Hyperledger zāģis: Blockchain biznesam

Ja esat meklējis lielisku uzņēmuma līmeņa bloku ķēdes platformu, jums ir jāatrod nosaukums Hyperledger. Patiesībā Hyperledger ir uzņēmuma blockchain projekts, un aiz tā ir Linux pamats.

Tomēr tas ir tikai jumta projekts, un zem tā strādā daudz bloku ķēdes projektu. Starp tiem Hyperledger Zāģzobi ir viens no populārākajiem. Turklāt daudzi uzņēmumi jau izmanto šo neticamo jauno platformu.

Tāpēc, lai jums palīdzētu, šodien es runāšu par Hyperledger Sawtooth platformu.

 

 

Contents

1. nodaļa: Kas ir Hiperkedžera zāģa zobs?

Hyperledger Sawtooth ir atvērtā koda blokķēdes projekts uzņēmuma blokķēdes uzņēmuma Hyperledger ietvaros. Tas ir ideāls risinājums tīklu un izplatītu virsgrāmatu lietojumprogrammu izstrādei.

Patiesībā to mērķis bija padarīt dizainu ļoti nevainojamu, lai tas būtu vairāk nekā drošs lietošanai uzņēmumā.

Nu, saskaņā ar Hyperledger Sawtooth dokumentāciju, tas faktiski vienkāršo visu lietojumprogrammu izveides procesu. Patiesībā lietojumprogrammu domēns ir pilnībā nodalīts no pamatsistēmas. Tādējādi tas atvieglo lietojumprogrammu izmēģināšanu, nekādā veidā neietekmējot pamatsistēmu.

Turklāt, lai izstrādātu lietojumprogrammu, varat izmantot arī jebkuras programmēšanas valodas. Bet jums nebūs jāzina, kas patiesībā ir pamatsistēmas faktiskais dizains.

Vēl viens liels darījums par šo platformu ir tas, ka tā ir ļoti modulāra. Vēl jo vairāk, tas palīdz uzņēmumam pieņemt pareizos lēmumus par tīkla vispārējo politiku. Lieki piebilst, ka Hyperledger Sawtooth kurss ir piemērots galvenokārt konsorcijiem vai līdzīgā vidē.

Turklāt jūs varēsiet izvēlēties atļaujas, darījumu noteikumus, vienprātības protokolus un daudz ko citu atbilstoši savām vajadzībām. Tātad jūs iegūstat elastīgu vidi jebkura veida biznesam.

Tātad, kas tajā nepatīk, vai ne?

Jebkurā gadījumā projekts ir praktiski atvērts, tāpēc jūs varat to iegūt bez problēmām. Vēl jo vairāk, pirms to izdarāt, vispirms ir jāapgūst vairāk par Hyperledger zāģa zobu kursu.

Izplatīta virsgrāmatu tehnoloģija

Blokķēdes ietilpst izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju kategorijā. Un līdzīgi tam pakļaujas arī Hiperkedžera zāģa zobu kurss. Vēl jo vairāk, tīklā nav nevienas centrālās iestādes. Tātad, tas ir pilnībā sadalīts starp visiem mezgli.

Vēl jo vairāk, nē nevar mainīt datu bāzi un uzlauzt savu ceļu caur tīklu. Tātad, kad darījums tiek pievienots, tas paliek tur.

Visu identitāšu zīmes nodrošina, ka jebkurš jauns darījums ir derīgs. Tādējādi tīkls visus kontrolē.

 

Hyperledger zāģa īpatnības

 • Lietojumprogrammu izstrādei draudzīgs

Tas nodrošina lietojumprogrammu izstrādi vieglāku pamatu, atdalot lietojumprogrammas domēnu no pamatsistēmas. Saskaņā ar Hyperledger Sawtooth dokumentāciju, šīs atdalīšanas vienīgais mērķis ir nodrošināt, lai jebkuri jauni papildinājumi, kas ir aplikācijas slānis, nekad netiktu ietekmēti.

Turklāt tas nozīmē, ka, atrodoties lietojumprogrammas slānī, izstrādājot dApps, tas aizņems resursus, taču tas neietekmēs citus, kas izmanto pamatsistēmu..

Tādējādi šeit nav palēnināšanās vai zemas efektivitātes problēmu.

Tāpēc šī platforma ir piemērota lietotņu izstrādei. Vēl viena lieliska lieta saskaņā ar Hyperledger Sawtooth dokumentāciju ir tā, ka lietojumprogramma var būt jebkas. Turklāt vietējā biznesa loģika var viegli pastāvēt līdzās citam viedajam līgumam VM.

Tādējādi tas rada elastīgāku pamatu Hyperledger zāģa zobu kursam.

 

 • Atļauju piešķiršanas funkcijas

Jums jāzina, ka Hyperledger Sawtooth ir atļauta platforma. Turklāt neviens nevar vienkārši piekļūt tīklam. Tāpēc šī platforma ir piemērota uzņēmuma videi. Saskaņā ar Hyperledger Sawtooth dokumentāciju jūs varat to pielāgot arī publiskai videi.

Piemēram, to pašu tehnoloģiju varat izmantot arī iekšējai tīkla sistēmai un klientu sadarbībai.

Patiesībā šāda veida elastība, ja uzņēmuma bloku ķēdes platforma ir diezgan reta. Tāpat kā vairumā gadījumu, tie ir vai nu publiski, vai privāti. Jebkurā gadījumā ar identitātes pārvaldības protokola palīdzību jūs varat iepriekš atlasīt mezglus, kas var iekļūt platformā.

Jūs varat iemācīties atdalīt abus kursus Hyperledger Sawtooth.

 

 • Privātais tīkls

Hyperledger Zāģu zobs pastāv, lai atrisinātu visu problēmu, kas rodas privātajā tīklā vai ar atļauju. Turklāt saskaņā ar Hyperledger Sawtooth dokumentāciju ikviens var izvietot mezglu kopu atsevišķā tīkla kanālā.

Šis process radītu privātu sesiju tieši šiem mezgliem. No otras puses, uzņēmumam ir nepieciešama privāta vide. Uzņēmumā ir daudz elementu, kuriem nevajadzētu būt atvērtiem ziņkārīgajiem.

Turklāt, tā kā nav centralizētas iestādes, neviens nevar vienkārši palūkoties uz sensitīvo informāciju, kuru jūs glabājāt platformā. Bet jums jāatceras, ka, pat ja atrodaties privātā kanālā, darījumu vērtības pārstāj eksistēt virsgrāmatā. Lai gan neviens to nevarēs redzēt.

 

 • Paralēlā darījuma izpilde

Saskaņā ar Hyperledger Sawtooth dokumentāciju platforma darījumiem izmanto atšķirīgu pieeju. Tipiskā gadījumā uzņēmumu platformu blokķēde izmanto sērijveida darījumu procesu. Bet, kad platformu sāk lietot pārāk daudz lietotāju, katra darījuma apstrāde kļūst samērā sarežģīta.

Tāpēc tā vietā, lai būtu ātra, tā palēninās. Bet, lai nodrošinātu, ka Zāģi nezaudē efektivitāti, viņi visus darījumus veic paralēli viens otram. Tas nozīmē, ka vienlaikus var veikt vairākus darījumus.

Patiesībā tas ietaupa daudz laika un veicina ātrāku izvadi. Tā rezultātā šai platformai ir viegli palielināt.

 

 • Moduļu struktūra

Moduļu struktūra faktiski ir viena no lielākajām visu Hyperledger platformu īpašībām, un Sawtooth nav izņēmums. Saskaņā ar Hyperledger Sawtooth dokumentāciju, modulārā struktūra uzņēmumiem rada cita veida elastību.

Ar šīs funkcijas palīdzību izstrādātāji var brīvi izmantot jebkura veida vienprātības algoritmus vai jebkura veida funkcijas, kuras viņi vēlas. Tas ir plug and play scenārijs, un to ir ļoti viegli izdarīt. Vēl jo vairāk, jūs daudz par to uzzināsiet arī viņu Hyperledger zāģa zobu kursā.

Vēl viens liels pluss ir tas, ka tajā pašā laikā vairākas vienprātības var darboties vairākās vienas platformas daļās. Tātad, jūs varat izvēlēties labāko kombināciju, kas atbilst jūsu nozarei.

 

2. nodaļa: Hiperkodera zāģa zobu arhitektūras elementi

Pasākumu sistēma

Izmantojot notikumu sistēmu, Hyperledger Sawtooth atbalsta apraidi un notikumu izveidi. Tātad šī funkcija ļauj –

 • Mezgli, lai abonētu visus notikumus, kas notiek blokķēdē. Piemēram, kad tiek pievienots jauns bloks vai ja tīkls pāriet uz citu dakšiņu.
 • Abonēt citus lietojumprogrammu pasākumus, kas radušies no darījumu saimes.
 • Informācijas apraide visiem citiem kanāla mezgliem, gala stāvokli neglabājot valsts krātuvē.

 

Notikumi

Kā tiek iegūti notikumi? Patiesībā tie tiek iegūti no citiem datu struktūras formātiem, piemēram, darījumu kvītis vai bloki. Gadījumā, ja viņiem ir jāpārliecinās par to atbilstoši, EventExtractor saskarne ņem vērā katru platformas ventilācijas avotu.

Vēl viena lieta, ko šī saskarne dara, ir uzskaitīt visus EventSubscriptions un pēc tam aptvert tikai tos notikumus, kuriem ir visvairāk abonentu.

Nu, lai saskaitītu abonementus, saskarnei ir jāpārbauda, ​​vai notikumi event_type sakrīt ar abonenta event_type.

 

Darījumu kvītis

Vēl viens Hyperledger Sawtooth viedā līguma punkts ir darījuma kvīts. Ar šī elementa palīdzību klienti var iegūt informāciju par savu darījumu, taču tie netiek glabāti uz valsts skatuves.

Piemēram –

 • Informācija par to, vai darījums ir derīgs vai nē.
 • Kādi notikumi notika darījuma izpildes laikā?
 • Kā darījuma izpilde mainīja stāvokli?
 • Jebkura darījumu saimei raksturīga izpildes informācija.

Tomēr darījumu kvītis var arī piedāvāt validatoriem papildu informāciju par darījumu pareizai pārbaudei. Un tas viņiem liegs atkārtoti veikt darījumu.

 

Ethereum līgumu savietojamība ar Setu

Nu, viena no labākajām zāģa zobu īpašībām ir Ethereum Contracts saderība, izmantojot Setu. Turklāt tas rada jaunu pagrieziena punktu Hyperledger Sawtooth viedajiem līgumiem. Setas jeb Zāģa un zobu-Ethereuma integrācijas projekts radīs saikni starp abām platformām.

Tātad, izmantojot EVM, jūs varat izvietot viedos līgumus Hyperledger Sawtooth vidē.

Bet kā viņiem izdevās to novilkt?

Patiesībā, lai nodrošinātu, ka viņi sadarbojās ar Hyperledger Burrow un pārņēma viņu EVM ieviešanu. Tātad, izmantojot Burrow EVM, Zāģzobs integrēja vidi arī Zāģzobā.

Vēl viens šīs funkcijas galvenais mērķis ir palīdzēt padarīt DApps un citus EVM viedos līgumus pietiekami viegli pārnest tīklā. Tāpēc viņi atkārtoja Ethereum JSON RPC API.

 

Seta sastāvdaļas

Jebkurā gadījumā Setam galvenokārt ir trīs dažādu veidu komponenti –

 • Sets klients
 • Seth-RPC serveris
 • Seth-tp darījumu procesors

Tomēr jums jāzina, ka Sets nav pilnīga Ethereum ieviešana. Acīmredzot platforma patiešām veica dažas izmaiņas, kas vislabāk atbilst platformai. Tātad šīm modifikācijām sistēma ir nedaudz atšķirīga no sākotnējā Ethereum. Lai gan lielākā daļa EVM viedo līgumu var darboties platformā, šeit ir dažas atšķirības –

 • Tā vietā, lai 32 baitu bloka jaukumu kā identifikatoru izmantotu, Zāģu zobu bloki izmanto 64 baitu galvenes parakstu. Jebkuras BLOCKHASH instrukcijas palaišanas gadījumā tiek izmantots tikai pirmais 32 baitu jaukšanas paraksts.
 • Ethereum galvenokārt ir atkarīgs no ekonomiskiem stimuliem, lai ierobežotu kopējo resursu izmantošanu. Tomēr Sets darbojas tikai ar atļautu modeli. Tātad ‘gāzes’ izmantošana ir ierobežota, un atļaujas tiek izmantotas jebkura veida mezgliem.
 • Darījuma izpildes gadījumā Sets tiek modulēts, tāpēc nevienam darījumam nevar būt nekādu zināšanu par izpildi tīklā. Bet Ethereum darījumi ir ļoti atkarīgi no laika zīmogiem, jaukšanas zīmēm un skaitļiem.

Patiesībā izmaiņas faktiski padara Hyperledger Sawtooth viedos līgumus ienesīgākus nekā jebkad agrāk.

 

Piespraužami vienprātības algoritmi

Izmantojot Zāģu zobu, jūs vispār iegūsiet cita veida vienprātības protokolu. Viena no šīs Hyperledger Sawtooth arhitektūras labākajām iezīmēm ir dažādu saspiešanas metožu izmantošana. Vēl viena lieliska daļa ir fakts, ka tas platformā ļaus vienlaicīgi vadīt vairākus konsensus.

Tīkla iestatīšanas laikā jūs varat viegli izvēlēties to, kuru vēlaties izmantot. Turklāt jūs to varat mainīt vēlāk un pat darījumu laikā.

Jebkurā gadījumā pašlaik tas ir aprīkots ar 5 dažādiem konsensiem, kurus varat izvēlēties. Viņi ir –

 • Devmode

Šī vienprātība galvenokārt ir piemērota attīstības mērķiem. Tas ļaus jums izmēģināt platformas vadīšanu ar vienu validatora mezglu. Tātad, kā redzat, tas noteikti nav piemērots ražošanas vajadzībām.

 

 • PBFT

Šis faktiski ir uz vadītāju balstīts konsensa algoritms. Diemžēl jūs nevarat dakšu PBFT. Bet no pozitīvās puses jūs saņemat Bizantijas kļūdu tolerances algoritmu. Patiesībā šis ir vairāk piemērots mazākām vidēm un noteikti nav labākais jebkurai konsorcija tipa videi.

 

 • Dzejnieks CFT

Vēl viens šī nosaukuma nosaukums ir PoET simulators. Šajā ir SGX veida simulatora vide, kas ļauj šiem algoritmiem darboties brīvi. Tomēr tas piedāvās pretestību pret bojājumiem, piemēram, izvadi, līdzīgu citām platformām.

Bet jums ir jābūt dzejnieka-validatora-reģistra TP. Turklāt jūs varat to palaist jebkura veida procesoros. Tomēr tas nav bizantiešu defektu tolerance, un tas nozīmē, ka tas ir tikai CFT.

 

 • Dzejnieks SGX

Šajā PoET versijā tā izmantos SGX. Un ar SGX palīdzību tas var piedāvāt Bizantijas defektu toleranci, kas līdzīga PoW. Tomēr tam ir nepieciešams tikai salīdzinoši maz CPU jaudas.

Jebkurā gadījumā šis ir viens no algoritmiem, kuru pareizai darbībai ir nepieciešama īpaša aparatūra. Šis vienprātības protokols ir absolūti nepieciešams Hyperledger Sawtooth viedajiem līgumiem.

 

 • Plosts

Šajā vienā algoritmiem jābūt vadītājam uz noteiktu laiku. Turklāt, kad taimeris beigsies, vadītājs automātiski tiks nomainīts. Patiesībā plosts ir daudz ātrāks nekā PoET; tomēr tas piedāvā tikai CFT un nav bizantietis.

 

Kas par citiem konsensa algoritmiem?

Nu, tas atbalsta pievienojamus vienprātības algoritmus, un Hyperledger Sawtooth viedajiem līgumiem būtu absolūti nepieciešams pievienot vairāk. Pašlaik galvenā ideja ir pievienot visu vienprātības kopumu, kas var piedāvāt efektivitāti.

Izņemot šos citus vienprātības SDK, ir ceļā. Tātad, tas būtu lielisks plus punkts Hyperledger Sawtooth viedajiem līgumiem.

 

Nepieņemams konsenss

Vēl viena lieliska Zāģa zobu iezīme ir atbalsts nepieņemamai vienprātībai. Tagad jūs domājat, kas tas ir? Parasti atvienošana parasti nozīmē, ka jebkurā laikā varat mainīt vienprātības protokolu, atrodoties ceļā.

Tātad, lai mainītu vienprātību, jums nebūs jāpārtrauc validatori, lietotāji vai citi tīkla mezgli. Turklāt jums nebūs jāiegūst jauns ģenēzes bloks katru reizi, kad to maināt. Patiesībā šāda veida procesu sauc par dinamisku vienprātību.

Tādējādi jaunā funkcija padara Hyperledger Sawtooth viedos līgumus vēl ienesīgākus.

 

Darījumu ģimeņu paraugs

Vienkārši sakot, darījumu saime ir darījumu modeļu vai darbību grupa, kuru varat izmantot virsgrāmatā. Patiesībā domājiet par tiem kā par atšķirīgu pieeju API. Daudzos gadījumos tīklam var būt nepieciešama programmējama viedo līgumu struktūra.

Tātad, lai to izdarītu, jūs varat viegli izmantot EVM darījumu saimi, izmantojot SETH. Pēc kāda laika parunāsim.

Daudzos gadījumos uzņēmumi faktiski meklē fiksētu darījuma procesu, jo tas lielā mērā ierobežo risku.

Tātad šajos gadījumos jūs varat vienkārši izmantot tos, kurus mēs piedāvājam, vai pat pats to modelēt. Tādējādi tas padara darījumu saimi par neatņemamu Hyperledger Sawtooth arhitektūras sastāvdaļu.

Piemēram, viena no ģimenēm ar nosaukumu Integer Key faktiski piedāvā tikai 3 veidu darbības, piemēram, set, decrement un increment. Tātad, izmantojot tikai šos 3 parametrus, ir salīdzinoši grūti kļūdīties vai ielauzties sistēmā.

Bet kāpēc Hyperledger Sawtooth tos vispār ieviesa?

Nu, Hyperledger Sawtooth arhitektūrā izstrādātāji vēlējās pārliecināties, ka uzņēmumi var izvēlēties tikai vēlamo daudzpusību. Īsāk sakot, tie palīdz paplašināt tīkla elastību.

Ir daži interesanti fakti par darījumu grupām –

 • Lai rakstītu jaunu, varat izmantot jebkuru valodu.
 • Ir pieejami SDK, kas paredzēti C ++, Java, JavaScript, Go, Python, Rust un daudziem citiem.
 • Visi tie darbojas atsevišķi viens no otra paralēlā telpā, tādējādi dodot tīklam iespēju uzlabot.

Jebkurā gadījumā Hyperledger Sawtooth arhitektūrā ir dažas izplatītas darījumu ģimenes. Apskatīsim, kādi tie ir –

 • BlockInfo darījumu saime

Viena no šīs ģimenes visizplatītākajām iezīmēm ir piedāvāt iespēju atsaukties uz citu informāciju, kamēr mezgli atrodas tranzītā. Nu, piemēram, EVM platforma faktiski definē BLOCKHASH, kas īsumā palīdz procesoram piekļūt iepriekšējo bloku jaucējfunkcijai.

Tātad, tas palīdz procesoram attiecīgi jaukt jauno.

Patiesībā Blockinfo faktiski piedāvā veidu, kā saglabāt jebkādu informāciju par konfigurējamiem vēsturiskiem blokiem.

 

 • Identitātes darījumu saime

Šī darījumu saime palīdz pārvaldīt visas sistēmas identitātes. Jebkuru ķēdes atļauju gadījumā ir absolūti nepieciešama validatora atslēga un darījuma atslēga. Turklāt, lai to izdarītu, abām pusēm ir nepieciešama atbilstoša autentifikācijas atļauja.

Bet visa šī sarežģītā informācija kļūst par šķērsli pārvaldīšanai. Tomēr ar identitātes darījumu saimes palīdzību ir ļoti viegli tos pārvaldīt.

 

 • IntegerKey darījumu saime

Cita Hyperledger Sawtooth arhitektūras saime ļauj lietotājiem iestatīt, palielināt vai samazināt valsts vārdnīcas ierakstu vērtību.

Visas opcijas ir iestatītas tā, lai nodrošinātu vislielāko izlaidi un nepieļautu jebkāda veida sliktu mezglu attieksmi.

 

 • Validatora reģistra darījumu saime

Izmantojot vienīgo validatoru, sistēma var sabrukt, ja tīklā ir pārāk daudz lietotāju. Tātad, lai palīdzētu šajā jautājumā, Validator darījumu saime piedāvā veidu, kā tīklā pievienot jaunus validatorus.

Šis process faktiski daudz palīdz un nodrošina pareizu palielināšanas situāciju.

 

 • Iestatījumi Darījumu saime

Oaky, tur ir daudzas lietas, kas iet uz kanālu, un, ja tās tiek pareizi uzglabātas, visa vide, kuru nevar uzlauzt, ja blokķēde sadalītos.

Tāpēc iestatījumu transakciju saime palīdz uzturēt metodi, kas nodrošina ķēdes konfigurāciju saglabāšanu. Patiesībā ķēdes un ārpus ķēdes konfigurācijas var atšķirties, neietekmējot viena otru.

 

 • Smallbank darījumu saime

Nu, jūs izveidojāt jaunu ietvaru. Bet tagad jums ir jāskatās, kā tas patiesībā darbojas. Kā jūs to darīsit? Patiesībā Smallbank darījumu saime ļauj lietotājiem salīdzināt sistēmu un redzēt, kā viņi darbojas.

Vēl jo vairāk, tas piedāvās virkni testu un tam būs standarts, ar kuru salīdzināt.

 • XO darījumu saime

Man ir jāredz, ka šī darījumu saime ir viena no vieglākajām Hyperledger Sawtooth arhitektūrā. Bet kāpēc? Nu, tas ļaus jums spēlēt tic-tac-toe spēli ar citu lietotāju.

Šīs saimes kodēšanas sistēma palīdz izstrādātājiem redzēt darījumu saimes atsauces struktūru.

 

3. nodaļa: Hiperkameru zāģa izstrāde – arhitektūras apraksts

 • Globālā valsts

Viens no nozīmīgākajiem Hyperledger Sawtooth attīstības elementiem ir globālas valsts izmantošana. Lai to izdarītu, starp visiem dalībniekiem ir jābūt sadalītai virsgrāmatai. Patiesībā, lai pārliecinātos, ka visas virsgrāmatu kopijas starp Bizantijas vienprātības mezgliem ir pati bloka ķēdes kvalitāte.

Tādējādi, lai to uzturētu, Zāģa zobs visas darījumu saimes aptver vienā instancē, ko sauc par Radix Merkle Tree. Turklāt bloku validācija katrā tā paša darījuma validatorā rada tādu pašu stāvokli un tādus pašus rezultātus.

Arī valsts tiek sadalīta citās nosaukumvietās, lai pārliecinātos, ka visa darījumu saime koplietos, definēs un atkārtoti izmantos darījumu globālos stāvokļa datus.

 

Radiks Merkles koks

Hyperledger Sawtooth izstrāde ietver adresējamu Radix Merkle Tree visu darījumu grupu glabāšanai. Piemēram, koks faktiski ir Merkles koks, kas var saglabāt kopiju uz rakstīšanas datiem no lapas līdz saknei.

Tātad vairākām pārejām, kas saistītas ar bloku, var palīdzēt ģenerēt vienu saknes jaucējkameru šim konkrētajam darījumam. Tas, ko platforma šeit dara, ir ievietot šo sakņu jaucējmalu šī darījuma bloka bloka galvenē.

Tātad, ja validētāja darījums nonāk citā adresē nekā Merkle, šis bloks nebūs derīgs.

Un tā viņi mēdz panākt vienprātību, nepaļaujoties tikai uz lieciniekiem. Tā noteikti ir lieliska pieeja.

 

 • Darījumi un plānošana

Stāvokli var modificēt tikai tad, ja izveidojat darījumu un piesakāties tam. Turklāt darījumiem klientam ir jāizveido darījums, un tad viņš / viņa var to iesniegt validatoriem. Pēc tam validators piemēros darījumu, un tas izraisītu milzīgas izmaiņas valstī.

Vēl viena Hyperledger Sawtooth izstrādes kvalitāte ir tāda, ka darījumi piederēs grupai. Katrs vienas partijas darījums būtu norādīts kopā. Bet dažos gadījumos vispār nav valsts. Tātad partijas ir vienas no pirmajām vienības maiņām valstij.

Parasti partijas struktūra ietver darījumus, TransactionHeader, BatchHeader un Batch.

 

Publiskās atslēgas, paraksts un galvene

Parasti TransactionHeader darījumu galvene būs sakopota, kas noteiktu to sērijveidošanu. Turklāt galvenē būs jāietver parakstītāja privātā atslēga. Acīmredzot galvenes_paraksts saglabās iegūto parakstu.

Patiesībā jūs redzēsiet, ka galvenē būtu arī sērija, un tas būtu atkarīgs no precīziem darījuma paraksta baitiem.

Bet kā viņi ģenerē header_signature? Pārbaudes procesā atslēga signer_public_key ģenerē baitus.

 

Darījumu saime

Jūs jau zināt par darījumu grupām. Bet vēl viena lieliska domāšana par Hyperledger Sawtooth attīstību ir darījumu grupu izmantošana jebkura veida darījumu noteikšanai. Tātad, veicot iestatīšanu, varat izveidot pats savu vēlamo darījumu.

Turklāt daudzas konsultācijas ļaus jums uzzināt, kā jūs varat tās rakstīt noteiktās valodās.

 

Darījumu plānošana

Viens no galvenajiem šīs platformas plus punktiem ir paralēlās un sērijveida plānošanas atbalsts. Patiesībā plānotāju var norādīt, izmantojot komandrindas argumentu. No otras puses, to var atstāt arī validētāja konfigurācijā, kad sākat validēšanas procesu.

Abos gadījumos jūs saņemsiet vienādus rezultātus, tāpēc varat izvēlēties visu, kas jums patīk.

Patiesībā darījumu paralēla apstrāde palīdzētu jūsu sniegumam. Jo šajā vienā laikā varat vienlaikus apstrādāt darījumus. Tātad, īsumā, tas ietaupa milzīgu laiku.

Katra darījuma apstrāde arī ļoti atšķiras. Tātad kopējā ātrāku un lēnāku darījumu kombinācija varētu uzlabot jūsu tīkla veiktspēju.

 

 • Žurnāls

Vēl viens nozīmīgs Hyperledger Sawtooth izstrādes elements ir Journal. Bet kāda ir tā izmantošana? Patiesībā žurnāls faktiski palīdz paplašināt un uzturēt validatoriem paredzēto Blockchain.

Tātad elements rīkotos ar derīgu bloku novērtēšanu, kandidātu bloku pārbaudi, pārliecinātos, ka viņiem ir pareizs ķēdes galva, kā arī izveidotu jaunus ķēdes blokus.

Turklāt žurnāls patērēs visas partijas un blokus, kas nāk pie validatoriem. Turklāt visas partijas vai bloki tiek piegādāti, izmantojot REST API vai tenkas protokolu. Tātad, kad žurnāls saņem blokus vai partijas, tas tos novirza pa validatoriem.

Turklāt ir vairākas daļas, kurām nepieciešama īpaša apstrāde. Tāpēc žurnāls sadala katra darījuma uzdevumus un ievieto tos dažādos cauruļvados.

Kad bloka ģenerēšana būs pabeigta, tā tiktu slīdēta uz ķēdes kontrolleri, lai to vēl vairāk validētu. Pēc tam viņi dodas uz BlockPublisher, lai veiktu pēdējo validāciju, un pēc tam iekļūst blokā. Hyperledger Sawtooth izstrādāja visus žurnālus asinhroniem, lai vajadzības gadījumā tos varētu apstrādāt paralēli.

Tātad, pat ja ienākošo ātrums ir pārāk augsts, BlockPublisher var viegli pieprasīt blokus. Turklāt tas ir elastīgs, lai jūs varētu pievienot vairāk vienprātības algoritmu, lai racionalizētu procesu.

 

 • Validatoru tīkls

Validator Network ir vēl viens Hyperledger Sawtooth izstrādes elements. Patiesībā tīkla saziņa ir atbildīga par komunikācijas nodrošināšanu validatoros. Tas ietver arī vienaudžu atklāšanu, savienojamību un ziņojumu apstrādi.

Startēšanas laikā validatori sāk klausīties noteiktu saskarni un citus portus jebkura veida ienākošajiem savienojumiem. Turklāt, tiklīdz ir izveidots savienojums, validatori var apmainīties ar ziņojumiem saskaņā ar tenkas protokola likumu.

Tīkla galvenais mērķis ir saglabāt tīkla slāni pēc iespējas pašpietiekamāku. Patiesībā tīkla slānis nesaņem nekādu informāciju par lietojumprogrammas slāņa ziņojumiem vai datiem par lietojumprogrammas slāni. Tātad tīkla slānī lietderīgā slodze ir salīdzinoši samazināta, un vienaudžu savienojamība ir reāla.

 

Štatos

Saskaņā ar dokumentiem, starp validētājiem viņiem ir trīs veidu stāvokļi. Šie ir –

 • Savienots: šeit, lai skatītos, ir nepieciešams jebkura veida priekšnosacījums.
 • Nav savienots
 • Vienādranga: Šeit notiek divvirzienu savienojuma forma, un viņi to var izmantot ziņojumu pārsūtīšanai.

 

Vienaudžu atklāšana

Patiesībā divvirzienu vienādradi no kaimiņa līdzinieka līdziniekam rada atbilstošu savienojamību starp mezgliem. Un 99% gadījumu viņi gūst panākumus. Jebkurā gadījumā mezgls var brīvi izvēlēties jebkuru vienādranga mezglu, lai izveidotu pirmo savienojumu. Bet katrā gadījumā viņiem jābūt kaimiņiem.

 

 • Atļauju izsniegšanas prasības

Atļauju izsniegšanas prasības ir paplašināts ar lietotāju saistīto iespēju, prasību un citu stāstu saraksts, kas palīdz veidot atļauju sarakstus.

Tas ir pēdējais Hyperledger Sawtooth izstrādes elements. Jebkurā gadījumā viņu dokumentos ir dažas atļauju grupas, un tās ir:

Validatora atslēgas atļauja: Šajā tas kontrolē, kuri mezgli iegūs piekļuvi, lai izveidotu savienojumu ar validatora mezgliem.

Darītāja atslēgas atļauja: Šajā mezgli iegūs privilēģijas atkarībā no tā, kurš kontrolē parakstīšanas atslēgu partijas un darījumus.

 

Abi šie vēlāk tiek sadalīti īpašās iespējās. Katram no tiem ir īss apraksts par to, kas ir nepieciešams un kuri mezgli to var izpildīt. Bet jūs domājat, kāpēc ir vajadzīgi lietotāju stāsti?

Uzņēmuma uzņēmumā katram darbiniekam ir dažādi darba uzdevumi. Un bez īpaša taglaida neviens nezina, kurš darbinieks ko dara. Tas ir kaut kas līdzīgs arī tīklā.

Katram sistēmas mezglam ir jāveic īpaši uzdevumi, un tāpēc viņiem nepieciešama arī īpaša atļauja.

 

Validatora tīkla scenāriji

Ir daži noteikti scenāriju modeļi, kas palīdz izvēlēties perfektu tīkla prasību. Apskatīsim, kādi tie ir –

Publiskais tīkls

Publiskajam tīklam kanālā ir atļauti visi savienojumu veidi. Un katrs cilvēks var parakstīt darījumus un partijas.

Lai nodrošinātu valsts zāģa zobu pacelšanos, jums iepriekš būs nepieciešama stimulēšanas sistēma. Tas nodrošinātu, ka publiskā tīkla drošībai nav problēmu.

 

Privātais tīkls

Privātam tīklam validatora tīkla kanālā var iekļūt tikai iepriekš definēti validatori. Vēl vairāk, neviens cits kā apstiprinātāji nevar piedalīties vienprātībā.

Atkal, ja klientam ir atļauja pieprasīt tikai darījumus, tad validators pieņems pieprasījumu. Vai arī validators noraidīs klienta pieprasījumu, un darījums būs nederīgs.

 

Konsorcija tīkls

Izmantojot konsorcija tipa vidi, ir tikai daži īpaši validatori, kas var pievienoties tīklam un izmantot darījuma funkciju. Tomēr darījumu var iesniegt jebkurš klients, un validatoriem tie būtu jāpieņem, ja tie ir derīgi.

 

4. nodaļa: Hyperledger zāģa zobs, kas piedāvā tiešraides demonstrācijas lietojumprogrammas

Šobrīd jūs varat izmēģināt dažas Sawtooth izstrādātāju tiešraides demonstrācijas lietojumprogrammas. Par viņiem es runāšu vairāk šeit. Apskatīsim, ko jūs varat iegūt šajās lietojumprogrammās.

 

Piegādes ķēde

Izmantojot Hyperledger Sawtooth datu bāzi, jūs izmēģināsiet viņu piegādes ķēdes tiešraides demonstrācijas lietojumprogrammu. Tas ne tikai izdveš apgriezienus piegādes ķēdē, bet arī ietaupa daudz laika. Jebkurā gadījumā pašlaik kā modeli viņi piedāvā izsekojamību jūras veltēm.

Patiesībā tam viņi nodrošina pārskatatbildību un izsekojamību, izmantojot Hyperledger Sawtooth datu bāzi..

 

Kāda ir mūsdienu pieeja piegādes ķēdei?

Platforma izmanto modernu pieeju, lai fizisko un digitālo pasauli apvienotu vienā tīklā. Turklāt jūs saņemsiet kopējo jūras velšu ceļojumu no brīža, kad tie tiek pieķerti pie galda.

Šim tiešraides demonstrējumam viņi pievienos IoT sensorus, kas palīdzēs izsekot visiem pārtikas produktiem pēc tā noķeršanas. Vēl jo vairāk, izmantojot IoT sensorus, jūs varat viegli pārbaudīt to reālā laika kustību, mitrumu, temperatūru, slīpumu un triecienu.

Turklāt tas vienmēr palīdzētu risināt jebkādus īpašumtiesību līgumus un valdīšanu, kā arī to ģeogrāfisko atrašanās vietu. Pats labākais ir tas, ka visu var redzēt no pašas platformas.

Patiesībā, tā kā viss pieteiksies nemainīgajā virsgrāmatu sistēmā, pircējs var viegli uzticēties datiem. Tādējādi galīgais pircējs var izmantot Hyperledger Sawtooth datu bāzi kā pierādījumu, kas viņam / viņai nepieciešams pirms produkta iegādes.

 

Kāpēc ieviest šo tiešraides demonstrāciju?

Patiesībā problēma attiecībā uz piegādes ķēdi ir milzīga. Ir daži jautājumi, ar kuriem piegādes ķēde šobrīd nodarbojas. Šie ir –

 • Manuāla lietvedība rada kļūdas, tāpēc ir grūti zināt, kas ir īsts un kas nepatiess.
 • Veicot reāllaika izmeklēšanu, nevar zināt, vai pārtika tiek uzglabāta perfektā temperatūrā. Un lielās piegādes ķēdes pārvaldībā to kļūst grūti pārvaldīt.
 • Sakarā ar noteikumu un pareizas izsekošanas sistēmas zaudēšanu piegādes ķēdē ir daudz nelegālu produktu.
 • Darbinieku vidū ir arī iespēja veikt krāpnieciskas darbības.
 • Lielākajai daļai produktu trūkst kvalitātes un drošības attiecībā uz piegādes ķēdēm.
 • Sistēma neveicina ilgtspēju, bet gan izšķērdē daudz resursu.
 • Arī patērētāju uzticības trūkums un pārdevēju rīcība kaitē daudzu uzņēmumu zīmola vērtībai.

 

Hyperledger zāģa zobu piemērs: kā tas darbojas?

 • Pirmkārt, zvejnieks noķer jūras veltes un pēc tam tos iezīmē ar IoT sensoriem.
 • Pēc tam visi sensori sāk pārraidīt informāciju atpakaļ tīklā, norādot jūras veltes.
 • Tas iet cauri daudziem izplatīšanas kanāliem, un platforma izseko katru vietni.
 • Pirms pircējs iegādājas jūras veltes, viņš / viņa var izmantot platformu, lai pārbaudītu zivju izcelsmi.

 

Vai ir kāda priekšrocība?

 • Īpaša pārredzamība notiek visā piegādes ķēdes procesā
 • Automatizētais process ietaupa daudz izmaksu un laika
 • Atbrīvojas no cilvēka radītām kļūdām un rada pareizas informācijas vienkāršošanu
 • Sazinās ar labākiem piegādātājiem un veicina patērētāju uzticību.

 

Citi lietošanas gadījumi, izņemot pārtikas piegādes ķēdi

Pārtikas piegādes ķēde ir tikai demonstrācija. Jūs varat viegli pielāgot risinājumu atbilstoši savai piegādes ķēdes nišai. Patiesībā neatkarīgi no pielāgošanas, kuru veicat, tas joprojām piedāvātu tādas pašas priekšrocības.

 

Aktīvu norēķins

Nākamā ir Asset Settlement tiešraides demonstrācija Hyperledger Sawtooth datu bāzes lietojumprogramma. Ar Hyperledger Sawtooth datu bāzes palīdzību jūs varat iespējot efektīvu un drošu obligāciju norēķinu. Patiesībā tas var būt lielisks veids, kā finanšu iestādes var pārņemt lietas savās rokās.

Turklāt tas ļauj lietotājam kontrolēt to, kas viņiem nekad nav bijis. Tātad, lai pārliecinātos, ka obligāciju pārsūtīšanas process ir racionalizēts, platforma piedāvā lietotāja saskarni. Izmantojot lietotāja saskarni un īpaši izveidotu darījumu saimi, jūs varat viegli pārsūtīt un izsekot obligācijas.

Turklāt jūs varat arī pārdot, pirkt, izveidot vai pat norēķināties par jebkāda veida obligācijām tikai tīklā. Lai gan viņi darījumu saimi pielāgoja tikai obligāciju emitēšanai un norēķiniem, jūs varat tos pielāgot vairākām nišām. Tādējādi finanšu ieguldījums tiks uz visiem laikiem decentralizēts.

 

Kāpēc ieviest šo tiešraides demonstrāciju?

Nu, patiesībā problēma ar aktīvu norēķiniem ir milzīga. Ir daži jautājumi, ar kuriem pašlaik norisinās aktīvu norēķini. Šie ir –

 • Katrā iestādē ir dažādas lietvedības metodes. Tāpēc norēķinus par obligācijām divās iestādēs kļūst grūti. Patiesībā process ir dārgāks un resursu izšķiešana.
 • Tipiskais veids var viegli salauzt vēsturiskos obligāciju īpašumtiesību datus, un dažreiz tie ir nepilnīgi.
 • Sakarā ar centralizēto datu pārvaldības risinājumu lielākā daļa piedāvājumu ir monopolizēti.
 • Patiesībā tam ir vairāk vienotu neveiksmes punktu.
 • Datus var mainīt ikviens, jo darbā nav drošības spēku.

 

 Hyperledger zāģa zobu piemērs: kā tas darbojas?

 • Pirmkārt, platforma izveido dalībnieku.
 • Otrkārt, tie rada saikni.
 • Pēc tam viņi var izdot pēdiņas.
 • Pēc tam viņi var brīvi norēķināties un izveidot pasūtījumus atkarībā no vajadzības.
 • Visbeidzot, viņi var apskatīt portfeli pirms pirkšanas vai pārdošanas.

 

Vai ir kāda priekšrocība?

 • Nodrošina visu finanšu institūtu datu konsekvenci
 • Piedāvā precīzu, sakārtotu, nemainīgu un izsmeļošu vēsturisko informāciju par īpašumtiesībām
 • Nodrošina aparatūras konfigurāciju un drošus datus
 • Atbrīvojas no monopoliem un nodrošina uzticību

 

Izņemot šo demonstrāciju, lai norēķinātos par aktīviem, jūs varat brīvi pielāgot un izmantot arī citām finanšu darbībām.

 

Digitālā aktīvu apmaiņa

Vēl viena lieliska Hyperledger Sawtooth datu bāzes tiešraides demonstrācijas programma ir Digital Asset Exchange. Līdz ar digitālo aktīvu popularitāti visā pasaulē ir jānodrošina veids, kā izsniegt drošus digitālos aktīvus.

Tomēr ar Hyperledger Sawtooth Database palīdzību to var viegli izdarīt. Pārvaldīt savu digitālo līdzekli nevar būt vienkāršāk par šo. Patiesībā tas arī palīdzētu orientēties dažādās tirgus vietās un radīt vairāk aktīvu, izmantojot platformu.

 

Kāpēc ieviest šo tiešraides demonstrāciju?

Patiesībā problēma ar digitālo aktīvu apmaiņu ir milzīga. Ir daži jautājumi, ar kuriem digitālo aktīvu apmaiņa pašlaik nodarbojas. Šie ir –

 • Ekosistēma ir diezgan sadrumstalota, tāpēc to pārvaldīšana un izplatīšana sagādā milzīgas galvassāpes.
 • Nav tādas lietas kā sekundārā tirgus kontrole. Tāpēc var būt ārkārtīgi grūti pārbaudīt, vai tie ir viltoti vai īsti.
 • Patiesībā pārdevēju uzskaites process dažādos pārdevējos ir ārkārtīgi pretrunīgs.
 • Centralizēta sistēmas vadība ir pārāk neobjektīva un izraisa konfliktus.

 

Hyperledger zāģa zobu piemērs: kā tas darbojas?

 • Pirmkārt, lietotājs izmantotu platformu, lai izveidotu digitālos aktīvus.
 • Otrkārt, viņš / viņa izveidotu piedāvājumu par digitālajiem aktīviem.
 • Pēc tam jebkurš pircējs var pieņemt piedāvājumu atbilstoši aktīvam.
 • Pēc abpusējas vienošanās pircējs var aktīvu pārdot un pārskaitīt uz kontu.

 

Vai ir kāda priekšrocība?

 • Piedāvā konsekventus datus par visiem pārdevējiem
 • Nodrošina nemainīgu krātuvi, kas nodrošina uzticēšanos un drošību
 • Citi viedie līgumi nodrošina vieglu digitālo aktīvu pārsūtīšanu bez problēmām

 

Jebkurā gadījumā jūs varat nākt klajā ar citiem reālās situācijas scenārijiem, izņemot tikai šo tiešraides demonstrācijas izmantošanu digitālo aktīvu apmaiņai.

 

5. nodaļa: Hyperledger zāģa zobs darbā

T Mobile

Sāksim ar Hyperledger Sawtooth piemēru. Patiesībā T-Mobile to risinājumam izmanto Hyperledger Sawtooth Lake. Pašlaik viņi to mēdz izmantot piekļuves un identitātes pārvaldības risinājumam ar nosaukumu Sawtooth Hyper Directory.

Turklāt tas darbotos, izmantojot Proof of Concept, un viņi saņem tehnisko dublējumu no intel. Ar Hyper Directory palīdzību jūs varat risināt jebkuru identitātes pārvaldības jautājumu. Kā jūs zināt, identitātes pārvaldības nozare nodarbojas ar daudzām problēmām, un identitātes zādzība ir diezgan ievērojama.

Jebkurā gadījumā viņi pārliecinājās, ka lietotāja saskarnē ir diezgan viegli orientēties un tas ir piemērots tīmeklim. Izņemot šo, viņi arī ievieš viedo līgumu funkciju revīzijas jautājumiem.

 

Indijas Valsts banka

Vēl viens Hyperledger Sawtooth piemērs ir Indijas Valsts banka. Jā, jūs lasījāt pareizi, blokķēde sasniedza arī Indiju. Acīmredzot viņi izmanto Hyperledger Sawtooth Lake savai konsorcija platformai BankChain.

Patiesībā Indijas Valsts banka nodibināja platformu. Savas tehnoloģiskās rezerves dēļ viņi strādā ar Primechain, jo ir specializējušies konsorcija platformām. Jebkurā gadījumā pašlaik viņu platformā ir vairāk nekā 27 dalībnieki. Bez bankām un citām Indijas finanšu institūcijām ir arī citi Tuvo Austrumu uzņēmumi.

Turklāt viņi izmanto šo platformu savai funkcijai “Zini savu klientu”, kas ietver arī terorisma apkarošanas finansēšanu. Un platforma Sawtooth pilnībā spēj atbalstīt viņu funkciju.

 

Pokitdok

Vēl viens foršs Hyperledger Sawtooth piemērs ir uzņēmums PokitDok. Ar Hyperledger Sawtooth Lake palīdzību viņi strauji iegūst darījumus. Tehnoloģiskajai dublēšanai viņi izmanto Intel. Jebkurā gadījumā viņu veselības aprūpes vilces platformu sauc par DokChain.

Turklāt tie piedāvā ļoti lielus soļus viedo veselības aprūpes līgumu izstrādei, kurus slimnīcas var izmantot bez problēmām.

Pēc viņu domām, ar platformas palīdzību viņi var iegūt lielāku drošības, ātruma un jaudas skaitu. Turklāt tas var pavērt jaunas iespējas viņu projektam.

Diemžēl Change care nesen iegādājās visus PokiDok projekta aktīvus, un tagad viņi turpina risinājumu.

 

Dot Blockchain Media

Nu, vēl viens lielisks Hyperledger zāģa zobu ezera lietojums ir uzņēmums Dot Blockchain Media. Savam projektam viņi paziņoja, ka izmantos Hyperledger Sawtooth. Patiesībā mūzikas industrija risina daudz problēmu, piemēram, autortiesību jautājumus un negodīgas tiesības.

Tāpēc uzņēmums izmantos Zāģu zobu un ierakstīs visu saturu kopā ar savām tiesībām, lai pareizi izsekotu katru tiešsaistes darbību. Ar platformas palīdzību viņi var viegli pārvarēt lielāku pārredzamību un skaidrību šajā nozarē.

Tādējādi visi izdevēji, mākslinieki var reģistrēt savu saturu savā projektā un saņemt godīgu attieksmi, kas viņiem pienākas.

Turklāt platformas PoET vienprātība tam būtu ideāli piemērota.

 

ScanTrust

ScanTrust faktiski ir SaaS uzņēmums, kas izmanto Hyperledger Sawtooth Lake. Patiesībā viņi piedāvā dažādus produktus, kas palīdz viņu patērētājiem izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot unikālu identifikāciju.

Turklāt viņi piedāvā arī QR kodu kopijas, kas nodrošina lielāku caurspīdīgumu, uzticamību un izsekojamību jebkurai piegādes ķēdes pārvaldības sistēmai.

Un kas tam var būt lieliska platforma, izņemot Zāģu, pareizi?

Jebkurā gadījumā, izmantojot platformu, viņi darbosies ar savu esošo lietojumprogrammu izsekojamības funkciju. Tas nodrošinātu, ka neviens nekādā veidā nevar ļaunprātīgi izmantot savu tehnoloģiju. Daudzi uzņēmumi jau izmanto savu risinājumu, un patērētāji var pat dot padomu piegādātājiem, pamatojoties uz izcelsmi.

 

Vēja upe

Wind River veic savu SParts projektu ar Hyperledger Sawtooth Lake platformas palīdzību. Patiesībā viņi izmanto šo platformu savai Software Parts Ledger platformai, kas var izsekot jebkuram programmatūras komponentam jau no brīža, kad ražotājs izstrādā ierīces un produktus.

Jūs iegūsiet daudz priekšrocību, zinot, no kurienes rodas visi atvērtā koda komponenti, piemēram:

 • Pārliecinās, ka visi ražotāji var nodrošināt un identificēt visu programmatūras licencēšanu no avota.
 • Nodrošiniet lielāku drošību atklātā pirmkoda ievainojamībām.
 • Nodrošiniet kriptogrāfijas tehnoloģiju identifikāciju.
 • Piedāvājiet augstāka līmeņa atklātā pirmkoda pārskatus ar precīzu informāciju, lai labāk spriestu.

 

Nevadas Universitāte, Reno

Nevadas Universitāte, Reno, faktiski izmanto Hyperledger Sawtooth Lake savu autonomo transportlīdzekļu un ceļu infrastruktūras tehnoloģijai. Nu, patiesībā autonomie transportlīdzekļi ir tikai pārbaudīts jēdziens, taču universitāte dara visu iespējamo, lai tas notiktu.

Ar Filament’s Blockchain IoT risinājumu, kas izmanto Zāģzobu, lai mijiedarbotos ar mašīnu ar infrastruktūru un apmainītos ar datiem, var būt iespējams.

Izņemot šo, Filament’s Blocklet tehnoloģija tiks izmantota transportlīdzeklī, lai atbalstītu projektu. Turklāt, izmantojot nemaināmo virsgrāmatu, transportlīdzekļi var pieteikties pareizajā informācijā, netraucējot.

 

Daimler kravas automašīnas

Daimler kravas automašīnas faktiski piedzīvo lielas pārmaiņas un pievieno jaunu mobilitātes sistēmu. Ar platformas Sawtooth palīdzību viņi veido caurspīdīgu, uzticamu un ģenerētu datu ekosistēmu.

Projekts aptvertu vienkāršākus un bez draiveru risinājumus. Ekosistēma ir milzīga, un tajā būtu iekļauti arī daudzi ražotāji, piegādātāji, enerģētikas uzņēmumi un apdrošināšanas sabiedrības.

Tātad, kā redzat, blokķēde būtu ideāla, lai darbinātu visas šīs dažādās nozares vienā vietā.

Jebkurā gadījumā, lai iegūtu tehnisko atbalstu, viņi izmanto Filament’s Blocklet komplektu. Izmantojot šo komplektu, viņi var ērti savienot transportlīdzekli ar sistēmu.

 

AMCHART projekts

The projektu faktiski ir elektronisks veselības reģistrs visā pasaulē un ļoti drošs. Patiesībā tas noteikti mainīs veidu, kādā veselības aprūpe nodarbojas ar pakalpojumu sniedzēju uzskaiti un informāciju par pacientiem. Tādējādi tas acīmredzami palielinās drošību un pārnesamību.

Jebkurā gadījumā projekts izmantos Hyperledger Sawtooth, lai dublētu savu platformu. Turklāt ar platformas palīdzību jūs iegūsiet efektīvu vadības sistēmu.

Bet kopā ar Zāģzobu viņi izmantotu arī Ethereum Smart līgumus, lai pilnveidotu veselības aprūpes nozares maksājumu procesu. Jebkurā gadījumā tas ir lielisks zāģa zobu izmantošanas piemērs.

 

IntraEdge

Vēl viens foršs Zāģu zobu piemērs ir uzņēmums IntraEdge. Ar Hyperledger Sawtooth Lake palīdzību viņi strauji iegūst GDPR atbilstības vajadzības. Tehnoloģiskajai dublēšanai viņi izmanto Intel. Jebkurā gadījumā viņu mazumtirdzniecības risinājums noteikti palīdzēs mainīt tipiskos tirgus veidus.

Izņemot šo, viņi arī ievieš viedo līgumu funkciju revīzijas jautājumiem. Savienojot patērētājus ar mazumtirgotājiem, viņi bez problēmām var pilnveidot mazumtirdzniecības procesu.

Pēc viņu domām, ar platformas palīdzību viņi var iegūt lielāku drošības, ātruma un jaudas skaitu. Turklāt tas var pavērt jaunas iespējas viņu projektam.

Tādējādi tas būtu tikai daudzveidīgāku pārmaiņu sākums.

 

Vaniga risinājums

The Vaniga šķīdums veicina viņu projektu, izmantojot Hyperledger Sawtooth Lake platformu. Patiesībā viņi izmanto šo platformu savai piegādes ķēdei un e-komercijas risinājumam, kas var izsekot jebkuram komponentam jau no brīža, kad ražotājs izstrādā ierīces un produktus.

E-komercijas projektā būs iekļauta arī revīzijas funkcija, lai pārliecinātos, ka viss produkts ir autentisks.

Jūs iegūsiet daudz priekšrocību, zinot, no kurienes nāk visi produkti, piemēram:

 • Pārliecinās, ka visi ražotāji var nodrošināt un identificēt visus produktus no avota.
 • Nodrošiniet lielāku ievainojamības drošību.
 • Norādiet katras preces identifikāciju.
 • Atbrīvojieties no viltotiem jautājumiem.

 

Farmobile

Farmobile faktiski ir cita veida uzņēmums, kas izmanto Hyperledger Sawtooth piemēru. Patiesībā viņi piedāvā IA izveidošanu lauksaimniekiem. Ar savu unikālo lauksaimniecības datu apmaiņas platformu ir acīmredzams, ka viņi piedāvās drošāku nišu.

Turklāt viņi piedāvā arī FARMOBILE DataStore℠, kas nodrošina lielāku pārredzamību, uzticību un izsekojamību. Izmantojot viņu interaktīvo pircēju portālu, jūs varat viegli izvēlēties jebkuru zemi, kuru vēlaties iegādāties lauksaimniecībai.

Pašlaik jums ir pieejami vairāk nekā 1 000 000 akri, lai jūs varētu to izmantot. Vēl viena lieliska iezīme ir tā, ka jūs varat izvēlēties palikt anonīms, kamēr pārdodat savu zemi.

 

6. nodaļa: Hyperledger zāģa kursi: apmācība un apmācība

Hiperskadra zāģa apmācība

Nu, par Hiperkedera zāģi apmācība jūs saņemat lielu atbalstu no uzņēmuma. Pēc viņu domām, viņi vēlas piedāvāt uzlabotas prasmes blockchain izstrādātājiem visā pasaulē. Tātad, izmantojot Hyperledger Sawtooth apmācību, jūs saņemat visas praktiskās apmācības iespējas.

Izņemot šo, jūs arī iegūsit profesionālo sertifikātu Hyperledger zāģa zobu apmācībā. Un, ja jūs strādājat ar blokķēdes projektu, kura pamatā ir Zāģi, viņi veicinātu arī atvērtā pirmkoda izglītību un resursus.

Jebkurā gadījumā Hyperledger Sawtooth apmācībai viņi faktiski piedāvā profesionālu palīdzību no Linux fonda. Tātad izstrādātājiem, kuri vēlas iegūt vislabāko no labākajām apmācībām, viņi noteikti var iegūt šeit.

Vēl viena lieliska lieta ir tā, ka sākumā viņi piedāvā tikai divus dažādus kursus, lai jūs sāktu darbu. Šie ir –

Blockchain: izpratne par tā lietojumu un sekām

Šajā jūs uzzināsiet, kas patiesībā ir blokķēde un kā tas patiešām var pārveidot tipiskos pasaules veidus. Patiesībā jūs novērtēsiet, kā atšķirīgais lietošanas gadījums ietekmē platformu un kā uzņēmums vai cits uzņēmums var izmantot šo platformu. Jebkurā gadījumā šajā kursā var brīvi pieteikties.

 

Ievads Hyperledger Blockchain tehnoloģijās

Tas ir katra Hyperledger projekta pamats. Tātad, izmantojot šo kursu, jūs uzzināsiet, cik konkrēti darbojas Hyperledger blockchain un kā jūs varat to izstrādāt vai pielāgot.

 

Sertifikāti

Sadarbībā ar Linux fondu viņi piedāvā profesionālu sertifikātu, tiklīdz esat pabeidzis Hyperledger Sawtooth apmācību. Pašlaik jūs būsiet sertificēts hiperslīpētāja zāģa zobu administrators (CHSA).

Hyperledger Sawtooth apmācībā jūs uzzināsiet, kā efektīvi izveidot platformu. Jūs saņemsiet arī vairākas Hyperledger Sawtooth apmācības par komerciālu izvietošanu. Tas ietvers konfigurēšanas, instalēšanas, pārvaldīšanas un citas problēmu novēršanas sesijas.

 

Hiperskadra zāģa zobu apmācība

Nu, vēl viena lieliska ziņa jums ir Hyperledger zāģa zobs apmācība. Uzņēmuma blockchain platforma Hyperledger par to noteikti uzjautrinātu jūs. Savos dokumentos viņi piedāvā dažāda veida apmācību iestatīšanu.

Būtībā viņi piedāvātu Hyperledger Sawtooth apmācību virtuālo attīstības scenāriju iestatīšanai izplatītajām virsgrāmatām VirtualBox un Vagrant. Tātad Hyperledger Sawtooth apmācības beigās jūs vadīsit validatoru tīklu un precīzi zināsiet, kāda ir jūsu loma.

Turklāt Hyperledger Sawtooth apmācībā varat palaist jebkura veida komandu, izmantojot Git Bash operētājsistēmā Windows, Terminal.app MacOS utt..

 

Hyperledger zāģa zobu apmācības rīki

Bet apmācībām jums būs nepieciešami daži rīki. Šie ir –

 • VirtualBox (5.0.10. R104061 vai jaunāka versija)
 • Vagrant (1.9.0 vai jaunāka versija)

Operētājsistēmā Windows jums būs nepieciešams:

 • Git operētājsistēmai Windows

 

Izņemot šos, jūs arī saņemsiet piekļuvi daudziem materiāliem, piemēram, tīmekļa semināriem un prezentācijām Hyperledger Sawtooth apmācībā. Patiesībā jūs varat iegūt šos materiālus no viņu darba grupas, kas paredzēta mācību materiālu izstrādei.

Acīmredzot visi materiāli tiek bieži atjaunināti.

Turklāt jūs saņemsiet piekļuvi daudziem videoklipiem un daudziem citiem materiāliem, kas palīdzēs jums mācīties. Šie videoklipi ir patiešām noderīgi, un tie soli pa solim parāda katru lietu.

Tātad, izmantojot šos videoklipus, jūs varat viegli uzzināt, kā sistēma darbojas.

 

7. nodaļa: Noslēguma domas

Hyperledger Sawtooth noteikti paver daudz jaunu iespēju bloku ķēdes nozarēm. Turklāt ar šīs platformas palīdzību jebkurš uzņēmums var ātri sākt savu blokķēdes platformu.

Tā kā tik daudz uzņēmumu jau izmanto šo platformu, tas noteikti ir auglīgs projekts. Ar ātru apgaismojuma iestatīšanu un pielāgošanu tas ir pilnīgi citā līmenī. Turklāt starp visu aktīvo Hyperledger projektu šis piedāvā PoET, kas ir spēcīgs vienprātības algoritms.

Tātad, tas ir daudz ātrāk nekā citas platformas. Jebkurā gadījumā, cerams, ka līdz šim jūs zināt visu par Hyperledger zāģa zobu. Tā kā tā šobrīd ir uzlecošā zvaigzne tirgū, jums noteikti vajadzētu to nošaut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me