Šeit ir 40 kriptogrāfijas Twitter konti, kuriem patiešām ir nozīme

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Contents

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

Šeit ir 40 kriptogrāfijas Twitter konti, kuriem patiešām ir nozīme

Vairākas stundas katru dienu nav pārspīlējums. Tas notiek. Ļaujiet man paskaidrot … Autors: ConsenSys 2019. gada 31. janvāris Ievietots 2019. gada 31. janvārī

Es katru dienu stundām ilgi lasīju kriptogrāfisko čivināt, šeit ir 40 konti, kuriem patiešām ir nozīme Es katru dienu stundām ilgi lasīju kriptogrāfisko čivināt - šeit ir 40 konti, kuriem patiešām ir nozīme

Mana laimīgā vieta

Twitter ir daudzas lietas. Tā ir īpaša vieta, kur izlaist un dalīties ar idejām memu un tweetstormu, diatribu un inkvizīciju veidā. Tajā ir sadaļa, lai uzzinātu vairāk par sportu, notikumiem visā pasaulē, aktuālām ziņām – visu. Protams, čivināt piedāvā mājvietu arī troļļiem un baiļu izplatīšanai, un kādu dienu to var atlaist blokķēdes tehnoloģija – bet tagad Twitter ir dzīvotspēja kā informācijas avots, nav noliedzams.

Ļaujiet man pastāstīt jums par labāko čivināt grupu – kopienu, kas čivināt izvirza no laika piesūcinoša sociālo mediju platformas uz nozīmīgas iesaistīšanās un (galvenokārt) veselīga diskursa arēnu. Jā, tajā joprojām ir tukši mēmi un troļļi, taču tai ir arī klases, kopīgas vērtības un kopēja pārliecība, ka pasaule var būt labāka vieta, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju un kriptonauda. Pareizi, CryptoTwitter ir mana laimīgā vieta.

Es ilgi un smagi domāju par šī saraksta pasūtīšanu, bet galu galā nolēmu, ka tas būs pārāk grūti un pilnīgi subjektīvi …

Kas ir labākie cilvēki, kas jāievēro CryptoTwitter for Ethereum?

Vitāliks Buterins

Plaši pazīstams kā Ethereum līdzdibinātājs, cilvēks, kurš noteikti neatdod ETH, un potenciālais svešinieks kosmosā (joprojām gaida apstiprinājumu par šo). Viņš pārredzami sadarbojas ar citiem lietotājiem, reaģē uz lielāko daļu netroļļu un sniedz lielāko ieskatu ikvienā par visām blokķēdēm.

1. Šodien es taisīšu čivināt vētru, izskaidrojot Ethereum Casper pētījumu vēsturi un stāvokli, ieskaitot FFG un CBC karus, hibrīds => pilnīga pārslēgšanās, nejaušības loma, mehānisma dizaina jautājumi un daudz kas cits.

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 2018. gada 16. augusts

Vlads Zamfirs

Pašu aprakstīts absurdists, trollis, Vlad ir Ethereum izstrādātājs, kurš vada pāreju uz Ethereum līdzdalības pierādīšanu. CryptoTwitter vokāls, viņš arī bieži apspriež blokķēdes pārvaldību, kriptoekonomiku un citus blokķēdes mērogojamības priekšlikumus.

Andreass M. Antonopuls

Pats krusttēvs. Viņš ir viens no galvenajiem bitkoīnu un blokķēdes ekspertiem, ir sarakstījis vairākas vislabāk pārdotās grāmatas, tostarp “Bitcoin apgūšana”, “Mastere Ethereum” un ir visapkārt viena no vismīļākajām un cienītākajām personām kriptogrāfijas pasaulē. Viņš ir tik mīlēts, ka daudzi kriptogrāfijas entuziasti apvienojās, lai ziedotu Andreasam 1,6 miljonus dolāru par viņa nenogurstošo uzticību kopienai.

Ja esat kādreiz uzzinājis par Bitcoin, piedalījies tajā, izmantojis vai guvis labumu no Bitcoin, lūdzu, ziedojiet Andreasam M. Antonopulosam # PALDIES https://t.co/vjvlidsQ8Y

– Ēriks Voorheess (@ErikVoorhees) 2017. gada 6. decembris

Džozefs Lubins

Ethereum līdzdibinātājs un ConsenSys dibinātājs Džo bieži tweetē un ir viens no labākajiem kontiem, lai iegūtu atjauninājumus un informāciju par Ethereum. Viņam ir jāievēro ikviens interesents par Ethereum vai projektiem, kas tiek izstrādāti vadošajā viedo līgumu platformā.

#Bloķēšanas ķēde ir vairāk nekā tirgus. Tā ir kustība.

– Džozefs Lubins (@ethereumJoseph) 2018. gada 1. decembris

Gevins Vuds

Ethereum līdzdibinātājs un Parity Technologies dibinātājs Gavins šobrīd būvē Polkadot – tīklu, kas izveidots, lai savienotu privātās / konsorcija ķēdes, publiskos / bez atļaujas tīklus, orākulus un nākotnes tehnoloģiju attīstību.

Jūras Ravikants

Cilvēks, kurš nav jāiepazīstina, bet šeit ir tāds. Viņš ir AngelList izpilddirektors un līdzdibinātājs. Turklāt viņš ir līdzdibinājis Metastable Capital, CoinList, Republic, un ir ieguldītājs vairāk nekā 100 uzņēmumos. Vissvarīgākais ir tas, ka Naval ir kļuvis par mūsdienu filozofu, kas pazīstams ar savām diskusijām un tvitera vētrām par tehnoloģiju – to, ko viņš sauc par zinātnes un naudas krustojumu. Pēc čivināt vētras nebrīnieties, ja pēkšņi atrodaties nespējīgs gulēt, mēģinot izprast kriptogrāfijas turpmākās sekas.

1 / Blokķēdes aizstās tīklus ar tirgiem.

– Naval (@naval) 2017. gada 21. jūnijs

Teilore Monahana

Teilore Monahana ir dibinātāja & MyCrypto izpilddirektors un iepriekš dibināts MEW (myetherwallet). Šis koledžas pametums ir viens no labākajiem cilvēkiem, kam sekot, un pastāvīgi nodrošina lieliskas kriptogrāfijas perspektīvas. Viņa arī izstrādā savu cilvēku sarakstu, lai sekotu CryptoTwitter.

Kas ir jūsu mīļākā persona, kurai sekojat # kriptotwitter?

Tikai viens mīļākais. Nav divi. Nav saraksts. Burtiski es tevi bloķēšu, ja tu man iedosi vairāk nekā vienu.

– Teilors Monahans (@tayvano_) 2019. gada 17. janvāris

Niks Szabo

Niks ir datorzinātnieks un kriptogrāfs, kas pazīstams ar savu agrīno darbu, kas ir digitālo valūtu, blokķēdes, celmlauzis un pat ir izveidojis terminu “viedie līgumi”. Niks ir plaši pazīstams kā viens no pasaules izcilākajiem bitkoīnu un blokķēdes tehnoloģiju ekspertiem. Jūs varat lasīt vairāk vietnē viņa personīgais uzpūšanāsg.

Saimons De la Ruvjē

Saimons ir ConsenSys bloku ķēdes inženieris un Ujo Music līdzdibinātājs. Viņš tvītoja par blokķēdi, mūziku un ir arī autoritāte kūrēšanas tirgos. Viņš nesen uzsāka biļetenu kuru jums vajadzētu abonēt!

Kriss Burniske

Kriss sāka strādāt kā analītiķis uzņēmumā ARKinvest, kur viņš vadīja sākotnējos ieguldījumus kriptogrāfijā, galu galā atstājot savu firmu Placeholder VC. Kriss ir arī līdzautors grāmatai Cryptoassets, padarot viņu par obligātu sekot ikvienam, kam īpaši patīk apspriest ieguldījumus kriptogrāfijas kasetēs.

Vairāk cilvēku piederēs # cryptoassets nekā krājumi.

– Kriss Burniske (@cburniske) 2018. gada 1. jūlijs

Dzintars Baldets

Loceklis Forbes virsgrāmatā 40 līdz 40 gadiem, Amber iepriekš bija blockchain programmas vadītājs JP Morgan attīstībā Quorum un tagad ir Clovyr izpilddirektors, veidojot lietojumprogrammu un pakalpojumu ekosistēmu publiskiem un atļautiem blokķēdes tīkliem. Ja jums nepieciešams kāds cits iemesls, lai sekotu viņai, dažas no viņas iecienītākajām lietām ir viskijs, kapitāla tirgi, 1930. gadu džezs un patriarhāta sagraušana.

Martins Köppelmans

Martins ir Gnosis prognozēšanas tirgus izpilddirektors un līdzdibinātājs, DAO (decentralizētas autonomas organizācijas) eksperts un visapkārt viens no izcilākajiem cilvēkiem, ar kuru jūs jebkad iepazīsities. Vai es pieminēju, ka viņam ļoti patīk DAO?

Šis ir vienīgais projekts, par kuru esmu visvairāk sajūsmināts nākamo pusgadu. Tas, visticamāk, būs lielākais DAO eksperiments Ethereum kopš “DAO”.

Paziņojot par dxDAO!

Sākot ar 18. februārihttps://t.co/DVm5VjaGcJ @daostack

– Martin Köppelmann (@koeppelmann) 2018. gada 21. decembris

Džons Volpts

Agrāk IBM blockchain iniciatīvas un Hyperledger līdzdibinātājs Džons tagad koncentrējas uz Ethereum ConsenSys. Sekojiet viņam īpaši par viņa lielisko tehnisko ieskatu gan uzņēmumos, gan publiskajos blokķēdēs.

Startup man jautāja, "Kā mēs sākam darbu ar blokķēdi?" Atbilde: iznomājiet galda spēļu dizaineri, spēlējiet kartona versiju, līdz tā ir jautra, pēc tam pārejiet pie izklājlapām, pēc tam – uz SaaS, un, kad jūsu pārvaldīto aktīvu vērtība sāk visus nervozēt, tad bloķējiet.

– Džons Volpers (@jwolpert) 2019. gada 25. janvāris

Preethi Kasireddy

Ar iepriekšējo darba pieredzi uzņēmumos Goldman Sachs, A16Z un Coinbase nav pārsteigums, ka Preethi kļuva par CryptoTwitter slavenību. Kā TruStory dibinātāja un izpilddirektore viņa ir ļoti aktīva Twitter tīklā un sniedz visfaktiskāko un godīgāko informāciju, kas pieejama, izmantojot viņas tvītus un vietnē TruStory..

Bitcoin pacēlās, jo sludināja ideoloģiju. Ethereum pacēlās, jo sludināja praktiskumu.

Maldīgums ir domāt, ka viens ir PAREIZS, bet otrs – nepareizi. Jaunai sociālai konstrukcijai ir vajadzīgi GAN.

– Preethi Kasireddy (@iam_preethi) 2019. gada 21. janvāris

Josla Rettig

Lane ir Ethereum un Ewasm galvenais izstrādātājs, kurš ir pazīstams ar to, ka uzdod smagus jautājumus. Viņš nesen paziņoja Ēterietis kopiena, kurā cilvēki var apspriest sociālo mērogojamību un Ethereum pilnvarotās pasaules lielākās sekas.

Endrjū Keiss

Endrjū ir ConsenSys globālās uzņēmējdarbības attīstības vadītājs ar iepriekšēju pieredzi kapitāla tirgos, tehnoloģijās un kā uzņēmējs. Viņš ir kļuvis pazīstams ar savām ikgadējām kriptogrāfijas tirgus prognozēm un tirgus ieskatiem.

Šeit ir manas 19 blockchain prognozes 2019. gadam: https://t.co/82VcI7cJRy

– Endrjū Keiss (@AndrewDARMACAP) 2019. gada 12. janvāris

Ričards Bērtons

Ričards ir uzņēmuma Balance izpilddirektors, veidojot tīmekļa un mobilo maku Ethereum balstītām žetoniem. Viņš ir ļoti aktīvs čivināt (viņam ir gandrīz tikpat daudz tvītu kā sekotājiem) un viens no lielākajiem decentralizēto finanšu aizstāvjiem. Viņam ir jāievēro cilvēki, kurus interesē MakerDAO, stablecoins un citas #defi lietojumprogrammas.

Tas jūtas piemērots @MakerDAO ir birojs, kas stāv pāri Volstrītai. &# 127974; pic.twitter.com/4FBa8oMUkG

– Riks Bērtons &# 127468;&# 127463; ‣ &# 127482;&# 127480; (@ricburton) 2019. gada 22. janvāris

Emins Gün Sirer

Slavens Kornela profesors un blokķēdes pētnieks Emins ir arī grupas līdzdirektors IC3, iniciatīva kriptovalūtām un līgumiem. Turklāt viņš ir līdzdibinājis programmatūras uzņēmumu bloXroute Labs, kura mērķis ir izstrādāt 0. slāņa risinājumu blokķēdes mērogojamībai.

Yan Zhu

Īsumā, viņa ir slikta. Vidusskolas pamešana ir kļuvusi par ceļu, lai kļūtu par drošības direktoru uzņēmumā Brave, kas ir galvenā uzmanības zīme. Viņa ir neticami aktīva ar vairāk nekā 16 000 tvītiem un viņai ir viens no burvīgākajiem mājdzīvnieku trušiem.

azuki atkāpjas no likteņa, ka viņš ir daļa no augļu pīrāga pic.twitter.com/9dpoiuag1i

– yan (@bcrypt) 2019. gada 4. janvāris

Evans Van Ness

Viņš skrien weekinethereum.com, iet uz ziņu avotu un informatīvo izdevumu par izstrādātāju atjauninājumiem, mērogojamības jaunumiem un svarīgiem gaidāmajiem Ethereum datumiem. Pašlaik viņš strādā ConsenSys ar uzdevumu visu decentralizēt.

Maiks Makdonalds

Viņš ir drošības inženieris, Walden Bridge Capital partneris un https://mkr.tools. Maiks bieži raksta par decentralizētajām finanšu tēmām un palīdz vadīt programmu stablecoin indekss ar Myles Snider.

Ideja, kuru es vēlētos finansēt: ņemiet atvērtā koda Runescape classic un integrējiet to Loom sidechain. https://t.co/wn7bTGvYnV

– Maiks Makdonalds (@mikeraymcdonald) 2018. gada 17. decembris

Freds Eršems

Iepriekš Freds Coinbase līdzdibinātājs ir pārcēlies uz kopīgi dibinātu investīciju firmu cryptoasset Paradigm. Viņš ir ieguldītājs daudzās populārākajās kriptogrāfijas firmās un uzņēmumos. Kamēr es esmu mazāk aktīvs čivināt, es viņam sekotu, jo viņš nākotnē darīs foršus sūdus, un jūs nevēlaties to palaist garām.

Es domāju, ka tas ir interesants aspekts, ko daudzi zinātniskās fantastikas rakstnieki un redzētāji nespēj saskatīt. Mēs, iespējams, gatavojamies izpētīt "iekšējā pasaule", ārējās pasaules vietā.

– Larss Pensjē (@larspensjo) 2019. gada 5. janvāris

Laura Šīna

Lai arī viņa nav noncoiner (persona, kurai nepieder nekādi kriptogrāfijas komplekti), Laura uzsāka divus no populārākajiem kriptogrāfisko aplāžu veidiem Unchained un Uncomfirmed, kur viņa intervē labākos prātus blokķēdes nozarē. Viņas aplādes un tvīti bieži sniedz jaunu un pārdomātu informāciju.

Ari Deivids Pāvils

Neviens CryptoTwitter saraksts nebūtu pilnīgs bez Ari, kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonda, BlockTower Capital, CIO. Viņš ir viena no aktīvākajām personībām Twitter, sniedzot nākamā līmeņa analīzi un ir patiess domu līderis kriptogrāfijas telpā. Viņš ir apguvis arī twitterstorm mākslu.

1 / Kripto izglītības pavediens: man pastāvīgi tiek lūgti izglītības resursi, un tas ir grūts – jāievēro a "spirāle", riņķo ap laukiem, kas veicina kriptovalūtas izpratni, un katram no tiem ir pakāpeniski lielāka jēga salīdzinājumā ar jūsu zināšanām par citiem. pic.twitter.com/aEc8vLdJEL

– Ari Pauls (@AriDavidPaul) 2018. gada 20. maijs

Alekss van de Sande

Pēdējo piecu gadu laikā Alekss ir bijis Ethereum fonda dizainers un priekšējās daļas izstrādātājs. Viņš nevairās izteikties un sniedz lielisku ieskatu, it īpaši tiem, kurus uztrauc potenciālie cilvēku un mašīnu konflikti, kas izriet no kriptogrāfijas revolūcijas.

Džošs Starks

Džošs ir L4 līdzdibinātājs, kas ir uzņēmums, kas veido Web3 un veic visprogresīvākos kriptoekonomiskos pētījumus. L4 pārvalda vairākus projektus, sākot no Counterfactual – protokola vai pielāgojamām blokķēdēm – līdz StableFund, kopuzņēmumam ar MakerDAO, kas nodrošina sākuma kapitālu izstrādātājiem, kuri veido lietojumprogrammas, izmantojot DAI. Viņš arī nokārtoja debates par ethereum pret Ethereum.

vai tas ir:

cc @technocrypto, @evan_van_ness

– Džošs Stārks (@ 0xstark) 2019. gada 14. janvāris

Džons Liličs

Viens no agrākajiem ConsenSys dalībniekiem, vairāku kriptogrāfijas uzņēmumu padomnieks un Code to Inspire līdzdibinātājs Džons ir kļuvis par ievērojamu CryptoTwitter balsi. Viņš bieži tweet par Ethereum, Bitcoin, globālajiem sociālajiem jautājumiem un enerģijas tirgiem.

Džeksons Palmers

Džeksons ir meme kriptovalūtas Dogecoin radītājs. Viņš arī izveidoja centrālu centralizāciju un pastāvīgi sniedz lieliskus viedokļus par blokķēdes tehnoloģiju. Viņa youtube kanāls ir piepildīts ar dažiem labākajiem pieejamajiem kriptogrāfijas ievada videoklipiem. *Sākot ar 2019. gada aprīli Džeksons ir pametis Twitter un Youtube.

Džeremijs Gardners

Džeremijs, kurš pats sevi aprakstījis, ir jācenšas dibināt vairākus uzņēmumus, tostarp Augur, Blockchain Education Network, Distributed, SAAVHA un pavisam nesen Ausum Ventures. Viņš ir labi pazīstams arī ar to, ka Sanfrancisko izveidoja kriptokasteli – kopdzīves telpu kriptogrāfijas uzņēmējiem – un nesen Maiami atvēra vēl vienu pili. Viņš arī palīdz evaņģelizēt kriptogrāfiju pa vienam nepareizi vadītam tēvam.

Vēl viens apmierināts klients pic.twitter.com/r1whKUGG0E

– Džeremijs Gardners (@Disruptepreneur) 2019. gada 12. janvāris

Ēriks Meltzers

Ēriks, Pekinas universitātes pametējs, ir gājis tālu, tagad ir Ķīnas lielākā uz blokķēdi vērstā fonda InBlockchain partneris. Viņa biļetens, pierādījumu darbs ir kļuvis par obligātu abonēšanas avotu jaunumiem par kriptogrāfijas projektiem un kriptogrāfijas kasetēm.

Vinay Gupta

Viņš palīdzēja uzsākt Ethereum izveidi 2015. gadā un pirms došanās prom arī strādāja ConsenSys, lai dibinātu Mattereum – protokolu, kura mērķis ir nodot fizisko un intelektuālo īpašumu. Vinay pieder titulam CryptoTwittr visaktīvākajam ar gandrīz 150 000 tvītiem.

Entonijs Pompliano AKA Pomp

Pomp ir kļuvis par vienu no visbalsīgākajiem Bitcoin un blockchain tehnoloģiju aizstāvjiem. Viņš ir uzņēmuma Morgan Creek Digital dibinātājs un ir viens no populārākajiem kriptogrāfisko apraides raidījumiem Off the Chain. Garais bitcoin, īsais, baņķieri ir kļuvuši par viņa kopīgo atturēšanos.

Neklausieties, ko Volstrītas bankas runā presē.

Katrs no viņiem šobrīd būvē, pērk vai iegulda kriptogrāfijā. Viņi nevar atļauties to palaist garām.

Nekrīt uz traucējošajiem. Vienkārši skatieties, ko viņi dara.

– Pomp &# 127786; (@ APompliano) 2019. gada 30. janvāris

Raiens Selkis AKA Twobitidiot

Raiens ir bijis kriptogrāfijā, pirms kāds par kriptogrāfiju rūpējās. Viņa līdzšinējā pieredze ietver darbu kā uzņēmējs, kas dzīvo ConsenSys, ir Digital Currency Group līdzdibinātājs un Coindesk rīkotājdirektors. Nesen viņš ir līdzdibinājis Messari, firmu, kas nodrošina kriptotehnikas tirgus izpēti. Raiens rakstnieks Raiens raksta obligāti lasāmu kriptogrāfijas biļetenu, ironiski nosaucot Bezkvalificēti viedokļi.

Džila Karlsone

Džila strādāja par obligāciju tirgotāju uzņēmumā Goldman Sachs, pirms pārgāja kā blokķēdes protokola un kriptogrāfijas pētniece Kembridžas universitātē, kamēr viņa pabeidza savus meistarus Oksfordā. Kopš tā laika viņa ir kļuvusi par vairāku augsta līmeņa kriptogrāfijas uzņēmumu padomnieci un līdzdibinājusi iniciatīvu “Atvērta nauda” – bezpeļņas organizāciju, kas veic pētījumus un veido tehnoloģijas, lai attīstītu brīvas un atvērtas finanšu sistēmas.

Neuztraucieties, ka agri atradīsit savu aizraušanos. Mana aizraušanās vēl nebija pat izdomāta, kad man bija 18 gadu.

– Džila Karlsone (@jillruthcarlson) 2018. gada 25. jūlijs

Trents Makkonagijs

Kā sērijveida uzņēmējs ar divām iepriekšējām izejām (ADA un Solido), divām kritiķu novērtētām grāmatām par mašīnmācīšanos, vairāk nekā 40 dokumentu un patentu līdzautoram, Trentam nav sveša nākotnes veidošana. Tagad viņš pavada laiku kā BigchainDB CTO, izstrādājot Okeāna protokolu, kura misija ir sadalīt datus un izlīdzināt piekļuvi datiem visiem. Sekojiet viņam par visām lietām AI un blokķēdi.

Meltem Demirors

Benevelont ļaunumu veidotājs un CoinShares CSO, Meltem ir viena no vispazīstamākajām personām CryptoTwitter. Iepriekš viņa strādāja par Digitālās valūtas grupas attīstības viceprezidentu, kur pārvaldīja 110 kriptovalūtu un uzņēmumu portfeli. Meltem arī izveidoja Forbes Ledger 40 līdz 40 sarakstu, lai cilvēki tos skatītos kriptogrāfijā.

lieliskā lieta par kriptogrāfiju ir tā, ka tā piespieda uzņēmēju paaudzi uzzināt, kā darbojas banku darbība, nauda un finanšu sistēmas.

pirmais solis uz esošās sistēmas attīstību un galu galā ir izpratne * kāpēc * un * kā * tā pastāv kā šodien.

– Meltem Demirors (@Melt_Dem) 2019. gada 22. janvāris

Džefs Kolmens

Džefs ir profesionāls tehnologs, kurš pirmo reizi sāka darboties kā neatkarīgs kriptogrāfijas konsultants 2010. gadā, pirms pievienojās Decentral Consulting Services kā viņu CTO. Kopš tā laika viņš ir apņēmies nodarboties ar visu tehnoloģiju un blokķēdi, galu galā kļūstot par Ledger Labs CTO. Pavisam nesen viņš bija līdzdibinātājs CounterFactual, atvērtā koda protokols mērogojamām blokķēdes lietojumprogrammām.

Braiens Ārmstrongs

Braiens ir līdzdibinātājs & Kripto-vienradža izpilddirektors Coinbase, kā arī GiveCrypto līdzdibinātājs. Viens no pazīstamākajiem kriptogrāfijas uzņēmējiem Braiens ir palīdzējis stimulēt ekosistēmas izaugsmi. Viņš bieži dalās ar dzīves mācībām un padomiem, kurus viņš ir iemācījies, atrodoties Coinbase, un tas ir jāievēro ikvienam, kurš vēlas kļūt par nākotnes kriptogrāfijas uzņēmēju. Lai iegūtu papildu pierādījumus par savu ģēniju, viņš atrada veidu, kā padarīt virtuļu ēšanu uzskatītu par lietotāju pārbaudi.

Nataniels Vitemors

Nataniels nodibināja NLW & Co kripto konsultāciju firma uzņēmumiem un ieguldījumu fondiem. Viņš ir kļuvis visvairāk pazīstams ar savu ilgi lasa svētdiena biļetens, kurā viņš iepazīstina ar katras nedēļas labākajiem tvitera pavedieniem un garām esejām.

Sems Kasats

Renegade futūrists un bijušais ConsenSys CSO Sems bieži raksta par tehniskām koncepcijām attiecībā uz Ethereum, decentralizētajām finansēm un Web3 nākotni. Ja jums ir nepieciešams papildu iemesls, lai sekotu Semam, viņš ir arī code = speech aizstāvis.

Vai kodētāji ir atbildīgi?

– sam cassatt (@samcassatt) 2018. gada 11. decembris

Spensers pusdienlaikā

Spensers ir bijis ap bloku (uzdrīkstos teikt ķēdi), dibinot BTCity 2014. gadā un nesen dibinot DTC Capital 2018. gadā. Viņš ir investors, kurš uzdod lieliskus jautājumus un vada jēgpilnas sarunas par CryptoTwitter. Pašlaik viņš sāk Maiami Web3 izstrādātāju tikšanos, tāpēc noteikti pārbaudiet apkārtējiem!

$ ETH ir programmējamā rezerves valūta pasaules atvērtajai finanšu sistēmai.

– Spensers pusdienlaikā (@ spencernoon) 2019. gada 30. janvāris

Vēlaties apgūt prasmes, lai kļūtu par Web3 izstrādātāju?

Apskatiet Ethereum izstrādātāju portālu.

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me