ConsenSys Eth2 produktu ceļvedis

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

ConsenSys Eth2 produktu ceļvedis

Neatkarīgi no tā, vai esat hobijs, kurš vēlas pārvaldīt savu infrastruktūru, vai iestāde, kas vēlas sniegt klienta pakalpojumus, mēs, iespējams, esam atraduši jums risinājumu. Džeimss Beks 2020. gada 21. novembrisPublicēts 2020. gada 21. novembrī

Eth2 produkta ceļveža attēls

Ja sekojat līdzi Ethereum jaunumiem, jūs, iespējams, esat redzējis, ka oficiālajā Eth2 depozīta līgumā tagad tiek pieņemti depozīti, kas turpina ieritināt. Rakstīšanas laikā (2020. gada 24. novembris), 688,128 ETH ir izslēgts no 524 288 ETH nepieciešams, lai palaistu bākas ķēde, kas ievieš tīkla pierādījumus par akcijām. 

Papildus darījumu ātruma uzlabošanai Ethereum, viens no Eth2 jauninājums vienmēr ir bijis palielināt veidus, kā cilvēki var dot ieguldījumu tīkla drošībā un dalīties tajā ar tīkla augšpusi. Ethereum 2.0 tiek būvēts jau pusducis klientu, kas domāti pietiekami vieglam, lai validatori varētu piedalīties ar patērētāja klēpjdatoru. Daudzi tirgū iesaistītie pakalpojumu sniedzēji arī nāk tirgū, padarot Ethereum drošību pieejamāku personām, kuras pašas nevar vadīt validatorus vai kurām nav 32 ETH. 

Pēdējo divu gadu laikā mūsu protokolu un produktu komandas ir bijušas aizņemtas, veidojot infrastruktūru, veicinot pētījumus, intervējot lietotājus, kuri plāno likt spēles, un veidojot lietojumprogrammas, lai atbalstītu milzīgos centienus uzlabot Ethereum. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties hobiju vadīt savu infrastruktūru vai institūcija, kas vēlas sniegt klientu piesaistes pakalpojumus, mēs, iespējams, esam atraduši jums risinājumu.

Teku: Klientu daudzveidība ir būtiska, lai saglabātu Eth2 izturību

ConsenSys Ethereum 2.0 centienu centrā ir Teku, pilnvērtīgs Ethereum 2.0 klients, kas izveidots, lai apmierinātu institucionālās vajadzības un drošības prasības. Kas ir Teku

Ethereum klienti izveidot savienojumu savā starpā vienādranga sistēmā, pārbaudot blokus un darījumu datus. Tas, ka klienti ir rakstīti dažādās valodās, ir tas, kā Mets Leizings apraksta savā jaunajā grāmatā, Ārpus Ētera, “Sava veida apdrošināšanas polise: ar to tiek novērsta viena kļūmes iespēja un izstrādātājiem ir daudz grūtāk centralizēt, piemēram, C ++.” Ja vienam klientam tiek uzbrukts, viņam ir kļūda vai tas ir bezsaistē vienprātības problēmas dēļ, pārējie klienti joprojām saglabās jaunāko darījumu un bloķēs datus. Klientu daudzveidība ir pierādījums decentralizācijas nozīmei Ethereum. 

Tāpat kā pašlaik Ethereum, ir arī vairākas specifikācijas realizācijas, kas rakstītas dažādās skaitļošanas valodās. ConsenSys Teku klients ir rakstīts Java valodā, kas ir viena no populārākajām skaitļošanas valodām, ko izmanto izstrādātāji, kas veido uzņēmuma lietojumprogrammas, un to uztur tā pati inženieru komanda Hiperkoders Besu un ConsenSys kvorums. Lighthouse, Prysm un Nimbus ir populāri Eth2 klienti, uzrakstot attiecīgi Rust, Go un Nim. Katram klientam ir savas funkcijas, un Teku dod uzņēmumiem un iestādēm iespēju piedalīties Eth2, izmantojot tādas funkcijas kā ārējo atslēgu pārvaldība un aizsardzība. 

Codefi Activate: jo vairāk validatoru, jo stiprāks ir tīkls

Codefi aktivizēt sadarbojās ar Ethereum fondu, lai izveidotu Eth2 palaišanas paliktnis lietojumprogramma, kas nodrošina tehnisku iekļaušanu prasībās, pienākumos un riskos, kļūstot par Eth2 validatoru. Soli pa solim ceļvedis ir paredzēts tehniski spējīgiem Ethereum izstrādātājiem nosūtīt ETH uz depozīta līgumu un sākt vadīt savus validatora klientus. Katram validatoram ir nepieciešams tieši 32 ETH, un indivīdi var deponēt tik daudz 32 ETH daudzkārtņu, cik viņi vēlas.

Sākuma paliktņa pirmajā lappusē ir sniegts pārskats par galvenajiem pienākumiem un jēdzieniem – piemēram, slīpsvītrošana, atslēgu pārvaldība, parakstu parakstīšana, riski un nepieciešamā laika saistība. Kad esat apzinājies riskus un prasības, rokasgrāmata palīdz jums izvēlēties klientu, ģenerēt atslēgas, augšupielādēt validatoru un savienot maku.. 

Lai gan jums jāzina komandrindas saskarnes izmantošana, palaišanas paliktnis ir ideāla vieta, kur sākt savu mietu.  

Ekrānuzņēmums 2020 11 21 plkst. 9 43 08

Codefi Staking: Atbalsts lietojumprogrammām, kas piedāvā mietu ETH īpašniekiem

Tirgū nāk daudzi nozīmīgi uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji. Centralizētās biržas, piemēram, Coinbase un Binance, jau piedāvā stabiņu pakalpojumus citām bloku ķēdēm, un tiek sagaidīts, ka tās piedāvās Eth2. Ethereum vietējie mietu baseini patīk Raķešu baseins ļaut lietotājiem likt tikai 0,01 ETH un saņemt rETH, kas ir simbolisks likmes depozīts. LiquidStake, jauns risinājums no DARMA galvaspilsēta nav nekādu minimālo likmju, kā arī ļauj lietotājiem ņemt USDC aizdevumu, izmantojot nodrošinājumu ar viņu piesaistīto ETH. 

Katra no šīm lietojumprogrammām paplašina dalību Ethereum 2.0, tomēr tai joprojām ir nepieciešams izveidot savienojumu ar klientiem tīklā. Šeit parādās Codefi Staking risinājums. Codefi Staking ir baltas etiķetes API (tas nozīmē, ka jūs to neredzēsiet kā gala lietotāju) uzņēmumiem, kuri vēlas piedalīties Ethereum 2.0. Codefi Staking ļauj uzņēmumiem iegūt savu ETH vai savu klientu ETH bez nepieciešamības vadīt savu validatora infrastruktūru. Rezultāts ir samazināts tehniskais risks un palielināta atlīdzība, ko rada Eth2 tīkls. 

Jūnijā ConsenSys paziņoja par uzņēmumu kohortu, kas ietilpst Codefi Staking “izmēģinājuma programmā”, kurā ietilpst Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Huobi Wallet, Matrixport un Trustology. Codefi Staking mērķis ir samazināt riskus, kas saistīti ar sava validatora vadīšanu, tostarp izņemšanas atslēgu zādzību vai nozaudēšanu, nepareizu naudas pārskaitījumu uz Eth2 depozīta līgumu un aparatūras vai interneta savienojuma kļūmes, kuru rezultātā tiek zaudēta validatora atlīdzība. Izmantojot Codefi Staking, validatora atslēgas tiek turētas drošā glabātuvē ar tiešsaistes parakstīšanas iespēju un vairākiem vārtsargu slāņiem, kas apstiprina darījumus, lai novērstu neatļautu izmantošanu. Svarīgi ir tas, ka ir pieejams diennakts atbalsts un profesionāla klientu apkalpošanas komanda. Codefi Staking kā izvēlēto klientu izmanto Teku 

Uzņēmumiem, kuri vēlas palikt priekšā konkurencei ar zemu risku un zemu barjeru piekļuvi Codefi Staking risinājumam, agrīna adoptētāja programma ir laba izvēle. Tas ir paredzēts, lai atvieglotu atsevišķu iestāžu un uzņēmumu iekāpšanu pirms Ethereum 2.0 palaišanas, lai viņi varētu palikt priekšā konkurentiem, tieši sazinoties ar Ethereum 2.0 komandām, veidojot klientus un tīklu. 

Infura: lielāka uzticamība un rīki Eth2 datu vaicāšanai

Ethereum 2.0 fāzes nākamajos gados ļaus veikt ETH pārsūtīšanu un izņemšanu, sadrupināt ķēdes, kas ir pilnībā saderīgas ar viedajiem līgumiem, līgumu izsaukumus un mērogojamu dApps izpildes vidi un daudz ko citu. Kaut arī uzņēmumi un izstrādātāji, kas darbojas lietojumprogrammās Ethereum 2.0, joprojām var izvēlēties palaist savu klientu un mezglu infrastruktūru, viņiem būs arī iespēja izveidot savienojumu ar Infura’s Eth2 Beacon Chain API (varat pieprasīt piekļuvi savai privātajai beta versijai šeit). 

Tiešā termiņā viena no pamatvajadzībām personām, kuras lieto Eth2, ir spēja uzraudzīt validatoru atlikumus, lai uzzinātu, vai viņi uzkrāj gaidīto atlīdzību. Lai gan ir vairāki bloķēt pētniekus pieejams, kur jūs varat redzēt šo informāciju, Infura ETH 2.0 Beacon Chain API ļauj to darīt vaicājiet šiem datiem automātiski lai izstrādātāji varētu viegli rīkoties ar datiem. Piemēram, jūs varētu uzrakstīt programmu, kas uzrauga bilanci un nosūta jums īsziņu, ja tā negaidīti nokrīt.

Infura izstrādātāji atbalsta arī Eth2 klientu komandas, kas strādā ar savietojamību ar Eth2 specifikāciju. Ethereum izstrādātāji šodien gūst labumu no Ethereum JSON-RPC API vienveidības, kas ļauj pārslēgt Ethereum klienta ieviešanu, neizjaucot kodu. Infura uzskata API savietojamību par vērtīgu sabiedrisko labumu Ethereum un atklātu Apache 2.0 licencētu rīku klienta API atbilstības pārbaudei, ko sauc par ievērot eth2

Palieciet zinošs

Ja jūs joprojām mēģināt aplauzt galvu ap Ethereum 2.0, pierādījumu par likmēm, dažādajiem posmiem un jauno terminoloģiju, mūsu Ethereum 2.0 zināšanu bāze ir pilna ar lieliskiem resursiem. Nedēļas atjauninājumiem Ben Edgington “Kas jauns Eth2 biļetenā”Nāk ļoti ieteicams.

Ethereum 2.0JaavrakstsPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me