Iepazīstinām ar Teku

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogBlockchain izstrāde

Iepazīstinām ar Teku

Teku ir Eth2 Beacon ķēdes klients institucionālajiem ražotājiem. ConsenSys 2020. gada 16. oktobris Ievietots 2020. gada 16. oktobrī

Teku

Eth2 Beacon ķēdes klients institucionālajiem dalībniekiem

Ekosistēma jau ilgu laiku ir paredzējusi Ethereum 2.0 ienākšanu. ConsenSys protokola inženieru komanda (agrāk pazīstama kā PegaSys) ir bijusi iesaistīta jau no paša sākuma. 

  • Mēs pievienojāmies citiem Ethereum drupināšanas darbnīca Taipejā 2018. gada sākumā.
  • Mēs esam devuši ievērojamu ieguldījumu Eth2 R&D caur mūsu Lietots Pētījumi, TX / RX, un Automatizēts Pārbaude komandas, katra koncentrējoties uz dažādiem galvenajiem pētniecības jautājumiem Eth2 paradigmas attīstībai.
  • Kopš 2016. gada mēs esam ieguldījuši Ethereum pamatdarbībā, veidojot Hiperkoders Besu, galvenais Ethereum klients uzņēmumiem. Turklāt mēs esam informējuši, vadījuši un ieviesuši EIP un galvenos Eth1.x pētniecības projektus. 
  • Mēs nesen izveidojām stratēģisku partnerību ar JPMorgan, lai iegūtu viņu protokola projektu un atbalstītu viņu Ethereum lietojumprogrammas. JPMorgan pievienojas arvien lielākam uzņēmumu skaitam, kurus apkalpo mūsu uzņēmuma līmeņa atbalsta komanda.

 

consensys pinuma ikona apaļa Uzziniet vairāk par Teku Izpētiet Teku

Šīs iniciatīvas ir apliecinājums mūsu augstas kvalitātes inženieru praksei, mūsu pieredzējušajai uzņēmuma atbalsta pieredzei un ilgtermiņa saistību ar Ethereum protokola virzību ilgtspējai.

ConsenSys protokola izstrādes komanda ir viena no lielākajām protokolu komandām visā bloku ķēdes sfērā. Mūsu komandā ir vairāk nekā 70 locekļu, un tā piedāvā plašu zināšanu spektru, sākot no uzņēmuma Java burvjiem līdz sadalītu sistēmu akadēmiķiem, sākot no tehnoloģiju, banku, akadēmiskās aprindām un citām valstīm.. Mēs ļoti ticam Ethereum 2.0 un ieguldām ievērojamus resursus, lai tā tiktu piegādāta. 

Mūsu Eth2 centienu pamatā ir Teku, pilns Ethereum 2.0 klients, kas izveidots, lai apmierinātu institucionālās vajadzības un drošības prasības. Teku ir arī vienīgais klients, kurš ir saņēmis nulles finansējumu no Ethereum fonda un kuru pilnībā atbalsta ConsenSys. Teku ir bijis pilntiesīgs dalībnieks visos līdzšinējos multiclient testtīklos (ieskaitot slaveno Ontario atkāpšanos, kuru mēs izveidojām, lai atbalstītu Eth2 ekosistēmu). 

Klientu daudzveidība jaunajā Eth2 tīkla arhitektūrā ir kritiska, un, lai Eth2 būtu izturīgs, neviena klienta ieviešana nevar dominēt. Šī iemesla dēļ katram no pieciem esošajiem klientiem ir domāta mērķa lietotāju bāze; Teku ir institucionālo ieinteresēto personu izvēlētais klients. Mēs to esam izstrādājuši saskaņā ar uzņēmumam draudzīgu Apache 2.0 licenci un kaujas pārbaudītajā Java, lai izmantotu tās bagātīgo ekosistēmu, kurā ietilpst vairāk nekā 7 miljoni izstrādātāju un spēcīgs rīks augstas veiktspējas lietojumprogrammām. Mums tikko bija jāveic Quantstamp audits, kas drīz tiks publicēts, un tas atbalsta mūsu mērķi uzrakstīt tīru, kvalitatīvu kodu un piedāvā papildu pārliecību mūsu lietotājiem, virzoties uz bākas ķēdes ģenēzi..

ConsenSys Eth2 produkti ir veidoti uz Teku. 

  • Infura ir palaidis Teku ražošanas līmeņa vidē, lai atbalstītu savu Eth2 Beacon Chain API pakalpojumu.
  • Codefi Staking, kas drīz tiks palaists, galvenokārt paļausies uz Teku, izmantojot savu baltās etiķetes platformu pārvaldītai Eth2 stabu infrastruktūrai.

Institucionālajām spēlēm Teku iet roku rokā ar citu mūsu atvērtā pirmkoda projektu Web3Signer, lai piedāvātu attālās atslēgas parakstīšanas un samazināšanas aizsardzības pakalpojumu, lai validētājiem nodrošinātu maksimālu drošību un mieru. 

Mēs jau strādājam ar vairākiem citiem lieliem projektiem ekosistēmā, lai atbalstītu to, ka Teku tiek izmantoti viņu pašu akcijās. Viens no mūsu ekosistēmas partneriem, Atestants, dalījās pieredzē, lietojot Teku līdz šim:

“Atestants Ethereum 2.0 nodrošina ar brīvības atņemšanu nesaistītu, institucionālā līmeņa mietošanas pakalpojumu. Lai to izdarītu, mums ir jāpamato mūsu piedāvājums ar produktiem un pakalpojumiem, kas nodrošina misijai kritisku drošību, stabilitāti, uzticamību un veiktspēju. Ir skaidrs, ka, veicot nepārtrauktu izpēti, attīstību un testēšanu, Teku klients tagad ir nobriedis līdz vietai, kurā tas atbilst visiem mūsu stingrajiem kritērijiem. Mēs priecājamies, ka tik cieši sadarbojamies ar tik profesionālu komandu, un ceram, ka šī gada laikā Mainnet varēsim izvietot Teku klientu kā daļu no mūsu komplekta. ”

Mēs jau vairāk nekā divus gadus strādājam, lai Teku iekļautu galvenajā uzņēmuma Eth2 klientā, un mēs priecājamies savā sabiedrībā uzņemt vairāk profesionālu ieinteresēto pušu. Lūdzu, pievienojieties mums vairāk par ConsenSys nesaskaņām vietnē #teku vai rakstiet mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts] Sazināties. Mēs vēlamies sadarboties ar jums!  

 

consensys pinuma ikona apaļa Uzziniet vairāk par Teku Izpētiet Teku Ethereum 2.0Produkta paziņojumsProdukta palaišanaJaavrakstsPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Kā izveidot un palaist Ethereum mezgluTīmekļa seminārs

Kā izveidot un palaist Ethereum mezglu

Kā izveidot savu Ethereum APITīmekļa seminārs

Kā izveidot savu Ethereum API

Kā izveidot sociālo marķieriTīmekļa seminārs

Kā izveidot sociālo marķieri

Drošības rīku izmantošana viedo līgumu izstrādēTīmekļa seminārs

Drošības rīku izmantošana viedo līgumu izstrādē

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me