas platforma, kas galvenokārt paredzēta otrreizējās tirdzniecības produktiem un parasto metālu izejvielām. Tomēr tagad Open Mineral izmanto uzņēmumu Ethereum, lai darbinātu Minerac platformu. Minerac ir bloku ķēdes konsorcijs, kas vēlas mainīt piegādes ķēdes darbību un minerālu preču tirdzniecību..

Kopā ar Open Mineral ir iesaistītas arī citas finanšu iestādes un kalnrūpniecības uzņēmumi. Bet kāpēc viņi dodas uz blockchain? Tas ir tāpēc, ka minerālu rūpniecībai ir jārisina daudz neefektivitātes un nemainīga virsgrāmata var patiešām mainīt scenāriju.

Izmantojot Minerac, jūs varēsiet apmainīties ar tirdzniecības dokumentiem drošā vidē, piemēram, akreditīvus, konosamentus un daudz ko citu..

 • Starojošā Zeme

Radiant Earth ir viena no bezpeļņas organizācijām, kas nodarbojas ar Zemes ģeotelpiskajiem datiem un attēliem, lai palīdzētu globālajām palīdzības organizācijām pārvarēt kritiskās globālās problēmas. Tomēr tagad viņi izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai pareizi licencētu šos datus. Šim nolūkam viņi izmanto uzņēmumu Ethereum.

Turklāt ar blockchain platformas palīdzību tagad daudzām organizācijām būtu vieglāk tai piekļūt.

Katastrofu gadījumā ir daudz NVO, kurām nepieciešama piekļuve atjauninātajiem attēliem, lai tās varētu ātri piedāvāt palīdzību un sakārtot attīrīšanas procesu. Uzņēmuma Ethereum risinājumā viņi izmanto koncepcijas pierādījumu, lai izsekotu šo ģeogrāfisko datu maksājumu un licencēšanas procesu.

 • Anheuser-Busch InBev

Anheuser-Busch InBev ir viens no vadošajiem alus gigantiem pasaulē. Pašlaik viņi meklē blokķēdes risinājumu, lai pilnveidotu savas digitālās reklāmas piegādes ķēdes. Turklāt viņi pašlaik izmanto mobilā mārketinga lietotni Kiip, lai uzsāktu savu pirmo reklāmas kampaņu. Lietojumprogramma datu pārvaldībai un izsekošanai izmanto Ethreuem blokķēdi.

Patiesībā galvenais mērķis ir uzraudzīt un pēc tam paplašināt šo konkrēto reklāmu sasniedzamību.

Projektā ietilpst arī citi populāri zīmoli, piemēram, Michelob Ultra, Bud light, Estrellas un daudzi citi. Turklāt projekts ar Kiip uzņēmuma Ethereum risinājumu ir paredzēts tikai, lai palielinātu pārredzamību un novērstu krāpšanos ar reklāmām.

Tā rezultātā tas samazina daudz laika AB InBev, jo viņi tagad var viegli izsekot savām reklāmām.

 • BBVA

Banco Bilbao Vizcaya Argentaria jeb BBVA ir viena no lielākajām bankām Spānijā. Nesen viņi pabeidza sindicēto aizdevumu, izmantojot bloku ķēdi, izmantojot uzņēmumu Ethereum. Turklāt tas ir pirmais reālais darījums, kas notiek tīklā. Tomēr tas notika testnet, nevis mainnet.

Šī projekta mērķis ir noskaidrot, vai blokķēde spēj nodrošināt darījumu efektivitāti, ātrumu un pārredzamību.

Šajā gadījumā vairākas finanšu iestādes apvienojās un apvienoja naudu par slodzi un aizdeva to aizņēmējam, izmantojot platformu.

Tāpēc BBVA vada projektu un kopīgi aizdeva korporācijai Red Electrica 150 miljonus eiro. Turklāt tīklā piedalījās arī citi juridiskie konsultanti, lai to pārredzētu.

Tomēr mēs joprojām nezinām, kā patiesībā notika aizdevuma process, taču mēs zinām, ka tas bija milzīgs panākums.

 • ING, Citigroup un Shell

ING, Citigroup un Shell vada uzņēmuma Ethereum konsorcija projektu ar nosaukumu Komgo. Komgo ir konsorcija produkts, un tā ir uz blockchain balstīta platforma. Pašlaik viņi izmanto tehnoloģisko atbalstu no Kaleido.

Komgo galvenais mērķis ir digitalizēt visu globālo tirdzniecības sistēmu, izmantojot uzņēmuma Ethereum arhitektūru. Turklāt viņu galvenā mītne atrodas Šveicē. Šajā konsorcijā kopā ir 15 uzņēmumi –

Societe Generale, SGS, Shell, Rabobank, Natixis, MUFG Bank, Mercuria, Macquarie, Koch Supply & Tirdzniecība, ING, Gunvor, Crédit Agricole Group, Citigroup, BNP Paribas un ABN AMRO.

 • Santanders

Santanders izmanto Enterprise Ethereum, lai izstrādātu digitālo naudas sistēmu. Turklāt Santandera būtu pirmā banka, kas emitētu digitālo valūtu, izmantojot uzņēmuma blokķēdes risinājumu. Turklāt viņi vēlas izsniegt banknotes blokķēdes kopienai, lai veicinātu marķiera izmantošanu un blokķēdes attīstību.

Tātad, digitālo naudu varat izmantot dažādās bankas filiālēs, kad tās to oficiāli izlaiž. Šobrīd marķieru nosaukums ir Cash ETH, un šo marķieri pilnībā atbalsta Santandera fiat nauda.

Varat piekļūt līdzekļiem, izmantojot Santander bankas kontu, un, lai veiktu žetonu, izmantojiet Ethereum makus.

 • Projekts Khokha

Dienvidāfrikas Rezervju banka jeb SARB vada septiņu citu banku konsorciju, lai izveidotu uz blockchain balstītu starpbanku sistēmu Dienvidāfrikā. Turklāt to mērķis ir piedāvāt tipisku ikdienas bankas apjomu, bet ar papildu galīgumu un konfidencialitāti.

Tagadnē, projekts Khokha izmantojot uzņēmuma Ethereum, lai dotu savu risinājumu. Centrālajām bankām parasti ir nepieciešams cits veids, kā palielināt starpbanku maksājuma veida noturību. Turklāt viņiem jāsamazina arī šīs sistēmas uzturēšanas izmaksas.

Tā rezultātā viņi veido koncepcijas pierādīšanas uzņēmuma Ethereum arhitektūru, lai apmierinātu konfidencialitātes prasību.

 • Projekts i2i

Filipīnu UnionBank ir viena no lielākajām bankām valstī, un tā izmanto uzņēmumu Ethereum, lai darbinātu savu starpbanku maksājumu platformu. Tomēr Filipīnu UnionBank šajā projektā nav viens. Tas prasa tehnoloģisko atbalstu no Kaleido, Diligence, Amazon AWS, Microsoft Azure un vēl septiņām Filipīnu bankām.

Īsumā, Projekts i2i izveido reāllaika produkciju decentralizētā un rentablā platformā, kas var darboties autonomi un bez grūtībām. Turklāt projekts i2i strādā, lai visas lauku bankas un valstu komercbankas savienotu ar centrālo banku. Tas ne tikai uzlabo banku darbību, bet arī piedāvā lielāku iedzīvotāju apmierinātības līmeni.

 • Webjet

Webjet izmanto blokķēdi, lai vienkāršotu darījumu strīdu procesu ceļojumu nozarē. Rezervācijas strīdi ir universāls murgs katrai ceļojumu nozarei. Turklāt tas ir vēl problemātiskāks arī ceļotājiem. Lielā darījumu apjoma dienā sarežģītais raksturs ir piepildīts ar neveiksmēm.

Tāpēc Webjet vēlas izmantot uzņēmumu Ethereum, lai darbinātu savu projektu Rezchain, kas piedāvās datu saskaņošanu šai nozarei. Turklāt ar Rezchain palīdzību jūs redzēsiet, ka darījumu strīdi starp viņu iekšējiem zīmoliem samazinās par 90%. Kas attiecas uz ārējiem zīmoliem, viņi var arī izbaudīt šīs platformas efektivitāti.

Pašlaik Webjet iesūdz Microsoft Ethereum vai Ethereum risinājumu no savas Azure platformas.

 • LumenLab

Lumenlab ir Metlife globālais inovāciju centrs Āzijā. Pašlaik uzņēmums tagad strādā pie projekta, lai izmantotu blokķēdi medicīniskās apdrošināšanas risinājumiem. Precīzāk, viņi sniedz apdrošināšanas atbalstu cilvēkiem, kas dzīvo ar diabētu.

Turklāt viņu projekta nosaukumā Vitana ir automatizēta gestācijas diabēta apdrošināšanas sistēma. Gestācijas diabēts skar katru piekto grūtnieci Singapūras reģionā, un Lumenlab vēlas piedāvāt viņu rezerves.

Pašlaik viņi izmanto uzņēmumu Ethereum, lai darbinātu savu bloku ķēdi, un pašlaik Singapūras monetārās iestādes smilškastē izstrādā risinājumu..

Turklāt blockchain projekts droši integrē EMR datus, lai aktivizētu automātisku izmaksu pacientam, ja viņiem ir diabēts.

 • Pasaules Banka un Starptautiskais Valūtas fonds

Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) un Pasaules Banka strādā pie sadarbības, kur viņi uzsāk privātu blokķēdes tīklu. Pašlaik viņi izmanto Enterprise Ethereum, lai dublētu savus eksperimentus un pētījumus DLT (Distributed Ledger Technology) sistēmā.

Turklāt abas puses izveido savu digitālo līdzekli, ko sauc par mācību monētu. Nē, tas nav tikai marķieris, bet tikai instruments, lai palīdzētu dažādām institūcijām uzzināt par blokķēdi. Turklāt tas arī palīdzētu viņiem saprast, kā viņi var izmantot blokķēdi ilgtspējīgākam digitālajam aktīvam.

Vēl viena būtiska šī rīka atšķirība ar tipisku kriptogrāfiju ir tā, ka tam nav naudas vērtības vai tas ir saistīts ar jebkuru fiat naudu. Kaleido atbalsta viņus kā viņu tehnoloģiju nodrošinātājus.

 • Parakstu banka

Ņujorkā bāzēta komercbanka ar nosaukumu Signature uzsāk uzņēmuma Ethereum atļauto blokķēdes platformu. Turklāt viņi vēlas izmantot šo platformu, lai piedāvātu norēķinu procesu tās institucionālajiem klientiem.

Platformu sauc par Signet, un tā piedāvās jums pārvietot savus līdzekļus 30 sekunžu laikā pēc pieprasījuma iesniegšanas. Bet jūsu līdzekļi vispirms tiktu konvertēti Ethereum ERC-20 un pēc tam pārvērsti atpakaļ USD uz saņēmēja kontu.

Tādā veidā viņi ar laiku atbrīvojas un samazina kopējās izmaksas. Turklāt tas arī ietaupa daudz laika, jo parasti starpbanku darījumu apstrāde prasa apmēram trīs dienas.

 • Rombs

Rhombus sadarbojas ar Kaleido, lai piedāvātu ārpus ķēdes datu plūsmas uzņēmuma Ethereum blokķēdes tīkliem. Tas nav kā tipiski uzņēmuma bloku ķēdes projekti, bet gan uzlabojums esošajiem visiem uzņēmuma Ethereum projektiem.

Visas nozares, kas no Kaleido izmanto blockchain risinājumu, iegūs šo labumu, jo tas ir tieši saistīts ar Kaleido blockchain biznesa mākoni. Rhombus ir vadošais Oracle pakalpojumu sniedzējs, un tagad viņi kopā ar Kaleido piedāvās daudz vienkāršākus datus.

Turklāt šie dati ir ārkārtīgi svarīgi, kad runa ir par viedajiem līgumiem, kuru darbībai nepieciešama reālā informācija.

 • UBS

UBS strādā pie vairākiem projektiem, kuru pamatā ir Enterprise Ethereum, galvenokārt kā konsorcija loceklis. Tomēr viņi beidzot uzsāk savu tiešraides Ethereum atbilstības platformu. Sākotnējais nosaukums ir Massive Autonomous Distributed Reconciation Platform, vai Madrec vada UBS. Tomēr ir arī citi uzņēmumi, piemēram, Credit Suisse, SIX, Barclays un daudzi citi kopā strādā pie tā.

Viņi izmanto Microsoft Ethereum vietnē Azure, lai piedāvātu nozares mēroga datu saskaņošanas procesu. Turklāt ar platformas palīdzību daudziem uzņēmumiem nebūs jātērē resursi un laiks izlīgšanai.

Turklāt tas palīdzēs lietotājiem ietaupīt naudu, un tas nenotiks par konkurences cenu.

Kāda ir uzņēmuma Ethereum ilgtermiņa vīzija?

 • Globālā izstrādātāju kopiena

Enterprise Ethereum vēlas piedāvāt globālai izstrādātāju kopienai pilnveidot blokķēdes attīstību jebkurā valstī bez jebkādām grūtībām. Šis risinājums ne tikai pilnveidos blokķēdes blokķēdes ieviešanas procesu, bet to var izmantot daudzas valstis, kurām nav augstākas tehnoloģiskās iespējas.

Ar globālu izstrādātāju palīdzību jebkura valsts vai reģions var pilnībā izmantot decentralizēto tīkla vidi. Turklāt tas arī palīdzēs pasaulei pāriet jaunā digitālajā laikmetā.

 • Savietojamība

Uzņēmumu tīklu sadarbspēja ir vēl viens nozīmīgs Enterprise Ethereum lietojumprogrammu punkts. Ja visi uzņēmuma bloku ķēdes tīkli ir savietojami, viņi var tieši sazināties ar katru un noslēgt darījumu.

Turklāt šīs funkcijas izmantošana palīdzēs Enterprise Ethereum alianses dalībniekiem paplašināt sasniedzamību un veicināt globālu tīkla vidi. Ja vairākas bloku ķēdes sistēmas var sazināties savā starpā un joprojām uzturēt viņu personiskā tīkla integritāti, tas būs masveida hakeru pārņemšana.

 • Vairāki pārdevēji

Piedāvājot tikai dažas pārdevēja izvēles, Enterprise Ethereum ieviešana kļūst nedaudz stingra. Pašlaik viņu pakalpojumus piedāvā tikai daži BAAS pārdevēji. Viņi vēlas paplašināt šo sarakstu un patērētājam piedāvāt vairāk BAAS pakalpojumu sniedzēju.

Jo vairāk BAAS pārdevēju, jo labāk var panākt blokķēdes jauninājumus. Arī katrs pārdevējs piedāvā dažas savas īpašās funkcijas kopā ar oriģinālo blokķēdi.

Nepietiek ar to, ka iepriecina katru uzņēmumu ar nelielu sarakstu. Uzņēmumu Ethereum alianses locekļi paplašina savu piekļuvi vairākiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri var piedāvāt savus pakalpojumus jebkura veida nozarē tirgū.

 • Pārbaude un sertifikācija

Uzņēmums Ethereum vēlas turpināt testēt jaunumus organizācijās un piedāvāt sertifikātu jauniem sasniegumiem. Tātad, piedāvājot oficiālu sertifikāciju, viņi vairāk uzņēmumus mudina ieviest jauninājumus.

Tas ne tikai palielina tehnoloģisko sasniedzamību, bet arī daudz atvieglo mūsu dzīvi. Iedomājieties pasauli, kurā katra lieta būtu balstīta uz blokķēdi un būtu pasargāta no sliktiem spēlētājiem.

Kurš gan to negribētu, vai ne?

8. nodaļa: Noslēguma vārdi

Esam sasnieguši mūsu Enterprise Ethereum ceļveža beigas. Tātad, jums jau tagad jāzina, kā Enterprise Ethereum var reāli ietekmēt reālās vides. Papildus tam, šķiet, ka šai platformai nav ierobežojumu attiecībā uz inovācijām.

Publiskais Ethereum jau ir pierādījis savu vērtību pasaulei, un tagad ir pienācis laiks izmantot arī privāto platformu.

Tomēr Enterprise Ethereum nevēlas būt vienīgais blokķēdes tehnoloģijas valdnieks. Tāpēc sadarbība ar citu uzņēmumu, blockchain Hyperledger ir progress. Kopā viņi maina tipiskos pasaules veidus.

Apskatīsim, ko Enterprise Ethereum piedāvā tuvākajā nākotnē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me