Ethereum izstrādātāju portāls un apmācība

izstrādātāji 1ContentGuidesCommunityWebinarsGrantsCareersBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

Ethereum izstrādātāju portāls & Apmācība

Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu veidot Ethereum blokķēdi.

 

Kā kļūt par Ethereum izstrādātāju

Šis izstrādātāju portāls ir vieta, kur sākt un atrast rīkus, kas nepieciešami, lai Ethereum blokķēdē izstrādātu un izveidotu lietojumprogrammas. Zemāk jūs atradīsit populārākās zināšanu bāzes, infrastruktūras rīkus, programmēšanas bibliotēkas un daudz ko citu, kas iemācīs jums izveidot programmatūru Ethereum. Pirms darba sākšanas iesakām ielūkoties portālā un izlasīt visus izstrādātāja rīkus un iespējas.

Pārliecinieties, ka esat ielēcis ConsenSys nesaskaņu serveris. Tā ir lieliska vieta, kur uzdot jautājumus, izvēlēties profesionāļu padomus un sazināties tieši ar populāru Ethereum produktu, piemēram, Infura un MetaMask, komandām. 

Tēmas, lai jūs sāktu darbu pie Ethereum

bg aizpildiet tumšu

Zināšanu bāzes

Ethereum ekosistēma ir liela un talantīga atvērtā koda kopiena, un pēdējo vairāku gadu laikā tā ir radījusi vērtīgu izstrādātāju resursu panteonu. Izmantojot tādu platformu kā Kauri, kopiena tagad pat izmanto paša Ethereum jauninājumus, lai veterinārārstētu, ārstētu un uzglabātu augstas kvalitātes saturu. Sākot ar personisku apmācību, beidzot ar tehniskām apmācībām un beidzot ar pētījumu forumiem, zemāk esošās zināšanu bāzes piedāvā plašu resursu klāstu visu līmeņu izstrādātājiem.

bg aizpildiet tumšu

Infrastruktūra

Mezglu infrastruktūra un tūlītējās piekļuves API ļauj Ethereum izstrādātājiem viegli savienot savas lietojumprogrammas ar blokķēdi. Ethereum klients attiecas uz jebkuru mezglu, kas spēj parsēt un pārbaudīt blokķēdi, tās viedos līgumus un visu, kas atrodas starp tiem. Ethereum klients nodrošina arī saskarnes, lai izveidotu darījumus un raktuvju blokus, kas ir atslēga jebkuram Ethereum darījumam.

bg aizpildiet tumšu

IDE un redaktori

IDE nozīmē integrētu attīstības vidi. IDE un redaktori ir tas, kas jums nepieciešams, lai rakstītu un pārbaudītu programmatūru. Tie ir programmatūras komplekti, kas apvieno pamata rīkus, kas nepieciešami, lai sāktu rakstīt vietnē Ethereum.

bg aizpildiet tumšu

Viedie līgumi

Ja vēlaties attīstīties Ethereum, jums jāzina, kā rakstīt viedus līgumus. Soliditāti, kas ir galvenā Ethereum viedo līgumu valoda, ir vieglāk iemācīties, ja jums jau ir laba izpratne par Javascript. Jūs, iespējams, jau esat izmantojis programmēšanas bibliotēkas, un tālāk esošās bibliotēkas neatšķiras. Viedo līgumu bibliotēka ir atkārtoti lietojams koda gabals viedajam līgumam, kas tiek izvietots vienu reizi un tiek koplietots daudzas reizes. Ja Ethereum izveidojat rīku, produktu vai lietojumprogrammu, pirms izvietošanas mainnet tīklā jūs arī vēlaties pārliecināties, vai jūsu viedais līgums ir darba kārtībā. Šie rīki palīdzēs jums izveidot, pārbaudīt un nosūtīt kodu.

bg aizpildiet tumšu

Drošība

Labi, tāpēc jūs beidzot esat izveidojis savu dapp vai viedo līgumu. Bet kā jūs zināt, ka tā ir iestatīta pareizi un ir droša pret hakeriem? Tālāk norādītie drošības rīki palīdzēs nodrošināt jūsu koda drošību un ievērot visu Ethereum izstrādes labāko praksi.

bg aizpildiet tumšu

Testnets

Ethereum publiskie testneti piedāvā iespēju izstrādātājiem pārbaudīt, ko viņi būvē, neliekot savus darbus galvenajā Ethereum tīklā. Testnetos varat iegūt tik daudz ETH, cik vēlaties, jo testnet ETH nav naudas vērtības. Līdzīgi kā publiskos testnetos, arī vietējie testnets ir vieta, kur varat pārbaudīt savu programmatūru, to neizvietojot publiski. Atšķirībā no publiskajiem testnetiem vietējā testnet programmatūra darbosies tikai jūsu datorā / mezglā, un citi lietotāji to nevarēs redzēt vai ar to mijiedarboties. Zemāk ir visbiežāk izmantotie testēšanas tīkli, lai sāktu testēšanu, un saites testnet ETH pieprasīšanai.

bg aizpildiet tumšu

Saskarnes

Ja vēlaties sākt izstrādāt dapps, jums būs nepieciešamas priekšgala attīstības prasmes. Tālāk ir norādītas vispopulārākās interfeisa saskarnes, kas palīdzēs jums pārvērst savu ideju no idejas uz dzīvo Ethereum mainnet lietojumprogrammu. Ja jūs vēlaties veikt aizmugures / protokola darbu Ethereum, jums vajadzētu būt ievērojamai pieredzei ar Go, Rust, Java, .NET, Ruby vai Python.

bg aizpildiet tumšu

Uzglabāšana

Ethereum ļauj saglabāt mainīgos vai datus pastāvīgā krātuvē. Tālāk norādītās glabāšanas platformas ir visas viedo līgumu dati. IPFS ir Ethereum visbiežāk izmantotā atmiņas sistēma. Izpētiet tālāk norādītās platformas, lai uzzinātu vairāk par to, kā darbojas krātuve Ethereum.

bg aizpildiet tumšu

Analytics

Blokķēdes glabā datus tādā veidā, kā lielākajai daļai lietotņu ir grūti piekļūt. Šie datu vaicājumu slāņa API ļaus jums iegūt datus, kas nepieciešami jūsu projektam vai lietojumprogrammai.

 • dev portāls alethiodev portāls alethio
  Aletio

  Alethio API nodrošina stabilu un uzticamu veidu, kā reāllaikā vaicāt sintezētus, indeksētus Ethereum datus, izmantojot JSON: API saderīgu REST saskarni.

 • dev portāla eth stats iodev portāla eth stats io
  EthStats

  EthStats nodrošina Alethio un nodrošina tūlītēju Ethereum blokķēdes uzraudzību no bloķēšanas laika līdz gāzes ierobežojumam.

 • dev portāla etherscandev portāla etherscan
  Eterskanna

  Etherscan nodrošina Ethereum blockchain API kā kopienas pakalpojumu un bez garantijas.

bg aizpildiet tumšu

Iespējas

Tagad, kad zināt nepieciešamos rīkus, ir pienācis laiks sākt. Izstrādātāju darba veids īpaši mainās blokķēdes nozarē. Šīs vietas piedāvā ārštata izstrādātāju darbu vai jaunas iespējas saņemt atalgojumu, piedaloties atvērtā pirmkoda projektos. Uzziniet, kā jūs varat sākt piedalīties projektos un saņemt par to samaksu!

 • dev portāls vienojas par dotācijāmdev portāls vienojas par dotācijām
  ConsenSys dotācijas

  ConsenSys Grants finansē projektus, kas atbilst ātri paātrinātas Ethereum ekosistēmas vajadzībām.

 • dev portāla tahjonsdev portāla tahjons
  Tahijons

  Tachyon ir paātrinātājs agrīnās stadijas blokķēdes un Web 3.0 jaunizveidotajiem uzņēmumiem.

 • dev portāla darba komplektsdev portāla darba komplekts
  Blockchain izstrādātāja darba komplekts

  Kur atrast blokķēdes darbus, nepieciešamās prasmes, nozares zināšanas un daudz ko citu.

 • dev portāls panvaladev portāls panvala
  Panvala

  Panvala ir decentralizēts fonds, kas palīdz finansēt darbu, no kura ir atkarīga visa Ethereum kopiena.

 • dev portāla veltesdev portāla veltes
  Bounties tīkls

  Bounties tīkls ļauj jums izveidot projektus, sadarboties un saņemt samaksu par lielisku darbu jebkurā domēnā.

 • dev portāls gitcoindev portāls gitcoin
  Gitcoin

  Saņemiet algu kriptogrāfijā par ārštata darbiem, celtniecības funkcijām un kļūdu labumu risināšanu. Strādājiet ar populārākajiem atvērtā koda projektiem un ātri saņemiet samaksu.

bg aizpildiet tumšu

2. slāņa infrastruktūra & Mērogojamība

Ethereum izstrādātāji nepārtraukti izstrādā jaunus un aizraujošus veidus, kā palielināt Ethereum. Ir dažādi risinājumi, kurus izstrādātāji izmanto, lai mērogotu Ethereum, dapps un protokolus. Daži no tiem ietver maksājumus, valsts kanālus, blakusķēdes, ārpusķēdes aprēķinus un daudz ko citu!

Maksājumi & Valsts kanāli

 • dev portāla kontekstsdev portāla konteksts
  Konteksta tīkls

  Connext ir infrastruktūras slānis, kas mērogo Ethereum blokķēdi, izmantojot valsts kanālus.

 • dev portāla reidsdev portāla reids
  µRaiden

  µRaiden (Micro Raiden) ir maksājumu kanālu ietvars, lai bieži, ātri un bez maksas veiktu uz ERC20 marķieriem balstītus mikromaksājumus starp divām pusēm. µRaiden atšķiras no Raiden tīkla, kura mērķis ir atļaut pārskaitījumus vairākos veikalos, izmantojot divvirzienu maksājumu kanālu tīklu.

 • dev portāla likviditātedev portāla likviditāte
  Likviditāte

  Atomu mijmaiņa starp BTC, DAI un ETH ar minimālu risku un maksu, vienlaikus saglabājot kontroli pār jūsu privātajām atslēgām.

Sidechains

 • skalas pārsegsskalas pārsegs
  Skale tīkls

  SKALE modulārais protokols ir viens no pirmajiem šāda veida veidiem, kas ļauj izstrādātājiem viegli nodrošināt ļoti konfigurējamas blokķēdes, kas sniedz decentralizācijas priekšrocības, neapdraudot skaitļošanu, glabāšanu vai drošību.

 • dev portāla stelles xdev portāla stelles x
  Loom tīkls

  Pašraksturots kā EOS, kas izveidots virs Ethereum – Loom Network veido SDK, kas ļauj izstrādātājiem ātri izveidot savus blokķēdes, neizprotot blokķēdes infrastruktūru.

 • POA tīklsPOA tīkls
  POA tīkls

  POA (Proof of Authority) tīkls piedāvā blokķēdes produktus un pakalpojumus, lai palīdzētu mērogot Ethereum viedos līgumus, tostarp POA Bridge, POA Core mainnet, POA Sokol testnet, xDAI un daudz ko citu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me