Blockchain risinājumi sindicētiem aizdevumiem

Racionalizējiet aģentu banku emisiju, apkalpošanu un administrēšanu

sin racionalizēt

Problēma

Sindicēto aizdevumu noformēšana un administrēšana ir neefektīva un dārga, paļaujoties uz vairākiem starpniekiem, pasūtītiem patentētiem risinājumiem un mantotajām sistēmām. Lielāko daļu darījumu vada vadošās aģentu bankas, kuras uzņemas KYC atbildību, ierakstu pārvaldību, apkalpošanu un maksājumus aizdevējiem un sekundārajiem aģentiem. Lai dokumentācijas darbs tiktu veikts pareizi, ņemot vērā laiku un palielinot cilvēcisko kļūdu risku, ir vajadzīgs ievērojams darbaspēks.

Atrisinājums

Codefi digitālā standartizācija starp vadošajiem aģentiem, aizdevējiem un sekundārajiem aģentiem var krasi samazināt risku un manuālos centienus, kas nepieciešami, lai atvieglotu sindicētā aizdevuma darījuma būtiskās sastāvdaļas, piemēram, KYC, lietvedības un dokumentu pārvaldību, apkalpošanu un maksājumus. Uz blokķēdes balstīts digitālais risinājums nodrošina datu integritāti un konsekvenci, drošību un zemākas izmaksas.

Automatizējiet un atvieglojiet balsošanu par grozījumiem

sin automatizēt

Problēma

Lai balsotu par sindicētā aizdevuma darījuma detaļu grozīšanu, ir nepieciešams manuāli izsekot un reģistrēt ieinteresēto personu balsis, lai pieņemtu galīgo lēmumu. Kad balsošana ir nodota, dokumenti ir manuāli jāatjaunina ar jauniem noteikumiem, lai nodrošinātu konsekvenci visos sindikātos. 

Atrisinājums

Codefi risina divas primārās problēmas ar sindicēto aizdevumu balsošanu, automatizējot gan balsu vākšanu, gan dokumentācijas rediģēšanu. Balsojumu par grozījumiem var savākt attālināti un pārbaudīt, lai apstiprinātu patiesumu bez ievērojama manuālā laika. Turklāt balsojuma rezultāti var aktivizēt virkni viedo līgumu, kas izpilda ietekmētos sindicētā aizdevuma nosacījumus, kā arī papildu labumu no nemainīga laika zīmoga, kuru var apskatīt un pārbaudīt visas puses. 

Uzlabojiet dokumentu pārvaldību un drošību

sin uzlabošana

Problēma

Jebkurā nozarē, kurā piedalās daudzas ieinteresētās personas, dokumentu pārvaldība ir pastāvīga problēma. Starp visām ieinteresētajām pusēm ir daudz identisku un gandrīz identisku dokumentu kopiju, un „patiesības” pārbaudei nepieciešama sadarbības uzticēšanās un vienprātība, kas var sadalīties lielāka vai lielāka līmeņa darījumos. Datu saskaņošana prasa ievērojamu laiku un pūles, un bieži vien tas var prasīt dārgu advokātu un citu trešo personu iesaistīšanos. 

Atrisinājums

Codefi dokumentu pārvaldības sistēma ļauj ieinteresētajām personām būt drošām par dokumenta jaunāko versiju, kā arī par nemainīgu iepriekšējo versiju vēsturi. Tā “vienīgais patiesības avots” risinājums samazina datu saskaņošanas laiku un izmaksas starp visām ieinteresētajām pusēm un samazina paļaušanos uz juristiem vai trešām personām.

Aktivizējiet gandrīz reāllaika mijieskaitu un norēķinus

sin aktivizēt

Problēma

Esošajā sindicēto aizdevumu tirgū norēķinu laiks var sasniegt vairāk nekā 20 dienas, radot ievērojamu risku un risku uzņēmumiem, kas veido aizdevumu sindikātu. Šīm vienībām līdz ar to jāuzņemas starpība starp piegādi un samaksu un ar to saistītās saistību izmaksas. Visā nozarē rezultāts ir paaugstinātas maksas un samazināta rentabilitāte.

Atrisinājums

Sindikēto aizdevumu risinājumi, kas balstīti uz blokķēdes tehnoloģiju, ļauj gandrīz reāllaikā norēķināties, efektīvi novēršot neefektivitāti, risku un izmaksas, kas saistītas ar ilgu norēķinu laiku mūsdienu nozarē. Codefi nodrošina šos norēķinu risinājumus, izmantojot drošu aktīvu digitalizāciju un tokenizāciju, paātrinot līdzekļu pārskaitījumu un tādējādi optimizējot sindicēto aizdevumu norēķinus.

Blockchain priekšrocības sindicētajos aizdevumos

Procesa efektivitāte

Procesa efektivitāte

Viedie līgumi automatizē galveno aģentu procesus, tostarp KYC / AML, atbilstību, reģistra uzturēšanu, maksājumu norēķinus, darījumu uzraudzību un pārskatu sniegšanu.

Samazinātas izmaksas

Samazinātas izmaksas

Procesu automatizācija samazina nepieciešamību veikt manuālas darbības un trešo personu starpniekus, kā rezultātā tiek ievērojami ietaupīti laiks un izmaksas.

Zemāki riski

Zemāki riski

Saīsināts norēķinu laiks, nosaukuma izsekošanas ķēde un operāciju izmaksas nodrošina ieinteresētajām personām mazāku risku nekā parasti nepieciešams, samazinot saistītās izmaksas.

Netālu no reāllaika norēķiniem

Netālu no reāllaika norēķiniem

Novēršot plaisu starp piegādi un samaksu, veicot gandrīz reāllaika norēķinus, tiek samazinātas saistības un saistītās izmaksas visos aizdevuma sindikācijas posmos.

Datu pieejamība

Datu pieejamība

Tīkla pārredzamība un reāllaika informācija ļauj labāk koordinēt un izpildīt visas sindicēto aizdevumu ieinteresētās puses.

Dokumentu pārvaldība

Dokumentu pārvaldība

Uz blockchain balstīta dokumentu pārvaldības sistēma nodrošina vienotu un pārbaudāmu patiesības avotu starp visām ieinteresētajām pusēm.

kodefi aktīvi bg

ConsenSys Codefi

Pilns bloku ķēdes lietojumprogrammu komplekts digitālo aktīvu pārvaldībai

Codefi ļauj aktīvu pārvaldniekiem izveidot, izdot un pārvaldīt digitālo aktīvu, saistīto tirgu un digitālo finanšu instrumentu dzīves ciklu atļautajos blokķēdes tīklos.

  • Izveidojiet finanšu produktus kas pašlaik nav pārvērti vērtspapīros, ieskaitot kreditoru parādus, rēķinus un piegādātāja pakalpojumu līgumus. Veidojiet savienojumu starp pilnībā digitalizētiem aktīviem, lai izveidotu jaunus finanšu produktus un pakalpojumus.
  • Labāk apmieriniet investoru un tirgus prasības pārstrukturējot lēnus norēķinu finanšu produktus un pielāgojot aktīvu emisiju tieši ieguldītāju specifikācijām.
  • Atbrīvojiet likviditāti ļaujot ātri un droši veikt vienādranga aktīvu pārsūtīšanu, lai paplašinātu otrreizējā tirgus iespējas un piesaistītu papildu investorus savam tīklam.
  • Piekļūstiet pasaules tirgiem, paplašiniet savu investoru bāzi, un uzkrāt daudzveidīgākus pārvaldībā esošus aktīvus ar starptautiskām izplatīšanas iespējām.
  • Panākt optimālu darbības efektivitāti un samazināt izmaksas ar automatizētiem procesiem un izplatītu un savstarpēju tirgus infrastruktūru.
Uzziniet vairāk par Codefi digitālo aktīvu platformu →

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me