5 Blockchain tendences skatīties šī gada virtuālajā NY Blockchain nedēļā – 2020. gada maijā

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsPasākumi un konferences

5 Blockchain tendences skatīties šī gada virtuālajā NY Blockchain nedēļā – 2020. gada maijā

Simtiem ekosistēmas vadītāju 6.-20. Maijā pasaules auditorijas priekšā apspriedīs jaunākās kriptogrāfijas attīstības tendences. Lūk, kam jāpievērš uzmanība. Iesniedzis ConsenSys 2020. gada 28. aprīlī Ievietots 2020. gada 28. aprīlī

evs 2020 rakstā attēlots tukšs attēls

NY Blockchain Week 2020 oficiāli sāksies nākamnedēļ virtuālā formā, lai ļautu auditorijai visā pasaulē pieskaņoties gada lielākajai kriptosfēras nedēļai. Programmēšana būs pilnībā tiešsaistē un bez maksas visiem reģistrētājiem ar globāli pieejamu saturu. Nedēļa tiks uzsākta ar virtuālu hakatonu, kuru kopīgi vadīs Ethereal Summit, Gitcoin un Consensus 2020, kam sekos Ethereal Virtual Summit un Consensus Distributed. Ja vēl neesat nodrošinājis savu vietu, izmantojiet tālāk norādītās saites, lai reģistrētos bez maksas:  

consensys pinuma ikona apaļa Rezervējiet savu brīvo vietu Ethereal Virtual Summit šodien.

Kā parasti blokķēdes ekosistēmā, visi strādā pie visa, kas atrodas visos kaudzes slāņos, par ko liecina nedēļas 250+ skaļruņi un plašas diskusijas, tostarp Ethereum 2.0 atskaites punkti, DeFi lietojumprogrammas, uzņēmuma blokķēdes pieņemšana un citas. Šeit ir it īpaši piecas tēmas, kurām jāpievērš uzmanība, un mēs domājam, ka tas signalizēs par lielākajiem centieniem blokķēdes telpā šogad. 

1. Ko COVID-19 nozīmē globālās infrastruktūras nākotnei

Daudzi uzskata šo unikālo ekonomisko brīdi kā iespēju blokķēdes kustībai pozicionēties globālajā apziņā kā elastīgāku alternatīvu esošajām sistēmām, īpaši monetārajai, finanšu, medicīnas un piegādes ķēdes infrastruktūrai. Kriptogrāfiju, tāpat kā jebkuru citu tirgu, ir ietekmējuši COVID-19 pandēmijas globālie ekonomiskie satricinājumi. Tomēr augstā DeFi protokolu pieejamība marta vidū, pateicoties tirgus straujajam līmenim, kā arī pieaugošais pieprasījums pēc stabilizētajiem izstrādājumiem un ETH ekonomiskais joslas platums daudziem liek domāt par korelāciju starp tradicionālajiem un kriptogrāfijas aktīviem un kur pasaules tirgus dalībnieki meklēs drošas patvēruma vietas mūsu pastāvīgi mainīgā riska ainava. 

Krīze var arī katalizēt digitālo aktīvu ieviešanu institucionālajiem dalībniekiem, kuri vēlas sakārtot maksājumu sliedes un uzlabot piekļuvi bankām. Nesenais Biļetens Starptautisko norēķinu banka atzīmēja, ka nepieciešamība pēc lielākas finanšu piekļuves COVID-19 laikā varētu palīdzēt paātrināt centrālo banku digitālo valūtu (CBDC) ieviešanu. 

Visbeidzot, ConsenSys Health sadarbībā ar Gitcoin, Hyperledger, One Million Devs un OpenMinded ir vadījis STOP COVID-19 hakatons lai apvienotu veselības aprūpes ekspertus un Web3 izstrādātājus. Hakatons norisināsies Blockchain nedēļas gaitā, un uzvarētāji tiks paziņoti 18. maijā.

Saistītās sarunas:

 • 7. maijs – ēterisks: “Mainīgie kriptogrāfijas stāstījumi”
 • 7. maijs – ēterisks: “CBDCs COVID-19 laikmetā”
 • 8. maijs – ēteriskais: “COVID-19 un tehnoloģiju apaļā galda diskusija”
 • 11. maijs – konsenss: “Koronavīruss, blokķēde un dzīves jēga”
 • 11. maijs – konsenss: “Īvs Meršs par Centrālās bankas digitālajām valūtām”
 • 12. maijs – konsenss: “Fiat nākotne: Centrālās bankas digitālās valūtas”
2. Gatavošanās Ethereum 2.0 0. fāzei

Ethereum 2.0 izstrāde ir guvusi apgriezienus, pēdējās nedēļās sasniedzot dažus galvenos pagrieziena punktus. Prysmatic Labs piektdien, 17. aprīlī, uzsāka savu Topaz Testnet – pilnībā konfigurētu Ethereum 2.0 Phase 0 testnet. Gaidot Ethereum 2.0 pierādījumus par likmju ekonomiku, ConsenSys Codefi komanda iepazīsies arī ar ETH likšanas pamatiem. Ēteriskās virtuālās samita 2. diena ir pilna ar Eth2 sarunām no vadošajām ekosistēmas balsīm, piemēram, Ben Edgington (Kas jauns Eth2), Evans Van Ness (Nedēļa Ethereum), Denijs Raiens (EF) un citi..

Saistītās sarunas:

 • 8. maijs – ēterisks: “Ethereum 2.0 ieviešana 0. fāzē 2020. gadā”
 • 8. maijs – ēteriskais: “Ethereum 2.0 Staking Panel”
 • 8. maijs – ēterisks: “Vai jums ir ETH? Tā tu to liki ”
 • 8. maijs – ēterisks: “Kā Prysmatic Labs veido Eth 2.0”
 • 8. maijs – ēteriskais: “Pāreja no Eth1 uz Eth2”
 • 8. maijs – ēterisks: “Tūrisma tērzēšana ar SKALE Labs līdzdibinātājiem”
3. Ceļš uz DeFi masveida pieņemšanu

Decentralizēto finanšu (DeFi) ekosistēma sasniedza savu 1B USD vērtīgo atslēgu DeFi starpposma sasniegšanai šī gada 6. februārī un ir novērojusi arvien pieaugošu lietotāju pārklāšanās tendenci starp protokoliem, ko nodrošina Ethereum balstīto DeFi platformu savietojamība. Daudzi uzskata DeFi par blokķēdes tehnoloģijas zelta bērnu lietošanas gadījumu gan rezonanses dēļ ar decentralizācijas, pārredzamības un saliekamības pamatprincipiem, gan arvien uzlabojošās DeFi lietotņu UX dēļ, kas ir radikāli vienkāršojuši kriptogrāfijas jaunpienācēju iekāpšanu. . Zaudējumu zaudēšanas un ietaupījumu spēle PoolTogether pat integrējas ar Compound protokola interesējošo Dai baseinu, lai viens laimīgais dalībnieks varētu laimēt visus no balvu fonda nopelnītos procentus.   

Vēl viena liela attīstība DeFi telpā ir pieaugošā Compound protokola decentralizācija. Šī mēneša sākumā Compound komanda par to paziņoja kopienas pārvaldība bija oficiāli aizstājusi administratoru. Pēc publiskas pārbaudes komanda nodos kopienas pilnīgu pārvaldību. 

Saistītās sarunas:

 • 7. maijs – ēterisks: “Atvērto finanšu vērtību piedāvājums”
 • 7. maijs – ēterisks: “DeFi sarežģītās sarunas”
 • 7. maijs – ēterisks: “DeFi platformas ekspluatācija un audzēšana”
 • 7. maijs – ēterisks: “Tīrā tērzēšana ar savienojuma dibinātāju”
 • 8. maijs – ēterisks: “Fireside Chat with Maker par DeF nākotni”
 • 8. maijs – ēteriskais: “DeFi piesaistīšana 1 miljardam cilvēku”
 • 8. maijs – ēteriskais: “DeFi jauninājumi”
 • 8. maijs – ēterisks: “Dzīvošana DeFi tīklā: kā mēs cīnāmies”
 • 8. maijs – ēterisks: “Fireside tērzēšana ar Wyre par DeFi nākotni”
 • 13. maijs – konsenss: “DeFi Deep Dive”
4. Spēļu pieaugums Ethereum

DeFi nav vienīgā lietojumprogramma, kas piesaistījusi gan dapp komandu, gan lietotāju interesi par Ethereum. Kopš CryptoKitties uzplaukuma 2017. gadā tirgū ir parādījušās vairākas citas blokķēdē balstītas spēles, tostarp Gods Unchained, SkyWeaver, Axie Infinity un Neon District (sk. pilns Ethereum balstīto spēļu saraksts par Dappu stāvokli). Šīs spēles ir gatavas kļūt par spēcīgām blokshēmas ekosistēmas onampām, jo ​​tās turpina mērogot un uzlabot UX.

infura Uzziniet, kā Horizon Games sadarbojās ar Infura, lai SkyWeaver virzītu uz ražošanu.

Saistītās sarunas:

 • 7. maijs – ēterisks: “Ar balvām saistīto uzkrājumu vēsture un nākotne”
 • 7. maijs – ēterisks: “Ethereum spēļu stāvoklis”
 • 7. maijs – ēteriskais: “Spēles, lai nopelnītu”
 • 7. maijs – ēteriskais: “Veicot spēli Ethereum 2020. gadā”
 • 8. maijs – ēterisks: “Mērogojama, uz STARK bāzes balstīta tirdzniecības platforma Dieviem, kas nav savienoti”
5. Uzņēmumu interese par galveno tīklu

Saskaņā ar neseno Forrester ziņojums pēc EY pasūtījuma, kurā tika aptaujāti uzņēmumu vadītāji, kuri pētīja blokķēdes risinājumus, 43% vadītāju ir “zināmā mērā iespējams” un 32% “ļoti iespējams” nākotnē izmantos publiskos blokķēdes. Pēdējā gada laikā Ethereum izstrādātāju kopiena ir guvusi ievērojamus panākumus, veidojot uzņēmumiem nepieciešamās privātuma un atļauju piešķiršanas iespējas, īpaši attiecībā uz piekļuvi tīklam un darījumu datiem. Pagājušā mēneša paziņojums par bāzes protokola iniciatīvu un Hiperkoders BesuTurpmākais progress kā ar mainnet savietojams Ethereum klients uzņēmumiem (nesen nobalsots par aktīvo statusu) arī liecina par publiskās blokķēdes pieņemšanas nākotni. 

Saistītās sarunas:

 • 8. maijs – ēterisks: “Fireside tērzēšana ar Microsoft un PegaSys”
 • 8. maijs – ēterisks: “Kā Ethereum pārspēj zemi ar uzņēmumiem”
 • 12. maijs – konsenss: “Programmējama nauda un uzņēmumu bloku ķēdes nākotne”
 • 12. maijs – konsenss: “Uzsākt uzņēmuma mezglu, izveidot Blockchain konsorciju”
 • 12. maijs – konsenss: “Hyperledger”
Atskatoties, virzoties uz priekšu

Ekosistēma ir nonākusi tālu, jo mēs apkopojām 7 lielākās tendences no Blockchain nedēļas 2019. Pagājušā gada pārņemšanas pasākumi bija par antifragilu sistēmu nepieciešamību, DeFi stāstījuma pieaugumu, privātuma risinājumu parādīšanos un pieaugošu uzņēmumu interesi par blockchain risinājumus. Tagad mūsu trauslās, mantotās sistēmas saskaras ar stresa testu visa mūža garumā; DeFi ir ne tikai kustība, bet arī bagāta savstarpēji izmantojamu protokolu ekosistēma; un uzņēmumi pāriet no blokķēdes PoC un gatavojas Mainnet. Kas zina, ko vēl viens gads ienesīs šajā virzošajā telpā. 

Palieciet droši tur. Mēs nevaram gaidīt, kad varēsim sazināties ar jums visu nākamo nedēļu.

Pārbaudiet Ethereal Virtual Summit pilnu darba kārtību

Divas dienas nevar palaist garām saturu, ko nodrošina vairāk nekā 100 līderi visā Ethereum ekosistēmā. Skatīt darba kārtību CBDCDeFiEthereum 2.0Hyperledger BesuNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Kā izveidot sociālo marķieriTīmekļa seminārs

Kā izveidot sociālo marķieri

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me