Blockchain risinājumi nekustamajam īpašumam

Paātriniet nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldību, izmantojot digitālos aktīvus

atkal paātrināt

Problēma

Aktīvu pārvaldīšanas firmām ir nepieciešamas salīdzinoši augstas minimālās ieguldījumu summas, lai segtu ieguldītāju iekļaušanas un parakstīšanās pārvaldīšanas izmaksas. Tas kavē mazāku investoru dalību un kavē ātru kapitāla uzkrāšanos.

Atrisinājums

Codefi ļauj aktīvu pārvaldniekiem pilnveidot digitālo aktīvu dzīves cikla pārvaldību, portfeļa pārvaldību un ieguldītāju attiecības. Mēs atvieglojam pielāgojamu aktīvu emisiju, normatīvo aktu ievērošanu, paātrinātu iekļaušanu un tiešu aktīvu izplatīšanu. Tas ļauj ietaupīt laiku un izmaksas, ļaujot uzņēmumiem samazināt minimālās parakstīšanās summas. Ātra pielāgojama emisija ļauj arī precīzāk apmierināt ieguldītāju prasības, samazinot darījumu partnera risku un uzlabojot likviditātes potenciālu.

Lasiet par Mata Capital partnerību ar Codefi, lai samazinātu ieguldītāju minimālo parakstīšanās summu līdz € 1 →

Atveriet piekļuvi alternatīvām īpašuma attīstības finansēšanas iespējām

atkārtoti atbloķējiet

Problēma

Īpašuma attīstības firmas saskaras ar problēmām, piesaistot finanses jauniem projektiem. Darbs ar atsevišķiem aizdevumu avotiem rada augstas procentu likmes, savukārt pūļa finansēšanu un aizdevumu sindikāciju ir grūti administrēt.

Atrisinājums

Codefi vienkāršo piekļuvi alternatīviem finansēšanas modeļiem, veicinot tiešu mijiedarbību starp vairākiem finansēšanas vērtības ķēdes dalībniekiem. Mēs nodrošinām pārredzamību finansēšanas un aizdevumu sindikācijas procesā, izmantojot drošu datu un dokumentu koplietošanu ar atļauju. Tas pilnveido ieguldītāju pārvaldību izstrādātājiem un nodrošina ieguldītāju pārredzamību un nepārtrauktu IA izsekošanu.

Revolizējiet aizdevumu un hipotēku pārvēršanu vērtspapīros

re revo

Problēma

Aizdevumu un hipotēku apstiprinājumi joprojām ir laikietilpīgi un nedroši, izmantojot nestandartizētus papīra procesus. Lēmumi bieži tiek pieņemti, pamatojoties uz novecojušu informāciju, un naudas saskaņošana bieži rada norēķinu kavēšanos, kas ietekmē ieguldītāja naudas plūsmu.

Atrisinājums

Codefi piedāvā banku iestādēm verificētas informācijas vienotu versiju, drošu datu koplietošanu, nemainīgu darījumu uzraudzību un reāllaika maksājumu norēķinus. Mēs konvertējam aizdevumu uz digitālo drošību, kas ieprogrammēta, lai iekļautu attiecīgus datus, piemēram, īpašumtiesības un aizdevuma maksājumu vēsturi, lai atbalstītu aktīvu apkalpošanas lēmumus. Mēs izmantojam viedos līgumus, lai savāktu un sadalītu maksājumus saņēmēju īpašniekiem un reāllaikā sniegtu pārskatus regulatoriem. Tas padara aizdevuma vai hipotēkas dzīves cikla pārvaldību daudz efektīvāku. Turklāt precīzs aktīvu darbības pierādījums rada pārliecību par sekundārajiem tirgiem.

Aktivizējiet viedo īpašumu pārvaldību

atkārtoti aktivizēt

Problēma

Liela mēroga nekustamā īpašuma pārvaldīšanas firmas iztur neefektīvu globālā portfeļa uzraudzību.

Atrisinājums

Blockchain atvieglo drošu datu koplietošanu, racionalizē nomas kolekcijas un maksājumus nekustamā īpašuma īpašniekiem, kā arī nodrošina visaptverošu uzticamību visā portfelī. Tas palielina darbības efektivitāti, samazina pieskaitāmās izmaksas un ģenerē ievērojami bagātākus datus, lai nodrošinātu labāku lēmumu pieņemšanu.

Padarīt zemes reģistrus drošākus, efektīvākus un pārredzamākus

atkal zeme

Problēma

Zemes nosaukumi turpina balstīties uz papīra dokumentāciju, kas ir pakļauta zaudējumiem, krāpšanai un nepareizai pārvaldībai. Turklāt īpašuma nodošanai un atļaujām ir nepieciešamas daudzas ilgstošas ​​un dārgas juridiskas procedūras, dažkārt bloķējot zemi neproduktīvā lietošanā.

Atrisinājums

Codefi novērš mantoto sistēmu sarežģītību, piedāvājot drošu un nemainīgu digitālo reģistru, kas papildināts ar dokumentu autentifikāciju un darījumu pārredzamību. Uzticama īpašuma nosaukums un dokumentācijas procesi uzlabo ieguldītāju uzticību, palīdz atvieglot tirgus darījumus, ļauj piekļūt finansējumam un veicina ekonomisko un sociālo kopienu attīstību.

Lasiet par HM zemesgrāmatas partnerību ar Codefi, lai apzīmētu nekustamā īpašuma nosaukumus Lielbritānijā →

Palieliniet sabiedrības iesaistīšanos pilsētplānošanā

atkal palielināt

Problēma

Vietējā sabiedrība neuzticas pilsētplānošanai. Saskaņā ar a 2019. gada aptauja, ko veica Grosvenor Group, tikai 2% sabiedrības uzticas nekustamā īpašuma attīstītājiem un tikai 7% uzticas vietējām pašvaldībām plānot plaša mēroga attīstību.

Atrisinājums

Uz blockchain balstītas plānošanas platformas var ietvert izglītības resursus, uz žetoniem balstītus līdzdalības stimulus un atgriezenisko saiti starp ieinteresētajām personām. Tas var integrēt vietējās kopienas īpašuma attīstības vērtību ķēdē, uzlabojot viņu uzticību un uzlabojot jūsu pakalpojumus, lai panāktu ilgtspējīgus panākumus.

Uzlabot produktivitāti attīstībā un būvniecībā

atkārtoti uzspiest

Problēma

Lielākus būvniecības projektus ir kļuvis arvien grūtāk pārvaldīt, sadalot apakšuzņēmēju un iepirkumu praksi un piegādes ķēdes pārredzamības trūkumu.

Atrisinājums

Blockchain platformas vienkāršo iepirkumu, automatizē līgumu pārvaldību, autentificē produktu kvalitāti un racionalizē projektu vadību. Pilnīga projekta dzīves cikla vadība samazina būvniecības procesa vājās vietas, uzlabojot procesa pārredzamību un atvieglojot revīzijas pierakstus reāllaika pārskatu sniegšanai.

Blockchain priekšrocības nekustamajā īpašumā

Aktīvu marķēšana

Aktīvu marķēšana

Kad nekustamā īpašuma aktīvi ir digitalizēti, tos var ieprogrammēt, lai tie atbilstu emitenta prasībām, un pielāgot tos atbilstoši ieguldītāju specifikācijām. 

Procesa efektivitāte

Procesa efektivitāte

Viedie līgumi var automatizēt nekustamā īpašuma nozares procesus, tostarp KYC / AML, atbilstību, reģistra uzturēšanu, maksājumu norēķinus, darījumu uzraudzību un ziņošanu.

Samazinātas izmaksas

Samazinātas izmaksas

Procesu automatizācija samazina nepieciešamību veikt manuālas darbības un trešo personu starpniekus, kā rezultātā tiek ievērojami ietaupīti laiks un izmaksas.

Zemāki riski

Zemāki riski

Sadrumstalota īpašumtiesības, pielāgošana investoru pieprasījumam, izplatīšana pasaulē un samazinātas emisijas izmaksas nodrošina pieejamu aktīvu pieejamību lielākiem ieguldītāju kopumiem. 

Piekļuve sekundārā tirgus iespējām

Piekļuve sekundārā tirgus iespējām

Palielināta savienojamība starp digitālajiem aktīviem un saistītajiem tīkliem paplašina sekundārā tirgus iespējas un uzlabo likviditātes potenciālu.

Datu pieejamība

Datu pieejamība

Tīkla pārredzamība un reāllaika informācija ļaus labāk pamatot lēmumus par nekustamā īpašuma aktīviem un ieguldījumiem un uzlabot portfeļa pārvaldību.

kodefi aktīvi bg

ConsenSys Codefi

Pilns bloku ķēdes lietojumprogrammu komplekts digitālo aktīvu pārvaldībai

Codefi ļauj aktīvu pārvaldniekiem izveidot, izdot un pārvaldīt digitālo aktīvu, saistīto tirgu un digitālo finanšu instrumentu dzīves ciklu atļautajos blokķēdes tīklos.

  • Izveidojiet finanšu produktus kas pašlaik nav pārvērti vērtspapīros, ieskaitot kreditoru parādus, rēķinus un piegādātāja pakalpojumu līgumus. Veidojiet savienojumu starp pilnībā digitalizētiem aktīviem, lai izveidotu jaunus finanšu produktus un pakalpojumus.
  • Labāk apmieriniet investoru un tirgus prasības pārstrukturējot lēnus norēķinu finanšu produktus un pielāgojot aktīvu emisiju tieši ieguldītāju specifikācijām.
  • Atbrīvojiet likviditāti ļaujot ātri un droši veikt vienādranga aktīvu pārsūtīšanu, lai paplašinātu otrreizējā tirgus iespējas un piesaistītu papildu investorus savam tīklam.
  • Piekļūstiet pasaules tirgiem, paplašiniet savu investoru bāzi, un uzkrāt daudzveidīgākus pārvaldībā esošus aktīvus ar starptautiskām izplatīšanas iespējām.
  • Panākt optimālu darbības efektivitāti un samazināt izmaksas ar automatizētiem procesiem un izplatītu un savstarpēju tirgus infrastruktūru.
Uzziniet vairāk par Codefi digitālo aktīvu platformu →

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me