Automatizēts konvertējamo piezīmju ģenerators: juridisko dokumentu ģenerators | # Juridiskie rīki

Laipni lūdzam ConsenSys (“ConsenSys”) juridisko rīku komplektā Microsite and Document Generators (“Microsite”). Piekļūstot vai izmantojot šo Microsite, jūs norādāt, ka esat izlasījis un izpratis šos Microsite lietošanas noteikumus un mūsu konfidencialitātes un sīkdatņu politiku (kopā – “Lietošanas noteikumi”), atzīstat, ka visi lietošanas noteikumi attiecas uz jūsu lietošanu. un piekrītat, ka uz tiem attiecas lietošanas noteikumi. Lai izmantotu Microsite, jums jāpiekrīt šiem lietošanas noteikumiem. Ja jums ir jautājumi par lietošanas noteikumiem, nekavējoties pārtrauciet visu Microsite lietošanu un sazinieties [e-pasts aizsargāts]. Šie lietošanas noteikumi var periodiski mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma, tāpēc pirms katras Microsite lietošanas reizes jums jāpārbauda lietošanas noteikumi. Kad mainīsies lietošanas noteikumi, šīs lapas augšdaļā tiks parādīts pēdējās pārskatīšanas datums.

A. Nav juridisku pakalpojumu vai attiecību ar advokātu

Lai gan Microsite ir tiešsaistes juridiskais portāls, kas lietotājiem nodrošina juridisku informāciju un piekļuvi noteiktai pašpalīdzības, “aizpildiet tukšās” veidlapas, tas neaizstāj kvalificēta jurista juridiskas konsultācijas. Piedāvātais saturs un Microsoft vietnē izveidotie dokumenti ir paredzēti tikai jūsu informatīvajiem nolūkiem, un tas var nebūt piemērots jūsu unikālajiem nodokļu, uzņēmējdarbības vai citiem īpašiem apstākļiem. Jums nevajadzētu un jums nav atļauts paļauties uz Microsoft vietni kā juridisku vai nodokļu konsultāciju avotu. Jūsu Microsoft vietnes izmantošana nerada nekādas advokāta un klienta attiecības starp jums un ConsenSys.

D. Microsoft vietnei sniegtā informācija

Jums tiks piedāvāts sniegt noteiktu informāciju materiālu ģenerēšanai, izmantojot dokumentu ģeneratoru. Iesniedzot informāciju dokumentu ģeneratoram, jūs apliecināt un garantējat, ka jums ir visas nepieciešamās tiesības un pilnvaras sniegt šādu informāciju un ka šāda informācija nav konfidenciāla. Uz jebkuras šādas informācijas izmantošanu attiecas mūsu konfidencialitātes un sīkdatņu politika. ConsenSys nevar garantēt šādas informācijas vai dokumentu ģeneratora radīto materiālu drošību, un mēs nevaram garantēt, ka šāda informācija vai materiāli netiks dzēsti, pazaudēti vai bez kļūdām.

E. Nav garantiju un atbildības ierobežojumu

MIKROSLAPA UN JEBKURU MATERIĀLU, KAS RAŽOTI MIKROSLAPĀ, IZMANTOŠANA PILNĪGI SAVAM RISKAM. Informācija, kas sniegta Microsite, un dokumenti, kas ģenerēti, izmantojot Microsite, tiek sniegti “tādi kā ir” bez jebkādas tiešas vai netiešas garantijas, tostarp bez ierobežojumiem garantijas par pārdošanai, piemērotību noteiktam mērķim vai pārkāpumiem. Dažās jurisdikcijās nav atļauts izslēgt netiešas garantijas, tāpēc šie izslēgumi var neattiekties uz jums.

ConsenSys periodiski bez iepriekšēja brīdinājuma pievieno, maina, uzlabo vai atjaunina informāciju un dokumentus Microsoft vietnē. ConsenSys nav pienākums atjaunināt Microsite materiālus vai informēt jūs par jebkādām juridiskām izmaiņām. ConsenSys neuzņemas atbildību par kļūdām vai izlaidumiem Microsite saturā.

Rezultāti, kas iegūti, izmantojot Microsite, galvenokārt būs atkarīgi no informācijas, kuru ievadījāt dokumentu ģeneratorā. Izmantojot Microsite, jūs atsakāties no jebkādām tiesībām vai pretenzijām, kas jums var būt pret ConsenSys piegādātājiem vai jebkuru citu personu, kas iesaistīta Microsite satura izveidē, ražošanā vai piegādē (kopā – “Satura nodrošinātāji”). Nekādā gadījumā un nevienā juridiskā teorijā neviens Satura nodrošinātājs nav atbildīgs jums vai jebkurai citai personai par jebkādiem tiešiem, netiešiem, īpašiem, nejaušiem vai izrietošiem jebkura rakstura zaudējumiem, kas rodas no jūsu piekļuves Microsite vietnei vai tās izmantošanas..

F. IRS apkārtraksts 230 Atbilstība

Lai nodrošinātu atbilstību Valsts kases departamenta un IRS noteikumiem, mēs jūs informējam, ka jebkāda diskusija par nodokļu jautājumiem vai jebkura cita informācija par Microsite vai jebkuros dokumentos, kas tiek skatīti vai ģenerēti, izmantojot Microsite, nav paredzēta izmantošanai un nav izmantojama mērķis ir (i) izvairīties no sodiem, kurus var uzlikt saskaņā ar Iekšējo ieņēmumu kodeksu, vai (ii) reklamēt, tirgot vai ieteikt citai pusei jebkuru šeit aplūkoto darījumu vai jautājumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me