ConsenSys jaunumi un produktu atjauninājumi vietnē Devcon 5 Osaka

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

ConsenSys jaunumi un produktu atjauninājumi vietnē Devcon 5 Osaka

Piektās ikgadējās Ethereum izstrādātāju, tehnologu un entuziastu Devcon sanāksmes laikā ConsenSys un tā portfeļa uzņēmumi iepazīstināja ar produktu atjauninājumiem, ConsenSys Grants balvām un partnerībām. ConsenSys – 2019. gada 8. oktobris. Ievietots 2019. gada 8. oktobrī.

devcon bg

Osaka, Japāna – Kopš Ethereum tīkla darbības uzsākšanas 2014. gadā, Devcon ir kalpojis par tikšanās vietu tūkstošiem atvērtā koda izstrādātāju, dizaineru, pētnieku, infrastruktūras operatoru, kopienas organizatoru, ekonomistu un entuziastu, lai apspriestu jaunu finanšu un datu infrastruktūru tīmeklim. 

Līdz ar gaidāmo Ethereum 2.0 palaišanu tiek veidoti jauna veida standarti, spraudņi, rīki un biznesa modeļi, lai kalpotu daudzveidīgai mērogošanas stratēģijai un jauniem viedo līgumu protokoliem. 

Daudzi ConsenSys produkti, iniciatīvas un portfeļa uzņēmumi ieradās Osakā, lai dalītos atjauninājumos visas nedēļas garumā.

Produktu izlaišana un jaunas funkcijas 

 • ConsenSys produktu komplekts veido programmatūras kā pakalpojuma Freemium modeļus 
 • MetaMask spraudņu sistēma 
 • Tiek atvērts Japan Bounties tīkls 
 • Kaleido novērš galveno šķērsli uzņēmuma blokķēdes pieņemšanai, uzsākot vietējo viedo līgumu pārvaldību un sadarbojoties ar MythX 

Standarta darba un atvērtā pirmkoda programmatūras atbalsts 

 • Džozefs Lubins DevCon aicinājums uz darbību: OneMillionDevs.com 
 • ConsenSys Grants Funds 11 projekti par 155 000 USD 
 • Enterprise Ethereum Alliance (EEA) izlaiž jaunas klienta specifikācijas, vispirms rīko Mainnet Meetup

_____________________________________________________________________________

ConsenSys produktu komplekts piedāvā programmatūras kā pakalpojuma Freemium modeļus

2019. gada 3. ceturksnī ConsenSys īpašumā esošie produkti paziņoja par jauniem programmatūras kā pakalpojums modeļiem, lai uzlabotu klientu apkalpošanas līmeņa līgumus un apmierinātu nobrieduša tirgus prasības pēc Ethereum infrastruktūras, analīzes un izstrādātāju rīkiem. 

Tā kā Ethereum ir attīstījies iezīmei bagātīgu pakalpojumu un rīku tirgus, attīstās arī klientu vajadzības. Infura, MītsX un Aletio, uzsāka abonēšanas pakalpojumus, lai atbalstītu dažādus piedāvājumus – sākot no iesācēja līdz uzņēmuma līmenim, daži no Ethereum tīkla visplašāk izmantotajiem drošības un infrastruktūras pakalpojumiem ar infrastruktūru, datu analīzi un drošības audita programmatūru.

 • 17. jūlijā Ethereum infrastruktūras nodrošinātājs Infura uzsāka Infura + – augstākās klases abonēšanas pakalpojumu Infura Ethereum API, nodrošinot uzlabotu Ethereum infrastruktūras atbalstu visu izmēru lietojumprogrammām. Lietotāji var izvēlēties daudzpakāpju pakalpojumu iespējas– Pamata, Izstrādātājs, Komanda un Izaugsme – lai ļautu pareiza izmēra plānu, kā viņu Ethereum balstīto projektu no koncepcijas pierādīšanas pārvērst globālajā ražošanā.
 • MītsX, galvenais drošības analīzes pakalpojums Ethereum viedajiem līgumiem šodien uzsāka MythX Pro. Tagad MythX lietotāji atklāj pilnu viedo līgumu ievainojamību un palīdz novērst drošības pārkāpumus – izmantojot pārredzamu un viegli lietojamu DAI-stablecoin abonēšanas pakalpojumu, izmantojot Margrietiņu maksājumi
 • 2019. gada 20. jūnijā Alethio paziņoja Alethio API PRO  kā tiešs veids, kā izstrādātājiem iegūt reāllaika piekļuvi indeksētiem, sintezētiem, ķēdes Ethereum datiem stabilā un uzticamā veidā. Alethio API atrisina Ethereum datu sadrumstalotības problēmu, kas daudziem mainnet lietotājiem neļauj droši un tīri piekļūt blokķēdes datiem. 

Pilns paziņojums presei

_____________________________________________________________________________

MetaMask spraudņu sistēma

Pēdējo četru gadu laikā MetaMask ir palīdzējis lielai Web3 izstrādātāju kopienai ieviest jaunu skaitļošanas paradigmu – kur lietotāji kontrolē savus kontus un kur konti kontrolē savus līdzekļus. 

MetaMask paplašinājums pārlūkiem noveda Ethereum parastās tīmekļa lietojumprogrammās, taču jauni paplašinājumi ir nepieciešami jauna veida mērogošanas stratēģijām un viedajiem līgumu protokoliem – no kuriem daudziem ir nepieciešama mijiedarbība ar lietotāja kontu un lietotāja vārdā jāuztur pastāvīgs skripts, lai uzraudzītu stāvokli vai pirmsapstrādes darījumi. Tā vietā, lai izlemtu, kuras funkcijas jāizlaiž, MetaMask izveidoja spraudņu sistēmu bez atļaujas. 

MetaMask spraudnis ir skripts, kas parasti tiek izmantots ENS un IPFS, papildina MetaMask funkcionalitāti, un tas viss ir iespējams ar mūsu jauno atļauju sistēmu.

 • audita adrese spraudņa API var pievienot kontu brīdinājumus vai apstiprinājumus visur, kur MetaMask tos parāda, lai nodrošinātu viedo līgumu drošību.
 • plugName spraudņa API nozīmē, ka MetaMask nediktēs, kādas vārdu sistēmas lietotājs var abonēt decentralizēto vārdu sistēmām (DNS).
 • Spraudņu API komplekts 2. slāņa mērogošanas risinājumiem, lai palīdzētu dapps izstrādāt decentralizētus līgumus ārpus galvenās Ethereum ķēdes.
 • ShareAPI ļauj jebkuram spraudņa autoram viegli izveidot savu API vietnēm, kuras apmeklē lietotājs, neatkarīgi no tā, vai tā ir vienkārša RPC stila API vai uzlabota uz notikumiem balstīta API.
 • Spraudņu paraugi, ko izstrādātāji var izpētīt, lai sāktu darbu, tostarp IPFS, Starkware un Blocknative spraudņi. Jūs varat apskatīt vairāk paraugu šeit.

_____________________________________________________________________________

Tiek atvērts Japan Bounties tīkls 

DevCon 5 Osakā Bounties tīkls konferenču apmeklētājiem izveidoja īpašu pētnieku, kas pieejams japāņu valodā, lai ērti izveidotu un izpildītu veltes. Sākot no pierādīšanas, ka darāt to “lielu” un pierakstāties karaoke kabīnēs, līdz drošības kļūdu novēršanai vietnē Kickback, japan.bounties.network ir vieta, kur mijiedarboties Ethereum DevCon laikā. Kā platforma, kas pieejama Web3 pārlūkprogrammās, lai kopiena varētu apvienoties un mijiedarboties, Japan Bounties tīkls ir lielisks piemērs tam, kā vietējās un starptautiskās kopienas attīstās, izmantojot izsekojamu vērtību apmaiņu..

Pārbaudiet to: https://japan.bounties.network/

_____________________________________________________________________________

Kaleido novērš galveno šķērsli uzņēmuma blokķēdes pieņemšanai, uzsākot vietējo viedo līgumu pārvaldību un sadarbojoties ar MythX

DevCon 5 Kaleido paziņoja par uzņēmuma viedo līgumu pārvaldības pievienošanu kā vietējo komponentu Kaleido platformā. Viedu līgumu pārvaldība, kas satur kopīgu biznesa loģiku starp uzņēmumiem, ir sarežģīts šķērslis bloku ķēdes konsorciju pārvaldībai. Tagad Kaleido dod iespēju “uzņēmuma izvietošana” līgumiem ar iebūvētu pārvaldību, darbplūsmu, versiju veidošanu, drošību un ugunsmūra aizsardzību. Šī spēja atbalsta arī trifeles un ir integrēta ar Github. 

Pirmo reizi Ethereum balstītā tīklā lietotāji tagad var pārbaudīt un auditēt, kuras koda rindas tika izpildītas katram darījumam. Kopā ar Kaleido partnerību ar MythX par jauno MythX viedo līgumu analīzes metožu pievienošanu uzņēmumiem tagad ir vienkāršs spiedpogas risinājums viedai līgumu pārvaldībai, izvietošanai un analīzei. Kaleido, Blockchain Business Cloud mūsdienu biznesa tīkliem piedāvā pilnas kaudzes bloku ķēdes platformu, kas veidota uz Enterprise Ethereum.

Lasīt vairāk šeit.

_____________________________________________________________________________

Džozefs Lubins DevCon aicinājums uz darbību: OneMillionDevs.com

Viņa galvenās uzrunas laikā plkst DevCon 5, Džozefs Lubins paziņoja par aicinājumu uz darbību, lai izveidotu Ethereum izstrādātāju kopienu, un uzsāka ekosistēmas iniciatīvu, lai iedvesmotu miljonu blokķēdes izstrādātāju, tehnologu un hakerus, lai redzētu, kā viņu prasmes var pielietot, veidojot viedus līgumus un izstrādājot lietojumprogrammas Ethereum tīklā.. 

Tiek lēsts, ka visā pasaulē ir 24 miljoni programmatūras izstrādātāju, tomēr blokķēdes izstrādātāju skaits ir vairākos simtos tūkstošu – lielākais skaits attīstās Ethereum. Uzlabojoties rīkiem, dokumentācijai, bibliotēkām un onrampiem, Lubins izaicina sabiedrību atsaukties jaunus programmētājus un nākamajā gadā Ethereum izstrādātāju domas palielināt līdz miljonam.

_____________________________________________________________________________

ConsenSys Grants savā otrajā vilnī sadala 175 000 USD

DevCon 4 2018. gadā Džozefs Lubins paziņoja par 500 000 USD lielu piešķīruma fondu, kas tiks sadalīts projektiem, kuri veido atvērtā koda programmatūru, lai risinātu Ethereum tīkla tehniskos jautājumus. Kopš tās darbības sākuma ConsenSys Grants programma ir finansējusi 15 projektus ar kopējo summu 330 000 USD. Šodien ConsenSys Grants programma paziņoja par otro finansējuma saņēmēju vilni, lai saņemtu finansējumu. 

 1. Drošība:

 

 1. Bāka: Uz drošību vērsts Ethereum Serenity klients piešķīra papildu dotāciju 25 000 ASV dolāru apmērā, lai turpinātu izcilo darbu, apliecinot likmi + sadriskājot.

 • Infrastruktūra: 
  1. Zeropool: Pilnībā anonīmi un nesekojami darījumi ar Ethereum, atbalstot vairākus ERC20 marķierus, ēterus un anonīmus atomu mijmaiņas darījumus – 25 000 USD
  2. PISA: Kriptogrāfijas reālā mērogojamība, atvieglojot pieņēmumu, 99% darījumu var palikt lokāli starp pusēm globālā tīkla vietā – 25 000 USD
  3. Tellors: Decentralizēts orākuls, kas nodrošina efektīvu, neuzticamu un decentralizētu alternatīvu ārpusķēdes datiem – 25 000 USD
  4. DappNode: Decentralizēts personīgi piederošo mezglu tīkls ar lietotājam draudzīgu saskarni – 25 000 USD
  5. InfrastructureUsability un Dev Tooling
   1. Alise: Mobilā lietotne, lai viegli izveidotu vietējās mobilās lietojumprogrammas – 25 000 USD
   2. Ethers.js: Pilnīga Ethereum JavaScript bibliotēka maku, ietvaru un rīku veidošanai, īpašu uzmanību pievēršot drošībai, kompaktumam un vienkāršībai – 25 000 USD
   3. ConsenSys Grants finansē atvērtā koda projektus, kas dod labumu lielākai Ethereum ekosistēmai. Atbalstītie projekti ietver kritiskās jomas, piemēram, pamata infrastruktūru, uzlabotus izstrādātāju rīkus un UX, drošību un piekļuvi zināšanām izstrādātājiem, lietotājiem un sociālo ietekmi. ConsenSys Grants Wave 3 tagad ir atvērts pieteikumiem, un uzvarētāji tiks paziņoti EthDenver 2020. gada februārī. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 14. janvāris.. 

    _____________________________________________________________________________

    Enterprise Ethereum Alliance (EEA) izlaiž jaunas klienta specifikācijas, vispirms rīko Mainnet Meetup

    The Uzņēmumu Ethereum alianse (EEA), biedru vadīta nozares organizācija, kuru pārstāv simtiem uzņēmumu visā pasaulē. Šodien viņi izlaida divas jaunas specifikācijas, kas pieejamas lejupielādei šeit.

    EEA arī rīkos savu pirmo Mainnet tikšanos interaktīvai diskusijai par tādām tēmām kā privātums, darījumu caurlaidspēja un juridiskajām prasībām nozarēm un uzņēmumiem, lai maksimāli izmantotu Ethereum. EEA Mainnet darba grupas priekšsēdētājs John Wolpert, ConsenSys Web3Studio vecākais produktu vadītājs, vadīja diskusiju. 

    Pilna izlaišana

    _____________________________________________________________________________

    Par ConsenSys:

    ConsenSys pārveido mūsu pašreizējo digitālo arhitektūru uz atvērtāku, iekļaujošāku un drošāku vērtīgu internetu, ko parasti sauc par Web3. Izmantojot uzticamāku interneta arhitektūru, mēs palīdzam privātpersonām, uzņēmumiem un valdībām atklāt jaunus uzņēmējdarbības modeļus un vērtību, iegūt efektivitāti, izmantojot kopīgu IT infrastruktūru, un izmantot modernākās kriptogrāfijas metodes, lai aizsargātu privātus lietotāju datus. Izmantojot mūsu unikālo globālo biznesu, kas sastāv no riska fonda un starta inkubatora, Enterprise Ethereum konsultāciju nodaļas un izglītības akadēmijas, ConsenSys veido decentralizētu nākotni..

    Mediju kontakti: [e-pasts aizsargāts]

    Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

    Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

    Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

    Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

    Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

    Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

    Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

    Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

    Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

    Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

    Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

    Centrālās bankas un naudas nākotne

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me