ConsenSys uzsāk Codefi atbilstību

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

ConsenSys uzsāk Codefi atbilstību

ConsenSys paziņo par Codefi Compliance – automatizētas un veiklas digitālo aktīvu regulēšanas un atbilstības platformas – izlaišanu. Iesniedzis ConsenSys 2020. gada 8. jūnijs Ievietots 2020. gada 8. jūnijā

kodefi atbilstības varonis

Ņujorka– ConsenSys šodien paziņoja par digitālo aktīvu automatizētas un veiklas regulēšanas un atbilstības platformas Codefi Compliance palaišanu. Codefi Compliance ir jauns piedāvājums Codefi produktu komplektā, kas kopīgi nodrošina tirdzniecību un finanses, optimizējot biznesa procesus un digitalizējot finanšu instrumentus. Kā nākamās paaudzes risinājums cīņai pret naudas atmazgāšanu (AML) un cīņai pret terorisma finansēšanu (CFT) Codefi Compliance nodrošina, ka digitālie aktīvi atbilst normatīvajām prasībām, neapdraudot tirgus un biznesa prasības, neatkarīgi no jurisdikcijas un dizaina. Tas ir vienīgais atbilstības risinājums, kas paredzēts tikai Ethereum balstītiem aktīviem un ko ir izstrādājis ConsenSys, Ethereum attīstības līderis. 

Vēsturiski AML / CFT atbilstība ir izmantojusi “zini savu klientu” (KYC) vadlīnijas, kas finanšu pakalpojumu iestādēm pieprasa pielikt pūles, lai pārbaudītu identitāti, piemērotību un riskus, kas saistīti ar saziņu ar klientiem. Codefi atbilstība nodrošina jūsu darījumu (KYT), kas ir būtisks decentralizētajai infrastruktūrai un nodrošina nākamo līmeni atbilstības analīzē. KYT saglabā privātumu, novērtējot dalībnieku adrešu uzvedību, nevis dalībnieku identitāti. Nodrošinot KYT uzraudzību, kas paredzēta blokķēdes aktīviem ar visaugstākās kvalitātes ķēdes datiem, Codefi Compliance nodrošina AML pārbaudes, lai nodrošinātu, ka darījumi var palikt anonīmi, vienlaikus ievērojot noteikumus. 

Codefi atbilstība klientiem dod rīkus riska novērtēšanai, riska pārvaldībai un riska izmeklēšanai. Lietotāji var pārvaldīt globālās darbības no viena konta, pielāgojot atbilstības iestatījumus atbilstoši jurisdikcijai, nevainojami pārvaldot vairākus iestatījumus starptautiskajās nodaļās. Codefi atbilstība nodrošina reāllaika atbilstības uzraudzību un riska statusu visiem digitālajiem aktīviem, izmantojot filtrus etiķetēm, identificētajiem atribūtiem, atbilstību darījumiem un riska līmeni. Klienti var izsekot aktīvu aktivitātēm, lietotāju uzvedībai, darījumiem, fondu plūsmai un apskatīt datu analīzi, lai noteiktu tendences. Ieskats, kas iegūts no Codefi atbilstības, var palīdzēt uzņēmumiem, kas saskaras ar dinamiskiem noteikumiem, nodrošināt visu prasību izpildi, nepārtraucot procesa plūsmas. 

Funkcijas atbilstības riska izmeklēšana

Ethereum turpina iegūt impulsu kā programmējama blokķēde uzņēmumiem, jo ​​lielākā daļa pasaules lielāko uzņēmumu, kas izmanto blokķēdi, ir ēka uz Ethereum. Pirms Codefi Compliance uzņēmumi, kas nodarbojas ar digitālajiem aktīviem Ethereum, saskārās ar izaicinājumu risināt dažādus katra īpašuma standartus un ieviešanu un pārvaldīt tīkla sarežģīto datu bāzi. Codefi Compliance izmanto pielāgotu sistēmu, lai nodrošinātu AML / CFT risinājumu, kas ir saderīgs ar ēteri, un visplašāk izmantotajiem marķieru standartiem, piemēram, ERC20, ERC721, ERC179, ERC777, kā arī ievērojamiem stablecoins, piemēram, DAI, USDC un Tether, aptverot vairāk nekā 280 000 digitālo veidu. Ethereum būvētie aktīvi. Tas ir pirmais digitālajiem aktīviem izstrādātais risinājums, kas darbosies ar ETH 2.0 – tik gaidīto tīkla jauninājumu, kas eksponenciāli palielinās darījumus sekundē un ļaus Ethereum skalu. 

“Nodrošināt stingru AML / CFT atbilstību Ethereum balstītiem digitālajiem aktīviem ir galvenais solis, lai institucionālo finanšu nozari novestu pie decentralizētas finansēšanas. Codefi atbilstība ir nākamais modulis mūsu produktu komplektā, lai novērstu sarežģītību un riskus, izmantojot DeFi, un palīdzētu jebkuram uzņēmumam gūt labumu no digitālo aktīvu izmantošanas. ”Sacīja Leks Sokolins, ConsenSys Codefi globālais vadītājs. 

Codefi atbilstība ir paredzēta jebkuram uzņēmumam, kas mijiedarbojas ar Ethereum digitālajiem aktīviem. Prognozēšanas tirgus platforma Skats izmanto Codefi atbilstību, lai nodrošinātu, ka darījumi, izmantojot žetonus, atbilst vietējiem noteikumiem. “Sight kā prognozēšanas tirgus platforma, kas nav saistīta ar brīvības atņemšanu, meklēja kriptogrāfijas AML risinājumu, kuru būtu viegli integrēt, lietotājam draudzīgi un aptvert visus Ethereum marķierus. Codefi atzīmēja visas izvēles rūtiņas, dodot regulatoriem mieru, ka Sight atbilst visaugstākajiem AML standartiem, ”teica Graeme produktu vadītājs Graeme Barnes..

Atbilstība Codefi šodien ir pieejama vietnē codefi.consensys.net/compliance.  

Izpētiet šodien Codefi atbilstību

Uzziniet vairāk par mūsu AML-CFT atbilstības risinājumu kriptovalūtām un digitālajiem aktīviem. Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me