5 iemesli, kāpēc Enterprise Ethereum ir daudz vairāk nekā DLT

Tātad jūs esat sava uzņēmuma lēmumu pieņēmējs un esat dzirdējis par uzņēmumu bloku ķēdes projektiem – arvien vairāk uzņēmumu sadarbojas biznesa tīklos, lai pilnveidotu koplietošanas biznesa procesu, piemēram, datu pārvaldību, darījumu izsekošanu un reālās pasaules preču izsekošanu..

Bet varbūt jūs jautājat: “Kāpēc neizmantot tikai koplietojamu datu bāzi?”

Iemesls, kāpēc nē, ir “kurš” problēma – tīkla pārvaldības problēma. Izplatītā datubāzē, kuru kopīgi izmanto vairākas organizācijas, pārvaldība sastāv no četriem galvenajiem jautājumiem:

 • Kam patiesībā pieder dati?
 • Kas īsteno, ka dati nav izmainīti?
 • Kurš biznesa tīklā ir pilnvarots mainīt vai dzēst datus?
 • Kas izveido un vada lietojumprogrammas slāni, kas ļauj visām pusēm apstiprināt jaunākos darījumus?

Blokķēde atrisina problēmu “kurš”, izveidojot kopīgu tīklu, kurā visi dalībnieki vienojas par īpašumtiesībām un iesaistīšanos. Blokķēdes tīkla dalībnieki to kopīgi un vienādi rīko decentralizēti. Praktiskais jautājums ir tāds, kādi ir uzņēmuma blockchain risinājumu un uzņēmuma Ethereum faktiskie ieguvumi un iespējas gūt ienākumus?

Īss paskaidrojums: kas ir Enterprise Ethereum?

Lielākā daļa cilvēku zina, ka Ethereum ir publisks blokķēdes tīkls, kura vērtība ir miljardi dolāru. Bet daudzi cilvēki nezina, ka Ethereum koda bāzi visā pasaulē izmanto arī uzņēmumi, lai izveidotu biznesa blokķēdes tīklus. Daudzi no šiem privātajiem, atļautajiem Ethereum gadījumiem ir atsevišķi no publiskās ķēdes, lai gan tiem ir iespēja apvienot datus vai vērtību galvenajā publiskajā Ethereum tīklā.

Ierakstam nav neviena produkta ar nosaukumu “Enterprise Ethereum”. Mēs šeit lietojam šo terminu, lai visaptveroši atsauktos uz blokķēdēm, kas izveidotas, izmantojot modificētus Ethereum klientus, piemēram, ConsenSys Quorum, kas attiecas uz uzņēmuma īpašajām vajadzībām, piemēram, paaugstinātu privātumu, veiktspēju un mērogojamību, kā arī atļaujām un pārvaldības kontrolēm..

The Uzņēmumu Ethereum alianse, pasaulē lielākā bloku ķēdes iniciatīva izceļ Enterprise Ethereum ieviešanu kā “publiskā Ethereum paplašinājumus, nodrošinot uz uzņēmumu vērstus papildinājumus, tostarp spēju veikt privātus darījumus, izpildīt dalību (atļauju piešķiršanu) un nodrošināt darījumu caurlaides mērogošanu. Privātie darījumi ir darījumi, kuros metadatus vai kravas datus var nolasīt tikai personas, kas piedalās šajos darījumos. ”

Vēl viens svarīgs fakts, ko daudzi cilvēki nezina: Enterprise Ethereum tīkli nesaskaras ar tādiem pašiem mērogošanas vai privātuma ierobežojumiem kā publiskais Ethereum. Viņi var veikt darījumus daudz ātrāk nekā 15–20 TPS, par kuriem ziņots publiskajā Ethereum, jo ​​tīkla lielums ir mazāks, un gāzes limitus un bloku lielumus var pielāgot, lai ļautu vairāk darījumu vienā blokā, mērogojot līdz tik daudz darījumu sekundē kā citi uzņēmuma risinājumi un DLT. Adhara ir ziņojis par 400 TPS astoņu mezglu banku tīklā, kurā ietilpst Dienvidāfrikas Rezervju banka, par ko mēs sīkāk apspriedīsim vēlāk šajā rakstā. Turklāt privāto uzņēmumu Ethereum tīkli var saglabāt dalībnieku, termiņu un datu darījumu konfidencialitāti plašā mērogā.

Enterprise Ethereum pret DLT

Hyperledger Fabric un R3’s Corda ir pārējie divi uzņēmuma risinājumi, kas izpelnījušies atzinību šajā telpā. Uzņēmumiem Enterprise Ethereum, Fabric un Corda visiem ir vieni un tie paši mērķi, tostarp paaugstināta datu koordinācija koplietojamās grāmatās. Mēs ļoti apbrīnojam gan Hyperledger, gan R3 un viņu ieguldījumu uzņēmuma vajadzībām, un mēs atrodam veidus, kā sadarboties uzņēmuma blokķēdes misijā.

Bet kas atšķir Enterprise Ethereum kā visspēcīgāko un daudzpusīgāko uzņēmējdarbības blokķēdi?

Mēs koncentrējamies uz pieciem iemesliem – no tehniskām specifikācijām līdz reāliem apstākļiem – kāpēc Enterprise Ethereum īpaši stāv virs uzņēmuma blokķēdes pūļa.

1. Uzņēmumam Ethereum ir pieejams publiskais Ethereum, visdrošākā un attīstītākā blokķēdes platforma un ekosistēma pasaulē.

Enterprise Ethereum gūst labumu no publiskajā Ethereum notiekošo jauninājumu apjoma, kas neizbēgami ir ātrāks, pateicoties lielākai līdzdalībai – kaut ko vienkārši nevar pateikt citi izplatīti virsgrāmatu risinājumi.

Kopš 2015. gada miljoniem cilvēku publiskajā Ethereum ir iegādājušies miljardiem dolāru ETH. Bet vēl svarīgāk ir tas, ka simtiem tūkstošu izstrādātāju – varbūt miljoniem – ir uzbūvējuši 2000 decentralizētu pieteikumu par Ethereum, kā arī vismodernāko infrastruktūru un visstiprākos iespējošanas rīkus blokķēdes risinājumu izstrādei, ieskaitot tādus testētājus kā Rinkeby un izstrādes vides, piemēram, Trifele. Tas publisko Ethereum tīklu ir padarījis par reālāk pārbaudīto, izturīgāko un progresīvāko blokķēdes izstrādes platformu pasaulē.

Tātad, kā attīstība publiskajā tīklā dod labumu Enterprise Ethereum?

Iesācējiem, veidojot kopā ar Ethereum, uzņēmuma risinājumi var ātri pieņemt Ethereum atjauninājumus un gūt labumu no visas ekosistēmas jauninājumiem. Viņi arī piekļūst daudz vairāk ….

Tilts uz maģistrāli

Ethereum piedāvā uzņēmumu tīkliem vienu galveno lietu, kuras citiem uzņēmuma risinājumiem nav – izvēles piekļuve šai plašajai, aktīvajai, augstvērtīgajai publiskajai blokķēdei un visām tās ekosistēmas daļām. Kāpēc tas ir svarīgi?

Nākotnē Enterprise Ethereum tīklu piekļuvi publiskajai ķēdei var uzskatīt par analogu mūsdienās iekštīkla piekļuvei internetam, kur drošības ugunsmūra lietotājiem joprojām ir piekļuve visam vai atsevišķām interneta daļām. Blokķēdes gadījumā uzņēmumu tīkliem ir piekļuve Ethereum “mainnet” caur tiltu, kas spēj izvēlēties un izvēlēties, ar ko mijiedarboties galvenajā ķēdē. Šī sadarbspēja ar Ethereum mainnet ļauj datu glabāšanu visā blokķēdē un privātajā mākonī ar pielāgojamu privātumu un mērogojamību.

Savienošana ar galveno ķēdi ļauj arī saderību un piekļuvi:

 • citi atvērtā koda vai biznesa blokķēdes tīkli
 • plašākiem tirgiem un lietotājiem
 • dati vai pārvaldības loģika
 • tūkstošiem dApps

dApps, saskaņā ar Ethereum fonds, ir “neapturamas lietojumprogrammas”, kas izstrādātas tā, lai “darbotos tieši tā, kā ieprogrammēts bez dīkstāves, cenzūras, krāpšanas vai trešo personu iejaukšanās iespējas”. Neapturamība rodas no publiskā tīkla decentralizācijas, ko vada tūkstošiem mezglu, kas droši uzglabā tīklu bez viena kļūmes punkta. Noderīgu uzņēmuma dApps piemēri ir OpenLaw, – veids, kā automatizēt likumīgu līgumu izpildi, un – Balanc3, digitālo aktīvu uzskaites un finanšu pārvaldības platforma. Un tagad, Hiperkoders Besu ir pirmais uzņēmuma klients, kas ir saderīgs ar publisko ķēdi.

Visa šī piekļuve nodrošina turpmāku projektu pielāgošanu un paplašināšanu – efektīvi nodrošinot uz Ethereum balstītus biznesa risinājumus nākotnē. Citiem uzņēmuma DLT piedāvājumiem pašlaik ir tikai slēgti tīkli, kas ierobežo uzņēmējdarbības modeļus, rīkus un izaugsmi.

Strīdu izšķiršana, šķīrējtiesa un izpildāmība

Pārvietošanās uz maģistrāli ir arī veids, kā palielināt atbildību un ieviest privātā tīkla noteikumus. Slēgtā privātajā tīklā noteikumus, nosacījumus un līguma līgumus var iepriekš noteikt ļoti koordinēti. Bet, ja pašreizējā stāvoklī ir kāda slikta uzvedība vai kāda veida kļūda vai domstarpības, kā puse tiek sodīta un noteikumi tiek izpildīti? Kā valsts iestādes, piemēram, valsts pārvaldes iestādes vai citas partijas, var neuzticami automātiski pārbaudīt ierakstu atbilstību?

Uzņēmumi var vadīt privātu sistēmu, bet izveidot saiti ar publisku tīklu, kas sniedz visas privāti kontrolēta tīkla priekšrocības, bet ar publisku izpildi.

Uzņēmumu tīkla dalībniekiem nav jāatlīdzina viņu privātās ķēdes par vēstures pārrakstīšanu vai tīkla noteikumu maiņu, jo viņi tā vietā var noenkurot Ethereum maģistrāli, lai publiski apņemtos ievērot savas privātās ķēdes noteikumus.

Sakņu slāņa drošība

Mainchain var izmantot arī aktīvu drošībai privātā tīklā, ļaujot mazākajam tīklam darboties kā sānu ķēdei un mainchain kā velvēm. Aktīvus var nodot starp galveno maģistrāli un savienotu tīklu, izmantojot Plasma blakusķēdes vai Plasma Cash, lai blakusķēdei nebūtu jāpaļaujas uz sevi, lai iegūtu pilnīgu uzticību un drošību, it īpaši, ja patērētājiem vai klientiem ir nepieciešams mijiedarboties ar augstas vērtības aktīviem atļauts veids, piemēram, aizdevumu aizturēšana. Tas nodrošina blakusķēdei vai privātajam tīklam pilnīgu vairāku tūkstošu mezglu, reāli pārbaudītu, decentralizēta publiskā Ethereum pamata slāņa drošību, kā arī ļauj uzņēmuma tīklam nodrošināt lielāku mijiedarbību ar vairākām pusēm un tirgiem..

Tehniskā arhitektūra: viens vienots virsgrāmatas skats

Tāpat kā publiskais Ethereum, arī Enterprise Ethereum ieviešana parāda vienotu, vienotu sava tīkla glabātās grāmatas virsrakstu. Šī viena virsgrāmata var atbalstīt bezgalīgu skaitu izmantošanas gadījumu, ļaujot protokola augšpusē izveidot papildu privātuma un mērogojamības risinājumus bez īpašumtiesību ierobežojumiem. Citi uzņēmuma risinājumi šos aspektus iestrādā pašā protokolā. Corda nav viens DLT – patiesībā Corda pat nesauc sevi par blokķēdi – un lielākā daļa Fabric ieviešanas ir daudzkanālu, kas ir līdzvērtīgs sadalītām grāmatām. Tas var novest pie pielāgošanas un mērogošanas problēmām, jo ​​kļūst sarežģīti vienlaikus uzturēt lielu skaitu šifrētu kanālu.

Nevienam citam uzņēmuma tīklam nav Ethereum publiski pieejamās vēstures, kurā uzsvērta atvērtā pirmkoda vide un daudzpusīgi tirgi, kas ļauj pielāgot, atļauto mijiedarbību starp vairākiem spēlētājiem: tīkla dalībniekiem, lietotājiem, validatoriem un izstrādātājiem.

2. Uzņēmumam Ethereum ir viszemāko izmaksu biznesa modelis, un tas ir ātri izvietojams.

Ethereum atvērtā pirmkoda koda bāze un elastīgā platforma ļauj Enterprise Ethereum iegūt lētu uzņēmējdarbības modeli, izskaužot piegādātāja bloķēšanu un atkarību no viena liela risinājumu nodrošinātāja, kura biznesa modelis ir pārdot un padziļināt atkarības, piemēram, mākoņu un konsultāciju pakalpojumus.

Privātus atļautus Ethereum tīklus var izveidot dažu nedēļu laikā – laika daļu salīdzinājumā ar citiem, grūti uzturamiem risinājumiem. Turklāt vairāk nekā trīs gadus Ethereum ir sevi pierādījis tūkstošiem mezglu publiskajā mainnet. Un pastāvīgi tiek palaisti jauni biznesa risinājumi, piemēram, viss vienā blokķēdes risinājumi biznesa platformām, piemēram, Kaleido Blockchain biznesa mākonis, SaaS platforma uzņēmuma blokķēdes risinājumu izveidei un vadīšanai. Modificētie Ethereum klienti, piemēram, ConsenSys Quorum, ļauj uzņēmumiem dažu minūšu laikā izveidot, testēt un izvietot uzņēmuma tīkla risinājumus..

Lielisks piemērs nāk no Kaleido. Mazais & Vidēja biznesa birža (SMBX), kas piedāvā uz blokķēdes balstītu biržu mazo uzņēmumu obligāciju emitēšanai, pirkšanai un pārdošanai kopienas investoriem, izmanto Kaleido, lai atbalstītu savu blokķēdes risinājumu. “Tā kā mēs šo tirgu vadām SMBX kopienas vārdā, Kaleido ir palīdzējis mums nonākt tirgū ar mūsu risinājumu daļēji laika un ar nelielu izmaksu daļu,” saka Benjamins Lozano, SMBX izpilddirektors.

Vēl viens Kaleido piemērs ir Komgo, visprogresīvākais preču tirdzniecības un finanšu tīkls, kas sastāv no tādām globālām institūcijām kā Citi, ING, Koch Supply & Tirdzniecība, MUFG Bank, Societe Generale, Credit Agricole Group, BNP Paribas, Shell un citi. “Komgo, balstoties uz atvērtu blokķēdes sistēmu, var izvēlēties no labākajiem visā ekosistēmā izstrādātajiem protokoliem un izmantot esošos blokus optimizētam risinājumam,” sacīja Komgo izpilddirektore Souleïma Baddi. “Tagad, kad koncepcijas un piloti ir aiz muguras, Kaleido palīdzēs mums ļoti ātri piegādāt ražošanai gatavus produktus daudziem dalībniekiem.”

Tajā pašā laikā daži uzņēmumi bieži vēlas pilna servisa ieviešanas partneri, un tagad visos pasaules tirgos ir arī Enterprise Ethereum risinājumi un atbalsta sniedzēji, tostarp četri lielākie konsultāciju uzņēmumi, kā arī ConsenSys Solutions. Šie uzņēmumi piedāvā pakalpojumus, sākot no koncepcijas pierādīšanas līdz ražošanai gataviem bloku ķēdes tīkliem līdz integrācijai mantotajās sistēmās līdz pastāvīgam atbalstam.

3. Uzņēmums Ethereum izlīdzina dalībniekus un atbrīvo kapitālu, izmantojot aktīvu digitalizāciju.

Uzņēmumam Ethereum ir vismodernākā platforma aktīvu digitalizēšanai vai “tokenizēšanai” tirgū, kas izriet no publiskajā Ethereum izmantotajiem ERC-20 marķieriem. Tokenizācija ir ievērojami izdevīga trīs iemeslu dēļ.

Pirmkārt, pārvēršot fiat vai aktīvu par digitālo aktīvu, uzņēmumiem tiek nodrošināta droša, mērogojama un ātra aktīvu nodošana. Aktīvus, kas reģistrēti digitālā formātā, var pārsūtīt un izsekot daudz ātrāk, vienlaikus panākot augstu drošības līmeni, ietaupot laiku un naudu un atverot jaunus ieņēmumu ceļus.

Paskaties uz Projekts Khokha, uzcēla Adhara kā individuālu Kvoruma ieviešanu. Khokha ir starpbanku darījumu norēķinu blokķēdes tīkls, kas droši apzīmē fiat un privāti un ātri pārsūta to citai pusei tīklā, vienlaikus ievērojot nacionālos banku noteikumus. Platforma var izmērīt veiktspēju līdz milisekundei.

globālā banku finansēšana

Khokha bloku ķēdes tīklā ir astoņas banku vienības, kas tagad veic darījumus ar ātrāku ātrumu ar nepieciešamo drošību nekā jebkad agrāk, ietaupot stundas un miljoniem dolāru gan sev, gan klientiem. Visas bankas tiek stimulētas uzturēt blokķēdes tīklu maksimālā veiktspējā, un tagad tās var meklēt citus veidus, kā operācijas savstarpēji apvienot iepriekš nedomātos veidos. Adhara arī ir izstrādājis privātumu darījumos tādā līmenī, kāds nav iespējams publiskajā Ethereum.

Vairāki uzņēmumi apvienojas blokķēdē, lai optimizētu kopīgu procesu. Tas var ievērojami samazināt uzticības izmaksas, vienlaikus uzlabojot drošību un kontroli attiecībā uz uzticības operācijām starp uzņēmumiem, piemēram, datu koplietošanu, digitāliem darījumiem un juridiskiem līgumiem..

Otrs iemesls, kāpēc aktīvu digitalizācija ir dziļa iespēja uzņēmumam, ir tas, ka tas paver jaunus ieguldījumu un kapitāla modeļus. Īpašumtiesības uz reālās pasaules aktīviem var “sadalīt pa daļām”. Tokenizācija padara kapitālu pieejamu visiem platformas dalībniekiem, tostarp uzņēmumiem, investoriem, izstrādātājiem un lietotājiem, palielinot iespējas visā ekosistēmā.

Visbeidzot, marķēta mikroekonomika var saskaņot tīkla dalībniekus, pievienojot stimulēšanu, kā arī atbildīgas un pārredzamas pārvaldības sistēmas. Piemēram, vairāku uzņēmumu procesā žetonus var izmantot kā kriptogrāfisko-ekonomisko stimulu, lai sodītu par ļaunprātīgu darbību vai dalībnieku nepietiekamu sniegumu, vienlaikus radot atlīdzību par ieguldījumu, attīstību un līdzdalību (t.i., par pārbaudi un pieejamību)..

4. Uzņēmumam Ethereum ir vislielākā uzņēmumu ekosistēma.

Mēs jau minējām, ka Ethereum ir vislielākā un aktīvākā tehnisko bloku kopiena pasaulē ar vairāk nekā 300 000 izstrādātājiem un infrastruktūras ekspertiem visā pasaulē un vairāk 2000 decentralizētas lietojumprogrammas (dApps). Enterprise Ethereum Alliance ir arī pasaules lielākais biznesa bloku konsorcijs ar vairāk nekā 450 dalībniekiem, tostarp Microsoft, JP Morgan, Accenture, ING, Intel, Cisco un daudziem citiem. Ethereum patērētāju un uzņēmumu arēnas kopā izstrādā standartus, lai veicinātu savietojamību un virzītu regulējumu, lai nākotnē nodrošinātu blokķēdes panākumus.

5. Uzņēmumi Ethereum, kas garantē nākotni.

nākotnes pierādījums

Nākotnes drošība ir jūsu uzņēmuma aizsardzība pret novecošanu. Agrāk šī gada rudenī mēs izpētījām trīs gadījumu izpēti par uzņēmumiem, kuri nespēja ieviest jauninājumus un neatbilst tirgum un tāpēc tika pazaudēti vēstures atkritumu tvertnē. Attiecībā uz uzņēmuma bloku ķēdes risinājumiem nākotnes drošība attiecas uz trim lietām:

 • Ethereum pats
 • Jūsu uzņēmuma dati
 • Jūsu uzņēmums pats

Arvien vairāk uzņēmumu apzinās visas Ethereum ekosistēmas spēku, par ko liecina makro tendences no augsti apmaksāti blokķēdes inženieru darbi uz riska kapitāla ieguldījumi. Ethereum izstrādātāju kopa ir lielāka nekā jebkura cita blokķēdes kopiena, pamatojoties tikai uz vairāk nekā 1 miljonu lejupielāžu Truffle’s Ethereum izstrādes ietvari. Ja vēlaties nolīgt inženieri bloku ķēdē, meklējiet Ethereum. Un vārdiem sakot TechRepublic, Ethereum ir “pirmām kārtām drošs veids, kā veicināt lietojumprogrammu ekosistēmas darbību”. Lieluma un daudzveidības dēļ Ethereum ir iebūvēts tīkla efekts. Turklāt tas ir kļuvis par tehnoloģiski vismodernāko, ražošanai gatavāko blokķēdi ar lielāko izstrādātāju ekosistēmu, visaktīvāko kopienu, lielāko resursu daļu un trešo augstāko tirgus ierobežojumu. Ethereum ir drošāks par nākotni nekā jebkurš cits protokols.

Otrkārt, nākotnes drošība var attiekties uz blokķēdes faktisko funkciju. Blokķēde nemainīgi glabā datus un ir drošāks ieraksts nekā centralizēta, trešo personu īpašumā esoša datu bāze. Blokķēde nodrošina datu drošību un drošību nākotnē. Ethereum uzņēmuma dati ir pārbaudīti nākotnē.

Visbeidzot un vissvarīgākais ir tas, ka C līmeņa lēmumu pieņēmēji sauc par nākotnes pārbaudi par riska mazināšanu un ilgstoša panākuma nodrošināšanu savam uzņēmumam. Izvēloties Ethereum salīdzinājumā ar citiem risinājumiem, uzņēmumi izvēlas blokķēdi ar vislielāko varbūtību kļūt par drošāko, vislabāk attīstīto, visilgāk lietojamo blokķēdes platformu pasaulē. Ethereum nav saistīts ar viena uzņēmuma vai pārdevēja likteni vai apakšējo līniju. Izmantojot Enterprise Ethereum, vadītāji un CTO ne tikai nodrošina savu biznesa tīklu nākotni, bet arī uzņēmējdarbību.

Secinājums: Ethereum labākās daļas

Pēdējo 3+ gadu laikā publiskā Ethereum un tā izstrādātāju kopiena ir izveidojusi elastīgāko, pārbaudītāko un progresīvāko blokķēdes platformu, lai vislabāk dotu iespēju pasaulei veidot un pielāgot “neapturamas lietojumprogrammas”. Tas ir pavēris ceļu uzņēmējdarbības pasaulei, lai ņemtu labākās publiskā tīkla daļas un pielāgotu to savām tīkla vajadzībām, tostarp palielinātu privātumu un atļaujas, kā arī ātrāku darījumu ātrumu. Bet patiesais Ethereum ekosistēmas produkts ir bizness, kas ir labāk nodrošināts nākotnē, lai gūtu panākumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me