Iepazīstieties ar Džoisu Lai – ConsenSys Legal acis par blokķēdi un regulēšanu

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogBlockchain paskaidrots

Iepazīstieties ar Džoisu Lai – ConsenSys Legal acis par blokķēdi un regulēšanu

Džoisa Lai no ConsenSys Legal stāsta par ierašanos ConsenSys un viņas aizraušanos veicināt produktīvas diskusijas par blokķēdes un regulēšanas tēmu. Iesniedzis ConsenSys 2019. gada 27. novembris Ievietots 2019. gada 27. novembrī

Džoiss 1

Džoiss Lai strādā ConsenSys vairāk nekā divus gadus. Viņa apsēdās, lai apspriestu savu aizraušanos ar blokķēdi un regulēšanu, kā arī dažus no viņas ieskatiem par jaunākajām ekosistēmas diskusijām savā jomā. 

Vai varat pastāstīt par sevi?

“Es esmu advokāts šeit ConsenSys un esmu bijis ConsenSys jau vairāk nekā 2 gadus. Pirms tam es biju privāto fondu advokāts Ņujorkas advokātu birojā. Mani klienti bija riska ieguldījumu fondi, un es viņiem palīdzētu izveidot uzņēmējdarbību un pārdomāt Investīciju konsultantu likumu un dažādus vērtspapīru likuma jautājumus. Bet es zināju, ka vienmēr gribēju pāriet uz tehnoloģiju. Tehnika ir nozare, kurā jums jādomā ne tikai par to, kā lietas darbojas tagad, bet arī par to, kā lietas izskatīsies nākotnē, un galu galā varēsit veidot nākotni. ”

Vai varat pastāstīt par savu lomu ConsenSys?

“Mans darbs šeit iedalās trīs galvenajos segmentos: iekšējais padomnieks, darbs ar produktu komandām un politikas aizstāvība. ConsenSys ir ļoti unikāls uzņēmums, kas kalpo kā iekšējs padomdevējs, jo ne pārāk daudzi uzņēmumi visā pasaulē no 300 līdz 1000 paplašinās no jūsu pirmās darba dienas līdz nedaudz vairāk nekā diviem gadiem! Es strādāju arī ar produktu komandām, lai palīdzētu viņiem saprast un ņemt vērā normatīvos jautājumus, kas ietekmē viņu produktus, lai viņi varētu izveidot vislabāko produktu no paša sākuma. Visbeidzot, politikas aizstāvība ir svarīga juridiskās komandas darba sastāvdaļa, jo mēs dzīvojam regulatīvās nenoteiktības pasaulē. Tātad tas ir ne tikai orientēšanās šajos noteikumos un noteikumos kā jurists, bet arī palīdzība pasaulei saprast, ko mēs cenšamies darīt un cik iespējams, ka jaunās tehnoloģijas faktiski varētu iekļauties esošajā regulējumā. ”  

Kā jūs sākāt interesēties par blokķēdes tehnoloģiju jomu?

“Tajā laikā es pētīju jaunas iespējas, un es apmeklēju daudzus tikšanās pasākumus visā Ņujorkā un nonācu dažos blokķēdes sanāksmēs. Tas bija 2017. gada sākums, tāpēc notika daudz blokķēdes tikšanos, un, protams, es tur satiku daudz cilvēku, tostarp dažus ConsenSys ļaudis. Es skaidri atceros, cik visi bija pretimnākoši un cik filozofiski bija diskusiju temati. Cilvēki apsprieda ļoti būtiskas lietas, piemēram, kā cilvēkiem vajadzētu rīkoties un kā viņi var mijiedarboties. ”

Kādas bija dažas no tēmām, kas parādījās dialogā?

“Es atceros, kā gāju uz dažām tikšanās reizēm un dzirdēju diskusijas par to, kā nodrošināt balsošanas godīgumu. Citas tēmas ietvēra to, kā dokumentēt zemes īpašumus, lai jūs varētu piešķirt piekļuvi kredītiem un naudai cilvēkiem, kuriem, iespējams, nav iespēju cīnīties par sevi. Diskusijas vienmēr bija saistītas ar patiešām sarežģītām problēmām bez vienkāršām atbildēm. Tas man parādīja, cik fundamentāla ir blokķēde un Ethereum. ” 

Džoiss 3

Džoiss Lai un Donna Redela Fordham Law Blockchain regulatīvā simpozijā. Fotoattēlu kredīts: Kriss Taggarts

Mēs esam dzirdējuši par jūsu dalību dažās aktivitātēs ārpus ConsenSys, kas koncentrējas uz sarunu, kas saistīta ar blokķēdi un regulēšanu. Vai jūs varat runāt par šiem papildu centieniem??

“Esmu līdzautors Fordham Law Blockchain Regulējošā simpozijā. Mēs rīkojām atklāšanas simpoziju 11. novembrī. Neskatoties uz to, ka NYC ir pasaules finanšu kapitāls, mans draugs profesore Donna Redela un es sapratu, ka visas dienas garumā NYC balstīts pasākums nebija vērsts uz blokķēdi un regulēšanu. Tāpēc mēs nolēmām izveidot paši un iesaistījām savu alma mater. Mēs abi uzskatījām, ka ASV rūpniecība virzās pietiekami ātri, lai neatpaliktu no starptautiskās konkurences. Lai atvieglotu dialogu, kas nepieciešams nozares virzībai, vienā telpā mēs apkopojām blokķēdes nozares spilgtākos akadēmiskos, juridiskos, normatīvos, tiesu un biznesa prātus..   

Mēs vadījām simpoziju saskaņā ar Chatham House Rule un piesaistījām sponsorus, lai mums nebūtu jāpārdod runāšanas vietas vai jāmaksā par biļetēm. Tas, ar ko mēs nonācām, patiešām bija ļoti kvalitatīvs pasākums gan runātājos, gan auditorijā. Galvenajiem sarunām un sarunām ar uguni mēs uzņēma FTC komisāru Nou Filipsu, Eimiju Starru no SEC, superintendenti Lindu Lacevelu no NYDFS un Keitlinu Longu no Vaiomingas blokķēdes darba grupas. Mans mērķis bija radīt vairāk iespēju regulatoriem, politikas veidotājiem un tehnologiem veikt pareizo dialoga veidu, kas mūs virzīs uz priekšu. ”

Džoiss Lai un Noa Filipss Fordham Law Blockchain un Regulēšanas simpozijā

Džoiss intervē FTC komisāru Nou Filipsu. Fotoattēlu kredīts: Kriss Taggarts

Pēdējo gadu laikā mēs esam redzējuši daudz runu par blokķēdi un plašāk atbildīgu tehnoloģiju inovāciju. Kā šīs sarunas veidojas šodien?

“2019. gads ir bijis ļoti interesants, jo Facebook projekts Svari ir piespiedis visus pievērst uzmanību kriptovalūtām ASV. Papildus aktuālajiem jautājumiem, piemēram, digitālo aktīvu glabāšana, naudas atmazgāšanas novēršana, vērtspapīru likumi, mēs redzam regulatori un valdība pievienojas sarunai. Piemēram, 19. novembrī Džeroms Pauels, Federālo rezervju sistēmas valdes priekšsēdētājs, atbildēja uz kongresmena French Hill vēstuli par Federālo rezervju viedokli par ASV centrālās bankas digitālās valūtas izstrādi. Pirms dažiem gadiem mēs nevarējām sagaidīt šāda veida uzmanību šīm tēmām. ”

Atruna: Autora iepriekš izteiktie viedokļi ne vienmēr atspoguļo Consensys AG viedokli. ConsenSys ir decentralizēta kopiena, kuras emuārs ConsenSys ir platforma, kurā dalībnieki var brīvi paust savas dažādās idejas un perspektīvas. 

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me