Blockchain veselības aprūpē un dzīvības zinātnēs

ConsenSysHealth krāsa

 

Kādi ir Blockchain ieguvumi veselības aprūpē?

Veselības aprūpes nozare var gūt lielu labumu no blokķēdes tehnoloģijas. Pēdējo 30 gadu laikā veselības aprūpes nozari ir ietekmējušas centralizētu datu sistēmu parādīšanās, veselības datu regulēšana un pilnvaras koncentrēties uz medicīnisko datu digitalizāciju sadarbībā ar dažādiem elektronisko medicīnisko reģistru (EMR) pakalpojumu sniedzējiem. Lielākā daļa krātuvju, kas apstrādā informāciju, kas pieder veselības aprūpes sniedzējiem, farmācijas uzņēmumiem un citām veselības un medicīnas ekosistēmas ieinteresētajām personām, savstarpēji nesadarbojas. Sadarbspējas trūkums lielākajā daļā sistēmu, kas satur garengriezuma datus gan indivīda (pacienta), gan populācijas (sabiedrības veselība) līmenī, izskaidro sistēmiskos šķēršļus, kas bieži tiek uztverti šādās situācijās:

  • Ja pacienti vēlas konsultēties vai meklēt medicīniskos pakalpojumus no citiem veselības aprūpes sniedzējiem
  • Kad klīniskā pētījuma administratori vēlas apstiprināt tā dalībnieku plašos medicīniskos datus
  • Kad farmācijas uzņēmumi cenšas nodrošināt globālajā tirgū apgrozībā esošo zāļu autentiskumu

Sakarā ar nespēju droši koplietot datus un medicīnisko dokumentu klusinātu pārvaldību pacienti tērē dārgo laiku un resursus, lai meklētu lieku medicīnisko aprūpi (piemēram, veicot asins analīžu vai fizisko datu dublikātus). Ārkārtas gadījumos ārstiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem, kas sniedz aprūpi, var nebūt pilnīga redzamība pacienta slimības vēsturē (piemēram, skaidra dokumentācija, kas izceļ pacienta alerģiju, iepriekšēju vai izturētu medicīnisko stāvokli, kontrolējamo vielu ievadīšanu utt.), Un šādā gadījumā viņiem draud nepareiza ārstēšana.

Narkotiku izsekojamībā ir nepieciešama droša piegādes ķēdes izsekošana, lai novērstu viltotu vai nelegālu narkotiku izplatīšanu. Viltotas zāles rada risku, ja aktīvās sastāvdaļas tiek mainītas vai neatļautās proporcijās. Šādi riski var apdraudēt ārstēšanas drošību un panākumus, kā arī izraisīt atkarību un atkarību no narkotikām. Viņiem ir arī nezināmu blakusparādību risks, no kuriem daži var būt letāli.

Lai novērstu nelegālu kontrolējamo vielu pārvadāšanu vai neatļautu ražošanu, blokķēdes tehnoloģija sniedz iespēju nemainīgā ierakstā droši izsekot, norādīt hronoloģiju un izcelt vielu identifikācijas datus (sastāvu un sastāvu). Enterprise Ethereum nodrošina viedus līgumus un sistēmu savietojamību, kas radīs revolucionāru nozari.

Enterprise Ethereum nodrošina drošu datu pārvaldību, piekrišanas pārvaldību, medicīnisko ierīču un zāļu izsekošanu un citus blokķēdes lietošanas gadījumus. ConsenSys Solutions ir labā pozīcijā, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam orientēties komplekta blokķēdes produktos un pakalpojumos, kas ievērojami mainīs nozari uz labo pusi..

Pēc pieprasījuma vebinārs

Konceptualizējot Blockchain pieņemšanu mērogā veselības aprūpē

Lielākā daļa cilvēku zina, ka pašreizējie blokķēdes lietošanas gadījumi veselības aprūpes un dzīvības zinātnēs ietver farmācijas piegādes ķēdes, pakalpojumu sniedzēju direktoriju, ārstu akreditācijas un citu datu izsekošanu. Bet reālais potenciāls būs ar pacientu starpniecību veikto datu attīstība, kultūras maiņa uz suverenitāti un regulējumu un nobriedušas tirgus funkcijas datu monetizācijai. Noskatieties šo tīmekļa semināru, lai uzzinātu, kā blokķēdes radīs revolūciju veselības aprūpes un dzīvības zinātnēs pacientiem, ārstiem, apdrošinātājiem, R&D, farmācijas uzņēmumi un veselības aprūpes sniedzēji.

Skatīties tagadKonceptualizējot Blockchain pieņemšanu mērogā veselības aprūpē

Kādi ir Blockchain lietošanas gadījumi veselības aprūpē?

Blockchain tehnoloģija var palīdzēt veselības aprūpes ekspertiem un visai veselības aprūpes nozarei uzlabot veiktspēju, pacientu datu pārredzamību, izsekošanu un pārskatatbildību, kā arī samazināt izmaksas. ConsenSys Solutions darbojas ar virkni blokķēdes produktu, kurus var pielāgot dažādām veselības aprūpes lietojumprogrammām, tostarp šādām:

  • Droša elektronisko veselības reģistru (EHR) pārvaldība
  • Pacienta piekrišanas pārvaldība
  • Zāļu izsekojamība
  • Datu drošība klīniskajos pētījumos
  • Stimulēšana, izmantojot mikromaksājumus

 

Kā bloķēt drošu elektronisko veselības dokumentu (EHR) pārvaldību?

Uzņēmums Ethereum nodrošina drošu un strukturētu datu koplietošanu medicīnas aprindās, izmantojot decentralizētas datu bāzes. Šīs struktūras darbojas, lai aizsargātu pacienta datus un privātumu, ļautu ārstiem redzēt savu pacientu anamnēzi un ļautu pētniekiem izmantot kopīgus datus, lai veicinātu zinātnes attīstību.

Kā blockchain ietekmēs pacienta piekrišanas pārvaldību?

Blockchain risinājumi nodrošina strukturētu datu īpašumtiesības, izmantojot Ethereum iebūvētos privātuma un atļauju slāņus. Lai gan pacienti nespēj mainīt vai dzēst īpašu medicīniskās informācijas ievadi, ko ārsti ievada savos profilos, viņi var kontrolēt piekļuvi, piešķirot pilnīgu vai daļēju redzamību dažādām veselības aprūpes ekosistēmas ieinteresētajām personām. Piemēram, pacienti var koplietot pilnīgu reģistru ar medicīnas speciālistu, bet var izvēlēties koplietot tikai neidentificējamus datus ar zinātnisko pētījumu firmām vai citām lielākām veselības aprūpes organizācijām.

Kā blokķēde ietekmēs zāļu izsekojamību?

Zāļu piegādes ķēdes pārvaldība kļūst drošāka un atbildīgāka ar Enterprise Ethereum ieviesto pārredzamību, nemainīgumu un savietojamību. Tīklu sadarbspēja nodrošina to, ka dažādas blokķēdes lietojumprogrammas un sistēmas visā piegādes ķēdē var saskaņoti mijiedarboties. Tādēļ farmācijas uzņēmumi var reģistrēt savus produktus blokķēdē un izsekot kustībai no izejas punkta līdz gala patērētājam.

Kā blockchain ietekmēs datu drošību klīniskajos pētījumos?

Enterprise Ethereum samazina datu krāpšanas risku ar savu vienprātības mehānismu un decentralizēto struktūru, kas pasargā no uzlaušanas vai manipulācijām. Dokumentiem var tikt piešķirts bloka ķēdes esamības pierādījums un autentiskuma pārbaude. Pēc tam vairākums mezglu nonāk vienprātībā, lai apstiprinātu jaunus darījumus un novērstu datu modificēšanu. Tas aizsargā datu integritāti, veicina uzticamus izmēģinājumu rezultātus un veicina sadarbību starp pētnieku aprindām.

Kā blokķēde ietekmēs stimulēšanu, izmantojot mikromaksājumus?

Viedi līgumi par Enterprise Ethereum ļauj ieviest mikromaksājumus, lai stimulētu konkrētu pacienta uzvedību. Šos līgumus var ieprogrammēt tā, lai pacienti saņemtu atlīdzību par noteikta ārstēšanas plāna ievērošanu vai datu apmaiņu klīnisko pētījumu veikšanai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me