Hyperledger zāģa zobu apmācība iesācējiem

Daudzi no jums tagad strādā ar uzņēmumiem balstītiem blokķēdes projektiem. Augstas klases uzņēmumi iegulda tik daudz naudas blokķēdes digitālajā pārveidošanā. Tiem no jums, kurus interesē Hyperledger zāģa zobu izmantošana kā projekta pamatu, vispirms jāievēro Hyperledger Sawtooth apmācība.

Tādējādi, lai jums palīdzētu, es esmu šeit ar ceļvedi par Hyperledger Sawtooth apmācību. Hyperledger Sawtooth arhitektūra sāk plaukt par stabilu platformu blokķēdes pārveidošanai. Patiesībā daudzi uzņēmumi tagad plaši izmanto Hyperledger Sawtooth arhitektūru.

Tātad, ja vēlaties kļūt par Hyperledger Sawtooth izstrādātāju, šī rokasgrāmata jums piedāvās ceļu, kas jums jāievēro.

Jebkurā gadījumā, pietiek ar chit-chat, sāksim šo Hyperledger Sawtooth apmācību iesācējiem tagad!

hiperkameru zāģa apmācība

Kas ir Hyperledger zāģa zobs?

Pirms sāku apmācību par Hyperledger Sawtooth, es vēlos īsi paskaidrot, kas šī platforma patiesībā ir. Patiesībā Hyperledger Sawtooth ir izplatīta virsgrāmatas platforma, kas atrodas konsorcija Hyperledger vadībā. Ja jums ir zināms Fabric, jūs redzēsiet, ka abām šīm platformām ir līdzība.

Jebkurā gadījumā Hyperledger Sawtooth ir veidots tā, lai palīdzētu jums izstrādāt decentralizētas platformas vai lietojumprogrammas.

Turklāt dizains ir nevainojams ar lietotājam draudzīgu toni, kas palīdz jebkuram uzņēmuma uzņēmumam izmantot šo platformu.

Vēl jo vairāk, tiklīdz sākat ar Hyperledger Sawtooth apmācību, jūs redzēsiet, ka tā piedāvā ļoti vienmērīgu pieredzi. Vislabāk ir tas, ka to izstrādes slānis ir pilnībā atdalīts no lieldatora. Bet kāpēc?

Nu, tas galvenokārt notiek pārmērīgas slodzes dēļ, ko varat ievietot galvenajā tīklā attīstības dēļ, un tas var kavēt kopējo veiktspēju.

Tādējādi, lai sniegums vienmēr būtu pārsvarā, viņi atdalīja abus slāņus. Tādēļ neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, jūs nevarat pasliktināt galvenā tīkla veiktspēju. Jūs redzēsiet vairāk no tiem Hyperledger Sawtooth apmācībā.

Vēl viena lieliska iezīme šo platformu ir tas, ka tas atbalsta dažādas programmēšanas valodas. Izstrādātājiem ir absolūti nepieciešams iepazīties ar Hyperledger Sawtooth apmācību, lai uzzinātu, kā lietot katru atsevišķu programmēšanas valodu.

Jebkurā gadījumā, Hiperledžers piedāvā ļoti bagātinoša un aprakstoša apmācība par Hyperledger Sawtooth. Tātad, to varat arī izmantot, lai uzzinātu vairāk par to. Šajā Hyperledger Sawtooth apmācības rokasgrāmatā jūs saņemsiet īsu paskaidrojumu par elementiem un darbībām, kas jums jāveic.

Jebkurā gadījumā pārejam pie Hyperledger Sawtooth arhitektūras dizaina.

Lasīt vairāk:
Hyperledger Zāģu Vs. Audums: ar ko tie atšķiras?
Hyperledger Audums Vs Zāģu Vs Komponists

Kādi ir galvenie elementi Hyperledger Sawtooth Architecture?

Lai uzzinātu Hyperledger Sawtooth, jums jāsāk ar šīs platformas arhitektūras galveno modeļu izpratni. Tāpēc bez atbilstošas ​​zināšanu bāzes būs grūti koncentrēties uz apmācību.

 • Pasākumu sistēma

Sāksim ar pasākumu sistēmu. Pārbaudot kādu Hyperledger Sawtooth piemēru, redzēsit, ka notikumu sistēma galvenokārt nodrošina, ka notikumi tiek izstrādāti bez problēmām un tiek pārsūtīti uz mezgliem.

Tātad, ja jūs to izmantojat, varat pieteikties abonēt pasākumus, kas iegūs jaunu informāciju. Parasti šie notikumi palīdz labāk darboties platformai Sawtooth. Tāpēc tas palīdz uzturēt pilnīgu vienprātību, palīdzot mezgliem iegūt nepieciešamo informāciju no notikumiem.

 • Zāģa-Ethereum integrācijas projekts (Seth)

Tā ir viena no labākajām zāģa zobu īpašībām. Lai uzzinātu Hyperledger Sawtooth, jums jāzina arī par šo funkciju. Jūs to varat atrast arī jebkurā Hyperledger Sawtooth piemērā, kurā tiek izmantotas Ethereum īpašības.

Bet ko tas īsti dara? Un kā viņi var izmantot Ethereum īpašības? Nu, šis mazais elements palīdz mazināt plaisu starp abām platformām. Tādēļ, izmantojot šo elementu, jūs varat sasniegt šo divu platformu savietojamību.

Vai jūs varat iedomāties neskaitāmās iespējas, ko Sets var dot galdā? Jebkurā gadījumā tas ir lielisks papildinājums Hyperledger Sawtooth arhitektūrai, un jums tas jāizmanto, ja tas ir nepieciešams jūsu uzņēmuma projektam.

 • Piespraužami vienprātības algoritmi

Vēl viens lielisks Hyperledger Sawtooth arhitektūras elements ir atbalstāmu vienprātības mehānismu atbalsts. Patiesībā pievienojamais vienprātības mehānisms ir brīnišķīga jauna iezīme blokķēdes nozarē.

Turklāt tas ļauj jums izvēlēties vienprātības mehānismu, kas nepieciešams jūsu platformai. Acīmredzot ne katrs vienprātība ir piemērota jebkāda veida lietošanas gadījumiem. Tāpēc jums ir nepieciešama elastība, izstrādājot projektu, kura pamatā ir uzņēmuma blokķēde.

Tādējādi Zāģa savienojamā vienprātība patiešām ievieš tabulas dinamiku.

Apskatot Hyperledger Sawtooth piemēru, jūs varat vieglāk uzzināt par Hyperledger Sawtooth.

Jebkurā gadījumā tas nozīmē, ka dizainā nebūs jāizmanto viens vienprātības protokols. To var mainīt, kad vēlaties un kad tas ir nepieciešams. Ir arī iespēja izmantot dažādus vienprātības protokolus dažādām darbībām sistēmā.

Viņi galvenokārt piedāvā –

 • Devmode
 • Dzejnieks CFT
 • Plosts
 • PBFT

Gaidāmajos atjauninājumos ir arī citi vienprātības protokoli. Tātad, ja jūsu iecienītākais nav sarakstā, jums vienkārši jāgaida viņu atjauninājumi. Jebkurā gadījumā pārejam uz nākamo sadaļu, lai uzzinātu vairāk par Hyperledger Sawtooth.

 • Darījumu ģimenes modeļi

Ja vēlaties uzzināt par Hyperledger Sawtooth, jums ir jāsaprot, kā darbojas viņu darījumu saime. Patiesībā darījumu saimes faktiski palīdz darboties vairākās funkcijās, tostarp piedāvā jūsu viedās līguma funkcijas.

Pārbaudot kādu Hyperledger Sawtooth piemēru, pamanīsit, ka sistēmu nevar darbināt, neizmantojot darījumu saimes.

Tātad, tie ir ļoti svarīgi arī šajā apmācībā.

Jebkurā gadījumā pārbaudīsim tos no apakšas:

 • BlockInfo darījumu saime: BlockInfo darījumu saime palīdzēs jums uzglabāt jebkāda veida informāciju par blokiem.
 • Smallbank darījumu saime: Patiesībā šī ģimene ir piemērota, lai pārbaudītu un analizētu jūsu biznesa kvalitāti
 • Iestatījumi Darījumu saime: Turklāt iestatījumu saime palīdzēs jums saglabāt ķēdes konfigurācijas un pat piedāvās jums tam īpašu atsauces modeli.
 • Validatora reģistra darījumu saime: To var izmantot, lai sistēmai pievienotu vairāk validatoru. Patiesībā, neizmantojot šo, jūs nevarat pievienot nevienu validatoru. Tātad, tas ir ārkārtīgi nepieciešams.
 • IntegerKey darījumu saime: Šī ir viena no labākajām darījumu grupām, kas ļauj pārbaudīt visas izvietotās grāmatas bez jebkādiem papildu resursiem.
 • XO darījumu saime: Nu, tas ir vairāk jautrības visā tīklā. Sawtooth izstrādātāji vēlējās tīklam pievienot nedaudz dzirksteles, un tāpēc arī tajā pievienoja tic-tac-toe spēli. Tādēļ, izmantojot šo, jūs varat spēlēt ar jebkuru mezglu.
 • Identitātes darījumu saime: Galvenokārt tas paredzēts datu saglabāšanai. Nu, konkrēti, dati par validatoriem ar atļauju. Turklāt tas saglabā informāciju par mezgliem, piemēram, to publiskajām atslēgām un tā tālāk.

Sistēmā redzēsiet arī divas citas darījumu saimes. Tie ir diezgan jaunāki papildinājumi.

Setu darījumu saime:

Seth darījumu saime piedāvās jums iespēju izmantot Ethereum balstītas lietojumprogrammas tīklā. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot uz Solidity balstītus viedos līgumus vai pat citas uz tā balstītas lietojumprogrammas.

Saber darījumu ģimene:

Tas ir vēl viens viedo līgumu pieņemšana. Patiesībā to varat izmantot viedo līgumu izpildei WebAssembly virtuālajās mašīnās vai WASM virtuālajās mašīnās. Vēl jo vairāk, tas ļauj jums vadīt viedus līgumus ķēdē.

Hyperledger zāģa zobu apmācība: apgūsim pamatus!

Tagad sāksim apmācību par Hyperledger Sawtooth. Šeit jūs galvenokārt uzzināsiet par mezglu iestatīšanas pamatprasībām platformas testēšanai. Vēl jo vairāk, es vēlāk īsumā paskaidrošu visas būtiskās CLI komandas arī rokasgrāmatā.

Ja vēlaties, varat izmantot šo rakstu kā Hyperledger Sawtooth Tutorial pdf un labāk uzzināt par tehnoloģiju.

Ja vēlaties turpināt karjeru kā Hyperledger Sawtooth izstrādātājs, uzziniet par to ārkārtīgi svarīgi.

Jebkurā gadījumā sāksim apmācību par Hyperledger Sawtooth tūlīt.

Zāģa mezgla iestatīšana testēšanai

Vispirms jums ir jāiestata mezgli, pirms varat sākt izstrādāt platformu. Tāpēc, kad mezgls ir iestatīts un tas ir aktīvs, varat pārbaudīt lietojumprogrammu. Tāpēc jums jāiesniedz darījumu pieprasījumi un jāredz rezultāti un bloķēšanas dati no REST API.

Jebkurā gadījumā tālāk norādītās metodes galvenokārt ir piemērotas tipiskiem darījumu procesiem, XO un IntegerKey ģimenēm. Ja jūs varat uzrakstīt jaunu darījumu saimi, varat to arī palaist, izmantojot metodi.

Turklāt jūs varat instalēt un palaist tikai vienu mezglu Sawtooth tīklu, izmantojot trīs metodes – vietējo Ubuntu instalāciju, Docker konteinerus un virtuālo mašīnu ar Kubernetes kopu.

Ja esat Hyperledger Sawtooth izstrādātājs, jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību šīm mazajām detaļām.

Izmantojot Docker

Lai izveidotu šo Hyperledger Sawtooth apmācību, pēc mezgla iestatīšanas, izmantojot Docker, ir jāveic šādas darbības:.

 • Pārbaudiet Sawtooth tīkla komponentu statusu.
 • Izmantojiet dažādas Sawtooth komandas, lai parādītu bloku datus, iesniegtu darījumus un skatītu globālo stāvokli.
 • Pārbaudiet arī zāģa zobu apaļkokus.
 • Pārtrauciet tīklu un atiestatiet Docker vidi.

Priekšnoteikumi

Patiesībā, lai šī vide darbotos, jums būs nepieciešami Docker Compose un Docker Engine.

Linux: Jums ir jālejupielādē jaunākais Docker Composer un Docker Engine Linux izdevums.

Windows: jums ir jālejupielādē jaunākais Docker Composer un Docker Engine Windows izdevums.

macOS: Jums ir jālejupielādē jaunākais Docker Composer un Docker Engine izdevums macOS.

Kubernetes izmantošana

Lai izveidotu šo apmācību par Hyperledger Sawtooth, pēc mezgla iestatīšanas, izmantojot Kubernetes, ir jāveic šādas darbības. Patiesībā šai videi būs nepieciešams izmantot Minikube, lai zāģa zobus izvietotu konteineros. Būtībā tas atradīsies virtuālās mašīnas iekšpusē Kubernetes vietējā klasterī.

Pēc tam, kad esat pārbaudījis oficiālo apmācību, jūs varat rīkoties šādi.

 • Instalējiet Minikube un kubectl.
 • Sāciet Minikube.
 • Pēc tam Kubernetes kopā startējiet programmu Sawtooth.
 • Pēc tam pievienojiet zāģa zobu apvalka konteineru.
 • Pēc tam izmantojiet CLI komandas, lai iesniegtu darījumus, skatītu globālo stāvokli un bloķētu datus.
 • Kad esat tos redzējis, varat pārbaudīt Zāģa zobu žurnālus.
 • Jebkurā gadījumā, kad esat pabeidzis, varat pārtraukt tīklu, izdzēšot Kubernetes kopu.

Priekšnoteikumi

Patiesībā jums būs nepieciešami Minikube un kubectl, kas atbalsta VM hipervizoru. Šajā gadījumā varat izmantot VirtualBox.

Ubuntu izmantošana

Šajā apmācībā Hyperledger Sawtooth izstrādātājam ir jāveic šādas darbības pēc mezgla iestatīšanas, izmantojot Ubuntu 18.04.

 • Sāciet ar lietotāja atslēgas ģenerēšanu.
 • Pēc tam ģenerējiet saknes atslēgu.
 • Pēc tam izveidojiet ģenēzes bloku.
 • Kad esat pabeidzis, jums ir jāsāk komponenti – darījumu procesi, REST API, konsensa dzinējs un validators.
 • Pēc tam pārbaudiet REST API statusu.
 • Pēc tam izmantojiet CLI komandas, lai iesniegtu darījumus, skatītu globālo stāvokli un bloķētu datus.
 • Kad esat tos redzējis, varat pārbaudīt Zāģa zobu žurnālus.
 • Kad esat pabeidzis, jums jāpārtrauc tīkls un jāatjauno izstrādes vide.

Priekšnoteikumi

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams tikai Ubuntu 18.04 (Bionic). Vēl jo vairāk, tas nedarbosies nevienā citā vecajā versijā.

Hyperledger zāģa zobu apmācība: papildu vadlīnijas

Tīkla izveide ar vairākiem zāģa mezgliem

Šis process galvenokārt paredzēts vairāku mezglu iestatīšanai un tīkla tīkla izveidošanai. Tādēļ šajā iestatījumā jūs varat redzēt Zāģa zobu reālos rezultātus ar tik daudz mezglu, cik vēlaties. Vēl jo vairāk, tas ir lielisks veids, kā pārbaudīt lietojumprogrammas mērogojamības raksturu.

Turklāt, tāpat kā viena mezgla Sawtooth tīkla iestatīšana, arī šajā tiek izmantotas trīs metodes – vietējā Ubuntu instalācija, Docker konteineri un virtuālā mašīna ar Kubernetes kopu.

Tāpēc šajā Hyperledger Sawtooth apmācībā iesācējiem ir tikai pamatnostādne.

Izmantojot Docker

Šis process galvenokārt palīdzēs jums izveidot piecus zāģa zobu mezglus un izveidot izstrādes vidi jūsu lietojumprogrammai. Patiesībā katrs mezgls faktiski ir Docker konteineru komplekts. Vēl jo vairāk, katrā atsevišķā mezglā darbosies validators un citi Zāģa zobu komponenti.

Galvenokārt viņu apmācībā varat uzzināt, kā:

 • Lejupielādējiet Zāģu Docker Compose failu.
 • Izmantojiet cocker-compose, lai palaistu Sawtooth tīklu.
 • Pārbaudiet procesa statusu.
 • Konfigurējiet atļautos darījumu veidus.
 • Savienojiet ar zāģa zobu apvalka konteineru. Pēc tam uzziniet, kā apstiprināt tīkla funkcijas.
 • Kad esat pabeidzis, pārtrauciet tīklu un atiestatiet Docker vidi.

Priekšnoteikumi

Lai šī vide darbotos, jums būs nepieciešami Docker Compose un Docker Engine.

Linux: Jums ir jālejupielādē jaunākais Docker Composer un Docker Engine izdevums (v 1.2.5) operētājsistēmai Linux.

Windows: jums ir jālejupielādē jaunākais Docker Composer un Docker Engine izdevums (v 1.2.5) operētājsistēmai Windows.

macOS: Jums jālejupielādē jaunākais Docker Composer un Docker Engine izdevums (v 1.2.5) MacOS.

Jebkurā gadījumā jūs neatiestatījāt Docker vidi viena mezgla tīklam, tad tas ir jāizslēdz un jāizdzēš visi žurnāli un dati.

Kubernetes izmantošana

Šī ir ļoti svarīga šīs Hyperledger Sawtooth apmācības daļa iesācējiem. Patiesībā šis process galvenokārt palīdzēs jums izveidot piecus zāģa zobu mezglus un izveidot izstrādes vidi jūsu lietojumprogrammai. Patiesībā katrs mezgls faktiski ir Kubernetes pāksts.

Vēl jo vairāk, katrs atsevišķais pāksts ir konteiners validatoram un citiem Zāģa zobu komponentiem.

Turklāt viņu Hyperledger Sawtooth apmācībā iesācējiem varat uzzināt, kā:

 • Instalējiet Minikube un kubectl.
 • Sāciet Minikube.
 • Lejupielādējiet konfigurācijas failus.
 • Pēc tam Kubernetes kopā startējiet programmu Sawtooth.
 • Pēc tam pievienojiet zāģa zobu apvalka konteineru.
 • Pēc tam pārliecinieties, vai esat apstiprinājis tīkla funkcionalitāti.
 • Kad esat redzējis šos, konfigurējiet atļautos darījumu veidus
 • Jebkurā gadījumā, kad esat pabeidzis, varat pārtraukt tīklu, izdzēšot Kubernetes kopu.

Priekšnoteikumi

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešami Minikube un kubectl, kas atbalsta VM hipervizoru. Šajā gadījumā varat izmantot VirtualBox.

Ubuntu izmantošana

Šī ir arī ļoti svarīga šīs Hyperledger Sawtooth apmācības sastāvdaļa iesācējiem. Patiesībā šis process palīdzēs jums izveidot Ubuntu platformas attīstības vidi. Patiesībā katra resursdatora sistēma faktiski ir mezgls, kas vada validatoru un citus Zāģa zobu komponentus.

Galvenokārt viņu apmācībā iesācējiem jums ir jādara šādi:

 • Uzstādiet zāģi
 • Sāciet, ģenerējot lietotāja un validatora atslēgas.
 • Pēc tam izveidojiet ģenēzes bloku un iekļaujiet īpašus konsensus, piemēram, PoET vai PBFT.
 • Kad esat pabeidzis, jums ir jāsāk Zāģēšana katrā mezglā.
 • Pēc tam pārliecinieties, vai esat apstiprinājis tīkla funkcionalitāti.
 • Kad esat redzējis šos, konfigurējiet atļautos darījumu veidus
 • Kad esat pabeidzis, jums jāpārtrauc tīkls un jāatjauno izstrādes vide.

Priekšnoteikumi

Jebkurā gadījumā jūs neatjaunojāt Ubuntu vidi viena mezgla tīklam, tad tas ir jāizslēdz un jāizdzēš visi žurnāli un dati. Vai arī jūsu tīkla tīkls netiks palaists!

Zāģa zobu SDK izmantošana

Šeit jūs redzēsiet visu atbalstīto SDK kopsavilkumu. Jūs varat redzēt darījumu procesu, klienta parakstīšanas un valsts delta funkciju stabilitāti, termiņu un pilnīgumu.

Python JavaScript C++ Ej Rūsas Ātra Java
Darījumu procesors Pabeigts? N / A
Stabila API? N / A
Briedums 1 2 3 1 1 N / A 3
Klienta parakstīšana Pabeigts?
Stabila API?
Briedums 1 1 3 1 1 3 3
Štata delta Pabeigts? N / A
Stabila API? N / A
Briedums 1 2 3 1 1 N / A 3

Notikumu abonēšana

Nu, visi bloki ir pievienoti blokķēdei, tāpēc jebkuram izstrādātājam var būt nepieciešama informācija par noteiktiem lietojumprogrammu notikumiem. Tādēļ jums ir nepieciešami notikumi, lai pārsūtītu šo informāciju par jaunu bloku vai jaunu dakšiņu.

Bet jums jāiekļauj lietojumprogrammas notikumi. Patiesībā galvenokārt pasūtījuma darījumu ģimenes var nodrošināt, ka esat abonējis noteiktus notikumus.

Ar savu lietojumprogrammu abonējot noteiktus pasākumus, jūs varat veikt šādas darbības:

 • Abonējiet dažus notikumus, kas ietekmē jūsu lietojumprogrammu vai blokķēdi
 • Nosūtiet klientiem informāciju par darījuma izpildi, nevienu no datiem nesaglabājot stāvoklī
 • Notikumu apkopošana no konkrēta tīkla punkta par stāvokļa izmaiņām, lai apkopotu informāciju

Patiesībā jūsu lietojumprogramma var saglabāt informāciju par noteiktiem notikumiem vēlākai izmantošanai vai notikumu reaģēšanu nekavējoties.

Svarīgas zāģa zobu CLI komandas

Ir dažas svarīgas Sawtooth CLI komandas, par kurām jums jāapgūst, pirms sākat izmantot šo platformu. Es tos īsumā paskaidrošu tālāk.

 • Zāģu partija

Šī ir komanda, kas palīdzēs jums redzēt informāciju par sērijām tīklā. Turklāt jūs varat iesniegt partijas validatoram, izmantojot arī REST API.

Piezīme: Partija faktiski ir savstarpēji atkarīgu darījumu grupa un tīkla izmaiņu atomu vienība.

 • Zāģa zobu bloks

Patiesībā jūs varat izmantot šo komandu, lai redzētu informāciju par platformas blokiem.

 • Zāģa zobu identitāte

“Zāģa zobu identitāte” ir komanda, kas ļauj jums redzēt, kādas lomas mezgli spēlē platformā. Vēl jo vairāk, jūs varat arī izveidot jaunas lomas, iestatīt jaunas politikas utt.

 • Zāģa vienaudzis

Patiesībā šī komanda ļauj redzēt noteikta validatora līdzgaitnieka adresi.

 • Zāģa zobu iestatījumi

Ja vēlaties pārbaudīt ķēdes iestatījuma vērtību, varat izmantot komandu “Zāģa zobu iestatījumi”.

 • Zāģa zobu stāvoklis

Patiesībā varat izmantot šo komandu, lai redzētu informāciju par ierakstiem pašreizējā stāvoklī.

 • Zāģa zobu statuss

Jūs varat izmantot šo komandu, lai skatītu informāciju, kas attiecas uz validētāja statusu.

 • Zāģa zobu darījums

Ja vēlaties redzēt informāciju par darījumiem, varat izmantot šo komandu.

 • Zāģa zobu validators

Izmantojot šo komandu, jūs viegli varat kontrolēt validatoru uzvedību.

 • sawadm

Komanda “sawadm” galvenokārt paredzēta administratīvajām lomām. Turklāt jūs to varat izmantot, lai izveidotu validatora atslēgu, kad iestatāt platformu. Jūs varat arī izveidot ģenēzes bloku.

 • zāģtīkls

Patiesībā šo komandu varat izmantot, lai mijiedarbotos ar visiem tīkla mezgliem.

 • zāģmateriāls

Tas galvenokārt ir piemērots iestatījumu priekšlikumiem. Izmantojot zāģzobu, visus iestatījumus faktiski var saglabāt ķēdē. Tātad, izmantojot šo komandu, jūs varat skatīt, izveidot un balsot par priekšlikumiem. Vēl jo vairāk, jūs varat izstrādāt iestatīšanas vērtības arī ģenēzes blokam.

 • iestatījumi-tp

Patiesībā šī komanda jums piedāvās metodiku iestatījumu transakcijas procesorā konfigurācijas datu glabāšanai ķēdē.

Hiperskadra zāģzāle, kas dominē nozarēs

Esam nonākuši mūsu Hyperledger Sawtooth apmācības beigu punktā. Jebkurā gadījumā esmu apkopojis visu nepieciešamo informāciju, lai sāktu darbu ar Hyperledger Sawtooth. Vēl jo vairāk, jums var būt nepieciešama papildu palīdzība apmācības laikā, tāpēc es iesaku jums apskatīt viņu oficiālo apmācību, lai iegūtu aprakstošāku pieeju.

Ja vēlaties, varat paturēt šo rakstu kā Hyperledger Sawtooth apmācību pdf arī vēlākiem studiju nolūkiem.

Turklāt, ja jūs domājat par blokķēdes digitālo pārveidošanu, tad es iesaku jums pārbaudīt mūsu bloku ķēdes kursus kopā ar to.

Mūsu kursi ir iespiesti ar blokķēdes pārveidošanas vadlīnijām, un esmu pārliecināts, ka šie kursi jums būs vairāk nekā noderīgi. Tātad, pārbaudiet tos tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me