Hyperledger apmācība: galvenā rokasgrāmata

Uzņēmumu bloku ķēdes projekti katru dienu kļūst populāri. Tā rezultātā arvien vairāk uzņēmumu ir ieinteresēti uzzināt par uzņēmumu blokķēdēm. Patiesībā Hyperledger ir viena no populārākajām uzņēmumu bloku ķēdes platformām tirgū. Rezultātā daudzi no jums, lai sāktu darbu, meklē Hyperledger apmācību.

Diemžēl internets ir piepildīts ar nepatiesu informāciju un informāciju, kas tai nepiedāvā nekādu dziļumu. Tādējādi kļūst ļoti grūti atrast stabilu avotu Hyperledger apmācībai. Tāpēc es jums parādīšu iespiesto Hyperledger apmācību, lai palīdzētu jums saprast, kā tehnoloģija darbojas.

Tātad, sāksim.

 

Hyperledger apmācība: kas ir Hyperledger?

Linux Foundation vispirms nāca klajā ar Hyperledger koncepciju. Tas ir jumta projekts un arī atvērtā koda. Vēl jo vairāk, tas ir aprīkots ar daudziem bezmaksas rīkiem un ietvariem, kurus varat izmēģināt. Būtībā šie rīki, bibliotēkas ir paredzētas uzņēmumiem un izstrādātājiem, lai palīdzētu uz to balstīt jaunu blokķēdes risinājumu.

Jūs saņemat piekļuvi ļoti lielai kopienai, kas jums palīdzēs attīstīt jaunas revolucionāras tehnoloģijas. Jebkurā gadījumā Hyperledger sāka darboties 2015. gadā, un tas bija tāls ceļš ar 15 jauniem projektiem.

Tomēr pašlaik darbojas tikai 4 projekti. Ja vēlaties uzzināt par tiem, jums jāizmanto Hyperledger apmācība. Apskatīsim šīs platformas pamatus šajā Hyperledger apmācības ceļvedī.

Kāpēc Linux fonds izveidoja šo projektu?

Jums droši vien ir jautājums, kāpēc Linux Foundation patiešām nāca klajā ar šo koncepciju, kāda bija vajadzība? Nu, blokķēdes tehnoloģija patiešām nāca 2008. gadā no Bitcoin. Tomēr tas nesaņēma nekādu saķeri tikai vēlāk.

Lai gan toreiz tā bija tikai uz kriptovalūtām balstīta tehnoloģija, drīz daudzi bija vairāk nekā ieinteresēti pamatā esošajā tehnoloģijā – blokķēdē.

Tomēr līdz šim nebija iespējams efektīvi integrēt tehnoloģiju nevienā aizraujošā risinājumā. Tādējādi uzņēmumi sāka domāt, kā viņi varētu panākt ātrāku inovāciju.

Viņi sāka strādāt kopā un sāka strādāt pie projektiem, un tādējādi viņi varēja ietaupīt daudz laika un daudz ātrāk piedāvāt efektīvu risinājumu..

Hyperledger izstrādātāja apmācībā jūs zināt, kā Linux fonds spēra soli un izveidoja projektu kopā ar citiem uzņēmumiem, lai pilnveidotu blokķēdes popularitāti un mainītu pasauli. Tādējādi uzņēmumi sāka izstrādāt risinājumus, kurus citi uzņēmumi varētu izmantot un pieņemt uzņēmējdarbības modeli.

Un kāpēc gan viņi to nedarītu? Blockchain patiešām bija daudz priekšrocību, salīdzinot ar vecajiem centralizētajiem modeļiem. Decentralizēts standarts nozīmētu, ka nebūtu neatbilstību vai varas ļaunprātīgas izmantošanas. Vēl jo vairāk, viss būtu pārredzams.

Jebkurā gadījumā viņiem līdz šim strādā vairāk nekā 250 organizācijas, un nesen viņi apvienojās ar citu konsorciju Enterprise Ethereum Alliance, lai iekļautu cita veida tehnoloģijas.

 

Kāpēc Open-Source?

Es domāju, ka viņi varēja komercializēt visu projektu vai citus projektus un nopelnīt tam daudz naudas. Bet katra sava projekta kodus viņi padarīja par publisku īpašumu. Bet kāpēc? Būtībā tāpēc, ka patentētām tehnoloģijām faktiski nav visu priekšrocību, ko sniedz atvērtā koda platforma.

Daudzos gadījumos pārdevēji bloķē sistēmu, ja kāds mēģina veikt izmaiņas savas koda bāzē. Vēl jo vairāk, viņi arī maksā par maksu, un dažreiz tas var atturēt cilvēkus no tā izmantošanas.

No otras puses, atvērtā koda tehnoloģijas ir atvērtas, un izstrādātāji var tajā veikt izmaiņas. Tātad jaunu funkciju izstrāde vai pievienošana ir ārkārtīgi ātra. Vēl jo vairāk, tas dod iespēju arī jauniem jauninājumiem.

Tādējādi padarot to par atvērtā koda projektu, ir daudz jēgas, jo primārais mērķis ir padarīt blokķēdi pieejamu ikvienam.

Tā ir populāra metode un arī uzticama. Tādējādi atvērtā koda platformas iegūs lielāku ekspozīciju.

Tālāk apskatīsim viņu arhitektūru Hyperledger apmācībā iesācēju ceļvedim.

 

Hyperledger apmācība iesācējiem: Arhitektūra

Moduļu dizains

Visiem Hyperledger projektiem ir moduļu dizains. Būtībā modulārais dizains nodrošina, ka visas sistēmas ir visādi paplašināmas. Jebkurā gadījumā viņi parasti būvniecības blokos izmanto vienotus standartus, kas piemēroti jebkura veida scenārijiem.

Modulārā struktūra palīdz Hyperledger izstrādātāja apmācībā, jo viņi var eksperimentēt ar to, neietekmējot visus pārējos kodus.

Tā ir lieliska stratēģija, lai izveidotu izplatītās grāmatas, jo jūs varat atkārtoti izmantot jebkuru citu iepriekš izveidotu modeli. Būtībā šiem moduļiem ir virsgrāmatu glabāšana, vienprātība, viedie līgumi, kriptogrāfija, politika un komunikācija.

Apskatīsim nākamo šajā Hyperledger apmācībā iesācēju ceļvedim.

 

Īpaši droša platforma

Tas ir viens no svarīgiem jebkura veida blokķēdes platformas faktoriem. Daudzos gadījumos uzņēmumi nodarbojas ar augsta līmeņa sensitīvu informāciju. Šai informācijai visos gadījumos ir nepieciešams augsts drošības līmenis.

Bet var būt grūti uzturēt pilnīgu drošību, kad jums ir darīšana ar daudzām datu plūsmām un koda bāzēm. Tādējādi Hyperledger ievieš jaunu drošības veidu, izmantojot blokķēdes nemainīgumu un decentralizēto raksturu.

Saskaņā ar Hyperledger izstrādātāja apmācību visiem viņu projektiem tiek veiktas intensīvas pārbaudes, lai noskaidrotu visas sistēmas nepilnības. Tādējādi tas nodrošina, ka neviens hakeris nevar piekļūt tīklam un manipulēt ar jūsu datiem.

Vēl jo vairāk, saskaņā ar viņu Hyperledger izstrādātāja apmācību, viņi arī ir pievienojuši drošības slāņus, lai palīdzētu jums efektīvi izmantot.

Vēl viena lieliska ziņa ir tā, ka visas viņu koda bāzes tiek regulāri pārbaudītas, lai redzētu tajās neatbilstības. Ja viņiem izdodas atrast, tas tiek nekavējoties atrisināts.

Apskatīsim nākamo šajā Hyperledger apmācībā iesācēju ceļvedim.

 

Savietojams

Blockchain tehnoloģijai jābūt sadarbspējīgai, lai iekļūtu visos mūsu dzīves aspektos. Tomēr bez savietojamības nav iespēju, ka tā var darboties. Tātad, kad vairāki tīkli var sazināties savā starpā un apmainīties ar datiem, visi tie var strādāt efektīvāk.

Tādējādi Hyperledger vēlas ieviest savietojamību, lai visas lietojumprogrammas un citi līgumi būtu pārnēsājami uz jebkura veida ierīcēm. Vēl jo vairāk, tas savienotu visas mūsu nozares vienā mezglā, kur viss ir saistīts.

Izmantojot savstarpēji savienotās datu plūsmas, efektivitāte pieaugtu uz augšu, un tas arī ietaupītu daudz laika.

 

Kriptovalūta-agnostiķis

Vislabāk par šo platformu ir tā, ka tai nav nekāda veida kriptonauda, ​​kas palīdzētu palaist sistēmu. Būtībā citās platformās jūs redzat marķiera vai kriptogrāfijas valūtas formu, ko viņi izmanto, lai izmantotu noteiktas tīkla funkcijas.

Bet ne Hyperledger. Patiesībā visi projekti, kas atrodas zem tā, ir kriptonauda-agnostiķi. Bet kāpēc gan? Nu, tāpēc ka Hyperledger tic pamata tehnoloģijai un nevēlas administrēt platformā nevienu kriptovalūtu.

Tomēr, tā kā daudziem uzņēmumiem var būt nepieciešama digitāla naudas forma, viņi jums dos iespēju platformā izdot savu žetonu..

 

 Augstas klases API atbalsts

Saskaņā ar Hyperledger izstrādātāja apmācību visiem viņu projektiem ir paredzēts augstas klases API atbalsts. Vēl vairāk, katrs API no saviem risinājumiem piedāvā labākās no vislabākajām funkcijām, un visi no tiem var tikt galā ar savietojamību.

Jebkurā gadījumā Hyperledger API palīdzēs jums sazināties ar viņu pamattīklu no jebkuras ārējas klienta programmas un tīkla.

Vissvarīgākais ir tas, ka tas palīdz visām izplatītajām grāmatām pareizi uzziedēt un spēt rīkoties ar daudziem citiem lietošanas gadījumiem.

 

Hyperledger apmācība: četri pārbaudāmi projekti

Tā kā Hyperledger pašlaik ir tikai četri aktīvi projekti, jums par tiem jāzina, lai tos izmantotu. Tātad, es jums pa vienam sniegšu viņu apmācības. Tātad, sāksim!

Hyperledger audums

Hyperledger Fabric ir modulārs sadalīts virsgrāmatu tīkls, kas piedāvā izstrādātājiem visaugstākās kvalitātes lietojumprogrammas. Labākais ir tas, ka ar Hyperledger palīdzību jūs iegūsiet elastību, mērogojamību, konfidencialitāti un elastību.

Jebkurā gadījumā, lai kāds būtu jūsu uzņēmums vai nozarē, kurā strādājat, Fabric noteikti var jums palīdzēt.

Patiesībā Fabric arhitektūra izmanto vispārējas nozīmes programmēšanas valodu, un tas padara šo platformu pilnīgi brīvu no jebkādiem vietējiem marķieriem.

Tā kā Fabric ir vispopulārākais starp visiem citiem Hyperledger aktīvajiem projektiem, tas piedāvā daudzveidīgu kopienu, kas jums palīdzēs.

 

Modularitāte

Visi Hyperledger Fabric elementi ir modulāri. Tātad, ja jums ir pievienojama vienprātība vai identitātes pārvaldības sistēma, varat to viegli pārveidot par uzņēmuma lietojumu.

Būtībā platformā būs šādi moduļi –

 • Pasūtīšanas pakalpojumi: Tas ļauj mezgliem pasūtīt darījumu, un pēc tam sistēma tos pārraida uz citiem mezgliem. Arī šis modulis ir pievienojams.
 • Dalības pakalpojumu sniedzēji: Tas piedāvā iespēju izveidot kriptogrāfiskas identitātes platformas dalībniekiem. Arī šis modulis ir pievienojams.
 • Peer-to-Peer tenkas pakalpojumi: Tas nav obligāts, taču tas palīdz sadalīt katra bloka produkciju starp visiem citiem mezgliem.
 • Viedie līgumi: Patiesībā šī opcija ļauj izpildīt viedos līgumus noslēgtā vidē.

 

Funkcionējoši viedie līgumi

Viedos līgumus Hyperledger Fabric sauc par ķēdes kodu. Turklāt tā ir biznesa loģika un nedaudz atšķirīga no parastajiem viedajiem līgumiem. Šajā tas iet no izpildes, pasūtīšanas un apstiprināšanas.

Tas nozīmē, ka vispirms tā veiks darījumu un pārbaudīs tā derīgumu. Pēc tam tā pasūtījumu ievietos konsensa protokolā. Pēc apstiprināšanas apstiprināšanas tā ievēro īpašos līguma noteikumus un tos izpilda. Ar jauno dizainu projekts var viegli palielināt un uzlabot veiktspēju.

 

Hyperledger Fabric Developer apmācība

Priekšnoteikumi

Pirms platformas izmantošanas ierīcē būs jāinstalē noteikti priekšnoteikumi. Bez šiem priekšnosacījumiem ierīcē nevar izmantot Hyperledger Fabric.

Git instalēšana

Pirmkārt, jums ir jāielādē jaunākā git versija un jāinstalē tā. Gadījumā, ja rodas kādas problēmas ar čokurošanās komandu izpildi.

CURL instalēšana

Saskaņā ar Hyperledger Fabric izstrādātāja apmācību, ja jums joprojām ir problēmas, veicot čokurošanās komandas no doc failiem, lejupielādējiet un instalējiet jaunāko cURL rīka versiju.

 

Dokers un Dokers komponē

Saskaņā ar Hyperledger Fabric izstrādātāja apmācību jums būs jāinstalē visa šī programmatūra, lai darbotos vai attīstītos Hyperledger Fabric –

Operētājsistēmai Windows 10, * nix vai macOS būs nepieciešama Docker versija 17.06.2-ce vai vairāk.

Vecākām Windows versijām jums būs vēlreiz jāinstalē Docker Toolbox un Docker versija 17.06.2-ce vai vairāk.

Saskaņā ar Hyperledger Fabric izstrādātāja apmācību, instalējot Docker operētājsistēmai Windows vai Mac, Docker Toolbox instalēs arī Docker Compose. Bet, ja tas jau bija instalēts, jums jāpārbauda, ​​vai jums ir instalēta versija 1.14.0 vai jaunāka.

Ja jums tā nav, ieteicams instalēt jaunāko tās versiju.

 

Hiperkedžers Indijs

Hyperledger Indy arhitektūra ir viens no sava veida modeļiem blokķēdes nišā. Patiesībā tā ir arī izplatīta virsgrāmata, kas komplektā ar atkārtoti lietojamiem komponentiem, kā arī rīkiem un bibliotēkām. Vēl jo vairāk, šī platforma ir izveidota tieši uz identitāti balstītiem risinājumiem.

Tādējādi ikviens var izmantot šo platformu organizācijām, administratīvajiem domēniem un lietojumprogrammām. Tas nozīmē, ka jums būs pilnīga kontrole pār savu identitāti, un neviens to nekādi nevar kontrolēt.

Tomēr, ja jūs neesat pilnvarots organizācijās, viņi var noraidīt jūsu piekļuvi, taču viņi nevar apgalvot, ka jums ir viltots ID.

Jebkurā gadījumā uzņēmumi var izmantot šo platformu, lai paļautos uz vienu patiesības avotu, jo katrs platformas dokuments tiks pārbaudīts.

Vēl viens plus punkts ir tas, ka jūs varat izvēlēties tikai atklāt nepieciešamo informāciju un atstāt citu informāciju noslēpumā.

 

Hyperledger Indy galvenās iezīmes

 • Paš suverenitāte: Platformā jūs varat saglabāt visus artefaktus virsgrāmatā. Vēl vairāk, visiem artefaktiem būs kriptogrāfijas šifrējumi, lai to nodrošinātu. Neviens cits kā jūs nevarat izdzēst savu identitāti vai veikt tajā izmaiņas.
 • Konfidencialitāte: Jums būs pilnīga savu dokumentāciju konfidencialitāte. Tāpēc platforma piedāvā privātuma iespējas, neatstājot datu pēdas, kas var savienot jūs ar vienu platformu ar citu, ja jūs to nevēlaties.
 • Pārbaudāmas pretenzijas: Mēģinot pieprasīt jebkādu jaunu dokumentāciju, piemēram, dzimšanas apliecības, licences utt., Jums būs nepieciešams papildu pierādījums, ka esat tas, par kuru jūs apgalvojat. Jebkurā gadījumā, ja kāds piekļūst šiem, viņš var viegli ar viņiem manipulēt. Tādējādi Indy izmanto nulles zināšanu pierādījumus, lai atklātu noteiktus datus, neatklājot pilnu dokumentu.
 • Bez uzlaušanas: Saskaņā ar Hyperledger Indy apmācību neviens nevar piekļūt jūsu failiem. Patiesībā ar centralizētajiem serveriem nepietiek, lai jūsu dokumentiem nodrošinātu drošību. Tā rezultātā katru dienu priecājas daudz identitātes zādzību. Bet ar Indija, katrs dokuments, kas vienreiz atrodas virsgrāmatā, paliek virsgrāmatā.

 

Hyperledger Indy apmācība

Izstrādātāja iestatīšana

Daži skripti ir paredzēti tikai izstrādātājiem, un tie palīdzēs izstrādātājiem izveidot vidi. Diemžēl šie skripti ir paredzēti tikai Ubuntu. Tātad tas var darboties vai nedarboties sistēmā Windows.

Ko tev vajag

Python 3.5 darbam ar koda bāzi.

Saskaņā ar Hyperledger Indy apmācību izstrādes procesā ieteicams izmantot virtuālo Python vidi.

Turklāt integrācijai un vienības testēšanai jums būs nepieciešams pārbaudījums.

Pēc tam, lai palaistu kodu, jums jāinstalē dažas atkarības.

 

Ātra iestatīšana Ubuntu 16.04

Ja vēlaties ātru Ubuntu 16.04 iestatīšanas procesu, jums jāpārbauda viņu dokuments. Viss, kas jums jādara, ir sekot viņu norādījumiem pa vienam, un viss būs paveikts.

 

Detalizēta iestatīšana

Python

Lai iestatītu Python 3.5, jums jāizmanto skripts dev-setup / ubuntu / setup_dev_python.sh. Tas ātri instalēs Python 3.5, virtuālo vidi un PIP Ubuntu.

 

Ubuntu

Vispirms palaidiet sudo add-apt-repository ppa: deadsnakes / ppa

Pēc tam sudo apt-get update

Ja izmantojat Ubuntu 14, tad, lai instalētu python 3.5, jums vajadzētu palaist sudo apt-get install python3.5. Jebkurā gadījumā Python vajadzētu būt Ubuntu 16, taču tas nav tur, jums tas arī jāinstalē.

 

Mac

Saskaņā ar Hyperledger Indy apmācību Mac iestatīšanai vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

Lejupielādējiet Python 3.5.0 pakotni vai jaunāko versiju. Tad jums tas ir jāinstalē.

Jebkurā gadījumā, ja esat homebrew ventilators, varat arī izmantot brūvēšanas komandu, lai to instalētu arī – brew install python3

 

Windows

Windows iestatīšanai lejupielādējiet jaunāko Windows versiju un instalējiet to. Tas ir ļoti vienkārši.

 

Tīkla iestatīšanai ir arī citas papildu instrukcijas. Apskatiet viņu Dev apmācību, lai uzzinātu par to.

 

Hyperledger Iroha

Hyperledger Iroha ir vēl viens labs papildinājums Hyperledger projekta saimei. Patiesībā izstrādātāji izveidoja šo platformu ērtai integrācijai uzņēmuma vidē.

Jebkurā gadījumā Iroha sāka darboties pēc zāģa un auduma platformām vēl 2016. gadā. Soramitsu bija vadošais uzņēmums, kurš šo risinājumu izstrādāja ar Colu, Hitachi un NTT Data palīdzību..

 

Iroha iezīmes

Viegli izvietot un uzturēt. Arhitektūrā nav tādas sarežģītības, kuru būtu grūti saprast.

Izstrādātājiem ir daudz piekļuves bibliotēkai. Būtībā šajās bibliotēkās ir skripti un dažādi moduļi, kurus varat izmantot.

Jebkāda veida piekļuve platformai ir atkarīga no lietotāja lomas. Tātad, ja jūsu loma ierobežo sensitīvas informācijas redzēšanu, tad jūs to nevarat redzēt.

Patiesībā platformas pilns dizains ir pilnībā modulārs un iespraužams. Tas nozīmē, ka jūs varat pievienot jebkuru funkciju un izmantot to.

Vēl jo vairāk, jūs varat arī vaicāt virsgrāmatu, pamatojoties uz noteiktām komandām, un atdalīt rezultātus, pamatojoties uz to.

Tajā ir arī aktīvu un identitātes pārvaldības sistēma, kas palīdzēs platformā atļaut tikai mezglus, kuriem atļauts izmantot.

 

Kvalitātes kontrole

Saskaņā ar Hyperledger Iroha apmācību viņiem ir trīs kvalitātes kontroles līmeņi, lai nodrošinātu viņu platformas izturību. Šie ir –

Uzticamība: Šis līmenis attiecas uz sistēmas kļūdu toleranci, kā arī atkopšanas procesu jebkuru katastrofu gadījumā.

Veiktspēja: Saskaņā ar Hyperledger Iroha apmācību šis līmenis attiecas uz platformas uzvedību laikā un resursu izmantošanu.

Lietojamība: šeit jums būs aizsardzība pret lietotāju kļūdām, atbilstības atpazīstamība un mācāmība.

 

Izmantojiet Iroha gadījumus

 • Pārbaudāmi sertifikāti no izglītības iestādēm un veselības aprūpes
 • Pārrobežu pārskaitījumi.
 • Dažādas finanšu lietojumprogrammas revīzijai un privātumam.
 • Identitātes pārvaldība, lai saglabātu lietotāja tiesības.
 • Piegādes ķēdes pārvaldība reāllaikā.

 

Hyperledger Iroha apmācība

Apmācībā jūs zināt, kā palaist tīklu un izveidot darījumus, kā arī pārbaudīt datus. Lai iegūtu vienkāršu risinājumu, jums vajadzētu izmantot Docker.

Priekšnoteikumi

Acīmredzot priekšnoteikumi ietvers ierīci ar instalētu Docker. Ja jums tā nav instalēta, vienkārši pārbaudiet viņu vietni un lejupielādējiet to. Vēl jo vairāk, jūs varat arī izveidot to no jauna un izveidot pielāgotu mezglu. Jebkurā gadījumā, ja tas jūs vairāk interesē, jums vajadzētu apskatīt viņu ēkas Iroha daļu.

Sākot Iroha mezglu

Docker tīkla izveide

Saskaņā ar Hyperledger Iroha apmācību, lai to palaistu, jums būs nepieciešama PostgreSQL datu bāze. Tātad, vispirms izveidojiet Docker tīklu, un tas ļaus Postgres un Iroha darboties vienā tīklā. Jūs varat nosaukt to, kā vēlaties.

Startē PostgreSQL konteineru

Pēc tam jums jāpalaiž PostgreSQL konteinerā, jāpievieno tīklam un jāiegūst porti saziņai.

Ja Postgres ir palaists noklusējuma portā, atrodiet brīvo portu, lai palaistu PostgreSQL.

Blockstore izveide

Turklāt jums ir jāizveido pastāvīgs sējums, lai savāktu visus failus, un tas būtu Blockstore.

Konfigurācijas failu sagatavošana

Lai konfigurētu tīklu, jums būs nepieciešams konfigurācijas fails, ģenerators, kas ģenerēs atslēgu pārus mezgliem, daudziem vienaudžiem un ģenēzes bloku. Saskaņā ar Hyperledger Iroha apmācību jūs varat vienkārši klonēt kodus no Github, jo tas ir ātrāk.

Tiek palaists Iroha konteiners

Kad esat ieguvis ceļu uz failiem, esat gatavs palaist Iroha konteineru.

 

Hiperskadra zāģa zobs

Zāģzobs faktiski ir blokķēdes uzvalks jaunu izplatītu virsgrāmatu izstrādei, darbināšanai un izveidošanai.

Tā piedāvā viedus līgumu pieteikumus uzņēmumiem. Vēl vairāk, kopējā arhitektūra ir pilnībā modulāra un spējīga darboties jebkura veida rūpnieciskajā vidē, tāpat kā Fabric. Tam ir daudz funkciju, piemēram, jūs varat mainīt vienprātību darījuma laikā, kā arī saņemsiet piekļuvi pagājušā laika pierādījumam, kas ir BFT.

Saskaņā ar Hyperledger Sawtooth apmācību jūs saņemsiet arī darījumu saimes, kurās katrai ir atsevišķi uzdevumi, kā arī varat izveidot vairāk iespēju citu funkciju veikšanai tīklā..

Viena no labākajām īpašībām ir tā, ka tā piedāvā EVM savietojamību kopā ar paralēliem darījumiem. Patiesībā tas ietaupa daudz laika.

 

Hiperskadra zāģa zobu apmācība

Pirmkārt, jums ir jāizveido vietējais mezgls platformai Sawtooth. Tas ir nepieciešams, jo tas būs nepieciešams testēšanai. Kad mezgls darbojas, varat pasūtīt darījumus un ielādēt datus no blokiem un norādīt, kā tas darbojas.

Būtībā informāciju iegūsit no Sawtooth REST API un HTTP. Lai tīklā instalētu un palaistu tikai vienu mezglu, jums jāizmanto iepriekš uzbūvēts Docker konteiners, kas ir Kubernetes kopa jūsu ierīces VM iekšpusē..

 

Docker izmantošana vienam zāģa mezglam

Saskaņā ar Hyperledger Sawtooth apmācību jums jāpārbauda komponentu statuss. Pēc tam jums ir jāizmanto komandas Sawtooth, lai pieprasītu darījumus, skatītu globālo stāvokli un parādītu bloku datus.

Pēc tam pārbaudiet žurnālus un pēc tam pārtrauciet tīklu un atiestatiet Docker konteineru.

Pēc šīs Hyperledger Sawtooth apmācības pabeigšanas jūs varat piekļūt platformas izstrādes videi.

To var izdarīt arī, izmantojot Kubernetes un Ubuntu. Par to pārbaudiet viņu amatpersonu dokumentācija.

Lai tīklā izmantotu vairākus mezglus, pārbaudiet tos dokumentācija uz tā.

 

Beigu piezīme

Hyperledger ir viens no uzņēmuma bloku ķēdes projektiem tirgū, kas pašlaik valda nišā. Tādējādi arvien vairāk cilvēku vēlas uzzināt vairāk par tehnoloģiju, sākot ar nozares līderiem un beidzot ar izstrādātājiem. Tādējādi, izmantojot šo Hyperledger Tutorial rokasgrāmatu, jūs varat viegli uzzināt par to.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par ietekmi uz uzņēmumiem, iepazīstieties ar mūsu uzņēmuma bloku ķēdes kursu, jo tas palīdz jums vienkāršā veidā iemācīties lietas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me