Codefi Activate palaiž Filecoin krātuves lietojumprogrammu

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogCodefi Aktivizēt

Codefi Activate palaiž Filecoin krātuves lietojumprogrammu

Autors James Beck 2020. gada 20. oktobris Ievietots 2020. gada 20. oktobrī

Ekrānuzņēmums 20. oktobrī 14 28 30

Tīmekļa lietotne Filecoin Storage un API, ko nodrošina Codefi Activate, ļauj atklāt cenas decentralizētai krātuvei.

Šodien Codefi aktivizēt uzsākta Filecoin uzglabāšana lai nodrošinātu vislabāko Filecoin decentralizētās krātuves tirgus skatu, kuram var piekļūt, izmantojot tīmekļa lietotni, kā arī API. Mērķis ir padarīt cenu atklāšanu glabāšanai Filecoin tīklā vienkāršu un pārredzamu.

Lietotne Filecoin Storage sastāv no vienkārša tirgus, kurā var meklēt, kas ļauj ekosistēmas dalībniekiem iegūt pilnīgu priekšstatu par Filecoin krātuves tirgu un ļauj klientiem filtrēt, kārtot un atrast labākās kalnračus savām vajadzībām. Filecoin kalnrači, kas piedāvā datu glabāšanas pakalpojumus, var izmantot šo lietotni, lai paziņotu par savu cenu un pieejamību tirgū, kuru pārlūko klienti, kuri sadarbojas ar kalnračiem, lai uzglabātu un izgūtu datus, izmantojot krātuves piedāvājumus..

Kā darbojas Filecoin krātuves tirgus

Filecoin ir vienādranga tīkls, kurā tiek glabāti dati, ar iebūvētiem ekonomiskiem stimuliem, lai nodrošinātu, ka faili laika gaitā tiek droši uzglabāti. Decentralizēta krātuve ir kritisks Web3 kaudzes elements, un Filecoin Storage platforma vietnē Codefi Activate atvieglos aktīvu tirgus vietu cenu noteikšanai un krātuves iegādei Filecoin vietējā kriptovalūtā FIL. 

Programmā Filecoin lietotāji maksā krātuvju kalnračiem par viņu failu glabāšanu. Kalnrači palaiž programmatūru un aparatūru, lai klientiem saglabātu failus un saņemtu kompensāciju par to. Filecoin var pievienoties ikviens, kurš vēlas saglabāt savus failus vai saņemt samaksu par citu lietotāju failu glabāšanu. Pieejamo krātuvi un cenas nekontrolē neviens uzņēmums. Tā vietā Filecoin atvieglo atvērto tirgu failu glabāšanai un izgūšanai, kuros ikviens var piedalīties. 

Izpētiet Filecoin Storage App vietnē Codefi Activate

Filecoin Storage nodrošina pilnīgu ieskatu Filecoin krātuves tirgū, kuram var piekļūt, izmantojot tīmekļa lietotni, kā arī API. Lietotne vaicā visus aktīvos ogļračus un saglabā atbilstošu informāciju, tostarp kalnrača konta ID, viņu piedāvāto krātuves ietilpību, mēneša cenu par gibibaitu, viņu atrašanās vietu un reputācijas rādītāju..

Ekrānuzņēmums 20. oktobrī 14-28-30.png

Reputācija ir rādītājs, kas atspoguļo krātuves nodrošinātāju efektivitāti: to spēju nodrošināt lielu daudzumu krātuves, uzturēt kļūdas no nulles līdz zemai, veikt darījumus un saglabāt konkurētspējīgas cenas. Rezultāts ir skalā no 0 līdz 100, kur 0 rezultāts atspoguļo neizdevušos krātuves nodrošinātāju, un 100 rezultāts ir labākais iespējamais rezultāts. Rādītājā ietilpst pārbaudītu aktīvo darījumu skaits, kļūdas, pieejamā ieguves jauda un kalnraču krātuves pieprasītā cena salīdzinājumā ar tīklā piedāvāto vidējo cenu. 

Pašreizējā reputācijas rādītāja versija ir vienkāršs svērtais aprēķins, pamatojoties uz: 

Ekrānuzņēmums 20. oktobrī 16-01-21.png

Lietotāji, kas meklē krātuvi, var veikt vaicājumus tirgū un izpētīt konkrētu kalnraču, lai uzzinātu, cik veiksmīgus darījumus kalnračis ir apstrādājis, kādas kļūdas viņi ir piedzīvojuši, un pat no lietojumprogrammas var izveidot “krātuves darījumu”. Pēc tam krātuves darījumu var iesniegt, izmantojot Lotus klientu, un, ja tas tiek pieņemts, sākt aktīvu līgumu Filecoin tīklā.

Ekrānuzņēmums 20. oktobrī 14-33-33.png

Nākamie soļi

Codefi Activate ir priecīgs sniegt ieguldījumu vēsturiskajā Filecoin palaišanā un vēlas atbalstīt un sadarboties ar sabiedrību! Lūdzu, pastiept roku ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties API piekļuvi Filecoin Storage datiem. Un uzmanieties, lai DeFi tilts tiktu palaists vēlāk šajā ceturksnī.

Filecoin krātuve tagad darbojas!

Filecoin tīkla mainnet sāka darboties pagājušajā nedēļā, un Filecoin Storage tirgus tagad ir pieejams lietošanai vietnē Codefi Activate. 

Skatiet FIL krātuves tirgu

Par Codefi Activate

Codefi Activate ir platforma, kas atvieglo decentralizētu tīklu palaišanu un paātrina tīkla lietotāju līdzdalību. Tās misija ir novērst dalības decentralizētajos tīklos sarežģītību, veicinot mijiedarbību starp tīkla lietotājiem, iespējotājiem un veidotājiem. Informācijas panelis Activate lietotājiem nodrošina makroekonomisko pārskatu par konkrēto tīklu. Šis informācijas panelis izšķir un parāda tiešraides tīkla informāciju, lai lietotājs varētu saprast, kāda būs nākamā darbība ar viņu pilnvarām.

Klienta paziņojums DeFiFilecoinFilecoin StorageNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me