EY un ConsenSys paziņo par bāzes protokola iniciatīvas izveidošanu

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

EY un ConsenSys paziņo par bāzes protokola iniciatīvas izveidošanu

Nozares līderi ziedo kodu publiskam īpašumam, izmantojot bezpeļņas standartu organizāciju OASIS, un pievienojas četrpadsmit dibinātājām organizācijām, lai turpinātu izstrādāt bāzes protokolu. Ar ConsenSys 2020. gada 4. martu Ievietots 2020. gada 4. martā

bāzes līnija tumši liela

Nozares līderi ziedo kodu publiskam īpašumam, izmantojot bezpeļņas standartu organizāciju OASIS, un pievienojas četrpadsmit dibinātājām organizācijām, lai turpinātu izstrādāt bāzes protokolu.

Ņujorka, NY – Šodien, EY un ConsenSys paziņoja par bāzes protokola izveidošanu sadarbībā ar Microsoft. Bāzes līnijas protokols ir atvērtā koda iniciatīva, kas apvieno sasniegumus kriptogrāfijas, ziņojumapmaiņas un blokķēdes jomā, lai ar publisko Ethereum Mainnet nodrošinātu zemu cenu drošus un privātus biznesa procesus. Protokols ļaus konfidenciāli un sarežģīti sadarboties starp uzņēmumiem, neatstājot ķēdē nekādus sensitīvus datus. Darbu vadīs Ethereum-Oasis projekts, kuru pārvalda OASIS un finansē Ethereum fonds un Uzņēmumu Ethereum alianse.

vertikālais logotips 8211 Pilna krāsa

Uzņēmumi tērē simtiem miljonu dolāru ERP, CRM un citām iekšējām uzskaites sistēmām. Ja šīs sistēmas netiek pareizi sinhronizētas starp organizācijām, rodas ievērojami traucējumi un izšķērdība: strīdi, zaudēts krājums, paaugstinātas kapitāla izmaksas, regulatīvās darbības un cita vērtības noplūde. Lai izvairītos no šīm problēmām, sistēmām ir nepieciešams kopīgs atskaites punkts. Bet tikai lielākās liela apjoma partnerības var atļauties kapitāla izdevumus, kas saistīti ar šādas integrācijas izveidi. Sākotnējā pieejā tiek izmantots publiskais Ethereum Mainnet kā kopējais atskaites punkts, jo tas vienmēr ir ieslēgts, uzņēmumus nevar bloķēt vai ierobežot tā izmantošanu, un viņiem jāmaksā tikai par to, ko viņi izmanto.

Tomēr iepriekšējām pieejām blokķēdes tehnoloģijai ir bijis grūti izpildīt visaugstākos privātuma, drošības un veiktspējas standartus, ko pieprasa korporatīvās IT nodaļas. Šo problēmu pārvarēšana ir bāzes protokola mērķis.

2019. gada vidū EY, ConsenSys un Microsoft uzsāka piegādes ķēdes projektu ar kodu Radish34, kas izmanto publisko Ethereum, lai reāllaika apjoma atlaides varētu aprēķināt vairākos pirkuma pasūtījumos. Šie centieni izraisīja bāzes protokola izveidi un ļoti atšķirīgu domāšanas veidu par to, kā izmantot blokķēdes tehnoloģiju. 

Pauls Brodijs, EY Global Blockchain līderis, sacīja: “Pēdējo divu gadu laikā mēs esam virzījušies uz vismodernāko progresu privātiem, drošiem darījumiem ar publiskām blokķēdēm. Tas aizņem mūsu izveidoto pamatu un sāk aizpildīt tādas nepilnības kā uzņēmumu katalogi un privātā biznesa loģika, lai uzņēmumi spētu vadīt pilnīgus procesus, piemēram, iepirkumus ar stingru drošību. ”

Džons Volters, ConsenSys Enterprise Mainnet grupas vadītājs, piebilda: “Daudzi cilvēki domā par blokķēdēm kā vietu, kur reģistrēt darījumus. Bet ko tad, ja mēs domātu par Mainnet kā starpprogrammatūru? Šī pieeja izmanto priekšrocības, ko mainnet ir labs, vienlaikus izvairoties no tā, kas nav labs. ”

Bāzes protokols jau ir apvienojis vairāk nekā divpadsmit uzņēmumus un organizācijas, kas izveidos tās tehnisko vadības komiteju (TSC), tostarp ConsenSys, EY, Microsoft, AMD, Ķēdes posms, Galvenā konverģence, Hercoga universitāte, Iedomājieties Blockchain, MakerDAO, Neocova, Šņācis, Unibraits, Nodrošināt, un W3BCLOUD

Protokols atbalstīs tokenizāciju un decentralizētus finanšu pakalpojumus mainnet tīklā tādā veidā, kas neatklāj korporatīvos aktīvus vai darbības nepiederošām pusēm, un tas uzņēmuma datus droši atstāj tradicionālajās sistēmās. Cerams, ka ERP, CRM un citu uzņēmuma sistēmu nodrošinātāji laika gaitā optimizēs savus produktus protokolam, taču bāzes līnijas darbojas, neprasot nekādas izmaiņas mantotajās sistēmās.

Bāzes līnijas protokols piedāvā ievērojamas komerciālas iespējas risinājumu uzņēmumiem, uzņēmuma sistēmu piegādātājiem un mākoņu nodrošinātājiem. Yorke Rhodes, Microsoft Blockchain programmas galvenais vadītājs, sacīja: “Microsoft Azure ir veidojis ražošanai gatavus piedāvājumus, kas mūsu uzņēmuma klientiem nodrošina tiešu piekļuvi bloku ķēdes tehnoloģijām augšup un lejup. Ethereum Mainnet tīklā mēs iekļaujam uzņēmuma mākoņa mēroga principus, neapdraudot informācijas drošību. Sākotnējā situācija palīdz radīt iespēju pievilcīgiem risinājumiem, kas uzņēmumiem var radīt jaunu vērtību, vienlaikus palielinot to produktu vērtību, kurus mūsu klienti un partneri ir lietojuši jau gadiem ilgi. ”

Kods šodien ir pieejams agrīnai testētāju grupai, un šomēnes tas būs pieejams plašākai sabiedrībai. Ja jūs interesē piekļuve darbam, ieguldījums un iesaistīšanās bāzes līnijas kopienā, reģistrējieties šeit: https://forms.gle/kx1RdEJ4gamcucxH7

Kontaktpersona:

[e-pasts aizsargāts]

Sākotnējais protokolsKlientu paziņojumsJaavrakstsPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me