ConsenSys iegādājas trifeļu komplektu

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

ConsenSys iegādājas trifeļu komplektu

Komanda, kas atrodas visbiežāk izmantoto blokķēdes izstrādātāju rīku priekšā, pievienojas ConsenSysby ConsenSys 2020. gada 17. novembris Ievietots 2020. gada 17. novembrī

Trifeles ar ConsenSys produktiem 3

Ņujorka, 2020. gada 17. novembris – ConsenSys ir apguvis komandu un tehnoloģiju Trifele. Starp visplašāk izmantotajiem blokķēdes izstrādātāju rīkiem Trifeļu komplekts ir izstrādes vide, testēšanas sistēma un aktīvu vads, kas viss ir apvienots vienā. Iegādes nosacījumi netika atklāti.

Izmantojot trifeles, lietotāji var piekļūt iebūvētajai viedo līgumu apkopošanai, sasaistīšanai, izvietošanai un binārai pārvaldībai. Ar vairāk nekā 8,5 miljoniem lejupielāžu un dinamisku izstrādātāju kopienu Truffle jau sen ir iecienīta ekosistēma jauniem un pieredzējušiem izstrādātājiem, kuri meklē rīkus, lai paātrinātu viedo līgumu un priekšējo lietotņu izstrādes procesu. Trifeles paātrināja atvērtā koda Ethereum ekosistēmas izaugsmi kā vienu no pirmajiem ConsenSys inkubētajiem projektiem, un kopš tā laika tā ir izveidojusi īpašu izstrādātāju sekotāju. Ar veiksmīgu trifeļu integrāciju ar ConsenSys Quorum, Filecoin, un citi protokoli, Truffle pievērš uzmanību globāla uzņēmuma pieņemšanai blokķēdē.

Trifeļu komplekts, uz kuru atsaucas vairāk nekā 1,3 miljoni izstrādātāju visā pasaulē, ir apņēmies padarīt Solidity izstrādi elegantu, produktīvu un drošu. Bezmaksas Trifeļu kastes satur noderīgus moduļus, Solidity līgumus un bibliotēkas, priekšgala skatus un pat pilnīgus dApps piemērus, lai atvieglotu jaunajiem izstrādātājiem. Trifeļu komandas ļauj dažāda lieluma inženieru komandām sadarboties kopīgā darbā testēšanas vidēs, lai pārliecinātos, ka lietojumprogramma darbojas, pirms rodas izmaksas par izvietošanu mainnet Ethereum.

Trifeļu pievienošana ConsenSys izstrādātāju produktu kaudzei nodrošina uzņēmuma klientus ar plašāku pakalpojumu klāstu, lai droši izvietotu savas lietojumprogrammas. Komanda turpinās veidot Truffle ar nozares vadošo biznesa attīstības, inženierijas un mārketinga komandu atbalstu ConsenSys. Trifeļu tehnoloģiju izmantos arī Quorum, Diligence un Infura. Trifeļu bloku ķēdes inženieri un attīstības eksperti turpinās paaugstināt bloku ķēdes izstrādātāju pieredzi un piedāvās viņiem augstas kvalitātes uzņēmuma līmeņa izstrādes rīkus.

“Trifeļu komplekts ir būtisks izstrādātājiem, lai sāktu darbu pie Ethereum un Web3, un ir nenovērtējams, lai palielinātu Mainnet lietojumprogrammu un uzņēmumu blokķēdes risinājumu pieņemšanu. Trifeles bieži būs visu mūsu produktu un pakalpojumu piltuve, jo gandrīz visi izstrādātāji sāk savu gudro līgumu izstrādi ar Trifeļu komplektu. Mēs priecājamies par turpmāku integrāciju ar ConsenSys izstrādātāju rīku un lietojumprogrammu komplektu, ”sacīja Džozefs Lubins, ConsenSys dibinātājs.

Truffle, kas tika palaists 2015. gadā, ir izstrādes komplekts, kas paredzēts, lai pārvaldītu visu bloku ķēdes izstrādātāju darbplūsmu no viedo līgumu izstrādes līdz front-end lietojumprogrammām, piedāvājot vispopulārāko izstrādes sistēmu, lai veidotu Ethereum blokķēdi, kuras pamatā ir Github zvaigznes. 

Trifeļu komplekts sastāv no šādiem elementiem, lai veicinātu vienmērīgu un vienmērīgu dApps attīstību: 

  • Trifeļu komandas – Racionalizē komandas darbplūsmu, nodrošinot kopīgu apkopošanas un testēšanas vidi nepārtrauktai integrācijai, kā arī ļauj komandai uzraudzīt izvietoto viedo līgumu darījumus, stāvokli un notikumus. Tas arī ļauj vizuāli parādīt noderīgus datus un konfigurējamus paziņojumus par kļūdām kritiskam ieskatam.
  • Trifele – faktiskā izstrādes vide, kas integrē viedo līgumu apkopošanu, testēšanu un izvietošanu.
  • Ganache – Lokāli izvietots blokķēdes simulators, Ganache piedāvā grafisku lietotāja saskarni, kas var simulēt blokķēdes tīklus un ļauj veikt viedo līgumu tiešo testēšanu, neprasot reālu testa tīklu izveidi vai izmantojot attālo tīklu..   
  • Līs – Front-end bibliotēku sortiments, kas piedāvā noderīgas sastāvdaļas tādu tīmekļa lietojumprogrammu izstrādei, kuras var vienmērīgi izveidot savienojumu ar viedajiem līgumiem.

“Tā kā Truffle ir vispopulārākais Ethereum izstrādes ietvars, tas ir dabiski piemērots dalībai ConsenSys produktu kaudzē. Mēs ceram piegādāt uzņēmuma līmeņa risinājumus, kas ļauj izstrādātājiem izveidot un izvietot bloku ķēdes sistēmas, izmantojot Ethereum un vairākās bloku ķēdēs, ”sacīja Tims Koulters, uzņēmuma dibinātājs Trifele.   

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni trufflesuite.com.

Trifeļu komplekta produkts

Kontaktpersona: [e-pasts aizsargāts]

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me