Kā kļūt par Blockchain produktu vadītāju?

Blockchain produktu menedžeris ir būtiska un galvenā pozīcija blokķēdes karjeras spektrā. Apskatīsim blokķēdes produktu vadītāju lomu un to, kā jūs varat par tādu kļūt.

Blockchain nerimstošā slava rada daudz unikālu produktu. Acīmredzot tos ļoti ietekmē šīs ārkārtas tehnoloģijas pamatā esošie mehānismi. Tādējādi vajadzība pēc profesionāļa, kas nodarbojas ar produktu attīstību, ir visu laiku augstākā līmenī.

Blokķēdes produktu menedžeris galvenokārt nosaka, kad, kas un kāpēc ir uz blokķēdes balstīts produkts. Jūs zināt, ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka vadītājam būs jāvada daudzfunkcionālas komandas, lai nodrošinātu produkta koncepciju līdz izlaišanai. Tā kā amats ir izšķirošs, lielākoties amata apraksts nav atbilstoši definēts.

Tā rezultātā atbildība katrā uzņēmumā būs atšķirīga, un var šķist, ka viņi nav līdzīgā amatā. Neskaidrības galvenokārt rodas no šīs lomas nesenuma. Kad noteiktām pozīcijām, piemēram, inženieriem vai izstrādātājiem, ir noteiktas lomas, produktu vadītāji joprojām mēģina noteikt, kādas lomas viņiem vajadzētu uzņemties.

Tāpēc šī rokasgrāmata koncentrēsies uz blokķēdes produktu menedžera sfēru un prasmēm, kas jums var būt nepieciešamas, lai iegūtu darbu šajā amatā.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kas ir Blockchain produktu vadītājs?

Blokķēdes produktu menedžeris ir atbildīgs par blokķēdē balstītu produktu izstrādi uzņēmumā. Patiesībā šo praksi sauc par produktu pārvaldību. Būtībā produktu menedžeri spēj izveidot stratēģiju izstrādājumam un pārrauga šī produkta laišanu tirgū no sākuma līdz beigām.

Vēl jo vairāk, viņiem, iespējams, būs jāsaskaņo citu, piemēram, produktu dizaineru, datu zinātnieku un programmatūras inženieru, darbs. Bez spējīga produktu menedžera ir grūti panākt, lai produkts būtu veiksmīgs.

Blockchain produktu pārvaldnieka darbos ietilpst tādi pienākumi kā produkta atbilstība lietotāja vajadzībām, vērtīgu izejvielu tirgus izpēte utt. Jebkurā gadījumā atbildība, visticamāk, mainīsies, kad produkts iziet dažādus izstrādes posmus. Iepriekšējā posmā tā koncentrēsies uz klientu analīzi un resursu pārvaldību. Vēlākajās daļās tas tiks virzīts uz produkta testēšanu un efektīvu palaišanu.

Ne tikai tas, bet arī produkta vadītājs nodrošina, ka visi komandas locekļi ir harmonijā un seko produkta primārajam mērķim. Tādēļ, lai pārvaldnieks paliktu aktuāls tirgos, vadītājam ir jāpiedāvā jaunas idejas.

Tātad, redzat, tā patiesībā ir būtiska pozīcija, jo bez blokķēdes projekta vadītāja nav iespējams veiksmīgi izveidot produktu.

Lasiet arī:Bloķēšanas ķēdes iesācējiem ceļvedis

Kas jums nepieciešams, lai kļūtu par Blockchain produktu vadītāju?

Kā jūs jau zināt, pienākumi un prasmes, kas nepieciešamas, lai kļūtu par blokķēdes produktu vadītāju, ļoti atšķiras. Tātad, ir grūti noteikt precīzas prasmes, kas nepieciešamas bloku ķēdes produktu menedžera darbiem. Tāpēc prasmju sarakstu esmu sadalījis vairākās daļās, pamatojoties uz to, ko uzņēmuma uzņēmumi parasti vēlas.

blockchain produktu menedžera darbi

Smagas prasmes –

Izprotiet decentralizētas un izplatītas grāmatas

Izplatīto un decentralizēto virsgrāmatu jēdziena izpratne ir viena no kritiskajām prasmēm, kas jums būs nepieciešama produktu menedžera amatiem. Paredzams, ka jūs zināt tikai par blokķēdes tehnoloģiju. Tomēr izplatīto virsgrāmatu popularitāte padara šo tehnoloģiju vērts. Jūs varat smelties iedvesmu no šīm tehnoloģijām, lai izstrādātu unikālas produktu aprises.

Es iesaku reģistrēties jebkurā blokķēdes produktu menedžera apmācībā, lai labāk saprastu, kā viņi strādā. Patiesībā šie apmācības kursi var palīdzēt jums realizēt mehānismu, kas atrodas aiz katras izplatītās grāmatas. Bet vienmēr atcerieties iet tikai pēc labākajiem.

Spēj izstrādāt uz blokķēdes balstītus risinājumus

Šī ir vēl viena no bloka ķēdes produktu vadītāja prasmēm. Tā kā jūs tieši strādājat ar produktu, jums jāzina, kā izstrādāt uz blokķēdes balstītus risinājumus. Patiesībā šīs jomas produktu vadītājiem ir jāzina par programmatūras izstrādi, jo jūs tieši strādāsit ar sava uzņēmuma tehnoloģiskajiem produktiem.

Tātad, nenovērtējot, kā tos attīstīt, jūs, iespējams, nevarat izgatavot produktu, nemaz nerunājot par to, ka vadīt komandu, kas izstrādās produktu.

Vislabāk ir sākt ar JVM, Node.js vai pat pakalpojumu integrāciju. Varat arī mēģināt aptvert datu bāzes konfigurācijas. Patiesībā visa šī informācija palīdzēs izstrādāt produktus daudz labāk nekā iepriekš.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par uzņēmuma bloku ķēdes risinājumiem? Tagad izlasiet mūsu ceļvedi par populārākajām blokķēdes platformām un uzņēmuma risinājumiem!

Master Blockchain infrastruktūras konfigurēšana un izstrāde

Nepārvaldot bloku ķēdes infrastruktūras konfigurāciju vai attīstību, nav iespējams ieviest produktu klientiem. Blokķēdes projekta vadītājam ir jābūt pilnīgai zināšanām par konfigurācijas procesu. Patiesībā tas ir milzīgs stimuls jūsu CV un palīdzēs jums pieņemt stratēģiskus lēmumus par jūsu produktiem.

Bet man jums jābrīdina, var paiet mazliet vairāk laika, lai tos apgūtu, jo tie ir sarežģītāki. Jebkurā gadījumā es iesaku sākt ar izveidoto blokķēdes produktu sadalīšanu, lai labi izprastu to darbību. Tam jums patiešām vajadzētu palīdzēt.

Turklāt jūs varat arī izmēģināt jebkuru blokķēdes produktu menedžera kursu, lai uzzinātu par šo tēmu no profesionāla instruktora.

Esiet pazīstams ar Blockchain platformām

Noteikti uzziniet arī par dažādām blokķēdes platformām. Patiesībā viens no izšķirošajiem iemesliem, kā apgūt blokķēdes platformas, ir zināt, kā darbojas citas platformas. Nesaprotot, kā tas darbojas, jūs nevarat tos izmantot kā produkta izstrādes pamatu.

Turklāt lielākoties šīs platformas mēdz izmantot dažādas metodes, lai panāktu vienprātību vai pat izplatītu dabu. Tātad arī rezultāts būs ļoti atšķirīgs. Jebkurā gadījumā es iesaku jums apskatīt DAML, Ethereum, Hyperledger Fabric, Hyperledger Sawtooth un Corda baltās grāmatas, lai sāktu treniņu procesu.

Tas faktiski ir lielisks veids, kā pieteikties uz labi apmaksātiem darbiem, jo ​​jūs jau esat kvalificēts produktu attīstībai.

Esi eksperts blokķēdes standartos un ekosistēmā

Blockchain ekosistēmas un standarti atšķiras atkarībā no dažādām platformām. Piemēram, standarti, kurus Korda izmanto, salīdzinājumā ar Ethereum ievērojami atšķiras. No šodienas Ethereum ir populārāks šajā nišā. Tātad, iespējams, vēlēsities sākt mācīties par Ethereum standartiem un pēc tam lēnām pāriet uz citiem populāriem standartiem.

Jūs vienkārši domājat – kādus ieguvumus šī prasme man piedāvās? Jūs arī atpazīsit modeli, kādā viņi visi strādā, un pēc tam tos izmantosiet savos attīstības procesos.

Es domāju, ka jūs varat meklēt pareizus norādījumus no blockchain produktu menedžera apmācības kursa, lai strukturēti uzzinātu par tiem.

Ir zināšanas par nozares ieskatiem un KPI

Šī ir viena no blokķēdes projekta vadītāja pamatprasmēm. Jebkurā veidā jūs nevarat izlaist šīs prasmes apgūšanu. Patiesībā jums ir jābūt zināšanām par nozares un tirgus darbību. Jums arī jāseko nozares tendencēm un jāizseko kritiskie KPI (galvenie veiktspējas rādītāji).

Vēl jo vairāk, jums ir jāatklāj klientu reklāmguvumu līmenis, lietotāju skaita samazināšanās, ikdienas aktīvie lietotāji, klientu piesaistīšanas izmaksas, funkciju izmantošana, klientu apmierinātības elementi utt..

Neizmantojot klientu ģenerētos datus, nav iespējams ieviest produktu un sagaidīt izcilu rezultātu. Tāpēc pārliecinieties, ka šī prasme ir asāka, lai jūs varētu ātri izpētīt tēmu un sagatavot izmantojamo produkta statistiku.

Izprotiet Blockchain arhitektūras

Blockchain arhitektūra ir sarežģīta tēma, lai sāktu. Tāpēc sākumā jums var būt grūti saprast. Bet jums ir nepieciešams pilnībā saprast, kā darbojas katrs no šiem veidiem. Galvenokārt jūs redzēsiet publiskās, privātās, konsorcija un hibrīdās blokķēdes.

Turklāt tiem ir atšķirīgs darba process un tie piedāvā papildu funkcijas. Acīmredzot arī šiem visiem ir atšķirīgi trūkumi. Tātad, kad klients izklāsta, ko viņš vēlas, jums jāizdara izglītojoša izvēle, kura arhitektūra atbilst viņu vajadzībām.

Jebkurā gadījumā jūs varat mēģināt uzzināt par to pats, vai arī varat reģistrēties blockchain produktu menedžera kursā, lai mācītos no eksperta.

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekta (CEBA) kurss

Iemācieties izstrādāt Blockchain produktu specifikāciju

Jūsu blockchain produktu menedžera apmācībai jums jāapgūst, kā izstrādāt blockchain produktu specifikācijas. Šeit jūs sāksit saprast, kā dažādi blokķēdes produkti tiek tirgoti un iepakoti.

Vēl jo vairāk, jums jāuzņemas tas, ko vēlas klients un ko vēlas arī viņu patērētāji. Jebkurā gadījumā, ja neizdodas definēt produktu specifikācijas, patērētāji nesapratīs, ko jūs mēģināt piedāvāt.

Jūs varat savai komandai sniegt pareizu produkta specifikāciju izklāstu, lai viņi koncentrētos uz mērķi un palielinātu efektivitāti. Patiesībā, pirms sākat strādāt ar katru produktu, ir jāņem vērā mērķis.

Esi biznesa un tehnoloģiju saprāts

Produktu vadītāji ir tehnoloģiju apvienošanas un biznesa modeļu eksperti. Tātad, lai to izdarītu, jums veiksmīgi jāapgūst uzņēmējdarbības amats. Jūsu zināšanas par tehnoloģijām pozitīvi ietekmēs galaproduktu, tāpēc pārliecinieties, ka tiešām labi zināt par blokķēdi.

Izņemot to, jums vajadzētu izvēlēties apgūt tipiskas programmatūras izstrādes procesu un to, kā programmatūra var ietekmēt biznesu. Lielākajā daļā gadījumu jums būs jānodrošina labs rezultāts no produktiem, kurus jūs izlaižat. Tātad, pārliecinieties, lai saglabātu līdzsvaru starp abiem elementiem. Es ieteiktu sadalīt cienījamu uzņēmumu gadījumu izpēti, lai uzzinātu par viņu uzņēmējdarbības modeļiem. Tas noteikti uzlabos jūsu prasmes.

Spēja sadarboties / vadīt projektēšanas un attīstības iniciatīvas

Vēl viena no blockchain produktu menedžera prasmēm ir vadīt vai sadarboties ar dizaina komandu. Patiesībā process katrā uzņēmumā var atšķirties. Projektēšanas komandai var būt savs vadītājs; tādā gadījumā jums jāsadarbojas ar šo komandu, lai izstrādātu jaunas attīstības iniciatīvas.

Noteikti saglabājiet atvērtu prātu un mudiniet komandas dalībniekus rīkoties labāk. Palīdziet viņiem arī saprast, kas klientam ir izdevīgāk un kā jūs to varat sasniegt. Ieskats par to, ko patērētāji šobrīd mīl, ļoti ietekmēs projektēšanas procesa gala rezultātus.

Bet lielākoties nepārspīlējiet to, ko vēlas patērētāji, tas nav iespējams.

Blokķēdes biznesa stratēģijas analīze ir pirmais solis uz produktu attīstību. Izlasiet mūsu galveno ceļvedi par blokķēdes biznesa stratēģiju, lai saprastu, kā process darbojas.

Iegūstiet pieredzi par Blockchain produktu izstrādes procesu

Lielāko daļu laika uzņēmumu uzņēmumi vēlas pieņemt darbā darbinieku, kuram ir darba pieredze. Tātad, ja jums izdosies iegūt pieredzi blockchain produktu izstrādes procesā, tas būtu milzīgs plus punkts jūsu CV.

Ja esat tikai iesācējs, vislabāk ir sākt programmatūras uzņēmumā, lai izietu katru produkta izstrādes posmu. Dažreiz pat praktikanta pieredze var palīdzēt iegūt labu darbu.

Es iesaku jums izveidot savu CV, pirms jūs domājat par uzņēmumu uzņēmumiem, jo ​​jums tam jābūt augsti kvalificētam.

Mīkstās prasmes –

Ir stratēģiskas prasmes, lai ātri atrisinātu ar blokiem saistītās produktu problēmas

Šī ir viena no mīkstajām prasmēm, kas jums jāapgūst. Patiesībā produkta izstrādes procesā jebkurā brīdī viss var noiet greizi. Tātad, kā blokķēdes produktu pārvaldnieks, jūsu pienākums ir atrisināt problēmu pēc iespējas ātrāk.

Jūs nekad nevēlaties atpalikt no grafika, jo tas ietekmē arī mārketinga komandu. Tātad, lai piedāvātu ātru risinājumu, stratēģiskā domāšana jāsasniedz līdz pilnībai. Tomēr pārliecinieties, ka jūsu risinājumā nav kļūdu, jo pat mazākās kļūdas var kavēt produktu attīstību.

Jebkurā gadījumā jūs varat sākt, izpētot galvenās problēmas, ar kurām parasti saskaras programmatūras firmas, un pēc tam pāriet uz unikālākiem jautājumiem. Tomēr lielākoties jūs sastopaties ar unikālām problēmām, kurām nepieciešami unikāli risinājumi.

Ir daudznozaru plašas prasmes

Starpnozaru plašās prasmes ir jūsu stiprās puses. Tātad, pārliecinieties, ka esat tos pilnveidojis līdz pilnībai. Produkta vadītājam vienmēr jābūt tādām prasmēm kā spēju, veiklības, novatoriskas domāšanas, domāšanas ārpus kastes, DevOps utt. Analīze.

Parasti uzņēmumu uzņēmumi vēlas pieņemt darbā daudzpusīgus un skaļus cilvēkus. Tā kā jūs būsiet komandas vadītājs, jums jākļūst arī par cilvēku. Tātad, būt vokālam un ekstravertam ir izcila kvalitāte, lai spīdētu uzņēmuma vidē.

Esi profesionāls sarunu vedējs

Jums būs jāsadarbojas ar dažādām ieinteresētajām pusēm un klientiem, kā arī ar komandas locekļiem, kuriem ir atšķirīgs uzskats, gaume un idejas. Tātad, kad esat personāls, jums jānosaka prioritātes un veiksmīgi jāpārvalda visas krīzes un konflikti.

Šī ir viena no nozīmīgākajām blokķēdes produktu pārvaldnieka prasmēm, kas jums patiešām ir jāprot. Bet nemierinieties pat ar vidusceļu tikai tāpēc, lai apmierinātu abas puses. Vienmēr paturiet prātā produkta intereses.

Patiesībā šī prasme jums palīdzēs ieinteresētajām pusēm piekrist budžeta plānošanai vai resursiem, kas jums varētu būt nepieciešami produktam.

Izstrādājiet unikālu līderības stilu

Jā, bloka ķēdes produktu vadītāja vadība nedaudz atšķiras no citiem līderības veidiem. Šeit jums jāvada produkta idejas. Patiesībā produkta vadīšana ļoti atšķiras no cilvēku vadīšanas. Lai to izdarītu, jums ir jāizrāda aizraušanās ar savu produktu un jāsaskaņo visas ieinteresētās personas ar savām iecerēm.

Vēl jo vairāk, jums jāparāda sava stratēģija un jābūt skaidram redzējumam par to, kāds ir jūsu mērķis. Tas iedvesmos jūsu komandas locekļus un to, kā jūs uzticaties produktam un uzņēmumam. Visas šīs pozu vibrācijas ļaus cilvēkiem atbalstīt jūsu ieguldītos centienus projektā.

Reģistrēties tūlīt:Kā veidot savu karjeru uzņēmumu blokķēdēs

Citas kvalifikācijas –

Iegūstiet datorzinātņu grādu

Vairumā gadījumu blockchain produktu menedžera darbos tiek prasīts grāds datorzinātnēs. Kā izglītības kvalifikācija tas ir labs veids, kā sākt savu ceļojumu. Vēl jo vairāk, tas parāda, ka jūs patiešām zināt, ko darāt un cik daudz kalibra esat.

Vēl jo vairāk, grāds sākotnējā laukā palīdzēs jums vieglāk saprast sarežģītos blokķēdes noteikumus, un jūs tos ātri varat noķert. Jūs varat arī sagaidīt, ka sākat no labas pozīcijas uzņēmumā ar lielāku algu, ja jums ir grāds, ko demonstrēt.

Reģistrējieties uzņēmuma Blockchain sertifikācijas programmai

Tā kā blokķēde ir jauna veida tehnoloģija, tā nav pieejama izglītības iestādēs. Tātad, lai uzzinātu par to, jums būs jāpiesakās blokķēdes kursā. Tas ir lielisks veids, kā parādīt, ka esat spējīgs strādāt ar blokķēdes produktiem.

Es iesaku iestāties blokķēdes projekta vadītāja kursā, lai uzzinātu par blokķēdi un jūsu pienākumiem. Lielākoties šie kursi aptvers visus elementus, kas var būt nepieciešami jūsu karjerai. Tātad, tas ir labs ieguldījums.

Ja jums izdosies iegūt blockchain produktu menedžera sertifikātu, jūs noteikti varat sagaidīt augsti apmaksātu darba pozīciju.

Uzņēmuma blokķēdes sertifikācija var palīdzēt ātrāk bagātināt CV. Pārbaudiet 10 iemeslus, kā iegūt uzņēmuma blokķēdes sertifikātu.

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Blockchain produktu vadītāja darbu?

Pieaugošs pieprasījums

Pieprasījums pēc produktu vadītājiem ir visu laiku augstākais. Tagad, kad blokķēde beidzot nonāk galvenajā stūrī, daudzi uzņēmumu uzņēmumi vēlas uzsākt savus produktus. Piemēram, ieskatieties IBM. Viņi izlaiž tirgū daudz uz blokķēdes balstītu produktu un veiksmīgi izveido nišas sektoru.

Vēl vairāk – nav daudz kvalificētu darbinieku, kas varētu veiksmīgi vadīt produktu izstrādes dzīves ciklu. Tātad pieprasījums nekad nav zems. Jebkurā gadījumā, ja jūs varat iegūt blockchain produktu pārvaldnieka sertifikātu, lai jūs varētu demonstrēt, tad varat droši pieteikties jebkura veida uzņēmumam, kuru vēlaties.

Augsti apmaksāts darbs

Blockchain produktu vadītāja alga svārstās no $ 46k – $ 100k gadā. Tas ir lielisks algas līmenis, kas var piedāvāt drošību jūsu nākotnei. Man jāsaka, diapazons var palielināties arī tad, ja jums ir laba pieredze un jūs strādājat cienījamā uzņēmumā. Būtībā blockchain produktu vadītāja alga turpinās pieaugt, jo tā ir tieši saistīta ar pieprasījuma spektru.

Jūs būsiet arī tehnoloģiju produktu menedžeris, tāpēc jūsu vērtība vienmēr ir augstāka nekā citiem produktu vadītājiem. Tas ir labs iemesls, lai iegūtu karjeru šajā jomā.

Inovāciju iespēja

Izmantojot produktu pārvaldību, jūs saņemat inovāciju iespēju. Patiesībā jūs strādāsit ar daudziem klientiem, un katru reizi viņi vēlēsies kaut ko unikālu un atšķirīgu. Pat pati niša katru reizi prasa unikālu produktu attīstību, jo jūs nevarat apmierināt cilvēkus ar līdzīgām produkta īpašībām.

Tātad, ja jums patīk inovācijas vai izaicināt sevi darīt labāk, tad tas ir ideāls lauks jums.

Lielāka elastība darba vietā

Vēl viens papildu ieguvums, ko iegūsiet no šī darba, ir pienākumu elastīgais raksturs. Parasti komanda var satikties jebkurā vietā un laikā, tāpēc darbam uzņēmumā nav noteikta laika grafika. Atkal jums var būt aizņemts dzīvesveids, taču tas katram produktam būs atšķirīgs. Dažiem produktiem var būt nepieciešams vairāk darba nekā citiem.

Arī daudzi uzņēmumi piedāvā izklaides telpas, lai jūs koncentrētos un būtu apmierināts ar savu darbu. Šī ir lieliska iespēja jums.

Darbs pie tehnoloģiskās revolūcijas

Jūs sākat strādāt pie pilnīgi jaunas tehnoloģijas, kas ir revolucionārs veids, kā mēs redzam tehnoloģiju produktus. Vai tas var būt kaut kas labāks par šo? Tātad jūs būsiet tas, kurš pārveidos uzņēmējdarbības modeli veidos, kas palīdzēs reklamēt jūsu izlaisto produktu.

Izmantojot savas vadības prasmes, jūs varat izpētīt dažādus rezultātus un atklāt jaunas produktu līnijas, kas piemērotas patērētājiem. Tātad, jūs iegūsiet dzīves pieredzi.

Intelektuāli stimulējošs

Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu doties uz šo darbu. Produktu vadība ir grūta un izaicinoša joma, un tā arī intelektuāli stimulē jūs. Jums jāpārbauda savas stiprās puses, jāpārvar savas vājās puses un jāaug profesionālajā karjerā.

Vēl jo vairāk, tas šobrīd ir viens no aizraujošākajiem darba sektoriem, tāpēc ir tikai normāli, ka jūs par to sajūsminājat. Patiesībā jums patiešām nebūs nekādu ierobežojumu, un jūs varat strādāt dažādās nozarēs, kā vēlaties.

Noslēguma domas

Kā pēdējā doma, blockchain produktu menedžera darbs ir laba karjeras izvēle šajā brīdī. Blockchain lēnām pārņem biznesa nozares, un tas drīz sāks mainīt arī to, kā mēs redzam ekonomiku.

Tādējādi tā ir iespēja jums izmantot, un jūs varat ātri pacelties augšā. Ja jūs interesē uzzināt par blokķēdi no profesionāļa, varat apskatīt mūsu uzņēmuma blokķēdes profesionālo kursu.

Turklāt, ja esat iesācējs un neesat pārliecināts par uzņemšanu profesionālos kursos, tad veiciet pirmo soli ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu, lai iegūtu pamatideju par blokķēdi. Kāpēc jāgaida? Sāciet savu blokķēdes braucienu tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me