EVA tīkla “Mainnet Initiative” atļauj atļautos un publiskos blokķēdes

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsUzņēmums Blockchain

EVA tīkla “Mainnet Initiative” atļauj atļautos un publiskos blokķēdes

Ko EEZ tehniskā darba grupa nozīmē blokķēdei, biznesam un savietojamībai – ConsenSys 2019. gada 14. augusts Ievietots 2019. gada 14. augustā

eea mainnet

Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu Ethereum alianse (EVA) paziņoja par programmas uzsākšanu Mainnet iniciatīva, kuras mērķis ir paātrināt sadarbību starp uzņēmumiem un Ethereum kopienu, kas strādā pie publiskā tīkla. Iniciatīvu vadīs tehniskā darba grupa, un tā nodrošinās kanālu mainnet R&D komandas, lai uzzinātu vairāk par uzņēmuma vajadzībām un dotu uzņēmumiem iespēju ietekmēt mainnet attīstību. Ar nesenajiem panākumiem Ethereum atļaušanā un pieaugošo interesi par sistēmas integrācija, darba grupa liecina par vēl vienu lielu soli uz priekšu, veicinot tehnisko saskaņošanu un sadarbību starp uzņēmuma blokķēdes tīkliem un Ethereum mainnet kopienu.

“Tehnoloģiju jauninājumu straujais paātrinājums ap Ethereum mainnet maina to, kā patērētājiem paredzētās nozares sniegs vērtību, izmantojot vienādranga darījumus un pakalpojumus.”

Ārpus specifikācijas: Ethereum ekosistēmas izlīdzināšana

Sadarbība un tehniskā pielāgošana ir atslēga, lai palielinātu blokķēdes pieņemšanu. Līdz mainnet iniciatīvas izveidošanai uzņēmumiem, kas interesējas par mainnet mijiedarbību un attīstību, nav bijusi oficiāla telpa sadarbībai tehniskā ceļvedī. Uzņēmumu Ethereum alianse, kuras tehnisko specifikāciju darba grupa nesen izlaida Klienta specifikācijas V3 lai atvieglotu Enterprise Ethereum ieviešanu, cer, ka Mainnet iniciatīva ļaus uzņēmumiem tieši mijiedarboties un ietekmēt tos, kuri ir dziļi iesaistīti Ethereum nākamās paaudzes attīstībā..

Džozefs Lubins, Ethereum līdzdibinātājs, ConsenSys dibinātājs un EEA valdes loceklis, uzskata iniciatīvu par vēl vienu pagrieziena punktu ceļā uz savietojamību: “Pagājušajā gadā mēs esam redzējuši lielu paātrinājumu interesei un Ethereum tehnoloģija, ko veic uzņēmums. Konkrēti, uzņēmumam ir bijuši taustāmi un apņēmīgi centieni izmantot Ethereum mainnet un izveidot mainnet infrastruktūru, kas ilgtermiņā kalpos arī daudziem uzņēmējdarbības gadījumiem. Lielākās organizācijas no četriem lielajiem un no lielajām tehnoloģijām līdz farmācijai, lielākie finanšu pakalpojumu uzņēmumi, centrālās bankas un lielie enerģētikas uzņēmumi pievērš ievērojamu uzmanību Ethereum. ”

Iespējas mainnet savietojamībā

Pēdējo piecu gadu laikā Ethereum mainnet ir virzījusi uz priekšu dinamiska, talantīga un masīva sabiedrība. Kopš savas darbības sākuma mainnet ir apstrādājis vairāk nekā 500 miljonus darījumu, vairāk nekā 130 miljonus darījumu tikai 2019. gadā. Tīkla izmantošana ir saglabājusies diezgan stabila – vidēji nedaudz zem 90%. Ethereum eksistē vairāk nekā 70 miljoni unikālu adrešu, no kurām 16 miljoni ir izveidotas kopš gada sākuma. Turklāt tiek lēsts, ka Ethereum attīstības kopiena ir 30x lielāka nekā nākamā blokķēdes kopiena, un tā ir visstraujāk augošā – Ethereum galveno izstrādātāju skaits no 2018. līdz 2019. gadam ir pieaudzis par vairāk nekā 20%.

Ar to sakot, mainnet attīstība nevar pastāvēt izolēti no pašreizējās biznesa pasaules. Tā kā Ethereum ekosistēmas mērķis ir revolucionizēt daudzus biznesa procesus dažādās nozarēs un integrēt sarežģītus tīklus, Mainnet kopienai jācenšas būt iekļaujošam un jāsadarbojas ar pēc iespējas vairāk attiecīgajām ieinteresētajām personām. Tas nenotiks vienā naktī, taču, iegūstot uzticību un iedvesmojot tos, kuri pārvalda daudzus mūsdienu biznesa procesus, mantotā uzņēmumu pasaule tuvosies dalībai arvien izplatītākos, bet tomēr drošākos globālajos tīklos..

Uzņēmumi, valdības un vadošās organizācijas sāk atzīt Ethereum mainnet par iespēju. Šī atjaunotā interese ir parādījusies ar tādu metožu parādīšanos, kas izmanto Mainnet unikālās iespējas, neatklājot privātu uzņēmējdarbības informāciju vai konfidenciālu biznesa loģiku sabiedrībai vai nepiederošām personām. Pagājušajā mēnesī CapBridge Group sadarbībā ar ConsenSys uzsāka darbību 1maiņa, pasaulē pirmā privātā vērtspapīru birža Ethereum mainnet. Biržu licencē un regulē Singapūras Monetārā pārvalde, un tā sniedz uzņēmumiem drošu iespēju iekļaut privātus kapitāla vērtspapīrus, lai piekļūtu globālajai likviditātei, bez lielām izmaksām parastajām izejām, piemēram, IPO un M&A.

Daudzi uzņēmuma bloku ķēdes eksperti paredz, ka atļauto bloku ķēdes tīklu piekļuve galvenajam tīklam šodien būs līdzīga iekštīkla piekļuvei internetam, kurā lietotājiem, kas atrodas aiz ugunsmūriem, joprojām ir piekļuve visam vai atsevišķām interneta daļām. Blokķēdes gadījumā uzņēmumu tīkliem caur tiltu būtu piekļuve Ethereum galvenajam tīklam, ar iespēju izvēlēties un izvēlēties tīklus, mezglus un kontus, ar kuriem mijiedarboties galvenajā ķēdē. Atļautā tīkla sadarbspēja ar Ethereum mainnet ļautu uzglabāt datus visā blokķēdē un privātajā mākonī ar pielāgojamu privātumu un mērogojamību. Savienojums ar mainnet ļauj arī saderību un piekļuvi:

  • citi atvērtā koda vai biznesa blokķēdes tīkli
  • plašākiem tirgiem un lietotājiem
  • dati vai pārvaldības loģika
  • tūkstošiem dappu

Konfidencialitāte, atļauju izsniegšana un saderība ar galveno tīklu

Reālā pasaulē ar mainnet saderīgu uzņēmumu blokķēžu ieviešana ir tepat blakus, un rīki jau ir šeit. Piemēram, Panteons ir Ethereum klients, kas var izveidot privātus un atļautus uzņēmumu blokķēdes konsorcijus, kas ir savietojami ar mainnet. Panteons jau tiek izmantots Liquidshare, 9 dalībnieku konsorcijs, ieskaitot BNP Paribas un Société Générale, lai veiktu norēķinus pēc kapitāla vērtspapīru tirgos. Saskaņā ar Thibaud de Maintenant, LiquidShare izpilddirektora teikto, “Sadarbība ar PegaSys parāda Panteona spēku, tā uzņēmuma iezīmes un pieaugošo interesi izmantot Enterprise Ethereum, kas izveidots mainnet savietojamībai.”

Uzsākot Enterprise Mainnet iniciatīvu, EEA cer atvērt durvis tūkstošiem lietotāju un biznesa procesu, kas ir dabiski piemēroti lielākiem, decentralizētākiem tīkliem. Uzņēmumi un valdības, kas, iespējams, ir skatījušies uz mainnet kā melno kasti, tagad var no pirmavotiem izpētīt publiskās Ethereum blokķēdes attīstības procesu. Liela daļa darba grupas hartas būs augstas kvalitātes tehniskās dokumentācijas sagatavošana, EIP (Ethereum uzlabošanas priekšlikumu) reklamēšana, kas saistīti ar uzņēmuma vajadzībām, un tehnisko specifikāciju izstrāde, kas ļaus uzņēmuma sistēmām dziļāk mijiedarboties ar mainnet.

Kas ir tālāk par Mainnet iniciatīvu

Lai izpildītu solījumus, Web3 pamatā jābūt pilnībā decentralizētam tīklam. No šodienas visplašākais un izturīgākais tīkls, kas varētu kalpot kā maksimāli decentralizēts blokķēdes norēķinu slānis, ir Ethereum mainnet. Pašlaik Ethereum kopiena ir ieguldīta nākamajā mainnet versijā – Eth 2.0 -, kas ir ekosistēmas mēroga centieni nodrošināt, lai mainnet varētu atbalstīt tūkstošiem darījumu sekundē un izmantot energoefektīvāku konsensa mehānismu. Paredzams, ka jaunie notikumi sāksies trīs galvenajos posmos, sākot ar 2020. gada sākumu.

Eth 2.0 var mainnet labā darīt to, ko Google meklēšana ir darījusi internetam, runājot par vienotas, elastīgas un izstrādātājiem draudzīgas platformas mērogošanu. Tāpēc Ethereum kopienai ir vēl svarīgāk iesaistīt šajā procesā dažādas ieinteresēto personu vajadzības. Pretējā gadījumā Web3 centieni varētu pāriet uz sadrumstalotu patentētu tīklu blokķēdes pasauli, kas palaiž garām efektīvas, kopīgas IT infrastruktūras un slāņveida privātuma iespēju..

Savā nesenajā rakstā “Drošība bez silosiem: kāpēc uzņēmumi iemācīsies mīlēt publisko Ethereum?” Džons Volters, kurš iepriekš bija IBM blockchain globālais produktu vadītājs un tagad ConsenSys, atzīst mainnet precīzi noregulētu vadīklu nozīmi, kas uzņēmumiem ļaus sasniegt drošību un privātumu:

“Galu galā jēga ir ļaut katrai pusei pārvaldīt savas privātās sistēmas ar saviem privātajiem datiem, izpildot savas aizsargātās funkcijas, bet integrējot tās tādā veidā, kas ļauj tām vajadzības gadījumā koordinēt, ātri izsekot problēmām un nodrošinātu, ka visi spēlē pēc noteikumiem. ”

Kad oficiāli sāksies EEZ galvenā tīkla darba grupa, Ethereum ekosistēmai būs piemērots forums, lai savienotu mainnet un uzņēmumu pasauli. Darba grupu vadītāji ieradīsies no Ethereum kopienas, kā arī no uzņēmumu pasaules. Iniciatīvai ir nepieciešami dalībnieki, kuri saprot biznesa vajadzības, kā arī Web3 tehnoloģiju kaudze. Mērķis nav pielāgot mainnet attīstību konkrētām biznesa vai nozares vajadzībām, bet gan ļaut jebkuram uzņēmumam, kas novērtē blokķēdes lietošanas gadījumus, uzskatīt Ethereum mainnet par neatņemamu un neaizstājamu sava risinājuma daļu.

Vēlaties uzzināt vairāk par Enterprise Ethereum?

Izpētiet nozares izmantošanas gadījumus un lietojumprogrammas →

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursPilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Kas ir Enterprise EthereumTīmekļa seminārs

Kas ir Enterprise Ethereum?

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Komgo Blockchain preču tirdzniecības finansēšanaiLietu izpēte

Komgo: Blockchain preču tirdzniecības finansēšanai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me