Galīgais ceļvedis par to, kā ieguldīt kriptovalūtās?

Vai jums gadās būt kādam, kurš plāno ieguldīt kriptovalūtās? Nu, iespējams, ka arī jūs esat apbūris populārā digitālā valūta Bitcoin. Bitcoin joprojām bija nozares sarunu punkts pagājušajā gadā. Digitālā valūta ir individuāli atbildīga par kriptovalūtu ievietošanu kartē galvenajiem ieguldītājiem. Turklāt, paturot prātā digitālo valūtu pieaugošo popularitāti, nav pārsteidzoši redzēt arvien vairāk cilvēku, kuri vēlas pāriet uz kriptogrāfijas joslu. Kriptovalūtas tiek uzskatītas par nākotnes valūtām un tādējādi veido labu ieguldījumu.

Pēc nozares ekspertu domām, tādas valūtas kā Bitcoin var aizstāt monetārās rezerves centrālajās bankās un kļūt par dominējošo valūtu starptautiskajā tirdzniecībā. Kad tas piepildīsies, Bitcoin vērtība ar ievērojamu starpību var pārsniegt USD 15 000. Jūs noteikti vēlētos būt daļa no šīs naudas revolūcijas, kad pienāks šis laiks, un jums ir svarīgi sākt ieguldīt kriptovalūtās īstajā laikā. Protams, labākais laiks ieguldījumiem kriptovalūtās bija pirms gadiem vai diviem, kad cenas bija daudz zemākas un varēja atgriezt plaukstošus ieņēmumus. Bet, ja jūs ticat kriptovalūtu potenciālam, tad šodien, šķiet, ir īstais laiks ieguldīt kriptovalūtās.

Contents

Lietas, kas jāiegulda pirms kriptovalūtas:

Augsta riska ieguldījumi:

Kriptonauda varētu šķist kaut kas līdzīgs ieguldījumiem akciju tirgū nezinātājiem, taču lietas ir ievērojami atšķirīgas, nekā šķiet. Digitālās valūtas ir ārkārtīgi svārstīgas un riskantas. Ir nepieciešamas tikai dažas dienas, lai kriptogrāfija sasniegtu visu laiku augstāko līmeni un pēc tam sāktu avarēt kā meteors. Turklāt lielāko valdību nostāja attiecībā uz kriptogrāfiju labākajā gadījumā joprojām ir “neskaidra”.

Nepārsniedziet bortu

Vēl viena lieta, kas jāatceras, nav iet pāri bortam. Ko mēs būtībā ar to domājam, ir ieguldīt summu, kuru varat paciest, lai redzētu, ka atgriežamies pie nulles. Ieguldīt ievērojamas summas ir dabiski, jo ir bailes justies atstātam, kad visi apkārtējie jau liek savu naudu kriptos. Mēs iesakām sākt mazo un informēt sevi par nozari, pirms sākat kļūt liels.

Kriptovalūtu ieguldījumu stratēģija

Biežāk nekā nē, Bitcoin ir pirmā izvēle lielākam cilvēku lokam kā monēta ieguldīt kriptovalūtās. Tam ir jēga, jo tas ir iemesls, kāpēc viņi vispirms zina digitālās valūtas. Tomēr šodien ir daudz alternatīvu valūtu, kas var dot jums vislabāko sprādzienu. Bija laiks, kad visi Altcoins tika tirgoti ēnainās biržās kā santīmu krājumi. Tomēr laiki mainās, un šodien tie veido gandrīz 60% no kopējās tirgus daļas, salīdzinot ar 10% dažus gadus atpakaļ.

Ir dažādas iespējas, no kurām izvēlēties vairāk jēgas nekā Bitcoin šodien. Tādas valūtas kā Ethereum un Ripple ir izpelnījušās galveno uzmanību, un tām jau seko kulta cienītāji. Patiesībā daudzi nozares eksperti jau ir atzinīgi novērtējuši Ethereum kā labāku kriptogrāfiju nekā pats Bitcoin. Un šie trīs ir tikai aisberga virsotne. Ir desmitiem citu monētu, kuras ir parādījušas potenciālu kļūt par vēlamo valūtu nākamo piecu gadu laikā.

Tātad tas mūs noved pie jautājuma “Ar kuru monētu sākt, ieguldot kriptovalūtās?”

Tāpat kā mēs tikko minējām iepriekš, nav visspilgtākās idejas ieguldīt visus grūti nopelnītos ietaupījumus kriptovalūtās. Tāpat naudas ieguldīšana vienā valūtā var izrādīties tikpat riskanta. Tā kā kriptogrāfijas tirgus nestabilitātei nevar uzticēties, ir lietderīgi mazas summas ievietot dažādās vietās. Tas var nodrošināt, ka jūs saņemat peļņu no vairākiem avotiem un tas ievērojami samazina riska faktoru, par kuru mēs runājām.

Plaši izpētiet internetu un sāciet izvēlēties savas monētas. Meklējiet to cenu un nosakiet to stabilitāti, izpētot viņu grafiku. Pievērsiet īpašu uzmanību viņu tirgus ierobežojumiem, kas godīgi ir aspekts, kuru lielākā daļa iesācēju neņem vērā. Ja jums tas šķiet ārkārtīgi mulsinoši, vislabākā ideja ir izvēlēties desmit labākās monētas, kuras atspoguļot savā portfelī. Ir tādas valūtas kā Ethereum un Ethereum Classic, kas ir kļuvušas populāras, pateicoties viņu viedajai līguma ieviešanai un Litecoin kopā ar Dash to maksājumu mērogošanai. Monero un Zcash arī izdara labu izvēli pirmreizējiem, kuri iegulda kriptovalūtās.

Kriptovalūtas ziņas

Ja gadās būt tādi, kas patiešām vēlas iedziļināties un pieņemt labi pamatotu lēmumu, tad iesakām ienirt kriptovalūtas jaunumos. Izpētiet vēlamo kriptovalūtu un izprotiet pamatā esošo tehnoloģiju un dibinātājus. Uzziniet, ko viņi iegulda, un uzņēmumus, ar kuriem viņi veic darījumus. Kļūda kodā vai kļūda viņu mājas lapā var tieši atspoguļot cenu izmaiņas, un tas noteikti veido labāku praksi katru dienu vairāk nekā vienu reizi lasīt ar kriptovalūtu saistītās ziņas, kas palielinās jūsu izredzes pieņemt labākus lēmumus. Jūs varat uzzināt par vairākām iespējām, sekojot dažiem no blokķēdes ietekmētājiem vietnē YouTube vai Twitter.

Kriptovalūtu pirkšana, izmantojot kriptovalūtas biržu

Pēc portfeļa izveidošanas jums jāizlemj, ar kādiem līdzekļiem vēlaties sākt ieguldīt. Vieglāks veids, kā ieguldīt tādās kriptovalūtās kā Bitcoin, ir izmantot tādus investīciju līdzekļus kā XBT izsekotājs, Bitcoin ieguldījumu uzticība otrajos tirgos, Bitcoin ETI un daudz ko citu. Tie ļauj jums derēt par Bitcoin cenām, tos faktiski nepērkot, kas būtībā nozīmē, ka jums nav jāuztraucas glabājot savus Bitcoins.

Tomēr, ja vēlaties tradicionālāku pieeju, sāciet reģistrējoties biržā, lai sāktu tieši iegādāties Bitcoins. Jums būs jāpārbauda sava identitāte un jāfinansē konts ar tradicionālo valūtu jūsu valstī. Pēc tam apmaiņa ļaus jums iegādāties vai tirgot Bitcoins par nominālu samaksu. Pirms apmaiņas izvēles jums jāņem vērā dažas lietas, piemēram:

 1. Fiziskā atrašanās vieta:

Izvēlieties apmaiņu, kas jums ir fiziski tuvu. Ja valūtas maiņa atrodas tajā pašā jurisdikcijā, kur jūs, strīdu gadījumā jūsu izredzes atgūt naudu ir daudz lielākas. Ja birža jums nav tuvu, tad izvēlieties tādu valstī, kurā ir visstingrākie kriptovalūtu tirdzniecība.

 1. Monētu izvēle:

Ne visas biržas ļauj tirgot visas monētas, kas pieejamas kriptogrāfijas pasaulē. Jums ir jāizvēlas birža, ņemot vērā, ar kādām monētām vēlaties sākt, ieguldot kriptovalūtās.

Vai jums vajadzētu ieguldīt kriptovalūtās tieši tagad?

Nu, ja būtu pareiza atbilde uz to, mēs visi tagad būtu miljonāri. Patiesība ir tāda, ka nav īpašu pirkstu noteikumu, kad jums vajadzētu sākt ieguldīt kriptovalūtās. Tirgus ir ārkārtīgi nepastāvīgs, un šāda veida tirgus paredzēšana ir gandrīz neiespējama. Tāpēc jums jāreģistrē monētas ikdienas grafiks. Ziniet, ko uzņēmums plāno darīt nākotnē un kā sabiedrība uz to reaģē.

Šie iepriekš minētie punkti veido pamatprocesu, kas jums jāievēro, lai ieguldītu kriptonauda. Pirms ieguldīšanas uzziniet pēc iespējas vairāk un mēģiniet izveidot daudzveidīgu portfeli, lai mazinātu riskus. Sāciet no sākuma un izglītojiet sevi par visiem kriptovalūtas aspektiem, ja plānojat nākotnē kļūt liels.

Saistītie raksti par Kriptovalūtas:

Mēs cenšamies atbildēt uz jautājumiem, cik vien iespējams, šeit ir daži:

 • Ja 2018. gadā būtu jāiegulda Bitcoins?

 • Kāpēc NEO varētu būt spēcīgākā 2018. gada kriptovalūta?

 • Kā piedalīties ICO?

 • Kas ir Airdrop? Kā nopelnīt žetonus no Airdrop?

 • Ceļvedis iesācējiem: kas ir Bounty?

 • Cik stabila ir stabila monētas cena un vai tās ir kriptovalūtu nākotne?

Pārbaudiet mūsu salīdzinājumus:

 • Bitcoin vs Ethereum? Kāda atšķirība?

 • Ethereum vs Litecoin: Kāpēc LTC ir paredzēts darījumiem un ETH – viedajiem līgumiem?

 • EOS vs Ethereum: potenciāls Ethereum slepkava!

 • Zvaigžņu lūmeni (XLM) pret Ripple (XRP) – kas ir labāks variants?

 • NEO vs Ethereum: kas ir labāks?

 • Ethereum vs Ripple: dziļuma salīdzinājums

Populārākie kriptovalūtu saraksti

 • Top 10 kriptovalūtas, par kurām jums jāzina

 • Top 10 daudzsološās kriptovalūtas, kuras skatīties 2018. gadā

 • Top 5 Blockchain protokoli, kas jāievēro 2018. gadā

Vai jums ir kādi jautājumi? labprāt dzirdētu komentāru sadaļā zemāk.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savu pētījumu un pārliecinieties, ka esat izlasījis visu mūsu atrunu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me