Aktivizējiet žetonu palaišanas standartus

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogCodefi Aktivizēt

Aktivizējiet žetonu palaišanas standartus

Autors: Collin Myers 2019. gada 11. decembris Ievietots 2019. gada 11. decembrī

LaunchStandards emuāra attēls

Standartu veicināšana nākamajām tīkla palaišanas paaudzēm

Mūsu principi

Ar Aktivizēt mēs cenšamies pieņemt uz standartiem balstītu pieeju, lai izveidotu stabilas un iekļaujošas marķieru ekosistēmas blokķēdes vietējā Web 3.0 ekonomikā. Mūsu standartus nosaka galvenie principi, kas kalpo kā ziemeļu zvaigzne, palaižot, atbalstot un nodrošinot decentralizētus tīklus:

  1. Izveidojiet godīgu, atbildīgu un caurspīdīgu praksi

  2. Iespējojiet rītdienas tīklus decentralizēt

  3. Veicināt inovācijas žetonu izplatīšanas mehānismos

  4. Palieliniet dalību, lai paātrinātu tīkla efektus 

Bruklinas projekts

2017. gada novembrī Bruklinas projekts paziņoja par atvērtā koda iniciatīvu, kas mobilizēja vairāk nekā 1000 dalībnieku kopienu, lai to attīstītu Consumer Token Framework. Sistēma bija pirmais solis ceļā uz universālo marķieru globālo standartu izveidi. Lietderības marķieri ir piekļuves, dalības un apmaiņas tiesību digitāls attēlojums decentralizētā marķiera ekonomikā. 

Bruklinas projekts ir pievērsis uzmanību pārdošanas un izplatīšanas metodēm, kas saistītas ar šiem marķieriem, lai novērstu iespējamās tirgus nepilnības, kā arī juridisko un regulatīvo neskaidrību, ko rada decentralizētie projekti.. 

Balstoties uz lielo Bruklinas projekta paveikto darbu, Activate ir izstrādājusi savu žetonu palaišanas standartu komplektu, kas kalpo kā pielāgojams ietvars, kas atspoguļo nesenos sasniegumus kosmosā.. 

Kam šie standarti attiecas?

Žetona palaišanā ir iesaistīti vairāki dalībnieki, kuriem visiem ir individuālu standartu kopums, kas ir saskaņots ar Activate pamatprincipiem..

  • Aktivizēt platformu – Mēs esam apņēmušies ievērot pārredzamus rīcības kodeksus, kas aktīvi veicina līdzdalību, inovācijas un izglītību globālajai blokķēdes kopienai.

  • Uzsākt dalībniekus – Lietotāji, kuri plāno iegādāties, pieprasīt un demonstrēt savu žetonu aktīvu izmantošanu decentralizētā tīklā.

  • Uzsākt partnerus – “Vetted” decentralizētie tīkli aizrauj dalību, kas vēlas izplatīt, godīgi un atbildīgi, pēc mainnet palaišanas, sākt savu vietējo marķieri.. 

Mūsu žetonu palaišanas standartu mērķis ir nodrošināt kvalificētu tīklu palaišanu un pieejamību pārredzamā un taisnīgā veidā. Tas paātrinās globālās blokķēdes pieņemšanu un izglītos rītdienas decentralizētās ekonomikas dalībniekus.

Rāmis 7.png

Aktivizējiet platformas standartus

Uzsākšanas partneriem jāatbalsta Ethereum ekosistēma

Platforma Activate atbalstīs tikai partnerus, kas veido tīklus, lai veicinātu Ethereum ekosistēmas attīstību.

Sākuma partneri ir pakļauti pienācīgai pārbaudei

Pirms tīkla partnera atbalstīšanas, Activate veic rūpības procesu, kas ietver rūpīgu tīkla tehnoloģijas brieduma, pamata izstrādes komandas pieredzes, stimulēšanas mehānisma izstrādes, tīkla pārvaldības un protokolu reputācijas rūpīgu novērtēšanu nozarē.

Reģistrācija ir atvērta visiem 

Reģistrācija dalībai tīkla palaišanā ir atvērta ikvienam, kurš veiksmīgi pārbauda savu ID un aizpilda protokolam raksturīgu anketu.  

Žetoni jāizplata taisnīgā un vienotā veidā

Visos tīkla palaišanas pasākumos tiks iekļauta vienota un taisnīga pieeja marķieru izplatīšanai un cenu noteikšanai (ja piemērojams) dalībniekiem neatkarīgi no viņu statusa vai ieguldījumu līmeņa. 

Katrā tīkla palaišanā jāiekļauj “Lietojuma pierādījums”

Lietojuma pierādījums ir programmējams izplatīšanas mehānisms, kas visiem lietotājiem, kuri iegādājas vai pieprasa marķierus, izmantojot Activate, prasa tos aktīvi izmantot tīkla tiešraides tīklā, pirms viņi tos var izmantot alternatīviem mērķiem. Nepieciešams, lai visi marķieri būtu ‘nepārsūtāmi’ vai ‘neizpērkami’, līdz tiek izpildītas lietošanas pierādījumu prasības..

Žetoni ir jābloķē līdz galvenajam tīklam

Pēc veiksmīgas tīkla palaišanas pabeigšanas marķieri paliek bloķēti, līdz tiem ir utilīta funkcionalitāte Mainnet.

Uzsākt dalībnieku standartus

Uzsākšanas dalībniekiem ir jāpabeidz ID verifikācija

Visiem palaišanas dalībniekiem pirms reģistrēšanās tīkla palaišanai būs jāpabeidz ID verifikācijas process. ID verifikācijas process ietver fotoattēla ID vai pases augšupielādi, kā arī personiska fotoattēla (jeb “selfija”) augšupielādi vai uzņemšanu.

Uzsākšanas dalībniekiem jāaizpilda protokolam paredzēta apmācība

Dalībnieki, kas vislabāk spēj dot efektīvu ieguldījumu decentralizētajos tīklos, ir tie, kas saprot protokola mērķi, kā tiek izmantots tā pamatā esošais marķieris, un plāno izmantot marķieri šim nolūkam. Dalībnieki var sagaidīt, ka šajā apmācībā tiks iekļauts novērtējums par vietējā marķiera tīkla mērķi un lietderību. 

Uzsākšanas dalībniekiem ir veiksmīgi jāaizpilda “Lietojuma pierādījums”

Visiem palaišanas dalībniekiem ir jāpierāda izmantošana, kļūstot par aktīvu tīkla dalībnieku, pirms žetoni kļūst pārsūtāmi no sākotnējās dalības adreses. Lietošanas pierādījumu prasības atšķiras atkarībā no palaišanas partneru attiecīgā tīkla dizaina, bet ir paredzētas, lai saskaņotu stimulus visiem palaišanas partneriem un dalībniekiem.

Uzsākt partneru standartus

Tīklam jābūt decentralizētam pēc konstrukcijas

Sākuma partneriem jābūvē tīkli, kas ir veidoti tā, lai tie būtu atvērti, ilgtspējīgi un “pietiekami decentralizēti”. Tas ietver atvērtā pirmkoda kodu bāzes izveidi, kas ir atkarīga no dažādām pusēm, lai aktīvi izmantotu, attīstītu, uzturētu un / vai pārvaldītu tīklu.

Tīkla stimuliem ir jāiespējo stabila marķieru ekonomika

Uzsākšanas partneriem jābūt pamatotam ar ekonomisku stimulu dizainu, kas veicina līdzdalību, tīkla drošību un ilgtermiņa ilgtspēju.

Uzsākšanas partneriem ir jāparāda minimālais dzīvotspējīgais tīkls

Potenciālajiem palaišanas partneriem ir jāparāda darba protokola testēšanas tīkls ar zināmu ārēju līdzdalību (ne tikai baltā grāmata).

Uzsākšanas partneriem ir jāsakrīt ar marķiera palaišanu, izmantojot galveno tīkla palaišanu

Pēc palaišanas partneriem pēc marķiera palaišanas notikuma (piemēram, 28 dienu laikā) ir jāpalaiž mainnet saprātīgā laika posmā..

Uzsākšanas partneriem ir jāveic fona pārbaudes

Lai aktivizētu, ir nepieciešamas iepriekšējas pārbaudes un sliktu dalībnieku ziņojumi par visiem palaišanas partneriem, lai nodrošinātu turpmāku rūpību, izņemot tehnisko novērtējumu.

Uzsākšanas partneriem ir jāpierāda ieņēmumu atbilstoša izmantošana 

Aktivizēšanai, ja nepieciešams, ir saprātīgi jāizmanto ieņēmumi, no kuriem jāizslēdz attīstības finansējums, lai sasniegtu pilnībā funkcionējošu mainnet laidienu.

Secinājums

Mēs uzskatām, ka blokķēdes vietējā ekonomika gūs labumu no stabiliem tīkla palaišanas standartiem, kas paredzēti, lai izveidotu pārredzamu, taisnīgu un līdzdalīgu dalītu nākotni.

Aktivizēšanas palaišanas standarti, protams, var mainīties, jo mēs sadarbojamies ar regulatoriem, uzņēmējiem un konsultantiem, lai turpinātu labākās prakses izmantošanu. Ienākot nākamajā Tīkla palaišanas nodaļā, nozare ir jāietekmē pielāgojamiem standartiem, kas izstrādāti, lai veicinātu atbilstīgāku un radošāku decentralizētu tīkla palaišanu, kas mazina dalības šķēršļus. 

Mēs ceram, ka esošie un nākamie ekosistēmas dalībnieki sāks pieņemt un attīstīt šos standartus, uzsākot decentralizētu tīklu. 

Raksta Kolins Maierss, Māra Šmiedta un Ejaazs Ahamadēns

Piezīme. Uz dalību marķiera palaišanā attiecas jurisdikcijas likumi, un tā neietver jurisdikcijas, kurās attiecīgo žetonu izsole un / vai tirdzniecība ir aizliegta, ierobežota vai neatļauta jebkādā formā.

Reģistrējieties un uzziniet vairāk par mūsu gaidāmo tīkla palaišanu vietnē www.activate.codefi.network vai sazinieties ar mums tieši vietnē [e-pasts aizsargāts]

Decentralizētie tīkli DeFiIndustry InsightNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me