6 Blockchain Takeaways no Ethereal Virtual Summit 2020

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

6 Blockchain Takeaways no Ethereal Virtual Summit 2020

Svarīgākie nozares līderu citāti, atziņas un prognozes par Ethereum nākotni, dapp attīstību, uzņēmumu ieviešanu, DeFi un citu. Iesniedzis ConsenSys 2020. gada 8. maijs Ievietots 2020. gada 8. maijā

ēteriskā virtuālā emuāra varonis

“Ethereum, iespējams, ir vienīgais, kas pārsniedz valodu, kas pārsniedz dzimumu, kas pārsniedz reliģiju, kas pārsniedz vietu. Tā ir izplatīta valoda, pie kuras cilvēki ir pulcējušies. Es nedomāju, ka tādu var būt daudz – iespējams, tikai viens. ”

Kolins Maierss, Globālā produktu stratēģija, ConsenSys Codefi

Pēdējo divu dienu laikā vairāk nekā 200 izstrādātāji, uzņēmēji, uzņēmumu veterāni un vadošie nozares pārstāvji ir sapulcējušies no visas bloku ķēdes ekosistēmas uz pirmo Ethereal Virtual Summit. Viņu misija: apspriest, sadarboties un izglītot plašāku kriptogrāfijas kopienu par vissvarīgākajiem notikumiem cauruļvadā līdz 2020. gadam un visos kaudzes slāņos, sākot no Eth2 dalības līdz uzņēmuma atļaujai un DeFi lietojumprogrammām. Ja ir viens vispārējs līdzņemšanas ceļš, tas nozīmē, ka nekas – ne mēris, ne pārtraukums, ne aizkavēta video straume – neapturēs sabiedrību centienos padarīt blokķēdes galveno. Kā Džo Lubins uzsvēra sarunā ar Maiku Novogratzu, revolucionāriem un evolucionāriem ir jāsadarbojas, lai “nogādātu gudrību cilvēkiem no kalna”. 

Nākamajās dienās mēs izlaidīsim atsevišķus video ierakstus, lai jūs varētu noķert visas nokavētās sesijas un atkārtoti apskatīt savus iecienītākos. Tikmēr šeit ir redzami 6 labākie piedāvājumi no divām pārblīvētajām interviju dienām, paneļiem, demonstrācijām un citiem.. 

1. COVID-19 ekonomiskie satricinājumi cilvēkus pamodina ar digitālo aktīvu potenciālu.

“COVID ir otu uguns, kas ļauj zaļajiem dzinumiem parādīties.” 

Angie Lau, Forkast galvenā redaktore. Ziņas

Daudzi cilvēki, it īpaši kriptogrāfijas kopiena, pašreizējo pasaules ekonomisko krīzi uztver kā pamudinājumu uz sistēmas maiņu, it īpaši attiecībā uz finanšu infrastruktūru. Ideja par “digitālo trūkumu” un ETH kā “ekonomisko joslas platumu” ir parādījusies sarunās par naudas drukāšanas un dolāra devalvācijas problēmām. Kā paskaidroja Maiks Novogratcs, “COVID ir radījis tādu fiskālu un monetāru atbildi, kādu mēs vēl nekad neesam redzējuši.” Un ne vienmēr efektīvs. Šī iemesla dēļ Centrālās bankas digitālā valūta (CBDC) ir piesaistījusi uzmanību banku sektorā kā pārliecinoša blokķēdes lietojumprogramma maksājumu sliežu pilnveidošanai un finanšu piekļuves palielināšanai atsevišķiem pilsoņiem. Ar gaidāmo Bitcoin uz pusi un Ethereum vietējiem trūkuma mehānismiem ap ETH piegādi daudzi uzskata mūsu unikālo ekonomisko brīdi par pagrieziena punktu blokķēdei un digitālajiem aktīviem, lai piesaistītu globālo uzmanību.

consensys pinuma ikona apaļa Reģistrējieties mūsu gaidāmajā vebinārā CBDC un stablecoins. Reģistrēties

2. Ethereum 2.0 0. fāze ir visgaidītākā tīkla attīstība 2020. gadā.

“Mēs jau esam tajā vietā, kur Eth1 bija dažus mēnešus pirms palaišanas.” 

Vitalik Buterin, Ethereum līdzdibinātājs

0. fāze, Ethereum 2.0 pirmā fāze, ir bākas ķēde, Eth2 sistēmas sirds. 1. fāze ir sadalīšanās, kurā Ethereum blokķēde tiks “sadalīta” 64 dažādās paralēlās ķēdēs. Džo Lubins uzsvēra, ka Ethereum 2.0 “būs patiešām noderīgs praktiski nekavējoties”. Kā paskaidroja Vitaliks, “Eth2 samazinās darījumu izmaksas par 100 reizes, ļaujot vairāk operāciju veikt par zemākām izmaksām.” Eth1 galu galā pastāvēs kā savs lauska Eth2 tīklā. 

Gaidot 0. posmu un tā jaunā vienprātības mehānisma ekonomiku, galvenā uzmanība tika pievērsta arī likšanai. Mara Schmiedt no ConsenSys Codefi un Carl Beekhuizen no Ethereum fonda iepazīstināja ar Ethereum 2.0 palaidējs, EF oficiālais veids, kā noguldīt savu ETH par Eth2. Launchpad pašlaik aktīvi testnet izstrādā. 

“Šī lieta ir sarežģīta, neticama un aizraujoša,” sacīja EF pārstāvis Denijs Raiens, raksturojot Eth2 sistēmas sarežģītību. “Ja jūs to darīsit, dariet to pareizi.” Pašlaik vissvarīgākais solis bez testēšanas ir lietotāju izglītošana par likmes pamatiem, priekšrocībām un riskiem. Codefi komanda nesen publicēja Ethereum 2.0 mijiedarbības ekosistēmas ziņojumu, lai izpētītu to ETH īpašnieku motivāciju un bažas, kuri plāno vai nevēlas likt spēles. 

3. Ethereum 1.0 kārtībā ir lieli mērogošanas risinājumi. 

“Ja paskatās uz blokķēdi šodien, tas ir tāpat kā datori pirms Apple … Izmantojot SKALE, mēs vēlamies, lai blokķēde kļūtu par galveno.”

Stens Kladko, SKALE Labs CTO

SKALE tīkls ir elastīgs bloka ķēžu bloksķēdes tīkls, kas ir saderīgs ar Ethereum mainnet un var veikt līdz 2000 darījumiem sekundē vienā ķēdē. Komanda plāno šomēnes palaist SKALE testnet un nākamajos mēnešos gatavojas mainnet. SKALE tīkls sāk darboties Codefi aktivizēt platformu, kurā tiek izmantots unikāls marķieru mehānisms, ko sauc par lietojuma pierādījumu, tas ir, kā paskaidroja SKALE izpilddirektors Džeks O’Hollerans, “kas paredzēts tīkla veselībai, liekot dappus vispirms. Pat ja stūrī ir Eth2 atjauninājumi, mērogošanas risinājumi, piemēram, SKALE, ir milzīga iespēja Ethereum tuvākajā laikā apmierināt tīkla pieprasījumu.

4. “Enterprise Ethereum” ir tikai Ethereum ar uzņēmumiem nepieciešamajiem privātuma un atbilstības papildinājumiem.

“Tā ir tā pati tehnoloģija. Tas, kā jūs to izvietojat, ir atšķirīgs. ”

Jorks Rodess, Microsoft Blockchain līdzdibinātājs

Ar dažiem galvenajiem sasniegumiem privātuma un atļauju jomā vairāku pēdējo gadu laikā arvien vairāk uzņēmumu virzās uz atvērtā koda Ethereum blokķēdi, lai palaistu zemu izmaksu, ļoti programmējamu, ļoti elastīgu IT. “Padomāsim par to kā par IT,” Džons Volfts domāja. “Garlaicīga vecā korporatīvā IT. Varbūt garlaicība ir jauns aizraujošais. ” 

ConsenSys protokolu inženieru komanda PegaSys šodien paziņoja, ka PegaSys Ethereum komplekts, kurā ietilpst Hyperledger Besu, PegaSys Plus un PegaSys Orchestrate, būs pieejams Microsoft Azure Marketplace. Papildus, Microsoft Blockchain izstrādes komplekts jo Ethereum tagad atbalstīs Hyperledger Besu. Šie jaunie piedāvājumi palīdzēs uzņēmumu izstrādātājiem viegli piekļūt tām platformām un rīkiem, kas nepieciešami, lai izveidotu privātus, ar atļauju atļautus Ethereum tīklus, kas ir saderīgi ar mainnet. Wolpert, kurš līdzdibināja iniciatīvu “Baseline Protocol”, skaidri izteica Ethereum mainnet priekšrocības: ja esat uzņēmums, varat “izmantot mainnet kā ziņojumu kopni, lai savienotu savu ierakstu sistēmu ar citu cilvēku sistēmām. ieraksts. ”

“2015. gadā,” atcerējās Wolpert, “mēs korporatīvajā Amerikā nespējām pateikt vārdu” blockchain “.” Ņemot vērā bloku ķēdē brīvi strādājošo uzņēmumu titānu skaitu Ethereal Virtual Summit pēdējo divu dienu laikā, ir skaidrs, ka viss, kas ir mainījies.  

5. Izstrādātāji atklāj ekonomiskos modeļus, kas cilvēkus saista. Dapp lietotāji vada uzņēmumus tieši no saviem Ethereum makiem. 

“Izmantojot Ethereum, ikvienam var būt savs mazs, digitāls kolekcionējams bizness. Viņiem vajadzīgs tikai internets un Ethereum maks. ” 

Džefrijs Zirlins, Axie Infinity izaugsmes vadītājs

Blockchain spēles ir kļuvušas par spēcīgu Web3 onramp jaunpienācējiem. Kā novēroja Pēteris Kieltyka no Horizon Games, “80% no mūsu lietotāju bāzes ir cilvēki, kuri nekad nav pieskāries blokķēdei.” Īpaši populāras ir tādas spēles, lai nopelnītu, piemēram, SkyWeaver, kurās lietotāji var izveidot un tirgot digitālus kolekcionējamus priekšmetus. Ar spēcīgiem mērogošanas risinājumiem, piemēram, SKALE pie horizonta, MetaMask mobilais darbos un uz Ethereum balstītu spēļu jaunajā ekonomikā dapp ekosistēma ir gatava pacelties šogad. 

Sākt lietot blockchain lietotnes ar MetaMask kriptogrāfiskais maks šodien.

6. DeFi galvenā uzmanība ir pievērsta drošībai.

“Es nedomāju, ka būtu slikta ideja sākt koordinēt kopienas revīzijas. Mums visiem ir sava daļa. ” 

Kyle Kistner, bZx līdzdibinātājs

Varbūt visaptverošais jautājums DeFi trasē Ethereal bija Džordana Lijala jautājums 1. dienā paneļa “DeFi platformas darbības un izaugsmes izaicinājumi” laikā: “Kā mēs veicinām inovācijas un uzturam lietotājus drošībā?” DeFi ekosistēma sasniedza miljarda dolāru atskaites punktu šī gada sākumā, bet arī saskārās ar dažiem uzbrukumiem un anomālijām pasaules tirgus satricinājumos. Atvērtā koda rīki, piemēram, DeFi rādītājs ir parādījušies, lai palīdzētu lietotājiem izmērīt platformas risku tādiem faktoriem kā centralizācija un likviditāte. Vispārēja vienprātība bija tāda, ka DeFi protokola komandām jāveic izsmeļoši lietotāju pētījumi un pārdomāti līgumu auditi, it īpaši tāpēc, ka viņi redz palielinātu apjomu. 

DeFi protokoli ir iemesla dēļ visaktīvākie Ethereum dapps. Spensers Nons no DTC Capital skaidri izteicās: “Finanses ir pirmais Ethereum labākais izmantošanas gadījums.” Decentralizētas finanšu platformas, piemēram, Compound un Uniswap, ir satricinājušas daudzus ar savu apvienojamību un uzticību pilnīgai decentralizācijai. Džo Lubins 1. dienā visiem demistificēja DeFi telpu: “‘ Maģiskās interneta naudas legos ’ir tikai virkne kreditēšanas, tirdzniecības, aizņemšanās protokolu. Tā ir drosmīga jaunā pasaule, un mēs visi varēsim to darbināt paši. ” Rūpīgiem drošības pasākumiem un paaugstinātai izglītībai un pārredzamībai attiecībā uz platformas risku vajadzētu padarīt šo drosmīgo jauno pasauli vieglāk kuģojamu jaunpienācējiem. 

consensys pinuma ikona apaļa Lejupielādējiet mūsu Ethereum DeFi 2020. gada 1. ceturkšņa ziņojumu

Bonuss: Deepfake varētu būt nākamā interneta zemestrīce. 

“Nepieciešama ANO iejaukšanās, lai noņemtu dziļus viltus video.”

Kathryn Harrison, DeepTrust Alliance dibinātāja

Kathryn Harrison, iespējams, ir nozagusi izrādi, kad viņa šokēja auditoriju ar lētiem un dziļiem viltus attēliem, kuru tiešraides straume tika noņemta no YouTube (!), Kas, iespējams, izraisīja Google satura modifikācijas. DeepTrust Alliance ir bezpeļņas organizācija un globāla ieinteresēto personu koalīcija, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai apkarotu dezinformāciju un viltojumus. Katrīnas skarbā prezentācija bija spēcīgs atgādinājums, ka, kā Argentas Itamārs Lesuiss daiļrunīgi iemūžināja dienas sākumā, “Decentralizācija nav tikai filozofiska. Tas ir par to, vai cilvēki uzticēsies platformai. ” Un dziļu viltojumu gadījumā – vai cilvēki uzticēsies saturam. Decentralizētas verifikācijas sistēmas var palīdzēt atklāt dezinformācijas un nepareizas informācijas atdzišanas gadījumus, kurus, iespējams, daži ēteriešu skatītāji nesekoja pirms šodien Kathryn sarunas.

Un tā cīņa turpinās. Pret COVID-19. Pret trauslām sistēmām. Pret centralizāciju. Pret dezinformāciju. Bet vakardiena un šodiena ir bijis drošs pierādījums tam, ka tik daudzi ir veltīti cīņai un tikpat apņēmīgi kā vienmēr. Liels paldies par pieskaņošanos un visu ieguldīto darbu. Esiet drošs tur un uzturiet savienojumu.  

Abonējiet mūsu biļetenu

Saņemiet jaunākos blokķēdes un Ethereum jaunumus, produktus, vebinārus un daudz ko citu tieši savā iesūtnē. Abonēt

CodefiDeFiEthereum 2.0MetaMaskQuorumNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me