15 populārākie Blockchain ietekmētāji vietnē YouTube

YouTube bloķēšanas ķēdes ietekmētāji spēj mainīt kriptogrāfijas tirgu ar vienu acu mirgošanu. Ikreiz, kad top blockchain YouTuber izjūt spēcīgu noskaņojumu noteiktā tirgus scenārijā, tas var ietekmēt tūkstošiem kriptogrāfijas investoru rīkoties. Tāpēc jebkuram blokķēdes geekam vai kriptovalūtas investoram ir nepieciešams iegūt daudz informācijas no šiem YouTube ietekmētājiem.

Šajā rakstā mēs esam uzskaitījuši 15 populārākos blokķēdes un kriptogrāfijas ietekmētājus vietnē YouTube. Katram ietekmētājam ir sava ietekmes niša lielākajā blokķēdes kopienā.

Populārākie kriptogrāfijas un blokķēdes ietekmētāji vietnē YouTube

1. Deivids Hejs

Dāvids ir pazīstams ar savu unikālo un izklaidējošo pieeju savās prezentācijās. Viņš ir specializējies jaunu un jaunu kripto veidu izpētē. Viņš padziļināti pēta, kā darbojas katra jaunā virtuālā valūta, un sniedz padomus, kā vislabāk tajā ieguldīt.

Deivids arī iepazīstina ar jaunumiem par dažādiem blokķēdēm un piedāvā vērtīgus padomus par ieguldījumiem. Jūs varat sekot viņam tālāk YouTube, viņam ir 122 651 abonents.

2. Tone Vays

Tone ir slavens bloku ķēdes un finanšu konsultants. Viņš ir arī kopienas domu vadītājs un apraides vadītājs. Blokķēdes kopienā Tone viedoklis tiek augstu novērtēts, un viņam ir ietekme uz miljoniem blokķēdes un finanšu entuziastu visā pasaulē.

Jūs varat abonēt viņa YouTube, Tone ir 64 364 abonenti.

3. Dr Julian Hosp

Dr Džulians ir viens no populārākajiem blokķēdes ietekmētājiem vietnē YouTube. Džulians ir TenX personīgā YouTube kanāla līdzdibinātājs. Viņš piedāvā blokķēdes saturu dažādās valodās, viņš arī ņem fragmentus no garām runām un padara tos saprotamus.

Viņš ilgu laiku ir ietekmējis kriptogrāfijas nozari. Viņa YouTube kanāls,  viņam ir 80 879 abonenti.

4. Īans Balina

Īans ir kriptovalūtu evaņģēlists, padomdevējs un investors. Īans ir bijušais IBM analītikas evaņģēlists, viņš ir parādījies daudzos žurnālos, piemēram, The Street, The Wall Street Channel, Huffington Post, Entrepreneur Magazine, Forbes un INC.

Viņš ir labi slavens ar analītisko darbu, uzņēmējdarbību un ieguldījumiem kriptogrāfijā. Viņš ir pieejams vietnē YouTube, Īanam ir 122 822 abonenti.

5. Kripto Bobijs

Bobijs ir aktīvs YouTube evaņģēlists. Viņš aktīvi darbojas ne tikai savā kanālā, bet arī citās YouTube kopienās. Viņš ir slavens blokķēdes iekšējs, kurš sniedz godīgu viedokli par virtuālo valūtu.

Viņa prezentācijas galvenokārt atspoguļo vērtīgus tīrradņus un ieskatu par populārām kriptogrāfijas ziņām.

Jūs varat abonēt viņa YouTube kanāls, viņam ir 143 177 abonenti.

6. Andreass M. Antonopuls

Andreas ir ilgs laiks YouTuber, kurš piedāvā visaugstākās klases ziņas par blokķēdes tehnoloģiju un Bitcoin. Viņš ir arī slavens projektu un Bitcoin konsultants, kā arī kopienas vadītājs.

Savā YouTube kanālā viņš brīvi mijiedarbojas ar saviem abonentiem, un viņš ir viens no populārākajiem blokķēdes ietekmētājiem YouTube.

Viņa YouTube kanāls & viņam ir 149 215 abonenti.

7. Boksēšana

Šis ir kanāls, kas ir labi pazīstams ar savu uzticību blokķēdes tirgus analīzei. Boxmining atbalsta vairākas YouTube kopienas. Tas tiek lielā mērā atbalstīts, jo tas viegli saprotamos videoklipos parāda svarīgas blokķēdes tēmas.

Papildus tam, Boxmining piedāvā arī ziņas par to, kā blokķēdes tiek uztvertas dažādās pasaules daļās.

Tā YouTube kanāls, Tam ir 197 248 abonenti.

8. Kripta0

Šis ir slavens YouTube līderis kriptogrāfisko ziņu jomā. Kanāls aptver plašu ziņu klāstu. Šeit ievietotais video galvenokārt atspoguļo jaunākās ziņas un gaidāmos notikumus. Tajā ir arī video ar intervijām ar dažādiem augstākajiem kopienas vadītājiem.

Abonējiet Crypt0 YouTube kanāls.

Abonenti ir 109 799.

9. Luiss Tomass

Tomass apspriež pašreizējos notikumus par blokķēdi, kā arī par kriptogrāfijas tirgus tendencēm. Viņš ir arī sociālpolitiskais komentētājs. Viņa YouTube videoklipi galvenokārt ir par virtuālās valūtas jaunumiem un viņa personīgo pieredzi kā kriptovalūtas investoram.

Luiss ir viens no populārākajiem blokķēdes ietekmētājiem vietnē YouTube, jo viņa videoklipus skatās miljoniem skatītāju.

Viņa YouTube kanāls ir 96 264 abonenti.

10. Monētu meistarība

Šis ir kanāls, kas ir veltīts kriptovalūtu tirgus tendenču ieviešanai. Tas nodrošina savus atjauninājumus visas darba dienas. Tās galvenā uzmanība tiek pievērsta makro faktoriem, kas ietekmē tirgu. Bez tam viņi arī sniedz vērtīgus padomus, kurus investors var izmantot lēmumu pieņemšanā un kļūt par labāku investoru.

Jūs varat sekot Monētu meistarības vietnei YouTube kanāls un pievienojieties 129 068 abonentiem.

11. Ameer Rosic

Ameer ir blokķēdes evaņģēlists, uzņēmējs, investors un mārketinga eksperts. Viņš ir arī slavens blokķēdes runātājs, kurš dažādās universitātēs ir prezentējis sarunas par blokķēdi. Papildus tam Amers ir lielākais ietekmētājs bloku ķēdes nozarē. Viņš ir arī blokshēmas blogeris.

Abonējiet viņa YouTube kanāls, Viņam ir 167 588 abonenti.

12. Ivans par tehniku

Ivans ir programmatūras inženieris, pedagogs, analītiķis un starptautisks runātājs blokķēdē. Viņa augstākā līmeņa tehniskā blokķēdes analīze tiek ļoti cienīta bloku ķēdes nozarē. Viņš ir populārs ar savu vaļsirdīgo viedokli par blokķēdes notikumiem.

Viņa YouTube kanāls ietver vairāk nekā 173 436 abonentus.

13. Decentralizēta TV

To dibināja Pīters Saddingtons. Pīters ir cienījams ietekmētājs bloku ķēdes nozarē. Viņš ir pazīstams ar saviem unikālajiem un izklaidējošajiem videoklipiem vietnē YouTube. Viņa videoklipos galvenokārt ir kriptovalūtas ziņas un populāras automašīnas.

Vietnē YouTube varat abonēt decentralizēto TV šeit, Tam ir 67 426 abonenti.

14. Kriss Danns

Kriss ir ilgstošs YouTube lietotājs, kurš iepazīstina ar izglītojošiem video par ieguldījumiem šifrēšanā. Viņa video ir domāti, lai palīdzētu ieguldītājiem izprast pašreizējo ekonomisko atmosfēru, pirms viņi var ieguldīt.

Viņa bagātības veidošanas videoklipi ir radījuši lielu abonentu kopienu. Kriss ir viens no populārākajiem blokķēdes ietekmētājiem vietnē YouTube. Jūs varat abonēt viņa kanālu šeit.

Krisam ir 198 226 abonenti.

15. Kripto ieguldītājs

Kripto investors ir YouTube kanāls. To vada zinošs kopienas līderis, kriptovalūtas investors ar finanšu pieredzi. Šajā kanālā ievietotajā saturā ir ietverta vērtīga akciju un kriptogrāfisko ieguldījumu pamatanalīze.

Informācija, kas tiek dalīta par kriptogrāfu ieguldītāju, tūkstošiem investoru ir palīdzējusi izvairīties no krāpšanās projektiem un neparedzamām tirgus tendencēm.

Jūs varat abonēt kriptogrāfiskā ieguldītāja YouTube kanāls un pievienojieties vairāk nekā 150 000 abonentu.

Ir 150 122 abonenti.

 

Izlasiet arī,

  • Top 20 ietekmētāji Blockchain tehnoloģijā, kas jāievēro 2018. gadā
  • Top 5 Blockchain un kriptonauda grāmatas
  • Top 5 Blockchain Podcasts, kas jāievēro 2018. gadā

 

Ko jūs domājat par šo Youtubers sarakstu? Vai esat pazīstams ar kādu citu influenceri? Paziņojiet mums savas domas komentāru sadaļā zemāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me