2. darbība: izveidojiet savu viedo līgumu izstrādātāju portālu

  Otrie soļi

  Šajā sadaļā mēs iepazīstināsim ar dažiem jaudīgiem rīkiem, lai padarītu jūsu attīstības pieredzi pēc iespējas vieglāku. Mēs instalēsim izstrādes vidi ar nosaukumu Truffle, izpētīsim Solidity, aptversim viedā līguma pamatus (mēs pat izveidosim paši!) Un izveidosim savu mezglu vietējā mašīnā. Kad būsim veiksmīgi izvietojuši lokāli, mēs izmantosim Remix, lai mijiedarbotos ar mūsu līgumu un ienirt dziļāk izstrādes procesā!

  Iepazīšanās ar trifelēm

  Trifele

  Trifeles ir lieliska izstrādes vide, kas ļauj gan izveidot savienojumu, gan testēt, izmantojot virtuālo mašīnu Ethereum. Trifeles tika izveidotas, lai atvieglotu attīstību, un ar mijiedarbību, kas notiek lokāli, tas palīdz mazināt izvietošanas stresu gan testnetā (piemēram, Ropsten vai Rinkeby), gan mainnet.

  Plašāku dokumentāciju par trifelēm apskatiet šeit:

  Ekrānuzņēmums 2020 08 26 plkst. 5 49 43

  Lai instalētu Truffle savā terminālā, veiciet tālāk norādītās darbības.

  npm instalēt trifeļu -g

  Piezīme. Ieteikumi operētājsistēmai Windows

  Ja lietojat Truffle operētājsistēmā Windows, var rasties daži konfliktu nosaukumi, kas varētu traucēt Truffle pareizi izpildīt. Lūdzu apskati sadaļa par nosaukumu konfliktu risināšanu par risinājumiem.

  Ganache 

  Kamēr mēs esam pie tā, turpināsim un instalēsim ganache CLI

  Ātra ganache pārskatīšana ir tā, ka tā ir personiska blokķēde, kuru varat izmantot lokāli, lai ātri izveidotu un pārbaudītu projektu funkcionalitāti. Ganache ir rīks, kuru varat izmantot visā attīstības ciklā. Jūs ne tikai spējat attīstīt, bet arī izvietot un pārbaudīt savus dApps. Tas viss notiek lokāli jūsu mašīnā, tāpēc šī ir viszemākā berzes / riska vide, kas jāstrādā pie jūsu projektiem!

  Izmantojot npm:

  npm instalēt -g ganache-cli

  Labi, atkal pie trifelēm!

  Daži no trifeļu piedāvājumiem:

  • Iebūvēta viedā līgumu apkopošana, sasaistīšana, izvietošana un binārā pārvaldība.
  • Automatizēta līgumu testēšana ātrai attīstībai.
  • Skriptējama, paplašināma izvietošana & migrācijas sistēmu.
  • Tīkla pārvaldība izvietošanai jebkuram skaitam cilvēku & privātie tīkli.
  • Iepakojuma pārvaldība ar EthPM & NPM, izmantojot ERC190 standartu.
  • Interaktīva konsole tiešai saziņai ar līgumu.
  • Konfigurējams būvniecības cauruļvads ar atbalstu ciešai integrācijai.
  • Ārējais skriptu palaidējs, kas izpilda skriptus trifeļu vidē.

  Mūsu apmācībai mēs veidosim kaut ko no paša sākuma, tomēr jūs esat absolūti ieteicams pārbaudīt dažus no katlu projektiem, kurus Truffle jau ir izveidojis ar nosaukumu Truffle Boxes (atrasts šeit).

  Tagad, kad mums ir instalētas trifeles un ganache, apspriedīsim pamatīgumu!

  Cietība 

  Solidity ir neticami populāra objektorientēta, augsta līmeņa valoda viedo līgumu ieviešanai, kas darbojas uz Ethereum Virtual Machine (EVM). Viedie līgumi ir programmas, kas regulē kontu darbību Ethereum valstī. Ja jūs nekad iepriekš neesat apskatījis Solidity līniju, bet esat pazīstams ar C ++ un / vai JavaScript, pamanīsit vairāk nekā dažas līdzības. 

  Stingrība ir statiski ierakstīta valoda, kas cita starpā atbalsta mantošanu, bibliotēkas un sarežģītus lietotāja definētus veidus. Izmantojot Solidity, varat izveidot līgumus par tādiem lietojumiem kā balsošana, kopfinansēšana, pat aklas izsoles, lai nosauktu tikai dažus lietojuma gadījumus. 

  Stingrība tiek apkopota baitkodā, kas izpildāms EVM. Izmantojot Solidity, izstrādātāji var rakstīt lietojumprogrammas, kas ievieš viedajos līgumos ietverto pašnodrošinošo uzņēmējdarbības loģiku, atstājot neatraidāmu darījumu reģistru. Viedie līgumi ļauj lietotājiem uzticēties kodam, kas palīdz radīt neuzticamu vidi, kur potenciāli cilvēku korupcija tiek ievērojami novērsta. 

  Paturiet prātā, izvietojot līgumus, vienmēr jāpievērš uzmanība izmantotajai versijai. Regulāri tiek ieviestas satriecošas izmaiņas, jaunas funkcijas un kļūdu labojumi (atcerieties to, ja atklājat, ka tiešsaistē sekojat apmācībām, var notikt kļūdas, tāpēc saglabājiet jums tuvu esošā dokumentācija). 

  Sākot trifeļu projektu 

  Ar to sacīsim, sāksim savu projektu un nosauksim to par “eth-hello-world”

  Pārleciet savā terminālā un izveidosim jaunu tukšu mapi 

  mkdir eth-sveika pasaule

  Kad mums ir tukšais direktorijs, dodieties uz priekšu un ieleciet mapē un palaidiet komandu

  trifeļu inic

  Kad process ir pabeigts, mums vajadzētu būt iespējai apskatīt dažus mums izveidotos failus:

  Ekrānuzņēmums 2020 08 26 plkst. 7 21 53

  Tagad mums ir kontakti, migrācija, testa mape un trifeļu konfigurācijas fails. Apskatīsim šos failus un augstākā līmenī apspriedīsim, kādi tie ir.

  Līgumi

  Šajā mapē būs visi jūsu viedie līgumi (kurus šajā piemērā izveidosim, izmantojot Solidity). Ja jūs nekad neesat dzirdējis par viedajiem kontaktiem, ir veids, kā domāt par tiem; koda gabali, kas darbojas blokķēdē (tas var būt lokāls, testa vai mainnet), kas garantē, ka visiem, kas tos darbojas, ir vienādi rezultāti. Viedie līgumi tiek izmantoti dApps (decentralizētās lietojumprogrammas) ietvaros, un to lietošanai ir milzīgs daudzums. Balsošana, spēles, piegādes ķēde, valūtas, finanšu uzskaite, un tas ir tikai daži piemēri!

  Lai to vēl vairāk sadalītu, Niks Szabo sniedz tirdzniecības automāta piemēru. Ja mašīnā ievietojat pareizo monētu daudzumu, jūs (un visi pirms / pēc jums) varat sagaidīt to pašu precīzu rezultātu apmaiņā. Tas pats attiecas uz viedajiem kontaktiem, kas veidoti uz Ethereum, tie satur vērtību un līdz brīdim, kad tiks izpildīti to nosacījumi (t.i. pareizais monētu daudzums mūsu piemērā), tas atbloķēs un atbrīvos informāciju, kuru mēģināt izgūt.

  Nedaudz vēlāk mēs atgriezīsimies pie diskusijas par stabilitāti un viedajiem līgumiem, pāriesim pie migrācijas!

  Migrācijas

  Migrācijas ir Javascript faili, kas ļauj izvietot līgumus Ethereum tīklā. Kas viņos ir patiešām interesants, ir pieņēmums, ka jūsu darbs attīstīsies un izvietošana laika gaitā mainīsies. Veicot atjauninājumus, projekta attīstības laikā jūs izveidosiet jaunus migrācijas skriptus. Veids, kā domāt par migrācijas failiem, galvenokārt ir tie, kas ir atbildīgi par jūsu uzdevumu pakāpenisko izvietošanu un izvietošanu. Vienkāršs veids, kā domāt par tām, ir migrācijas ir pārvaldītu izvietošanas skriptu kopums. Atjauninot darbu, iepriekš iebūvēto migrāciju žurnāls tiek ierakstīts ķēdē, izmantojot iebūvēto migrācijas līgumu.

  Apskatiet sevi, jums jau ir migrācijas līgums! Pārejiet uz savu līgumu direktoriju un atveriet to, un jūs redzēsiet failu Migrations.sol, kurā ir līgums, kuram vajadzētu izskatīties šādi:

  Ekrānuzņēmums 2020 08 27. plkst. 4 49 03

  Šis ir noklusējuma līgums, kas mums tiek izveidots, palaižot trifeļu init. Pēc trifeļu rakstura jums ir nepieciešams migrācijas līgums, lai izmantotu migrācijas funkciju, tāpēc neizdzēsiet to!

  Piezīme. Šis līgums ir jāizvieto pirmās migrācijas laikā, lai izmantotu migrācijas funkciju.

  Tagad, kad mums ir bijusi iespēja apskatīt mūsu migrācijas līgumu, mēs varam pāriet uz migrācijas direktoriju, un mēs redzēsim failu ar nosaukumu 1_inital_migrations.js

  Piezīme. Apskatiet šī faila nosaukuma piešķiršanas kārtību, tas ir pievienots ar skaitli un ir pievienots ar aprakstu. Numurēts prefikss ir nepieciešams, lai reģistrētu, vai migrācija ir veiksmīgi veikta. Piedēklis ir paredzēts tikai cilvēka lasāmībai

  Ekrānuzņēmums 2020 08 27. plkst. 5 09 25

  Veidojot līgumus, jums jāpārliecinās, vai kopā ar tiem ir fails migr.js. Nenirstot pārāk dziļi artefaktos. Pieprasiet (), deployer.deploy utt šeit ir lieliska trifeļu komandas dokumentācija, lai sīkāk izskaidrotu šo metožu izmantošanu.

  Lai apkopotu trifeļu projektu, pārejiet uz direktorijas, kurā atrodas projekts, sakni un pēc tam ierakstiet terminālā:

  trifeļu kompilēšana

  Lai palaistu migrāciju savā terminālā, jūs galu galā palaidīsit (turies, mums tas vēl nav jādara!)

  trifele migrē

  Tas veiks visas migrācijas, kas atrodas jūsu projekta migrācijas direktorijā.

  Interesanti atzīmēt, ka šī komanda veiks tikai jaunizveidotās migrācijas. Tātad, ja jūsu iepriekšējā migrācija noritēja veiksmīgi, tā to vairs neatkārtos. Turklāt, ja vairs nav jaunu migrāciju, tā vienkārši nedarbosies. Ja nepieciešams, varat izmantot opciju –reset, lai visas migrācijas veiktu no sākuma.

  Citas komandu opcijas ir dokumentētas šeit.

  Piezīme: mēs instalējām agrāk, bet vietējai pārbaudei pārliecinieties, vai jums ir tāda testa blokķēde kā Ganache instalēta un darbojas pirms migrēšanas izpildes.

  Testēšana

  Runājot par testu rakstīšanu, trifeles ir aprīkotas ar dažiem izciliem rīkiem, lai padarītu šo intuitīvo. It īpaši, ja jūs plānojat izvietot savus līgumus mainnet (bet tā ir laba prakse, pat testnet), ir ļoti svarīgi veikt pārbaudes un pārbaudīt līgumus, cik vien iespējams. Trifeles ir padarījušas vienkāršu un viegli pārvaldāmu jūsu attīstības pārskatīšanu / pārbaudi.

  Trifeles izmanto Mocha testēšanas sistēma un Čai lai apgalvojumi sniegtu jums stabilu pamatu, no kura rakstīt JavaScript testus. 

  Piezīme. Ja jums nav pazīstami vienību testu rakstīšana Močā, lūdzu, skatiet Mokas dokumentācija pirms turpināt.

  Sānu piezīme: lielisks rīks, ko izmantot, lai rūpīgi pārskatītu savus līgumus Mīts, galvenais drošības analīzes pakalpojums šajā jomā, kas piedāvā padziļinātas pārskatus par viedajiem līgumiem. Viņu misija ir ne tikai nodrošināt, lai jūs izvairītos no dārgām kļūdām, bet arī padarīt Ethereum par drošāku un uzticamāku platformu kopumā.

  Visiem testa failiem jāatrodas direktorijā./test. Truffle palaidīs testa failus tikai ar šādiem failu paplašinājumiem: .js, .ts, .es, .es6, .jsx un.sol. Visi pārējie faili tiek ignorēti.

  Lai palaistu visus testus, vienkārši veiciet:

  trifeļu tests

  Tagad, kad mēs esam apskatījuši, ko rada trifeļu init un mūsu projekta sastatnes, tagad turpināsim un pievienosim mūsu viedo līgumu savam projektam!

  Gudra līguma rakstīšana

  Pārejam uz līgumu direktoriju un uzrakstām savu pirmo līgumu, kuru plānojam izvietot vietējā testa vidē (ganache)!

  Mēs sāksim izveidot mūsu.sol failu, kuru mēs nosauksim par HelloWorld.sol

  Tālāk mēs varam pievienot mūsu pamata līgumu, kas izskatīsies apmēram šādi

  pragmas stingrība >= 0.5.8 <0,7,0; līgums HelloWorld {virknes publiskais ziņojums; konstruktors (virknes atmiņa initMessage) public {message = initMessage; } funkciju atjauninājums (virknes atmiņa newMessage) public {message = newMessage; }}

  Apskatot mūsu līgumu nedaudz tuvāk, mēs varam sadalīt dažus elementus

  Atcerieties, ka līgums ir funkciju un datu apkopojums (tā stāvoklis).

  Pragmas atslēgvārdu var izmantot, lai iespējotu noteiktas kompilatora funkcijas vai pārbaudes. Pragmas direktīva vienmēr ir lokāla avota failam, tāpēc, ja vēlaties, lai jūsu projektā to iespējotu, jums ir jāpievieno pragma visiem failiem. Bez paziņojuma par pragmu mūsu (vai jebkura cita) faila sākumā mūsu līgums nezinās, kā sastādīt.

  (šeit ir saite uz stingrības dokumentiem, lai uzzinātu stingrības nianses.

  Galu galā līgums ir funkciju un datu kolekcija (tā stāvoklis), kas atrodas noteiktā adresē Ethereum blokķēdē.

  Aplūkojot mūsu līguma funkcionalitāti, mēs redzam, ka mēs iestatām savu ziņojumu par skatāmu publisko virkni. 

  Atslēgvārds “publisks” padara mainīgos pieejamus ārpus līguma un izveido funkciju, uz kuru citi līgumi vai SDK var izsaukt, lai piekļūtu vērtību virknes publiskajam ziņojumam..

  līgums HelloWorld {virknes publiskais ziņojums;

  Šeit ir funkcija, kas darbojas tikai līguma izveides laikā 

  konstruktors (virknes atmiņa initMessage) public {message = initMessage; }

  Tas aizņem virknes vērtību un saglabā vērtību atmiņas datu glabāšanas apgabalā, nosakot ziņojumu šai vērtības ziņai, t.i., initMessage.

  Pēc tam mēs varam inicializēt ziņojumu, kas tiek nodots kā parametrs un kuru var mainīt / atjaunināt, izmantojot atjaunināšanas funkciju.

  Šī ir publiski pieejama funkcija, kas kā virkni ņem virkni un atjaunina ziņojumu (skatīt zemāk).

  funkciju atjauninājums (virknes atmiņa newMessage) public {message = newMessage; }}

  Jums tas ir, pamata, bet sagremojams HelloWorld līgums!

  Tagad, kad mums ir pievienots mūsu līgums, mēs tagad varam pārliecināties, ka tam ir iespēja apkopot!

  Dodieties uz mūsu projekta mapi Migrācija, un tagad mēs izveidosim a.js failu, kas paredzēts mūsu HelloWorld līgumam.

  Mēs izveidosim jaunu failu un tā nosaukums ir 2_deploy_contracts.js

  Atcerieties iepriekšējo piezīmi par nosaukšanas konvencijām!

  const HelloWorld = artifacts.require ("Sveika pasaule"); module.exports = function (deployer) {deployer.deploy (HelloWorld, "virkne"); };

  Jauks darbs! Mēs esam gandrīz gatavi izvietot līgumu, taču vispirms mums jāpārliecinās, vai mūsu trifeļu konfigurācijas faili zina, ar ko runāt. Kā minēts iepriekš, šajā sadaļā mēs koncentrēsimies uz vietējo vidi, bet 3. sadaļā (spolier) mēs ne tikai izveidojam un izvietojam lokāli, bet arī pārnest to uz testa tīklu!

  Ritiniet uz leju failā truffle-config.js, līdz redzat sadaļu, kas attiecas uz tīkliem

  komentēt / pievienot šo 

  tīkli: {izstrāde: {resursdators: "127.0.0.1", ports: 8545, tīkla_ID: "*", },

  Tagad failam vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

   

  Ekrānuzņēmums 2020 08 31 plkst. 6 14 45

  Kas notiek šeit, mums tiek paziņots mūsu konfigurācijas failam konkrēti norādījumi par to, ar ko izveidot savienojumu. Šajā gadījumā, kā jūs drīz redzēsit, mēs izveidosim savienojumu ar mūsu ganache-cli rīku.

  Sāciet Ganache

  Ar to teikts, ejam uz priekšu un sāciet savu ganache 

  savā terminālā ej uz priekšu un skrien 

  ganache-cli

  Ekrānuzņēmums 2020 08 31 plkst. 6 20 12

  Pārbaudiet to! Tagad jūs izmantojat savu TestRPC turpat savā terminālā! 

  (vairāk par šo šeit)

  Piezīme. Glabājiet šo cilni savā terminālā atvērtu, bet turpiniet un atveriet jaunu, no kuras strādāt.

  Ātra pārskatīšana 

  Atgriezīsimies pie sava projekta un ātri pārskatīsim mūsu paveikto. 

  • Mēs izveidojām jaunu projektu
  • Inicializēta trifele
  • Ātri apmeklēja sastatnes
  • Izveidojām mūsu HelloWorld līgumu
  • Pievienoja loģiku mūsu līguma migrācijas mapei
  • Ieeja mūsu konfigurācijas failā un koriģēja mūsu tīkla informāciju 

  Laiks, lai mūsu līgums tiktu izveidots un darbotos! 

  Mūsu jaunajā termināļa logā (tā kā mums otrā darbojas ganache) 

  ejam uz priekšu un skrienam 

  trifeļu kompilēšana

  Tagad jums tas jāredz kā termināļa rezultāts:

  Ekrānuzņēmums 2020 08 31 plkst. 7 07 17

  Ja tagad dodaties uz savu projektu, redzēsit, ka virs līguma mapes tagad ir būvēšanas / līgumu mape, kurā ir divi.json faili. Jums vajadzētu redzēt: 

  • HelloWorld.json
  • Migrations.json 

  .Json fails augstā līmenī apraksta izvietoto līgumu un tā funkcijas. Tas ļauj mums kontekstualizēt līgumu un izsaukt tā funkcijas.

  Ja ieskatāmies iekšpusē, mēs varam redzēt veselu virkni informācijas:

   

  Ekrānuzņēmums 2020 08 31 plkst. 8 01 28

  Mēs iegremdējamies šajā informācijā dziļāk trešajā solī, bet kaut kas svarīgs, lai to apskatītu, ir ABI.

  Lietojumprogrammas binārā saskarne ir datu kodēšanas shēma, ko Ethereum izmanto darbam ar viedajiem līgumiem.

  Apskatot informāciju, kuru saprast ir samērā intuitīvi. ABI arī nosaka, kā lietotājs var izsaukt funkcijas – tas ir, funkcijas atrašanās vietu attiecībā pret viedā līguma adresi. Augsta līmeņa apkopojums ir ABI ir līguma saskarnes apraksts. Tas nesatur kodu un nespēj pats palaist. Tad jums ir baitkods, kas ir izpildāms EVM kods, bet pats par sevi tas ir bez konteksta.

  Laiks migrēt

  labi! 

  Tagad, kad mums darbojas ganache-cli, un mēs esam sastādījuši savu viedo līgumu, tagad ir pienācis laiks migrēt savus līgumus! 

  savā terminālā ej uz priekšu un skrien 

  trifele migrē

  JĀ! Tu to izdarīji!

  Ekrānuzņēmums 2020 08 31 plkst. 8 37 37

  Mēs varam redzēt, ka esam veiksmīgi izmantojuši savu viedo līgumu. Jūs varat redzēt, ka tika izveidota patiešām noderīga informācija, un, ja dodaties uz otru cilni, kurā darbojas ganachi-cli, jums vajadzētu redzēt TransactionReceipt (paskatieties pats).

  Pārbaudiet ETH 

  Pirms dodamies uz Remix, mums jāsaņem daži ETH testi, lai mēs varētu maksāt gāzes maksu par Remix (neuztraucieties, ka tas faktiski nemaksās jums naudu). 

  Dodies uz šo jaucējkrānu un paķer kādu Rinkeby. Mēs iegremdējamies, kāds ir ETH tests 3. solī, taču šajā solī vienkārši zinām, ka izmantosim Rinkeby, kas ir autoritātes tīkla apliecinājums, pretēji teiksim Ropsten, kas ir darba pierādījums testnet (kas ir vairāk līdzīgs publiskajam galvenajam) tīkls). Pēc 2. un 3. darbības izpildes MetaMask makā būs daži no abiem, lai eksperimentētu!

  Remiksēt

  Labi, tagad, kad mums ir pārbaudīts EHT, ir pienācis laiks pāriet uz Remix un izvietot līgumu ārpus mūsu vietējās vides un pat spēt ar to mijiedarboties.!

  “Kas heks ir Remix?” 

  Priecājies, ka jautāji! 

  Remix ir spēcīgs, atvērtā koda rīks, kas palīdz rakstīt Solidity līgumus tieši no pārlūkprogrammas. Viens patiešām pārsteidzošs elements jo īpaši par Remix ir tas, ka tas atbalsta gan lietošanu pārlūkprogrammā, gan lokāli! Remix atbalsta testēšanu, atkļūdošanu un līgumu izvietošanu, lai nosauktu dažas galvenās funkcijas. Remikss ir jāuzskata par izstrādātāja pamatinstrumentu to veidošanas procesā. Sākot ar vietējo izvietošanu (kā mēs to darījām iepriekš) ar ganache ir lielisks pamats, pārejot no vietējās izvietošanas, mēs varam eksperimentēt un mijiedarboties ar mūsu līgumu par Remix.

  Pareiza pārliecināšana un attīstības pārbaude (atkal un atkal) pirms potenciālas palaišanas galvenajā ethereum tīklā var ietaupīt varbūt vairāk nekā galvassāpes!

  Tagad pieņemsim to pašu līgumu un izvietosim to ārpus mūsu vietējās vides, izmantojot Remix 

  Saite šeit 

  Mūsu līgums 

  Noklikšķiniet uz jaunā faila un nosauksim to HelloWorld.sol

  (šeit ir līgums, kuru mēs atkal izmantosim) 

  pragmas stingrība >= 0.5.8 <0,7,0; līgums HelloWorld {virknes publiskais ziņojums; konstruktors (virknes atmiņa initMessage) public {message = initMessage; } funkciju atjauninājums (virknes atmiņa newMessage) public {message = newMessage; }}

  Tagad mēs varam turpināt darbu un pievienot savu līgumu šajā jomā. (Pārbaudiet to zemāk) 

  Ekrānuzņēmums 2020 08 31 plkst. 9 47 48

  Tagad apskatīsim kreiso izvēlni, kurā tiek prasīta atlasītā kompilatora versija.

  Sastādītājs

  Paturiet prātā, ka mūsu līgumā mēs esam deklarējuši savu kompilatoru diapazonu.

  Atcerieties, ka pragmas atslēgvārds tiek izmantots, lai iespējotu noteiktas kompilatora funkcijas vai pārbaudes. 

  Tātad mēs varam iestatīt mūsu kompilatoru uz 0.6.0, kas ir starp mūsu sniegto diapazonu (skat. Triecienu) 

  Ekrānuzņēmums 2020 09 08 plkst. 8 44 41

  Mūsu līgumam vajadzētu automātiski sastādīt, ja ne, turpiniet un noklikšķiniet uz Compile HelloWorld.sol

  Tālāk mēs izveidosim savu vidi, lai ieviestu līgumu! 

  Izvietot un vadīt darījumus

  Vide 

  Izvēloties vidi, pamanīsit dažas dažādas iespējas:

  JavaScript VM: Visi darījumi tiks veikti smilškastes blokķēdē pārlūkprogrammā. Tas nozīmē, ka, atkārtoti ielādējot lapu, nekas netiks saglabāts. JsVM ir pati sava blokķēde, un katrā atkārtotā ielādē tā sāks jaunu blokķēdi, vecā netiks saglabāta.

  Injicēts pakalpojumu sniedzējs: Remix izveidos savienojumu ar injicēto Web3 pakalpojumu sniedzēju. Metamask ir pakalpojumu sniedzēja piemērs, kas injicē Web3.

  Web3 nodrošinātājs: Remix izveidos savienojumu ar attālo mezglu. Jums būs jānorāda URL atlasītajam pakalpojumu sniedzējam: geth, paritāte vai jebkurš Ethereum klients.

  Šajā piemērā mēs izmantosim: Injected Web3

  Mēs izmantosim savu MetaMask maku un pārliecināsimies, vai esam izveidojuši savienojumu ar mūsu Rinkeby testa tīklu 

  Kreisajā pusē mēs varam redzēt, ka esam savienoti ar Rinkeby, kā arī redzēt mūsu pievienotā konta adresi! 

  Ekrānuzņēmums 2020 09 08 plkst. 8 30 29

  Kad viss būs iestatīts, turpināsim un izmantosim līgumu!

  Ekrānuzņēmums 2020 09 08 plkst. 8 57 35

  &# 127881; Mēs to izdarījām! &# 127881; 

  Pārbaudiet piedāvāto termināli, un jūs varat redzēt apstiprinājumu

  Ekrānuzņēmums 2020 09 08 plkst. 8 58 11

  Tagad mums ir iespēja apskatīt izvietoto līgumu, mēs varam atjaunināt ziņojumu (par to mums ir gan jāparakstās, gan jāmaksā gāzes maksa, jo mēs atjaunojam stāvokli)

  Kad būsim saņēmuši apstiprinājumu, varēsim redzēt, ka mūsu ziņa ir atjaunināta!

  Ekrānuzņēmums 2020 09 08 plkst. 9 18 54

  &# 129395; Labi padarīts! &# 129395; 

  Mēs esam noslēguši līgumu, ar kuru sākotnēji sākām vietējā mērogā, un esam izvietojuši šo līgumu Remix, lai vizuāli attēlotu līguma mijiedarbību. Šī ir veselīga attīstītāja plūsma, kad viņi sāk būvēt šajā telpā. Remikss ir neticams rīks, kuru vajadzētu bieži izmantot. 3. solī mēs ejam soli tālāk un sasaistīsim visu informāciju, ko esam iemācījušies 1. darbībā & 2 un sasien trifeles + Infura + reaģē kopā! 

   Izstrādātāja iekļaušana: 1. darbībaIzstrādātāja iekļaušana 1. solī

   Izstrādātāja iekļaušana: 1. darbība

   Izstrādātāja iekļaušana: 3. darbībaIzstrādātāja iekļaušana 3. darbībā

   Izstrādātāja iekļaušana: 3. darbība

   10 minūšu Ethereum orientācija10 minūšu orientēšanās uz Ethereum

   10 minūšu Ethereum orientācija

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me