Izmantojiet blokķēdi, lai pārvarētu digitālās izglītības plaisu: novatorisks pašvaldību finansējums koronavīrusa laikā

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi aktīvi

Izmantojiet blokķēdi, lai pārvarētu digitālās izglītības plaisu: novatorisks pašvaldību finansējums koronavīrusa laikā

Autors Alex Kostura 2020. gada 1. maijs Ievietots 2020. gada 1. maijā

kāts t4l 8211 PnSpCHYKsw neatdalāms

Koronavīrusa pandēmija ir mainījusi gandrīz visus mūsu ikdienas aspektus. Izglītība ir viena no jomām, kurā ir gan tūlītēja, gan ilgtermiņa ietekme uz visdažādākajiem jautājumiem. Sociālās distancēšanās ierobežojumi jau tuvākajā nākotnē ir izveduši skolēnus un skolotājus no klasēm. Diemžēl daudzas mūsu skolu sistēmas un pašvaldības nebija gatavas šai pārejai uz 100% digitālo mācīšanos.

Daudziem studentiem un skolotājiem nav nepieciešamības mācīties tiešsaistē – mājas dators, ko var izmantot viņu pašu vajadzībām, un uzticams ātrgaitas internets. Iepriekšējie pētījumi tikko bija vērsti uz to, vai pastāv “dators” vai “piekļuve internetam”, nevis uz to, vai tas faktiski bija funkcionāls iestatījums, lai bērns varētu digitāli mācīties no attāluma. ASV kopienām steidzami jāizpēta faktiskās tehniskās vajadzības kopā ar novatoriskiem finansēšanas mehānismiem, lai novērstu nepilnības un sagatavotos nākotnei, kurā vairāk, ja ne visas mācības notiek tiešsaistē..

Negaidītas vajadzības prasa jaunus risinājumus. Globālās institūcijas un korporācijas ir izmantojot blokķēdes tehnoloģiju atjaunināt mantotos procesus, veicināt pārredzamību un samazināt izmaksas. ConsenSys mums ir virkne rīku, kurus valsts un pašvaldības var izmantot, lai nekavējoties risinātu šīs problēmas

Digitālā plaisa

Izmantojot tiešsaistes mācības, digitālā plaisa kļūst sliktāk. Mājsaimniecībām ar zemākiem ienākumiem ir mazāka iespēja, ka viņiem mājās būs dators vai piekļuve ātrgaitas internetam. Lauku rajonu studentiem īpaši trūkst platjoslas piekļuves, un minētās minoritātes studentiem šīs atšķirības kļūst lielākas.

Resursu ir maz, un pašreizējās programmas tikai daļēji apmierina mūsu studentu vajadzības. Kad pagājušajā mēnesī Bruklinā, NY, New Bridges Elementary (PS532) sāka tālmācību, daudzām ģimenēm trūka atbilstošas ​​tehnoloģijas. Bezpeļņas organizācija “Jauno tiltu draugi” uzsāka steidzamu tiešsaistes līdzekļu vākšanas iniciatīvu. Iekšā vēstule ziedotājiem, viņi paziņoja: “Kamēr DOE (Izglītības departaments), pilsēta un telekomunikāciju uzņēmumi ir veikuši dažus pasākumus, lai savienotu studentus, ir ģimenes, kas dažādu iemeslu dēļ nav varējušas piekļūt šiem atbalstiem.”

Manas māsas situācija rada kopēju problēmu kopu. Viņa ir pamatskolas skolotāja Virdžīnijā un plāno izmantot daļu no ASV federālās valdības veikto stimulu pārbaudes, lai iegādātos jaunu mājas klēpjdatoru, starp garo citu ģimenes prioritāšu sarakstu. Viņas skola piedāvāja ierobežotu klēpjdatoru skaitu skolotājiem, kuriem nebija mājas datora. Tā kā viņai tāds ir mājās, viņa nekvalificējās. Tomēr viņa koplieto šo klēpjdatoru ar savu 6 gadus veco dēlu, kurš tagad tiešsaistē izpilda daudzus skolas uzdevumus. Viņa skola ierīces piedāvāja tikai 3., 4. un 5. klases bērniem. Starp studentu mācīšanu tiešsaistē, dēla izglītības atvieglošanu un 2 gadus veca bērna izklaidēšanu viņa vienkārši nav aprīkota!

Atsevišķi skolotāji ASV katru gadu iztērē vidēji 459 USD par skolas piederumiem. Un 90% no šiem skolotājiem neatmaksās. Tagad skolotāji, iespējams, tērēs papildu naudu aparatūrai un programmatūrai, kas nepieciešama viņu darbu veikšanai un studentu apkalpošanai. Viņiem būs vajadzīgs arī papildu laiks un resursi, lai uzzinātu, kā novērtēt un izmantot tiešsaistes bezmaksas resursus, piemēram, Khana akadēmija. Daudzi tehnoloģiju uzņēmumi ir piedāvājuši arī bezmaksas resursus, piemēram, Microsoft pievienojas UNESCO globālajai COVID-19 izglītības koalīcijai piedāvāt piekļuvi rīkiem, kas palīdz studentiem un skolotājiem turpināt mācīties un mācīt pandēmijas laikā. Bet atkal skolotājiem un kopienām ir jāzina, kur piekļūt resursiem, kā piekļūt un kā novērtēt, vai tas ir pareizi konkrētiem studentiem.

Papildus šīm viegli identificējamām un neatliekamām vajadzībām mūsu izglītības sistēmā ir daudz citu uzlabojumu, kuriem būs nepieciešama koncentrēta uzmanība un novatorisks finansējums. Toms Hejs ir ConsenSys akadēmijas direktors un pedagogs, kurš lielu daļu savas karjeras pavadījis, atbalstot izglītības digitālo pārveidi. Viņš identificēja papildu vajadzības, kas bija tikpat aktuālas un kurām būtu vajadzīgi ievērojami finanšu ieguldījumi:

  • Alternatīvi vai papildu digitālie rīki studentiem ar atšķirīgu prasmi

  • Digitālā pratība un datorapmācība skolotājiem, lai efektīvāk izmantotu rīkus

  • Sistēmu un procesu jaunināšana tiešsaistes mācībām (apmeklējums, pakāpes utt.)

  • Finansiālās palīdzības plānošana ilgstošās ekonomikas lejupslīdes laikā

Ir skaidrs, ka ikdienas varoņi ir pastiprinājuši tūlītēju reakciju. Valsts un pašvaldību darbinieki un pakalpojumu darbuzņēmēji neapšaubāmi ir vieni no šiem varoņiem, kuri strādā virsstundas, lai uzturētu svarīgus pilsoņu pakalpojumus. Bet pašreizējā finansējuma trūkums izglītības vajadzībām prasīs, lai valsts un pašvaldības un to finanšu konsultanti būtu radoši.

john-schnobrich-2FPjlAyMQTA-unsplash.jpg

Klasikas atjaunināšana kopienas iesaistei

Viens iespējamais risinājums ir aplūkot tradicionālo finansēšanas rīku jaunā veidā. Vairāk nekā 200 gadus vietējās pašvaldības ir izdevušas pašvaldību obligācijas piesaistīt līdzekļus kritiskai kopienas infrastruktūrai, un skolas nav bijušas izņēmums. Patiešām, daudzi skolu rajoni patstāvīgi spēj emitēt pašvaldību obligācijas un neatkarīgi vai ar savas pašvaldības starpniecību ir finansējuši pārveidošanas projektus un programmas ASV, izmantojot obligāciju emisijas, nodrošinot sabiedrības virzītas ieguldījumu iespējas.

200 gadu ilgajā vēsturē pašvaldību obligācijas nav piedzīvojušas daudz jauninājumu. Tomēr dažas vietas ir veiksmīgi eksperimentējušas ar pašvaldību obligācijām vai “mini munis”, kuru kopējā dolāru summa parasti ir mazāka (<USD 10-15 miljonus) un izmantojot jauno tehnoloģiju, var pārdot par nominālvērtībām tik zemas kā 100 USD, lai vietējie investori tos varētu atļauties. Tradicionāli obligācijas tiek pārdotas 100 000 dolāru nominālvērtībā, un pat mini-muni programmas tradicionāli ir izmantojušas 5000 dolāru nominālvērtības, padarot tās daudziem individuāliem investoriem nepieejamas. Denveras pilsēta izstrādāja a veiksmīga mini-obligāciju programma ar pierādītu popularitāti vietējo investoru vidū. USD 12 miljonu emisija 2014. gadā Denveras iedzīvotājiem tika izpārdota mazāk nekā 20 minūtēs.

Minigarantiju sērija, kas paredzēta mazākam atsevišķam projektu finansējumam un paredzēta vietējiem investoriem, varētu būt ideāla pilsētām un valstīm, kuras vēlas savākt naudu digitālās izglītības uzlabošanai savās kopienās. Tomēr tirgus mantotā struktūra nozīmē šo mazāko emisiju izmaksas faktiski ir lielākas nekā tie, kuru summa pārsniedz 10 miljonus ASV dolāru. Turklāt administratīvās izmaksas, kas saistītas ar mini obligāciju programmas vadīšanu ar simtiem individuālu investoru, var būt pārmērīgas pilsētas darbiniekiem.

Lai risinātu šīs problēmas, iesakām digitāli pārveidot pašvaldības obligāciju. Iepazīstinām ar digitālo pašvaldības obligāciju – obligāciju, kas emitēta un pārvaldīta digitālā platformā, ko atbalsta blokķēdes tehnoloģija.

Iepazīstinām ar pašvaldību digitālajām obligācijām

Viens no pašreizējās modernās blokķēdes tehnoloģijas lielajām priekšrocībām ir spēja palaist programmējamus digitālos aktīvus intuitīvā un viegli lietojamā formātā gan investoram, gan emitentam. Izmantojot viedos līgumus, automatizētus uzņēmējdarbības noteikumus tādām darbībām kā emisija, ieguldītāju atklāšana un maksājumu sadale var pārvaldīt no viena informācijas paneļa. Blokķēdes galvenā loma ir ļaut reāllaikā reģistrēt īpašumtiesības un darījumus, kas ir auditējami un kriptogrāfiski droši, bet visiem nolūkiem no lietotāja viedokļa, kas vienkārši “zem pārsega” dara savu..

ConsenSys uzbūvēja Codefi Assets platformu, lai sniegtu tieši šos ieguvumus pašvaldību obligācijām un nodrošinātu pielāgotu pieeju, kas ir gatava izvietošanai ārpus plaukta. Digitālā platforma racionalizē visu obligāciju emisijas un dzīves cikla pārvaldības procesu, padarot to pieejamāku un efektīvāku procesu valsts un pašvaldībām. Bet arī šajā sarežģītajā laikā visu emisiju var reklamēt tiešsaistē, pārdot un izdot, izmantojot tiešsaistes portālu, bez fiziskiem papīra vai personīgiem darījumiem. Laikā, kad mēs zinām, ka Covid19 izdzīvo uz papīra līdz 24 stundām un ir daudz jautājumu par imunitāti, digitālā platforma ir ne tikai efektivitātes apsvērums, bet arī sabiedrības veselība..

Izmantojot Codefi aktīvus, pilsētām un štatiem ir jauna elastība, lai emitētu obligācijas mazākām summām, lai finansētu īpašas izglītības programmas un projektus. Viņi to var izdarīt daudz ātrāk tirgū, nekā tradicionālās obligācijas, un tādā veidā, lai ar digitālās platformas starpniecību droši sasniegtu cilvēkus savās mājās..

Turklāt platforma ļauj emitentam izvēlēties ierobežot mārketingu tikai vietējiem investoriem (piemēram, ar pasta indeksu), kur ieguldījums, visticamāk, ir daudz nozīmīgāks. Iedomājieties, kā katram iedzīvotājam būtu iespēja ieguldīt līdzekļus tieši jaunajos klēpjdatoros katram viņu kopienas studentam. Tā kā tā ir obligācija, nevis vienkārši ziedojums, šie vietējie investori arī redzēs šī ieguldījuma atdevi noteiktā laika periodā.

Emitentam vai tā pilnvarotajam pārstāvim ir arī piekļuve informācijas panelim, kas ļauj viņiem apskatīt savu investoru profilu, nosūtīt paziņojumus un pat izplatīt kupona maksājumus. Tas paver jaunas iespējas pilsoniskai iesaistei nākotnē.

Instrumenti ir tur. Finansēšanas līdzeklis ir klasika, kas veiksmīgi izmantota vairāk nekā 200 gadus. Platforma Codefi Assets ir veiksmīgi izvietota, lai digitalizētu un optimizētu kapitāla tirgus darījumus.

Uzmundrinoša ziņa ir tā, ka pilsētām patīk Bērklijs, Kalifornija un Denvera, CO pirms pašreizējās krīzes pētīja blokķēdes iespējas. Ņemot vērā jaunās un steidzamās izglītības finansēšanas prioritātes, ASV un vietējām pašvaldībām būtu jāapsver pašvaldību digitālās obligācijas ar lietošanai gatavām platformām, piemēram, Codefi Assets.

Raksta Alekss Kostura

Lai uzzinātu vairāk par pašvaldību digitālajām obligācijām vai ieplānotu demonstrāciju Codefi aktīvi, lūdzu, sazinieties ar: šeit.

Industry InsightNewsletterPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me