ConsenSys ikmēneša pārskats – 2019. gada novembris

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

ConsenSys ikmēneša pārskats – 2019. gada novembris

Ethereum dapps, uzņēmuma bloku ķēdes risinājumi, populārākie raksti, gaidāmie notikumi un daudz ko citu. – ConsenSys – 2019. gada 1. decembris Ievietots 2019. gada 1. decembrī

mēneša pārskata varonis

Novembra mēneša pārskats ir piepildīts ar aizraujošiem ConsenSys atjauninājumiem, kopsavilkumiem un izlaidumiem. Ja šis ir pirmais mēneša pārskats, ko lasāt, iepazīstieties ar mūsu redzējumu un uzziniet vairāk par ConsenSys. Ja esat bieži lasītājs, dodieties tieši uz labajām lietām – pēdējā mēneša populārākajiem tvītiem, notikumiem, videoklipiem un lasītajiem materiāliem.

“Es esmu kaut kā apdullināts, cik liels progress ir panākts tik īsā laikā. Ja paskatās uz visām iepriekšējām masveida sabiedrības revolūcijām – mobilajiem tālruņiem, pašu internetu, tīmekli, automašīnām, elektrību -, tie visi prasīja daudz ilgāku laiku. Decentralizētajā tīmekļa revolūcijā vai evolūcijā mēs faktiski neesam desmit gadus – mēs esam vairāk kā pieci gadi. Tā kā bitcoin bija ļoti šaura ieviešana un viedie līgumi patiešām tika izgudroti apmēram pirms pieciem gadiem. Tāpēc ir pārsteidzoši, cik daudziem lieliem uzņēmumiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un tikai cilvēkiem rūp un domā, ka tas būs svarīgi. ”

– Džo Lubins, ConsenSys dibinātājs un Ethereum līdzdibinātājs

Novembrī uPort izlaida rīku komplektu Serto, kas reālajā pasaulē ienes pārbaudāmu akreditācijas datu un decentralizētu identifikatoru (DID) iespējas. Globālā juridisko personu identifikācijas fonds (GLEIF) tagad izmanto Serto ienest juridisko personu identifikatorus (LEI) blokķēdē. Bounties tīkls izvērsa metadarījumus, kas atvieglo jauno Ethereum kopienas locekļu rīcību nopelnīt viņu pirmo kriptogrāfiju, nevis jāpērk. Andreass Freunds un Luiss Koens izlaida balto grāmatu, kurā tiek pārdomāts vienlīdzīgs sabiedrisko preču sadalījums, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju un marķieru tirgus.

ConsenSys apmeklēja konverģenci, pirmo reizi organizēto globālo blokķēdes kongresu. Konverģence pulcēja pārstāvjus no Eiropas Komisijas, INATBA, kā arī dažādus valdības ierēdņus un uzņēmumu vadītājus. Apskatiet konverģences videoklipus šeit. Atpūtieties, skatoties Stambulas cietā dakša atpakaļskaitīšanas pulkstenis, un pārbaudiet novembra atjauninājumus no Mesh!

ConsenSys vīzija

Populārākie raksti

 • Ko cilvēki meklē? “Bloku ķēde sabiedrisko preču piešķiršanā”
 • Tendences: “Kripto satura manifests”
 • Visvairāk kopīgotie: “Kuras valdības pašlaik izmanto blokķēdi?”
 • Tīmekļa seminārs: “Kā izveidot veiksmīgu blokķēdes produktu”

Sociālo mediju hiti

Twitter

ConsenSys vietnē Twitter

Reddit
Linkedin
Youtube
Instagram

ConsenSys vietnē Instagram

Biroja atrašanās vietas

ConsenSys biroja atrašanās vietas

Rumbas un runātais modelis

ConsenSys “centrs” nārsto, inkubē un paātrina “spieķu” pasākumus, izmantojot attīstību, resursu koplietošanu, iegādes, ieguldījumus un kopuzņēmumu veidošanu. Šie spieķi gūst labumu no ConsenSys veidotajiem pamatelementiem, kas ļauj uz Ethereum blokķēdes veidot jaunus pakalpojumus un biznesa modeļus.

Rumbas

 • Laboratorijas: Mūsu blockchain riska studija. Labs inkubē labākās Web3 komandas visā pasaulē, nodrošinot tām kapitālu, mentoru un piekļuvi ConsenSys augstākā līmeņa projektu un talantu tīklam. Lasīt: ConsenSys Labs paziņo par investīcijām atpar.
 • Akadēmija: Mūsu izglītības iestāde. Akadēmijas misija ir attīstīt globālo blokķēdes ekosistēmu, pārvarot Ethereum zināšanu trūkumu.
 • Risinājumi: Mūsu uzņēmuma rokas. Risinājumi sniedz blokķēdi uzņēmumiem, palīdzot uzņēmumiem, valdībām, bezpeļņas organizācijām un jaunizveidotiem uzņēmumiem visā pasaulē veidot, pārbaudīt un izvietot publiskos un privātos blokķēdes risinājumus. Solutions piedāvā izglītības, konsultāciju un attīstības pakalpojumus, kā arī iespējas kopīgiem uzņēmumiem un kopīgai radīšanai. Lasīt: Blockchain lietošanas gadījumi un nozares lietojumi.
 • Sociālā ietekme: ConsenSys Social Impact izmanto jaunās tehnoloģijas, lai atrisinātu pasaules aktuālākās problēmas. Lasīt: Ievads Stablecoins, Maksājumu rampas, & Caurspīdīgie ziedojumi Pt. 3
 • Kapitāls: Kapitāls ir mūsu finanšu pakalpojumu piedāvājums digitālajiem aktīviem un uzņēmumiem, kas balstīti uz blokķēdēm, un tajā ietilpst arī marķieru pārdošanas konsultācijas un riska kapitāla studija.
 • Rūpība: ConsenSys rūpība ir apņēmusies uzlabot un aizsargāt Ethereum ekosistēmu, veicinot tehnisko izcilību, drošības vadlīnijas, juridiskos piesardzības pasākumus un ētisku uzņēmējdarbības praksi. Izlasiet: “Cietība, jaunais pieaugušais”
 • Ēterisks: Ethereal Summit apvieno celtniekus, filozofus, politikas veidotājus, māksliniekus un humanitāristus no visas pasaules, lai divas dienas stāstītu un dalītos ar zināšanām par to, kā mēs kopā varam veidot savu decentralizēto nākotni, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Skatīties: “Kāpēc mēs pārbaudām – #EtherealTLV prezentācija ”

Alianses un iniciatīvas

 • Bruklinas projekts: Nozares mēroga sadarbība, izmantojot blokķēdes likumus, noteikumus un politiku, lai veicinātu ar simboliem balstītu ekonomikas izaugsmi un patērētāju aizsardzību.

Spieķi un Ventures

Adhara:

Likviditātes pārvaldība un starptautiskie maksājumi par decentralizētiem finanšu tīkliem.

AirSwap

Platforma, kas atvieglo vienādranga meklēšanu, cenu noteikšanu un tirdzniecību Ethereum blokķēdē.

Aletio

Visaptverošs bloku ķēdes izpētes, analīzes un prognozēšanas produktu komplekts Ethereum tīklam.

Allinfra

Visa infrastruktūra visiem – platforma liela mēroga biržas sarakstā neiekļautas infrastruktūras marķēšanai.

Bounties tīkls

Ārštata uzdevuma izpilde, izmaksājot jebkurā Ethereum žetonā pēc veiksmīgas izpildes.

Pilsoniskā

Platforma ilgtspējīgai un uzticamai žurnālistikai, izmantojot atvērtu pārvaldību un kriptokonomiku.

Atšifrēt multividi

Ikdienas ziņu vietne, kurā tiek apskatītas visas kriptogrāfijas lietas un decentralizētā tīmekļa parādīšanās.

Sapņot

Decentralizēts vienaudžu novērtēšanas protokols, kas veido universālas akadēmiskās sistēmas pamatu.

Gitcoin

Vieglākais veids, kā izmantot atvērtā pirmkoda kopienu, lai stimulētu darbu vai gūtu no tā peļņu.

Gnoze

Gnosis izveido jaunus tirgus mehānismus, lai dotu iespēju sadalīt resursus – no aktīviem līdz stimuliem un informāciju līdz idejām.

Režģis+

Piesaista publisko Ethereum blokķēdi, lai patērētājiem nodrošinātu tiešu piekļuvi enerģijas vairumtirgiem

Infura

Mērogojams, uz standartiem balstīts, globāli izplatīts kopa un API galapunkts Ethereum, IPFS un citām infrastruktūrām.

Kaleido

Viss vienā uzņēmuma SaaS platforma, kas radikāli vienkāršo drošu blokķēdes tīklu izveidi un darbību un paātrina ceļojumu no PoC uz ražošanu.

Kauri

Ethereum kopienas tehnisko zināšanu tīkls.

MetaMask

MetaMask ir pārlūka paplašinājums, kas ļauj palaist Ethereum dApps tieši jūsu pārlūkprogrammā, neizlaižot pilnu Ethereum mezglu.

MītsX

Drošības analīzes API Ethereum viedajiem līgumiem. Tas nodrošina rīkus, kas ievieš drošību viedo līgumu SDLC.

OpenLaw

Blokķēdes protokols juridisku līgumu izveidei un izpildei lietotājam draudzīgā, atbilstošā veidā.

Panvala

Decentralizēts fonds, kas nodrošina ilgtspējīgu finansējumu, izmantojot dotācijas.

PegaSys

Protokolu inženieru komandas veidošana Ethereum tech sabiedrisko ķēžu kopienai un vadošajiem uzņēmumiem.

Treum

Tas pats projekts, jauns nosaukums. Treum palīdz uzņēmumiem veidot uzticību klientiem, nodrošinot pārredzamību, izsekojamību un tirgojamību piegādes ķēdēs.

Trifele

Izstrādes vide, testēšanas sistēma un aktīvu vads uz Ethereum balstītiem viedajiem līgumiem un dappiem.

Trestoloģija

Apsaimniekošanas platforma, lai aizsargātu kriptogrāfijas aktīvus, ar pielāgojamiem viedajiem kontiem dažādām klientu vajadzībām

uPort

Pašvaldības identitātes pārvaldības platforma, kas lietotājiem ļauj reģistrēt savu identitāti vietnē Ethereum, nosūtīt un pieprasīt akreditācijas datus, parakstīt darījumus un droši pārvaldīt atslēgas un datus.

3 kaste

Profili un izplatīta datu bāzu infrastruktūra Ethereum.

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me