Akadēmijas kursi Blockchain Essentials

Consensys akadēmijaTiešsaistes programmasSadarbībaSazinieties ar mums

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

Par Blockchain Essentials

Uzziniet Blockchain pamatinformāciju, kas tas ir un ko tas var darīt, izmantojot ConsenSys akadēmiju, mūsu pavisam jaunajos Essentials kursos, lai jūs būtu visjaunākais un gatavs 2020. gadam..

Viena no pasaules lielākajām bloku ķēdes kompānijām, ConsenSys ir pasaules līderis šajā jomā, un Akadēmija var jums piedāvāt vismodernāko izglītību, kas iegūta no labākajiem nozares prātiem.

Mēs iepazīstināsim jūs ar dažām blokķēdes teorijām un filozofiju, tehnoloģiskajiem elementiem, kas to padara jaunu un atšķirīgu, un uzzināsim vairāk par to, kas padara tehnoloģiju revolucionāru. Pārsteidzoša animācija un grafika palīdzēs jums iepazīties ar šo aizraujošo jauno pasauli, un līdz galam jums būs pilnīga izpratne par to, kā šī tehnoloģija var ietekmēt jūsu dzīvi, biznesu vai nozari.

Pabeigšanas sertifikāts tiks izsniegts pēc pēdējā testa nokārtošanas. Dalieties ar savu sertifikātu vietnē LinkedIn!

ReģistrētiesPar Blockchain Essentials

Informācija par programmu

Kursa iezīmes

Blockchain Developer Bootcamp ir šādas:

  • Slēgta grupa, viena gadā
  • 11 nedēļu pašmācības programma ar tipiskām saistībām 10-15 stundas nedēļā.
  • Aktīvs ConsenSys bloku ķēdes izstrādātāju un treneru atbalsts
  • Piekļuve kursu saturam ir iekļauta vienu gadu pēc kohorta beigām
  • Dalība kopienas dzīves laikā, izmantojot mūsu absolventu tīklu
  • Sertifikācija ir iekļauta un izsniegta, nokārtojot sertifikācijas eksāmenu.

Šīs kohorta stipendiju pieteikumi tagad ir slēgti.

Šis ir 5 nedēļu pašmācības tiešsaistes kurss, kurā ir ietverts multimodāls saturs, piemēram, videoklipi, lasāmmateriāli, interaktīvas viktorīnas, uzdevumi un recenzēts galīgais projekts. Šo kursu, kas izstrādāts, ņemot vērā aizņemto profesionāli, var pabeigt tikai ar 2-3 stundām nedēļā. Kurss ir USD 99 USD vienam studentam un pašlaik tiek piedāvāts angļu valodā.

Šim kursam nav nepieciešamas iepriekšējas tehniskas zināšanas, un tas ir ideāli piemērots ikvienam, kurš vēlas izprast blokķēdi: neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmējs, kurš vēlas uzzināt par ietekmi uz jūsu nozari, vai tehnologs, kurš vēlas spert ievadu šajā jaunajā pasaulē.

Cena 99 USD

Apmeklējiet kursa lapu

Par programmu

Informācija par programmu

Programma sākas 2019. gada 30. oktobrī plkst. 9:00 EDT, un tā ir 10–12 nedēļu tiešsaistes kurss (mainās atkarībā no jūsu personīgā pabeigšanas tempa). Kursu noslēguma projekti būs jāveic 2020. gada 22. janvārī. Kursam ir multimodāls saturs (videoklipi, interaktīvi vingrinājumi, uzdevumi un projektu izstrāde), mentori, kopienas vienaudžu atbalsts un sadarbības iespējas. Tas prasa 10-15 stundas nedēļā, un to pārvalda angļu valodā. Kurss maksā 985 USD vienam studentam.

Kas tu esi

Jūs esat pieredzējis un kaislīgs uz objektu orientēts programmētājs, ar vismaz 1 gada programmēšanas pieredzi (pilnas slodzes izstrādātāji un studenti laipni aicināti). Jūs esat iepazinies ar vispārēju tīmekļa izstrādi, JavaScript, HTML un Git un esat aizrautīgs būt nākamais labākais Blockchain izstrādātājs.

Ko jūs saņemat

Jūs šodien saņemat visplašāko tiešsaistes Ethereum izstrādātāju kursu. Jūs saņemat gatavību iekļūt vienā no visstraujāk augošajām tehnoloģiju jomām un iespēju strādāt pilnu slodzi ar ConsenSys lietojumprogrammās, kas visā pasaulē traucē nozarēm..

Informācija par programmu

Programma sākas 2019. gada 30. oktobrī plkst. 9:00 EDT, un tā ir 10–12 nedēļu tiešsaistes kurss (mainās atkarībā no jūsu personīgā pabeigšanas tempa). Kursu noslēguma projekti būs jāveic 2020. gada 22. janvārī. Kursam ir multimodāls saturs (videoklipi, interaktīvi vingrinājumi, uzdevumi un projektu izstrāde), mentori, kopienas vienaudžu atbalsts un sadarbības iespējas tīklā. Tas prasa 10-15 stundas nedēļā, un to pārvalda angļu valodā. Kurss maksā 985 USD vienam studentam.

Kas tu esi

Jūs esat pieredzējis un kaislīgs uz objektu orientēts programmētājs, ar vismaz 1 gada programmēšanas pieredzi (pilnas slodzes izstrādātāji un studenti laipni aicināti). Jūs esat iepazinies ar vispārēju tīmekļa izstrādi, JavaScript, HTML un Git un esat aizrautīgs būt nākamais labākais Blockchain izstrādātājs.

Nich Kesonpath

“Tas, kas mani piesaistīja programmai, bija nozares mentoru tīkls, kas Consensys ir pateicoties viņu portfeļa projektiem (trifeles, Metamask, Infura utt.). Tie ir rīki, kurus plaši izmanto Ethereum kopienā.”

Nich Kesonpath

2019. gada klase, Devcon Scholar līdzdibinātājs, pēdējais no mūsējiem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me