ICO mārketinga kontrolsaraksts jūsu blockchain-cryptocurrency projektam

Vai jūs uzsākat sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO) savam blokķēdes-kriptogrāfijas valūtas projektam? Atcerieties, ka 2017. gadā no 902 ICO tikai 435 jeb 48% bija veiksmīgi. Ar populārām interneta platformām, piemēram, Google un Facebook, kas aizliedz ICO reklāmas, ICO, visticamāk, 2018. gads būs grūtāks. Tas, kā jūs tirgojat savu ICO, izšķiroši mainīsies, tāpēc es domāju nodot šo ICO mārketinga kontrolsarakstu ar jums.

Laicīgi sagatavojiet savu ICO mārketinga stratēģiju:

Jums jāsāk reklamēt savu ICO brīdī, kad esat iecerējis projekta ideju, izveidojot savu ICO mārketinga stratēģiju. Jūsu stratēģijā jāietver šāds mārketinga uzdevumu saraksts:

 1. Plānojiet patiešām profesionālu un elegantu ICO vietni;
 2. Oriģināla, labi izpētīta un profesionāla ICO baltā papīra budžets un resursi;
 3. Labs PR un plašsaziņas līdzekļu izplatīšanas plāns;
 4. Pietiekami plāni kopienas un sociālo mediju pārvaldībai;
 5. Stratēģija mērķtiecīgai reklāmai;
 6. Bounty programmu plāns;
 7. Nepieciešamais budžets blokķēdes tehnoloģiju pasākumu uzņemšanai un apmeklēšanai.

Lasiet vairāk par savas ICO mārketinga stratēģijas izveidi sadaļā “Iesācēju ceļvedis: kā izveidot lielisku ICO mārketinga stratēģiju”.

Izveidojiet savu ICO mārketinga saturu:

ICO mārketinga satura kontrolsaraksts

ICO mārketings ir pilnīgi digitāls, kur lielisks saturs ir ļoti vērtīgs. Sagatavojiet savu ICO mārketinga saturu, tiklīdz jums ir ICO mārketinga stratēģija, un izmantojiet profesionālu palīdzību. Tālāk ir izšķiroša nozīme:

 1. ICO vietne: Profesionāla, eleganta, tīra un informatīva vietne ir pirmais logs jūsu ieguldītājiem jūsu projektā. Neaizmirstiet uzskatāmi parādīt projekta grupas dalībnieku sociālo mediju profilus. Iegūstiet labu videoklipu, kurā paskaidrots jūsu projekts, un labi novietojiet savas “aicinājuma uz darbību” (AUD) pogas. Investori ir piesardzīgi attiecībā uz ICO veida izkrāpšanu un noteikti meklēs jūsu komandas dalībnieku profilus savā vietnē. Izlasiet to, kas ir svarīgi jūsu investoriem, sadaļā “Beginner’s Guide: How to spot ICO scams”.
 2. ICO baltā grāmata: izmantojiet profesionālu palīdzību un izveidojiet lielisku papīru. Tam vajadzētu skaidri izskaidrot projekta ideju bez tehniskā un mārketinga žargona. Baltrakstā ir jāpaskaidro, kāpēc ir nepieciešama blokķēde un žetons. Dokumentā būtu skaidri jāparāda žetonu izplatīšana un žetonu pārdošanas kārtība jūsu investoriem. Galvenokārt tam jābūt 100% oriģinālam. Izlasiet, cik rūpīgi jūsu investori pārbauda jūsu balto grāmatu “Beginner’s Guide: How to check ICO whitepaper”.
 3. Sociālo mediju profili un infografika: iesakām izmantot profesionālu palīdzību, lai tos izveidotu.
 4. Pārdošanas laukumi un tamlīdzīgas prezentācijas: tie jums būs nepieciešami, apmeklējot blokķēdes pasākumus un privātās sanāksmēs ar investoriem. Nepārkāpjiet kvalitāti!
 5. Emuāra ziņas: tās jāpielāgo savai auditorijai.
 6. Videoklipi un aplādes: tiem ir liels iesaistīšanās potenciāls, tāpēc to izveidošanai nepieciešama profesionāla palīdzība.
 7. Paziņojumi presei: Iespējams, ir vilinoši to izdarīt pats, taču ticiet man, jums būs pilnas rokas ar projekta izstrādi. Saņemiet profesionālu palīdzību.

ICO kopienas vadība:

Tā ir galvenā jūsu ICO mārketinga kontrolsaraksta sastāvdaļa, un tā var padarīt vai izjaukt jūsu ICO. Pirms viņi piedalās ICO, investori paļaujas uz kriptogrāfisko kopienu viedokli. Kriptogrāfijas kopienas ir neticami zinošas, un, ja jūs tās labi iesaistāt, varat veidot uzticību savam projektam.

Es iesaku jums nolīgt ICO kopienas pārvaldības aģentūru, lai risinātu šādas problēmas:

 • Ievietojiet saistošu saturu tērzēšanas lietotnēs, piemēram, Telegram un Slack;
 • Iesaistīt Reddit kriptogrāfijas kopienas;
 • Pārvaldiet sava projekta iesaistīšanos sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn;
 • Publicējiet savu projektu tādās platformās kā Quora, Steemit un Medium;
 • Regulāri atjauniniet informāciju par savu projektu tādos populāros blokķēdes-kriptogrāfijas forumos kā BitcoinTalk.

Šis ir pilnas slodzes, 24 × 7 darbs, ar lielu slodzi pirms ICO un pēc ICO periodiem. Labi sagatavojieties šim mārketinga uzdevumam, lasot “ICO kopienas vadītājs: lomas nozīme jūsu ICO”.

ICO infrastruktūras nozīme jūsu ICO mārketinga kontrolsarakstā:

Bija gadījumi, kad hakeri uzbruka ICO kampaņai, piemēram, CoinDash ICO. Pirms ICO palaišanas jums ir jābūt gatavai un pārbaudītai stabilai infrastruktūrai.

Jums patiešām ir jānodrošina droša vietņu mitināšana ar garantētu darbības laiku un atbalstu. Jūsu investori piešķir lielu nozīmi jūsu vietnei, kad viņi piedalās jūsu ICO. Vairāk par to lasiet sadaļā “Iesācēju ceļvedis: kā piedalīties ICO”.

Jums nepieciešama arī droša un uzticama e-pasta mārketinga infrastruktūra. Svarīga ir arī jūsu sociālo mediju pārvaldība un emuāru veidošanas infrastruktūra.

Aktīvi paziņojiet par ICO normatīvo aktu ievērošanu:

Tā kā regulatori visā pasaulē pamostas SIO neregulējamam raksturam, pastiprinās pārbaude. Viedie investori arvien vairāk vēlēsies uzzināt, vai jūs esat noteikumu labajā pusē.

Investori zina, ka ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) ir izsaukusi vairāk nekā 80 blokķēdes-kriptogrāfijas projektus. Viņi ir pasnieguši paziņojumus arī SIO. Lasiet vairāk par to sadaļā “Drošības marķieris vs lietderības marķieris: salīdzinājums”.

Pieņemot, ka esat paveicis juridisko pamatu un sasniedzis normatīvo dokumentu pārbaudes, proaktīvi paziņojiet par savu ICO normatīvo aktu ievērošanu. Neatstājiet neko spekulācijām.

ICO PR kampaņa: galvenā mīklas sastāvdaļa

Kad esat sagatavojis savu ICO mārketinga saturu, strādājiet pie ICO PR kampaņas. Tas ir sarežģīts uzdevums, un es iesaku piesaistīt profesionālas PR aģentūras. Viņiem būs jārisina šādi jautājumi:

 • Plānojiet plašsaziņas līdzekļu atspoguļojumu;
 • Izveidot attiecības ar medijiem;
 • Uzrakstiet ļoti labu kopiju presei;
 • Publicēt saturu populāros plašsaziņas līdzekļos;
 • Pārraugiet kampaņu un pēc vajadzības koriģējiet kursu.

Šajā brīdī jums jāsper ļoti svarīgs solis. Lūdzu, uzskaitiet savu ICO populārās vietnēs, kas izseko ICO, piemēram, ICO reitings, ICO sols un ICO brīdinājums.

ICO reklāmas un veltes kampaņas:

Krāpšanās ir devušas negatīvu atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos ICO, tāpēc tādas populāras interneta platformas kā Google, Facebook, Twitter un LinkedIn ir pilnībā aizliegušas ICO reklāmas. Tas apgrūtina jūsu mārketingu.

Jūs joprojām varat izmantot “maksāt par klikšķi” (PPC) reklāmas, izmantojot tādus tīklus kā Cointraffic un Coinad. Citas iespējas ir reklāmkarogu reklāmas populāros kriptogrāfijas emuāros un plašsaziņas līdzekļos.

Reklāmu ierobežošana padara veltes kampaņas jums svarīgākas. Šeit jūs apbalvojat entuziastus, kas piesaista investorus jūsu ICO.

Airdropping, t.i., dažu žetonu atdošana par brīvu, ir populāra veltes kampaņas forma. Tomēr jums ir jāizmanto spriedums, jo, ja jūs atdodat pārāk maz žetonu, tas pārkāpj jūsu mērķi. No otras puses, ja jūs atdodat pārāk daudz, investori var uzskatīt jūsu projektu par krāpšanos.

ICO e-pasta mārketings ir jūsu ICO mārketinga kontrolsaraksta ilgtermiņa sastāvdaļa:

E-pasta mārketings joprojām ir svarīga jebkura digitālā mārketinga stratēģijas sastāvdaļa, un jūsu ICO nav izņēmums. Tomēr ICO gadījumā e-pasta mārketinga ietekme ir jūtama ilgākā laika posmā.

ICO e-pasta mārketings tagad ir grūtāks, jo MailChimp, viens no populārākajiem pārdevējiem, to ir aizliedzis. Jūs joprojām varat izveidot savu e-pasta sarakstu un veikt e-pasta mārketingu, taču jums ir jāuzmanās, lai nesūtītu nevēlamus e-pastus. Veltiet laiku, lai izveidotu savu e-pasta sarakstu, un jūsu projekts gūs labumu ilgtermiņā.

Apmeklējiet blockchain pasākumus, lai reklamētu savu ICO:

Mārketinga blokķēdes notikumi

Katram jaunizveidotam uzņēmumam jābūt klāt tur, kur atrodas viņu klienti un potenciālie investori, un jūsu ICO projekts nav izņēmums. Svarīga ICO mārketinga kontrolsaraksta sastāvdaļa ir blokķēdes pasākumu apmeklēšana.

Meklējiet savu projektu šajos pasākumos, apsveriet iespēju arī sponsorēt vai rīkot šādus pasākumus. Saziņas veidošana ar aci pret aci ar jūsu izredzēm ir milzīga, tāpēc labi sagatavojieties ar labu pārdošanas soli! Uzziniet par blokķēdes notikumiem šeit.

Piezīme: Ja ICO esat jauns, iesaku saprast šo jēdzienu, lasot “Kas ir ICO: Ievads sākotnējā monētu piedāvājumā”. Jums vajadzētu arī izpētīt citas iespējas, kā piesaistīt līdzekļus savam projektam, piemēram, Riska kapitāla (RK) fondi. Lasiet, kā VC salīdzina ar ICO, sadaļā “ICO vs VC: Pieredze ir svarīga”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me