Kāpēc Blockchain mainīs pasauli?

Blockchain ir jaunā tehnoloģija, kas tehnoloģiju sabiedrībā rada zināmu buznu. Blockchain mainīs pasauli! Bet kā un kāpēc? Lai palīdzētu atbildēt uz jautājumiem, mēs esam izveidojuši jums šo rokasgrāmatu.

Pirms mēs izklāstām, kāpēc blokķēde mainīs pasauli, sāksim ar “kas ir blokķēde”. Blockchain tehnoloģija ir izplatīta un decentralizēta virsgrāmatu sistēma, kas piedāvā pārredzamību, nemaināmību un drošību.

Spriežot no pēdējiem panākumu gadiem, blockchain ir šeit, lai paliktu un lēnām izjauc dažādas nozares. Bet neuztraucieties, ka traucējumi ne vienmēr nozīmē negatīvu ietekmi. Patiesībā blokķēde var palīdzēt visās nozarēs, atbrīvojoties no trūkumiem, kas viņus vispirms nomocīja.

Tātad, visiem iesācējiem, kuri nav pazīstami ar šo tēmu, jāizmanto šī rokasgrāmata, lai iepazītos ar blokķēdes jēdzienu un to, kā tas mainīs pasauli.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain kurss

Kā Blockchain mainīs pasauli?

Tagad, kad jūs zināt, kas ir blokķēde, mēs varam pāriet uz to, kā tas faktiski var mainīt mūsu ekonomikas un biznesa gaitu.

Blokķēde ir decentralizēta datu bāze, kurā tiek glabāti un apstiprināti visi darījumi, kuriem ir vērtība. Tomēr vērtība vispār var attēlot jebko, piemēram, naudu, zemi, dārgakmeņus utt. Forbes jau redz nākotni un uzticas jaunajai naudai. Viņi uzskata, ka blokķēde mainīs pasauli.

Bet vispirms – kādu labumu tas rada? Un kā tas mainīs pasauli?

Vienādranga tīkla sistēma

Visiem ir pilnīga uzticība blokķēdes datu bāzei, jo to nevalda neviena atsevišķa organizācija, tas nozīmē, ka tā ir atvērta. Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, jūs varat veikt darījumus tieši ar tā uztvērēju, kas indulgē jebkuru trešo personu.

Tādējādi tas padara viņus pilnīgi bezjēdzīgus, jo jums vairs nav nepieciešama neviena cita trešā puse, kas vēl vairāk apstiprinātu. Tātad, bloku ķēdes ietekme šeit nosaka vienādranga darījumus, nevis klienta-servera modeli.

Nav centralizētas kontroles

Blockchain mainīs pasauli, atbrīvojoties no centralizētās kontroles. Neviena centrālā iestāde vairs nevar kontrolēt jūsu aktīvus. Lai gan publiskā blokķēdes sistēma ir autonoma, privātai blokķēdes sistēmai darbībai ir nepieciešama autentifikācija. Bet tas joprojām var samazināt centralizētās kontroles līmeni.

Pēdējo gadu laikā mēs esam redzējuši neiedomājamu Google, Facebook vai Amazon dominanci tirgū. Tagad viņiem ir gandrīz visu cilvēku personas dati! Tomēr blokķēde var palīdzēt jums atkal kontrolēt savus datus.

Lasīt vairāk: 6 galvenās blokķēdes funkcijas, par kurām jums jāzina

Privātuma uzlabošana

Izmantojot jaucējfunkciju un kriptogrāfijas metodi, visi darījumi tiek šifrēti, un neviens no tiem nevar izsekot jūsu darījumiem. Patiesībā tas patiešām palīdz saglabāt privātumu, jo neviena slikta puse nevar redzēt jūsu darījuma saturu pat tad, ja vēlas.

Pilnīga pārredzamība

Viena no labākajām blokķēdes daļām ir tā, ka tā veicina pārredzamību. Pašlaik lielākā daļa mūsu biznesa modeļu nepiedāvā šo atribūtu. Mēs pat nevaram iegūt pārredzamību no pašas valdības.

Tātad, kad bloku ķēde piedāvā publisku virsgrāmatu sistēmu, kur visi var redzēt, kas notiek, tas var atjaunot cilvēku zaudēto uzticību.

Nav korupcijas

Blockchain mainīs pasauli, atbrīvojoties no korupcijas mūsu sabiedrībā. Patiesībā, tā kā mēs joprojām strādājam ar mantotajām tīkla sistēmām un papīra dokumentiem, krāpnieciskām pusēm ir viegli tos mainīt.

Bet blokķēdes pēc būtības ir pilnīgi nemainīgas. Bloka saturu nav iespējams mainīt vai mainīt. Ja kāds mēģina to mainīt, visi sistēmas mezgli to nekavējoties noraidīs, jo tas pārkāpj vienprātību. Tādējādi tas atbrīvojas no korupcijas.

Lasiet arī: Viss, kas jums jāzina par Blockchain pārvaldības principiem

Blockchain Ekonomikas maiņa: jauna monetārā sistēma

Vēl viena jauna blokķēdes iezīme šobrīd lēnām iegūst saķeri. Tās ir izmaiņas monetārajā sistēmā no centralizētas uz decentralizētu. Šobrīd daudzas valdības ir ieinteresētas centrālo banku digitālās valūtas modeļos.

Tradicionālajā metodē trešā puse ir federālās bankas, kas emitē “naudu”, kas, pēc mūsu domām, ir vērtīga vienība. Bet federālās bankas nedala savus ierakstus sabiedrībai un kontrolē kopējo ekonomiku.

Turklāt darījumi bieži ir neuzticami. Tā rezultātā notiek finanšu krāpšanas gadījumi.

Problēma šeit nebeidzas. Katrai valstij ir atšķirīga sava valūta. Tātad nav vienotas valūtas. Cilvēkiem ir jāiziet apgrūtinoši šķēršļi, pirms viņi var izmantot savu naudu svešā zemē. Darījumi prasa vairākas dienas.

Turklāt “visu redzošā valdības acs” izseko katru iztērēto santīmu. Kurš vēlas, lai kāds nosnauž viņa biznesu? Tas ir kāda privātuma pārkāpums.

Bet, izgudrojot CBDC modeli, tagad daudzas valstis pieņem blokķēdi un izveido savas vietējās naudas digitālu kopiju. Tādas valstis kā Ķīna vai ASV jau izstrādā savus risinājumus.

Tas noteikti uz visiem laikiem mainīs mūsu sociālo un ekonomisko stāvokli.

Ķīna nesen izlaiž savu pašu CBDC modeli. Uzziniet vairāk par to mūsu DCEP projekta ceļvedī.

Kad Blockchain pārņems?

Ja jūs domājat par to, kad blokķēde pārņems varu, jums jāzina, ka tas jau ir pārņēmis daudzas nozares. Tāpat kā piegādes ķēde, tirdzniecības finansēšana, apdrošināšana un veselības aprūpe, daudzas nozares pieņem saviem uzņēmumiem blokķēdes tehnoloģiju.

Tātad pārmaiņas jau ir sākušās. Tomēr tikai tad, kad blokķēde var atbrīvoties no tehniskajiem trūkumiem, tā var sākt masveida pieņemšanas procesu.

Lasiet arī: Kā darbojas Blockchain?

Kāpēc Blockchain mainīs pasauli?

Nu, mēs domājam, ka ir svarīgi atzīmēt, ka blokķēde ne tikai mainīs pasaules tehnoloģisko aspektu, bet arī ietekmēs to, kā mēs darbojamies kā sabiedrība. Vēl jo vairāk, blokķēde ir paradigmas maiņa, veids, kā mēs varam saprast pasauli kopumā un ne tikai tās daļas.

Kā blokķēde ietekmēs ekonomiku? Tradicionālie veidi ir pilni ar jautājumiem un galvenokārt korupciju. Tātad, mums bija pēdējais laiks ieviest tehnoloģiju, kas mums palīdz padarīt mūsu biznesa modeļus vēl efektīvākus. Šādi blokķēde var pozitīvi ietekmēt mūsu ekonomiku.

Vai blockchain izdosies? Mēs tam ticam! Tas jau parāda pozitīvus rezultātus daudzos projektos. Arī daudzi uzņēmumu uzņēmumi daudz iegulda blokķēdes balstītos risinājumos. Tāpēc pāreja ir izdevīga ne tikai cilvēkiem, bet arī uzņēmumiem.

Vai vēlaties uzzināt par blokķēdes maiņu pasaulē? Pārbaudiet mūsu ceļvedi par to, kā blokķēde šobrīd var mainīt pasauli!

Beigu piezīme

Blokķēdes pieaugums pēdējos gados ir bijis nikns. Nesen jūs redzēsiet daudz Blockchain lietojumprogrammu. Tagad ar kriptovalūtām varat iegādāties automašīnas, mājas, veselības aprūpes pakalpojumus. Ņemot vērā tā arvien pieaugošo popularitāti, var vienkārši pieņemt, ka blokķēde būs nākotne, jo tā atrisina katru tradicionālo sistēmu problēmu.

Tomēr tikai laiks var pateikt, vai blokķēde ir piemērota mūsu nākotnei.

Vissvarīgākais ir tas, kā tas patiešām ietekmēs pasauli, kad tas tiks pieņemts visā pasaulē. Ja esat tikai iesācējs blokķēdes sfērā un vēlaties uzzināt vairāk par šo tehnoloģiju, varat tam izmantot mūsu bezmaksas blokķēdes kursu.

Blockchain tiek prognozēta nākotnes tehnoloģija, tad kāpēc jūs paliktu aiz sacensībām?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me