30 lietas, kas saistītas ar kriptogrāfiju

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogBlockchain paskaidrots

30 lietas, kas saistītas ar kriptogrāfiju

autors Clemens Wan 2021. gada 22. janvāris Ievietots 2021. gada 22. janvārī

30 lietas, kas jādara, izmantojot kriptogrāfiju

Nejaušs novērojums Nr. 695: kriptogrāfijas valūtā ir nepietiekami novērtēta savietojamība un aktīva personālo digitālo aktīvu pārvaldība.

Kāpēc šis saraksts?

Bitcoin ir pet rock blokķēde. Jūs to varat iegādāties, iztērēt un ietaupīt, bet tas ir diezgan daudz. Ja vēlaties veidot lietojumprogrammas un pakalpojumus tīklā, es ieteiktu Ethereum. Jūs varat izpētīt vēl daudz vairāk kā patiesu tīkla tīkla efektu platformu. 

Ja jums tika piešķirts digitāls īpašums atļautā tīklā (piemēram, dāvanu karte, kuru varat tērēt tikai veikalā), šī īpašuma vērtība tīklā ir tikpat spēcīga kā integrācija ikdienas lietošanā (piemēram, visur, kur dāvanu karte norāda tiek respektēti un izpērkami). Pat ja man tīklā būtu “monēta”, es varētu samaksāt par programmatūras licencēšanas izmaksām, taču integrācijas vai tirgus vietu nepietiks, lai palielinātu “bilances” vērtību. 

Izmantojot izveidoto CeFi (piemēram, centralizētās kriptogrāfijas biržas) un DeFi (decentralizētās finanses) apmaiņas un aktīvu pāru infrastruktūru, varat piekļūt pilnīgi jaunai aizstājamības ekosistēmai. Lielākā daļa cilvēku, iespējams, vienkārši izturēsies pret kriptovalūtu kā spekulatīvu ieguldījumu, taču es ļoti iesaku spēlēt ar šīm iespējām. Es salīdzinātu HODLing jauninājumu ar statiskas vietnes lasīšanu, salīdzinot ar eksperimentēšana kas varētu novest pie e-komercijas platformas izveidošanas.

 1. Pērciet un HODL. Būtībā galvenā stratēģija lielākajai daļai cilvēku, kuri to uzlūko kā aktīvu klasi, kas ir atvienota no finanšu tirgiem. Tas ir tas, ko jūs darāt ar akcijām, tāpēc daži cilvēki tos klasificē kā tādas preces kā zeltu, vērtspapīrus un ieguldījumu instrumentus. 
 2. Nosūtiet daļu no tā saviem draugiem. Palīdziet viņiem izveidot MetaMask maku un parādiet, kā jūs varat uzreiz sūtīt starp seifiem. MetaMask Mobile ir arī lielisks iebūvēts tīmekļa pārlūks ar ieteikumiem par decentralizētām lietojumprogrammām, kuras varat izmēģināt..
 3. Veidojiet ar ETH! ETH ir skaitļošanas jauda. Jums tas ir nepieciešams gāzes piegādei un viedai līguma izpildei. Es personīgi mīlu Ostinu Griftu et.būvēt platformu Web3 komponentu apgūšanai. Protams, jūs, iespējams, vienkārši izmantojat Rinkeby testnet ETH, pirms virzāt uz mainnet.
 4. Tieši nomainiet to citiem marķieriem, izmantojot MetaMask mijmaiņas funkcionalitāte – ja vēlaties tiešu portfeļa ekspozīciju šiem marķieriem, varat apskatīt pilnu pieejamo marķieru sarakstu un tieši pārveidot savu ETH uz šiem marķieriem ar apkopotajām labākajām cenām. Tam jābūt pieejamam tieši jūsu pārlūkprogrammas paplašinājumā, un tas drīzumā nonāks mobilajā ierīcē.
 5. Iegūstiet ETH, lai iegūtu ilgtermiņa mūžīgo obligāciju pieaugumu (ETH2 miets). ConsenSys ir institucionāla līmeņa produkts Staking-as-a-Service ar nosaukumu Codefi Staking, bet es personīgi eksperimentēju ar staked.us, būvēts mazumtirdzniecības lietotājiem.
 6. Stake ETH, lai atbalstītu citus projektus. Katrs projekts paredz atšķirīgus likmes noteikumus, piemēram,% atlīdzības un bloķēšanas periodus. Šie projekti parasti pārstāv Ethereum blokķēdes, kas nav Ethereum, un Staking Service palīdzētu saglabāt jūsu ETH, kamēr tā tiek konvertēta un deponēta līgumos, kas nopelna procentus. Esmu personīgi iesaistījies Punktains (DOT), Sintētisks (SNX) un Tezos (XTZ).
 7. Piedalieties Lossless Lottery like PoolTogether. “Bez zaudējumiem”, kas nozīmē, ka apvienotie līdzekļi tiks pievienoti ikmēneša ieguldījumu / aizdevumu iespējām, piemēram, iepriekš minētajām, lai atgrieztu procentus. “Uzvarētājs” saņems apvienotos procentus, un visi atgūs savu naudu.
 8. Likmes uz tādām Prognožu tirgus vietām kā Augurs un Gnoze. Šīs Nīderlandes izsoles derību platformas pastāv jau ilgu laiku un nedaudz satricina ceļu, kad tās tika izmantotas kā veids, kā nolīgt melnā tirgus slepkavas, uzskaitot, vai cilvēkiem vajadzētu dzīvot vai mirt divpusējā tirgū. Neērts.
 9. Izmēģiniet Tikumības pokers. Esmu to testējis beta versijā, un tas bija ļoti jautri. Drīz tas tiks palaists mainnet. Tā ir tikai regulārā tiešsaistes pokera pieredze, taču viss (ieskaitot karšu nejaušināšanu) ir decentralizēts un pārbaudāms ar Ethereum viedajiem līgumiem.
 10. Izpētiet vairākas spēles un tirgus vietās caur MetaMask mobilā lietotne. Man personīgi patīk Mani kriptogrāfijas varoņi, jo tas parāda daudz jauninājumu, veidojot šo ekosistēmu. Dažreiz jūs aizmirstat, ka radītos aktīvus var pārdot par reālu naudu.
 11. Pabeigt vai izdot Gitcoin veltes, lai atbalstītu atvērtā pirmkoda projektus. Es personīgi esmu liels Gitcoin un atvērtā pirmkoda kopienas fans. Ja es kādreiz kļūšu bagāts ar kriptogrāfiju, es noteikti izveidošu daudz jautru atklāta pirmkoda bagātību, ko cilvēki var pabeigt. Vēl viena šī problēma ir Etlance
 12. Pērciet savu .et domēns. Saistiet savu sarežģīto adresi (kas izskatās tikpat mulsinoša kā IP adrese) ar domēna vārdu. Tas burtiski ir pirmais pieteikums, kas iznāca, un tas ļāva cilvēkiem, kuri tupēja uz DNS domēnu nosaukumiem vai agrīnām e-pasta adresēm, nopirkt pēc iespējas vairāk īsu burtu. Par laimi, es saņēmu clemens.eth 2017. gadā.
 13. Izveidojiet sociālo profilu, saistot savus twitter un github kontus 3box . 3box ir izveidojis daudz savienojumu ar citiem dapps kā pamata identitātes slāni.
 14. Izveidot un pārdot vai nopirkt NFT Artwork kolekcijas, izmantojot Ļoti reti vai Raksturīgs. Izveidojiet pats savu mākslas darbu un pārdodiet to uz platformas. Tā ir pasūtījumu ziņojumu dēļu tirgus, un par ļoti nelikumīgu aktīvu cenām ir ļoti grūti zināt cenas, taču tur ir daži talantīgi mākslinieki. Es domāju, ka daudzi cilvēki atbalsta ekosistēmu, izmantojot to un pērkot dažas kolekcijas. 
 15. Veidojiet vai iegādājieties unikālu Sāters NFT (izveidoja komanda Treum). Ir pagājis laiks, kad tiek kaltas jaunas, taču ir pieejams šo SWTR dizainu tirgus Opensea.
 16. Pārlūkojiet bezgalīgo NFT skaitu Opensea. Ir arī citas NFT tirgus vietas, bet es domāju, ka šī ir kļuvusi par NFT Ebay. Es personīgi domāju, ka NFT pievienotā vērtība ir pāreja uz fizisko → digitālo. Iedomājieties, vai trūkumu pārstāvošo NFT varētu nodot uzņēmumam, kas īpašumtiesību apmaiņā rada fizisku aktīvu.
 17. Spēlēties apkārt ar Sushiswap. Atcerieties, ka tā ir īsta nauda, ​​nevis tikai pogu nospiešana un suši ruļļu pirkšana. Nepiederošam cilvēkam tā ir spēlēšana un skaidra lietotāja pieredzes atkarības izmantošana, kas tiek piemērota DeFi.
 18. Iegādājieties virkni izlases lietu maku.io. Es atceros, ka 2016. gadā izmantoju maku, lai to pārbaudītu. Tas bija ļoti dārgs nejaušs Amazon pirkums. Tas faktiski ir lielisks tirgus izveidošanas veids, izmantojot buļļu tirgus BTC darbību. Jūsu preču pelnītāji un pircēji garantētu pasūtījuma piegādi un saņemtu BTC kā samaksu, vienlaikus novirzot viņus uz pasūtījuma veikšanu. Platforma faktiski neuztur BTC grāmatvedībā un atvieglo izpildi.
 19. Pērciet dažas dāvanu kartes caur eGifter. Ir arī Coinsbee vai GiftToken, bet es tos vēl neesmu izmantojis. Es zinu, ka eGifter darbojas un veic tiešos pārsūtījumus.
 20. Konvertēt uz STEEM un iesniedziet dažus stāstus platformai SteemIt (piemēram, reddit) vai DTube. Man ir kontu no 2016. gada kad es ar to spēlējos.
 21. Lejupielādēt Drosmīgs pārlūks un izmantot LPTP, lai samaksātu reklāmdevējiem. Pārlūkprogrammā ir ievietots kriptogrāfijas maks, kas nodrošina pamata uzmanības marķierus (BAT), kurus var atalgot bieži apmeklēto vietņu reklāmdevējiem. Tas ir lielisks veids, kā simboliskā ekonomika var pārveidot reklāmas nozari.
 22. Noguldiet ETH dažādos ķīlas aizdevumos. Ķēdes viedie līgumi (piemēram,. Savienojums, MakerDao CDP, Aave, utt.) nodrošina tirgus vietas ar procentu atdevi. Jūsu noguldījumi vai tiks nopelnīti procenti, kad tie tiek izmantoti kā nodrošinājums. 
 23. Iemaksā žetonus automātiskajiem tirgus veidotājiem (AMM) kā likviditātes nodrošinātājam. Šie likviditātes portfeļi (piemēram,. Līdzsvarotājs, Kyber tīkls, Līkņu finanses, Atcelt atsaukšanu, utt.) sniedz tirgotāja komisijas atdevi par likviditātes nodrošinātāju. Tas ir diezgan uzlabots un, iespējams, nav ieteicams, ja vien nezināt, ko darāt. Es nedomāju, ka jūs to lasītu, ja jau būtu profesionāls tirgus veidotājs.
 24. Iemaksājiet žetonus portfeļa pārvaldības pakalpojumā. Varat izmantot centralizētus pakalpojumus, piemēram, Robo Advisor, kas dažādo vairākus marķierus. Tas ir līdzīgs privātajai bankai, taču atdeve izskatās diezgan laba staked.us RAY. Viņi vienkārši sūta jūsu līdzekļus uz vairākām kreditēšanas platformām. To var izdarīt arī pats, salīdzinot kreditēšanas platformas sniegumu vietnē defirate.com vai ar ConsenSys Defi rādītājs un Salīdzināt. Varat arī izmantot pārvaldības pakalpojumu, piemēram, DefiSaver kas mēģinās saglabāt jūsu sviru, pamatojoties uz tirgus kustībām, lai pasargātu no likvidācijas. 
 25. Ieguldiet vēlēšanu spējā, iemaksājot ETH pret Pārvaldības žetoni. Ja izmantojat kādu no šiem protokoliem un tirgus vietām, es ļoti iesaku pārvaldības pilnvarās būt vismaz daļēji ieinteresētai. Viņiem ir bijis ne tikai ļoti augsts ienesīgums, bet arī tie ļauj balsot par viņu platformu un piedalīties viņu sarakstos un ceļvedī. Es personīgi esmu to apskatījis SNX, MKR, un AAVE (iepriekšējais aizdevums). Es uzskatu, ka dalība šajos tīklos ir “protokola politiķi”, kuri vēlas saķerties un uzskaitīt iezīmes.
 26. Pārveidojiet to par Stablecoin. Ja jūs satraucat cenu svārstības, vienmēr ir iespēja konvertēt savus žetonus uz USDC vai DAI. Agrīna stablecoins izmantošana bija cilvēku turēšana apmaiņas platformās, taču tagad tā ir kļuvusi par jaunu pakalpojumu interesējošo uzbrauktuvi.
 27. Pērciet apdrošināšanu pret līguma neizpildi ar NexusMutual. Es nedomāju, ka lielākā daļa cilvēku to iegādāsies, bet tas ir interesants veids, kā aplūkot gudru līguma dizaina modeli. Jaunais marķieris šeit atspoguļo jūsu pašreizējo ekspozīciju. Es gribētu redzēt, kas notiek, kad notiek sistemātiska izmaksa.
 28. Ziedojiet daļu no tā. Es domāju, ka lielākajām biržām tam ir iespēja. Es zinu Monētu bāze ar tiešu integrāciju izmanto vietni www.givecrypto.org. 
 29. Nostipriniet to. Pārliecinieties, vai jums ir pienācīgi aukstās uzglabāšanas aizsargi Virsgrāmata vai Trezors un dublēja paroles, lai atgūtu
 30. Uzrakstiet kriptogrāfisko testamentu, lai pārliecinātos, ka pastāv digitāls mantojums. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt, un es domāju, ka ir tirgus šo pakalpojumu sniegšanai ar sociālās atveseļošanās līgumiem. Es zinu openlaw.io komanda ir padomājusi par to, un mēs varam kaut ko veidot, izmantojot uzticamus brīvības atņemšanas pakalpojumus.

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me