Hyperledger: Enterprise Blockchain

Kamēr jūs pētāt digitālo virsgrāmatu tehnoloģiju pasauli, agrāk vai vēlāk jūs dzirdēsiet par Hyperledger. Šis atvērtā koda Linux Foundation solītais projekts galvenokārt koncentrējas uz uzņēmuma līmeņa problēmu risināšanu.

Lai gan jūs domājat, ka tas ir viens projekts, “Hyperledger” patiesībā ir jumta projekts, kura ietvaros vienlaikus tiek veikti divpadsmit lieli projekti un sadarbība ar vairāk nekā 260 lielākajām uzņēmuma līmeņa organizācijām.

To var atzīt par milzīgu panākumu jebkuram blokķēdes projektam, jo ​​tas sāka savu ceļu 2015. gadā. Pat mūsdienu konkurējošajā tehnoloģiju tirgū, kur lielās haizivis aprij mazākās, Hyperledger tic “sadarbības mantrai!”

Šodien mēs sadalīsim šo LIELO atskaņotāju blokķēdes tehnoloģiju scenārijā un palīdzēsim jums saprast visu par to.

Contents

1. nodaļa: Datu bāzes un uzņēmumi
2. nodaļa: Kas ir Hyperledger?
3. nodaļa: Hyperledger: Uzņēmuma Blockchain siltumnīca
4. nodaļa: Hyperledger dizaina arhitektūra
5. nodaļa: Galveno hipergrāmatu lietošanas gadījumi
6. nodaļa: Hyperledger projekti: visi ietvari
7. nodaļa: Hyperledger projekti: visi rīki
8. nodaļa: Hyperledger BAAS pārdevēji
9. nodaļa: Reālās pasaules uzņēmumi, kas izmanto hiperžadža projektus
10. nodaļa: Kāda ir hiperžadža ilgtermiņa vīzija?
11. nodaļa: Noslēguma vārdi

1. nodaļa: Datu bāzes un uzņēmumi

Vai datu bāzes ir visur?

Kurš gan nezina par “Datu bāzes”, vai ne? Katru dienu mēs izmantojam datu bāzi gandrīz visā, ko mēs darām. Piemēram, pat jūsu mobilā tālruņa kontaktu saraksts ir datu bāzes forma. Tomēr tā ir tikai iepriekšējo papīra adrešu grāmatu digitālā versija.

Vēl viens sarežģītu datu bāzu solis ietvers plašu informācijas klāstu, piemēram, pacientu, klientu, vēlētāju, darbinieku, īpašumu, luksusa preču un citu sarakstu. Dažās datu bāzēs būtu to programmu vai iestāžu saraksti, kuras var savstarpēji mijiedarboties.

Faktiski datu bāze ir vienkārši informācijas kopums, kas ir pilnībā sakārtots noteiktā veidā, un tur ir ļoti viegli atrast atjauninātus vienumus.

Pēc datoru revolūcijas pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados digitālās datu bāzes sāka gūt popularitāti sabiedrības un uzņēmumu vidū. Turklāt tas sākās tikai ar vienkāršām lietojumprogrammām, bet ir kļuvis par svarīgāku faktoru mūsu dzīvē. Pieaugot biznesam, auga arī datu bāzes, un arī viņi sāka attīstīties.

Uzņēmumi sāka pieprasīt arvien lielāku jaudu un ātrumu; datu bāzēs sāka būt informācija par relācijām, pamatojoties uz kolonnām un rindām. Viss, kas jums jādara, ir vaicāt noteiktu relāciju informāciju un iegūt vēlamo informāciju, kas tai atbilst. Acīmredzot jūs nevarat izdarīt visas šīs lietas, izmantojot tikai papīra datubāzes?

Lielākā daļa mūsdienu datubāzu ir koplietotas

Pašlaik pasaule ir savienota vairāk nekā jebkad agrāk, un dažādiem cilvēkiem vai uzņēmumiem ir jāpiekļūst vienai un tai pašai informācijai. Tā vietā, lai izveidotu vienas un tās pašas datubāzes ikviena vajadzībām, tehnoloģija attīstījās un deva mums izplatītas datu bāzes.

Turklāt, izmantojot šos datus, vairāk nekā viena persona tagad var piekļūt tai pašai informācijai datu bāzēs. Vai tas nav tik lieliski?

Ļaujiet man to precizēt ar piemēru. Uzņēmumā darbiniekiem noteiktā laikā varētu būt noteiktas sanāksmes. Tāpēc divpusējas tikšanās datuma iestatīšana papīra kalendāros būtu diezgan sarežģīta. Lai to palīdzētu, viņi visi var vienkārši iestatīt pieejamo laiku tiešsaistes kalendārā, no kura var sasniegt attiecīgo grafiku.

Bet tas ir tikai vienkāršs piemērs. Tāpēc izplatītās datu bāzes palīdz palielināt produktivitāti. Jūs varat vienkārši piekļūt gandrīz visam tikai no darbvirsmas vai klēpjdatora, nav nepieciešams doties personīgi un tērēt laiku.

Tomēr ar jauna veida datu bāzi ir dažas problēmas un daži nopietni jautājumi. Rodas šādas tipiskas problēmas:

 • Kurš ir uzticams, lai kopīgotu jūsu informāciju?
 • Kā uzzināt, vai kāds ir tāds, kādu saka?
 • Ko citi drīkst darīt datu bāzē?
 • Kā jūs atklāsiet sabojātu personu?
 • Ko jūs varat darīt, lai atrisinātu strīdus?

Kā redzat, izplatīto datu bāzu idejā ir daži trūkumi. Tomēr Blockchain Technology nāk ar salīdzinoši jaunu veidu, kā apskatīt šīs datu bāzes. Tas atrisina lielāko daļu problēmu, ar ko mēs saskaramies ar koplietojamām datu bāzēm.

Blockchain: jauna veida datu bāze

Blokķēdes tehnoloģija ir jauna datubāzes forma, kurai nav nepieciešama centrālā iestāde vai uzticība. Faktiski koplietojamās datu bāzēs bieži tiek izskatīti uzticības jautājumi. Tomēr jūs vienkārši neuzticēsities personai, kuru jūs tikko pazīstat tiešsaistē, lai iegūtu informāciju.

Šeit uzticēšanās varētu nozīmēt daudzas lietas. Tas varētu nozīmēt, ka vēlaties, lai visi veiktu likumīgas darbības datu bāzēs. Lietotāji nemēģina nozagt viens otram personisko informāciju vai pasliktināt citu sniegumu, izmantojot nepatiesus līdzekļus. Bet ar blokķēdi jums par to nebūs jāuztraucas.

Tomēr šis jautājums izvirza divu veidu blokķēdes.

Pašlaik daudzas no kriptovalūtām izmanto bez atļaujas blokķēdi. Šeit jebkurš lietotājs var pievienoties tīklam, un viņam būs pilnas tiesības tajā strādāt. Piemēram, ikviens var iegādāties Ether vai Bitcoin; abi šie tīkli ir bez atļaujas.

No otras puses, ja jūs vadāt biznesu, jūs vēlētos mazliet lielāku privātumu. Tātad, izmantojot atļauto blokķēdi, tā būtu stratēģiska pieeja. Šeit lietotāji, kas atbilst noteiktiem kritērijiem, var izmantot platformu un veikt noteiktas darbības. Daži no tiem ļauj ikvienam pievienoties, bet tikai iepriekš apstiprinātām personām ļauj pārbaudīt darījumus.

Citos gadījumos tīklam var pievienoties tikai iepriekš apstiprinātas personas, veicot identitātes pārbaudi.

Turklāt uzņēmumu lietošanai vislabāk ir pieturēties pie atļautās blokķēdes, jo tas dos lielāku priekšrocību pašam uzņēmumam.

Lasiet vairāk par Blockchain tehnoloģijas vēsturi.

Blockchain atļaujas un vienprātība

Bloka ķēdes tehnoloģiju vienprātības protokoliem ir milzīga loma tīkla integritātes uzturēšanā. Tā kā tas ir neuzticams tīkls un nav nevienas centrālās iestādes, drošības vajadzībai jābūt precīzi noteiktai.

Un tur tiek izmantots konsensa protokols. Turklāt šie tīkli izmanto blokķēdi, lai pārliecinātos, ka visa informācija par virsgrāmatu ir precīza. Lai to izdarītu, konsensa algoritmiem ir dažādi izpildīšanas veidi vai noteikumu kopums.

Ir daudz veidu vienprātības protokolu ar dažādu darba raksturu.

Piemēram, darba pierādījums ir Bitcoin veids, kā panākt vienprātību. Citiem veidiem ir pierādījumi par likmēm, pagājušā laika pierādījumi un daudz kas cits. Daži pat izmanto citu algoritmu, ko sauc par Bizantijas vainas tolerantu.

Bet neatkarīgi no tā, kā un kāda veida vienprātību jūs izmantojat, katrs tīkls izmanto kriptogrāfiju, lai kodētu informāciju virsgrāmatā. Tādā veidā to ir grūti atšifrēt, un tāpēc tas nav neaizsargāts pret uzbrukumiem.

Turklāt atļautā bloku ķēde izmanto pamata identitātes pārvaldības sistēmu, lai noskaidrotu, kuri dalībnieki ir uzticami. Parasti tie ietver sertificēšanu vai digitālos parakstus.

Labās ziņas ir tādas, ka jums nav īsti jāsaprot blokķēde kodēšanas līmenī, lai zinātu, cik noderīga tā patiešām var būt.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain Transformation? Apskatiet mūsu Blockchain Transformation playbook!

Kāpēc Blockchain ir tik svarīgs biznesa cilvēkiem?

Daudzi esošie uzņēmumi var ļoti pielāgoties blokķēdes tehnoloģijai. Tie var ietaupīt ļoti daudz laika, naudas un acīmredzami palielināt drošību. Papildus tam daudzi var sākt pilnīgi citu tirgu, pamatojoties uz vienīgo blokķēdi.

Iepriekšējā interneta paaudze bija lieliska, lai apmainītos ar jebkāda veida informāciju, piemēram, dokumentiem, dziesmām, tīmekļa lapām, fotoattēliem, e-pastiem, videoklipiem. Bet ir liela problēma. Tādējādi kļūst diezgan grūti pierādīt savu identitāti.

Jebkura veida darījumos būs iesaistīts starpnieks, piemēram, jūsu personīgā kredītkaršu kompānija vai banka, lai pirms kaut ko iegādātas citas personas apstiprinātu, ka esat patiesībā. Šī sistēma radīja kavējumus, berzes, papildu izdevumus un daudzus citus neveiksmes punktus, kuros hakerim ir pārāk viegli iekļūt.

Bet blockchain paver durvis uz jaunu valstību. Vieta ir labāk piemērota vērtīgas informācijas apmaiņai, neuztraucoties par tās noplūdi. Cilvēki tagad var noteikt, kas viņi patiesībā ir, un var tirgot obligācijas, akcijas un naudu, balsis, lojalitātes punktus, intelektuālos īpašumus, konfidenciālus failus utt..

Tāpēc nav svarīgi, vai jūs uzticaties otrai personai vai ne, ja vien tas iet pa pareizo kanālu, jūs varēsiet tirgoties bez traucējumiem. Ļaujiet tehnoloģijai atbrīvoties no starpnieka un ietaupīt daudz naudas. Vai tas var kļūt labāks par šo?

Apskatiet mūsu Ultimate Blockchain apkrāptu lapu, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi vienkāršajā veidā!

2. nodaļa: Kas ir Hyperledger?

Hyperledger ir Linux Foundation atvērtā koda jumta projekts, kas izstrādātājiem un uzņēmumiem piedāvā plašu ietvaru un rīku kopu. Hiperkoders kopiena palīdz uzņēmumiem viegli eksperimentēt ar blokķēdes tīkliem.

Hyperledger tika izveidots jau 2015. gadā, lai palīdzētu uzņēmumiem sekmēt blokķēdi, izveidojot tālredzīgu uzņēmumu konsorciju.

Hyperledger Infographic pamati

kas ir hipergrāmatu blokķēde

Kāpēc tas tika izveidots?

Pēc blokķēdes tehnoloģiju popularitātes uzplaukuma daudzi uzņēmumi bija ļoti ieinteresēti strādāt ar jauno tehnoloģiju. Bet viņi saprata, ka, ja viņi sāk strādāt kopā, viņi var sasniegt daudz vairāk inovāciju nekā atsevišķi.

Tad visas šīs firmas nolēma apvienot savus resursus un radīt vidi, kuru ikviens varētu izmantot. Tālredzīgi uzņēmumi tagad cenšas padarīt blokķēdes tehnoloģiju pieņemamāku un parasto nozares kvalitātes tehnoloģiju.

Linux fonds pārņēma Hiperkedera aizbildnību, un tā sāka vairoties nākamajos gados. Pašlaik ar to strādā vairāk nekā 260 organizācijas, lai pārliecinātos, ka blokķēde kļūst par nozares līmeņa tehnoloģiju.

Hyperledger tagad ir 12 projekti ar 10 aktīvām darba grupām, 110+ tikšanos visā pasaulē ar 28 000 dalībniekiem. Ikviens, kas iesaistīts Hyperledger, vēlas padarīt blokķēdes tehnoloģiju moduļu un atvērtu pirmkodu, lai ikviens to varētu ērti izmantot.

Ir Hyperledger Open Source, bet kāpēc?

Hyperledger ir atvērtā koda platforma. Parasti patentētas programmatūras gadījumā pārdevējs vai ražotājs licencē produktus un koplieto tikai par maksu. Tādā gadījumā neviens nevar mainīt šīs programmatūras sākotnējo koda iestatījumu. Bet atvērtā kodā ikviens var redzēt, lejupielādēt un veikt koda izmaiņas.

Turklāt atvērtā pirmkoda tehnoloģija ir daudz jēgpilnāka uzņēmumu blokķēdēm.

Ja atvērtā koda programmatūra tiek pareizi kodēta, izstrādāta un izvietota, tā kļūst par efektīvu izvēli, un tā ir pierādīta visu gadu.

Tas ir populārāks un ļoti uzticams. Piemēram, Linux operētājsistēma ir atvērta, un tā darbojas ar 90% no publiskās mākoņa slodzes. Šeit to izmanto vairāk nekā 99% superdatoru un 80% viedtālruņu. Apache tīmekļa serveris ir arī atvērts un atbalsta vairāk nekā 405 atrastās vietnes.

Tātad, jūs redzat, ka atvērtā pirmkoda platformas saņem vairāk ekspozīcijas, un galvenokārt izstrādātāji tās mīl.

Atklātais kods piedāvā dažus galvenos ieguvumus

Ir daži galvenie iemesli, kāpēc uzņēmumi labāk izmanto atvērtā koda platformas. Pārbaudiet piecas atvērtā pirmkoda platformu priekšrocības –

 • Konkurētspējīgākas iespējas un iespējas

Atklātā pirmkoda platformas rada konkurētspējīgākas nišas, jo tā piedāvā daudz bezmaksas funkciju. Piemēram, ja jūs saņemat tāda paša veida funkcijas divās programmatūrās, kur viena ir samaksāta, bet otra ir atvērtā koda, kuru izvēlaties?

Ir acīmredzams, ka šīs platformas ļauj konkurencei izmantot naudu, jo tās piedāvā labākus rezultātus.

 • Nav neviena pārdevēja bloķēšanas, kas palīdzētu klientiem viegli mainīt

Parasti patentētā programmatūrā jums būs jārisina pārdevēja bloķēšanas situācija. Tā ir situācija, kad jums nav atļauts uzzināt programmatūras kodējumu. Turklāt, lai iegūtu programmatūru, jums ir jāmaksā noteikta summa. Tas neļauj klientiem viegli pārslēgties no programmatūras, ja pēc lietošanas tā viņiem nepatīk.

Bet atvērtā koda programmatūrā jums nebūs jāuztraucas par pārdevēja bloķēšanu. Ja tie jums nepatīk, varat viegli pāriet uz citu.

 • Augstas klases risinājumi

Atvērtais kods piedāvā vairāk augstas klases risinājumu. Šajā gadījumā savietojamības iezīme nodrošina tīkla kvalitāti. Blockchain cieš no savietojamības problēmām. Bet Hyperledger nodrošina atvērtā koda platformas, kas ir videi draudzīgākas sadarbspējīgai videi.

Turklāt atvērtais avots ļauj lietotājam brīvi izveidot savienojumu ar citiem atvērtā koda kanāliem. Bet ar patentētu programmatūru tas kļūst daudz grūtāk.

 • Ātri kļūdu labojumi un pielāgošana uzlabošanai

Tā atvērtā koda ikviens var brīvi izpētīt kodu. Šī funkcija ļauj lietotājam ātrāk veikt kļūdu labojumus. Ikviens, kurš var izpētīt kodu, var noskaidrot nepilnību un veikt izmaiņas, lai to novērstu. Vēl jo vairāk, šeit milzīga loma ir pielāgošanai.

Bet katrs izstrādātājs darbojas atšķirīgi, un jūs būsiet pārsteigts, redzot, kā katrs pielāgo vienu un to pašu kodu atbilstoši savām vajadzībām. Tas veicina jauninājumus un radošumu.

 • Kopējās īpašuma izmaksas ir daudz zemākas

Jūs strādājat pie risinājuma un tam pielāgojat atvērtā pirmkoda programmatūru. Vienkārši iedomājieties viena un tā paša risinājuma izmaksas bez sākotnējā atvērtā koda produkta. Vai jums nav nepieciešams vairāk naudas un laika, lai izstrādātu risinājumu?

Jūs iegūstat vidi, kas ar noteiktu pielāgošanu būtu ideāli piemērota jūsu biznesam. Tātad, kāpēc jūs tērētu papildu naudu viena un tā paša izstrādei no jauna? Atvērtos avotus nevar izmantot katrā vidē uzreiz. Bet tie dod jums iespēju veikt kniebienu un ļauj ietaupīt izmaksas.

Ne tikai bezmaksas produkts

Iepriekš atvērtais kods nozīmēja tikai to, ka tas ir bez maksas un cilvēki piesaistīs. Bet scenāriji ir mainījušies. Tagad, izmantojot tikai funkciju “bezmaksas”, nevarēs piesaistīt izstrādātāju uzmanību.

Turklāt cilvēki tagad pamana atvērtā koda pamatvērtības, un uzņēmumi to izmanto, lai palielinātu savu tirgu, samazinātu risku un iegūtu konkurences priekšrocības. Tagad organizācijas vēlas strādāt pie stratēģiska projekta, kas atrisinās dažus specifiskus uz nozari orientētus jautājumus.

Un, tā vietā, lai atvērtu avotu no jauna izstrādātu visu koncepciju, viņi var pievienot vairāk uzlabojumu, lai to izmantotu citiem mērķiem.

Tas ne tikai ir lieliski piemērots tehnoloģiju attīstībai, jo tas racionalizē inovācijas, bet arī var ievērojami samazināt izmaksas. Tātad, ja viena nozare var izveidot platformu, bet citi to var uzlabot dažādos veidos, jebkurš uzņēmums, kam nepieciešams tāds pats risinājums, var no tā gūt labumu. Viņiem lietas nav jāatjauno no jauna.

Atklātais kods palielina uzticību

Hyperledger uzskata, ka blokķēde kā piemērs var būt ideāla atvērtā pirmkoda platforma, jo tā lielā mērā risina uzticības jautājumus.

Blockchain nodrošina tiešu pieeju, vienaudžu pārraidi, vairums partiju, kuras neuzticas viena otrai vai jebkāda veida valdības sistēmai. Tātad arī viņi nevar uzticēties nevienai pusei atrisināt strīdus. Tāpēc kļūst acīmredzama uzticēšanās pašai blokķēdes tehnoloģijai.

Tādējādi Hyperledger padara to par atvērtu avotu, jo ieinteresētās puses tagad var apvienoties un veidot piemērotu vidi rūpniecības izaugsmei un pietiekami uzticēties pašai tehnoloģijai..

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain? Apskatiet mūsu Blockchain Fundamentals prezentāciju un pievienojieties mūsu Webinar kursam tūlīt!

3. nodaļa: Hyperledger: Uzņēmuma Blockchain siltumnīca

Hyperledger notiek kā blokķēdes siltumnīca, kas vienā platformā apvieno izstrādātājus, lietotājus un pārdevējus no visas pasaules. Katram tīkla dalībniekam ir kopīga iezīme – viņi visi vēlas uzzināt par blokķēdi un izstrādāt uzņēmuma risinājumus to izmantošanai.

Kaut arī blokķēde ir patiešām spēcīgs risinājums, jūs nevarēsiet pielāgot šo tehnoloģiju visur.

Katram uzņēmuma uzņēmumam ir īpašas prasības attiecībā uz blokķēdi. Viņi vēlas to modificēt savā veidā, lai tas spētu apmierināt viņu vajadzības. Tā kā dažādām organizācijām ir atšķirīgas prasības, bloku ķēde nevar būt viena sistēma vai standarts. Hyperledger sagaida, ka katram uzņēmumam attīstīsies un palīdzēs attīstīt blokķēdes ar dažādām funkcijām.

Šajā gadījumā siltumnīcas tipa arhitektūra var palīdzēt uzziedēt šo tehnoloģiju. Tāpēc Hyperledger nodrošina šo struktūru, lai pārņemtu jaunas idejas, palīdzētu, piešķirot resursus un pēc tam pareizi izplatītu.

Būdams siltumnīcu organizācija, ar Hyperledger jūs saņemsiet daudz priekšrocību. Apskatiet tālāk norādītās priekšrocības:

 • sekot līdzi notikumu attīstībai
 • Uzlabota produktivitāte, izmantojot specializāciju
 • Sadarbības pieeja
 • Koda augstākās vērtības kontrole
 • Apstrāde ar intelektuālo īpašumu

Hyperledger priekšrocības

Sekojiet līdzi attīstībai

Mēs zinām, kā var būt diezgan biedējoši pārvietoties pa Hyperledger atvērtā pirmkoda vidi. Patiesībā dažas organizācijas var atteikties tikai sarežģītības un izmaksu dēļ vai vispār nemaz nesākt savu attīstību.

Bet, izmantojot Hyperledger, jūs varat samazināt visu pētījumu slogu, jo strādājat sadarbības vidē ar skaidru komunikāciju. Tādējādi labs komunikācijas kanāls, kas palīdz ātri panākt kodēšanu vai attīstību. Ilgtermiņā jūs varēsiet izstrādāt risinājumu daudz ātrāk.

Uzlabota produktivitāte, izmantojot specializāciju

Viena no produktivitātes pamatekonomikām ir darba dalīšana. Jūs to varētu zināt kā specializāciju. Šis paņēmiens nodrošina vislabāko un vislabāko produktivitāti no jebkura veida organizācijas. Hyperledger izmanto šo paņēmienu, lai veicinātu jebkura projekta attīstību.

Šeit visi nedarīs visu vienlaikus. Bet Hyperledger izdomā viņu spēcīgos uzvalkus un ļauj šiem cilvēkiem strādāt šajā īpašajā jomā. Tādā veidā cilvēki kļūst par ekspertiem, kas viņiem ir izcili, un arī kopējais produktivitāte ārkārtīgi strauji pieaug.

Priekšrocības ir neskaitāmas; jūs varēsiet iegūt lielāku vērtību, lielāku pieredzi un stabilu produktivitāti. Tā kā blokķēde ir atvērta koda, bez Hyperledger siltumnīcas efekts būtu daudz grūtāks.

Tas arī aptur konkurenci, jo cilvēki strādātu savā konkrētajā jomā, tāpēc nav jēgas sacensties. Hyperledger mudinās jūs apvienot spēkus un izmantot viņu pētījumu labā nozīmē.

Sadarbības pieeja

Blokķēde pagaidām notiek kā apklusināta vide. Bet parasti šāda veida vidē daudzi cilvēki mēdz dublēt katra attīstību. Visu blokķēdes notikumu atkārtošana ir ārkārtīgi neproduktīva, jo bloku ķēdes baseinā vēl nav daudz izstrādātāju atvērtu domu.

Hyperledger jūs redzēsiet kaut ko citu. Šeit prioritāte ir sadarbība. Izmantojot sadarbību, Hyperledger var izvairīties no dublēšanās iespējas, ļaujot pilnveidot kopējo attīstību. Turklāt tas mudina arī visu sabiedrību.

Tā kā viņi strādās kopā, sadarbspēja būtu vēl viena potenciālā iezīme, ko Hiperkoders varēs viegli sasniegt.

Koda augstākās vērtības kontrole

Jebkura veida atvērtā koda programmatūra vienmēr tiek novērtēta par augstāku kvalitātes līmeni. Šo kvalitāti nodrošina rūpīga koda novērošana un daudz atkļūdošanas. Hyperledger vienmēr turpinās veicināt katra projekta kodēšanas kvalitātes kontroli.

Hyperledger tehniskā komiteja turpinās pārskatīt katru atsevišķu koda rindiņu, ja vien tā ir komandas daļa. Tas rada jauna veida malu tīklam. Jebkurš jauns projekts saņems kritikas daļu, un izstrādātāji var paaugstināt kvalitātes līmeni.

Izmantojot šo ilgtermiņu, dalībnieki varētu mācīties no jauniem projektiem un arī tos izmantot savā projektā. Tādā veidā Hyperledger sasniedz priekšnieku kvalitātes līmeni kodēšanā.

Intelektuālā īpašuma apstrāde

Vēl viens liels Hyperledger ieguvums ir rīcība ar intelektuālo īpašumu. Izmantojot siltumnīcas arhitektūru, Hyperledger var nodrošināt konsekventāku intelektuālā īpašuma kopšanu. Hyperledger izmanto Apache 2.0 koda licenci. Jebkāda veida saturam tā izmanto arī Creative Commons Attribution 4.0 International licenci.

Abas šīs licences aizsargā intelektuālo īpašumu un ir ļoti draudzīgas uzņēmumiem.

Tādējādi Hyperledger izmanto vienotu konsekventu pieeju intelektuālajam īpašumam un atbrīvojas no līgumattiecību izmaksu aprēķināšanas un sarežģītās būtības.

Tādā veidā jūs varat izmantot Hyperledger, neuztraucoties par juridiskiem jautājumiem. Hyperledger ir šeit, lai būtu jūsu mugura.

4. nodaļa: Hyperledger dizaina arhitektūra

Izplatītajām grāmatām vienmēr ir būtiska prasība galvenokārt dažādiem lietošanas gadījumiem. Piemēram, ja spēles dalībniekiem ir milzīga uzticēšanās vienam otram, piemēram, finanšu institūcijām, tad blokķēde varētu darboties, izmantojot tā īsāku apstiprināšanas laiku un ātrus vienprātības algoritmus.

No otras puses, ja dalībniekiem ir minimāla uzticēšanās, viņiem vajadzētu ieturēt lēnāku apstrādes laiku ar lielāku drošību.

Hyperledger dizaina arhitektūras un izmantošanas gadījumu infografika

hipergrāmatu arhitektūra

Hyperledger vēlas aptvert visus iespējamos lietošanas gadījumus tirgū. Viņi zina, ka dažādiem uzņēmuma scenārijiem ir atšķirīgi rezultāti. Tāpēc Hyperledger veic izmaiņas ar decentralizāciju, apstiprināšanas laiku, uzticēšanos un daudziem citiem jautājumiem. Katru jautājumu var optimizēt, lai uzlabotu Hyperledger.

Lai tiktu galā ar daudzveidību, katrs Hyperledger projekts seko noteiktai dizaina arhitektūrai. Tie ietver:

 • Moduļu dizains
 • Īpaši droša platforma
 • Savietojams
 • Kriptovalūta-agnostiķis
 • Augstas klases API atbalsts

Arhitektūra:

Moduļu dizains

Hyperledger vienmēr strādā pie moduļu ietvariem, kas ir paplašināmi. Šeit viņi izmanto kopīgus celtniecības blokus, kurus jūs varat atkārtoti izmantot citos projektos. Šī modulārā struktūra ir diezgan efektīva, jo izstrādātāji var ar tām eksperimentēt, neietekmējot tīkla vispārējo struktūru.

Tas nodrošina atsevišķa komponenta izveidošanu, kuru varat apvienot un, pamatojoties uz to, izveidot sadalītu virsgrāmatu.

Tā ir lieliska pieeja, ko iegūsit no Hyperledger projektiem. Jūsu izstrādātāji varētu strādāt pie katra modeļa atsevišķi, un pēc tam jūs varat atkārtoti izmantot citus iepriekšējos modeļus, lai izveidotu jaunu.

Hyperledger arhitektūras darba grupa norāda visus moduļus dažādiem lietojumiem, piemēram, viedajiem līgumiem, virsgrāmatu glabāšanai, identitātei, kriptogrāfijai, vienprātībai, politikai un komunikācijai.

Īpaši droša platforma

Kāds ir vissvarīgākais faktors jebkurai izplatītajai virsgrāmatai? Paaugstināts drošības līmenis ir viena no galvenajām DLT prioritātēm. Tā kā ir daudz izmantošanas gadījumu, kad jums, iespējams, būs jārisina augsti vērtēti sensitīvi dati vai darījumi.

Tā kā izplatītie tīkli nodarbojas ar mezglu, koda bāzes un datu plūsmu slodzi, hakeris galvenokārt mērķē uz šāda veida tīkliem. Tāpēc drošībai vajadzētu būt jebkuras infrastruktūras prioritātei pirmajā vietā. Tikmēr blokķēdes nodrošināšana nav viegls darbs. Tas ir tāpēc, ka Hyperledger ir jānodrošina daudz funkciju, vienlaikus saglabājot pretestību.

Izturība un drošība ir divi faktori, kas ļauj attīstīties jebkura veida uzņēmuma līmeņa blokķēdei. Tādā veidā Hyperledger var piedāvāt kritisku arhitektūru nākamajām paaudzēm.

Visiem viņu projektiem ir pilnīga drošība, un tie atbilst tiem pašiem Linux fondu pamata infrastruktūras principiem. Bet jums būs prieks uzzināt, ka visi Hyperledger protokoli, algoritmi un kriptogrāfija tiek regulāri pārbaudīti. Viņi galvenokārt ir drošības eksperti vai cita sabiedrība, kas pārbauda šos kodus.

Savietojams

Nākotnē, lai iegūtu blokķēdi katrā mūsu dzīves sektorā, viņiem jāspēj nemanāmi sazināties ar citām sistēmām. Izmantojot to, viņi var apmainīties ar visiem nepieciešamajiem datiem un izveidot jaudīgāku tīkla sistēmu.

Hyperledger vēlas padarīt visas lietojumprogrammas un viedos līgumus pārnēsājamus visiem pārējiem blokķēdes tīkliem.

Tādējādi Hyperledger mēģina izveidot sadarbspējīgu tīklu, kas var uzlabot blokķēdes pieņemšanas procesu.

Kriptovalūta-agnostiķis

Hyperledger savās platformās nenodarbojas ar kriptovalūtām vai jebkāda veida žetoniem. Visi viņu projekti ir kriptonauda-agnostiķi. Turklāt Hyperledger arī sola nekad neizdot viņu kriptovalūtu.

Tā kā viņi tic galvenajai tehnoloģijai, lai nevadītu tikai jebkāda veida kriptovalūtas, bet, tā kā daudzas korporācijas varētu vēlēties, lai to blokķēdē būtu kriptogrāfijas valūtas, Hyperledger sniegs jums iespējas izveidot savas kriptovalūtas tīklā.

Tomēr darbībai tīklā patiesībā nav nepieciešamas kriptogrāfijas valūtas.

Augstas klases API atbalsts

Katrs Hyperledger projekts sniegtu jums ērtu lietošanu un pilnu funkciju API atbalstu. Visas viņu nodrošinātās API spēj apstrādāt savietojamību. Hyperledger API ļaus jums sazināties ar viņu galveno sistēmu no ārējas klienta lietojumprogrammas un tīkla.

Visi API palīdz blokķēdei vai jebkurai citai izplatītai virsgrāmatu tehnoloģijai izplatīties plašā lietošanas gadījumu klāstā.

5. nodaļa: Galveno hipergrāmatu lietošanas gadījumi

Tagad parunāsim vairāk par Hyperledger lietošanas gadījumiem. Ar tiem jūs daudz labāk sapratīsit jēdzienu. Katrs lietošanas gadījums tiek veidots no viņu pašu viedokļa. Šie ir tikai daži no populārajiem piemēriem. Izņemot šos, jūs varat izmantot Hyperledger daudzās citās nozarēs.

Daži no tiem ir sniegti zemāk. Paskaties!

 • Banku darbība
 • Finanšu pakalpojumi
 • Veselības aprūpe
 • IT
 • Piegādes ķēdes vadība
 • Valdība
 • Automobiļi
 • Mediji un izklaide

Visos Hyperledger lietošanas gadījumos varat izmantot viņu rīkus. Es daudzos gadījumos ir īpašs koncepcijas pierādījums. Pārbaudīsim, kas tie ir –

1. Banku darbība

Ja vēlaties ņemt aizdevumu no savas bankas, jums būs jāsniedz daudz informācijas, kas pārliecinātu bankas izsniegt aizdevumu. Bankas patiešām vēlas izsniegt aizdevumu. Bet viņiem ir arī jāuzņemas labs risks, ja viņi zina, ka aizņēmējs var tos atmaksāt.

Tāpēc bankas pieprasa visu veidu verificējošu informāciju, piemēram, valdības ID, gada ienākumus, dzimšanas datumus, pases numuru utt..

Galu galā visa informācija, kas nepieciešama PII, ir tikai jūsu kredītreitinga pārbaude. Daži noteikumi ļauj dalīties ar šo informāciju ar iestādēm, lai iespējami novērstu naudas atmazgāšanu.

Tomēr, iegūstot visu šo informāciju, banka kļūtu par hakeru galveno mērķi. Un, ja hakeri kaut kā varētu tikt pāri drošības ugunsmūrim, katrs cilvēks, kas ieguldījis šajā bankā, būtu pakļauts riskam.

No otras puses, tas nav viegls risinājums arī jums, puiši. Kredīta pieteikšanās process aizņem daudz laika. Ar katru jaunu lietojumprogrammu jūs riskējat arī ļaunprātīgi izmantot visu personisko informāciju.

Bet šie Hyperledger izmantošanas gadījumi ļaus jums kopīgot savu personisko informāciju, neuztraucoties par jebkāda veida nokļūšanu.

Hyperledger Indy arhitektūra spēj apstrādāt procesu

Izmantojot Hyperledger Indy, katrs pretendents dalītos tikai ar informāciju, kas nepieciešama bankai, lai apstiprinātu savu identitāti vai rangu. Tādā veidā visi iegūst patiesu sistēmu, un spiediens uz bankām ir daudz mazāks.

Ja jūs meklējat aizdevumu vai jebkuru citu darbību, kas ietver jūsu personiskās informācijas koplietošanu bankām, varat to darīt milisekundēs ar Hyperledger Indy arhitektūru. Ne tikai viens, bet pieteikšanās 100 aizdevējiem tiks veikta milisekundes laikā.

Tā vietā, lai atklātu savu PII, jūs varat vienkārši izmantot nulles zināšanu pierādījumus, lai pārliecinātos, ka esat vecāks par 21 gadu un jūsu nodokļu maksājums pagājušajā gadā pārsniedz noteiktu slieksni. Varēsiet arī pierādīt savu valdības apliecību un kredītkartes informāciju par iepriekšējo nedēļu.

Hyperledger Indy arhitektūra nodrošina uz grāmatām balstītu identitātes risinājumu jebkura veida uzņēmumam, kuram ir jānodrošina vērtība vairākām pusēm. Pirms informācijas kopīgošanas jums tiks lūgts piekrišana, tāpēc jums būs pilnīga kontrole pār visu jūsu informāciju.

Nostipriniet ar citiem hiperlīderu projektiem

Lietojuma gadījums varētu kļūt kompaktāks, salīdzinot ar citiem Hyperledger projektiem.

Piemēram, Hyperledger Burrow ļaus pārveidot katru aizdevuma pieteikumu par gudru līgumu. Šajā līgumā jūs varēsiet pārbaudīt noteiktus noteikumus un noformēt aizdevumu automātiski.

Šeit var izmantot arī Hyderledger auduma lietošanas gadījumus. Tas var izveidot dalības sistēmu, lai apstiprinātu visus iepriekš pastāvošos locekļus un piedāvātu par to paš suverēnu identitāti. Hyperledger auduma lietošanas gadījumi var patiesi spīdēt šajā iesniegtajā.

2. Finanšu pakalpojumi

Kāpēc jebkurš finanšu pakalpojums varētu izmantot blokķēdi? Nu, galvenais dzinulis, kas veicina šīs nozares, ir konfidencialitāte, privātums un atbildība. Acīmredzot arī Hyperledger lietojuma gadījumi var ietvert arī finanšu pakalpojumus, jo tiem ir visas funkcijas.

Īpašām finanšu pakalpojumu atbilstībām ir jāievēro Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas vadlīnijas un jāzina savs klients, lai apstiprinātu jebkuras personas identitāti. Visas šīs prasības rada atļautus vai privātus blokķēdes. Nu, jo publiskie blokķēdes nespēj nodrošināt viņiem nepieciešamo konfidencialitāti.

Pēctirdzniecības apstrāde šajās finanšu nozarēs ir viens no labākajiem Hyperledger izmantošanas gadījumiem. Un jūs varat gūt patiesu labumu no tā.

Tipisks pēcpārdošanas apstrādes posms –

Parasti pēcpārdošanas apstrāde aptver visus mazos soļus, kas veikti pēc tam, kad darījuma apstrāde ir pabeigta. Apskatīsim, kādas ir darbības:

 • Tarde pārbaude: Darījuma apstiprināšana un apstiprināšana notiek tūlīt pēc tirdzniecības.
 • Norēķinu dzēšana: Lai pabeigtu tirdzniecību, jums būs jāsaskaņo ar sākotnējiem norādījumiem un jāievēro apstiprinājums par saskaņošanu ar instrukcijām.
 • Norēķins: Jums būs jāapzinās juridiskās saistības, lai to pabeigtu. Tas ietvers katras partijas klātbūtni un informēšanu par šo jautājumu.
 • Tirdzniecības glabāšana: Ja vairākām pusēm ir tāda veida tirdzniecība kā īpašums, īpašuma sadale notiek vienlaikus.
 • Galīgie ziņojumi: Pēc tam, kad viss ir apmierināts, iepriekš minētie ziņojumi iestādei beidz tirdzniecību.

Tātad, redzat, ka tirdzniecības process nav tik vienkāršs, kā jūs domājāt. Mūsdienu tirdzniecība cieš no centienu dublēšanās, sastrēgumiem un kavēšanās.

Hyperledger var palīdzēt racionalizēt procesu

Ja salīdzināsiet to pašu tirdzniecības apstrādes modeli ar blokķēdi, jūs redzēsiet lielāku efektivitātes pieaugumu katrā solī.

Izmantojot bloku ķēdes vienādranga risinājumu, jebkura puse varētu sniegt darījumu informāciju citām pusēm, lai tās pārbaudītu. Veicot visu, izmantojot Hyperledger blockchain platformu, tiktu racionalizēts viss process, un tīkls varētu darboties kā trešā puse. Bet šajā gadījumā daudz drošāk.

Varat arī atbrīvoties no citām sarežģītībām, jo ​​viss nepieciešamais var tikt saglabāts tīklā. Tātad, jūs varat vienkārši sniegt informāciju konkrētai personai un iegūt to dažu minūšu laikā.

Vai jūs to saprotat? Tas nozīmē, ka būtiskas darbības pēcpārdošanas apstrādei platformā var būt diezgan viegli.

Kā var palīdzēt Hyperledger projekti

Ir vairāki Hyperledger projekti ar daudzkārtēju lietojumu, lai aptvertu visas finanšu pakalpojumu funkcijas.

Hyperledger Fabric izmantošanas gadījumi šajā ziņā var palīdzēt atdalīt leģendu ar atsevišķiem apstiprinātāju komplektiem un iestatīt īpašus privātuma mezglus. Vienprātības algoritmu dēļ tīklā nevarēs atkārtot tos pašus datus.

Hyperledger Sawtooth var izmantot savas darījumu funkcijas, lai piedāvātu spēcīgu un uzticamu risinājumu finanšu iestāžu tirdzniecībai.

Jebkura apdrošināšanas sabiedrība var izmantot drošas viedā līguma funkcijas savā uzņēmumā, lai prasījumus noformētu vēl ātrāk, bez papildu dokumentiem. Tas galu galā samazina riska faktoru, kas saistīts ar šīm iestādēm.

Hyperledger Indy arhitektūra varētu palīdzēt ar savu privātuma politiku, neko neapdraudot. Tādējādi visi projekti rada brīnišķīgu ekosistēmu, kurā katrs var dot savu īpašo iezīmi un palīdzēt uzturēt finanšu tirdzniecības drošību.

3. Veselības aprūpe

Veselības aprūpe ir viens no populārākajiem Hyperledger lietošanas gadījumiem tirgū. Ar Hyperledger blockchain palīdzību tagad šis sektors var beidzot pilnveidot ārstu akreditāciju. Ārstu akreditācija ir ļoti svarīga veselības aprūpē. Šis process ļauj jebkurai slimnīcai uzzināt, vai viņu ārsti patiešām ir uzticami vai kompetenti iestāties.

Bet process, kas to dara, aizņem daudz laika. Un nemaz nerunājot par milzīgo daudzumu papīra taku, ko tas atstāj. Divreiz pārbaudot katru no šiem failiem iegūtos datus, ārsts un slimnīca aizņem daudz vairāk laika.

Vēl viena būtiska problēma ir narkotiku viltošana. Katru gadu tiek viltots liels daudzums narkotiku. Un rezultāts – patērētāju ciešanas. Ne tikai šīs zāles ir bīstamas, bet arī ietekmē veselības aprūpes nozares ar sliktu pārstāvi.

Arī hipergrāmatu lietošanas gadījumi var pārbaudīt veselības apdrošināšanas atlīdzību. Ārkārtas gadījumā veselības apdrošināšanas atlīdzību izskatīšana notiek pārāk ilgi. Tā vietā, lai pacientus atpūtinātu, viņiem jātiek galā ar papīriem un procesu, kas patiešām ir biedējošs.

Šajā ziņā var palīdzēt Hyperledger Blockchain

Hyperledger Indy arhitektūra ir vairāk nekā spējīga risināt slimnīcu akreditācijas jautājumu. Tas var nodrošināt drošāku tīklu, kur medicīnas skolas var augšupielādēt ārstu akreditācijas datus un izveidot viņu verifikācijas identitāti.

Jebkura slimnīca tagad var vienkārši pieprasīt no tīkla zināt informāciju un pārbaudīt, vai tās ir spējīgas. Viņiem vairs nebūs jāzvana tieši medicīnas skolām, lai pārbaudītu.

Arī narkotiku izsekošana un apdrošināšanas atlīdzināšanas procesa paātrināšana ir Hyperledger blockchains vēl viena lieliska iezīme.

4. Informācijas tehnoloģija

Izmantojot blokķēdi, tagad cilvēki var viegli iegūt savu suverēno identitāti. Šī ir unikāla ideja, kurā katrs cilvēks iegūs savu ID un varēs kontrolēt tajā esošos datus. IT sadaļā tas varētu radīt ievērojamus sasniegumus.

Viens no aizraujošākajiem blokķēdes pielietojumiem ir pašsuverēna identitāte: ideja, ka indivīdam pieder sava “identitāte” un tas kontrolē datus ap to. Tam ir dziļa ietekme uz uzņēmuma IT.

Hyperledger Indy arhitektūra der tieši šeit

Virsgrāmata Indija piedāvā patstāvīgu identitāti. Kopā ar tradicionālajiem identitātes veidiem jūs iegūsiet daudz lielāku drošību un kriptogrāfiju, izmantojot platformu.

Indijas galvenais mērķis ir individuālu parakstu izdošana un bagātīgu metadatu piedāvāšana. Tomēr ir dažas būtiskas atšķirības ar citām grāmatām. Šāda veida identitāte netiek apklusināta, koplietota vai apvienota. Visas identitātes šeit ir pārnēsājamas. Tātad, jūs varat vienkārši paņemt savu ID līdzi visur, kur ir kāda izplatīta virsgrāmata.

Lietotājs, kurš izmanto savu identitāti jebkurā organizācijā, tiktu nodrošināts, jo organizācija nevarēs ietekmēt lietotāja ID datus.

Tātad, Indy izmantošana var palīdzēt organizācijām nodrošināt augstākās klases informācijas tehnoloģiju drošību. Tāpēc tas ir vēl viens populārākais Hyperledger lietošanas gadījums.

5. Piegādes ķēdes vadība

Jūs varētu domāt, ka piegādes ķēdes pārvaldība ir diezgan viegls modelis, taču, dienām ejot, arhitektūra kļūst arvien sarežģītāka. Sarežģītās dabas pārvaldības dēļ katrs piegādes ķēdes posms kļūst par šķērsli.

Sākot ar ražošanu, rodas nepieciešamība izsekot produkta progresam, kas tiek palaists līdz klienta durvīm. Ražotājs ražo kvalitatīvus produktus, bet daudzos sūtījumos daudzi produkti tiek nozagti vai aizstāti. Tā rezultātā klienti nav apmierināti ar rezultātu.

Arī katrs piegādes ķēdes sektors nodarbojas ar darījumiem. Jo vairāk process kļūst racionalizēts, jo labāka ir produktivitāte.

Hyperledger projekti var pārvaldīt piegādes ķēdi

Hyperledger Sawtooth var būt noderīgs, lai pārvaldītu piegādes ķēdes. Ar šo lietotāju var izveidot izsekojamības tīklu, kur katrs piegādes ķēdes posms būtu virsgrāmatā. Izmantojot IoT sensorus, kuģa nosūtīšanas gadījumā virsgrāmata var reģistrēt to atrašanās vietu, temperatūru un citus faktorus.

Tas ļautu uzņēmumiem arī atklāt, kas ir korumpētais un kā viņi izmanto sistēmu.

Turklāt, izmantojot Zāģa zobu viedo līgumu funkciju, vienmērīgi varētu veikt maksājumus katrā posmā. Uzņēmums var patiesi gūt labumu no šiem Hyperledger lietošanas gadījumiem.

6. Valdība

Valdībām ir jāuztur daudz uzdevumu, piemēram, jānodrošina pilsoniskās tiesības, jāpilda prasības ievērot prasības, jācīnās pret krāpnieciskām darbībām, izmantojot drošu un uzticamu kanālu. Tomēr esošais modelis nav pietiekams, lai cīnītos ar pilsoņiem vai nodrošinātu viņiem nepieciešamo aprūpi.

Esošajiem modeļiem ir daudz trūkumu, un korupcija ir tā maksimālais punkts tipiskā valdības sistēmā. Cilvēki ir zaudējuši uzticību un paļaujas uz citām trešajām pusēm, kas varētu viegli izmantot viņu informāciju, palīdzot viņiem. Valdības saskaras ar tādām problēmām kā neviena cita nozare – administrācijas, datu arhitekti un privātuma politika.

Hyperledger izmantošanas gadījums valdībā var palīdzēt sistēmai nodrošināt pareizu vajadzīgo tīklu no drošības un korupcijas. Sākot ar likumu ieviešanu un beidzot ar identifikācijas izdošanu, to visu var veikt pašā tīklā.

Hiperkameru projekti var palīdzēt valdībai

Sākot ar vienkāršas ielas zīmes nomaiņu, lai mainītu ārkārtas situāciju, visu var izsekot, izmantojot Hyperledger Fabric arhitektūru. Turklāt jebkurš valdības dienests var izmantot šo sistēmu, lai izveidotu liela mēroga sistēmu.

Ar šiem jaunajiem Hyperledger lietošanas gadījumiem jūs varēsiet izsekot jebkura veida lietderībai pilsētā. Tātad būtu daudz vieglāk kalpot pilsonim un viegli izpildīt viņu prasības.

Turklāt, ja ir pārredzama vēlēšanu sistēma, tiks saglabāta uzticība valdības sistēmai.

Ar Hyperledger Indy arhitektūru pārvaldes ID izsniegšana būs kūkas gabals. Hyperledger projekts ir paredzēts, lai piedāvātu pareizu tīklu, kur ikviena pilsoņa identifikāciju var izsniegt un glabāt drošā vietā.

Tad būtu vieglāk izmantot identifikāciju visos valdības sistēmas sektoros. Viņi var vienkārši vaicāt nepieciešamo informāciju no virsgrāmatas un iegūt vajadzīgo.

7. Automobiļi

Mūsdienās transporta vienībām tīkla sistēmā ir daudz sarežģītāks raksturs. Daudzas automašīnas nāk ar programmatūras nomaksu. Tāpēc drošības nepieciešamību sistēmā kļūst grūtāk nodrošināt.

Automobiļu rūpniecībai tagad ir jārisina mikrouzņēmumi, mobilitātes pakalpojumi, elektrisko transportlīdzekļu uzlāde, viedā automobiļu struktūra un daudz kas cits.

Nemaz nerunājot par nozares daļām. Lieliem uzņēmumiem ir globāls tirgus, un tāpēc viņi iegūst savas daļas visā pasaulē. Pareiza drošības pasākumu trūkuma dēļ detaļas tiek viltotas, un klienti iegūst zemas kvalitātes produkciju. Izsekojamība ir obligāta, lai atklātu defektētas daļas vai viltotas daļas, lai aizsargātu patērētājus.

Tātad, kā redzat, visas šīs problēmas var viegli novērst, ja viņi sajauc Hyperledger blockchain.

Hyperledger Projekti, sniedzot palīdzīgu roku

Automobiļu rūpniecība ir populārs Hyperledger lietošanas gadījums. Hyperledger blokķēde pilnībā spēj tikt galā ar visām viņu vajadzībām. Izmantojot Fabric, nozares var izveidot platformu, kurā tās var iespējot sastrēgumu nodevas, mikromaksājumus par ceļa nodevām, autostāvvietu, elektrisko uzlādi vai jebkāda veida maksājumu risinājumus..

Varat arī to izmantot, lai iegūtu drošu kritiena punktu delikātu paku gadījumā.

Lielisks veids, kā padarīt šo vienu no labākajiem Hyperledger lietošanas gadījumiem, ir piedāvāt pareizu automobiļu detaļu izsekošanu. Tādā veidā nozares var tikt galā ar viltojumiem, un cilvēki katru dienu iegūtu drošāku transportlīdzekli.

Arī viedo automašīnu sasaistīšana ar pašu Hyperledger blockchain platformu ļautu viņiem viegli piekļūt objektiem. Cilvēki saņemtu labākus transporta pakalpojumus, jo tas savienos pasažieri ar vēlamo braucienu.

8. Mediji un izklaide

Plašsaziņas līdzekļu un izklaides industrija daudzos gadījumos cieš ļoti daudz. Mūzikas vai satura licencēšana un izpildīšanas tiesību iegūšana joprojām cenšas atrast labāku izpratni par šo jautājumu. Tāpēc manuāla saskaņošana, slikta datu kvalitāte, datu dublēšanās, globāls organizāciju vai pat valdību tīkls nomoka šo nozari.

Ja viņi neseko pareizi, mākslinieki, kuri saņem honorāru par savu mūziku, varētu ilgt pat gadu.

Vēl viens nozīmīgs fakts ir mārketinga sadaļa vai pienācīgas iedarbības trūkums. Gandrīz 50% no visām mārketinga reklāmām neizdodas, jo tās nespēj sasniegt mērķauditoriju, kā viņi cerēja. Pakāpeniskas mērīšanas sistēmas un vērtējumi jebkurai mūzikas industrijai padara ļoti grūti zināt, cik ļoti auditorija viņus patiešām mīl.

Ļaujiet tikai krāpšanu digitālajā reklāmā; tas nozarei katru gadu izmaksā vairāk nekā 7 miljardus USD. Tātad jūs saņemat sliktu naudas plūsmu, satura noplūdi, darbaspēka izmaksas, strīdus un tik daudz citu problēmu.

Pieaugot straumju līmenim, jebkura televīzijas programma vai digitālais saturs cenšas nodrošināt saturu tikai saviem apmaksātajiem klientiem. Informācijas noplūde caur apmaksātajiem klientiem ir vērtīgo ienākumu zaudēšanas pirmais avots.

Kā var palīdzēt Hyperledger projekti

Šis patiešām var būt viens no labākajiem Hyperledger Fabric lietošanas gadījumiem. Ar Hyperledger Fabric arhitektūras palīdzību šīs nozares var izmantot viedo līgumu, lai iegūtu licences savai radītajai mūzikai. Decentralizētā Hyperledger platforma var izsekot saturu un nodrošināt nepieciešamo atjauninājumu reāllaikā.

Šajā ziņā var palīdzēt arī Hyperledger zāģis, jo tas pilnībā spēj apstrādāt šos Hyperledger lietošanas gadījumus.

Ar Hyperledger palīdzību blockchain var vairāk racionalizēt reklāmas un iegūt patiesas atsauksmes no auditorijas, nevis viltus. Tādējādi tas samazinās kopējās izmaksas un palīdzēs nozarei augt.

6. nodaļa: Hyperledger projekti: visi ietvari

Hyperledger popularizē plašu blokķēdes tehnoloģiju klāstu. Pašlaik viņiem zem somas ir seši ietvari. Apskatīsim, kas tie ir:

 • Hiperkedžers-Burovs
 • Hyperledger-Audums
 • Hyperledger-Indy
 • Hyperledger-Iroha
 • Hyperledger-Zāģu zobs
 • Hiperbraucējs-Režģis

Hyperledger ietvaru kopsavilkuma tabula

Nosaukums Apraksts Statuss
HIPERLEDGER BURROW Tā ir modulāra blokķēdes platforma ar atļautu viedo līgumu integrāciju. Tas tika izgatavots atbilstoši Ethereum virtuālās mašīnas (EVM) specifikācijai. Inkubācija
HIPERLEDGER AUDUMS Audums ir izplatīts virsgrāmatas risinājums ar modulāru dizainu, kas ļauj izstrādātājiem izveidot augstas kvalitātes lietojumprogrammu jebkuram mērķim. Aktīvs
HIPERLEDGER INDY Indy ir izplatīta virsgrāmatas platforma, kas piedāvā virkni bibliotēku, rīku un atkārtoti izmantojamu komponentu, lai palīdzētu izveidot decentralizētu uz identitāti balstītu sistēmu. Inkubācija
HIPERLEDGER IROHA Tas ir blokķēdes ietvars, kas atvieglo blokķēdes integrāciju uzņēmuma arhitektūrā. Aktīvs
DZĪVNIEKU ZĀĻA Zāģzobs ir blokķēdes tērps izplatītu virsgrāmatu skriešanai, izvietošanai un būvēšanai. Tas piedāvā pavisam jaunu konsensa protokolu – Pierādījumu par pagājušo laiku. Aktīvs
HIPERLEDGER GRID Režģis piedāvā uz virsgrāmatu balstītus piegādes ķēdes pārvaldības risinājumus starpnozaru scenārijos. Inkubācija

Hyperledger projekti: ietvarstruktūras un rīki Infographic

hipergrāmatu projekti un ietvari

1. Hiperkaders Burrovs

Burovs ir viens no Hyperledger projektiem, kas nodrošina ietvaru. Hyperledger Burrow ir modulāra blokķēdes platforma ar atļautu viedo līgumu integrāciju. Tas tika izgatavots atbilstoši Ethereum virtuālās mašīnas (EVM) specifikācijai.

Burrow ir ceturtā Hyperledger izplatītā virsgrāmatas platforma 2017. gadā. Monax sākotnēji piedāvāja virsgrāmatu un to izstrādāja. Visi uzņēmumi, kas vēlas iegūt spēcīgu blokķēdes platformu, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta viedajiem līgumiem, viņiem vajadzētu izmēģināt šo projektu.

Hyperledger viedo līgumu izmantošana šim projektam sasniedz vēl vienu augstumu.

Burrow var izmantot vairāku ķēžu vajadzībām, jo ​​platforma tika izstrādāta, ņemot vērā konkrētu lietojumprogrammu optimizāciju. Turklāt Hyperledger viedo līgumu integrēšanas iezīme padara to vēl ienesīgāku.

Hiperkedžera ierakuma sastāvdaļas

Tam galvenokārt ir trīs dažādi komponenti, taču citas īpašas daļas padara šo projektu tik ienesīgu. Viņi ir:

Vienprātības dzinējs: Burovs izmanto Bizantijas bojājumu tolerantu Tendermint protokolu. Šis ir jauna veida protokols, kas nodrošina augstāku darījumu līmeni. Bet jums vajadzētu saskarties ar iepriekš zināmiem validatoriem. Arī šī vienprātība neļauj pamatnei dakšoties.

Lietojumprogrammas binārā saskarne (ABI): Katrs darījums ir jāpārvērš bināros kodos, jo blokķēdes mezgls to var apstrādāt šādā veidā. Šajā interfeisā esošo rīku kopa ļaus jums apkopot, izvietot un pat saistīt citus stingrās Hyperledger viedos līgumus un noformulēt darījumu, lai šos Hyperledger viedos līgumus izsauktu ķēdē..

Ethereum virtuālā mašīna (atļauta): Hyperledger izmanto šo virtuālo mašīnu, lai ievērotu Ethereum darbības kodus un pārliecinātos, ka iestādei ir pareiza līmeņa atļauja. Bet kā tiek sasniegti atļauju līmeņi? Vietējās funkcijas galvenokārt to īsteno un uztur arī Hyperledger viedo līgumu kodus.

Viedā līguma pieteikums: Katram darījumam ir jānotiek noteiktā kārtībā, lai sasniegtu lietojumprogrammas stāvokli. Kārtība seko secībai, kādā konsenss pabeidza katru no tiem. Tātad lietotāji Burrow darījuma ietvaros varēs izsaukt viedo līgumu kodus. Ja viņi darījuma laikā izsauks Hyperledger viedos līgumus, tas tiks izpildīts virtuālajā mašīnā.

Lietojumprogrammas blokķēdes saskarne (ABCI): Viedā līguma lietojuma slānis savienojas ar vienprātības motoru, izmantojot ABCI. Šī saskarne ļauj vienprātības motoram būt agnostiķam no Hyperledger viedo līgumu lietojumprogrammām.

2. Hyperledger audums

Audums ir izplatīts virsgrāmatas risinājums ar modulāru dizainu, kas ļauj izstrādātājiem izveidot augstas kvalitātes lietojumprogrammu jebkuram mērķim. Izmantojot Hyperledger Fabric arhitektūru, jūs saņemsiet mērogojamību, elastību, elastību un konfidencialitāti, kāda jums kādreiz būs nepieciešama jūsu uzņēmumam. Lai kāda būtu jūsu nozare, varat izmantot Hyperledger auduma arhitektūru.

Hyperledger Fabric arhitektūra darbojas ar vispārējas nozīmes programmēšanas valodu, kas padara to brīvu no jebkuras vietējās kriptovalūtas.

Hyperledger Fabric arhitektūrā ir visdažādākais attīstības kopienas kopums. Daudzas organizācijas ir piedalījušās Hyperledger auduma izmantošanas gadījumos, un sabiedrība tagad ir diezgan plaša.

Tagad ir vairāk nekā 35 organizācijas, kas uztur Hyperledger auduma arhitektūras vispārējo kvalitāti. Kopā ar 200 izstrādātājiem no pirmās izvietošanas.

Modularitāte

Hyperledger Fabric arhitektūra ir modulāra. Pat ja tā ir pievienojama identitātes pārvaldības sistēma vai vienprātība, šī sistēma var pārņemt jebkuru uzņēmumu un padarīt tos par Hyperledger Fabric lietošanas gadījumiem.

Parasti Hyperledger Fabric arhitektūrā ir šādi moduļi:

 • Pasūtīšanas pakalpojumi, kas ļauj Hyperledger Fabric vienprātībai pasūtīt darījumus un pēc tam tos pārraidīt uz citiem mezgliem. (Pievienojams)
 • Dalības pakalpojumu sniedzēji, kas tīkla lietotājus saista ar kriptogrāfiskām identitātēm. (Pievienojams)
 • Pēc izvēles vienaudžu tenkas pakalpojumi, kas izplata bloka produkciju citiem vienaudžiem.
 • Viedā līguma opcija, kas darbosies ierobežotā vidē.
 • Konfigurējams dažādiem DBVS.

Viedie līgumi

Ar jauniem Hyperledger viedajiem līgumiem Fabric jūs iegūsiet ķēdes kodu. Tā ir funkcija, kas iegūst visu drošību vai uzticību no pašas blokķēdes. Šī ir biznesa loģika, kas izveidota uzņēmuma blokķēdes apmācībai un lietojumprogrammām.

Tā vietā, lai izmantotu tradicionālos veidus, viņi ieviesa dažas izmaiņas Hyperledger viedajos līgumos. Viņi to sauc par execute-order-validate.

Parasti tam seko trīs galvenie soļi –

 • Darījuma izpilde un pēc tam pārbaudiet pareizību.
 • Darījuma pasūtīšana, izmantojot pievienojamo Hyperledger Fabric konsensa protokolu.
 • Darījuma pārbaude, izmantojot lietojumprogrammas noteikumus, pirms tās pievienošanas virsgrāmatai.

Šis jaunais dizains pilnībā maina darījumu procesu, tādējādi palielinot viedo līgumu veiktspēju.

Pluggable Hyperledger auduma konsensa protokoli

Ja lietotājs veic darījumus platformā, kurai jāiziet Hyperledger Fabric vienprātības mehānisms. Šeit Hyperledger Fabric vienprātība ir pievienojama. Tātad, pēc tam, kad esat ierosinājis darījumu, tas tiks savienots ar iespraužamo Hyperledger Fabric vienprātības moduli un to izietu.

Tā kā tā ir modulāra, jebkurš izstrādātājs to var pārveidot, lai piedāvātu konkrētu risinājumu. Tādā veidā pievienojamais Hyperledger Fabric konsenss iegūst lielāku daudzveidību. Tomēr viņi ļauj platformai izmantot rīku komplektus bizantiešu kļūdu tolerantiem vai atteici izturīgiem pret bojājumiem.

3. Hiperkedžeru Indija

Hyperledger Indy arhitektūra ir vēl viens lielisks Hyperledger papildinājums. Indy ir izplatīta virsgrāmatas platforma, kas piedāvā virkni bibliotēku, rīku un atkārtoti izmantojamu komponentu, lai palīdzētu izveidot decentralizētu uz identitāti balstītu sistēmu.

Visas identitātes var izmantot visos administratīvajos domēnos, organizācijās un lietojumprogrammās. Tas nozīmē, ka jums būs visas pilnvaras pār savu identitāti un vietu, kur to izmantojat. Jebkura organizācija var noraidīt jūsu piekļuvi, bet ne jūsu identitāti. Tas paliks neskarts. Tas arī ļaus dot konkurentiem, draugiem un pat antagonistiem atbildi par kopīgo patiesības avotu.

Hyperledger Indy arhitektūra ļauj iegūt visu informāciju par to, ar ko jums būs darīšana un kā jūs varēsit pārbaudīt jebkāda veida informāciju no otras puses. Abi šie ir vajadzīgi uzņēmuma līmeņa uzņēmumos.

Hyperledger Indy arhitektūras galvenās iezīmes

Paš suverenitāte: Indijā jūs varēsiet saglabāt savus identitātes artefaktus izplatītajā virsgrāmatā. Visos artefaktos varētu būt kriptogrāfijas akumulatori, eksistences apliecinājumi, publiskās atslēgas un daudz kas cits. Neviens, izņemot jūs, varat noņemt savu identitāti no virsgrāmatas.

Privātums: Acīmredzot sistēma ir ļoti jāaizsargā. Tāpēc Hyperledger Indy arhitektūra to saglabā tā, lai neviens neatstātu nevienu rīvmaizi.

Pārbaudāmas pretenzijas: lai pieprasītu identitāti, var būt nepieciešama jebkāda veida dokumentācija, piemēram, autovadītāja apliecības, dzimšanas apliecības, pases utt. Tomēr, ja kāds saņem vairāk piekļuves šiem, viņš var tos ļaunprātīgi izmantot. Tāpēc platforma izmanto nulles zināšanu pierādījumus, lai atklātu tikai nepieciešamo selektīvo dokumentāciju.

Hyperledger Indy jaudīgie ieguvumi

Hyperledger Indy arhitektūras iezīmju kombinācija ir pietiekami jaudīga. Bet ar Indy jūs varat izstrādāt vairāk Hyperledger lietošanas gadījumu.

Jebkuras sistēmas uzlaušana var pazust lielāko daļu sensitīvo datu tīklā. Bet, izmantojot Indy, uzņēmumi var viegli tikt galā ar jebkuru uzlaušanas situāciju. Tas ir tāpēc, ka nozarēm būtu mazāka autoritāte attiecībā uz identitātēm, kas viņus pasargātu no uzlaušanas.

Turklāt identitāte var sasniegt dinamisku punktu, kur to varētu izmantot kā brīvo tirgu. Hyperledger Indy arhitektūrai ir uzlabota kriptogrāfija, taču API ir diezgan vienkārša un vienkārša. Tas ietver tikai 50 C izsaucamās funkcijas un idiomātiskos ietinējus, lai atbalstītu populāras programmēšanas valodas.

4. Hyperledger Iroha

Hyperledger Iroha ir vēl viens no brīnišķīgajiem Hyperledger projektiem. Tas ir blokķēdes ietvars, kas atvieglo blokķēdes integrāciju uzņēmuma arhitektūrā. Hyperledger Iroha sāka darboties pēc Fabric and Sawtooth 2016. gadā. Soramitsu izstrādāja projektu un kopā ar Hitachi, Colu un NTT Data to ierosināja Hyperledger.

Hyperledger Iroha galvenās iezīmes

 • Vienkārša apkope un izvietošana.
 • Tonnas bibliotēku, ko izmantot izstrādātājiem.
 • Piekļuves kontrole ir balstīta uz lomu.
 • Dizains ir modulārs.
 • Komandas un vaicājuma atdalīšanas princips.
 • Identitātes un aktīvu pārvaldība.

Hyperledger Iroha ir kvalitātes kontroles modelis, kurā viņi rūpīgi uzlabo šos nosacījumus –

 • Veiktspēja (resursu izmantošana un laika uzvedība)
 • Uzticamība (atgūstamība, kļūdu tolerance)
 • Lietojamība (atbilstības atpazīstamība, lietotāja kļūdu aizsardzība, mācāmība)

Kur jūs varat izmantot Hyperledger Iroha?

Ir saraksts ar Hyperledger lietojuma gadījumiem, izmantojot Iroha. Uzņēmums cer, ka izstrādātāji iedvesmosies no šīm lietojumprogrammām un izdomās vairāk ar Hyperledger Iroha. Iepazīstieties ar Hyperledger Iroha parastās lietošanas gadījumiem –

 • Sertifikāti veselības aprūpē un izglītībā

Hyperledger Iroha var būt noderīga sertificēšanas iestādēs, piemēram, skolās, medicīnas un inženierzinātņu iestādēs un universitātēs. Hyperledger Iroha atļauju modeļa izmantošana palīdzēs šīm iestādēm izveidot sertificējošas identitātes un pēc tam izsniegt sertifikātus.

Katrs no šiem sertifikātiem tiks pārbaudīts. Augstākas iestādes tos personīgi pārbaudīs.

 • Pārrobežu pārskaitījumi

Hyperledger Iroha platforma spēs nodrošināt ātrāku un efektīvāku izvadi. Ar šiem uzņēmumiem var pārvaldīt aktīvus mazāk sarežģīti. Hyperledger viedo līgumu izmantošana maksājuma veikšanai būtu daudz vienkāršāka.

 • Finanšu pieteikumi

Vēl viens populārs Hyperledger Iroha izmantošanas gadījums ir finanšu nozares. Šī platforma ir lieliska revīzijas procesam. Tā kā tas var ierobežot piekļuvi, pamatojoties uz personu. Arī šeit ikviens var iegūt sev vēlamo privātuma līmeni.

Turklāt jūs varat izsekot darījumiem, kas palīdz nekavējoties atklāt visas nelikumīgās darbības. Arī Hyperledger viedie līgumi Irohā var nākt par labu finanšu sektoram.

 • Identitātes pārvaldība

Hyperledger Iroha sniegs iekšēju atbalstu identitātes pārvaldībai. Katram sistēmas lietotājam var būt savs unikālais konts ar personisko informāciju, lai saņemtu autorizāciju. Šī funkcija ļauj Hyperledger būt ideāli piemērotai KYC lietojumprogrammām.

 • Piegādes ķēde

Ar Hyperledger Iroha ir diezgan viegli pārvaldīt piegādes ķēdi. Lielie uzņēmumi var viegli integrēt šo platformu ar savu, un tā viņiem ļaus uzzināt katru sīkumu par preci. Tādējādi tas palīdzēs izsekot jebkura ražošanas procesa atrašanās vietai.

5. Hyperledger zāģa zobs

Hyperledger Sawtooth ir blokķēdes tērps izplatītu virsgrāmatu skriešanai, izvietošanai un veidošanai. Izplatītās grāmatas piedāvā digitālos ierakstus bez centrālās iestādes. Tomēr, ņemot vērā tīkla un iestāžu, kas vēlas mazliet lielāku centralizāciju, sarežģīto raksturu, bieži decentralizācija kļūst neiespējama.

Tomēr Hyperledger Sawtooth vēlas saglabāt izplatītās sistēmas izplatīšanu un padarīt Hyperledger viedo līgumu funkciju drošāku uzņēmumiem. Hyperledger Sawtooth ir pielāgota uzņēmuma fokusa kategorijai, un tā ir modulāra platforma. Tas ļauj uzņēmumiem piezvanīt pašiem; viņi var izvēlēties, kāda veida funkcijas viņi vēlas pievienot virsgrāmatā.

Populārākās tehniskās inovācijas Hyperledger zāģa zobos

Zāģa zobs aptver dažus jaunos blokķēdes tehnoloģiskos jauninājumus. Apskatīsim, kas tie ir:

Dinamiska vienprātība: Lietotājs var mainīt konsensus konsorcijās par darbojošos blokķēdi. Viņiem viss, kas viņiem jādara, ir izdot darījumu un izmantot reāllaika pievienojamu konsensu.

Pagājušā laika pierādījums (PoET): Šis ir vienprātīgs algoritms, kas darbojas līdzīgā veidā kā darba pierādījums, taču tam nav lielākas enerģijas patēriņa.

Darījumu saimes: Šī ir gudra līguma abstrakcija. Izmantojot šo, lietotājs var rakstīt viedo līgumu jebkurā valodā. Viņi to darīs.

Ethereum līgumu savietojamība: Ja uzņēmumi vēlas, viņi var izmantot Ethereum līgumu nevis Hyperledger viedo līgumu vietā. Ethereum līguma pievienošana ir pilnībā saderīga ar virsgrāmatu. Viņi to var izdarīt, izmantojot Burrows EVM.

Paralēlā darījuma izpilde: Hyperledger Sawtooth ļauj veikt paralēlus darījumu procesus. Tas paātrina apstiprināšanas procesus.

Privātie darījumi: Šīs platformas kopas var izmantot kā atsevišķu atļauju mezglu. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot privātu atsevišķu ķēdi un pārliecināties par saviem darījumiem.

Tā izmantošana uzņēmumiem

Uzņēmumiem jātiek galā ar lielu dalībnieku skaitu, un Hyperledger Sawtooth ir pilnībā spējīgs tikt galā ar pieaugošo mezglu skaitu.

Turklāt Dzejnieks nodrošinās lielāku drošību pret jebkuru sliktu tīkla spēlētāju un neļaus nevienam sabotēt ietvaru.

Turklāt ar šo jūs varat arī pārvaldīt ķēdē, lai jebkurā laikā uzlabotu konsensu vai visus konsorcija sniegtos noteikumus. Tas nozīmē, ka konsorcijs var mainīt vienprātību, kad vien vēlas.

6. Hiperskadru režģis

Režģis piedāvā uz virsgrāmatu balstītus piegādes ķēdes pārvaldības risinājumus starpnozaru scenārijos. Galvenokārt Hyperledger Grid ir WebAssemble balstīts projekts. Jūs saņemsiet daudz datu modeļu, bibliotēku un SDK, lai uzlabotu klientu saskarņu un piegādes ķēdes viedo līgumu izstrādi.

Piegādes ķēde ir viena no populārākajām bloku ķēdes jomām, un, nodrošinot arvien vairāk lietošanas gadījumu šajā sadaļā, ieguvums būs visa tehnoloģija. Un kopīga platforma var sasniegt šos visus vienlaikus. Turklāt, padarot to draudzīgu starpnozaru lietošanai, tiek dažādots piegādes ķēdes vadības vispārējais raksturs.

Ir Hyperledger Grid starpplatformu integrācijai?

Šis projekts neko nepasaka par citu platformu izmantošanas aizliegšanu. Tomēr tas nodrošina drošu risinājumu, kas atbalsta tā izmantošanu citās platformās. Bibliotēkām, kuras šeit iegūsit, vajadzētu būt iespējai darboties citās platformās. Hyperledger Grid nevēlas ierobežot piegādes ķēdes risinājumu attīstību, sakot, ka tikai citu platformu izmantošanai.

Nav lietojumprogramma

Daudzi sajauc šo projektu par piegādes ķēžu lietojumu. Bet diemžēl tā nav. Tā ir ietvaru, rīku un bibliotēku kolekcija, kas palīdzēs izstrādāt citas lietojumprogrammas. Tas nodrošinās, ka citi izstrādātāji var izmantot kopīgus pamatus veidot lietojumprogrammas tas pazeminās peronu barjeru.

Šie veidi, kā lietotāji varētu pārslēgties starp lietojumprogrammām, palielinot elastību.

Atšķirība ar Hyperledger Composer

Hiperkameru režģis var šķist mazliet līdzīgs komponistam, bet tas tā nav. Viņiem ir līdzīga veida mērķi, taču to izmantotais mehānisms ir ļoti atšķirīgs. Režģis nevēlas būt kodu ģenerēšanas rīks. Tā drīzāk vēlas būt sistēma ar noderīgiem rīkiem, kas būtu īpaši izmantoti piegādes ķēdē.

Vai jūs varat salīdzināt to ar Indy?

Abas platformas risina īpašus ar domēnu saistītus jautājumus. Tipiski virsgrāmatu ietvari nevar atrisināt dažus konkrētus jautājumus atsevišķi, un šķiet, ka šie divi labi darbojas šajos scenārijos. Tomēr šiem jautājumiem ir plašāks spektrs, tāpēc abām šīm platformām var būt dažādi lietošanas gadījumi.

Vai režģi var izmantot citām nozarēm?

Hyperledger Grid ir veidots tā, lai tas būtu tuvāk piegādes ķēdei un piedāvātu visas priekšrocības šajā jomā. Tomēr izstrādātāji var izmantot šīs platformas nodevas, lai to uzlabotu un padarītu to piemērotu arī citām nišām.

7. nodaļa: Hyperledger projekti: visi rīki

Hyperledger popularizē plašu blokķēdes tehnoloģiju klāstu. Pašlaik viņiem zem somas ir seši instrumenti. Apskatīsim, kas tie ir:

 • Hiperkamers-kalibrs
 • Hyperledger-Cello
 • Hyperledger-Composer
 • Hyperledger-Explorer
 • Hyperledger-sega
 • Hyperledger-Ursa

Hyperledger rīku kopsavilkuma tabula

Nosaukums Apraksts Statuss
HIPERLEDGER CALIPER

Etalona rīks blokķēdes platformām. Tas analizēs jebkuras blokķēdes platformas veiktspējas pakāpi, pamatojoties uz iepriekš definētiem lietošanas gadījumiem. Inkubācija
HELLEREDERER CELLO Moduļa rīkkopa Blockchain kā pakalpojuma izvietošanai. Tas samazina pūles, lai izveidotu, pārtrauktu un pārvaldītu blokķēdes pakalpojumus. Inkubācija
HIPERLEDGER COMPOSER

Hyperledger Composer piedāvā attīstības ietvaru un rīku kopu, lai pilnveidotu blokķēdes lietojumprogrammu izvietošanu. Inkubācija
HIPERLEDGER EXPLORER

Tīklam piemērota skatīšanās piekļuve tīklam, piemēram, mezgli, bloki, statistika, darījumi, viedie kontakti un daudz kas cits. Inkubācija
HIPERLEDGER QUILT

Tas ir biznesa bloku ķēdes rīks, kas piedāvā saderību starp izplatītajām virsgrāmatu sistēmām, izmantojot Inter-ledger protokolu. Inkubācija
HIPERLEDGER URSA

Ursa darbojas kā kopēja kriptogrāfijas bibliotēka, kas seko līdzi visiem kriptogrāfijas darbiem. Tādējādi uzņēmumi var izvairīties no dublēta darba un iegūt drošību. Inkubācija

1. Hiperskadra kalibrs

Hyperledger Caliper ir etalonu rīks blokķēdes platformām. Tas analizēs jebkuras blokķēdes platformas veiktspējas pakāpi, pamatojoties uz iepriekš definētiem lietošanas gadījumiem.

Kāpēc Hyperledger kopiena izveidoja Caliper?

Blokķēdes lietotāji pirms to izmantošanas visvairāk rūpējas par jebkuras blokķēdes platformas kopējo veiktspēju. Tomēr nav iespēju uzzināt, vai blockchain risinājums spēj piegādāt jūsu vēlamo rezultātu vai nē.

Ir daži ziņojumi par blokķēdes veiktspēju dažādos scenārijos, taču tas patiesībā netiek skaitīts kā etalonu rīks. Šeit esošais hiperkameru kalibrs noteikti jums palīdzētu. Tas ir etalona rīks, kas darbosies, ja piešķirat tam iepriekš noteiktu infrastruktūru.

Tā kā daudzām bloku ķēdes platformām ir savas stiprās puses, Hyperledger kopiena nolēma neveikt kopēju etalonu formu.

Iemesli, kāpēc nav kopīga pamata

Ir trīs iemesli, kāpēc Hyperledger Caliper nav kopēju etalonu standartu. Šie ir –

 • Nav avota koda: Pat ja ir daži veiktspējas pārskati par blokķēdes projektiem, taču vairumā gadījumu tie nenodrošina pirmkodu, lai novērtētu platformu. Tāpēc kļūst neiespējami izmantot kopēju etalonu metodi.
 • Kopējais veiktspējas rādītājs: Katra platforma ir atšķirīga un koncentrējas uz blokķēdes risinājumu īpašajām iezīmēm. Tātad neviens nevar tieši salīdzināt šos ietvarus ar citiem ietvariem, kas koncentrējas uz dažādiem elementiem. Tāpēc Hyperledger Caliper nav ideāla standarta.
 • Lietošanas gadījumi: Katram ietvaram ir savs īpatsvars lietošanas gadījumu. Lietotāji galvenokārt interesējas par lietošanas gadījumiem, un Hyperledger Caliper to varētu izmantot, lai sniegtu lietotājiem etalonu. Tomēr katrai platformai ir jāmaina lietošanas gadījums, kā arī lietotāja prasības pareizi novērtēt.

2. Hyperledger čells

Šis ir vēl viens no Hyperledger projektiem rindā. Hyperledger Cello ir modulāra rīkkopa Blockchain kā pakalpojuma izvietošanai. Tas samazina pūles, lai izveidotu, pārtrauktu un pārvaldītu blokķēdes pakalpojumus.

Šīs rīkkopas galvenais mērķis ir nodrošināt radošu šarmu blokķēdes ekosistēmā. Vissvarīgākais ir tas, ka tagad uzņēmumi vairāk vēlas Blockchain kā pakalpojumu risinājumu. Bet viņi, iespējams, nevēlas saņemt pakalpojumus no cita BAAS.

Bet, ja viņi sāks izmantot čellu, viņi varēs izmantot blokķēdes platformu, nenokļūstot tālu. Šis rīku komplekts ir ļoti izdevīgs tiem piegādātājiem, kuri vēlas uzņēmumiem nodrošināt BAAS.

Cello Hyperledger kopiena nodrošina automatizētu un efektīvu vairāku īrnieku ķēdes pakalpojumu, kas piedāvā dažādas infrastruktūras konkrētai izvietošanai.

Tie galvenokārt ietver virtuālās mašīnas, tukša metāla un mākoņu platformas (līdzīgi kā Amazon Web Services). Arī šī Hyperledger kopiena piedāvā tādas konteineru platformas kā Kubernetes un Docker Swarm. Kopumā katrs mazais rīks palielinās BAAS vispārējo efektivitāti.

Informācijas panelis čellam

Izmantojot Hyperledger Cello, jūs saņemsiet informācijas paneli. Izmantojot to, jūs varat –

 • Skatiet sava blokķēdes tīkla statusu
 • Skatiet statistikas datus, piemēram, ķēdes koda veiktspēju, blokķēdes notikumus un sistēmas izmantošanu
 • Pārvaldiet tīklu, tos izstrādājot, konfigurējot un noņemot
 • Pieskatiet ķēdes kodu, augšupielādējot esošos un izvietojot jaunus

Tomēr šobrīd Hyperledger Fabric ir vienīgā blokķēdes platforma, kas atbalsta čellu. Hyperledger kopiena vēlas padarīt to pieejamāku arī citiem ietvariem.

Arhitektūra ir arī modulāra, tāpēc jūs varēsiet izmantot pievienojamus rīkkopus. Hyperledger Cello darbojas JavaScript un Python.

3. Hyperledger komponists

Populārie Hyperledger projekti Hyperledger Composer piedāvā attīstības ietvaru un rīku kopu, lai racionalizētu blockchain lietojumprogrammu izvietošanu. Hyperledger Composer pati par sevi nav ietvars, taču, ja jūs to integrējat ar esošu, tas var pārvērst šo sistēmu par attīstības sistēmu, izmantojot tās rīkkopas.

Viena no Hyperledger Composer labākajām īpašībām ir spēja nodrošināt ātrāku un vienkāršāku veidu, kā izveidot viedus līgumus. Tas atrisina daudz biznesa problēmas diezgan viegli.

Izmantojot Hyperledger Composer, jūs varat izvietot blokķēdes risinājumu tikai nedēļās !! Tas ir ārkārtīgi ātrdarbīgs Hyperledger kopienas projekts.

Hyperledger Composer arī ļaus jums ātri modelēt biznesa tīklu un pēc tam izmantot citus rīkus, lai integrētu funkcijas, kuras vēlaties pievienot sistēmā. Tīklam varētu būt nemateriālie vai materiālie aktīvi. Tie varētu būt īpašumi, pakalpojumi vai pat preces, un ar tiem būs saistīti darījumi.

Bet ar Hyperledger Composer jūs varat noteikt, kā aktīvi mijiedarbosies ar darījumiem.

Parasti blokķēdes biznesa modeļos ir noteikti dalībnieki, kas mijiedarbojas ar aktīviem. Izmantojot Hyperledger Composer, jums var būt unikāla identifikācija vairākiem biznesa tīkliem.

Pašlaik Hyperledger Composer atbalsta tikai Hyperledger Fabric infrastruktūru.

Hyperledger Composer iezīmes

 • Vienkāršota dizaina shēma. Visus kodus varat ierakstīt JavaScript valodā, tādējādi samazinot problēmu skaitu. JavaScript ir viena no populārākajām programmēšanas valodām, tāpēc jums nebūs jāapgūst sarežģīta programmēšanas valoda.
 • Izstrādājiet lietošanai gatavas lietojumprogrammas tikai no sava tīmekļa pārlūka. Arī tas ir salīdzinoši ātrāk.
 • Hyperledger Composer izmanto LoopBack, lai integrētos jūsu sistēmā. Tādā veidā jūs varat nekavējoties izveidot savienojumu ar savu blokķēdes sistēmu.

4. Hyperledger Explorer

Tas ir viens no Hyperledger projektiem, kas nodrošina tīmeklim draudzīgu skatīšanās piekļuvi tīklam, piemēram, mezglus, blokus, statistiku, darījumus, viedos kontaktus un daudz ko citu. Bet kāpēc jums vajadzētu izmantot Hyperledger Explorer? Vai jums nebūtu ērti reģistrēties tīklā no vienas vietas?

Turklāt izstrādātājiem, kas mēģina izveidot vairāk blokķēdes piešķiršanas vai risinājumu, pirms tā ieviešanas ir jābūt pārākumam un jāredz tīkla veselība. Un Hyperledger Explorer tam ir vienkārši ideāls.

Izmantojot to, jūs varat redzēt sava tīkla statusu un pielāgot, ja kodēšanā ir kāda kļūda. Turklāt daži uzņēmumi drošības apsvērumu dēļ vēlas izveidot uzturēšanas komiteju. Viņi arī varētu izmantot šo rīku, lai vaicātu noteiktiem bloku darījumiem.

Tomēr, pirms lietojat šo Hyperledger kopienas piedāvāto rīkkopu, jums ir jānodrošina atbilstoša autorizācija platformai. Neatkarīgi no tā, vai tas ir atvērtā koda vai komerciāls, piekļuvi varat piešķirt atbilstoši lietotāja pozīcijai platformā.

Hyperledger Explorer mērķis –

 • Hyperledger kopiena vēlas izveidot tīmekļa blokķēdes pārlūkprogrammu tīmeklī. Un šo pētnieku būtu vienkārši uzstādīt.
 • Padariet to pieejamāku citām blokķēdes platformām.
 • Blokķēdes platformu ieviešanai, uzturēšanai un paplašināšanai izmantojiet jaunākās tehnoloģijas un rīkus.
 • Katram izstrādātājam nodrošiniet standarta paketi.

Hyperledger Explorer pašlaik spēj strādāt ar Hyperledger Fabric ietvaru. Notiek integrācija ar citiem tīkliem.

5. Hyperledger sega

Tas ir biznesa bloku ķēdes rīks, kas piedāvā sadarbspēju starp izplatītajām virsgrāmatu sistēmām, izmantojot Inter-ledger protokolu. Hyperledger Quilt ievieš ILP Java programmēšanas valodā. Bet kas ir ILP?

Nu, ILP ir atvērtā koda protokols. Izmantojot šo, uzņēmums var izveidot globālu nosaukumvietu lietotāju kontiem un veikt globālus maksājumus, galvenokārt pāri grāmatām.

Kāpēc izmantot Hyperledger Quilt?

Parasti virsgrāmatas sistēma ir diezgan atvienota. Jūs varat nosūtīt naudu vai citus aktīvus valstī, galvenokārt, ja jums un saņēmējam ir konti līdzīgā virsgrāmatā vai tīklos. Bet, kas attiecas uz naudas nosūtīšanu personai uz citu virsgrāmatu, tas ir pārāk sarežģīti. Kaut arī tīklos ir savienojumi, bet kaut kā tie ir ārkārtīgi lēni vai dārgi.

Lai risinātu situāciju, Hyperledger kopiena ieviesa starpgrāmatu protokolu, kas var pārņemt jauno izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju.

Tas ir līdzīgs jēdzienam kā interneta protokoli. IP nodrošina, ka informācija tiek paketēta un pēc tam virzīta, lai to piegādātu pa kanālu.

ILP tāpat paketē naudu vai aktīvus, novirza tos un nogādā citās virsgrāmatu sistēmās. Hyperledger sega ir pilnībā spējīga uzņemties uzņēmuma līmeņa uzņēmumus; galvenokārt piemērots finanšu sektoriem.

Ko sniegs sega?

Izmantojot Hyperledger Quilt, jūs iegūsiet –

 • Noteikumu kopums sadarbspējai virsgrāmatu sistēmās. Tajā galvenokārt būs darījuma pamata procedūras.
 • Adreses formāta standarts, kas būs neatkarīgs no virsgrāmatas.
 • Sistēma protokolu ieviešanai.

6. Hiperbraucējs Ursa

Ursa ir pēdējie Hyperledger projekti, kas pievienojušies grupai. Ursa darbojas kā kopēja kriptogrāfijas bibliotēka, kas seko līdzi visiem kriptogrāfijas darbiem. Tādējādi uzņēmumi var izvairīties no dublēta darba un iegūt drošību. Struktūra ir modulāra, un tā atbalsta arī citus Hyperledger projektus.

Hyperledger Ursa ir salīdzinoši jauns papildinājums, un tas pastāv, lai sniegtu jums drošāku kriptogrāfisko bibliotēku komplektu, ko izmantot izplatītajās virsgrāmatu sistēmās.

Turklāt tas izsekos un glabās visus moduļu parakstus un sistemātiskos galvenos primitīvus. Šādi izstrādātāji varētu modificēt kriptogrāfijas shēmas, izmantojot vienkāršu kriptogrāfiju. Izmantojot to, jūs varat arī iegūt jaunākas kriptogrāfijas ieviešanas iespējas.

Hyperledger kopiena vēlas ierakstīt Ursu Rust. Tomēr tam būs citas saskarnes ar dažādām valodām.

Kāpēc jums vajadzētu lietot Ursa?

Kad Hyperledger kopiena nobrieda, katrs uzņēmuma projekts uzskatīja, ka ir nepieciešama sarežģīta kriptogrāfija. Tomēr kriptogrāfijas izgatavošana individuāli aizņem daudz vairāk laika. Bet, ja viņiem ir kopīga koplietojama bibliotēka sadarbībai ar kriptogrāfijām, tas daudz vairāk racionalizētu attīstību.

Tomēr Hyperledger Ursa ir arī citas priekšrocības –

 • Bez dublēšanās: Kriptogrāfijas ieviešana aizņem daudz laika, nemaz nerunājot par to saistīto sarežģītību skaitu. Turklāt, izstrādājot kriptogrāfiju, varētu būt arī dublēšanās iespējas. Bet ar Ursu viņi to var izsekot un izvairīties no nevajadzīgas dublēšanās.
 • Augstāka drošība: To visu uzturēšana Ursā noteikti paaugstinātu drošības līmeni. Atšķirīgas kriptogrāfijas individuāla drošība prasītu vairāk nekā to drošība vienā vietā.
 • Eksperta atzinums: Eksperti Hyperledger Ursa var dalīties savos viedokļos par jauno kriptogrāfiju. Tādējādi jaunpienācēji varētu efektīvāk apgūt un pilnveidot tehnoloģiju.
 • Savietojamība: Izmantojot to pašu kriptogrāfisko bibliotēku no virsgrāmatas, tiktu nodrošināta sadarbspēja. To būtu daudz vieglāk sasniegt.
 • Jaunāks projekts: Jaunāku projektu izveidošana no nulles būtu vienkāršāka, ja izstrādātāji jau no paša sākuma varētu izmantot pilnveidotu kriptogrāfiju.

8. nodaļa: Hyperledger BAAS pārdevēji

Hyperledger ekosistēmas un redzes infografika

hyperledger baas pārdevēji un lietošanas gadījumi

 • Orākuls

Viens no visaptverošajiem Hyperledger blockchain BAAS pārdevējiem ir Oracle. Oracle izplata citu pieeju BAAS tikai uzņēmuma lietošanai. Pārdevējs ļaus jums izvietot savu Hyperledger blockchain kopā ar izmaiņu veikšanu esošajās grāmatās. Izmantojot Oracle, jūs varēsiet izbaudīt Hyperledger projektu pilnīgu paplašināšanu un dalīties informācijā ar savām korporācijas saitēm.

Pašlaik Hyperledger Fiber ieviešana ir vispopulārākā Oracle shēma. Un viņi piedāvās katru Hyperledger blockchain funkciju. Ja vēlaties izveidot īpašus blokķēdes ieviešanas variantus, lai tie atbilstu jūsu uzņēmumam, to varat izdarīt diezgan viegli.

Turklāt, ja Hyperledger veic atjauninājumus vai izmaiņas kodā, jūs būsiet pirmais, kurš saņems šos atjauninājumus. Platforma galvenokārt darbojas pēc saliekamās arhitektūras modeļa. Platformas kodols ļaus jums izveidot dažādus slāņus ar saskarnēm, lai pielāgotu pievienojamos moduļus.

Galvenās īpašības

 • Caurspīdīgi risinājumi: Visi tīkla lietotāji varēs redzēt konsekventus datus virsgrāmatā. Tomēr piekļuvi var atteikt, ja viņiem nav pienācīgas piekļuves autorizācijai tīklā.
 • Nenoliedzama vienprātība: Galvenokārt vienprātība ir atkarīga no lietotāju vairākuma. Ja viņi nolemj, ka darījums ir derīgs, tas ir derīgs. Ja viņi nolemj, ka tas nav derīgs, tas tiktu noraidīts. Bet, kad tas tiek nolemts, neviens to nevar mainīt.
 • Nemaināms: Tas darbojas līdzīgi kā publiskajā blokķēdē, tāpēc neviens nevar mainīt nekādus darījumus pēc tam, kad tas atrodas virsgrāmatā.
 • Šifrēts bloks: Pareiza virsgrāmatas šifrēšana nodrošina visaugstāko drošību, jo neviens to nevar atšifrēt.

 • IBM

IBM ir viens no vadošajiem Hyperledger BAAS pārdevējiem. Sadarbojoties ar viņiem, viņi nāca klajā ar vismodernāko blokķēdes tehnoloģiju – Hyperledger Fabric. Turklāt IBM piedāvā labāko no jūsu rīcībā esošajiem labākajiem uzņēmumiem piemērotajiem risinājumiem.

Vai ir kādas īpašas iezīmes?

Inovācijas

IBM jūsu attīstībai piedāvā plašu Hyperledger lietojumprogrammu klāstu. Varat izmantot tiešsaistes, vietējo vai koplietojamo vidi. Bet jums, iespējams, būs jāiegūst izstrādes rīku komplekti. Nu, par ko nav jāuztraucas, visi Hyperledger rīki ir jūsu rīcībā. Viss, kas jums jādara, ir pieslēgt moduļus un sākt būt radošam.

Jauda

Tas, ko vēlas daudzi uzņēmumi, ir vara pār tīklu. Uzņēmumu vai citu organizāciju rīcībā ir slepena personiskā dokumentācija. Un, ja viņi piedāvā tīklu, kurā ikviens var apskatīt savu sensitīvo informāciju, lietas var izkļūt no rokas.

Tātad, rīkojieties ar to, IBM jums piešķirs paneli, no kura jūs laiku pa laikam varat pārbaudīt virsgrāmatu.

Darbības

IBM piedāvā augstākās klases veiktspēju, ko varat iegūt no Hyperledger projektiem. Tātad piekļuve vienmērīgai videi ar nebeidzamām izvēles iespējām jums nebūs problēma. IBM ir šeit, lai būtu jūsu aizmugure.

 • AWS

Amazon Web Services jeb AWS ir lielisks papildinājums Hyperledger BAAS pārdevēju sarakstam. Ja vēlaties vienkāršu veidu, kā integrēt šo blokķēdi savā uzņēmumā, jums noteikti vajadzētu pārbaudīt AWS.

Veidot savus pielāgojamos risinājumus ir viegli. Katru tīklu pilnībā pārvalda Amazon. Tātad, tikai iegūstot veidni, jūs rūpēsieties par darbu. Ļaujiet AWS komandai parūpēties par pārējo.

Turklāt risinājumi šeit ir ekonomiski un kvalitatīvi.

Kāds ir ieguvums?

 • Izvietošanas laiks

Jūsu Hyperledger blockchain tīkla ieviešana aizņemtu tikai aptuveni minūti. Pagaidām AWS piedāvā tikai Fabric ieviešanu.

 • Iespēja izvēlēties

Varat izvēlēties konteineru, lai palaistu AWS veidni. Varat izvēlēties starp EC2 gadījumiem, lai palaistu Docker vai Amazon Elastic Container Service (ECS) kopu.

 • Rīki

AWS sniegtā veidne ir aprīkota ar nepieciešamo rīku tīkla struktūras izvietošanai vai pārvaldībai. Pārsvarā tie ir piemēroti situācijām, kad uzņēmums vēlas integrēt blokķēdi kā iekšēju tīklu.

 • Nav slēptu izmaksu

Vissvarīgākais, neuztraucieties par papildu slēptām izmaksām. AWS jūs maksāsiet tikai par pakalpojumiem. Pēc veidnes iegūšanas jums nebūs jārisina slēptās izmaksas.

 • Microsoft Azure

Sadarbojoties ar Hyperledger, Microsoft tagad nodrošina arī BAAS pakalpojumus. Turklāt Microsoft Azure ļaus jums to izveidot un darboties vienas dienas laikā!

Bet šī pārdevēja aizraujošākais ir tas, ka tā iestatīšana prasa tikai dažus klikšķus. Tomēr ir nozveja. Azure darbagalds galvenokārt ir paredzēts attīstības vajadzībām, tāpēc tā izmantošana kā tikai virsgrāmatu sistēma nedos neko labu.

Izstrādes rīku ziņā Azure neatpalika no citiem pārdevējiem. Tie piedāvā daudz izstrādes rīku ieviešanas sākšanai.

Funkciju saraksts

 • Ražotās preces tiek izsekotas ar SMS un balss saskarnēm.
 • Lietu interneta integrācija ir saistīta ar risinājumiem. Tātad produktu vai sūtījumu izsekošana, izmantojot IoT, ir diezgan vienkārša.
 • Galveno procesu vadīšana notiks caur ERP sistēmu. Šīs sistēmas ir pilnībā spējīgas mijiedarboties ar lietotājiem.
 • Blockchain risinājuma ieviešana notiek diezgan ātri, un tas palielina efektivitāti.
 • Izmaksas uzņēmuma līmeņa izvietošanai ir salīdzinoši lētākas. Turklāt tas piedāvā arī mainīt veco tīkla sistēmu ar blokķēdi.

 • Alibaba mākonis

Alibaba Cloud ir vēl viens Hyperledger BAAS pārdevējs. Platforma ir vispopulārākā, lai uzņēmumiem piedāvātu uzņēmuma līmeņa risinājumu. Izmantojot to, arī jūs bez grūtībām varat izbaudīt Hyperledger priekšrocības.

Pat ja jums nav laika, lai to pārvaldītu, Alibaba Cloud to izdarīs jūsu vietā.

Alibaba Cloud priekšrocības

 • Piedāvā drošības stratēģijas militārā līmeņa drošības nodrošināšanai, un tā ir izolēta vairākiem īrniekiem.
 • Nodrošina uzticamu datu glabāšanu. Tātad mērogojamība nebūs problēma, un jūs gūtu nevainojamu veiktspēju pat grūtos laikos.
 • Vienkārši un viegli Nodrošina administratīvās funkcijas, kas palīdz izveidot projektu ar dažiem klikšķiem.
 • Atvērtā ekosistēma nāk ar atvērtu ekosistēmu. Tātad tas atbalstītu lietojumprogrammu un datu patiesumu.

Kas par citām funkcijām?

 • Alibaba Cloud sadarbojas ar Hyperledger kopienu, un tādējādi viņi piedāvā vismodernākās tehnoloģijas.
 • Ātrais režīms ļauj izvietot blokķēdi tikai ar vienu klikšķi.
 • Izveidojiet konsorcijus un pievienojiet dalībniekus, saņemiet palīdzību pārvaldībai no Alibaba Cloud.
 • Pārbaudiet savas platformas veiktspēju un pārvaldiet citu lietotāju darbību.
 • CA sertifikāti valdības drošībai.
 • Piedāvā viedos Chaincode līgumus un ļauj jums izveidot līgumu ar vairākām pusēm vienlaikus.

 • Huawei

Huawei ir jaunpienācēji šajā jomā. Tomēr šobrīd Hyperledger ir vienīgais BAAS pārdevējs Āzijā. Bet pakalpojumi neaprobežojas tikai ar Āziju. Apkārtējie uzņēmumi var brīvi redzēt risinājumu platformā.

Vai tam ir kādas priekšrocības??

 • Ikviens var izmantot: Huawei koncentrējas tikai uz Hyperledger uzņēmuma risinājumiem. Platformas izstrādei tiek izmantots Fabric 1.1, un tās izvietošana prasa tikai dažas minūtes.
 • Elastīgs: Huawei kā BAAS piedāvā visdažādākos vienprātības protokolu klāstus tirgū. Tāpēc 5000 darījumu sekundē sasniegšana ir viegls uzdevums. Turklāt jūs saņemsiet arī elastīgu komutācijas protokolu, dinamisku savienošanu un resursu pārvaldību.
 • Rentabls: Ir diezgan rentabli izvietot projektu, izmantojot Huawei. Viss, kas jums jādara, ir samaksāt par nepieciešamajiem resursiem. Dažādu funkciju kopējās izmaksas ir arī lētākas nekā citi populāri pārdevēji.
 • Aizsardzība un drošība: Tas nāks ar paneli, lai pārvaldītu visus jūsu mezglus un piekļuves atļaujas. Turklāt kiberdrošība ir uz vietas un neļaus notikt nevienam uzbrukumam.
 • Autentifikācija: Uzņēmumiem ir nepieciešami autentifikācijas protokoli, un tiem jābūt pilnīgiem pierādījumiem. Ja kaut kā kāds saņem nepilnību, tad viņš var izmantot leģendu un apdraudēt sensitīvu informāciju. Turklāt, lai risinātu šo problēmu, Huawei piedāvās cita veida autentifikācijas procesu, kas padarīs to nemaināmu.

 • Accenture

Uzņēmums Accenture ir viens no uzņēmuma līmeņa blokķēdes entuziastiem. Accenture jau no paša sākuma interesējās par blokķēdi un veica sadarbības darbu ar daudzām blokķēdes platformām.

Viens no tiem ir Hyperledger, un Accenture ir viens no tā BAAS pārdevējiem. Izmantojot Accenture, jūs saņemsiet arī konsultāciju risinājumu, kā arī tipiskus Hyperledger pakalpojumus.

Ko viņi piedāvā?

 • Radošās stratēģijas: Tātad, jūs vēlaties izvietot blokķēdi, bet nezināt, kā sākt. Ar daudzveidīgo ekspertu komandu Accenture analizēs jūsu uzņēmumu un pēc tam norādīs, kā sākt jūsu adopciju.
 • Lietojumprogrammas fokusēta platforma: Jūsu uzņēmums ir no selektīvās nišas, tāpēc jums jāpadara sava blokķēdes telpa līdzīga šai nišai. Bet kādus risinājumus jūs varētu piedāvāt? Accenture palīdzētu jums to noskaidrot.
 • Izstrādes vide: Ar Accenture ir viegli izstrādāt risinājumu. Viņi piedāvā sniegumu pār visu.
 • Īpašs dizains: Viņi var izstrādāt nepieciešamo Hyperledger risinājumu. Jums vienkārši jāuzskaita savas prasības.

Apskatiet mūsu Ultimate Blockchain biznesa stratēģijas ceļvedi un sāciet!

 • Samsung SDS

Samsung SDS piedāvātais risinājums ir nedaudz atšķirīgs no citiem pārdevējiem. Viņi piedāvā blokķēdes risinājumu optimizētāju tikai Hyperledger Fabric. Viņu Nexledger platforma ir vairāk nekā pietiekama, lai apmierinātu visas jūsu Hyperledger vajadzības.

Izmantojot viņu platformu, jūs varēsiet iegūt uzņēmuma līmeņa risinājumus ar uzlabotām funkcijām. Tas nozīmē, ka jūs iegūtu modificētu Hyperledger Fabric risinājumu, kurā viņi integrētu savu Nexledger Accelerator, lai paātrinātu darījumu procesu. Bet nedomājiet, ka viņi atstāja citas projekta iezīmes.

Izmantojot Samsung SDS, jūs varēsiet izbaudīt visus šos, bet tas ir vairāk paātrināts.

Samsung SDS funkcijas

 • Augsta veiktspēja: Akseleratora integrācija nodrošinās jums augstas veiktspējas risinājumus, kuru pamatā ir Fabric.
 • Pārraudzīt un pārvaldīt: Pārbaudiet savu bloku ķēdes darbību un jaunu bloku izveidi no pārvaldības sistēmas.
 • Viedie līgumi: Spēcīgu viedo līgumu funkciju integrācija vairāk racionalizētu jūsu darījumus.
 • Liela apjoma darījumi: akselerators palielina Fabric blockchain darījumu likmes. Tātad, tā vietā, lai iegūtu veco darījumu likmi, jūs vienmēr varat apstrādāt lielus apjomus.

9. nodaļa: Reālās pasaules uzņēmumi, kas izmanto hiperžadža projektus

No šodienas aktīvi darbojas tikai trīs Hyperledger projekti – Fabric, Iroha un Sawtooth. Tā kā tos var brīvi izmantot, daudzi uzņēmumi izmanto šos projektus, lai izstrādātu piemērotus piemērus savām specifiskajām nišām. Es runāšu par to, kuras reālās pasaules kompānijas izmanto Hyperledger blockchain. Tātad, sāksim!

 • CLS

CLS izmanto Hyperledger Fabric, lai darbinātu savu jauno bloku ķēdē balstīto maksājumu ieskaites risinājumu ar nosaukumu “CLSNet”. Šī platforma palīdz uzlabot darbības procesu efektivitāti, piemēram, reāllaika izpratni par jebkuru valūtu, dienas optimizācijas likviditāti, risku samazināšanu un daudz ko citu. Šis uzņēmums ir viens no lielākajiem riska mazināšanas un norēķinu nodrošinātājiem pasaules ārvalstu valūtā.

CLS galvenokārt vēlas integrēt šo ieskaites risinājumu valūtas tirgū, kurā ietilpst korporācijas, riska ieguldījumu fondi, aktīvu pārvaldnieki, brokeri-dīleri, brokeri un bankas. Lietotāji var iesniegt FX norādījumus CLSNet par mijmaiņas darījumiem, nepiegādājamiem uz priekšu, uz priekšu, nākamās / otrās dienas, vietas un vienas dienas darījumiem 140 + valūtās..

Jebkurš lietotājs, kurš izmanto risinājumu, iegūs operacionālā riska mazināšanu, efektivitāti, sistēmas apstrādi, uzlabotu likviditāti.

 • ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA)

FDA izmanto Hyperledger Fabric, lai nodrošinātu veselības aprūpes datus. Tas pacientiem sniegtu labāku veidu, kā mijiedarboties ar viņu pašu informāciju, un novestu pie atklājumiem. Šī veselības aprūpes informācija varētu ietvert genomiskos datus, elektroniskos medicīniskos ierakstus (EMR), klīniskos pētījumus utt. Tas ir mērogojams un efektīvs veids, kā visus ar veselības aprūpi saistītos datus saglabāt vienā grāmatā.

Mūsdienās pacientiem nav pietiekamas pieejas savai veselības informācijai, ļaujot dalīties ar šo informāciju attiecīgajiem pētniekiem. Bet, izmantojot šo risinājumu, viņi varēs koplietot savus datus drošā vidē un varēs sniegt ieguldījumu medicīnas atklājumos. Tādējādi tas beidzot ļaus pakalpojumu sniedzējiem vai pētniekiem iegūt 360 ° piekļuvi pacienta informācijai.

 • Sichuan Hejia Co Ltd.

Hejia kopā ar farmācijas mazumtirgotāju, banku un slimnīcu strādā pie Yijian Blockchain tehnoloģiju lietojumprogrammu sistēmas. Sistēmas pamatā ir Hyperledger Fabric. Tās galvenais mērķis ir novērst farmaceitisko līdzekļu finansiālās problēmas. Hejia vēlas paplašināt pieteikšanās sistēmu, iekļaujot vairāk bankas, slimnīcas un mazumtirgotājus, kas radīs ekosistēmu.

Pieteikšanās sistēma ņemtu vērā farmācijas uzņēmuma piegādes ķēdes pārvaldību un izsekotu narkotikas, lai veicinātu pārredzamību. Tas arī nodrošinās visus finanšu darījumus ar banku, kas izmanto kanālu. Kopumā sistēma samazinātu apgrozījumu, kas vajadzīgs katram narkotiku sūtījumam.

 • Londonas fondu biržas grupa

Londonas Fondu biržas grupa finanšu nišā izmanto Hyperledger Fabric lietojumprogrammu, lai izveidotu komerciālu biznesa tīklu. Tomēr viņi plāno izmantot tīklu, lai panāktu savietojamību ar esošajām sistēmām, tādējādi veicinot to efektivitāti.

Projektam ir jābūt konfidenciālam un nošķirtam, jo ​​šie divi ir būtiski jebkura finanšu pakalpojumu komponenti.

Hyperledger Fabric šeit var nodrošināt dublējumu. Tas var padarīt projektu spējīgu dalīties ar sensitīvu informāciju atļautajā tīklā. Tāpat platformas drošībai projektā tiks izmantota visaugstākā kriptogrāfijas pakāpe.

Izmantojot šo platformu, citas finanšu organizācijas var panākt savietojamību ar Londonas biržas grupu.

 • TenneT

Pieprasījums pēc elektroenerģijas katru dienu palielinās, un tās piedāvājums kļūst arvien nepastāvīgāks. Tuvākajā nākotnē varētu būt reizes, kad elektroenerģijas piegāde nespētu apmierināt pieprasījumu.

Šī nelīdzsvarotība radīs elektroenerģijas padeves pārtraukumu un negatīvi ietekmēs tehnoloģiski balstītu sabiedrību. Lai ar to tiktu galā, TenneT nāk klajā ar risinājumu. TenneT šajā sakarā izmanto Hyperledger Fabric lietošanas gadījumus, lai izveidotu virsgrāmatu, kas izsekos piedāvājumu un pieprasījumu.

Turklāt, lai cīnītos ar pieprasījuma trūkumu, TenneT tīkla darbināšanai izmantos mājsaimniecības akumulatorus vai uzkrāto elektrību.

Pašlaik uzņēmums vēl turpina izmēģināt projektu. Lai uzturētu nepārtrauktu elektroenerģijas plūsmu, šī Hyperledger Fabric lietojumprogramma reģistrēs to lietotāju pieejamību, kuri vēlas aizdot elektrisko automašīnu akumulatoru tīkla darbināšanai. Lietojumprogramma atzīmēs, kuras ir pieejamas lietošanai, un pēc tam izmantos šo avotu, lai pārvaldītu strāvas padeves pārtraukumu.

Turklāt TenneT sola nepārspīlēt un neapdraudēt elektromobiļu pieejamību un neradīt klientiem neērtības.

 • SAP

Programmatūras gigants SAP uzsāka mākoņa platformu kā līdzekli, lai palīdzētu izstrādāt blokķēdes lietojumprogrammas. SAP šajā platformā izmanto Hyperledger auduma izmantošanas gadījumus un vēlas piedāvāt risinājumu uzņēmumiem.

Tas arī veicināja Hyperledger auduma projekta sākotnējo izvietošanu. Pašlaik SAP sadarbojās ar vairāk nekā 65 uzņēmumiem, lai veiktu blokķēdes sadarbības centienus dažādās lietojumprogrammās, piemēram, ražošanā, piegādes ķēdē, transportēšanā, farmācijā un pārtikā.

Izmantojot šo Hyperledger auduma lietojumprogrammu, jūs saņemsiet iespēju izvietot savu blokķēdi mākoņu vidē. Arī tīklā var izstrādāt, testēt un izveidot viedo līgumu vai citu lietojumprogrammu prototipus.

Jūs varat paplašināt jau esošo risinājumu un izveidot konsorciju vai privātās blokķēdes sistēmas. SAP nevēlas koncentrēties tikai uz pašu tehnoloģiju. Bet viņi vēlas izpētīt arī citas nišas, piemēram, biznesa vērtības, lietošanas gadījumus, izmaksas un daudz ko citu. Turklāt lietojumprogramma Hyperledger Fabric sola integritāti un datu kvalitāti no sākuma.

 • ANZ, Westpac un Scentre Group

Vēl viens populārs Hyperledger auduma izmantošanas gadījums ir bankas garantiju procesu digitalizācija komercīpašumu nomai. ANZ, Westpac un Scentre Group kopējie centieni to padara iespējamu. Sistēmas darbināšanai viņi izmanto IBM Hyperledger Fabric.

Risinājums ir izmantot DLT, lai novērstu nepieciešamību pēc papīra formāta garantijām. Tādā veidā visa dokumentācija tiks digitalizēta, un tas samazinās iespēju mainīt un krāpnieciskas darbības. Parasti bankām ir jārisina daudz šķēršļu, kad runa ir par komercīpašumu nomu, jo ir daudz dublēšanās un temperamenta. Bet Hyperledger Fabric lietojumprogramma šeit atbrīvotos no sliktās puses.

Turklāt, izmantojot vairākas izmaiņas, risinājums arī izsekos garantiju statusu un ziņos par to. Tas ļaus bankām kontrolēt lietas. Grupa vēlas dalīties šajā risinājumā ar citām nozarēm un izveidot lielāku izmēģinājuma projektu.

 • UBS

Izmantojot Hyperledger Fabric lietošanas gadījumus, UBS kopā ar citiem uzņēmumiem, piemēram, Commerzbank, Monreālas Banku (BMO), Erste Group un CaixaBank, veido jaunu globālās tirdzniecības platformu Batavia. UBS patlaban pieņem IBM tehnoloģiskās vadlīnijas.

Jebkura liela vai maza organizācija var piekļūt šai Hyperledger Fabric lietojumprogrammai Batavia un izmantot tirdzniecības finanšu sektoru jebkura veida tirdzniecības režīmā. Turklāt nav svarīgi, vai jūs tirgojat gaisu, sauszemi vai jūru.

Šobrīd piecas bankas to attīsta kopīgi, un UBS uzņemas vadību. Tirdzniecības finansēšanas nozares risina daudzus jautājumus, un, izmantojot Hyperledger Fabric izmantošanas gadījumus šajā nišā, tas varētu paaugstināt produktivitātes līmeni.

Turklāt Hyperledger Fabric lietojumprogramma Batavia atbalsta pārredzamu, efektīvu un rentablu veidu, kā veikt tirdzniecību. Tātad globālā tirdzniecības platforma varētu palīdzēt šīm organizācijām veidot pārrobežu tirdzniecību un daudzpusēju tirdzniecību pieejamāku.

 • Mainīt veselības aprūpi

Hyperledger Fabric lietošanas gadījumi pastāv jau diezgan ilgu laiku. Un šoreiz Change Healthcare uzņemas vadību ar jauno Hyperledger Fabric lietojumprogrammu Intelligent Healthcare Network ™.

Šis tīkls tagad ir pieejams lietošanai, un cilvēki var pārredzami pārvaldīt savas prasības. Inteliģentais veselības aprūpes tīkls ir pirmais uzņēmuma līmeņa blokķēdes risinājums veselības aprūpes nišā.

Tagad, izmantojot platformu, veselības aprūpes organizācija varēs izsekot prasību iesniegšanas statusu kopā ar naudas pārvedumiem visā atlīdzību ciklā. Turklāt, lai padarītu to efektīvāku un pārsūtītu lietojumprogrammu Hyperledger Fabric, tiks pārbaudīta, izsekota un attīstīta lietotāju uzticība.

Tas ir uz pacientu orientēts veselības aprūpes risinājums, kas var virzīt vairāk inovāciju.

Hyperledger Fabric lietojumprogramma var apstrādāt administratīvus, klīniskus un finanšu darījumus arī no tūkstošiem citu veselības aprūpes iestāžu. Tātad galu galā Change Healthcare burtiski maina veselības aprūpes nozares darbību.

 • Kambodžas Valsts banka

Vēl viens lielisks Hyperledger Iroha ietvara izmantošanas gadījums ir Kambodžas Nacionālā banka. Viņi izvieto Bakong – banku sistēmu, kas darbojas ar Hyperledger Iroha. Kambodžas Nacionālā banka izmantoja šo sistēmu, lai nodrošinātu finanšu sistēmas atbalstu aktīvu pārvaldībai Kambodžas bankās.

Pašlaik viņi strādā ar Soramitsu, lai pirms palaišanas izmēģinātu blokķēdes platformu. Ja projekts būs veiksmīgs, tas spētu palielināt centrālās bankas spēju uzraudzīt un atvieglot starpbanku darījumus un kreditēšanu.

Turklāt viņi vēlas samazināt starpbanku kreditēšanas izmaksas; tomēr viņi tikai tagad neatbalstīs nevienu kriptovalūtu. Izmantojot platformu, jūs varēsiet izbaudīt pieejamus, drošus, efektīvus un vienmērīgus darījumu procesus, ja dzīvojat Kambodžā.

Turklāt šajā posmā viņi galvenokārt koncentrējas uz operatīvajām funkcijām, kas atbilst bankas politikai. Tas arī atbalstīs vietējo valūtu izmantošanu.

 • Sompo Japan Nipponkoa Holdings Inc..

Japānā bāzēta globāla negadījumu un īpašuma apdrošināšanas grupa Sompo Japan Nipponkoa Holdings Inc. izmanto Hyperledger Iroha atvasināto instrumentu līgumu noteikšanai. Mūsdienās blockchain izmantošana ir apdrošināšanas organizācija, kas mūsdienās ir ārkārtīgi populāra, un Sompo ir jaunākā, kas pievienojusies līgai.

Saskaņā ar apdrošināšanas kompānijas sniegto informāciju viņi nesen identificēja blokķēdes patieso potenciālu, ko viņi var izmantot, lai riskus pārnestu vai katastrofētu. Viņi pagaidām izseko produktu. Japāna ir pakļauta daudzām dabas katastrofām, piemēram, vulkāna izvirdumiem, taifūniem un zemestrīcēm. Tāpēc pieaug pieprasījums pēc klimata atvasinājumiem.

Sompo vēlas saviem klientiem piedāvāt ērtus atvasinājumu pakalpojumus, kā arī augstāku efektīvu produkciju. Ja viņi izmanto blokķēdi, lai izdotu šos atvasinājumus, viņi var piedāvāt automatizētu produktu, kurā parametrs ņems vērā laika apstākļus vienādojumā.

Hyperledger Iroha izmantošana ir pilnīgi jēgpilna, jo tā var piedāvāt Sompo nepieciešamās funkcijas.

 • Soramitsu

Soramitsu izmanto Hyperledger Iroha, lai palīdzētu finanšu iestādēm un uzņēmumiem pārvaldīt visus savus digitālos aktīvus. Lai gan Soramitsu ir projekta Iroha sākotnējais izstrādātājs, un viņi sniedza milzīgu ieguldījumu Hyperledger kopienā. Viņi arī uzrakstīja projektu C ++, lai izstrādātāji to varētu izmantot, lai izstrādātu uzticamu un efektīvu risinājumu.

Turklāt Soramitsu tagad strādā pie citiem risinājumiem, izmantojot Hyperledger Iroha; pārsvarā tās ir mobilās lietojumprogrammas līgumiem, identitāte vai digitālie aktīvi.

Viens no projektiem, pie kuriem viņi strādā, ir Sora. Tā ir identitātes lietojumprogramma, kas būs jūsu privātuma un identitātes pārvaldības platformas kodols. Jūs varēsiet kontrolēt savu identitāti, izmantojot šo platformu, un, ja nepieciešams, dalīties informācijā, izmantojot privātu kanālu.

Aizu universitāte arī izmanto savu projektu, lai izveidotu vietējo valūtu, kurā studenti var uzreiz samaksāt par universitātes iekārtām, izmantojot mobilo lietotni. Sākotnēji viņi izmēģināja lietotni universitātes kafejnīcā un veikalos.

 • T Mobile

Hyperledger Sawtooth lēnām kļūst populārs daudzu uzņēmumu vidū, galvenokārt tāpēc, ka tas piedāvā kaudzi funkciju. Starp uzņēmumiem T-Mobile arī izmanto šo platformu, lai izveidotu identitātes un piekļuves pārvaldības risinājumu ar nosaukumu Sawtooth Hyper Directory.

Galvenokārt tas darbosies ar Proof-of-Concept, un Intel tiem izstrādā modeli. Hyper Directory pievērsīsies jautājumiem, kas saistīti ar identitātes pārvaldību. UI nodrošina ērti lietojamu tīmekļa piekļuvi platformai.

T-Mobile projektā būs arī viedā līguma funkcija, lai piedāvātu revīzijas risinājumus. Turklāt viņi to ražo no avota. Izmantojot šo direktoriju, jūs varēsiet viegli uzraudzīt savu identitāti un pārvaldīt to. Tātad risinājums būs pieejams klientiem kopā ar viņu biznesu.

 • Telavivas fondu birža

TASE strādā pie kreditēšanas blokķēdes platformas kopā ar Fintech centru TheFloor un Accenture. Pašlaik Izraēlai trūkst jebkura centra akciju kreditēšanas punkta, un parasti kreditēšanas process notiek starpbanku ietvaros.

Turklāt šī kreditēšanas platforma vēlas nodrošināt piekļuvi daudz lielākiem lietotājiem un ātrāku rezultātu. Tas var arī atbalstīt visas īstermiņa aizdevumu pozīcijas.

Tomēr tie galvenokārt ir vērsti uz ilgtermiņa akciju kreditēšanu, nevis īso pārdošanu, jo tas rada nestabilu tirgu.

Telavivas fondu birža platformas darbināšanai izmanto Hyperledger Sawtooth. Intel ir sākotnējais šīs platformas izstrādātājs. Hyperledger Sawtooth var apsolīt tādas funkcijas kā viedie līgumi, vienādranga darījumi un paaugstināts drošības līmenis, kas padarīs platformu nemainīgu.

Turklāt ieguvumi neapstājas tur. Tās izmantošana kreditēšanas platformā varētu samazināt izstrādes izmaksas. Turklāt tas varētu arī stabilizēt tirgu un padarīt to piemērotāku cilvēkiem akciju pirkšanai.

 • Indijas Valsts banka

Vēl viens Hyperledger Sawtooth pielietojums ir BankChain – Indijas banku konsorcijs. Indijas štata banka ir BankChain dibinātāja. Sadarbojoties ar Primechain tehnoloģijām, viņi cenšas paplašināt banku konsorciju. Pašlaik viņiem ir vairāk nekā 27 locekļi no Indijas un Tuvajiem Austrumiem.

Pašlaik viņi vēlas izmantot Hyperledger Sawtooth, lai ieviestu izcilu “Zini savu klientu” (KYC) un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma apkarošanas finansēšanu (AML / CFT). Karkasa zāģzobs pilnībā spēj izpildīt šīs prasības diezgan viegli.

SBI galvenokārt vēlas pievienot lielāku efektivitāti finanšu nozarēs, lai apturētu darījumu kompromitēšanu un datu konfidencialitāti.

Viņi arī vēlas, lai Intel būtu tehniskais padomdevējs, lai racionalizētu projekta tapšanu. Turklāt, izmantojot BankChain platformu, citas bankas varētu baudīt samazinātas infrastruktūras attīstības izmaksas, kā arī dzirdamību.

10. nodaļa: Kāda ir hiperžadža ilgtermiņa vīzija?

Plaši izplatīta integrācija

Hyperledger blockchain paredz kopīgu problēmu, ar kuru nākotnē saskartos visi. Cilvēki vēlētos koplietot savus datus izplatītās platformās; tomēr starp visiem lietotājiem nav viena uzticēšanās punkta.

Nu, risinājums būtu izplatītās virsgrāmatas tehnoloģija. Hyperledger blockchain vēlas izveidot kopienu, kurā DLT un Blockchains būtu biežāk sastopamas, nevis eksotiskas tehnoloģijas.

Tomēr plaša integrācija nebūtu viegla. Vairumā gadījumu, ja blokķēdes platforma piedāvā lielāku drošību un privātumu, tad veiktspēja kaut kā pasliktinās. Tas nozīmē, ka mums būtu nepieciešami dažādi blokķēdes veidi, kur katra sistēma var sazināties savā starpā. Tādējādi blokķēde var būt ekosistēma, kurā cilvēkiem var būt visi lietošanas gadījumi.

Hyperledger blockchain vēlas saglabāt savu sistēmu savietojamu un modulāru, lai tiktu galā ar šiem jautājumiem.

Maināmi moduļi

Hyperledger blockchain nākotnē mēģina izstrādāt daudzus moduļus. Viņi vēlas aptvert katru pamatu, lai izstrādātāji varētu tos apvienot, lai izveidotu darba platformu. Turklāt šīs platformas būtu drošas, saliedētas un ļoti funkcionālas.

Arī šie moduļi varētu sazināties ar citiem moduļiem tajā pašā platformā vai citās platformās. Bet galvenais mērķis ir padarīt to piemērotu neekspertiem, kuri var izveidot blokķēdi, pat ja viņš nezina, kā kodēt.

Sadarbība ar konkurenci

Hyperledger blockchain vēlas vairāk veicināt partnerattiecības. Jums būtu prieks zināt, ka viņi nevēlas paši dominēt ekosistēmā. Viņi arī vēlas apvienoties ar citām blokķēdes platformām un paplašināt sabiedrību.

Sadarbības veicināšana arī izturētu lielāku izaugsmi šajā nišā. Tā kā uzņēmumi pārtrauks konkurenci un strādās kopā, viņi daudz ātrāk var piedāvāt vairāk risinājumu.

Rīku kolekcija

Daži no jums var domāt, ka Hyperledger blockchain kļūst par vienu programmatūras kaudzi. Bet uzticība ir tāda, ka viņi vēlas izveidot tikai viegli lietojamu rīku un ietvaru kolekciju. Tātad jūs iegūsit pilnīgu piekļuvi šo sistēmu un rīku izmantošanai, lai izveidotu savu platformu.

Tātad, viņi neierobežos jūsu lietošanu vai neliks jums pārtraukt citu blokķēdes virsgrāmatu lietošanu. Turklāt mērķis ir, lai viņu kopienā būtu pēc iespējas vairāk izstrādātāju. Tas nodrošinās vispārēju uzņēmumu un uzņēmumu izaugsmi.

11. nodaļa: Noslēguma vārdi

Mēs visi dzīvojam laikā, kad tehnoloģiskā maiņa ir diezgan eksponenciāla. Tagad viss ir savienots, un cilvēki pieprasa visu laiku būt saistīti. Gan personīgajā, gan biznesa dzīvē jūs, iespējams, pamanījāt, ka jums ir nepieciešams vairāk saziņas, digitālā satura un datu.

Bet tiem visiem būs nepieciešama privāta, droša un uzticama vide. Hyperledger vienkārši cenšas jums to visu nodrošināt vienkāršā veidā. Blockchain un DLT ir risinājumi nākotnes vajadzībām. Hyperledger šajā kontekstā rada radošumu un izmantošanas vieglumu.

Tā kā tas ir atvērts avots, varat pilnībā izmantot viņu jau izstrādātos projektus. Cerams, ka mēs redzēsim arvien vairāk viņu brīnišķīgos projektus un redzēsim, kā blokķēdes ekosistēma sasniedz savu slavu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me