Iepazīstinām ar Eth2.0 depozīta palaišanas paliktni

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

Iepazīstinām ar Eth2.0 depozīta palaišanas paliktni

Autors Collin Myers 2020. gada 27. jūlijs Ievietots 2020. gada 27. jūlijā

spacex uj3hvdfQujI atvienojiet

ATJAUNINĀJUMS: Ir pienācis Ethereum 2.0 pirmais posms! 0 fāze, kā to sauc, uzsāks bākas ķēdi, kas izveido un uztur vienprātības mehānismu, kas apliecina likmi. Ja vēlaties palaist savu validatoru vietnē Ethereum 2.0, izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, izmantojot oficiālo Ethereum palaidējs. Skatiet arī mūsu emuāru vietnē depozīta līguma adrese.

Tāpat kā visām lielajām misijām, arī rītdienas pasaules datora palaišanai ir nepieciešama platforma, kas vada, stiprina un veicina mūsu ceļojumu pāri mūsu digitālās telpas robežām. Šodien mēs priecājamies paziņot par Eth2 Launch Pad lietojumprogramma, kas norāda ieejas punktu validatoriem, lai sāktu ceļojumu pa Eth2 ķēdi. Ir pienācis laiks sagatavot savu testnet ETH!

Pēdējo mēnešu laikā, Codefi aktivizēt un Ethereum fonds (EF) ir nolaiduši galvu, lai lietotājiem būtu vieglāk spēlēt un kļūt par Ethereum 2.0 validatoru. Šo pūļu rezultāts ir Eth2 palaišanas paliktnis, lietojumprogramma, kas paredzēta, lai droši vadītu jūs Eth2 atslēgu pāru ģenerēšanas un 32ETH iekļaušanas oficiālajā depozīta līgumā procesā. Launch Pad bija paredzēts pašpārbaudītājiem, tas ir, vaļaspriekiem, kuri plāno vadīt savu validatoru un ir ērti palaist komandas datora termināla ekrānā.. 

Sākotnēji palaišanas paliktnis būs saderīgs tikai ar Eth2 Medalla testnet, kas plānots sākt darboties, tiklīdz būs sasniegts ģenēzes slieksnis 16 384 validatoriem (524 288 ETH). Testnet ir paredzēts, lai nodrošinātu pietiekami daudz laika, lai nodrošinātu Beacon Chain darbību bez kļūdām. Pēc testa tīkla fāzes Eth2 palaišanas paliktnis turpinās darboties kā ieejas portāls, lai validētāji varētu likt īstu ETH Mainnet. 

Šajā ziņojumā mēs sniegsim īsu pārskatu par sadarbību, dažus jautrus faktus par lietojumprogrammu, kā arī vajadzības un dizaina mērķus, kurus izpilda Eth2 palaišanas paliktnis.. 

Mēs ceram nodrošināt sabiedrību ar pastāvīgu izglītības degvielu un programmatūras rīkiem, lai veicinātu dalību šajā nākamajā nodaļā. 

Kļūstiet par Testnet Validator

Apvienošanās spēkos: sadarbības fons

2019. gadā mēs sākām iedziļināties Eth2 ekosistēmā, lai izpētītu, kur Codefi Activate varētu pievienot vērtību Eth2 ieviešanai un aizpildīt esošās komunikācijas nepilnības starp protokolu veidotājiem, pakalpojumu sniedzējiem un esošajiem ETH īpašniekiem, tuvojoties 0. fāzes izlaišanai. Mums ir Kopš mūsu misijas galvenā uzmanība bija pievērsta izglītības resursu un ieskatu izstrādei par Eth2 ekonomiku, kā arī rūpniecības un validatoru pētījumiem, kuru atklājumi nesen tika publicēti kā Eth2 ekoloģiskās sistēmas ziņojums. 

Neilgi pēc DevCon V mēs sazinājāmies ar Carl Beekhuizen, kurš vadīja deponēšanas komandrindas saskarnes (CLI) darbu Ethereum Foundation (EF). Papildus kodam Karls ir koncentrējies arī uz lietotāju pieredzi, kad ETH īpašnieki pirmo reizi kļūst par validatoriem. Ņemot vērā mūsu pašreizējos Eth2 pētniecības centienus un mūsu pieredzi ar tīklu palaišanu, sadarbība ar EF un Deep Work Studio bija atbilstošs nākamais solis, lai nodrošinātu, ka 0. posma palaišana tika veidota tā, lai prioritāte būtu lietotāju pieredze, bet arī skaidri norādīti saistītie riski un izglītība. informācija lietotājiem, lai viņi justos ērti, izveidojot savus Eth2 validatorus.  

Dažu pēdējo mēnešu laikā mēs esam smagi strādājuši pie izpētes, projektēšana, un ēka Eth2 palaišanas paliktni, un mēs esam priecīgi dalīties ar jums šo pūļu rezultātos!

Eth2 palaišanas paliktnis bija atvērtas izcelsmes Ethereal samita laikā 8. maijā, ļaujot lietotājiem mitināt lietojumprogrammu lokāli. Kopš sākotnējās izlaišanas tas ir bijis lieliski redzēt tūlītēju iesaistīšanos un atsauksmes no sabiedrības. Mēs turpinām mudināt komandas un lietotājus sniegt atsauksmes!

leslie.png

Jautri fakti

 • Eth2 Launch Pad talismans ir Leslija Rhino, nosaukta pēc amerikāņu datorzinātnieces Leslie Lamport.

 • Eth2 spec repo pašlaik ir 72 tiešie ieguldītāji.

 • Testēšanas tīkla Eth2 depozīta līgums imitēs prasību sasniegt Genesis slieksni – 524 288 iesaistītie ETH vai 16 384 validatori. 

Nokļūšana ģenēzē: īss 0. fāzes kopsavilkums

Ethereum 2.0 tiks izlaists posmos, sākot ar 2020. gadu ar 0. fāzi. Ar 0. fāzi tiks uzsākta bākas ķēde, kas ir Ethereum 2.0 blokķēdes sastāvdaļa, kas īsteno konsensa mehānismu Proof of Stake. Bākas ķēde pārvaldīs validatoru reģistru, kas sāks apliecināt un piedāvāt blokus. 

Lai bākas ķēde varētu sākt savu ģenēzes bloku mainnet tīklā, tīklā ir jāiesaista vismaz 524 288 ETH, kas jāsadala starp vismaz 16 384 validatoriem, lai nodrošinātu pietiekamu drošību un decentralizāciju. Ģenēzes sasniegšana tiks simulēta dzīvajā Medalla testnet. 

Katram validatora gadījumam būs jāpievieno 32 ETH depozīts, kas jāpievieno aktivizācijas rindai un jāsāk apliecināt un ieteikt blokus bākas ķēdē. Kamēr nav iespējota izņemšana (vismaz pēc 0. fāzes), ETH iemaksa depozīta līgumā ir vienvirziena, neatgriezenisks process.

launchpad 1.png

Kādām vajadzībām atbilst Eth2 Launch Pad?

Validatori zaudē ETH = Eth2 zaudē validatorus

Vienkārši sakot, ja validatori zaudēs savu ETH, Eth2 zaudēs validatorus. ETH deponēšanas process Eth2 depozīta līgumā var izraisīt vairākas iespējamās kļūdas vai uzbrukuma vektorus. Šie riski ietver naudas zaudēšanu, jo tie tiek nosūtīti uz nepareizu depozīta līguma adresi, kļūst par pikšķerēšanas uzbrukumu upuri vai kāds nozog jūsu privāto atslēgu un mnemonisko frāzi, ja tā tiek ģenerēta un glabāta nedrošā veidā. Neviens nevēlas nelaimīgus vērtētājus ar nozaudētiem vai nozagtiem līdzekļiem!

Lai mazinātu šos riskus, Eth2 palaišanas paliktnis tika izstrādāts kā priekšējā lietojumprogramma, kas paredzēta, lai pēc iespējas drošākā veidā palīdzētu jums izveidot atslēgu pārus, deponēt ETH un reģistrēt validatoru Ethereum 2.0 bākas ķēdē. . Depozīta saskarni mitinās Ethereum Foundation.

Ceļojuma laikā caur Eth2 palaišanas paliktni jūs:

 1. Uzziniet par riskiem un pienākumiem, kļūstot par validatoru Eth2

 2. Atlasiet, cik daudz validatoru gadījumu vēlaties palaist 

 3. Izmantojot bezsaistes CLI, droši ģenerējiet validatora atslēgu pāri un atmiņas frāzi katram validatora gadījumam, kuru vēlaties palaist

 4. Ģenerējiet un augšupielādējiet depozīta datu failu (-us), kurā ir jūsu apstiprinātāja (-u) publiskā atslēga (-as), kas nepieciešama (-as) validētāja (-u) reģistrēšanai pēc palaišanas paliktņa pabeigšanas

 5. Deponējiet oficiālajā depozīta līgumā 32 ETH par katru validatora gadījumu. Tas tiks darīts, izmantojot uzticamu un pārbaudītu piekļuves punktu, kuru mitina Ethereum Foundation. 

Eth2 palaišanas paliktņa lietotāja plūsma & amp; Arhitektūras pārskats

Eth2 palaišanas paliktņa lietotāja plūsma & Arhitektūras pārskats

Izglītība

Pirms sākat savu validatora ceļojumu, ir ļoti svarīgi, lai jūs apzinātos savus pienākumus, tostarp atlīdzību par pienākumu izpildi, nodrošinot darbspēju un godprātīgi izturoties konsensa procesā, kā arī riskus un sodus, ja to neizdarīsit. . Tā kā sākotnējā ETH iemaksa depozīta līgumā ir vienvirziena līdz vēlākiem attīstības posmiem, kritiska ir dalības kompromisu izklāstīšana un izpratne un cerību izvirzīšana..

Šī iemesla dēļ palaišanas paliktnis tika izstrādāts, lai darbotos gan kā depozīta lietojumprogramma, gan kā mācību rīku kaste un patiesības avots, kas paredzēts nākamo validatoru izglītošanai:

 • Validatora pienākumi

 • Ekonomika un atlīdzības

 • Sodi un sitieni

 • Dalības riski un kompromisi 

Brīdinājuma ziņojumos un paskaidrojošās sadaļās tiek ieviesta “apzināta berze” lietotāju pieredzē, lai palēninātu lietotāju darbību un nodrošinātu, ka viņi ņem vērā visu viņiem sniegto kritisko kontekstu..

Atslēgu pāra ģenerēšana

Validatoriem, kuri izmanto palaišanas paliktni, būs jāizveido to mnemotisko un validatoru atslēgu pāri, kas tiks izmantoti, kad validatori būs gatavi palaist attiecīgos validatora klientus. Publiskā atslēga ļauj jums skatīt savu validatora statistiku un darbības, savukārt jūsu privātā validatora atslēga, kurai vienmēr jāpaliek tiešsaistē, tiek izmantota balsošanai un bloku ierosināšanai. 

Palaišanas paliktnī validatori arī ģenerēs mnemonisku frāzi, lai ģenerētu savas izņemšanas atslēgas. 2. fāzes laikā šī mnemoniskā frāze ļaus jums ģenerēt savas pils atslēgas, kas ļaus jums izņemt savu ETH depozītu un uzkrātās atlīdzības.

Validatora atslēgu pāra un atmiņas frāzes ģenerēšana ir paredzēta, lai to izdarītu, izmantojot CLI, lai šo procesu varētu veikt drošā bezsaistes vidē..

Mēs esam priecīgi, ka esam palīdzējuši sagatavot ceļu sākotnējiem noguldījumiem Ethereum 2.0 testēšanas un mainnet tīklā, un esam priecīgi redzēt, ka lietojumprogrammas un klientu integrācijas izstrādā alternatīvus ceļus mijiedarbībai ar Eth2 depozīta līgumu nākotnē. Īpašs kliedziens Krisam Batenfīldam un Džordžam Veileram par viņu izstrādes darbu pie šiem centieniem.

Noskatieties šo vietu, lai uzzinātu vairāk aizraujošu mūsu komandas paziņojumu! 

Raksta Kolins Maierss un Māra Šmiedte

Ethereum 2.0Paziņojums par produktuJaavrakstsPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me